50 % تخفیف عمل لیزیک چشم، توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص با پیشرفته ترن دستگاه لیزر اگزایمر در ایران. برای دریافت تخفیف ویژه شماره تماس خود را وارد کنید:

عمل لیزیک چشم چیست ؟

"عمل لیزیک چشم" نوعی عمل جراحی توسط نور لیزر بر روی چشم است، که به طور معمول، برای درمان نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم، و بطور کلی برای حذف دائمی عینک انجام می شود. عمل لیزیک (Lasik surgery) باعث میشود عینک را کنار گذاشته و بتوانید از محدودیت های آن خلاص شوید. روش لیزیک نیز مانند انواع روشهای دیگر جراحی درمان بینایی ، شکل قرنیه را تغییر می دهد و این کار را با پرتو لیزر انجام میدهد و قرنیه را تصحیح میکند، تا وقتی نور وارد چشم میشود ، بتواند روی شبکیه به صورت مناسب متمرکز گردد.

در اکثر موارد ، عمل جراحی لیزیک بدون درد بوده و بیهوشی ندارد و در عرض 15 دقیقه برای هر دو چشم انجام می شود. نتایج آن نیز بهبود بینایی بدون استفاده از عینک و یا لنز بوده و معمولا در طول 24 ساعت، اولین نتایج آن نمایان میگردد.اگر شما به سبب نازک بودن قرنیه واجد شرایط انجام این عمل نیستید، انواع دیگری از جراحی های تصحیح بینایی مانند "عمل PRK" ، "عمل لازک" و جراحی IOL نیز موجود است . پزشک تعیین خواهد نمود که کدام یک از این روش ها برای وضعیت شما مناسبتر است . چنانچه بعلت قوز قرنیه نمیتوانید از عمل های لیزری استفاده نمایید، میتوانید برای درمان قوز قرنیه خود از روشهای نوین مختلفی مانند لنزهای اسکلرال استفاده نمایید.

 
 
درمان قوز قرنیه: لنز اسکلرال
 
 

فیلم عمل لیزیک چشم

اگر تمایلی به خواندن مطالب طولانی ندارید پیشنهاد می کنیم فیلم عمل لیزیک چشم را به مدت سه دقیقه ببینید


در این ویدیو میتوانید کاملا ببینید که عمل لیزیک چگونه انجام میشود؟


در کلینیک نوآوران ، تخفیفهای ویژه ای برای عمل لیزیک و لازک گذاشته شده و این عمل ها با 50 درصد تخفیف در بالاترین کیفیت با پیشرفته ترین دستگاههای بروز دنیا ، و تحت جراحی متخصصین بسیار متبحر کشورمان انجام میشود.
 
 

ویدئوی عمل لیزیک چشم در کلینیک نوآوران


آیا میخواهید بدانید در حین عمل لیزیک در کلینیک نوآوران چه میگذرد؟ و مراجعه کنندگان از ورود تا بعد از عمل چه مراحلی را میگذرانند ؟ آیا این عمل سرپایی که بدون درد و بیهوشی است و تنها 5 دقیقه طول میکشد ، ترس و استرس دارد؟
پس حتما ویدئوی عمل لیزیک در نوآوران را ببینید، تا با دیدن مراحل عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران ، تمام ترس ها و نگرانی های بیمورد شما برطرف شوند .

 
 


در این ویدیو از نزدیک، مراحل مختلف عمل لیزیک چشم در کلینیک نوآوران را مشاهده میکنیم.قیمتهای عالی و تخفیف های ویژه برای عمل لیزیک چشم
 
 


قیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل مدرن لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
 
 
 

قیمت عمل لیزیک و لازک همواره یکی از دغدغه های کسانیست که از عیوب انکساری رنج برده و دوست دارند از عینک رهایی یابند. در کلینیک نوآوران ، ما با تخفیفهای ویژه ، قیمت لیزیک و لازک را تا 50 درصد پایین آورده ایم ، تا قشر بیشتری از هموطنان عزیزمان بتوانند از این فرصت استفاده کرده و سلامتی بینایی خود را بدست آورند. برای آگاهی از قیمت عمل لیزیک و لازک و فمتولیزیک در کلینیک نوآوران به صفحه‌ی قیمت عمل لیزیک مراجعه نمایید. شما میتوانید در این صفحه قیمت عمل لیزیک 1401 را در نوآوران مشاهده نمایید.


 
 

رضایتمندی از عمل لیزیک در کلینیک نوآوران

این همه رضایت از عمل لیزیک در کلینیک نوآوران اتفاقی نیست !!

بیش از 700 ویدئوی مصاحبه با مراجعه کنندگان به کلینیک نوآوران ، که از عمل لیزیک خود در کلینیک نوآوران رضایت کامل داشته‌اند را، میتوانید در این سایت و در کانال نوآوران در سایت آپارات مشاهده نمایید.

قیمت های باور نکردنی ما ، به همراه کیفیت بی نظیر عمل لیزیک و لازک در نوآوران که توسط بهترین جراحان چشم ایران،‌و با پیشرفته ترین دستگاههای لیزر فعلی در جهان، در این کلینیک انجام میشود، رضایت هموطنان ما را از این کلینیک بهمراه داشته است؛ که باعث افتخار و خرسندی ماست.

 


حتما و حتما ویدئوهای بیشتر در مورد نظرات مراجعه کنندگان به نوآوران را در سایت ما مشاهده نمایید:


فیلم مصاحبه با کسانیکه در نوآوران لیزیک کرده اند
 


شرایط عمل لیزیک و لازک چیست؟

واجدین شرایط برای این عمل: تمام افراد مبتلا به نزدیک بینی خفیف یا متوسط ، دوربینی و یا آستیگماتیسم که دارای ضخامت قرنیه کافی هستند ، میباشند.


شرایط عمل lasik از این قرارست :

۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
۳ – نداشتن قوز قرنیه شدید ، پیرچشمی ، آب مروارید ، دیابت و خشکی شدید چشم
۴ – عدم بارداری و نیز شیردهی حداقل تا 3 ماه اول
۵ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
۶ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
7 – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
8 – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشماگر قوز قرنیه شدید دارم، آیا میتوانم لیزیک کنم؟

چنانچه مبتلا به قوز قرنیه شدید هستید، نمیتوانید عملهای لیزری چشم را انجام دهید. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از لنزهای فوق العاده ی اسکلرال هستند . این لنزهای مدرن، دید بسیار عالی و شفافی را برای شما به ارمغان می‌آورند. برای آشنایی بیشتر با آنها،‌صفحه‌ی لنز اسکلرال را مطالعه نمایید.


آیا پس از عمل پلک ( بلفاروپلاستی) میتوانم لیزیک کنم؟

اگر عمل پلک (بلفاروپلاستی) انجام داده اید، پس از پروسه‌ی نقاهت، در صورت داشتن شرایط، میتوانید عمل لیزیک یا عمل لازک را انجام دهید. دانستن این موضوع حائز اهمیت است که عمل بلفاروپلاستی (عمل پلک) هم در کلینیک نوآوران با تخفیف های ویژه انجام میشود. برای آگاهی بیشتر، قیمت عمل پلک و یا قیمت عمل بلفاروپلاستی را در سایت ما مطالعه نمایید.

 
 

لیزیک آستیگمات و نزدیک بینی و دوربینی

سازمان غذا و دارو (FDA) لیزر اگزایمر (پروتو لیزری که برای لیزیک چشم استفاده میشود) را برای تصحیح نزدیک بینی تا 12- دیوپتر با 4- دیوپتر آستیگمات ، و دوربینی از 1+ تا 6+ با 1 دیوپتر آستیگمات تأیید کرده است. (دیوپتر ،معیار سنجش عیب انکساری است. دیوپتر منفی به منزله نزدیک بینی و دیوپتر مثبت به منزله دور بینی است).

هركسي كه تحت عمل جراحي چشم قرار ميگيرد، ميخواهد بداند كه شانس بدست آوردن نتيجه رضايت بخش در عملش چقدر است؟ براي نزديك ‏بيني كم و متوسط (تا 7- ديوپتر) در حدود 95% بيماران ديد بدون عينك 10/5 تا 10/6 يا بيشتر را به دست مي‏‌آورند؛ و 85% شانس ديد بدون عينك 10/8 تا 10/9 يا بهتر را دارند. اين بدان معناست كه وابستگي افراد، به ميزان بسيار زيادي به عينك كم شده است . اما ممكن است براي انجام كارهاي دقيق‏تر چشمي - مانند رانندگي - به ویژه در شب، به يك عينك با شماره كم، نياز داشته باشند.

این تصور که لیزیک نمی تواند آستیگماتیسم را درمان کند اشتباه میباشد. به طور معمول آستیگماتیسم بیش از 3 دیوپتر بالا نمیرود و می تواند به طور کامل با انجام Lasik تصحیح گردد. حتی اندازه های بیشتری از آستیگماتیسم را نیز می توان با ليزيك درمان نمود؛ هرچند این احتمال وجود دارد که گاهی برای نمره های خیلی بالا، نیاز به لیزیک مجدد باشد. برای آگاهی بیشتر مقاله ی لیزیک آستیگماتیسم را در سایت ما مطالعه نمایید. 
 


عمل لیزیک چشم چگونه انجام میشود؟

لیزیک عمل بسیار ساده ایست و نوعی عمل سرپایی محسوب میشود. شما میتوانید کلیه‌ی پروسه ی عمل - از معاینات دقیق قرنیه تا خود عمل- را در یک روز انجام دهید. لذا برای کسانیکه از شهرستانهای ایران مراجعه میکنند، جای نگرانی نیست. ما در کلینیک نوآوران ترتیبی اتخاذ نموده ایم که تمام مراحل این عمل در یک روز انجام شود.

قبل از شروع جراحی، به منظور جلوگیری از هر گونه ناراحتی در طی مراحل جراحی ، قطره بیحسی در چند نوبت در چشم ریخته میشود. همچنین ممکن است پزشک، به منظور آرام نمودن بیمارانی که استرس شدیدی دارند، برای آنها داروی آرامبخش تجویز نماید. در ادامه که چشم تحت اشعه لیزر قرار می گیرد، از یک دستگاه به نام اسپکولوم جهت بازنگهداشتن پلک استفاده می شود.


اقدامات قبل از عمل لیزیک

قبل از جراحي به منظور اطمينان از سلامت چشم ها، معاينه كامل چشم انجام مي گيرد. وقتي اين كار انجام شد، پزشك انحناي قرنيه و اندازه و موقعيت مردمك ها، شكل چشم ها و ضخامت قرنيه را اندازه مي گيرد. همه ی این اقدامات انجام میشوند تا جراح مطمئن باشد قرنیه، بافت کافی برای این عمل را داراست و بهبودی بینایی، با مشکلی مواجه نخواهد شد. چرا که قرنیه‌ی نازک، میتواند برای عمل لیزر چشم، مشکل ساز باشد.

همچنین رطوبت چشم نیز ارزیابی خواهد شد و ممکن است برای کاهش خطر ابتلا به خشکی چشم بعد از عمل ، توصیه های پیشگیرانه به داوطلبان عمل داده شود. معمولا از یک ابزار به نام توپوگرافی قرنیه برای اندازه گیری انحنای سطح مقابل چشم و ایجاد یک طرح از قرنیه استفاده می شود.

همچنین پزشک برای تشخیص اینکه آیا شما واجد شرایط برای انجام ليزيك هستید یا خیر، تاریخچه کلی سلامت چشم شما و هر نوع دارویی که در حال حاضر مصرف مینمایید را بررسی خواهد نمود. شما باید استفاده از لنز را برای مدت زمانی که توسط پزشک تعیین میشود (معمولا حدود دو هفته) قبل از معاینه چشم و قبل از Lasik متوقف نمایید؛ زیرا استفاده از لنز می تواند شکل طبیعی قرنیه را تغییر دهد.


در حین عمل لیزیک چه میگذرد؟

جراح ليزيك ، قبل از ایجاد فلپ، از نشانگری برای علامت گذاری قرنیه استفاده می کند. حلقه‌ی مکش برای جلوگیری از حرکات چشم، که می تواند بر کیفیت فلپ تاثیر بگذارد، بروی چشم شما قرار داده می شود.

ابتدا جراح لیزیک، از یک ابزار جراحی به نام میکروکراتوم برای ایجاد یک برش نازک دایره ای شکل ( به نام فلپ ) در قرنیه استفاده می کند. (برای ایجاد این برش در عمل های فمتولیزیک و فمتو‌اسمایل ، از لیزر فمتوثانیه توسط دستگاههای بسیار پیشرفته استفاده میشود). پس از ایجاد فلپ قرنیه، جراح از یک رایانه برای تنظیم لیزر اگزایمر برای نمره‌ی مشخص شده‌ی بیمار استفاده می کند. سپس جراح، قسمت پشت فلپ را برای دسترسی به قرنیه، باز می کند تا برخی از بافت های قرنیه را با استفاده از لیزر اکسایمر بردارد .

پالس های لیزر در لیزیک

پزشک در حالیکه از طریق میکروسکوپ مخصوصی چشمان شما را تحت نظر دارد ، از شما میخواهد که به محل خاصی که منبع نوعی نور سبز رنگ لیزر میباشد ، برای مدت کوتاهی خیره شوید . زیرا لیزر، پالس های نور را به قرنیه شما ارسال مینماید. این لیزر بسیار تخصصی، با استفاده از پرتوهای نور ماوراء بنفش، با از بین بردن مقادیر میکروسکوپی از بافت قرنیه، شکل آنرا تغییر داده ، تا با تمرکز دقیق تر نور بر روی شبکیه چشم ، میزان بینایی بهبود یابد.

پالس های نور لیزری، بدون ایجاد درد یا سوزش یا خونریزی، شکل سطح قرنیه را تغییر می دهند. هرچند ممکن است فشار خفیفی روی چشم احساس شود. در حالی که لیزر مشغول انجام کار است ، صدایی مانند کلیک را روی سطح چشمتان خواهید شنید. ليزيك بر روی هر چشم، به صورت جداگانه انجام می شود و جراحی در هر چشم، فقط پنج دقیقه طول خواهید کشید .


مدت زمان عمل لیزر چشم


• زمان پروسه: حدود 10 دقیقه در هر چشم
• نتایج: بینایی 10/10 بدون نیاز به استفاده ازعینک و یا لنز
• زمان بهبودی: چند روز تا چند هفته برای ایجاد ثبات در بینایی
• قیمت لیزیک: در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف انجام میشود


بلافاصله بعد از عمل جراحی ليزيك یا لازك

بلافاصله بعد از عمل ليزيك یا لازك، ممكن است حالت سوزش ، خارش يا احساس جسم خارجي در چشم وجود داشته باشد. احتمال دارد احساس ناراحتي خفيفی وجود داشته باشد كه پزشك جراح، براي آن مسكن خفيف تجويز مي كند. این بسیار اهمیت دارد كه چشم، بعد از عمل ليزيك، مالش داده "نشود" تا فلپ دچار جابجايي يا حركت در چشم نشود.

در همان روز عمل ، ديد چشم ، تار يا مثل مه مي ماند؛ ولي روز بعد تاري دید بهبود مي يابد. اگر درد شديدی رخ دهد يا هر يك از علائم ، قبل از موعد پيگيري ( که 24 تا 48 ساعت بعد از جراحي میباشد ) بدتر شوند پزشك بايد سريعاً با خبر شود.


معاینات بعد از عمل Lasik

در اولين ويزيت پزشك پس از جراحي (که معمولا 48 یا 72 ساعت بعد میباشد)، لنز محافظ چشم برداشته مي شود و پزشك چشم تان را معاينه و ديدتان را بررسي مي كند. ممكن است براي پيشگيري از عفونت، قطره‌ی چشمي دريافت كنيد. براي ايمني بیشتر، تا زمان بهبود كامل ديدتان، از رانندگي اجتناب كنيد.باید ها و نبایدهای پس از عمل لیزیک

 • رانندگی اولین پرهیز بعد از Lasik است .
 • تا 3 روز از حمام کردن بنحوی که سر زیر آب قرار بگیرد پرهیز نمایید.
 • تا 3 هفته از شنا و جکوزی پرهیز نمایید.
 • تا 2 ماه از ورزش های سنگین و برداشتن اجسام سنگین وزن پرهیز نمایید.
 • از محلول هاي طبي، كرم ها و مواد آرايشي چشم، براي 2 تا 4 هفته پرهیز نمایید.
 • تا یکماه چشمهای خود را نمالید.
 • قطره های تجویز شده را طبق دستور پزشک استفاده نمایید.
 • در نور شدید و در بیرون از منزل از عینک آفتابی استفاده نمایید.

دستورات دقیق تر توسط پزشک به شما داده خواهد شد. اما برای اطلاعات بیشتر،میتوانید مقاله‌ی مراقبتهای قبل و بعد از عمل لیزیک را مطالعه نمایید. بازهم لازم بذکر است: شما نمی توانید بعد از انجام ليزيك، رانندگی کنید و باید پزشک، روز بعد از جراحی، چشمان شما را معاینه نموده و بینایی شما را مطابق استاندارد قانونی جهت رانندگی، تایید نماید. 
 
 
 

سوالات و ابهامات مهم در مورد عمل لیزیک

 
 
1آیا برای عمل لیزیک و لازک، بیهوشی نیاز است ؟

Lasik معمولا کمتر از 10 دقیقه طول می کشد و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. لیزری که قرنیه را تغییر شکل می دهد، معمولا کمتر از یک دقیقه در چشم خواهد بود.

بیهوشی عمومی در طول هر نوع عمل جراحی، دارای خطرات خاصی است و به میزان قابل توجهی هزینه های عمل لیزر را بدون افزایش مزیت خاصی، افزایش خواهد داد. اگر در طول انجام این فرایند دچار اضطراب هستید، جراح قبل از عمل جراحی، برای شما آرام بخش یا داروهای دیگر را که به آرامش شما کمک مینماید، تجویز خواهد نمود. استفاده از آرام بخش در این عمل امری رایج است. اکثر بیماران از چگونگی سرعت عمل لیزیک، شگفت زده می شوند و احساس می کنند جراحی راحتتر از آنچه انتظار داشتند بوده و انتظار دارند استرس بیشتری متحمل شوند. اما عمل ساده تر از آنست که فکر میکنند. برای اطلاعات بیشتر، صفحه ی لیزیک و بیهوشی را مطالعه نمایید .


2امنیت و موفقیت در عمل لیزر چشم چه میزان است؟

امروزه با دستگاههای پیشرفته ی لیزیک، امنیت عمل لیزیک در سطح بسیار بالایی قرار دارد. خصوصا که کلینیک نوآوران از پیشرفته ترین دستگاه لیزر فعلی در جهان برای عملهای لیزیک و لازک خود استفاده مینماید. که این امر، امنیت عملهای لیزری در کلینیک نوآوران را تا بالاترین سطوح در جهان میرساند.
در حالی که روش لیزیک از امنیت بسیار مناسبی برخوردار میباشد ، ممکن است دارای عوارضی نیز باشد و ممکن است شامل عفونت یا مشکلات بینایی در شب (هاله نور که بیشتر هنگام مشاهده نور در شب، مانند رانندگی بروز مینماید) باشد. چند درصد از افراد بعد از این عمل برای دستیابی به بینایی قابل قبول نیاز به انجام لیزیک مجدد یا روش دیگری خواهند داشت .
همچنین ممکن است وقتی به سن 40 سالگی برسید، به علت از دست دادن بینایی نزدیک که پیرچشمی نامیده میشود نیاز به استفاده از عینک داشته باشید . در حالی که جراحی لیزر چشم دارای میزان موفقیت بالا است، مهم است که قبل از موافقت با جراحی، تمام جنبه های این روش توسط پزشک با شما مطرح گردد.

3میزان رضایت از لیزیک چشم چقدر است؟

یک تیم از محققان مرکز جراحی انکساری در ایالات متحده و در آلمان ، نتایج 97 مطالعه لیزیک که بین سالهای 2008 تا 2015 منتشر شده است را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند . نتایج نزدیک به 68000 بیمار که تحت درمان بودند، مورد بررسی قرار گرفت.


طبق اطلاعات جمع آوری شده ، محققان دریافتند:

98.8 درصد از بیماران از نتایج لیزیک راضی بودندبرای اینکه از میزان رضایت مراجعه کنندگان به کلینیک نوآوران نسبت به عمل لیزیک و لازک شان در این کلینیک آگاه شوید، میتوانید ویدئوهای رضایتمندی مشتریان ما را (بیش از 500 ویدئوی رضایتمندی از کلینیک نوآوران) در صفحه ی رضایتمندی از کلینیک نوآوران ببینید.


اینهمه رضایت، اتفاقی نیست !

4آیا عمل لیزیک دائمی است؟

در اغلب موارد ، عمل جراحی لیزیک، بهبود دائمی در بینایی را فراهم می کند. اما در تعداد محدودی از موارد، معمولا تغییراتی به علت عمل جراحی لیزیک یا بدون انجام جراحی، در چشم رخ می دهد. در برخی افراد نزدیک بینی، دوربینی و یا آستیگماتیسم می توانند با گذشت زمان بازگشت پذیر باشد و دچار تاری بینایی شوند. برای اطلاعات بیشتر، صفحه ی لیزیک دائمی را مطالعه نمایید.

5شرایط سنی برای انجام ليزيك چقدر میباشد؟

شما باید حداقل 18 ساله باشید تا شرایط انجام جراحی لیزیک را داشته باشید و گاهی اوقات بهتر است تا رسیدن به این سن منتظر بمانید. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط سنی لیزیک و دلایل آن، صفحه ی شرایط سنی عمل لیزیک را مطالعه نمایید.

6زمان بهبودی بعد از جراحی لیزیک چقدر خواهد بود؟

چشمان شما بلافاصله پس از عمل لیزیک چشم، شروع به بهبودی خواهند نمود و درمان اولیه، معمولا به سرعت شروع می شود. اما طبیعی است که چندین هفته یا حتی چند ماه بعد از جراحی ، مشکلاتی نظیر تاری دید و نوسانات بینایی را تجربه نمایید.
برای اطلاعات بیشتر، صفحه ی مدت زمان بهبودی بعد از عمل لیزیک را مطالعه نمایید.

7آیا نمره چشمان من برای انجام لیزیک مناسب است؟

در طول معاینه کلی چشم، پزشک، نمره چشم شما را، اعم از نزدیک بینی ، دوربینی و یا آستیگماتیسم، تعیین می نماید و نمره ای که برای چشمان شما مشخص میشود ، نشان دهنده میزان قدرت لیزر مورد نیاز برای تصحیح عیوب انکساری میباشد.
این که آیا انجام لیزیک برای شما مناسب است یا خیر ، به چندین عامل مانند شکل و ضخامت قرنیه ، جراح ، قدرت و پیشرفته بودن دستگاه لیزر و نوع تکنیک استفاده شده از لیزیک و پارامترهای توصیه شده برای روش درمان، بستگی دارد.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ی نمره ی چشم برای لیزیک را مطالعه نمایید.

8آیا لیزیک می تواند نزدیک بینی را بهبود بخشد؟

اگر سن شما بیشتر از 40 سال است و برای خواندن متن های کوچک، بدون عینک یا لنز دچار مشکل هستید ، لیزیک میتواند به شما کمک نماید.
جراحی لیزیک می تواند مشکلات نزدیک بینی ناشی از پیرچشمی را با تکنیکی به نام لیزیک مونوویژن اصلاح نماید. برای اطلاعات بیشتر، مقاله‌ی لیزیک برای نزدیک بینی را مطالعه نمایید.

9آیا بعد از جراحی لیزر می توانم از لنز استفاده کنم؟

اگر چه هدف از انجام لیزیک، معمولا تصحیح نزدیک بینی، دوربینی و یا آستیگماتیسم بوده و کاهش وابستگی به عینک و لنزها میباشد؛ اما ممکن است بعد از جراحی لیزیک، استفاده از لنز یا عینک نیاز باشد.

به طور مثال فردی که دارای عیوب انکساری بسیار بالا میباشد، با انجام لیزیک، به طور کامل درمان نمیگردد و اگر لیزیک مجدد نیز امکان پذیر نباشد، ممکن است نیاز باشد بعد از جراحی لیزیک، از لنز استفاده گردد. یا فردی که بینایی‌اش با انجام لیزیک به طور کامل درمان شده است، اما با بالا رفتن سن، دچار پیرچشمی میگردد. این فرد ممکن است بخواهد به جای استفاده از عینک نزدیک بینی برای مطالعه، از لنز استفاده نماید.
برای اطلاعات بیشتر به مقاله ی استفاده از لنز بعد از عمل لیزیک در سایت ما مراجعه نمایید.

10آیا لیزیک می تواند آستیگماتیسم را درمان نماید؟

بله ، در اغلب موارد، لیزیک می تواند آستیگماتیسم را کاملا تصحیح نماید و اثر دائمی بر روی چشم ها داشته باشد.
لیزر فوق العاده دقیقی که توسط تجهیزات بسیار مدرن کلینیک نوآوران، برای جراحی لیزیک استفاده می شود ، می تواند برای تغییر شکل قرنیه مفید بوده و آستیگماتیسم را تا 6 نمره درمان نماید.

این پرتو لیزر بسیار دقیق، سطح جلویی چشم را متقارن مینماید که در نتیجه باعث از بین بردن مشکلات بینایی ناشی از آستیگماتیسم میگردد. به طور معمول آستیگماتیسم بیش از3D بزرگ نمی شود، اما در کلینیک نوآوران تا 6 دیوپتر می تواند به طور کامل با انجام لیزیک، تصحیح گردد.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله ی لیزیک و آستیگماتیسم را در سایت ما مشاهده نمایید.

11اگر قرنیه چشم من نازک باشد آیا می توانم جراحی لیزیک انجام دهم؟

بله امروزه با دستگاههای بسیار پیشرفته ی لیزر چشم (کلینیک نوآوران دارای یکی از پیشرفته ترین دستگاههای لیزر دنیا میباشد)، حتی قرنیه های نازک نیسز قابل عمل هستند. عملهایی همچون لازک، فمتولیزیک و ... برای قرنیه های نازل انجام میشود.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله‌ی عمل لیزر برای قرنیه های نازک چشم را در سایت ما مطالعه نمایید.

12در مشاوره جراحی لیزر چه اقداماتی انجام می شود؟

قبل از انجام جراحی تصحیح بینایی چشم توسط لیزیک ، ضروری است که شما یک معاینه کلی از چشم و مشاوره جهت لیزیک، داشته باشید.
در کلینیک نوآوران، معاینه توسط جراح چشم انجام میشود. جراح لیزیک، معاینات و آزمایشاتی را که برای تصمیم گیری در عمل چشم مهم هستند ، جهت انجام لیزیک، انجام خواهد داد . همچنین ممکن است غیر از معاینات چشم پزشک، معاینات و مشاوره هایی هم، توسط جراح یا پزشک متخصص لیزیک انجام شود.
برای اطلاعات بیشتر، به صفحه ی معاینات قبل از لیزیک رجوع کنید.

13لیزیک بهترست یا لازک ؟

لازک ترکیب خاصی از روش های لیزیک و PRK است. میتوان گفت لیزیک (Lasik) محبوب ترین جراحی لیزرچشم میباشد، اما برای افرادی که شرایط جراحی لیزیک را ندارند ، PRK یا لازک در مقایسه با لیزیک ،گزینه ای با نتایج بهتر میباشند. همانند سایر انواع جراحی های انکساری لیزر، لازک نیز با تغییر شکل قرنیه با استفاده از لیزر اگزایمر کار می کند و اجازه می دهد که نور به داخل چشم برسد تا بدون استفاده از عینک و یا لنز وضوح بینایی در حد مطلوب باشد.
مطلب بیشتر را در مقاله‌ی لیزیک یا لازک؟ کدام مناسب تر است؟ مطالعه نمایید.

14آیا لیزیک بر روی هر دو چشم در یک روز انجام می شود؟

لیزیک معمولا یک روش دو طرفه است؛ به این معنی که هر دو چشم در یک جلسه جراحی خواهد شد.
عمل لیزیک بسیار ایمن است. این عمل حدود 10 دقیقه در هر چشم طول خواهد کشید. بنابراین معمولا هیچ دلیلی برای جراحی هر چشم در روزهای مختلف وجود ندارد.اگر میخواهید جراحی لیزیک را، در روزهای جداگانه انجام دهید، احتمالا جراحتان به خواسته شما احترام خواهدگذاشت ؛ اما ممکن است هزینه های اضافی در بر داشته باشد. همچنین بسته به نمره چشم شما ، ممکن است این که یک چشم را تصحیح کرده و چشم دیگر را در روز دیگری جراحی نمایید برای شما ایجاد ناراحتی نماید.
برای آگاهی بیشتر، مقاله ی عمل لیزیک در یک روز را مطالعه نمایید.

15چه مدت بعد از جراحی ليزيك میتوان به فعالیت های عادی ادامه داد؟

برای فعالیت های مختلف، استراحت بعد از عمل Lasik متفاوت میباشد. مثلا برای استفاده از گوشی یا کامپیوتر بعد از عمل، 4 روز استراحت کافیست ؛ و تا جایی که به چشمتان فشار نیاورید،‌میتوانید از گوشی همراه و لپ تاپ خود استفاده نمایید.
برای آگاهی بیشتر میتوانید مقاله ی مدت زمان بهبودی چشم بعد از لیزیک را مطالعه نمایید.

16آیا عمل لیزیک می تواند منجر به کوری گردد؟

میلیون ها روش لیزیک، در سراسر جهان، با سطح بسیار بالایی از اطمینان و اثربخشی انجام شده است؛ و این موضوع که فردی، بر اثر انجام لیزیک، دچار کوری شده باشد ، بسیار غیر طبیعی است!!! به خصوص اگر توصیه های جراح را جدی گرفته و در همه مراحل، همکاری لازم را انجام داده باشد.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه ، مقاله‌ی لیزیک و نابینایی را مطالعه نمایید.

17آیا نمره چشم در هزینه عمل حذف عینک تاثیر میگذارد؟

خیر. نمره ی چشم شما تنها برای امکان عمل لیزیک و لازک مهم است. چرا که عملهای لیزری تنها در بازه‌ی خاصی از نمرات چشم انجام میشود که در قسمت شرایط عمل لیزیک در همین صفحه آورده شده است. نمره چشم شما در قیمت عمل تاثیری ندارد. برای آگاهی بیشتر، صفحه ی قیمت عمل حذف عینک را مشاهده نمایید.

 


. .

1,078 سوال برای مقاله " عمل لیزیک چشم : آیا برای شما مناسب است؟ "

 1. رحمانی گفت:

  سلام
  شماره ای عینک من سه و نیمه میشه بپرسم هزینه ای عمل چقدر میشه

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزیک در کلینیک نوآوران برای سال 1400 با 50درصد تخفیف برای دو چشم 4,300,000 تومان میباشد.

 2. یعقوب حسین پور گفت:

  با سلام و درود بنده ۴۵ ساله هستم چشم راست منفی۳ هست و چشم چپم سالها پیش دچار طبخال قرنیه شده لطفاً راهنمایی کنید برای عمل لیزیک و پیوند قرنیه ممنون میشم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. میبایست چشمتان دقیقا معاینه و بررسی شود. برای معاینه وقت بگیرید.

  2. نسرین گفت:

   سلام وقت شما بخیر بنده 20سالمه و آستیگمات دارم میخوام عمل کنم شرایط و هزینه تقریبی چقدر هست

   1. admin گفت:

    سلام. هزینه عمل لیزیک در کلینیک نوآوران برای سال 1400 با 50درصد تخفیف برای دو چشم 4,300,000 تومان میباشد.

  3. سعید گفت:

   با سلام من یه چشمم هفتادوپنج یه چشمم نیم ضعیفه دوروخوب نمی بینم با لیزیک خوب میشه

   1. admin گفت:

    سلام. نمره چشم شما خیلی کم است و حتی شاید نیاز به عینک هم نداشته باشید. چرا میخواهید لیزیک کنید؟ آیا عینک میزنید و عینک شما را آزار میدهد؟ اگر اینطور است برای معاینه تشریف بیاورید.

 3. سیدهاشم نجاتی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من 56سال دارم آیامیتونم عمل لازک روبرای برداشتن عینک دوربینی انجام دهم؟
  ممنونم

  1. admin گفت:

   سلام. معمولا در این سن بعلت بروز پیرچشمی در اغلب افراد، لازک انجام نمیشود. اما میتوانید از لنزهای اسکلرال استفاده نمایید . سایت را مطالعه نمایید.

 4. فاطیما گفت:

  سلام.من19سالمه یکی از چشمام 7ویکی8 درجه ضعیفه.به دکتر مراجعه کردم ایشون گفتن که فقط 10درصداز بیناییم مونده.میخاستم بدون جراحی مناسب برای چشمام با کل هزینه اش البته با تخفیف چقد میشه ممنون.

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 4,300,000 تومان میباشد. با با ارسال شماره در فیلد شماره ها در همین صفحه و گرفتن کد تخفیف ویژه میتوانید عمل را با قیمت 4,300,000 تومان انجام دهید.

 5. محمد رضا گفت:

  سلام .میخوام هرچی سریعتر عمل لیزیک کنم .فقط سوال در مورد هزینه و ادرس وپزشک دارم .ممنون میشم.

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 4,300,000 تومان میباشد. با با ارسال شماره در فیلد شماره ها در همین صفحه و گرفتن کد تخفیف ویژه میتوانید عمل را با قیمت 4,300,000 تومان انجام دهید.
   آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

 6. رحیم حسین نژاد گفت:

  من دیابت نوع ۲ دارم آیا می توانم عمل لیزیک یا لازک را انجام دهم

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید و از دکتر خود تاییدیه بگیرید تا با اطمینان انجام شود.

 7. سمیرا گفت:

  سلام وقت بخیر
  من هر دو چشمم آب مروارید داشت و عمل کردم
  الان میتونم عمل لازک انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام. بله. میبایست ابتدا معاینه دقیق صورت گیرد.

 8. فاطمه ملکی گفت:

  لطفا قیمت کام عمل حذف عینک، فمتولازیک چنده

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 4,300,000 تومان میباشد. با با ارسال شماره در فیلد شماره ها در همین صفحه و گرفتن کد تخفیف ویژه میتوانید عمل را با قیمت 4,300,000 تومان انجام دهید.عمل فمتولیزیک هم در این کلینیک با قیمت 12,000,000 تومان انجام میشود.

 9. روشن ضمیر گفت:

  من ۴۱ سال سن دارم و درجه ضعیفی چشمام حدود۹ است چه عملی لازمه و هزینه ی عمل چقدر میشه

  1. admin گفت:

   سلام. چشمنتان ابتدا میبایست دقیقا معاینه و بررسی شوند.

  2. فاطمه گفت:

   سلام من سی و دو سال دارم نمره چشمام ۳و ۴.۵ بوده معاینه جدید نداشتم حدودا دو ساله عینک رو عوض نکردم شهرستان سیرجان هستم و رفت و امد سخته آیا باید اینجا معاینه بشم یا ن

   1. admin گفت:

    سلام. میتوانید در شهر خود ضخامت قرنیه را بررسی کرده و عکس آنرا برای ما از طریق چت آنلاین ارسال کرده و بررسی نمایید.

 10. منادی گفت:

  سلام
  من از قم میخام بیام برای لازک
  قیمت با تخفیف؟
  واینکه چون از راه دور میام میتونم فقط تو یک جلسه تموم بشه؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 4,300,000 تومان میباشد. با با ارسال شماره در فیلد شماره ها در همین صفحه و گرفتن کد تخفیف ویژه میتوانید عمل را با قیمت 4,300,000 تومان انجام دهید. با تماس تلفنی با همکارانمان هماهنگ کنید تا کل پروسه در یکروز برای شما انجام شود.

 11. اصغر گفت:

  پسرم 16 ساله و ضعیفی 2/5 دارد اصرار به عمل لیزیک ایا بارضایت پدر و مادر امکان پذیر است

  1. admin گفت:

   سلام. شرایط سنی لیزیک بخاطر ثبات نمره چشم میباشد. معمولا در سن 18 سالگی نمره چم ثابت شده و باعث برگشت نپذیری نمره چشم میشود.

 12. رضاسعیداوی گفت:

  سلام.من یکی از چشام تنبلی چشم داره

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید.

 13. ژوليت صادقيزاده گفت:

  قوز قرنيه وردرمان ان

  1. admin گفت:

   سلام. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی قوز قرنیه و درمان آن مراجعه نمایید.

 14. مهری سرلک گفت:

  سلام.من ۳۵ سالمه. تقریبا ۴ ساله شماره چشمم تغییر نکرده.ولی چشم راستم نیم شماره ضعیفتر شده اما شماره عینکمو تغییر ندادم.الان برای عمل مشکلی پیش نمی یاد؟ هزینشم هم لطف کنین بهگ بگین

  1. admin گفت:

   سلام. خیر. مشکلی برای عمل نیست. چنانچه ضخات قرنیه مناسب باشد میتوانید لیزیک کنید. با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 4,300,000 تومان میباشد. .

  2. حسین ایزدخواه گفت:

   سلام من ۳۲سالمه ۱۵ساله عینک میزنم الان قرص ترامادول مصرف میکنم بخوام عمل کنم و عینک نزنم مشگلی هست یا ربطی نداره

   1. admin گفت:

    سلام. مشکلی نیست.

 15. سیدعدنانم موسوی گفت:

  خوسلام من پنجاه و دو ساله هستم ممکنه عمل کنم البته شکر خدا هیچگونه بیماری ندارم

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید. چنانچه پیرچشمی نداشته باشید بله میتوانید.

 16. عرفان مصطفی پناه گفت:

  سلام من 28 سالمه شماره چشم 1.75 است ایا برای این عمل جراحی خوبه

  1. admin گفت:

   سلام. با انجام لازک ، دید شما کاملا واضح و شفاف میشود.

 17. اسلم رئیسی گفت:

  هزینه عمل لیزیک چشم و رفع انکساری آن چقدر است؟ بعد از این عمل احتمال برگشت چقدر است؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 400 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 4,300,000 تومان میباشد.

 18. محمدیان گفت:

  سلام من الان 20 سالمه ونمره چشمام 4.25 و4.5 وحدود یکساله نمره چشمم ثابت و عکس هم گرفتم ضخامت قرنیه ام مناسب بود می خواستم بدونم احتمال اینکه درصد بازگشت احتمالی و ضعیف شدن دوباره چقدره؟

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه نمره چشم شما ثابت مانده است ، احتمال برگشت نمره تا 45 سالگی بسیار بعید است.

   1. کاوه نصراللهیان گفت:

    با سلام وقتتون بخیر
    چشم راست من آستیگمات 9هست چه عملی باید انجام بدم؟

    1. admin گفت:

     سلام. بایست معاینه شوید. آستیگمات تا 6 نمره قابل عمل میباشد. بیش از آن را میتوان با لنزهای اسکلرال کنترل کرد.

  2. وحید گفت:

   سلام پدر من عمل کرده لنز گرفته براش جا گذاشتن تو چشماش وسیله سنگین برداشته یه چشمم تار میبینه و همه چیزو کج میبینه چه کاری میشه کرد

   1. admin گفت:

    سلام. بایست معاینه شوند.

 19. محمد بخشی گفت:

  هزینه عمل لیزیک چقدر است؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 1400 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 4,300,000 تومان میباشد. .

  2. ریبوار مقدمی گفت:

   سلام من تازه عینکی شدم رفتم معاینه کردم برام عینک تجویز کرد و گفت خیلی ضعیف نیستن فکر کنم هر بین ۸۵ صدم تا ۹۵ صدم هستن من الان میتوانم با این درصد عمل لیزیک انجام دهم؟؟؟

   1. admin گفت:

    سلام. بهتر است با این نمره پایین ، عینک هم زیاد استفاده نکنید تا چشمتان عادت نکند. اما چنانچه تمایل داشتید برای معاینه دقیق تشریف بیاورید.

 20. جواد جعفری گفت:

  سلام من ۴۱ ساله هستم چشمام ضعیفه ونزدیک بینم درجه هر چشم ۲و ۷۵ هست میخواستم عمل لیزیک انجام بدم دکتر گفت اگه عمل کنی یک سال بعد از عمل دور خوب میبینی اما نزدیک باید عینک بزنی .آیا ممکن این اتفاق بیفته.ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه دچار پیرچشمی شده باشید بله. ممک است برای مطالعه ، (فقط برای مطالعه) مجبور شوید از عینک سبکی استفاده نمایید. شاید هم بتانید بدون عینک مطالعه کنید

 21. admin گفت:

  با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 3,200,000 تومان میباشد. با با ارسال شماره در فیلد شماره ها در همین صفحه و گرفتن کد تخفیف ویژه میتوانید عمل را با قیمت 2,790,000 تومان انجام دهید.

 22. admin گفت:

  با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 3,200,000 تومان میباشد. با با ارسال شماره در فیلد شماره ها در همین صفحه و گرفتن کد تخفیف ویژه میتوانید عمل را با قیمت 2,790,000 تومان انجام دهید.

 23. رضا گفت:

  سلام شماره هردو چشم من ۱است می توانم چشم هایم را عمل کنم

  1. admin گفت:

   سلام. بله چنانچه ضخامت قرنیه مناسب باشد میتوانید.

  2. محمد پور گفت:

   سلام من انحراف چشم دارم و شماره چشم هم بیکی هفت یکی بین هشت و نه هست میتونم عمل انجام بدم ودیگع به عینک لازم نباشه

   1. admin گفت:

    سلام. بایست معاینه شوید. شما میتوانید پس از معاینه در کلینیک نوآوران ، هم عمل لیزیک را و هم عمل انحراف چشم را با 50 درصد تخفیف ویژه انجام دهید.

   2. مهسا گفت:

    سلام.من ۱۰ یا ۱۱ روزه لیزیک کردم. لنز پانسمانمم دراوردم از چشمم. میتونم الان با گوشی کارکنم؟ تلویزیون ببینم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

    1. admin گفت:

     سلام. بله. فقط به چشمان خود فشار نیاورید.

 24. رضا گفت:

  سلام ایا کسی که دیابت داره میتونه لیزر کنه چشمشو

  1. admin گفت:

   سلام. در دیابتهای شدید خیر. به صلاح نیست.

 25. فاطمه گفت:

  سلام من نمره چشمم ۳٫۵هست ۲۴سالمه میتونم انجام بدم برج ۱۰بچم ب دنیا میاد کی میتونم عمل کنم هزینه اش چقدره الان میتونم نوبت بگیرم

  1. admin گفت:

   متخصصین در زمان بارداری (حاملگی) عمل لیزیک چشم را توصیه نمیکنند. زیرا تغییرات هورمونی زنان در دوران بارداری و بعد از آن غیر قابل پیشبینی است و ممکن است بر بینایی آنها تاثیر بگذارد. همچنین این تغییرات می تواند نتایج جراحی لیزیک را تحت تاثیر قرار دهد. اما حداقل 4 ماه بعد از عمل میتوانید برای لازک اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ی لیزیک و بارداری را در سایت ما مطالعه نمایید.

 26. فرشاد گفت:

  سلام من نمره تنبلی چشمم۳ وآستیگمات۳ میباشد آیا بعد از عمل نیاز به عینک دارم یا نه؟

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه تنبلی چشم با لیزیک بهبود نمیابد و بعد از عمل احتمالا نیاز به عینک هم داشته باشید. اما بازهم میبایست معاینه شوید تا بتوان با قطعیت سخن گفت.

 27. فرشادنادری گفت:

  سلام من ضعیفی چشمم۳و آستیگمات چشمم۳ باهم نمره چشمم۶ میباشد آیا بعد از عمل آستیگمات چشمم بر میگرده ونیاز به عینک دارم یا نه؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . نمره چشم شما 10/10 میشود و نیازی به عینک ندارید.

 28. معصومه گفت:

  عمل لیزیک

 29. مهری اله ویسی گفت:

  سلام
  شماره چشم من 8 الی 8/5 منفی (آستیگمات) در هر دو چشم است آیا با عملی لیزیک قابل اصلاح می باشد ؟
  ممنون اگر جواب بدین

  1. admin گفت:

   سلام. نزدیک بینی تا 10 نمره و آستیگمات تا 6 نمره قابل اصلاح میباشد.

 30. هادی احمدی گفت:

  hadi

 31. ناشناس گفت:

  باسلام، بنده برای معالجه رفتم چشم پزشکی تبریز گفتند چون قوز قرنیه دارید نمی‌تونید عمل کنید، به نظر شما آستیگمات چشم وفور قرنیه درمانی دارد

  1. admin گفت:

   سلام. شما ابتدا میبایست برای درمان قوز قرنیه خود اقدام نمایید. برای معاینه تشریف بیاورید تا متخصصین ما بهترین روشهای درمان قوز قرنیه را برای شما در نظر بگیرند. پس از درمان قوز قرنیه شما میتوانید چشمان خود را لیزیک یا لازک نمایید.

 32. REZA گفت:

  با سلام و خسته نباشید.من چشمام آستیکمات هست.و کارم با کامپیوتره و روزی 8 ساعت به صفحه مانیتور نگاه میکنم و الانم از عینک استفاده میکنم.میخواستم بدونم اگه چشمامو عمل کنم برای بعدش و کار با کامپیوتر مشکلی برام پیش میاد یا نه؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . فقط یکی دو هفته ی اول بهتر است مدت زمان استفاده از سیستم را کم کنید.

 33. هادی محمدی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  چشم های من نزدیک بین و از عینک استفاده میکنم خواستم بدونیم جهت عمل چشم چقد هزینم میشه و کی نوبت میدید . ممنون اگه پاسخ بدین.

  1. admin گفت:

   سلام. برای معاینه تشریف بیاورید. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 3,200,000 تومان میباشد. با با ارسال شماره در فیلد شماره ها در همین صفحه و گرفتن کد تخفیف ویژه میتوانید عمل را با قیمت 2,790,000 تومان انجام دهید..

 34. ... گفت:

  سلام ببخشید
  میخواستم بدونم بعد از این عمل، مثلا کارهای دقیقی مثل جراحی نمیشه انجام داد؟
  و یه سوال دیگه اینکه استفاده از لنز در طولانی مدت اگر رعایت اصول بهداشتی باشه، خطرناکه؟

  1. admin گفت:

   سلام بعد از عمل لیزیک و لازک ،‌وضوح چشم بمراتب بهتر از قبل است و میتوانید کارهای دقیق خود را انجام دهید. با رعایت نکات بهداشتی میتوانید از لنزها استفاده نمایید . اما بهر حال لنز خطرات و عوارض خود را دارد.

   1. ناشناس گفت:

    سلام خسته نباشید بعد عمل لیزر درتست نیرو های مسلح معلوم میشه

    1. admin گفت:

     سلام. خیر. اما میبایست دوماه از لیزیک بگذرد.

 35. زهرا گفت:

  سلام من‌چشام استیگماته میخواستم بدونم این عمل برای زنان عوارضی نداره ممکنه برای زنان عوارضی داشته باشه ک مانع عملشون بشه؟ممنو ن

  1. admin گفت:

   سلام. عمل لیزیک و لازک برای زنان هیچ خطر و عوراض جدایی ندارد. عوارض لیزیک اندکی خشکی چشم و تارید دید موقتی است که بمرور و بزودی برطرف میشود.

 36. yusuf گفت:

  سلام خسته نباشید من چشمام هرکدوم ۸.۲۵دوربین مثبت خواستم ببینم کدوم عمل براشون مناسبه باتشکر

  1. admin گفت:

   سلام. میبایست دقیق معاینه شوید. دوربینی تا شماره های خاصی قابل عمل لیزیک میباشد.

  2. امیر گفت:

   سلام من چهار روز پیش عمل کردم کی پانسمان رو باید در بیاریم

   1. admin گفت:

    سلام. دقیقا 4 روز بعد از عمل

 37. سمیه گفت:

  سلام چشمای من تقریبادوسال پیش نمره اش ۳بوده هردودرحال حاضراحساس میکنم نسبت به دوسال پیش ضعیفترشده میخواستم عمل چشم انجام بدم قبلش میتونم درشهرخودم به چشم پزشکی برم واز بابت عمل مطمئن بشم بعدبیام برای عمل یانیازی نیست واین که دراین شرایط کرونایی مشکلی پیش نمیاد من فقط ازاین شرایط میترسم که نکنه بعدازعمل اتفاقی بیوفته

  1. admin گفت:

   سلام. برای معاینه میبایست معاینه با دستگاههای دقیق و پیشرفته و طبق استانداردی که دستگاه لیزر کلینیک دارد انجام شود. چنانچه چنین جایی را مدنظر دارید میتوانید انجام دهید. اما برای عمل لازک در کلینیک نوآوران اصا استرس نداشته بشید. در این کلینیک ، عمل ها با رعایت استانداردهای بسیار بالای بهداشتی انجام میشود. بعد از عمل هم نیاز به مسئله ی خاصی نیست. کافیست یک هفته در منزل استراحت نمایید. و بهداشت شخصی را رعایت نمایید.

 38. اسی گفت:

  سلام من۲۱سالمه شماره چشمم ۳.۵و۳.۷۵‌ میتونم لیزیک کنم اخه میگن باید شماره چشم ثابت بشه

  1. admin گفت:

   سلام. در سن شما معمولا شم به نمره ی ثابتی رسیده است. میبایست دقیقا معاینه شوید.

 39. توحید گفت:

  خسته نباشید
  من چشمم ۱.۵ و ۰.۷۵ هست تقریبا بعد نمیدونم کدوم عمل مناسبه، بعد کارم همش با کامپیوتر هست.
  آیا بعد عمل باید از کامپیوتر استفاده نکنم و چه مدت.
  و آیا چه مدت عینک آفتابی بزنم؟
  و سوال دیگه اینکه چون من از شهرستان میام تهران خونه جایی ندارم . زمان اول تا آخر عمل با ماجعه بعد عمل، که اگه دکتر بخوان چقدر طول میکشه ؟
  خیلی ممنونم از وقتتون .

  1. admin گفت:

   سلام . میتوانید عمل لاک انجام دهید. یک هفته استراحت کافیست و میوانید از کامپیوتر استفاده کنید. عینک در بیرون از منزل ترجیحا تا 6 ماه در نور شدید استفاده شود. کل مراجعه و معاینه و عمل شما در یک روز میتواند صورت گیرد . در زمان تماس با همکاران ما هماهنگ کنید.

 40. هانیه متقی گفت:

  سلام من وقت مشاوره میخواستم نمره چشمام 4 ولی نمیدونم ثابت شده یا نه

 41. محمد جواد یازع گفت:

  سلام چشم من استیکماته شمارش هم فکر میکنم ۳نیم باشه میخواستم ببینم چه عملی برای من خوبه و هزینش چقدر میشه
  در ضمن من بیمه تکمیلی هم دارم

  1. admin گفت:

   سلام. عمل لازک مناسب است. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 3,200,000 تومان میباشد. با با ارسال شماره در فیلد شماره ها در همین صفحه و گرفتن کد تخفیف ویژه میتوانید عمل را با قیمت 2,790,000 تومان انجام دهید. چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 42. علیرضا طهماسبی گفت:

  باسلام ۱۹سالمه عینک میزنم از عینک زدن متنفرم خاستم بدون عوارض بعد از عمل چیه هزینش چقدره ؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 3,200,000 تومان میباشد. با با ارسال شماره در فیلد شماره ها در همین صفحه و گرفتن کد تخفیف ویژه میتوانید عمل را با قیمت 2,790,000 تومان انجام دهید. عوارض بعد از عمل موقتی هستند. مثل تاری دید و خشکی چشم. که تا چند هفته بعد بکلی از بین میروند.

 43. محمد باقر رحیمی گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  عذر میخوام بنده شغلم نظامی آیا عمل لیزیک تحت پوشش بیمه تکمیلی نیروهای مسلح می باشد و ضمنا آیل شما در مشهد هم شعبه دارید با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه خیر. و شعبه ی ما فقط در تهرانست. اما کل کار شما در یک روز انجام میشود.

 44. Bita گفت:

  سلام خدمت شما. من شهریور ۱۸ سال تموم میشم شماره چشمم ۶ هستش میخواستم بدونم میتونم امسال عمل کنم یا باید صبر کنم؟

  1. admin گفت:

   سلام. ان شالله میتوانید عمل لازک را انجام دهید. اگر ضخامت قرنیه شما مناسب باشد. میتوانید برای معاینه وقت بگیرید.

 45. سحر زیادلو گفت:

  سلام ببخشید بعد لیزر چشم تا چه مدت نباید مطالعه داشته باشیم؟

  1. admin گفت:

   سلام. بعد از سه الی چهار روز از عمل ، در صورت خسته نشدن زیاد چشم براحتی میتوانید مطالعه انجام دهید.

 46. شیرکول گفت:

  سلام خدمت شما کسی که چشمش رو لیزیک کنه میتونه مثل قبل مطالعه بالا داشته باشه؟من الان در روز باعینک ۱۲ساعت به بالا مطالعه دارم ۱۸سال هم سن دارم ایا اگه لیزیک کنم بعد از لیزیک میتونم همچین انتظاری رو از چشمام تا دوران طولانی داشته باشم؟لطفا دقیق جواب بدید تشکر

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   عمل لیزیک هیچ منعی برای مطالعه بوجود نمی آورد. شاید در روزهای ابتدایی کمی با مشکل مواجه باشید اما بعد از بهبودی ، کاملا میتوانید براحتی مطالعه نمایید.

 47. ناشناس گفت:

  سلام من شنیدم برای عمل لیزیک بایدقبلن به مدت یکسال حداقل ازعینک استفاده کرده باشیم میخاستم ببینم حقیقت داره ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . هیچ ربطی ندارد. تنها میبایست نمره چشمان شما ثابت شده باشد.

 48. متین گفت:

  سلام من میخواستم چشمم را عمل لیزیک کنم اما دکتر بهم گفت تا ۲۲ سالگی صبر کن
  میخواستم بدونم اگه تو ۱۸ سالگی عمل کنم مشکل خاصی برام پیش میاد؟

  1. admin گفت:

   سلام. شرط سنی برای رسیدن به ثبات در نمره چشم میباشد. معمولا سن 18 برای ثابت شدن نمره چشم سن مناسبیست.

 49. بهرام قاسمیان گفت:

  سلام وقت بخیر من هم تنبلی چشم دارم هم چشام خیلی ضعیف هست لطفا مرا راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید تا بتوان در مورد چشمهای شما نظر داد.

 50. Sharafi گفت:

  سلام وقتتون بخیر من بیستو دوسالمه و چشامو میخوام تابستون لیزیک کنم بعد دی ماه نوبت عمل بینیمه .مشکلی نداره انجام عمل بینیم؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . ابتدا عمل لیزیک کنید و سپس عمل بینی.

 51. علیرضا گفت:

  با سلام ببخشید من میخواستم برا عمل لیزیک اقدام کنم و میخواستم این سوال بپرسم ک بعد عمل میتونم ورزش سنگین مثل بدنسازی انجام بدم چون بالاخره فشار زیادی وارد میشه ب بدن برام سوال بود ک ایرادی برای چشم داره یا نه؟ چون امروزه همه میگن عمل نکن چشمتو اگر عمل کنی دیگ استحکام چشمت میاد پایین و نمیتوتی یسری کارارو بکنی
  و یک سوال دیگ ام داشتم
  ببخشید انقدر صریح میگم چون واقعا شاید برای خیلیا سوال باش ک آیا خودارضایی تو کمسویی چشم تاثیر داره یا مثلا نکاه کردن ب موبایل طی ساعات طولانی

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. چنانچه لیزیک کنید حد اقل تا دوماه نبایست ورزش سنگین مانند بدنسازی انجام دهید. بطور کلی تا دوماه برداشتن اجسام سنگین به چشم شما آسیب میزند. اما بعد از این دوره نقاهت هیچ مشکلی نخواهید داشت.
   در مورد سوال دوم شما پاسخ مثبت است.

 52. mell گفت:

  سلام من 15 سال دارم و شماره چشمم 2 و2.5 هست . طی کمتر از دو سال شماره چشمم بالا رفت . ایا میتونم عمل کنم؟

  1. admin گفت:

   سلام. شرایط سنی عمل لیزیک 18 سال تمام میباشد. تا قبل از 18 سالگی نمره چشم تثبیت نشده و این عدم تثبیت نمره چشم میتواند موجب بازگشت نمره چشم بعد از عمل لیزیک شود.

 53. Mojtaba.. گفت:

  سلام لطفا آدرس کلینیک رو بنویسین.

  1. admin گفت:

   سلام. آدرس کلینیک نوآوران :
   تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

 54. مرضیه گفت:

  سلام هزینه سال 99برا لازک چند؟ با تخفیف؟

  1. admin گفت:

   سلا. قیمت های عمل لیزیک و لازک در سال 99 هنوز همان 2,390,000 بوده و هنوز تغییری نکرده است.

 55. علی گفت:

  سلام من نمره چشمم 2هست سنم17آیا میشود عمل کنم و عینکم رو کنار بزارم

  1. admin گفت:

   سلام. بله میتوانید.

 56. اکبر گفت:

  باسلام من ۴۵روز پیش عمل لیزیک انجام دادم و مداوم طبق دستور پزشک از قطره ها استفاده میکنم ولی فعلا اون بینایی کامل رو بدست نیاوردم تار میبینم آیابه مرور زمان درس میشه بخاطر کرونا نمیتونم واسه ویزیت مراجعه کنم.باتشکر

  1. admin گفت:

   سلام.نگران نباشید. تا سه ماه تاری دید طبیعیست و بمرور بهتر میشود.

 57. سمیه گفت:

  سلام..من نمره چشم راستم۸ وچشم چپم۳هستش..قرنیه ی چشمم هم دکتر گفته نازکه..ایا میتونم عمل کنم..چون دکتر گفته نمره چشمتون روی ۲ باقی میمونه

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید. نمیتوان اینگونه پاسخ دقیقی داد

 58. shayan گفت:

  سلام من 18 سالمه و چشمام 2 و 2.5 ضعیفه
  ولی به علت مشکلاتی حتما باید عمل کنم ولی میدانم ک چشمم داره ضعیف تر میشه
  خاستم بدونم بعد از چندوقت نمرش بر میگرده

  1. admin گفت:

   سلام. اگر نمره چشم شما تثبیت نشده بهتر است عمل نکنید. چون بعد از عمل احتمال بازگشت نمره زیاد میشود.

 59. راضیه گفت:

  سلام ایا امکان داره دوباره در یک دوره دیگه تخفیف 50 درصد عمل بگذارید

  1. admin گفت:

   سلام. تخفیف 50 درصدی عمل و قیمت 2390000 تومان تا آخر امسال به قوت خود باقیست . در سال جدید به احتمال قوی قیمتها تغییر خواهد کرد.

 60. راضیه مرادی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من 5-6 ساله لنز طبی استفاده میکنم و نمره چشم راستم 6:30 و چشم چپ 4:30 است.میتونم عمل لیزیک انجام بدم?
  چه مدت باید عینک بزارم تا بعدش بتونم عمل لیزیک انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام. دو هفته قبل از معاینه و عمل از لنز استفاده نکنید

 61. امین گفت:

  سلام من ۳۵ سالمه دو چشمم قوزقرنیه داشته و پیوند قرنیه کردم.یکی رو ۱۵ و یکی رو ۱۲ سال پیش.تقریبا ۵ ۶ سال پیش برای عمل لیزیک مراجعه کردم به دکتری که من را پیوند قرنیه کرده بود و ایشون گفتن توپوگرافی چشمه راستت مناسب نیست و نمیشه هر دو چشم رو لیزیک کنی چون شماره هاشون خیلی متفاوت میشه.میخوام بدونم در این چند سال پیشرفت جدیدی انفاق افتاده که امکان عمل من فراهم شده باشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. البته. دستگاه نوآوران جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر فعلی جهان است. پیشنهاد میکنیم برای معاینه و مشاوره تشریف بیاورید. احتمال دارد با این دستگاه جدید و مدرن روز جهان چشمهای شما را هم بتوان لازک نمود.

 62. زهرا رستمی گفت:

  سلام مجدد چرا مرکز صبح ها فعالیت نداره؟

  1. admin گفت:

   سلام. پزشکان ما در هنگام عصر حضور دارند.

 63. زهرا رستمی گفت:

  سلام من امروز بیست و چهارم بهمن ماه با مرکز شما تماس گرفتم گفتن که اصلا عمل لیزیک انجام نمیدید

  1. admin گفت:

   سلام. امروزه پزشکان بعلت عوارض عمل لیزیک ، اغلب از عمل لازک استفاده مینمایند.

 64. جمشید مختاری گفت:

  لیزر چشم چپ

 65. mansour گفت:

  سلام.من ۴۰سالمه وچشم سمت راستم مشکل شبکیه داشت ولیزرPDTانجام دادم وچشم سمت چپم هم آستیگمات بانمره1میباشدآیالیزیک ب کارم میاد وهزینه برای یک چشم ودوچشم تفاوتی نداره یانصف میشه.واینکه انتخاب لیزیک یالازک یاPRKدست خودمونه یا ب تشخیص پزشک واین دید ثابت میمونه یاموقته ودوباره تضعیف میشه.متشکرم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 3,200,000 تومان میباشد. با با ارسال شماره در فیلد شماره ها در همین صفحه و گرفتن کد تخفیف ویژه میتوانید عمل را با قیمت 2,790,000 تومان انجام دهید. انتخاب عمل با شماست اما پزشک پیشنهاد خود را بشما میدهد. ثبات هیچ عملی مادام العمر تضمین نیست. چرا که شرایط بدن همواره در حال تغییر است.

 66. mansour گفت:

  سلام
  دوتانوبت دراسرع وقت میخواستم

 67. ناصر گفت:

  سلام من ۴۸ سال دارم هردوچشمم ۱.۷۵دوربین و۱.۵
  آستیگمات است
  ۱-شنیدم لیزیک برای سن بالای ۴۰ خوب نیست
  ۲-با بیمه تکمیلی آتیه سازان قررداد دارید یا خیر

  1. admin گفت:

   سلام. تا 55 سال میتوانید لازک انجام دهید. متاسفانه با بیمه قرارداد نداریم اما بشما معرفینامه معتبر پزشک برای اخذ هزینه از بیمه داده میشود.

 68. مبین گفت:

  سلام من ۱۷ سالمه یه ۲ماهی میشه که عینک میزنم چشمام نزدیک بین هستش استیگماتم چشم چپم ۳ونیم و هستش چشم راستم ۴ هستش میخواستم بدونم کدوم عمل برای چشمای من مناسب تره و اینکه تخفیفتون تا بعد عید هم هست و بیمه تامین اجتماعی شاملش میشه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   شما میبایست تا سن 18 سالگی منتظر باشید تا نمره چشمتان ثابت شود. سپس چنانچه ضخامت قرنیه شما مناسب باشد میتوانید لازک انجام دهید.

 69. ناشناس گفت:

  سلام من 19 سالمه شماره چشمم 3 هست نزدیکبینم میخواستم ببینم الان میتونم عمل کنم

  1. admin گفت:

   سلام. بله میتوانید.

   1. محمد گفت:

    سلام من دو سال میشه عینک میزنم و شماره چشمان دوتاش یک است و تو این دو سال سابت مونده ولی یک مشکل بزرگی ک دارم و خیلی هم بعد از عمل ازش میترسم حساسیت فصلی است من حساسیت چشمان خیلی شدید است آیا عمل لازک یا لیزیک چ عوارضی در آینده دارد با این حساسیت چشمان

    1. admin گفت:

     بایست دید حساسیت چشم شما چگونه است. بهتر است در فصلی عمل کنید که در آن حساسیت کمتری دارید.

 70. ..... گفت:

  سلام من ۵ ماه پیش عمل لیزیک انجام دادم از همون اوایل عمل چشم چپم دیدش کمتر از چشم راستم بود الانم یکم از اوایل عمل ضعیف تر شده .ایا راهکاری برای ضعیف نشدن وجود داره؟ ایا میتوان در این فاصله کوتاه بازم عمل لیزیک یا لازک انجام داد

  1. admin گفت:

   سلام. حداقل 6 ماه صبر کنید. سپس برای معاینه تشریف بیاورید.

 71. Nima گفت:

  سلام میخواستم بدونم این تخفیف تا کی هست و این که آیا توی تعطیلات عید و یا یکی دو هفته قبل عید من میتونم بیام چون فرهنگی هستم و باید تعطیل باشم و موقعیتش فراهم باشه …….
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. تخفیف ها فعلا به قوت خود باقیست . البته در سال جدید احتمالا قیمتها تغییر کنند. معمولا کلینیک تا 20 اسفند دایر میباشد. و تا 20 فروردین تعطیل است.

 72. آزاده گفت:

  سلام . روز بخیر.
  من 35 سال سن دارم . برای عمل چشم به یکی از دکتر های اصفهان مراجعه کردم بعد گرفتن عکس ایشون گفتن قرنیه شما دچار مشکل هست و باید دو تا عمل روی چشم شما انجام بشه ولی با این حال با پزشکان دیگه هم مشورت کنید برای معاینه مجدد مراجعه کردم شیراز و دگتر گفتند که شما قور خیلی خیلی خیلی خفیف قرنیه دارید و نمیشه عمل کرد و در صورت اصرار برای عمل بعد از مدتی قرنیه چشم شما مشکل پیدا میکنه و نیاز به پیوند قرنیه پیدا می کند . آیا همچین موردی امکان داره؟ امکان عمل هست یا واقعا با عمل دچار مشکل میشم.
  ممنون از راهنماییتون

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید. اگر قوز قرنیه کم باشد با دستگاه مدرن نوآوران میتوانید لازک کنید.

 73. Amir گفت:

  سلام وقت بخیر
  قبل رفتن به سربازی میشه لیزیک کرد؟ حدود ۱ ماه میتونم استراحت کنم ۲۲ سالمه درجه چشمم ۳

  1. admin گفت:

   سلام. بله میتوانید . یک هفته استراحت کافیست

 74. زهرا گفت:

  سلام طریقه معرفی رو میخواستم بدونم اینکه متن پیامک چیه،وبه چه شماره ایمیل من کنم

  1. admin گفت:

   سلام. در همین صفحه شماره خود را در فیلد تخفیف عمل لازک وارد نمایید.

 75. سمیه رجبی گفت:

  سلام وقت بخیر.میخواستم ببینم نوبت دهی شما چقدر طول میکشه یعنی ما بعد از نوبت گیری چقد تو صف انتظار هستیم؟ وآیا مبلغ تمام شده برای ما همون ۲۳۹۰ هستش و آیا نمره زیر ۲ مشمول بیمه تکمیلی میشه.ممنون

  1. admin گفت:

   سلام.
   نوبت دهی در اولین فرصت و پیش از یک هفته صورت میگیرد.
   مبلغ عمل شما همراه با عکس از قرنیه فقط 2,390,000 تومان بوده که اگر از طریق ثبت شماره در سایت نوبت بگیرید مشمول تخفیف ویژه ی 300 هزار تومانی ما هم خواهید شد.
   شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک چشم کلیک کنید.

 76. مرجان باقری گفت:

  سلام وقت بخیر هدیه ویژه چی هست چه ساعتی برای معاینه میشه اومد و اینکه وقت عمل کی میدین و دوره لقاهت چندوقته ازمایش قطره هزینش چقدره ومعاینه مشاوره به چهصورت بعد عمل چندبار برای معاینه باید بیام

  1. admin گفت:

   سلام.پاسخ تمام سوالات شما در سایت وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر لطفا با همکاران ما تماس بگیرید.

 77. ali گفت:

  باسلام
  من در سال۱۳۹۳در مشهد لیزیک انجام دادم اما اخیرا چشمام داره باز ضعیف میشه؟علتش چیه؟آیا درمان داره یا باز باید لیزیک کنم؟

  1. admin گفت:

   سلام.بایست معاینه شوید

 78. سعید گفت:

  سلام من واسه خانمم میخوام و شماره هر چشم ۳ونیم است
  بیمه تکمیلی ایران داریم هزینه عمل چقدر میشه

  1. admin گفت:

   با سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد.

 79. نادی گفت:

  سلام من چشم چپم تنبلی دارە ایا عمل لیزیک برای یک چشم سالم توصیە میشە یا نە

  1. admin گفت:

   سلام. بله. میتوان انجام داد.

 80. جعفر گفت:

  سلام شماره عینک من ۸ هست آیامیشه عملش کنم راهی هست برای اینکه عینکم درو بندازم پیش یه دکتر رفتم گفت قرینه چشمت ضعیفه .منم کارگرم نمیتونم باعینک کارکنم لطفا راهنماییم کنید

  1. admin گفت:

   سلام. برای معاینه تشریف بیاورید. اگر ضخامت قرنیه شما مناسب باشد عمل لازک انجام میدهیم. لازک برای قرنیه های نازک انجام میشود.

 81. جوادکثیرلو گفت:

  من سنگکارم آیابعدازعمل مشکلی برایم پیش نمیاد

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . اما مدتی میبایست جسم سنگین بلند نکنید و دولا نشوید تا قرنیه ترمیم شود.

 82. جوادکثیرلو گفت:

  من رزمی کارمیکنم آیابعدازعمل میتونم ادامه بدم

  1. admin گفت:

   سلام. بله البته.

 83. حمیدزارع گفت:

  سلام برای این عمل باید چندروزوقت بزاریم

  1. admin گفت:

   سلام. یک روز کافیست. منتهی مراقبتهای بعد از عمل بسیار مهم هستند. حداقل یک هفته استراحت بعد از عمل الزامیست.

 84. مهران خوشنود گفت:

  هزینه لیزیک لطفا چشم از خرمایی ابی شود

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیز. لیزیک برای اصلاح بینایی چشم است. و این عمل هیچ ربطی به تغییر رنگ چشم ندارد.

   1. امیرقبادی گفت:

    می خواستم بدونم شماره که چند نفر برای کلینک مشتری فرستادم پورسانت چی میشه به کدوم شماره باید مشخصات بایدبه چه شماره ای مشخصات ارسال کنم

    1. admin گفت:

     سلام. با دفتر کلینیک تماس بگیرید.

 85. مهران خوشنود گفت:

  سلام میخواستم بپرسم هزینه عمل لیزیک چشم چقدر است؟خیلی واسم مهمه میش لطفا حتما بگید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 86. نبی اله شهبازی گفت:

  سلام. یکی از چشم های من 3 هست و اون یکی دو 75 لطف کنید راهنمایی کنید و هزینه ی انجام عمل چقدر میشه؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 87. زهرا گفت:

  سلام من شش سال قبل عمل لیزیک کردم.چون نمره چشمم بالابودبعدعمل هم بازم یخورده ضعیف موند.ولی الان خیلی بیشترضعیف شده.آیامیتونم بازم لیزیک کنم

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه ضخامت قرنیه کافی باشد بله.

 88. علی محمددوست گفت:

  سلام و عرض ادب
  *بنده نمره چشمم فک میکنم ۱.۷۵ و ۲ باشه
  *بدون عینک در شب به هیچ عنوان نمیتونم رانندگی کنم
  *دوربینم ضعیف میباشد
  *زیرنویس فیلم ها را بدون عینک نمیتونم ببینم باید حتما به چشمم فشار بیارم و زاویه چشمم را تنگ کنم تا بتونم بخوانم
  * خلاصه عینک نزدن و زدن برام دردسر شده … و از طرفی ازینکه که میگن بعداز عمل دوباره بعد از ۲سال به حالت اولیه برمیگرده برام نگران کنندس.

  1. admin گفت:

   سلام. خیر اینطرو نیست. برگشت نمره برای چشمها متفاوت است. با پزشک در اینباره مشورت کنید

 89. حسن زارعی گفت:

  سلام بعد از عمل به چقد مراقبت نیاز داره؟

  1. admin گفت:

   سلام. به صفحه مراقبتهای عمل لیزیک در سایت ما مراجعه کنید.

 90. مراد گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  ببخشید می خواستم قیمت رو بدونم
  و اینکه تا چن رو چشما باید‌بسته باشه و از کار افتادگی داره؟؟
  تا بهبود کامل چن وقت طول میکشه؟؟

  1. admin گفت:

   سلام.
   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد.
   چشمهای شما هیچگاه بسته نمیماند حتی زمان عمل لیزیک .
   فقط سه تا هفت روز استراحت کافیست.
   بهبود کامل برای وضوح چشم متفاوت است. بین یک روز تا 3 ماه میتواند متغیر باشد.

 91. حسنی گفت:

  سلام هزینه عمل دو چشم بذا لیزیک چقدر میشود

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد.

 92. حمیدرضا گفت:

  سلام خسته نباشید.من الان چندین ساله که عینک میزنم
  شماره چشم راستم۶.۷۵و چشم چپم۱.۵هست ۲۰سال هم سن دارم.چشم راستم تنبلی هم داره ایا میتونم عمل اصلاح دید انجام بدم؟
  لطفا با من تماس بگیرین

  1. admin گفت:

   سلام. تنبلی چشم شما بایست دقیقا مشخص شود. بایست معاینه شوید.

 93. ناشناس گفت:

  سلام من 37 سالمه از تبریز چشم راستم قوز قرنیه داره نمرش 5 هس دکترا میگن با عمل درس نمیشه نمیخوام عینک بزنم با عمل خوب میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قوز قرنیه کم باشد میشود. بایست معاینه شوید تا نمره و میزان قوز قرنیه شما مشخص شود. میتوانید ابتدا عمل کراس لینک انجام داده سپس لیزیک نمایید.

 94. محمد تقي شفائي گفت:

  سلام خوب هستيد
  بنده ٥٤ساله هستم با نمره عينك٣نزديك
  ونمره ١ دور هستم
  سابقه بيماري خاصي ندارم
  عمل ليزر براي اصلاح ديد براي بنده مناسب هست ياخير ؟
  باتشكر

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بایست ضخامت قرنیه شما اندازه گیری شود. اگر ضخامت مناسب باشد و پیرچشمی نداشته باشید بله میتوانید.

 95. hani گفت:

  سلام ببخشید میشه آدرس کلینیک تون رو بگین؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

 96. فاطمه گفت:

  عمل کردم و بعد ی هفته کلنز چشامو درآوردم دیگه عینک دودی نزدم و الان هم تار میبینم آیا بهتر از مشکلی ایجاد میکنه

  1. admin گفت:

   سلام. بهتر است از عینک تا یکماه در نور بیرون از خانه استفاده نمایید. اما چنانچه چشمانتان اذیت نمیشود موردی ندارد. تاری دید شما موقتی ااست و بزودی برطرف شده و دید شما کاملا واضح و شفاف میشود.

 97. ستاره زرین گفت:

  سلام و خسته نباشید من میخواستم ببینم من میتونم جراحی داشته باشد برای رفع مشکل چشمم که تار میبینم و نزدیک رو کدر میبینم و دو بینی

  1. admin گفت:

   سلام. بله بشرط صحت و ضخامت قرنیه. بایست معاینه شوید.

 98. حسین خسروی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  بری تعیین وقت معاینه پیام می فرستم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران باشما تماس میگیرند

 99. عبداله عزتی گفت:

  سلام خسته نباشید من ۲۴ سالمه چشمم دور بین هر کدومش پنج هستش ایا میشه عمل لازک انجام داد

  1. admin گفت:

   سلام. بشرط داشتن ضخامت قرنیه بله. برای معاینه و گرفتن وقت عمل برای لازک با 50 درصد تخفیف کلیک نمایید.

 100. علی نیک پی گفت:

  با سلام بنده شماره چشم هایم ۲ و ۲.۲۵ هست و یکی از چشمانم آستیگمات هست و الان ۶ سال هست ک شماره چشمم تغییری نداشته.خاستم بدونم هزینه عملم چقدر میشه؟از خوزستان مزاحم میشم و خاستم بدونم چقدر زمان میبره ک بخام خدمت برسم؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. همکاران ما ترتیبی اتخاذ میکنند که تمام کارهای شما از معاینه تا عمل در یک روز انجام شود. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک کلیک کنید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید: