آشنایی با چشم پزشکی نوآوران

کلینیک تخصصی چشم نوآوران

کلینیک چشم پزشکی نوآوران با طیف وسیعی از راه‌حل‌های مدرن روز دنیا ، چشم‌انداز جدیدی را پیش روی شما میگذارد. ما تخصص داریم که بهترین نتایج را برای چشمان شما به ارمغان بیاوریم. ما راه مراقبت از چشمانتان را به شما می‌آموزیم. با متخصصین کلینیک نوآوران بصورت رایگان مشاوره کنید تا تمامی ابهامات و سوالاتتان پاسخ داده شوند. تعهد ما به مراقبت از چشمان شما توسط تیم تخصصی پزشکان نوآوران تضمین شده است.

چشم پزشکی نوآوران با بیش از ده سال تجربه در زمینه‌ی انواع جراحی‌های تخصصی چشم، از جمله عمل لیزیک، عمل لازک، عمل پی آر کی، عمل فمتولیزیک، عمل کراسلینک و ... حرفه ای‌ترین متخصصان چشم پزشکی را در خدمت مشتریان خویش قرار داده تا با بالاترین ظرفیت‌های فناوری و تکنولوژی، همراه با باتجربه‌ترین و حرفه‌ای ترین کادر مجرب، رضایت مشتریان خویش را که بزرگترین سرمایه‌ی خویش می‌داند داشته باشد.

 

خط مشی ما در کلینیک چشم نوآوران


چشم پزشکی نوآوران یک کلینیک خصوصی‌ است که با هدف ارائه‌ی خدمات درمانی چشم بصورت عادلانه بین اقشار مختلف جامعه‌ی ایران ایجاد گردید. در این سالها، هدف ما از تخفیف‌های بی‌نظیر برای عمل لیزیک چشم، عمل انحراف چشم و ... در کلینیک نوآوران این‌ بود که طیف گسترده‌تری از هم‌وطنان عزیزمان، برای به‌دست آوردن سلامتی چشمان‌شان، بتوانند از عمل‌های لیزری استفاده نمایند.
در کلینیک نوآوران، همبستگی و کار تیمی، روند رو به تعالی و رشد، احترام متقابل و تعهد به اولویت دادن به رضایت مراجعه‌کنندگان را سرلوحه‌ی ما خواهید دید. در نهایت، آرزوی ما، تقسیم عادلانه‌ی تمامی خدمات پزشکی بین هموطنان عزیزمان میباشد. در این میان، تیم تولید محتوای پزشکی و سلامت کلینیک نوآوران ، با هدف توزیع رایگان و دردسترس اطلاعات معتبر و به‌روز چشم پزشکی (زیر نظر کادر پزشکی کلینیک) در سایت نوآوران، سعی در رشد اطلاعات پزشکی برای مراجعه‌کنندگان به این سایت را دارد.

در کلینیک نوآوران، شما میتوانید از تخفیف 50درصدی برای عمل لیزیک و لازک چشم استفاده نمایید.
 

 

 
1 بهترین جراحان لیزیک ایران

2 پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر در ایران

3 کمترین قیمت عمل لیزیک در ایران

همه و همه در کلینیک نوآوران ... کلینیک نوآوران تنها مرکز لیزیک و لازک با "نصف قیمت" با پیشرفته ترین تجهیزات دنیا و بهترین پزشکان متخصص چشم در ایران میباشد.


مشاوره رایگان با کلینیک نوآوران

پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر چشم دنیا در چشم پزشکی نوآوران


چشم پزشکی نوآوران با پیشرفته ترین دستگاه لیزر دنیا در رفع عیوب انکساری چشم ، آماده ی خدمت رسانی به هموطنان عزیز میباشد. سرعت این دستگاه لیزیک چشم 1050 است و اگر در حین عمل بیمار چشم خود را حرکت دهد، می‌تواند لیزر چشم بیمار را دنبال کند و حتی اگر بیمار سر خود را حرکت دهد، عملکرد لیزر متوقف می‌شود این در حالی است که در برخی لیزر‌ها این امکان ویژه وجود ندارد.
یکی از دیگر ویژگی‌های این دستگاه آن است که این لیزر نقطه‌ای عمل می‌کند و می‌تواند بر اساس "نقشه چشم فرد" عیوب انکساری شامل نزدیک‌بینی و دوربینی و آستیگماتیک را اصلاح می‌کند. برای اطلاعات بیشتر و دیدن صفحه تجهیزات کلینیک نوآوران، روی دیکه ی زیر کلیک کنید:

پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر چشم ایران

پزشکان برجسته و متخصص چشم پزشکی کشور


در چشم پزشکی نوآوران، از برجسته‌ترین متخصصین جراحی چشم برای عمل‌های لیزری چشم بهره برده‌ایم. کادر متخصص این کلینیک با سالها تجربه‌ی موفق در عمل‌های لیزری و عمل‌های حساس و تخصصی چشم، کارنامه‌ای درخشان از تعهد و خدمتگزاری به هموطنان را به جای گذاشته‌اند.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید صفحه‌ی پزشکان کلینیک نوآوران را مشاهده نمایید:

بهترین جراحان لیزیک در کلینیک نوآوران

ویدئوی معرفی کلینیک نوآوران

طیف گسترده ی عمل های جراحی چشم

انواع جراحی ها از قبیل لازک، لیزیک ، آب مروارید ، جراحی های موفق شبکیه ، عمل کراسلینک، عمل پلک ، عمل انحراف چشم و... توسط چشم پزشکان فوق تخصص و متخصص با بیش از 22 سال سابقه ی فعالیت

تعداد بسیار زیاد جراحی های موفق

تجربه ی سالها جراحی لیزیک موفق در کارنامه ی حرفه‌ای کادر پزشکی و کسب رضایتمندی بسیار بالا ار مشتریان این کلینیک. برای اطلاعات بیشتر صفحه رضایتمندی از نوآوران را مشاهده نمایید.


معاینات بسیاردقیق قبل از عمل چشم

معاینات دقیق قبل از عمل بوسیله ی دستگاههای تشخیص ارب اسکن آمریکایی و دستگاه پنتاکم مدل استاندارد پاکیمتری مدرن آمریکایی جهت تشخیص ضخامت قرنیه.

تخفیف های عالی برای عمل های لیزری

انواع جراحیهای لیزری چشم در مجهزترین بیمارستانها و کلینیک فوق تخصصی و خصوصی در تهران با تعرفه استثنایی و بسیار مناسب با کیفیت بسیار بالا. برای اطلاعات بیشتر صفحه هزینه لیزیک را مشاهده نمایید.


جراحی لازک مدرن‌ترین دستگاه لیزر دنیا

جراحی لیزیک و لازک با جدیدترین دستگاه آلگراتو آلکان آمریکا مدل 500 هرتز و آخرین مدل لیزر تکنولاس آمریکا در کلینیک نوآوران

ارائه‌ی فاکتور معتبر جهت بیمه تکمیلی

پس از انجام آزمایشات و انجام عمل ، جهت بیمه تکمیلی بیماران، فاکتور هزینه صادر میگردد.

 

سوالات متداول در مورد کلینیک چشم پزشکی نوآوران

1آیا کلینیک نوآوران در تمام روزهای هفته باز است؟
کلینیک نوآوران کلیه روزهای غیر تعطیل دایر می باشد . یعنی از روز شنبه تا پنج‌شنبه .
2ساعات کاری کلینیک نوآوران چگونه است؟
ساعات کاری کلینیک نوآوران جهت حضضور و یا تماس به این شکل میباشد:

مراجعه حضوری :

  • 1930 - 1530
  • 1930 - 1530
  • 1930 - 1530
  • ---- - ----
  • 1930 - 1530
  • 1930 - 1530


  • ساعات تماس :

  • 2000 - 0900
  • 1430 - 0730


شماره تماس:

02144457285

3چگونه وقت معاینه بگیرم؟ آیا برای نوبت گیری نیاز به حضور در کلینیک هست؟
خیر نیاز به مراجعه حضوری نیست. شما میتوانید با شماره 02144457285 تماس گرفته و اقدام به اخذ نوبت کنید. همچنین میتوانید از طریق سایت و با وارد کردن شماره تماس خود اقدام به تعیین وقت قبلی نمایید. همکاران ما در اولین فرصت با شما جهت مشاوره و یا گرفتن نوبت معاینات قبل از عمل تماس میگیرند.
4آیا تخفیف عمل لیزیک و لازک شامل من هم میشود؟
بله. تخفیف عمل های لیزیک و لازک ، شامل همگان میشود. کافیست شماره تماس خود را در صفحه عمل لیزیک چشم در کلینیک نوآوران وارد نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
5آیا کلینیک نوآوران پارکینگ هم دارد؟
درست در مقابل ساختمان ساعت که کلینیک نوآوران در آن وجود دارد، یک مرکز تجاری بسیار بزرگ قرار دارد که دارای پارکینگ طبقاتی میباشد. شما میتوانید براحتی در پارکینگ این مجموعه اقدام به پارک خودروی شخصی خود نمایید.
6پزشکان جراح کلینیک نوآوران چه کسانی هستند؟
برای آشنایی با پزشکان کلینیک نوآوران صفحه تیم پزشکی کلینیک نوآوران را مشاهده نمایید.
 

شما در دستان باتجربه ی متخصصین ما هستید

به من خبر بده:
اطلاع‌رسانی

2 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی نظرات
محمدصارمی
2 ماه قبل‌

سلام.شما قردادبا بیمه تکمیلیSOSدارید؟؟؟