روغن کتان برای خشکی چشم

تسکین خشکی چشم با استفاده از روغن بذر کتان و روغن ماهی
فروردین ۳۱, ۱۳۹۷
مقایسه روغن ماهی وروغن دانه کتان
فروردین ۳۱, ۱۳۹۷


روغن کتان برای خشکی چشممواد مغذی روغن سویا و روغن ماهی از اسید های چرب امگا 3 که برای سلامتی مفید هستند تامین میگردد. روغن دانه کتان دارای سطح بالایی از امگا 3 اسید آلفا لینولنیک (ALA) می باشدکه در طول هضم ALA به دو اسیدهای چرب امگا 3 تقسیم می گردند که EPA و DHA نامیده می شوند و در سراسر بدن برای محافظت از غشاهای سلولی مورد استفاده قرار می گیرند.
مکمل های روغن کتان می توانند در انواع کپسول و مایع موجود باشند. اگر چه استفاده از کپسول های روغن کتان راحت تر میباشد اما ممکن است نیاز به کپسول زیادی داشته باشید تا بتوانید میزان مصرف روزانه خود را برای خشکی چشم تامین نمایید .
ارزش تغذیه ای روغن زیتون به راحتی توسط نور، گرما و اکسیژن تخریب می شود. هنگام خرید روغن مایع کتان به شرایط نگهداری آنها توجه نموده و آن را در محیطی سرد نگهداری نمایید .
شما می توانید به عنوان یک جایگزین برای روغن کتان ، از دانه امگا 3 در دستگاه قهوه جوش و یا با خرد کردن آنها بر روی سالاد استفاده نمایید و یا از آنها در ترکیب آب میوه استفاده کنید. اگر این نوع مصرف را انتخاب مینمایید، برای به دست آوردن مزایای کامل امگا 3 بایستی بلافاصله پس از آسیاب کردن آنها را استفاده نمایید.

تعیین وقت مشاوره رایگان
Connect us