عمل لیزیک چشم

50 % تخفیف
توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص
برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:

عمل چشمکیفیت بسیار بالا


قیمت بسیار مناسب

عمل لیزیک و جراحی لیزر چشم


عمل لیزیک روشی مورد استفاده برای جراحی است که مشکلات بینایی منظم ، کوتاه مدت، نزدیک بینی ، دوربینی، آستیگماتیسم و پیش دیابتی را درمان می کند تا نیاز شما را به استفاده از عینک و یا لنزها را کاهش دهد. در حال حاضر لیزیک (LAY-sik) یکی از روش های جراحی ترمیمی است که در ایران و در کلینیک نوآوران انجام می شود. اما انواع دیگری از جراحی انکساری - از جمله سایر روش های لیزر (مانند عمل لازک) و روش های لنز داخلی - وجود دارد که ممکن است بسته به نیاز، برای شما مناسب تر نیز باشد.
مقالات زیر به شما در مورد گزینه های جراحی لیزیک کمک می کند تا بتوانید با پزشک چشم خود در مورد جراحی درمان بینایی مشورت نمایید.

لیزیک (Lasik) چیست؟

عمل لیزیک چشم، ضعف بینایی شما را اعم از نزدیک بینی ، دوربینی و آستیگماتیسم اصلاح می کند و شما را از عینک و لنزهای تماسی بی نیاز می کند. بنابراین پس از انجام این عمل می توانید با بینایی کامل زندگی کنید


عمل جراحی لیزیک فرایند ساده ای است که بسته به سطح تصحیحی که مورد نیاز است از چند ثانیه تا چند دقیقه طول می کشد. اما شما پس از انجام عمل لیزیک چشم ، با بهبود چشمگیری مواجه خواهید شد که واقعا قابل توجه است.نور لیزر پیشرفته با پرتوهای سرد ابزار دقیقی است که با شکل دادن سطح قرنیه و اصلاح نواقص بسیار ریز آن ، بینایی شما را واضح تر و شفاف تر می کند. اکثریت قریب به اتفاق بیماران ما شگفت زده شده اند که چگونه آنها اینقدر سریع بهبود می یابند و با چه سرعتی می توانند از زندگی بدون عینک و لنزهای تماسی لذت ببرند.


دنیای شگفت انگیریست.
ما می توانیم به شما کمک کنیم که این راه را ببینید.آیا انواع دیگری از عمل لیزیک هم وجود دارد؟


بله، سه نوع از معروفترین ومحبوب ترین جراحی های لیزر چشم عبارتند از لیزیک ، لازک و پی آر کی (PRK) . در هر سه نوع عمل چشم ، در چشم پزشکی نوآوران با استفاده از فناوری بسیار پیشرفته و با بهترین لیزر روز دنیا (آلگریتو500) ، بیش از 1200 نقطه از چشم برای ایجاد نقشه اختصاصی از چشم شما اندازه گیری و ارزیابی می شود. این به متخصصین برجسته ی ما کمک می کند که درمان شما بطور خاص برای شما مناسب باشد تا بهترین نتایج را پس از درمان بدست آورید.
آیا عمل لیزیک چشم برای من مناسب است؟


85% از افرادی که برای مشاوره عمل لیزیک چشم به چشم پزشکی نوآوران مراجعه می کنند برای این عمل واجد شرایط هستند. درنتیجه به احتمال زیاد عمل لیزیک و یا لازک چشم برای شما نیز مناسب می باشد. برای اطمینان خاطر شما میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید و یا با تعیین وقت مشاوره رایگان دریابید که آیا این عمل برای شما مناسب است یا خیر.تعیین وقت مشاوره رایگان
 
هزینه جراحی لیزیک چشم چقدر است؟
عمل لیزیک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
کیفیت بسیار بالا ، قیمت بسیار مناسب


چشمان شما منحصر بفرد است و درمان ما نیز برای شما منحصر بفرد!


قبل از هر چیزی مشاوره با متخصصین ما برای تعیین نوع درمان ضروری است. پس از آن ما بر اساس نیازمندی های شما بهترین نوع درمان را پیشنهاد میدهیم. با وارد کردن شماره تلفن موبایل خود و استفاده از تخفیفات ویژه کلینیک چشم نوآوران، دیگر دغدغه هزینه های بالای عمل لیزر چشمانتان را نخواهید داشت. ما با کمک جراحان برجسته و نامی کشور، اساتید دانشگاه و رییس کلینیک فوق تخصصی، روشنایی را به چشمان شما هدیه خواهیم کرد.

 

جراحی لیزیک
چگونه انجام می شود؟

برای تغییر بینایی شما لازم است که قرنیه چشم بطور بسیار دقیق با پرتوهای لیزر تغییر شکل دهد. پزشکان برجسته و اساتید با سابقه دانشگاه در کلینیک مجهز و مدرن نوآوران با آخرین تکنولوژی روز دنیا (دستگاه لیزر آلگریتو آلکان آمریکا) ما را قادر می سازند تا لذت بینایی واضحتر و شفاف تر را به شما هدیه کنیم.


 

مرحله اول

پروسه عمل جراحی با استفاده از چند قطره بی حس کننده چشم که به سرعت چشم را بی حس می کند، آغاز می شود.


مرحله دوم

لیزر در عرض چند ثانیه شروع به کار می کند و با فرستادن پالسهای پرتوهای لیزر بر روی قرنیه چشم شما هرگونه نقص و ایرادی را برطرف می کند.


مرحله سوم

در اکثر بیماران بینایی ظرف چند روز بهبود می یابد اما بهبودی کامل می تواند تا چند هفته طول بکشد البته این بستگی به طیف وسیعی از عوامل ازجمله سرعت التیام بخشی طبیعی شما دارد.


دستگاهی که ما برای
عمل لیزیک چشم بکار می بریم


 جراحان متخصص ما از تکنولوژی مشابهی استفاده می کنند که ناسا برای جراحی چشم لیزر فضانوردان خود ابداع و بکار گرفته است.
تا کنون بیش از 400 میلیون یورو برای این فناوری پیشرفته سرمایه گذاری شده است. ما از پیشرفته ترین دستگاههای فوق العاده دقیق آلگریتو آلکان آمریکا استفاده می کنیم تا بتوانیم بهترین نتایج را برای بیماران خود فراهم کنیم.

برای آگاهی بیشتر از صفحه ی تجهیزات چشم پزشکی نوآوران دیدن کنید.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟کیفیت بالای عمل جراحی را با قیمت بسیار مناسب در چشم پزشکی نوآوران تجربه کنید

عمل جراحی لیزر چشم در این مرکز توسط برجسته ترین چشم پزشکان فوق تخصص، اساتید با سابقه و نامی دانشگاه و رئیس یکی از بیمارستانهای تهران انجام می شود. با استفاده از تخفیفات ویژه، دیگر دغدغه هزینه های بالای عمل لیزر چشمانتان را نخواهید داشت.
در این مرکز درمانی پزشکان ما با دسترسی به پیشرفته ترین دستگاههای لیزر اصلاح دید، بهترین نتایج را برای بیماران بدست خواهند آورد.
ما در کلینیک چشم نوآوران، تخصصی فوق العاده، نتایج جراحی برجسته و یک برنامه کامل مراقبت های بعد از عمل را به شما ارائه می دهیم.


بطور ساده تر، ما می خواهیم احساس جدیدی از شادی را در زندگی شما به ارمغان بیاوریم.