آشنایی با کادر پزشکی کلینیک نوآوران


کادر پزشکی کلینیک نوآوران، با تخصص و تجربه‌ی بالای خود در زمینه‌ی عمل‌های لیزری چشم، حس واقعی همدلی و شفقت با مراجعه‌کنندگان را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است. این تیم تخصصی زیر نظر ریاست محترم کلینیک جناب آقای دکتر مختاری، با تلاش شبانه‌روزی خود در زمینه‌ی بهبود عملکرد این کلینیک و مشاهده حس رضایتمندی شما، همواره در تلاشند تا بالاترین درجه‌ی مراقب‌های سلامتی و پزشکی در مورد مراجعه‌کنندگان صورت پذیرد.

تیم پزشکی ما، متعهد به مشارکت با بیماران خود برای کمک به بهبود نتایج عمل‌های لیزری چشم بوده و سعی در گرفتن بهترین نتایج برای بهبود بینایی مراجعه‌کنندگان خود دارد.

دکتر ابوالقاسم مختاری

متخصص و جراح چشم در کلینیک نوآوران

دکتر ابوالقاسم مختاری، جراح و متخصص بیماری‌های چشم و دارای شماره نظام پزشکی ۲۲۵۹۹٫ می‌باشند. ایشان تا کنون خدمات تشخیصی و درمانی متعددی را ارائه کرده اند. خدماتی از جمله: عمل‌های لازک، لیزیک، جراحی آب مروارید (کاتاراکت)، جراحی افتادگی پلک، درمان انحرافات چشمی، تجویز لنزهای رنگی و طبی، تهیه و ساخت انواع عینک (طبی، تک دید، دو دید)، و غیره.


دکتر مهتاب حقیقت

کارشناس اوپتومتری در کلینیک نوآوران

سرکار خانم دکتر مهتاب حقیقت، کارشناس اوپتومتری و دارای شماره نظام پزشکی ۲۲۵۹۹٫ می‌باشند. ایشان تا کنون خدمات تشخیصی و درمانی متعددی را در کلینیک نوآوران ارائه کرده اند. خدماتی نظیر معاینات قرنیه و تصویربرداری توپوگرافی از قرنیه؛ معاینات و تجویز لنزهای اسکلرال و ...

طبق آمار و تجارب ما در کلینیک نوآوران، بیش از 90 درصد عمل های لیزیک و لازک با بهترین میزان موفقیت در حذف کامل عینک و لنز در بیمار صورت می‌پذیرد.

دکتر مهتاب حقیقت


مسئولیت های اعضای کادر پزشکی کلینیک نوآوران

خط مشی کلینیک نوآوران برای ما ایجاب میکند تا کلیه کادر پزشکی و سلامت این مرکز، این نکات را سرلوحه خدمات خود قرار دهند:

  • حس هم‌دردی و یکدلی با مراجعه‌کنندگان
  • توجه به جزییات در سلامت بیماران
  • مهارت‌های ارتباطی و بین فردی
  • ارائه‌ی بالاترین استانداردهای پزشکی
  • آموزش و اطلاع‌رسانی بموقع و کافی
  • دلسوزانه‌ترین خدمات پرستاری و مراقبت قبل و بعداز عمل
  • بالاترین دقت در تشخیص بیماری و روند درمان