عمل لیزیک چشم چیست ؟

"عمل لیزیک چشم" نوعی عمل جراحی توسط نور لیزر بر روی چشم است، که به طور معمول، برای درمان نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم، و بطور کلی برای حذف دائمی عینک انجام می شود. عمل لیزیک چشم (Lasik surgery) باعث میشود که شما، عینک را کنار گذاشته و بتوانید از محدودیت های آن خلاص شوید. روش لیزیک نیز مانند انواع روشهای دیگر جراحی درمان بینایی، شکل قرنیه را تغییر می دهد و این کار را با پرتو لیزر انجام میدهد و قرنیه را تصحیح میکند، تا وقتی نور وارد چشم میشود ، بتواند روی شبکیه به صورت مناسب متمرکز گردد.

در اکثر موارد ، عمل جراحی لیزیک بدون درد بوده و بیهوشی بوده و در عرض 15 دقیقه برای هر دو چشم انجام می شود. نتایج آن نیز بهبود بینایی بدون استفاده از عینک و یا لنز بوده و معمولا در طول 24 ساعت، اولین نتایج آن نمایان میگردد.اگر شما به سبب نازک بودن قرنیه واجد شرایط انجام این عمل نیستید، انواع دیگری از جراحی های تصحیح بینایی مانند "عمل PRK" ، "عمل لازک" و جراحی IOL نیز موجود است . پزشک تعیین خواهد نمود که کدام یک از این روش ها برای وضعیت شما مناسبتر است . چنانچه بعلت قوز قرنیه نمیتوانید از عمل های لیزری استفاده نمایید، میتوانید برای درمان قوز قرنیه خود از روشهای نوین مختلفی مانند لنزهای اسکلرال استفاده نمایید.

 
 
درمان قوز قرنیه: لنز اسکلرال
 
 
 
 

فیلم عمل لیزیک چشم

اگر تمایلی به خواندن مطالب طولانی ندارید پیشنهاد می کنیم فیلم عمل لیزیک چشم را به مدت سه دقیقه ببینید


در این ویدیو میتوانید کاملا ببینید که عمل لیزیک چگونه انجام میشود؟


در کلینیک نوآوران ، تخفیفهای ویژه ای برای عمل لیزیک و لازک گذاشته شده و این عمل ها با 50 درصد تخفیف در بالاترین کیفیت با پیشرفته ترین دستگاههای بروز دنیا ، و تحت جراحی متخصصین بسیار متبحر کشورمان انجام میشود.
 
 

ویدئوی عمل لیزیک چشم در کلینیک نوآوران


آیا میخواهید بدانید در حین عمل لیزیک در کلینیک نوآوران چه میگذرد؟ و مراجعه کنندگان از ورود تا بعد از عمل چه مراحلی را میگذرانند ؟ آیا این عمل سرپایی که بدون درد و بیهوشی است و تنها 5 دقیقه طول میکشد ، ترس و استرس دارد؟
پس حتما ویدئوی عمل لیزیک در نوآوران را ببینید، تا با دیدن مراحل عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران ، تمام ترس ها و نگرانی های بیمورد شما برطرف شوند .

 
 


در این ویدیو از نزدیک، مراحل مختلف عمل لیزیک چشم در کلینیک نوآوران را مشاهده میکنیم.قیمتهای عالی و تخفیف های ویژه برای عمل لیزیک چشم
 
 


قیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل مدرن لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
 
 
 

قیمت عمل لیزیک و لازک همواره یکی از دغدغه های کسانیست که از عیوب انکساری رنج برده و دوست دارند از عینک رهایی یابند. در کلینیک نوآوران ، ما با تخفیفهای ویژه ، قیمت لیزیک و لازک را تا 50 درصد پایین آورده ایم ، تا قشر بیشتری از هموطنان عزیزمان بتوانند از این فرصت استفاده کرده و سلامتی بینایی خود را بدست آورند. برای آگاهی از قیمت عمل لیزیک و لازک و فمتولیزیک در کلینیک نوآوران به صفحه‌ی قیمت عمل لیزیک مراجعه نمایید. شما میتوانید در این صفحه قیمت عمل لیزیک 1401 را در نوآوران مشاهده نمایید.


 
 

رضایتمندی از عمل لیزیک در کلینیک نوآوران

این همه رضایت از عمل لیزیک در کلینیک نوآوران اتفاقی نیست !!

بیش از 700 ویدئوی مصاحبه با مراجعه کنندگان به کلینیک نوآوران ، که از عمل لیزیک خود در کلینیک نوآوران رضایت کامل داشته‌اند را، میتوانید در این سایت و در کانال نوآوران در سایت آپارات مشاهده نمایید.

قیمت های باور نکردنی ما ، به همراه کیفیت بی نظیر عمل لیزیک و لازک در نوآوران که توسط بهترین جراحان چشم ایران،‌و با پیشرفته ترین دستگاههای لیزر فعلی در جهان، در این کلینیک انجام میشود، رضایت هموطنان ما را از این کلینیک بهمراه داشته است؛ که باعث افتخار و خرسندی ماست.

 


حتما و حتما ویدئوهای بیشتر در مورد نظرات مراجعه کنندگان به نوآوران را در سایت ما مشاهده نمایید:


فیلم مصاحبه با کسانیکه در نوآوران لیزیک کرده اند
 


شرایط عمل لیزیک و لازک چیست؟

واجدین شرایط برای این عمل: تمام افراد مبتلا به نزدیک بینی خفیف یا متوسط ، دوربینی و یا آستیگماتیسم که دارای ضخامت قرنیه کافی هستند ، میباشند.


شرایط عمل lasik از این قرارست :

۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از 0.5 دیوپتر تغییر نکرده باشد.
۳ – نداشتن قوز قرنیه شدید ، پیرچشمی ، آب مروارید ، دیابت (کنترل نشده) و خشکی شدید چشم
۴ – عدم بارداری و نیز شیردهی حداقل تا 3 ماه اول
۵ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
۶ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
7 – آستیگماتیسم 0.5 تا 6 دیوپتر هرچشم
8 – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشماگر قوز قرنیه شدید دارم، آیا میتوانم لیزیک کنم؟

چنانچه مبتلا به قوز قرنیه شدید هستید، نمیتوانید عملهای لیزری چشم را انجام دهید. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از لنزهای فوق العاده ی اسکلرال هستند . این لنزهای مدرن، دید بسیار عالی و شفافی را برای شما به ارمغان می‌آورند. برای آشنایی بیشتر با آنها،‌صفحه‌ی لنز اسکلرال را مطالعه نمایید.


آیا پس از عمل پلک ( بلفاروپلاستی) میتوانم لیزیک کنم؟

اگر عمل پلک (بلفاروپلاستی) انجام داده اید، پس از پروسه‌ی نقاهت، در صورت داشتن شرایط، میتوانید عمل لیزیک یا عمل لازک را انجام دهید. دانستن این موضوع حائز اهمیت است که عمل بلفاروپلاستی (عمل پلک) هم در کلینیک نوآوران با تخفیف های ویژه انجام میشود. برای آگاهی بیشتر، قیمت عمل پلک و یا قیمت عمل بلفاروپلاستی را در سایت ما مطالعه نمایید.

 
 

لیزیک آستیگمات و نزدیک بینی و دوربینی

سازمان غذا و دارو (FDA) لیزر اگزایمر (پروتو لیزری که برای لیزیک چشم استفاده میشود) را برای تصحیح نزدیک بینی تا 12- دیوپتر با 4- دیوپتر آستیگمات ، و دوربینی از 1+ تا 6+ با 1 دیوپتر آستیگمات تأیید کرده است. (دیوپتر ،معیار سنجش عیب انکساری است. دیوپتر منفی به منزله نزدیک بینی و دیوپتر مثبت به منزله دور بینی است).

هركسي كه تحت عمل جراحي چشم قرار ميگيرد، ميخواهد بداند كه شانس بدست آوردن نتيجه رضايت بخش در عملش چقدر است؟ براي نزديك ‏بيني كم و متوسط (تا 7- ديوپتر) در حدود 95% بيماران ديد بدون عينك 10/5 تا 10/6 يا بيشتر را به دست مي‏‌آورند؛ و 85% شانس ديد بدون عينك 10/8 تا 10/9 يا بهتر را دارند. اين بدان معناست كه وابستگي افراد، به ميزان بسيار زيادي به عينك كم شده است . اما ممكن است براي انجام كارهاي دقيق‏تر چشمي - مانند رانندگي - به ویژه در شب، به يك عينك با شماره كم، نياز داشته باشند.

این تصور که لیزیک نمی تواند آستیگماتیسم را درمان کند اشتباه میباشد. به طور معمول آستیگماتیسم بیش از 3 دیوپتر بالا نمیرود و می تواند به طور کامل با انجام Lasik تصحیح گردد. حتی اندازه های بیشتری از آستیگماتیسم را نیز می توان با ليزيك درمان نمود؛ هرچند این احتمال وجود دارد که گاهی برای نمره های خیلی بالا، نیاز به لیزیک مجدد باشد. برای آگاهی بیشتر مقاله ی لیزیک آستیگماتیسم را در سایت ما مطالعه نمایید. 
 


عمل لیزیک چشم چگونه انجام میشود؟

لیزیک عمل بسیار ساده ایست و نوعی عمل سرپایی محسوب میشود. شما میتوانید کلیه‌ی پروسه ی عمل - از معاینات دقیق قرنیه تا خود عمل- را در یک روز انجام دهید. لذا برای کسانیکه از شهرستانهای ایران مراجعه میکنند، جای نگرانی نیست. ما در کلینیک نوآوران ترتیبی اتخاذ نموده ایم که تمام مراحل این عمل در یک روز انجام شود.

قبل از شروع جراحی، به منظور جلوگیری از هر گونه ناراحتی در طی مراحل جراحی ، قطره بیحسی در چند نوبت در چشم ریخته میشود. همچنین ممکن است پزشک، به منظور آرام نمودن بیمارانی که استرس شدیدی دارند، برای آنها داروی آرامبخش تجویز نماید. در ادامه که چشم تحت اشعه لیزر قرار می گیرد، از یک دستگاه به نام اسپکولوم جهت بازنگهداشتن پلک استفاده می شود.


اقدامات قبل از عمل لیزیک

قبل از جراحي به منظور اطمينان از سلامت چشم ها، معاينه كامل چشم انجام مي گيرد. وقتي اين كار انجام شد، پزشك انحناي قرنيه و اندازه و موقعيت مردمك ها، شكل چشم ها و ضخامت قرنيه را اندازه مي گيرد. همه ی این اقدامات انجام میشوند تا جراح مطمئن باشد قرنیه، بافت کافی برای این عمل را داراست و بهبودی بینایی، با مشکلی مواجه نخواهد شد. چرا که قرنیه‌ی نازک، میتواند برای عمل لیزر چشم، مشکل ساز باشد.

همچنین رطوبت چشم نیز ارزیابی خواهد شد و ممکن است برای کاهش خطر ابتلا به خشکی چشم بعد از عمل ، توصیه های پیشگیرانه به داوطلبان عمل داده شود. معمولا از یک ابزار به نام توپوگرافی قرنیه برای اندازه گیری انحنای سطح مقابل چشم و ایجاد یک طرح از قرنیه استفاده می شود.

همچنین پزشک برای تشخیص اینکه آیا شما واجد شرایط برای انجام ليزيك هستید یا خیر، تاریخچه کلی سلامت چشم شما و هر نوع دارویی که در حال حاضر مصرف مینمایید را بررسی خواهد نمود. شما باید استفاده از لنز را برای مدت زمانی که توسط پزشک تعیین میشود (معمولا حدود دو هفته) قبل از معاینه چشم و قبل از Lasik متوقف نمایید؛ زیرا استفاده از لنز می تواند شکل طبیعی قرنیه را تغییر دهد.


در حین عمل لیزیک چه میگذرد؟

جراح ليزيك ، قبل از ایجاد فلپ، از نشانگری برای علامت گذاری قرنیه استفاده می کند. حلقه‌ی مکش برای جلوگیری از حرکات چشم، که می تواند بر کیفیت فلپ تاثیر بگذارد، بروی چشم شما قرار داده می شود.

ابتدا جراح لیزیک، از یک ابزار جراحی به نام میکروکراتوم برای ایجاد یک برش نازک دایره ای شکل ( به نام فلپ ) در قرنیه استفاده می کند. (برای ایجاد این برش در عمل های فمتولیزیک و فمتو‌اسمایل ، از لیزر فمتوثانیه توسط دستگاههای بسیار پیشرفته استفاده میشود). پس از ایجاد فلپ قرنیه، جراح از یک رایانه برای تنظیم لیزر اگزایمر برای نمره‌ی مشخص شده‌ی بیمار استفاده می کند. سپس جراح، قسمت پشت فلپ را برای دسترسی به قرنیه، باز می کند تا برخی از بافت های قرنیه را با استفاده از لیزر اکسایمر بردارد .

پالس های لیزر در لیزیک

پزشک در حالیکه از طریق میکروسکوپ مخصوصی چشمان شما را تحت نظر دارد ، از شما میخواهد که به محل خاصی که منبع نوعی نور سبز رنگ لیزر میباشد ، برای مدت کوتاهی خیره شوید . زیرا لیزر، پالس های نور را به قرنیه شما ارسال مینماید. این لیزر بسیار تخصصی، با استفاده از پرتوهای نور ماوراء بنفش، با از بین بردن مقادیر میکروسکوپی از بافت قرنیه، شکل آنرا تغییر داده ، تا با تمرکز دقیق تر نور بر روی شبکیه چشم ، میزان بینایی بهبود یابد.

پالس های نور لیزری، بدون ایجاد درد یا سوزش یا خونریزی، شکل سطح قرنیه را تغییر می دهند. هرچند ممکن است فشار خفیفی روی چشم احساس شود. در حالی که لیزر مشغول انجام کار است ، صدایی مانند کلیک را روی سطح چشمتان خواهید شنید. ليزيك بر روی هر چشم، به صورت جداگانه انجام می شود و جراحی در هر چشم، فقط پنج دقیقه طول خواهید کشید .


مدت زمان عمل لیزر چشم


• زمان پروسه: حدود 10 دقیقه در هر چشم
• نتایج: بینایی 10/10 بدون نیاز به استفاده ازعینک و یا لنز
• زمان بهبودی: چند روز تا چند هفته برای ایجاد ثبات در بینایی
• قیمت لیزیک: در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف انجام میشود


بلافاصله بعد از عمل جراحی ليزيك یا لازك

بلافاصله بعد از عمل ليزيك یا لازك، ممكن است حالت سوزش ، خارش يا احساس جسم خارجي در چشم وجود داشته باشد. احتمال دارد احساس ناراحتي خفيفی وجود داشته باشد كه پزشك جراح، براي آن مسكن خفيف تجويز مي كند. این بسیار اهمیت دارد كه چشم، بعد از عمل ليزيك، مالش داده "نشود" تا فلپ دچار جابجايي يا حركت در چشم نشود.

در همان روز عمل ، ديد چشم ، تار يا مثل مه مي ماند؛ ولي روز بعد تاري دید بهبود مي يابد. اگر درد شديدی رخ دهد يا هر يك از علائم ، قبل از موعد پيگيري ( که 24 تا 48 ساعت بعد از جراحي میباشد ) بدتر شوند پزشك بايد سريعاً با خبر شود.


معاینات بعد از عمل Lasik

در اولين ويزيت پزشك پس از جراحي (که معمولا 48 یا 72 ساعت بعد میباشد)، لنز محافظ چشم برداشته مي شود و پزشك چشم تان را معاينه و ديدتان را بررسي مي كند. ممكن است براي پيشگيري از عفونت، قطره‌ی چشمي دريافت كنيد. براي ايمني بیشتر، تا زمان بهبود كامل ديدتان، از رانندگي اجتناب كنيد.باید ها و نبایدهای پس از عمل لیزیک

 • رانندگی اولین پرهیز بعد از Lasik است .
 • تا 3 روز از حمام کردن بنحوی که سر زیر آب قرار بگیرد پرهیز نمایید.
 • تا 3 هفته از شنا و جکوزی پرهیز نمایید.
 • تا 2 ماه از ورزش های سنگین و برداشتن اجسام سنگین وزن پرهیز نمایید.
 • از محلول هاي طبي، كرم ها و مواد آرايشي چشم، براي 2 تا 4 هفته پرهیز نمایید.
 • تا یکماه چشمهای خود را نمالید.
 • قطره های تجویز شده را طبق دستور پزشک استفاده نمایید.
 • در نور شدید و در بیرون از منزل از عینک آفتابی استفاده نمایید.

دستورات دقیق تر توسط پزشک به شما داده خواهد شد. اما برای اطلاعات بیشتر،میتوانید مقاله‌ی مراقبتهای قبل و بعد از عمل لیزیک را مطالعه نمایید. بازهم لازم بذکر است: شما نمی توانید بعد از انجام ليزيك، رانندگی کنید و باید پزشک، روز بعد از جراحی، چشمان شما را معاینه نموده و بینایی شما را مطابق استاندارد قانونی جهت رانندگی، تایید نماید. 
 
 
 

سوالات و ابهامات مهم در مورد عمل لیزیک

 
 
1آیا برای عمل لیزیک و لازک، بیهوشی نیاز است ؟

Lasik معمولا کمتر از 10 دقیقه طول می کشد و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. لیزری که قرنیه را تغییر شکل می دهد، معمولا کمتر از یک دقیقه در چشم خواهد بود.

بیهوشی عمومی در طول هر نوع عمل جراحی، دارای خطرات خاصی است و به میزان قابل توجهی هزینه های عمل لیزر را بدون افزایش مزیت خاصی، افزایش خواهد داد. اگر در طول انجام این فرایند دچار اضطراب هستید، جراح قبل از عمل جراحی، برای شما آرام بخش یا داروهای دیگر را که به آرامش شما کمک مینماید، تجویز خواهد نمود. استفاده از آرام بخش در این عمل امری رایج است. اکثر بیماران از چگونگی سرعت عمل لیزیک، شگفت زده می شوند و احساس می کنند جراحی راحتتر از آنچه انتظار داشتند بوده و انتظار دارند استرس بیشتری متحمل شوند. اما عمل ساده تر از آنست که فکر میکنند. برای اطلاعات بیشتر، صفحه ی لیزیک و بیهوشی را مطالعه نمایید .


2امنیت و موفقیت در عمل لیزر چشم چه میزان است؟

امروزه با دستگاههای پیشرفته ی لیزیک، امنیت عمل لیزیک در سطح بسیار بالایی قرار دارد. خصوصا که کلینیک نوآوران از پیشرفته ترین دستگاه لیزر فعلی در جهان برای عملهای لیزیک و لازک خود استفاده مینماید. که این امر، امنیت عملهای لیزری در کلینیک نوآوران را تا بالاترین سطوح در جهان میرساند.
در حالی که روش لیزیک از امنیت بسیار مناسبی برخوردار میباشد ، ممکن است دارای عوارضی نیز باشد و ممکن است شامل عفونت یا مشکلات بینایی در شب (هاله نور که بیشتر هنگام مشاهده نور در شب، مانند رانندگی بروز مینماید) باشد. چند درصد از افراد بعد از این عمل برای دستیابی به بینایی قابل قبول نیاز به انجام لیزیک مجدد یا روش دیگری خواهند داشت .
همچنین ممکن است وقتی به سن 40 سالگی برسید، به علت از دست دادن بینایی نزدیک که پیرچشمی نامیده میشود نیاز به استفاده از عینک داشته باشید . در حالی که جراحی لیزر چشم دارای میزان موفقیت بالا است، مهم است که قبل از موافقت با جراحی، تمام جنبه های این روش توسط پزشک با شما مطرح گردد.

3میزان رضایت از لیزیک چشم چقدر است؟

یک تیم از محققان مرکز جراحی انکساری در ایالات متحده و در آلمان ، نتایج 97 مطالعه لیزیک که بین سالهای 2008 تا 2015 منتشر شده است را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند . نتایج نزدیک به 68000 بیمار که تحت درمان بودند، مورد بررسی قرار گرفت.


طبق اطلاعات جمع آوری شده ، محققان دریافتند:

98.8 درصد از بیماران از نتایج لیزیک راضی بودندبرای اینکه از میزان رضایت مراجعه کنندگان به کلینیک نوآوران نسبت به عمل لیزیک و لازک شان در این کلینیک آگاه شوید، میتوانید ویدئوهای رضایتمندی مشتریان ما را (بیش از 500 ویدئوی رضایتمندی از کلینیک نوآوران) در صفحه ی رضایتمندی از کلینیک نوآوران ببینید.


اینهمه رضایت، اتفاقی نیست !

4آیا عمل لیزیک دائمی است؟

در اغلب موارد ، عمل جراحی لیزیک، بهبود دائمی در بینایی را فراهم می کند. اما در تعداد محدودی از موارد، معمولا تغییراتی به علت عمل جراحی لیزیک یا بدون انجام جراحی، در چشم رخ می دهد. در برخی افراد نزدیک بینی، دوربینی و یا آستیگماتیسم می توانند با گذشت زمان بازگشت پذیر باشد و دچار تاری بینایی شوند. برای اطلاعات بیشتر، صفحه ی لیزیک دائمی را مطالعه نمایید.

5شرایط سنی برای انجام ليزيك چقدر میباشد؟

شما باید حداقل 18 ساله باشید تا شرایط انجام جراحی لیزیک را داشته باشید و گاهی اوقات بهتر است تا رسیدن به این سن منتظر بمانید. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط سنی لیزیک و دلایل آن، صفحه ی شرایط سنی عمل لیزیک را مطالعه نمایید.

6زمان بهبودی بعد از جراحی لیزیک چقدر خواهد بود؟

چشمان شما بلافاصله پس از عمل لیزیک چشم، شروع به بهبودی خواهند نمود و درمان اولیه، معمولا به سرعت شروع می شود. اما طبیعی است که چندین هفته یا حتی چند ماه بعد از جراحی ، مشکلاتی نظیر تاری دید و نوسانات بینایی را تجربه نمایید.
برای اطلاعات بیشتر، صفحه ی مدت زمان بهبودی بعد از عمل لیزیک را مطالعه نمایید.

7آیا نمره چشمان من برای انجام لیزیک مناسب است؟

در طول معاینه کلی چشم، پزشک، نمره چشم شما را، اعم از نزدیک بینی ، دوربینی و یا آستیگماتیسم، تعیین می نماید و نمره ای که برای چشمان شما مشخص میشود ، نشان دهنده میزان قدرت لیزر مورد نیاز برای تصحیح عیوب انکساری میباشد.
این که آیا انجام لیزیک برای شما مناسب است یا خیر ، به چندین عامل مانند شکل و ضخامت قرنیه ، جراح ، قدرت و پیشرفته بودن دستگاه لیزر و نوع تکنیک استفاده شده از لیزیک و پارامترهای توصیه شده برای روش درمان، بستگی دارد.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ی نمره ی چشم برای لیزیک را مطالعه نمایید.

8آیا لیزیک می تواند نزدیک بینی را بهبود بخشد؟

اگر سن شما بیشتر از 40 سال است و برای خواندن متن های کوچک، بدون عینک یا لنز دچار مشکل هستید ، لیزیک میتواند به شما کمک نماید.
جراحی لیزیک می تواند مشکلات نزدیک بینی ناشی از پیرچشمی را با تکنیکی به نام لیزیک مونوویژن اصلاح نماید. برای اطلاعات بیشتر، مقاله‌ی لیزیک برای نزدیک بینی را مطالعه نمایید.

9آیا بعد از جراحی لیزر می توانم از لنز استفاده کنم؟

اگر چه هدف از انجام لیزیک، معمولا تصحیح نزدیک بینی، دوربینی و یا آستیگماتیسم بوده و کاهش وابستگی به عینک و لنزها میباشد؛ اما ممکن است بعد از جراحی لیزیک، استفاده از لنز یا عینک نیاز باشد.

به طور مثال فردی که دارای عیوب انکساری بسیار بالا میباشد، با انجام لیزیک، به طور کامل درمان نمیگردد و اگر لیزیک مجدد نیز امکان پذیر نباشد، ممکن است نیاز باشد بعد از جراحی لیزیک، از لنز استفاده گردد. یا فردی که بینایی‌اش با انجام لیزیک به طور کامل درمان شده است، اما با بالا رفتن سن، دچار پیرچشمی میگردد. این فرد ممکن است بخواهد به جای استفاده از عینک نزدیک بینی برای مطالعه، از لنز استفاده نماید.
برای اطلاعات بیشتر به مقاله ی استفاده از لنز بعد از عمل لیزیک در سایت ما مراجعه نمایید.

10آیا لیزیک می تواند آستیگماتیسم را درمان نماید؟

بله ، در اغلب موارد، لیزیک می تواند آستیگماتیسم را کاملا تصحیح نماید و اثر دائمی بر روی چشم ها داشته باشد.
لیزر فوق العاده دقیقی که توسط تجهیزات بسیار مدرن کلینیک نوآوران، برای جراحی لیزیک استفاده می شود ، می تواند برای تغییر شکل قرنیه مفید بوده و آستیگماتیسم را تا 6 نمره درمان نماید.

این پرتو لیزر بسیار دقیق، سطح جلویی چشم را متقارن مینماید که در نتیجه باعث از بین بردن مشکلات بینایی ناشی از آستیگماتیسم میگردد. به طور معمول آستیگماتیسم بیش از3D بزرگ نمی شود، اما در کلینیک نوآوران تا 6 دیوپتر می تواند به طور کامل با انجام لیزیک، تصحیح گردد.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله ی لیزیک و آستیگماتیسم را در سایت ما مشاهده نمایید.

11اگر قرنیه چشم من نازک باشد آیا می توانم جراحی لیزیک انجام دهم؟

بله امروزه با دستگاههای بسیار پیشرفته ی لیزر چشم (کلینیک نوآوران دارای یکی از پیشرفته ترین دستگاههای لیزر دنیا میباشد)، حتی قرنیه های نازک نیسز قابل عمل هستند. عملهایی همچون لازک، فمتولیزیک و ... برای قرنیه های نازل انجام میشود.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله‌ی عمل لیزر برای قرنیه های نازک چشم را در سایت ما مطالعه نمایید.

12در مشاوره جراحی لیزر چه اقداماتی انجام می شود؟

قبل از انجام جراحی تصحیح بینایی چشم توسط لیزیک ، ضروری است که شما یک معاینه کلی از چشم و مشاوره جهت لیزیک، داشته باشید.
در کلینیک نوآوران، معاینه توسط جراح چشم انجام میشود. جراح لیزیک، معاینات و آزمایشاتی را که برای تصمیم گیری در عمل چشم مهم هستند ، جهت انجام لیزیک، انجام خواهد داد . همچنین ممکن است غیر از معاینات چشم پزشک، معاینات و مشاوره هایی هم، توسط جراح یا پزشک متخصص لیزیک انجام شود.
برای اطلاعات بیشتر، به صفحه ی معاینات قبل از لیزیک رجوع کنید.

13لیزیک بهترست یا لازک ؟

لازک ترکیب خاصی از روش های لیزیک و PRK است. میتوان گفت لیزیک (Lasik) محبوب ترین جراحی لیزرچشم میباشد، اما برای افرادی که شرایط جراحی لیزیک را ندارند ، PRK یا لازک در مقایسه با لیزیک ،گزینه ای با نتایج بهتر میباشند. همانند سایر انواع جراحی های انکساری لیزر، لازک نیز با تغییر شکل قرنیه با استفاده از لیزر اگزایمر کار می کند و اجازه می دهد که نور به داخل چشم برسد تا بدون استفاده از عینک و یا لنز وضوح بینایی در حد مطلوب باشد.
مطلب بیشتر را در مقاله‌ی لیزیک یا لازک؟ کدام مناسب تر است؟ مطالعه نمایید.

14آیا لیزیک بر روی هر دو چشم در یک روز انجام می شود؟

لیزیک معمولا یک روش دو طرفه است؛ به این معنی که هر دو چشم در یک جلسه جراحی خواهد شد.
عمل لیزیک بسیار ایمن است. این عمل حدود 10 دقیقه در هر چشم طول خواهد کشید. بنابراین معمولا هیچ دلیلی برای جراحی هر چشم در روزهای مختلف وجود ندارد.اگر میخواهید جراحی لیزیک را، در روزهای جداگانه انجام دهید، احتمالا جراحتان به خواسته شما احترام خواهدگذاشت ؛ اما ممکن است هزینه های اضافی در بر داشته باشد. همچنین بسته به نمره چشم شما ، ممکن است این که یک چشم را تصحیح کرده و چشم دیگر را در روز دیگری جراحی نمایید برای شما ایجاد ناراحتی نماید.
برای آگاهی بیشتر، مقاله ی عمل لیزیک در یک روز را مطالعه نمایید.

15چه مدت بعد از جراحی ليزيك میتوان به فعالیت های عادی ادامه داد؟

برای فعالیت های مختلف، استراحت بعد از عمل Lasik متفاوت میباشد. مثلا برای استفاده از گوشی یا کامپیوتر بعد از عمل، 4 روز استراحت کافیست ؛ و تا جایی که به چشمتان فشار نیاورید،‌میتوانید از گوشی همراه و لپ تاپ خود استفاده نمایید.
برای آگاهی بیشتر میتوانید مقاله ی مدت زمان بهبودی چشم بعد از لیزیک را مطالعه نمایید.

16آیا عمل لیزیک می تواند منجر به کوری گردد؟

میلیون ها روش لیزیک، در سراسر جهان، با سطح بسیار بالایی از اطمینان و اثربخشی انجام شده است؛ و این موضوع که فردی، بر اثر انجام لیزیک، دچار کوری شده باشد ، بسیار غیر طبیعی است!!! به خصوص اگر توصیه های جراح را جدی گرفته و در همه مراحل، همکاری لازم را انجام داده باشد.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه ، مقاله‌ی لیزیک و نابینایی را مطالعه نمایید.

17آیا نمره چشم در هزینه عمل حذف عینک تاثیر میگذارد؟

خیر. نمره ی چشم شما تنها برای امکان عمل لیزیک و لازک مهم است. چرا که عملهای لیزری تنها در بازه‌ی خاصی از نمرات چشم انجام میشود که در قسمت شرایط عمل لیزیک در همین صفحه آورده شده است. نمره چشم شما در قیمت عمل تاثیری ندارد. برای آگاهی بیشتر، صفحه ی قیمت عمل حذف عینک را مشاهده نمایید.

 


. .

1,092 سوال برای مقاله " عمل لیزیک چشم : آیا برای شما مناسب است؟ "

 1. پريا آبسالان گفت:

  سلام وقت بخير
  ايا شخصي كه در ازمايشاتش تشخيص شوگرن داده شده است مي تواند عمل ليزيك يا لازك انجام بدهد
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام . اگر خشکی چشم شدید باشد عمل صلاح نیست.

 2. وحید سبزعلیزاده گفت:

  با سلام نمره چشم من 3 میباشد هزینه عمل و مشاوره چقدر میباشد

  1. admin گفت:

   با سلام. قیمت عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد . همکاران ما جهت مشاوره ی رایگان با شما تماس میگیرند.

 3. محمد گفت:

  سلام من میخوام عمل لیزیک چشم کنم میخوام ببینم چقدرهزینه میخواد

  1. admin گفت:

   قیمت عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد .

 4. Ali گفت:

  سلام من قوز قرنیه دارم میتونم عمل کنم بر طرف بشه شماره چشمم 3 و4

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . اگر قوز قرنیه شما شدید نباشد بله میتوانید. میبایست دقیقا معاینه شوید .

 5. ناشناس گفت:

  با سلام و احترام من حدود ده سال پیش عمل پی آر کی انجام دادم الان دوباره چشمام ضعیف شده چون زود عمل کرده بودم
  ممکنه دوباره بتونم عمل کنم؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   باید معاینه شوید. در صورت اینکه قرنیه شما ضخامت کافی را داشته باشد میتوان عمل لازک را انجام داد . همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 6. عباس مردانی گفت:

  نیازبه عمل برای برداشتن عینک دارم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. همکاران ما برای مشاوره ی رایگان با شما تماس میگیرند.

 7. مصطفی اسوده گفت:

  قیمت عمل رو میخواستم بدونم

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با احتساب 50 درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد .

 8. معین گفت:

  سلام. پیش چن تا دکتر رفتم میگن که نمره چشمت پایین باشه(۱/۵) میگن بعد عمل لیزیک امکان برگشت به نمره قبلی زیاده چون چشمم زیاد ضعیف نیست

  1. admin گفت:

   سلام. من منظور شما را درست متوجه نشدم . عمل لیزیک برای نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم و آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم و برای دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم قابل عمل هست . همکاران ما با شما جهت مشاوره رایگان تماس خواهند گرفت.

 9. مبینا گفت:

  سلام دکتر پارساال به من گفت پرده چشمت نازکه نباید ورزش های سنگین انجام بدم یا وسایل سنگین بلند کنم.. پرده چشم با قرنیه یکیه؟؟ میتونم عمل کنم یان😭😭

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   چشمان شما میبایست دقیقا معاینه شوند تا بتوان پاسخ دقیقی به سوال شما داد. ضخامت کافی قرنیه شرط اصلی عمل لیزیک میباشد.
   همکاران ما برای راهنمایی شما باشما تماس خواهند گرفت .

 10. بهزاد سواری گفت:

  سلام ضمن تشکر
  بنده ۴۸ ساله هستم و نمره نزدیک بین ۲.۷۵ مثبت
  و دوربین ۱.۵ مثبت
  حدودا هر دوتا سه ستل نیم نمره نزدیک بین و ۲۵ صدوم دوربین تغییر میکند آیا واجد شرایط انجام عمل لازیک هستم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما جهت راهنمایی شما با شما تماس خواهند گرفت .

 11. علیرضاعیسوند گفت:

  عمل لیزیک برای اسیگمات نمره ۳چنددرمیآید
  ایابرگشت پذیره

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با احتساب 50 درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد . ریسک برگشت پذیر بودن چشمان شما در معاینه مشخص میشود.

 12. مرتضي گفت:

  من شماره چشم پايينه ك خوبه ك بيام عمل كنم دوربينم مشكل داره

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. میبایست معاینه شوید. دوربینی تا 6 دیوپتر در هر چشم قابل درمانست. با همکاران ما تماس بگیرید و یا شماره ای برای تماس ثبت کنید.

 13. عظیمی گفت:

  با سلام من بیمار دیابتی نوع دوم از اهوازهستم
  ۱. ایا میتونم عمل لازیک انجام بدم واینکه احتمال برگشت به شرایط قبل عمل ممکنه بازم برای چشم های من پیش بیاد
  ۲ چشمهای من هم نزدیک بین وهم دوربین مشکل داره واز دوعینک نزدیک(۲ تا ۲.۵ استیگمات) ودوربین جهت شفافیت دید استفاده میکنم به همین خاطر خواستم بدونم مشکلی برای لازیک وبرداشت عینک ندارم وهزینه لطفا

  1. admin گفت:

   سلام اگر کنترل باشد مشکلی نیست . ۹۷درصد برگشت ندارد وموفق است.

 14. اصغر گفت:

  سلام من ۳۲ سالم تازه عینکی شدم آستیگمات ۲.۵ و ۲ میخواستم بپرسم تا کی میتونم عمل چشم انجام بدم ؟ من سه ساله که گاهی اوقات تار می‌دیدم یهویی نمره چشم پیدا کردم آیا این از اینکه عینک نزدم و الان که یهویی بالا رفته میتونم عمل کنم؟ بالا رفتن نمره ام از خوردن داروهای اعصاب نیست؟ آیا بعد از همان با این شرایط نمره چشمم بالا میرود؟

  1. admin گفت:

   اگر بتازگی نمره چشم شما تغییر کرده پیشنهاد ما اینست که اجازه دهید تا نمره چشم شما تثبیت شود سپس از لیزیک استفاده کنید. اما برای معاینه ی دقیق تر میتوانید به کلینیک مراجعه کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 15. مهدی گفت:

  با سلام من نمره چشمام2.75و3هست واستیگماتم .75 و نیم میخواستم ببینم هزینه معلم نمیشه؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه ی عمل لیزیک برای هردو چشم شما همراه با عکس از قرنیه در نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومانست . همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 16. معین گفت:

  از مراکز درمانی و دکتران شما نام برده نشده؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   پزشکان برجسته ی کلینیک نوآوران : جناب دکتر ابوالقاسم مختاری (جراح و متخصص چشم ) و جناب دکتر سید مسیح هاشمی (جراح و متخصص چشم ، فوق تخصص شبکیه ) از اساتید برجسته ی دانشگاه و از روسای کلینیک های برجسته و مجهز خصوصی چشم در تهران هستند.

 17. حسین گفت:

  سلام چشم من دوربین ضعیف میباشد ولی نزدیک بین مشکلی نداره

  1. admin گفت:

   سلام. دوربینی چشم شما چنانچه قرنیه شما سلامت و ضخامت کافی را داشته باشد تا 6 نمره قابل درمان با لیزیک میباشد. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 18. اکرم نباتی گفت:

  سلام برای تعیین وقت برای لازک چه کاری لازمه انجام بدم . ؟ شماره عینک یک چشم من ۴ و دیگری ۵ هست ایا امکان داره لازک انجام بدم یا خیر ؟ من بیماری لوپوس و مرفعا هم دارم ایا میتونم انجام بدم ؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همکاران ما با شماره ای که برایمان ارسال کرده اید با شما تماس گرفته و ترتیب وقت معاینه را خواهند داد.

 19. بتول زبان دان گفت:

  من سال ۸۰ عمل لیزیک انجام دادم و بعد از گذشت ده سال شماره چشمم برگشت کرد و متاسفانه چشم راستم قوز قرنیه شده ، میخواستم ببینم آیا امکانش هست دوباره عمل کنم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   اگر قرنیه شما ضخامت کافی داشته باشد و قوز قرنیه شما هم شدید نباشد بله میتوان لیزیک مجدد انجام داد. میبایست دقیقا معاینه شوید.

 20. ایمان گفت:

  سلام
  من ۴۰ سالمه
  چشمم ۳.۵.- ۴
  آستیگمات هم دارم
  هزینه عمل لازک چند میشه
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه ی عمل لازک برای هردو چشم شما همراه با عکس از قرنیه در نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومانست . همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 21. ایمان گفت:

  سلام
  من ۴۰ سالمه
  چشمم ۳.۵ _۴
  آستیگمات هم دارم
  هزینه عمل لازک چند میشه
  ممنون

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه ی عمل لازک برای هردو چشم شما همراه با عکس از قرنیه در نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومانست . همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 22. لیلی گفت:

  سلام چشم من -8 با 1.25 استیگمات و -6با یک استیگماته….امکان عمل وجود دارد؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بله لیزیک میتواند کاملاچشمان شما را درمان نماید . بشرط صحت و ضخامت کافی قرنیه . همکاران ما با شما جهت وقت معاینه و مشاوره ی رایگان تماس میگیرند.

 23. فاطمه مظفری گفت:

  سلام چطور میتونم نوبت بگیرم برای معاینه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما سرکار خانم مظفری .
   همکاران ما با شماره تماسی که در کامنت خود گذاشته اید با شما تماس گرفته و برای معاینه برایتان نوبت قرار میدهند.

 24. م گفت:

  سلام ،من فقط یک چشمم ضعیفه امکان عمل یک چشم هست ؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله البته.

 25. محمودی گفت:

  سلام پیک موتوری هستم 35ساله چشمام 1/5هست هر کدوم چه عملی مفیدتر هست بعد عمل میتونم رانندگی کنم با موتور تا چه مدت محدودیت دلرم؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله میتوانید . منتهی ممکن است دو الی سه هفته (بسته به چشمهایتان) نتوانید رانندگی کنید. البته این زمان در چشمهای مختلف متفاوت است . برخی در همان روز بعد از عمل بخوبی میبینند.

 26. حسینی گفت:

  سلام خدمت شما
  من چشم چپم قوز قرنیه شدید دارد نمیخواهم از پیوند قرنیه استفاده کنم با استفاده از Trans PRK امکان پذیر هست عمل بشه و هزینه اش چقدر میشه؟ ممنونم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. متاسفانه پاسخ شما منفیست.

 27. لیلا رستم پور گفت:

  سلام عیب چشم بنده اینست که دور ضعیفه ونمره ام ۲ است برای ترمیم میخاستم لطللات داشته باشم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 28. علی گفت:

  سلام برای لیزینک هزینه چقدره تکمیلی هم دارم از اصفهان گرفتن نوبت چطوره عمل چند روز طول میکشه؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همکاران ما جهت نوبت دهی برای شما باشما تماس میگیرند. ترتیبی اتخاذ میشود تا معاینه و عمل شما در یک روز انجام شود.

 29. داوود علمداری گفت:

  تمام موارد را مطالعه کردم دور بینی و نزدیک بینی ۱ دارم و کمی استگمات هم دارم قصد دارم عمل لیزیک کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همکاران ما در اولین فرصت با شما جهت تعیین وقت معاینه و عمل تماس میگیرند.

 30. علی امینی گفت:

  سلام من چشم راستم پارگی قرنیه داشتم وچهار سال پیش عمل کردم الان میتونم عمل لیزیک برای برداشتن عینک کنم. فقط چشمی که عمل کردم 2ونیم

  1. admin گفت:

   سلام. میبایست حضوری معاینه شوید.

 31. مصطفی گفت:

  سلام من چشم نزدیک بینی دوریینی و استیگمات رو داره میتونم عمل انجام بدهم و اگه بیمه تکمیلی داشته باشیم چگونه میتونیم استفاده کنیم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   اگر قرنیه شما ضخامت کافی داشته باشد بله.
   برای بیمه تکمیلی شما معرفینامه و صورتحساب معتبر صادر میشود.

 32. Fatemeh گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  طرح تخفیفتون هنوزم هس؟ من شماره چشمم 2 و 2/5 هست. همون 2100000 هست یا کمتر و بیشتر میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . طرح تخفیف 50 درصد هنوز هم پابرجاست اما بعلت بالارفتن تعرفه ی لیزیک در کل ایران ، قیمت ما با 50 درصد تخفیف معدل 2,3390,000 تومان شده است.

 33. مهداد گفت:

  سلام من جوشکارم بعد از عمل میتونم جوشکاری کنم

  1. admin گفت:

   سلام. بله بعد از گذشت چند روز که حساسیت چشم به نور کم میشود میتوانید به کار خود ادامه دهید. این روند بهبود برای چشمها متفاوت است . برای برخی دو روز طول میکشد و برای برخی دوماه. اما بسیاری از کسانی که عمل لیزیک انجام میدهند چشمانشان بعد از عمل و بهبودی حساسیت بسیار کمتری به نور پیدا میکند.

 34. محمد گفت:

  سلام میخواستم بدونم که نمره چشم من پاین هست در حدود ۱.۵ سمت راست و ۱ سمت چپ، عمل میشه مرد؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله از لحاظ نمره ی چشم مشکلی نیست. اما ابتدا قرنیه شما میبایست معاینه شود. میتوانید یا با همکاران ما تماس بگیرید و یا شماره ای برای تماس همکاران ما با شما برایمان ارسال کنید.

 35. رویا بشرزاده گفت:

  سلام وقت بخیر چشم من خیلی ضعیفه آیا اگر عمل کنم از عینک باز هم باید استفاده کنم و هزینه عمل دقیقا چه مقداره مممون

  1. admin گفت:

   سلام. بطور کلی عمل لیزیک برای اینست که شما عینک را کنار بگذارید. اما پیش از آن میبایست قرنیه شما دطور دقیق معاینه شود.

 36. مصطفی رضائی گفت:

  عمل لازک بهتره یا prk

  1. admin گفت:

   باعرض سلام.
   لازک بسیار شبیه PRK است. به این ترتیب که به جای ایجاد فلاپ ضخیم تر قرنیه مانند عمل جراحی لیزیک ، هر دو شامل بلند کردن اپیتلیوم بسیار نازک برای دسترسی به بافت های عمیقتر قرنیه میباشند. تفاوت اصلی بین لازک و PRK این است که لازک اپیتلیوم را حفظ و سپس لایه اپیتلیال را جایگزین می کند در حالی که در PRK اپیتلیوم به طور کامل حذف می شود و از بین می رود و یک لایه اپیتلیال جدید در طی چند روز بعد از جراحی دوباره رشد می کند.
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید صفحه ی عمل لازک و نیز صفحه ی عمل PRK را مطالعه نمایید .

 37. مرجان پریشانی گفت:

  هزینه عمل لیزیک چشم آستیگمات با نمره۵ و ضعیفی۲، چقدر است؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه ی عمل لیزیک برای چشم آستیگمات در نوآوران برای هر دو چشم با 50 درصد تخفیف معادل 2,390,000 تومان میباشد.

 38. احمد حسن کاریار گفت:

  میخوام عمل لازک کنم،یا فومتو،کدوم بهتر هست کارم سنگین هست اشکال نداره،،وقت میخاستم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما باشما تماس گرفته و وقت مشاوره ی حضوری قرار میدهند.

  2. احمد گفت:

   سلام من قبلا عمل کردم تو فارابی ولی بازم ضعیفیش برگشته ایا بازم میتونم عمل کنم یا قرنیه هم ضخامتش کم شده یا عمل دیگه انجام بدم

   1. admin گفت:

    سلام. بایست معاینه شوید تا ضخامت قرنیه تان مشخص شود. اگر ضخامت کافی باشد میتوانید.

 39. وحید محمدی گفت:

  سلام
  هزینه برداشتن عینک با استفاده از لیزیک یا لازک با تخفیف چند است؟

  1. admin گفت:

   سلام. قیمت عمل لیزیک و لازک در نوآوران برای هردو چشم با 50 درصد تخفیف ویژه 2390000 تومان میباشد.

 40. راضیه گفت:

  سلام وقت بخیر من قصد دارم بعد از عمل بینی لیزیک انجام بدم درین خصوص مشاوره میخوام

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بعلت اینکه بعد از عمل بینی تا یکماه نمیتوان از عینک استفاده کرد همواره پیشنهاد ما اینست که ابتدا لیزیک کرده و سپس عمل بینی انجام دهید.
   همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 41. صباسلطان آبادی گفت:

  چشم چپم دونیم نمره آستیکمات ضعیفه وتنبلی داره آیا با این شرایط من میتونم عمل حڋف عینک انجام بدم؟

  1. admin گفت:

   سلام . در صورتیکه تنبلی چشم شما شدید نبوده و قرنیه ضخامت کافی داشته باشد بله. میتوانید.میبایست بصورت کامل معاینه شوید.

 42. امین کاظم پور گفت:

  سلام.مشاوره میخواستم واسه عمل فیزیک.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 43. مجید گفت:

  اگر برگشت پذیر نباشه عالیه

 44. الهه میرزایی گفت:

  برای تعیین وقت مشاوره چطور اقدام کنیم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   شما میتوانید از طریق صفحه ی تماس با ما یا با ما تماس مستقیم بگیرید.
   اما با ارسال این پیام ، همکاران ما خود در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

 45. پریا صلواتی گفت:

  سلام..ایا عمل لیزیک یا لازک برای سن ۲۲سال مناسب می باشد یا خیر؟

  1. admin گفت:

   سلام. در صورتیکه دیگر شرایط عمل را دارا باشید ، سن شما بهترین سن برای این عمل میباشد.

 46. نسترن گفت:

  سلام …اسامی پزشکان جراح کلینیک رو میشه لطف کنید؟ممنونم

  1. admin گفت:

   با سلام خدمت شما.
   پزشکان برجسته ی کلینیک نوآوران : جناب دکتر ابوالقاسم مختاری (جراح و متخصص چشم ) و جناب دکتر سید مسیح هاشمی (جراح و متخصص چشم ، فوق تخصص شبکیه ) از اساتید برجسته ی دانشگاه و از روسای کلینیک های برجسته و مجهز خصوصی چشم در تهران هستند.

 47. فاطمه علوی گفت:

  سلام،روزتون بخیر، برای عمل لیزیک میخواستمدخدمت برسم و فقط یک شنبه زمان دارم، میشه یگ وقت مشاوره محبت کنید؟
  منتظر تماس شما هستم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما سرکار خانم علوی.
   همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت .

 48. اکبر گفت:

  سلام 34ساله هستم پنج ساله نمره چشام ثابت میباشد. قوز قرنیه خفیف دارم ضخامت چشم چپم 463 و چشم راست 486 میباشد آیا میشه لیزیک کرد

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. بستگی به نمره چشم و قرنیه شما دارد،باید معاینه شوید تا مشخص بشود قابل عمل هستید یا نه.

 49. رمضانی گفت:

  سلام قیمت تمام شده با دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح چقدر است؟ مجموع ضعف دو چشم بالای 3 است.

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 50. پری گفت:

  سلام وقت بخیر من هم چشمام ضعیفه و میخوام عمل لازک انجام بدم و هم اینکه یکی از چشمام یه مقدار خیلی خیلی کم انحراف داره میخواستم ببینم شما این عمل رو هم انجام میدید؟؟ و اینکه هزینه عمل انحراف چقدره

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما سرکار خانم محمدی .
   در کلینیک نوآوران هزینه عمل لیزیک چشم برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد.
   همچنین هزینه عمل انحراف چشم نیز با 50 درصد تخفیف ویژه معادل 2,800,000 تومان میباشد .

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید: