آیا نور آبی برای چشم ها مضر است

چشم های ما به سه رنگ، آبی،قرمز و سبز حساس هستند و هر رنگ توسط سلول های مخصوص دریافت میشود و در میان این سه رنگ ف رنگ آبی دارای کوتاه ترین موج بوده. به بیان دیگر بالاترین انرژی را داراست.از نظر تئوری این نور پردازی پتانسیل ایجاد ایجادآسیب در برخی بافت های چشم را دارد.اما ممکن است درباره شدت این آثار بیش از حد بزرگ نمایی شده باشد.برای مثال احتمال ابتلاء به فشار چشم پس از خیره شدن طولانی مدت به نمایشگرها وجود دارد که این امر به خاطر کمتر پلک زدن ما هنگام کار با این ابزار بوده و همچنین خشکی چشم که باعث خشکی عظلات چشم نیز میشود.

آیا میدانید عمل لیزیک و پی آر کی در کلینیک نوآوران با 50% تخفیف انجام میشود؟؟؟!!!
بهترین جراحان چشم ایران ؛ پیشرفته ترین دستگاه لیزر در ایران ؛ کمترین قیمت عمل لیزیک در ایران ؛ همه و همه در کلینیک نوآوران ... کلینیک نوآوران تنها مرکز لیزیک و لازک با "نصف قیمت" با پیشرفته ترین تجهیزات دنیا و بهترین پزشکان فوق تخصص چشم
با 50 درصد تخفیف عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران

نوآوران با طیف وسیعی از راه حل های مدرن و روز دنیا ، چشم انداز جدیدی را پیش روی شما میگذارد. ما تخصص داریم که بهترین نتایج را برای چشمان شما به ارمغان بیاورییم. ما راه مراقبت از چشمانتان را به شما می آموزیم. با متخصصین کلینیک نوآوران بصورت رایگان مشاوره کنید تا تمامی ابهامات و سوالاتتان پاسخ داده شوند. تعهد ما به مراقبت از چشمان شما توسط تیم فوق تخصصی ما تضمین شده است. چشم پزشکی نوآوران با بیش از ده سال تجربه در زمینه ی انواع جراحی های تخصصی چشم ، حرفه ای ترین متخصصان چشم پزشکی را در خدمت مشتریان خویش قرار داده تا با بالاترین ظرفیت های فناوری و تکنولوژی همراه با باتجربه ترین و حرفه ای ترین کادر مجرب رضایت مشتریان خویش را که بزرگترین سرمایه ی خویش میداند داشته باشد.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.