افتادگی پلک در کودکان

افتادگی پلک در کودکان را پتوز مادرزادی میگویند.شاید پلک فوقانی نیمی از مردمک یا کل مردمک را بپوشاند که ممکن است کودک برای تکامل بینایی درمان فوری نیاز داشته باشد، این بیماری اغلب به خاطرنقص در تکامل عضله بالابرنده پلک فوقانی اتفاق میافتد.اگرچه افتادگی پلک یک اختلال مستقل میباشد ولی در موارد مادرزادی ممکن است با اختلالات دیگری از جمله اختلال حرکات چشمی،بیماری های عضلانی ،تومور پلک یا سایر تومورها ،اختلالات عصبی و عیب انکساری همراه شود.ولی به صورت کلی خوشبختانه این بیماری با گذشت زمان بهبود میابد.از شایع ترین نشانه ها برای شناخت این بیماری ،میتوان عدم تقارن چین های پلک فوقانی نام برد. روش معمول نیز برای درمان ،عمل پلک میباشد.

آیا میدانید عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران با 50% تخفیف انجام میشود؟؟؟!!!
بهترین جراحان چشم ایران ؛ پیشرفته ترین دستگاه لیزر در ایران ؛ کمترین قیمت عمل لیزیک در ایران ؛ همه و همه در کلینیک نوآوران ... کلینیک نوآوران تنها مرکز لیزیک و لازک با "نصف قیمت" با پیشرفته ترین تجهیزات دنیا و بهترین پزشکان فوق تخصص چشم
با 50 درصد تخفیف عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران

نوآوران با طیف وسیعی از راه حل های مدرن و روز دنیا ، چشم انداز جدیدی را پیش روی شما میگذارد. ما تخصص داریم که بهترین نتایج را برای چشمان شما به ارمغان بیاورییم. ما راه مراقبت از چشمانتان را به شما می آموزیم. با متخصصین کلینیک نوآوران بصورت رایگان مشاوره کنید تا تمامی ابهامات و سوالاتتان پاسخ داده شوند. تعهد ما به مراقبت از چشمان شما توسط تیم فوق تخصصی ما تضمین شده است. چشم پزشکی نوآوران با بیش از ده سال تجربه در زمینه ی انواع جراحی های تخصصی چشم ، حرفه ای ترین متخصصان چشم پزشکی را در خدمت مشتریان خویش قرار داده تا با بالاترین ظرفیت های فناوری و تکنولوژی همراه با باتجربه ترین و حرفه ای ترین کادر مجرب رضایت مشتریان خویش را که بزرگترین سرمایه ی خویش میداند داشته باشد.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.