50 % تخفیف عمل لیزیک چشم، توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص با پیشرفته ترن دستگاه لیزر اگزایمر در ایران. برای دریافت تخفیف ویژه شماره تماس خود را وارد کنید:


عمل لیزیک چشم چیست ؟

"عمل لیزیک چشم" نوعی عمل جراحی توسط نور لیزر بر روی چشم است، که به طور معمول، برای درمان نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم، و بطور کلی برای حذف دائمی عینک انجام می شود. عمل لیزیک (Lasik surgery) باعث میشود عینک را کنار گذاشته و بتوانید از محدودیت های آن خلاص شوید. روش لیزیک نیز مانند انواع روشهای دیگر جراحی درمان بینایی ، شکل قرنیه را تغییر می دهد و این کار را با پرتو لیزر انجام میدهد و قرنیه را تصحیح میکند، تا وقتی نور وارد چشم میشود ، بتواند روی شبکیه به صورت مناسب متمرکز گردد.

در اکثر موارد ، عمل جراحی لیزیک بدون درد بوده و بیهوشی ندارد و در عرض 15 دقیقه برای هر دو چشم انجام می شود. نتایج آن نیز بهبود بینایی بدون استفاده از عینک و یا لنز بوده و معمولا در طول 24 ساعت، اولین نتایج آن نمایان میگردد.اگر شما به سبب نازک بودن قرنیه واجد شرایط انجام این عمل نیستید، انواع دیگری از جراحی های تصحیح بینایی مانند "عمل PRK" ، "عمل لازک" و جراحی IOL نیز موجود است . پزشک تعیین خواهد نمود که کدام یک از این روش ها برای وضعیت شما مناسبتر است . چنانچه بعلت قوز قرنیه نمیتوانید از عمل های لیزری استفاده نمایید، میتوانید برای درمان قوز قرنیه خود از روشهای نوین مختلفی مانند لنزهای اسکلرال استفاده نمایید.

 
 
درمان قوز قرنیه: لنز اسکلرال
 
 

فیلم عمل لیزیک چشم

اگر تمایلی به خواندن مطالب طولانی ندارید پیشنهاد می کنیم فیلم عمل لیزیک چشم را به مدت سه دقیقه ببینید


در این ویدیو میتوانید کاملا ببینید که عمل لیزیک چگونه انجام میشود؟


در کلینیک نوآوران ، تخفیفهای ویژه ای برای عمل لیزیک و لازک گذاشته شده و این عمل ها با 50 درصد تخفیف در بالاترین کیفیت با پیشرفته ترین دستگاههای بروز دنیا ، و تحت جراحی متخصصین بسیار متبحر کشورمان انجام میشود.
 
 

ویدئوی عمل لیزیک چشم در کلینیک نوآوران


آیا میخواهید بدانید در حین عمل لیزیک در کلینیک نوآوران چه میگذرد؟ و مراجعه کنندگان از ورود تا بعد از عمل چه مراحلی را میگذرانند ؟ آیا این عمل سرپایی که بدون درد و بیهوشی است و تنها 5 دقیقه طول میکشد ، ترس و استرس دارد؟
پس حتما ویدئوی عمل لیزیک در نوآوران را ببینید، تا با دیدن مراحل عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران ، تمام ترس ها و نگرانی های بیمورد شما برطرف شوند .

 
 


در این ویدیو از نزدیک، مراحل مختلف عمل لیزیک چشم در کلینیک نوآوران را مشاهده میکنیم.قیمتهای عالی و تخفیف های ویژه برای عمل لیزیک چشم
 
 


قیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل مدرن لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
 
 
 

قیمت عمل لیزیک و لازک همواره یکی از دغدغه های کسانیست که از عیوب انکساری رنج برده و دوست دارند از عینک رهایی یابند. در کلینیک نوآوران ، ما با تخفیفهای ویژه ، قیمت لیزیک و لازک را تا 50 درصد پایین آورده ایم ، تا قشر بیشتری از هموطنان عزیزمان بتوانند از این فرصت استفاده کرده و سلامتی بینایی خود را بدست آورند. برای آگاهی از قیمت عمل لیزیک و لازک و فمتولیزیک در کلینیک نوآوران به صفحه‌ی قیمت عمل لیزیک مراجعه نمایید. شما میتوانید در این صفحه قیمت عمل لیزیک 1401 را در نوآوران مشاهده نمایید.


 
 

رضایتمندی از عمل لیزیک در کلینیک نوآوران

این همه رضایت از عمل لیزیک در کلینیک نوآوران اتفاقی نیست !!

بیش از 700 ویدئوی مصاحبه با مراجعه کنندگان به کلینیک نوآوران ، که از عمل لیزیک خود در کلینیک نوآوران رضایت کامل داشته‌اند را، میتوانید در این سایت و در کانال نوآوران در سایت آپارات مشاهده نمایید.

قیمت های باور نکردنی ما ، به همراه کیفیت بی نظیر عمل لیزیک و لازک در نوآوران که توسط بهترین جراحان چشم ایران،‌و با پیشرفته ترین دستگاههای لیزر فعلی در جهان، در این کلینیک انجام میشود، رضایت هموطنان ما را از این کلینیک بهمراه داشته است؛ که باعث افتخار و خرسندی ماست.

 


حتما و حتما ویدئوهای بیشتر در مورد نظرات مراجعه کنندگان به نوآوران را در سایت ما مشاهده نمایید:


فیلم مصاحبه با کسانیکه در نوآوران لیزیک کرده اند
 


شرایط عمل لیزیک و لازک چیست؟

واجدین شرایط برای این عمل: تمام افراد مبتلا به نزدیک بینی خفیف یا متوسط ، دوربینی و یا آستیگماتیسم که دارای ضخامت قرنیه کافی هستند ، میباشند.


شرایط عمل lasik از این قرارست :

۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از 0.5 دیوپتر تغییر نکرده باشد.
۳ – نداشتن قوز قرنیه شدید ، پیرچشمی ، آب مروارید ، دیابت (کنترل نشده) و خشکی شدید چشم
۴ – عدم بارداری و نیز شیردهی حداقل تا 3 ماه اول
۵ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
۶ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
7 – آستیگماتیسم 0.5 تا 6 دیوپتر هرچشم
8 – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشماگر قوز قرنیه شدید دارم، آیا میتوانم لیزیک کنم؟

چنانچه مبتلا به قوز قرنیه شدید هستید، نمیتوانید عملهای لیزری چشم را انجام دهید. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از لنزهای فوق العاده ی اسکلرال هستند . این لنزهای مدرن، دید بسیار عالی و شفافی را برای شما به ارمغان می‌آورند. برای آشنایی بیشتر با آنها،‌صفحه‌ی لنز اسکلرال را مطالعه نمایید.


آیا پس از عمل پلک ( بلفاروپلاستی) میتوانم لیزیک کنم؟

اگر عمل پلک (بلفاروپلاستی) انجام داده اید، پس از پروسه‌ی نقاهت، در صورت داشتن شرایط، میتوانید عمل لیزیک یا عمل لازک را انجام دهید. دانستن این موضوع حائز اهمیت است که عمل بلفاروپلاستی (عمل پلک) هم در کلینیک نوآوران با تخفیف های ویژه انجام میشود. برای آگاهی بیشتر، قیمت عمل پلک و یا قیمت عمل بلفاروپلاستی را در سایت ما مطالعه نمایید.

 
 

لیزیک آستیگمات و نزدیک بینی و دوربینی

سازمان غذا و دارو (FDA) لیزر اگزایمر (پروتو لیزری که برای لیزیک چشم استفاده میشود) را برای تصحیح نزدیک بینی تا 12- دیوپتر با 4- دیوپتر آستیگمات ، و دوربینی از 1+ تا 6+ با 1 دیوپتر آستیگمات تأیید کرده است. (دیوپتر ،معیار سنجش عیب انکساری است. دیوپتر منفی به منزله نزدیک بینی و دیوپتر مثبت به منزله دور بینی است).

هركسي كه تحت عمل جراحي چشم قرار ميگيرد، ميخواهد بداند كه شانس بدست آوردن نتيجه رضايت بخش در عملش چقدر است؟ براي نزديك ‏بيني كم و متوسط (تا 7- ديوپتر) در حدود 95% بيماران ديد بدون عينك 10/5 تا 10/6 يا بيشتر را به دست مي‏‌آورند؛ و 85% شانس ديد بدون عينك 10/8 تا 10/9 يا بهتر را دارند. اين بدان معناست كه وابستگي افراد، به ميزان بسيار زيادي به عينك كم شده است . اما ممكن است براي انجام كارهاي دقيق‏تر چشمي - مانند رانندگي - به ویژه در شب، به يك عينك با شماره كم، نياز داشته باشند.

این تصور که لیزیک نمی تواند آستیگماتیسم را درمان کند اشتباه میباشد. به طور معمول آستیگماتیسم بیش از 3 دیوپتر بالا نمیرود و می تواند به طور کامل با انجام Lasik تصحیح گردد. حتی اندازه های بیشتری از آستیگماتیسم را نیز می توان با ليزيك درمان نمود؛ هرچند این احتمال وجود دارد که گاهی برای نمره های خیلی بالا، نیاز به لیزیک مجدد باشد. برای آگاهی بیشتر مقاله ی لیزیک آستیگماتیسم را در سایت ما مطالعه نمایید. 
 


عمل لیزیک چشم چگونه انجام میشود؟

لیزیک عمل بسیار ساده ایست و نوعی عمل سرپایی محسوب میشود. شما میتوانید کلیه‌ی پروسه ی عمل - از معاینات دقیق قرنیه تا خود عمل- را در یک روز انجام دهید. لذا برای کسانیکه از شهرستانهای ایران مراجعه میکنند، جای نگرانی نیست. ما در کلینیک نوآوران ترتیبی اتخاذ نموده ایم که تمام مراحل این عمل در یک روز انجام شود.

قبل از شروع جراحی، به منظور جلوگیری از هر گونه ناراحتی در طی مراحل جراحی ، قطره بیحسی در چند نوبت در چشم ریخته میشود. همچنین ممکن است پزشک، به منظور آرام نمودن بیمارانی که استرس شدیدی دارند، برای آنها داروی آرامبخش تجویز نماید. در ادامه که چشم تحت اشعه لیزر قرار می گیرد، از یک دستگاه به نام اسپکولوم جهت بازنگهداشتن پلک استفاده می شود.


اقدامات قبل از عمل لیزیک

قبل از جراحي به منظور اطمينان از سلامت چشم ها، معاينه كامل چشم انجام مي گيرد. وقتي اين كار انجام شد، پزشك انحناي قرنيه و اندازه و موقعيت مردمك ها، شكل چشم ها و ضخامت قرنيه را اندازه مي گيرد. همه ی این اقدامات انجام میشوند تا جراح مطمئن باشد قرنیه، بافت کافی برای این عمل را داراست و بهبودی بینایی، با مشکلی مواجه نخواهد شد. چرا که قرنیه‌ی نازک، میتواند برای عمل لیزر چشم، مشکل ساز باشد.

همچنین رطوبت چشم نیز ارزیابی خواهد شد و ممکن است برای کاهش خطر ابتلا به خشکی چشم بعد از عمل ، توصیه های پیشگیرانه به داوطلبان عمل داده شود. معمولا از یک ابزار به نام توپوگرافی قرنیه برای اندازه گیری انحنای سطح مقابل چشم و ایجاد یک طرح از قرنیه استفاده می شود.

همچنین پزشک برای تشخیص اینکه آیا شما واجد شرایط برای انجام ليزيك هستید یا خیر، تاریخچه کلی سلامت چشم شما و هر نوع دارویی که در حال حاضر مصرف مینمایید را بررسی خواهد نمود. شما باید استفاده از لنز را برای مدت زمانی که توسط پزشک تعیین میشود (معمولا حدود دو هفته) قبل از معاینه چشم و قبل از Lasik متوقف نمایید؛ زیرا استفاده از لنز می تواند شکل طبیعی قرنیه را تغییر دهد.


در حین عمل لیزیک چه میگذرد؟

جراح ليزيك ، قبل از ایجاد فلپ، از نشانگری برای علامت گذاری قرنیه استفاده می کند. حلقه‌ی مکش برای جلوگیری از حرکات چشم، که می تواند بر کیفیت فلپ تاثیر بگذارد، بروی چشم شما قرار داده می شود.

ابتدا جراح لیزیک، از یک ابزار جراحی به نام میکروکراتوم برای ایجاد یک برش نازک دایره ای شکل ( به نام فلپ ) در قرنیه استفاده می کند. (برای ایجاد این برش در عمل های فمتولیزیک و فمتو‌اسمایل ، از لیزر فمتوثانیه توسط دستگاههای بسیار پیشرفته استفاده میشود). پس از ایجاد فلپ قرنیه، جراح از یک رایانه برای تنظیم لیزر اگزایمر برای نمره‌ی مشخص شده‌ی بیمار استفاده می کند. سپس جراح، قسمت پشت فلپ را برای دسترسی به قرنیه، باز می کند تا برخی از بافت های قرنیه را با استفاده از لیزر اکسایمر بردارد .

پالس های لیزر در لیزیک

پزشک در حالیکه از طریق میکروسکوپ مخصوصی چشمان شما را تحت نظر دارد ، از شما میخواهد که به محل خاصی که منبع نوعی نور سبز رنگ لیزر میباشد ، برای مدت کوتاهی خیره شوید . زیرا لیزر، پالس های نور را به قرنیه شما ارسال مینماید. این لیزر بسیار تخصصی، با استفاده از پرتوهای نور ماوراء بنفش، با از بین بردن مقادیر میکروسکوپی از بافت قرنیه، شکل آنرا تغییر داده ، تا با تمرکز دقیق تر نور بر روی شبکیه چشم ، میزان بینایی بهبود یابد.

پالس های نور لیزری، بدون ایجاد درد یا سوزش یا خونریزی، شکل سطح قرنیه را تغییر می دهند. هرچند ممکن است فشار خفیفی روی چشم احساس شود. در حالی که لیزر مشغول انجام کار است ، صدایی مانند کلیک را روی سطح چشمتان خواهید شنید. ليزيك بر روی هر چشم، به صورت جداگانه انجام می شود و جراحی در هر چشم، فقط پنج دقیقه طول خواهید کشید .


مدت زمان عمل لیزر چشم


• زمان پروسه: حدود 10 دقیقه در هر چشم
• نتایج: بینایی 10/10 بدون نیاز به استفاده ازعینک و یا لنز
• زمان بهبودی: چند روز تا چند هفته برای ایجاد ثبات در بینایی
• قیمت لیزیک: در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف انجام میشود


بلافاصله بعد از عمل جراحی ليزيك یا لازك

بلافاصله بعد از عمل ليزيك یا لازك، ممكن است حالت سوزش ، خارش يا احساس جسم خارجي در چشم وجود داشته باشد. احتمال دارد احساس ناراحتي خفيفی وجود داشته باشد كه پزشك جراح، براي آن مسكن خفيف تجويز مي كند. این بسیار اهمیت دارد كه چشم، بعد از عمل ليزيك، مالش داده "نشود" تا فلپ دچار جابجايي يا حركت در چشم نشود.

در همان روز عمل ، ديد چشم ، تار يا مثل مه مي ماند؛ ولي روز بعد تاري دید بهبود مي يابد. اگر درد شديدی رخ دهد يا هر يك از علائم ، قبل از موعد پيگيري ( که 24 تا 48 ساعت بعد از جراحي میباشد ) بدتر شوند پزشك بايد سريعاً با خبر شود.


معاینات بعد از عمل Lasik

در اولين ويزيت پزشك پس از جراحي (که معمولا 48 یا 72 ساعت بعد میباشد)، لنز محافظ چشم برداشته مي شود و پزشك چشم تان را معاينه و ديدتان را بررسي مي كند. ممكن است براي پيشگيري از عفونت، قطره‌ی چشمي دريافت كنيد. براي ايمني بیشتر، تا زمان بهبود كامل ديدتان، از رانندگي اجتناب كنيد.باید ها و نبایدهای پس از عمل لیزیک

 • رانندگی اولین پرهیز بعد از Lasik است .
 • تا 3 روز از حمام کردن بنحوی که سر زیر آب قرار بگیرد پرهیز نمایید.
 • تا 3 هفته از شنا و جکوزی پرهیز نمایید.
 • تا 2 ماه از ورزش های سنگین و برداشتن اجسام سنگین وزن پرهیز نمایید.
 • از محلول هاي طبي، كرم ها و مواد آرايشي چشم، براي 2 تا 4 هفته پرهیز نمایید.
 • تا یکماه چشمهای خود را نمالید.
 • قطره های تجویز شده را طبق دستور پزشک استفاده نمایید.
 • در نور شدید و در بیرون از منزل از عینک آفتابی استفاده نمایید.

دستورات دقیق تر توسط پزشک به شما داده خواهد شد. اما برای اطلاعات بیشتر،میتوانید مقاله‌ی مراقبتهای قبل و بعد از عمل لیزیک را مطالعه نمایید. بازهم لازم بذکر است: شما نمی توانید بعد از انجام ليزيك، رانندگی کنید و باید پزشک، روز بعد از جراحی، چشمان شما را معاینه نموده و بینایی شما را مطابق استاندارد قانونی جهت رانندگی، تایید نماید. 
 
 
 

سوالات و ابهامات مهم در مورد عمل لیزیک

 
 
1آیا برای عمل لیزیک و لازک، بیهوشی نیاز است ؟

Lasik معمولا کمتر از 10 دقیقه طول می کشد و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. لیزری که قرنیه را تغییر شکل می دهد، معمولا کمتر از یک دقیقه در چشم خواهد بود.

بیهوشی عمومی در طول هر نوع عمل جراحی، دارای خطرات خاصی است و به میزان قابل توجهی هزینه های عمل لیزر را بدون افزایش مزیت خاصی، افزایش خواهد داد. اگر در طول انجام این فرایند دچار اضطراب هستید، جراح قبل از عمل جراحی، برای شما آرام بخش یا داروهای دیگر را که به آرامش شما کمک مینماید، تجویز خواهد نمود. استفاده از آرام بخش در این عمل امری رایج است. اکثر بیماران از چگونگی سرعت عمل لیزیک، شگفت زده می شوند و احساس می کنند جراحی راحتتر از آنچه انتظار داشتند بوده و انتظار دارند استرس بیشتری متحمل شوند. اما عمل ساده تر از آنست که فکر میکنند. برای اطلاعات بیشتر، صفحه ی لیزیک و بیهوشی را مطالعه نمایید .


2امنیت و موفقیت در عمل لیزر چشم چه میزان است؟

امروزه با دستگاههای پیشرفته ی لیزیک، امنیت عمل لیزیک در سطح بسیار بالایی قرار دارد. خصوصا که کلینیک نوآوران از پیشرفته ترین دستگاه لیزر فعلی در جهان برای عملهای لیزیک و لازک خود استفاده مینماید. که این امر، امنیت عملهای لیزری در کلینیک نوآوران را تا بالاترین سطوح در جهان میرساند.
در حالی که روش لیزیک از امنیت بسیار مناسبی برخوردار میباشد ، ممکن است دارای عوارضی نیز باشد و ممکن است شامل عفونت یا مشکلات بینایی در شب (هاله نور که بیشتر هنگام مشاهده نور در شب، مانند رانندگی بروز مینماید) باشد. چند درصد از افراد بعد از این عمل برای دستیابی به بینایی قابل قبول نیاز به انجام لیزیک مجدد یا روش دیگری خواهند داشت .
همچنین ممکن است وقتی به سن 40 سالگی برسید، به علت از دست دادن بینایی نزدیک که پیرچشمی نامیده میشود نیاز به استفاده از عینک داشته باشید . در حالی که جراحی لیزر چشم دارای میزان موفقیت بالا است، مهم است که قبل از موافقت با جراحی، تمام جنبه های این روش توسط پزشک با شما مطرح گردد.

3میزان رضایت از لیزیک چشم چقدر است؟

یک تیم از محققان مرکز جراحی انکساری در ایالات متحده و در آلمان ، نتایج 97 مطالعه لیزیک که بین سالهای 2008 تا 2015 منتشر شده است را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند . نتایج نزدیک به 68000 بیمار که تحت درمان بودند، مورد بررسی قرار گرفت.


طبق اطلاعات جمع آوری شده ، محققان دریافتند:

98.8 درصد از بیماران از نتایج لیزیک راضی بودندبرای اینکه از میزان رضایت مراجعه کنندگان به کلینیک نوآوران نسبت به عمل لیزیک و لازک شان در این کلینیک آگاه شوید، میتوانید ویدئوهای رضایتمندی مشتریان ما را (بیش از 500 ویدئوی رضایتمندی از کلینیک نوآوران) در صفحه ی رضایتمندی از کلینیک نوآوران ببینید.


اینهمه رضایت، اتفاقی نیست !

4آیا عمل لیزیک دائمی است؟

در اغلب موارد ، عمل جراحی لیزیک، بهبود دائمی در بینایی را فراهم می کند. اما در تعداد محدودی از موارد، معمولا تغییراتی به علت عمل جراحی لیزیک یا بدون انجام جراحی، در چشم رخ می دهد. در برخی افراد نزدیک بینی، دوربینی و یا آستیگماتیسم می توانند با گذشت زمان بازگشت پذیر باشد و دچار تاری بینایی شوند. برای اطلاعات بیشتر، صفحه ی لیزیک دائمی را مطالعه نمایید.

5شرایط سنی برای انجام ليزيك چقدر میباشد؟

شما باید حداقل 18 ساله باشید تا شرایط انجام جراحی لیزیک را داشته باشید و گاهی اوقات بهتر است تا رسیدن به این سن منتظر بمانید. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط سنی لیزیک و دلایل آن، صفحه ی شرایط سنی عمل لیزیک را مطالعه نمایید.

6زمان بهبودی بعد از جراحی لیزیک چقدر خواهد بود؟

چشمان شما بلافاصله پس از عمل لیزیک چشم، شروع به بهبودی خواهند نمود و درمان اولیه، معمولا به سرعت شروع می شود. اما طبیعی است که چندین هفته یا حتی چند ماه بعد از جراحی ، مشکلاتی نظیر تاری دید و نوسانات بینایی را تجربه نمایید.
برای اطلاعات بیشتر، صفحه ی مدت زمان بهبودی بعد از عمل لیزیک را مطالعه نمایید.

7آیا نمره چشمان من برای انجام لیزیک مناسب است؟

در طول معاینه کلی چشم، پزشک، نمره چشم شما را، اعم از نزدیک بینی ، دوربینی و یا آستیگماتیسم، تعیین می نماید و نمره ای که برای چشمان شما مشخص میشود ، نشان دهنده میزان قدرت لیزر مورد نیاز برای تصحیح عیوب انکساری میباشد.
این که آیا انجام لیزیک برای شما مناسب است یا خیر ، به چندین عامل مانند شکل و ضخامت قرنیه ، جراح ، قدرت و پیشرفته بودن دستگاه لیزر و نوع تکنیک استفاده شده از لیزیک و پارامترهای توصیه شده برای روش درمان، بستگی دارد.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ی نمره ی چشم برای لیزیک را مطالعه نمایید.

8آیا لیزیک می تواند نزدیک بینی را بهبود بخشد؟

اگر سن شما بیشتر از 40 سال است و برای خواندن متن های کوچک، بدون عینک یا لنز دچار مشکل هستید ، لیزیک میتواند به شما کمک نماید.
جراحی لیزیک می تواند مشکلات نزدیک بینی ناشی از پیرچشمی را با تکنیکی به نام لیزیک مونوویژن اصلاح نماید. برای اطلاعات بیشتر، مقاله‌ی لیزیک برای نزدیک بینی را مطالعه نمایید.

9آیا بعد از جراحی لیزر می توانم از لنز استفاده کنم؟

اگر چه هدف از انجام لیزیک، معمولا تصحیح نزدیک بینی، دوربینی و یا آستیگماتیسم بوده و کاهش وابستگی به عینک و لنزها میباشد؛ اما ممکن است بعد از جراحی لیزیک، استفاده از لنز یا عینک نیاز باشد.

به طور مثال فردی که دارای عیوب انکساری بسیار بالا میباشد، با انجام لیزیک، به طور کامل درمان نمیگردد و اگر لیزیک مجدد نیز امکان پذیر نباشد، ممکن است نیاز باشد بعد از جراحی لیزیک، از لنز استفاده گردد. یا فردی که بینایی‌اش با انجام لیزیک به طور کامل درمان شده است، اما با بالا رفتن سن، دچار پیرچشمی میگردد. این فرد ممکن است بخواهد به جای استفاده از عینک نزدیک بینی برای مطالعه، از لنز استفاده نماید.
برای اطلاعات بیشتر به مقاله ی استفاده از لنز بعد از عمل لیزیک در سایت ما مراجعه نمایید.

10آیا لیزیک می تواند آستیگماتیسم را درمان نماید؟

بله ، در اغلب موارد، لیزیک می تواند آستیگماتیسم را کاملا تصحیح نماید و اثر دائمی بر روی چشم ها داشته باشد.
لیزر فوق العاده دقیقی که توسط تجهیزات بسیار مدرن کلینیک نوآوران، برای جراحی لیزیک استفاده می شود ، می تواند برای تغییر شکل قرنیه مفید بوده و آستیگماتیسم را تا 6 نمره درمان نماید.

این پرتو لیزر بسیار دقیق، سطح جلویی چشم را متقارن مینماید که در نتیجه باعث از بین بردن مشکلات بینایی ناشی از آستیگماتیسم میگردد. به طور معمول آستیگماتیسم بیش از3D بزرگ نمی شود، اما در کلینیک نوآوران تا 6 دیوپتر می تواند به طور کامل با انجام لیزیک، تصحیح گردد.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله ی لیزیک و آستیگماتیسم را در سایت ما مشاهده نمایید.

11اگر قرنیه چشم من نازک باشد آیا می توانم جراحی لیزیک انجام دهم؟

بله امروزه با دستگاههای بسیار پیشرفته ی لیزر چشم (کلینیک نوآوران دارای یکی از پیشرفته ترین دستگاههای لیزر دنیا میباشد)، حتی قرنیه های نازک نیسز قابل عمل هستند. عملهایی همچون لازک، فمتولیزیک و ... برای قرنیه های نازل انجام میشود.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله‌ی عمل لیزر برای قرنیه های نازک چشم را در سایت ما مطالعه نمایید.

12در مشاوره جراحی لیزر چه اقداماتی انجام می شود؟

قبل از انجام جراحی تصحیح بینایی چشم توسط لیزیک ، ضروری است که شما یک معاینه کلی از چشم و مشاوره جهت لیزیک، داشته باشید.
در کلینیک نوآوران، معاینه توسط جراح چشم انجام میشود. جراح لیزیک، معاینات و آزمایشاتی را که برای تصمیم گیری در عمل چشم مهم هستند ، جهت انجام لیزیک، انجام خواهد داد . همچنین ممکن است غیر از معاینات چشم پزشک، معاینات و مشاوره هایی هم، توسط جراح یا پزشک متخصص لیزیک انجام شود.
برای اطلاعات بیشتر، به صفحه ی معاینات قبل از لیزیک رجوع کنید.

13لیزیک بهترست یا لازک ؟

لازک ترکیب خاصی از روش های لیزیک و PRK است. میتوان گفت لیزیک (Lasik) محبوب ترین جراحی لیزرچشم میباشد، اما برای افرادی که شرایط جراحی لیزیک را ندارند ، PRK یا لازک در مقایسه با لیزیک ،گزینه ای با نتایج بهتر میباشند. همانند سایر انواع جراحی های انکساری لیزر، لازک نیز با تغییر شکل قرنیه با استفاده از لیزر اگزایمر کار می کند و اجازه می دهد که نور به داخل چشم برسد تا بدون استفاده از عینک و یا لنز وضوح بینایی در حد مطلوب باشد.
مطلب بیشتر را در مقاله‌ی لیزیک یا لازک؟ کدام مناسب تر است؟ مطالعه نمایید.

14آیا لیزیک بر روی هر دو چشم در یک روز انجام می شود؟

لیزیک معمولا یک روش دو طرفه است؛ به این معنی که هر دو چشم در یک جلسه جراحی خواهد شد.
عمل لیزیک بسیار ایمن است. این عمل حدود 10 دقیقه در هر چشم طول خواهد کشید. بنابراین معمولا هیچ دلیلی برای جراحی هر چشم در روزهای مختلف وجود ندارد.اگر میخواهید جراحی لیزیک را، در روزهای جداگانه انجام دهید، احتمالا جراحتان به خواسته شما احترام خواهدگذاشت ؛ اما ممکن است هزینه های اضافی در بر داشته باشد. همچنین بسته به نمره چشم شما ، ممکن است این که یک چشم را تصحیح کرده و چشم دیگر را در روز دیگری جراحی نمایید برای شما ایجاد ناراحتی نماید.
برای آگاهی بیشتر، مقاله ی عمل لیزیک در یک روز را مطالعه نمایید.

15چه مدت بعد از جراحی ليزيك میتوان به فعالیت های عادی ادامه داد؟

برای فعالیت های مختلف، استراحت بعد از عمل Lasik متفاوت میباشد. مثلا برای استفاده از گوشی یا کامپیوتر بعد از عمل، 4 روز استراحت کافیست ؛ و تا جایی که به چشمتان فشار نیاورید،‌میتوانید از گوشی همراه و لپ تاپ خود استفاده نمایید.
برای آگاهی بیشتر میتوانید مقاله ی مدت زمان بهبودی چشم بعد از لیزیک را مطالعه نمایید.

16آیا عمل لیزیک می تواند منجر به کوری گردد؟

میلیون ها روش لیزیک، در سراسر جهان، با سطح بسیار بالایی از اطمینان و اثربخشی انجام شده است؛ و این موضوع که فردی، بر اثر انجام لیزیک، دچار کوری شده باشد ، بسیار غیر طبیعی است!!! به خصوص اگر توصیه های جراح را جدی گرفته و در همه مراحل، همکاری لازم را انجام داده باشد.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه ، مقاله‌ی لیزیک و نابینایی را مطالعه نمایید.

17آیا نمره چشم در هزینه عمل حذف عینک تاثیر میگذارد؟

خیر. نمره ی چشم شما تنها برای امکان عمل لیزیک و لازک مهم است. چرا که عملهای لیزری تنها در بازه‌ی خاصی از نمرات چشم انجام میشود که در قسمت شرایط عمل لیزیک در همین صفحه آورده شده است. نمره چشم شما در قیمت عمل تاثیری ندارد. برای آگاهی بیشتر، صفحه ی قیمت عمل حذف عینک را مشاهده نمایید.

 


. .

1,086 سوال برای مقاله " عمل لیزیک چشم : آیا برای شما مناسب است؟ "

 1. محمد گفت:

  ایا من چشمم یک درصد نیم ضیف هست باید از کدام لیزر استفاده کنم

  1. admin گفت:

   سلام . اگر کاندیدای عمل باشید لازک انجام میشود.

 2. محمد گفت:

  ایا کرمانشاه هم شعبه دارین

  1. admin گفت:

   سلام خیر.

 3. Javad گفت:

  سلام
  اگر شخصی بیمه تکمیلی درمانی داسته باشه ، آیا هزینه را همان جا کم میکنید؟ یا نامه میدهید تا خود شخص هزینه را از بیمه بگیره ؟

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 4. ناشناس گفت:

  باسلام
  شماره چشم من ۶ هست استیگمات هم هستم و قوز قرنیه و تنبلی چشم هم دارم میخواستم بدونم ایا راهی برای درمان هست یا خیر

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قوز قرنیه شدید باشد و تنبلی چشم دارید متاسفانه نمیشود.

 5. میلاد گفت:

  با سلام
  چند روز پیش بعلت درد چشم به بینایی سنجی مراجعه کردم در معاینه با دستگاه گفت چشم من استیگمات هستش چپ ۱/۲۵ و راست ۱/۵ درد چشم خیلی دارم و قتی نور به چشمم میخوره ولی دیدم اصلا مشکلی نداره
  برام عینک تجویز کرد ولی میخوام لیزیک یا لازک انجام بدم آیا ممکن؟

  1. admin گفت:

   سلام. ابتدا بایست چشمتان معاینه شود . چنانچه مستعد عمل باشید میتوانید در این کلینیک لازک انجام دهید. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 6. Ali گفت:

  سلام . ایا در ارومیه هم پزشکی دارین که عمل کنیم؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . میبایست به تهران تشریف بیاورید. تمام مراحل شما از معاینه تا عمل در یک روز انجام میشود.

 7. بهزاد گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم حداقل ضخامت قرنیه برای عمل لازک‌ و لیزیک چقدر میتونه باشه؟
  و اینکه اگر کسی عمل icl انجام داده باشه و بعد از خروج لنزها میتونه عمل لیزیک یا لازک‌ انجام بده؟
  با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید تا مشخص شود.

 8. مصطفی خانی گفت:

  سلام شماره چشم من ۴ است ایا امکان عمل وجود دارد و هزینا ان چقدر است

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قرنیه شما مشکلی نداشته باشد بله. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

  2. ناشناس گفت:

   سلام شما عمل افتادگی پلک هم دارید

   1. admin گفت:

    سلام خدمت شما. بله . در این کلینیک عمل افتادگی پلک با 50 درصد تخفیف انجام میشود. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 9. سیدآقا شریفی گفت:

  سلام بنده سیدآقا از افغانستان ازولایت هرات هستم مدت یک سالو نیم میشود به پاکستان چشمم را عمل لیزک کردم تا فعلن خداروشکر خوبم مگرچشم راستم گاهی وقت اساسیت میکند ودلم میخاهدچشمم را فشاربدم فکر میکنم داخل چشمم یه چیزی است من میخام به فهمم که از عمل لیزیک خونیست قبل ازعمل هم همین اتفاق برام میفتاد وچشمم خوشکی میکند

  1. admin گفت:

   سلام. احتمالا برای شما خشکی چشم بوجود آمده است. البته میبایست معاینه شوید. مدتی از قطره ی اشک مصنوعی استفاده کنید اگر بهتر نشد براس معاینه به چشم پزشک مراجعه کنید.

 10. موسی عبدی گفت:

  سلام دکتر . بنده ۴۶ سال سن دارم . چشم راستم خیلی ضعیف هست در حالیکه از عینک استفاده نمیکنم و الان هم با چشم راستم چیزی را به خوبی تشخیص نمی دهم. آیا با عمل جراحی درست میشه ؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله میشود . بشرطی که ضخامت قرنیه شما برای عمل لازک کافی باشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 11. ناشناس گفت:

  سلام و عرض ارادت اینجانب اذانی 47 ساله ودارای پیر چشمی میباشم یعنی برای مطالعه از فاصله نزدیک باید از عینک مطالعه استفاده کنم و نمره عینکی یک و نیم میباشد عمل لازم مشکل اینجانب را حل میکند و برگشت و عوارضی ندارد و به مرور زمان دچار خشکی چشم نمی شوم و آیا بعد ها مجددا نیاز به عمل مجدد دارد یا خیر و آیا مورد تایید بهداشت جهانی و اداره سلامت میباشد ممنون میشوم اگر پاسخگو باشید در ضمن هزینه و مدت استراحت چقدر است

  1. admin گفت:

   سلام جناب اذانی.
   اگر کمی حوصله بخرج دهید همکاران ما پاسخ تمام این سوالات شما و نیز نکات دیگری که به ذهنتان خطور نکرده است را در صفحات سایت قرار داده اند. اما در مورد پیر چشمی هنوز درمان قطعی برای آن وجود ندارد.

 12. Kashefi گفت:

  سلام، وقت بخیر،یک سوال داشتم،خانم هایی که هنوز زایمان نداشته اند و میخواهند حذف عینک داشته باشند،آیا قبل از زایمان این عمل را انجام دهند بعدها برای زایمان با مشکلی روبه رو خواهند شد یا خیر؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بسیاری از زنان نگران تاثیرات عمل لیزر چشم بر روی زایمان طبیعی هستند. و این شایعه ی نادرست بین آنها وجود دارد که اگر عمل لیزیک انجام دهند دیگر نمیتوانند زایمان طبیعی داشته باشند که این حرف کاملا نادرست است.
   انجام عملهای لیزر چشم براي زناني كه در آینده قصد زايمان طبيعي دارند هیچگونه مشكلي ايجاد نمي‌كند. ممکن است خانمها نگران این مسئله باشند که آیا عمل لیزیک، لازک یا پی آر کی ، برای عمل زایمان طبیعی و یا شیردهی آنان در آینده مشکل ساز باشد. برای برخی از خانم ها نیز ممکن است این تصور ایجاد شود که با انجام عمل ليزيك ،لازک یا PRK نباید باردار شوند . و اگر هم حامله شدند ، حتما میبایست سزارین کنند و زایمان طبیعی می تواند منجر به پارگی شبکیه و نابینایی آنان شود.
   این پاسخ ساده و موکد را بدانید که عمل لیزیک و دیگر اعمال جراحی عیوب انکساری مانند عمل لازک و PRK هیچگونه ریسکی برای بارداری و عمل سزارین در آینده ایجاد نمیکند.

   مطالب بیشتر و کامل تر را در صفحه ی لیزیک و بارداری مطالعه کنید

 13. امین گفت:

  سلام من مشهد هستم آیا در مشهد کلینیک چشم پزشکی دارید …ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . شما میتوانید برای معاینه و عمل ، تنها یک روز به تهران تشریف بیاورید. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 14. امیرحسین کوثری فرد گفت:

  سلام‌من از مشهد میخوام‌بیام لطفا راهنماییم کنید

  1. admin گفت:

   سلام. با همکاران ما تماس بگیرید و وقت معاینه بگیرید. همکاران ترتیب کار را طوری میدهند تا معاینه و احیانا عمل شما در یکروز انجام شود. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 15. سوگند گفت:

  اگر هر چشم بیشتراز 6 باشه نمیشه عمل گرد؟!

  1. admin گفت:

   سلام. شرایط عمل لازک روی چشم به این شرح میباشد:
   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

 16. علیرضا گفت:

  سلام
  ضمن تشکر از کارشما بنده هردو مورد ضعیف بودن جشم را دارم یعنی هم دور وهم نزدیک وسن من ۴۷ سال است میتوانم امیدوار شم مشکل بینایی من حل شه
  وما ۲ نفر هستیم میتوانیم در جند نوبت ،،پرداخت،، کنیم

  1. admin گفت:

   سلام. ان شاالله که اینطور باشد. میبایست چشمان شما معاینه شود. در مورد نحوه پرداخت میبایست با مدیر کلینیک صحبت نمایید.

 17. حسین#* گفت:

  انحراف چشم هم عمل میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله البته . انحراف چشم با 50 درصد تخفیف انجام میشود. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 18. حسین *# گفت:

  سلام من نمره چشم راستم ۶ است ایا هزینه عمل مشخصه بگید یا باید حضوری بیام

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 19. شیوا بیژنی گفت:

  میخواستم وقت مشاوره بگیرم

  1. admin گفت:

   برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 20. هادی گفت:

  برای حذف عینک

  1. admin گفت:

   سلام. . برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید

   1. مریم گفت:

    سلام
    آیا استرس عملهای چشم زیاده؟ من رزیدنت رادیولوژی هستم که علاقه زیادی به چشم داشتم ولی منو خیلی بخاطر عملهاش ترسوندن به همین خاطر منصرف شدم.‌آیا کار درستی کردم. اگه عملهاش زیاد استرس نداره هنوزم میتونم تغییر رشته بدم. لطفا حتما جواب بدید و راهنمایی کنید چون زیاد وقت برای تصمیم‌گیری ندارم

   2. admin گفت:

    سلام. عملهای لیزری بسیار با ریسک پایینی انجام میگیرند و طول مدت آنها بسیار پایین بوده و در واقع نوعی جراحی سرپایی محسوب میشوند که نیمی از کار را دستگاه لیزری انجام میدهد.

 21. ابراهیم گفت:

  سلام خسته نباشید
  آیا پیرچشمی هم با این عملها قابل درمان هستش
  ضمن اینکه ۵۷ ساله هستم و آب مروارید و آب سیاه ندارم و چند سالی هم هست که نمره عینکم تغییر نکرده

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه هنوز برای پیرچشمی درمان کاملی وجود ندارد.

 22. ياور برادران گفت:

  سلام، بنده ٤٣ سال سن دارم و مجاري اشك چشم چپ داراي گرفتگي مي باشد ايا با شرايط بالا قابليت جراحي لازك و حذف عينك وجود دارد و امكان انجام هر دو جراحي (گرفتگي مجاري اشك و عمل لازك) با هم وجود دارد.

  1. admin گفت:

   سلام البته باید معاینه شوید تا مشخص بشود،اما خیلی ربطی به هم ندارند و احتمالا می توانید لازک کنید

  2. Ghazal گفت:

   سلام طرف قرارداد با بیمه ی درمانی هستید ؟

   1. admin گفت:

    با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

    چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 23. Morteza گفت:

  سلام مجدد ایا دو چشم باهم میشه تو یه روز عمل کرد
  اگه جوابتون مثبت باشه ضرری برای بهبودی دو چشم ایجاد نمیشه ؟

  1. admin گفت:

   سلام. همواره دو چشم باهم عمل میشوند مگر در شرایط خاص و اضطراری . زمان عمل هردو چشم زیر 10 دقیقه است و جای هیچ نگرانی نیست.

 24. سیده مرسده هاشمی گفت:

  سلام من چشم استیگمات هست هر کدوم از چشمام ۷۵٪هستش میتونم لیزیک کنم و مدت زمان جراحی چقدر هستش من ساکن شهرستان هستم

  1. admin گفت:

   سلام. بله میشود . بشرطی که ضخامت قرنیه شما برای عمل لازک کافی باشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. مدت زمان لیزیک برای هرچشم زیر 5 دقیقه میباشد.

 25. M گفت:

  سلام
  من ۱۹سالمه نمره چشام ۲ و آسیگمات هم هست میخوام عمل لازک انجام بدم اما چشام آب مروارید داره
  آیا مشکلی برای انجام این عمل برای من و جود دارد؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله ابتدا میبایست آب مروارید شما عمل شود. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 26. سمیه گفت:

  سلام‌من‌عمل‌لازیک‌انجام‌دادا‌حدودا‌۵ساله‌پیش‌میخوام‌الان‌لنز‌رنگی‌بزارم‌‌ایا‌میشه‌گذاشت‌

  1. admin گفت:

   سلام. بله مشکلی نیست

 27. مصطفی دالوند گفت:

  میخوام از شر عینک راحت شم و برای این کار نمیدونم باید لیزیک انجام بدم یا لازک

  1. admin گفت:

   سلام. امروزه از عمل مدرن لازک استفاده میشود که عوارض بسیار کمتری از لیزیک دارد. در نوآوران این عمل با 50 درصد تخفیف با قیمت 2390000 تومان انجام میشود.

 28. امیر گفت:

  سلام شماره چشم من ۲ هست .مشخص میشه تقریبی چقدر برام تموم میشع هزینش؟
  تقریبی

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 29. رضا عرب گفت:

  یک وقت برای معاینه و عمل برای من رزرو کنید لطفا

  1. admin گفت:

   برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 30. ابوالفضل مدرسی گفت:

  سلام ۴۷ سال دارم نمره چشم من هر دو ۴ می باشد
  چه عملی بابت حذف عینک لازم هست . بعد از سالها
  ایا برگشت پذیر میباشد وسوالات دیگری هم دارم
  اگر تماس بگیرید

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قرنیه شما برای عمل ضخامت کافی را داشته باشد لازک انجام میدهیم. برای وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 31. ابوالفضل گفت:

  مبلغ لازیک چقدره.

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 32. صدیقه رضایی گفت:

  سلام نمره چشمم خیلی بالاست آیا امکانش هست عمل بکنم و عینکم رو بردارم از شهرستانم

  1. admin گفت:

   سلام. بله . اما بایست معاینه شوید.

 33. ناشناس گفت:

  سلام،نمره چشمم بالاست خیلی هم دوست دارم عینکمو بردارم آیا میتونم عمل کنم و چه زمانی

  1. admin گفت:

   سلام. بله میشود . بشرطی که ضخامت قرنیه شما برای عمل لازک کافی باشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 34. بهزاد صادقی گفت:

  لطفا راهنمایی کنید میخام عمل چشم انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام همکاران با شما تماس میگیرند

 35. مصطفی گفت:

  سلام، نمره چشم و استیگماتم رو دقیق نمیدونم حدودا 5 هستن هر کدوم، میتونم لیزر رو انجام بدم؟
  من شهرستان هستم، از موقعی ک تهران بیام و کارام تموم بشه حدودا چقد وقت میبره؟ چند روز؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله چنانچه ضخامت قرنیه مناسب داشته باشید میتوانید . هماهنگ میشود تمام امور شما از معاینه تا عمل در یک روز انجام شود.

 36. مهدی گفت:

  سلام
  از شهرستان برای گرفتن نوبت چگونه باید وقت بگیرم
  یه سوال دیگه داشتم این متخصصی که چشم رو عمل میکنه اسمشون کیه ؟
  میشه اطلاعاتی از دکتر هایی که عمل میکنن بدین؟

  یک سوال دیگه داشتم اینه الان خالم عمل لازک توی همین تهران پونک انجام داده هزینش تقریبا 4500000 شده و پرسنل اونجا بهش گفتن اونجایی که کمتر میگیرن یا دکتر خوبی ندارن یا کیفیت دستگاه پایین دارن میشه یه مختصر توضیح بدین راجب قیمت پایین خدماتتون و اینکه مابقی 50 درصدتون از کجا جبران میشه
  ممنون از شکیباییتون

  1. admin گفت:

   با سلام خدمت شما.
   پزشکان برجسته ی کلینیک نوآوران : جناب دکتر ابوالقاسم مختاری (جراح و متخصص چشم ) و جناب دکتر سید مسیح هاشمی (جراح و متخصص چشم ، فوق تخصص شبکیه ) از اساتید برجسته ی دانشگاه و از روسای کلینیک های برجسته و مجهز خصوصی چشم در تهران هستند.

   اما بحث قیمت عمل. متاسفانه در ایران عرف شده است که هزینه های پزشکی را بالا میگیرند و متاسفانه اغلب گمان میکنند وقتی قیمت چیزی بالاست کیفیت آنهم میبایست بالا باشد. خدمتتان عرض شود که قیمت واقعی لیزیک نزدیک به همین قیمتیست که در نواوران عرضه میشود و هزینه ی بیشتر ، هزینه ای مازاد بر خدمات آنست که متاسفانه از هموطنان عزیز مان گرفته میشود.

   در مورد دستگاه لیزر هم خودتان بیشتر تحقیق کنید. ما دستگاهمان را بشما معرفی کرده ایم و میتوانید ببینید که نوآوران از پیشرفته ترین دستگاه لیزر دنیا بهره میبرد که در ایران تقریبا بی مثال است.

 37. سیده رویا خدادادی گفت:

  سلام وقت بخیر من ۲۶ سال سن دارم ومیخوام چشمامو عمل کنم که دیگه عینک استفاده نکنم استیگمات بالا دارم وقرنیه چشمام نازک شده چندتا از دکترا میگن نمیشه عمل کرد چندتاشون میگن میشه به نظرشما باید چیکارکنم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همکاران ما جهت مشاوره و معاینه با شما تماس میگیرند

 38. حسن رجبی گفت:

  سلام میخواهم وقت مشاوره بگیرم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس میگیرند

  2. ماری گفت:

   سلام من 33 سالم هست. شیراز هستم هر دو چشمم آستیگمات هست. رفتم پیش دکتر سلوتی که یکی از بهترین چشم پزشک های ایران هستن. گفتن اگر در خانواده درجه یک قوز قرنیه داشته باشید نمی تونید عمل لازک کنید. می خواستم بپرسم شما با توجه به این مورد عمل میکنید و اگر امکان دارد توضیحی در این مورد بدید.
   ممنون

   1. admin گفت:

    سلام. اگر قوز قرنیه کم باشد میتوان با دستگاه پیشرفته ی نوآوران عمل لازک انجام داد. بایست معاینه شوید.

 39. حسینی گفت:

  با سلام و احترام
  با عنایت به اینکه در حال حاضر ساکن مشهد هستم و تا یک هفته دیگه عازم خارج از کشور می‌باشم، آیا امکان داره ظرف این مدت باقیمانده تحت درمان و عمل قرار بگیرم ؟

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس میگیرند

 40. زینب رمضانی گفت:

  سلام… حتما بایذ نمره چشممون ثابت بشه تا عمل انجام بشه؟

  نمره چشم و استیگمات باهم 6 باشه؟ یا هرکدوم جداس؟ تخفیفاتون چطوره؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. شرایط عمل لیزیک بدین شرح است :

   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 41. علیمحمدی گفت:

  با سلام.چطوری میتونم وقت مشاوره بگیرم برای عمل لیزیک یا لازک؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 42. اکرم رضایی گفت:

  سلام .هر دو چشم من شماره 75هستش الان حدود سه چهار ساله ثابته و اصلا تغییری نکرده.ایا من میتونم عمل لیزیک انحام بدم.ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه در معاینه چشم شما ، ضخامت قرنیه شما تایید شود بله میتوانید . برای تعیین وقت مشاوره و معاینه با همکاران ما بشماره تماس بگیرید.
   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

  2. الهه گفت:

   سلام خوبین خسته نباشید
   من ۳۶ سالمه یک چشمم انحراف داشت ک الان خوب شده حدود سه چهارسال هست ک نمره چشمم تغییر نکرده نمره چشمم مثبت ۵ هست میتونم عمل کنم بدون اینکه دوباره چشمم انحراف پیدا کنه؟؟
   اگه عمل بکنم هزینش چقد میشه؟؟؟
   ممنون

   1. admin گفت:

    سلام. بله .بشرطی که ضخامت قرنیه شما برای عمل لازک کافی باشد. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.
    برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 43. حميد پاک رو گفت:

  سلام
  من 48 سالمه هر چشمم 1/75 و تقريبا” بدون تغيير بوده و استيگمات هم هستم ، مي خواستم بدونم عمل لازک انجام بدم،هزينش چقدر ميشه و چند روز بايد در منزل استراحت بکنم

  ممنون

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. چهار روز استراحت بعد از عمل کافیست. همکاران ما برای مشاوره باشما تماس میگیرند.

 44. شعیب رضایی گفت:

  سلام.توی این دوسال نمره چشمم زیادتعقیرپیدانکرده.آیامیتونم لیزیک انجام دهم.ولطفاقیمت تقریبی هم اگه امکانش هست ممنون میشم

  1. admin گفت:

   سلام. ان شالله که همینطور باشد . در معاینه ی دقیق از قرنیه شما مشخص میشود که چشمانتان قابل عمل هست یا خیر . هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 45. سعید هدایت گفت:

  با سلام.چطوری میتونم وقت مشاوره بگیرم برای عمل لیزیک یا لازک؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام جناب هدایت. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 46. فريبرز اصغري گفت:

  سلام
  چندين و چند سال كه نمره چشمام ٠/٧٥ و ١ هست و تغيري نكرده استيگمات هم هست
  خواستم ببينم امكان عمل وجود داره يا نه ؟
  و اينكه چه رماني براي ويزيت ميتونم بيام !

  1. admin گفت:

   سلام. بله اگر ضخامت قرنیه مناسبی داشته باشید میتوان انجام داد. همکاران ما جهت هماهنگی و تعیین وقت باشما تماس میگیرند.

 47. پژمان امینی گفت:

  سلام نمره چشم من 3.75 نزدیک بین و 1 نمره آستیگمات میتونم عمل کنم

  1. admin گفت:

   سلام جناب امینی.
   بشرط ضخامت کافی قرنیه بله البته که میتوانید.

 48. جمشیدی گفت:

  با سلام من نمره چشمم۲،۷۵ هست یک چشمم استیگماته
  میتونم عمل کنم؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. البته که میتوانید بشرطی که ضخامت قرنیه شما مناسب باشد . برای تعیین وقت معاینه همکاران با شما تماس میگیرند.

 49. احمد رضا گفت:

  چطور وقت بگیرم واسه مشاوره

  1. admin گفت:

   همکاران ما با شما تماس میگیرند

 50. احمد رضا هژبر گفت:

  خطرات احتمالی از عمل لیزبک

  1. admin گفت:

   سلام. میتوانید خطرات احتمالی و عوارض لیزیک را در صفحه عوارض لیزیک مطالعه کنید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید: