اخبار جدید درمورد لنزها و راه حل ها


معرفی لنز های بوستون اسکلرال


در تابستان سال گذشته ، سازنده Bausch و Lomb اعلام نمود که نوعی باکس جهت اندازه گیری لنزهای اسکلرال که دارای تاییدیه FDA نیز میباشد را تولید نموده اند.
این باکس جهت لنزهایی است که تا قطر 23.5 میلیمتر و حداکثر 10 میلی متر در عمق ساجیتال میباشند.
لنزهای اسکلرال بزرگتر از سایر لنزها هستند و افرادی که از آنها استفاده می کنند، اغلب محل نگهداری مناسبی برای آنها ندارند.
این محصول جدید با نام تجاری بوستون ارائه شده و میتوان آن را از فروشگاههای محصولات ویژوال Bausch و Lomb خریداری نمود.


پنج راه حلی که می توانید برای جلوگیری از عفونت چشم انجام دهید


همه چیز در مورد بینایی با CDC بررسی میگردد تا اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان لنزها ، چشمشان در مقابل عفونت سالم نگه داشته میشود.
آیا می دانستید که نوجوانان و جوانان به علت رعایت موارد بهداشتی ضعیف ، خطر بیشتری در ابتلا به عفونت چشم را دارند؟ اگر می خواهید چشمان خود را در مقابل عفونت حفظ نمایید ، این نکات را جدی بگیرید:

  • قبل از خوابیدن لنزها را از چشمانتان خارج نمایید ، حتی قبل از اینکه در طول مسافرت استراحت نمایید (مگر اینکه پزشک مراقبت از چشم توصیه دیگری به شما ارائه نموده است).
  • هرگز شرایط نگهداری لنز را تغییر ندهید یا راه حل جدیدی در مورد نگهداری لنزها به روش قبل اضافه ننمایید.
  • در هنگام مسافرت لوازم کافی مورد نیاز جهت نگهداری و ضدعفونی لنز و همچنین عینکتان را به همراه داشته باشید.
  • در هنگام استحمام یا شنا هرگز از لنزهایتان استفاده نکنید.
  • تمامی لنزها بایستی به دستور چشم پزشک تجویز گردند. لنزهای آرایشی را از فروشندگان غیر معتبر خریداری نکنید.

همانطور که هوا گرمتر می شود، مردم بیشتر به تفریح خواهند پرداخت و به استخر برای شنا خواهند رفت . همیشه به یاد داشته باشید که لنزهای خود را قبل از شنا از چشمهایتان بیرون بیاورید یا قبل از پریدن در آب از عینک های شنا استفاده کنید. آب استخرها، رودخانه ها، دریاچه ها و اقیانوس ها می توانند باعث ایجاد میکروب های مضر در چشم شوند. لنزها می توانند این میکروب ها را جذب نموده و به عفونت های جدی تبدیل نمایند.
همچنین، اگر شما تا دیر وقت مشغول کار هستید ، باید وسایل ضد عفونی چشم را همیشه به همراه داشته باشید وقبل از خواب آنها را از چشمانتان خارج نمایید. استفاده از عینک پشتیبان ایده خوبی است.


Biofinity Energys اطلاعات لنز و علائم استفاده از دستگاه دیجیتال


شرکت کوپر ویژن ، Biofinity Energys را راه اندازی کرده تا به کاربران با استفاده از دستگاه های دیجیتال کمک نماید وناراحتی چشم ناشی از استفاده طولانی مدت از صفحه نمایش را بهبود بخشد. ناراحتی ، خستگی، خشکی و قرمزی چشم از این دست موارد میباشد.
گفته می شود علاوه بر این طراحی بهینه لنز Aquaform Technology شرکت جذب و اتصال در مواد لنز را نیز در بر می گیرد. این امر در حفظ رطوبت حتی در زمان کاهش پلک زدن، که معمولا در زمان استفاده از صفحه نمایش رایج است را شامل میشود .
طبق گفته این شرکت ، پس از یک هفته استفاده از این محصول ، بسیاری از افراد اعلام نمودند که با استفاده از لنزهای Biofinity Energys چشمانشان کمتر احساس خستگی می کند. این لنز برای جایگزینی ماهانه طراحی شده است.تعیین وقت مشاوره رایگان

دیدگاه ها بسته شده است