درباره چشم پزشکی نوآوران

 
 


"کلینیک چشم پزشکی نوآوران" با طیف وسیعی از راه حل های مدرن و روز دنیا ، چشم انداز جدیدی را پیش روی شما میگذارد. ما تخصص داریم که بهترین نتایج را برای چشمان شما به ارمغان بیاورییم. ما راه مراقبت از چشمانتان را به شما می آموزیم. با متخصصین کلینیک نوآوران بصورت رایگان مشاوره کنید تا تمامی ابهامات و سوالاتتان پاسخ داده شوند. تعهد ما به مراقبت از چشمان شما توسط تیم فوق تخصصی ما تضمین شده است.

چشم پزشکی نوآوران با بیش از ده سال تجربه در زمینه ی انواع جراحی های تخصصی چشم ، حرفه ای ترین متخصصان چشم پزشکی را در خدمت مشتریان خویش قرار داده تا با بالاترین ظرفیت های فناوری و تکنولوژی همراه با باتجربه ترین و حرفه ای ترین کادر مجرب رضایت مشتریان خویش را که بزرگترین سرمایه ی خویش میداند داشته باشد.بهترین جراحان چشم ایران ؛ پیشرفته ترین دستگاه لیزر در ایران ؛ کمترین قیمت عمل لیزیک در ایران ؛ همه و همه در کلینیک نوآوران ... کلینیک نوآوران تنها مرکز لیزیک و لازک با "نصف قیمت" با پیشرفته ترین تجهیزات دنیا و بهترین پزشکان فوق تخصص چشم در ایران میباشد.


مشاوره رایگان با کلینیک نوآوران

 

پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر چشم دنیا در چشم پزشکی نوآوران


چشم پزشکی نوآوران با پیشرفته ترین دستگاه لیزر دنیا در رفع عیوب انکساری چشم ، آماده ی خدمت رسانی به هموطنان عزیز میباشد. سرعت این دستگاه لیزیک چشم 1050 است و اگر در حین عمل بیمار چشم خود را حرکت دهد، می‌تواند لیزر چشم بیمار را دنبال کند و حتی اگر بیمار سر خود را حرکت دهد، عملکرد لیزر متوقف می‌شود این در حالی است که در برخی لیزر‌ها این امکان ویژه وجود ندارد.
یکی از دیگر ویژگی‌های این دستگاه آن است که این لیزر نقطه‌ای عمل می‌کند و می‌تواند بر اساس "نقشه چشم فرد" عیوب انکساری شامل نزدیک‌بینی و دوربینی و آستیگماتیک را اصلاح می‌کند.


دستگاه اگزایمر لیزر مدل EX500


دستگاه اگزایمر لیزر مدل EX500 ازکمپانی شناخته شده Wavelight زیر مجموعه کمپانی Alcon قادر است:

1 نزدیک بینی تا ۱۴- / دوربینی تا ۶+ / آستیگماتیسم از ۶- تا ۶+ را با سرعت و کیفیت بسیار بالا درمان نماید.

2 سرعت بالای این لیزر که قادر است هر دیوپتر نزدیک بینی را در ۱.۴ ثانیه تراش دهد، باعث راحتی عمل برای جراح و بیمار می گردد. دقت بالای پرتوهای لیزر، منجر به تراش قرنیه با کیفیت بالا و ایجاد سطحی بسیار صاف می گردد.

3 الگوی تراش این لیزر به گونه ای است که از ایجاد Spherical Aberration و اختلالات دید در شب که در برخی دستگاه ها ایجاد می شود، جلوگیری می نماید.


کمترین میزان برداشت بافت


این دستگاه در میان دستگاه های موجود، کمترین میزان برداشت بافت را از سطح قرنیه دارد. سیستم دنبال کننده چشم (Eyetracker) تمام حرکات چشم را با سرعت بالا (۱۰۵۰ بار در ثانیه) جهت افزایش دقت و همچنین راحتی عمل، دنبال می کند. علاوه بر این، با استفاده از دو روش Neurotrack و اندازه گیری و جبران زاویه Cyclotorsion ، از ایجاد چرخش در چشم بیمار جلوگیری می شود. مجموعه ای از دستگاه های تشخیصی دقیق در کنار دستگاه لیزر اگزایمر EX500 قادر به ثبت دقیق نقشه قرنیه چشمِ هر بیمار به صورت اختصاصی می باشند.
با استفاده از این نقشه ها جراح قادر خواهد بود لیزر را بر اساس شرایط و نقشه چشم هر فرد جهت رفع عیوب انکساری و بهبود دید بیمار به روش های مختلف اعمال کند.


قسمت های مختلف این دستگاه پیشرفته به قرار زیر میباشد:
1 دستگاه Topolyzer جهت ثبت تصاویر توپوگرافی

2 دستگاه Oculyzer جهت ثبت تصاویر توپوگرافی و همچنین Elevation Maps و تشخیص قوز قرنیه

3 دستگاه Analyzer جهت ثبت تصاویر Wavefront کل چشم

 
 

تعداد بسیار زیاد جراحی های موفق

انواع جراحی ها از قبیل لازک ،لیزیک ، آب مروارید ، جراحی های موفق شبکیه ،پلک ، انحراف و... توسط چشم پزشکان فوق تخصص و متخصص با بیش از 22 سال سابقه ی فعالیت

انواع جراحی های چشم

انواع جراحیهای چشم در مجهزترین بیمارستانها و کلینیک فوق تخصصی و خصوصی تهران با تعرفه استثنایی و بسیار مناسب با کیفیت بسیار بالا+طرح های ویژه ؟؟؟!

جراحی لازک

جراحی لازک با جدیدترین دستگاه آلگراتو آلکان آمریکا مدل 500 هرتز و آخرین مدل لیزر تکنولاس آمریکا

معاینات بسیاردقیق قبل از عمل

معاینات دقیق قبل از عمل بوسیله ی دستگاههای تشخیص ارب اسکن آمریکایی و دستگاه پنتاکم مدل استاندارد پاکیمتری مدرن آمریکایی جهت تشخیص ضخامت قرنیه. لازم بذکر است پنتاکم کمتر از 8ماه و پاکیمتری این مجموعه کمتر از 2 ماه است که خریداری شده است.

قبول کلیه ی بیمه های تکمیلی

قرارداد با کلیه بیمه ها و قبول کلیه ی بیمه های تکمیلی در این کلینیک

شما در دستان باتجربه ی متخصصین ما هستید