آشنایی با تیم تولید محتوای پزشکی و سلامت کلینیک نوآوران

تیم محتوای پزشکی و سلامتی چشم پزشکی نوآوران

امروزه یافتن اطلاعات پزشکی و سلامتی بصورت آنلاین، آسان‌تر از همیشه است. اما در عین حال یافتن مرتبط‌ترین، قابل اعتمادترین و به‌روزترین منابع، ممکن است دشوار باشد. هدف تیم تولید محتوای چشم پزشکی نوآوران این است که با انتشار محتوای غنی و مطمئن از مراجع معتبر پزشکی جهان، زیر نظر تیم پزشکی کلینیک نوآوران، اطلاعاتی را در اختیار کاربران خود قرار دهد که کاملا معتبر، قابل فهم عموم، و به‌روز باشد.

ما بر این باوریم که اطلاعات پزشکی قابل دسترس، میبایست کاملا معتبر و صحیح بوده و زیر نظر پزشکان متخصص تولید شود. چرا که این اطلاعات می تواند مدیریت سلامت یک جامعه را در کنترل خود قرار دهد. به همین دلیل است که تیم پزشکی کلینیک نوآوران، همواره ناظر بر تولید محتوای سایت نوآوران هستند و همواره صحت و اعتبار مقالات پزشکی سایت را مورد بررسی قرار می‌دهند. مطالب سایت نوآوران به طور منظم به‌روز شده و سعی می‌شود تا بصورتی ارائه شود که برای تمام کاربران عزیز سایت،به‌راحتی قابل درک باشد.

 

تیم پزشکی تولید و ویستاری محتوای سلامت و پزشکی کلینیک نوآوران:


  • 1- دکتر ابوالقاسم مختاری : متخصص و جراح چشم
  • 2- دکتر مهتاب حقیقت : کارشناس اپتومتریست
 

روند تولید محتوا در وبسایت رسمی کلینیک نوآوران

وبسایت رسمی کلینیک چشم پزشکی نوآوران با هدف دسترسی آسان و همگانی اطلاعات چشم پزشکی، و همچنین نوبت دهی آسان برای مراجعه‌کنندگان، در سال 2018 ( زمستان ۱۳۹۶) بصورت رسمی رونمایی شد. در این سالها، تلاش تیم تولید محتوای پزشکی کلینیک نوآوران در این بود تا اطلاعات جامع، بروز شده، تخصصی و تایید شده توسط جامعه‌ی پزشکی و سازمانهای مرجعی همچون سازمان غذا و داروی جهان FDA، در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار بگیرد.
تلاش تیم محتوای سایت نوآوران بر این بوده تا اطلاعات دقیق و مقاله‌های جامع چشم پزشکی را ( بخصوص در زمینه‌ی عمل لیزیک و لازک) از مراجع بزرگ چشم پزشکی نظیر انیستیتو ماساچوست دانشگاه هاروارد ، مرکز تحقیقات بینایی جهان ، کلینیک پزشکی مایو ، سایت جامع اطلاعات پزشکی WebMD ، و دیگر منابع معتبر چشم پزشکی جهانی، ترجمه و بیهنه نموده و در اختیار هموطنان و مراجعه کنندگان قرار دهد. تیم پزشکی کلینیک نوآوران همواره ناظر بر کیفیت و صحت مطالب پزشکی سایت بوده و در تلاش برای بهبود و تبیین نکات مبهم برای مراجعه کنندگان می‌باشند.

شما در دستان باتجربه ی متخصصین ما هستید