ویروس کرونا و عمل لیزیک در کلینیک نوآوران !

ویروسهای کرونا چه هستند؟

ویروسهای کرونا گروه بزرگی از ویروسها هستند که میتوانند حیوانات و انسانها را آلوده کنند و باعث ایجاد ناراحتی های تنفسی شوند.این ناراحتی ها میتوانند به اندازه سرماخوردگی ، خفیف و یا مانند ذات الریه شدید باشند. در مواقع نادر ، ویروسهای حیوانی انسانها را آلوده میکنند و سپس بین آنها سرایت پیدامیکنند. ویروس کرونا توسط سرفه و عطسه ، تماس شخصی با سطح یا شخص آلوده و لمس بینی و دهان سرایت پیدا میکند. لذا در ایام اپیدمی این بیماری ، رعایت نظافت شخصی و توصیه های بهداشتی عمومی ، بسیار حایز اهمیت است.

چگونه از خود دربرابر ویروس کرونا محافظت کنیم؟

برای محافظت از خود در برابر خطرات ویروس کرونا ، به این نکات توجه کنید: شستشوی مکرر دست، مصرف مایعات ، سرفه کردن در قسمت داخلی آرنج یا دستمال کاغذی ، ماندن در خانه در صورت احساس بیماری . دوستانی که در این ایام قصد عمل لازک دارند ، حتما با ماسک و دستکش به مطب تشریف بیاورند و از آوردن همراه ، حدالامکان بپرهیزند. و حتما فاصله ی خود را با پرسنل و افراد دیگر حفظ نمایند. کلینیک نواوران کاملا استریل میباشد. با رعایت نکات بهداشتی با خاطری آسوده عمل خود را انجام دهید.

آیا میتوان در ایام اپیدمی ویروس کرونا ، عمل لیزیک و لازک انجام داد؟

از آنجا که عملهای چشم ، از جمله عمل لیزیک و عمل لازک ، عملهای بسیار حساسی میباشد و همواره بایست تحت اقدامات بهداشتی کامل و در محیطهای کاملا استریل شده انجام گیرد ، کلینیک نوآوران همواره و در همه ی ایام ، بالاترین سطوح بهداشتی را در تمام قسمتهای کلینیک رعایت مینماید . در ایام کرونا هم ، سالنها و اتاقهای جراحی و کلیه ی تجهیزات لیزیک، طبق روال همیشگی با نهایت دقت ، بارها در طول روز استریل میشوند، و جای هیچ نگرانی را برای مراجعین محترم باقی نمیگذارند.

حفظ مسایل بهداشت فردی و جمعی در این ایام ، برای مراجعه کنندگان به کلینیک نوآوران هم امری الزامی و ضروریست. سعی ما اینست که با رعایت جمعی موارد بهداشتی ، کلینیک نوآوران قادر باشد در تمامی ایام اپیدمی بیماری کرونا ، خدمات عمل لیزیک و لازک خود را برای هموطنان عزیزمان ، تداوم بخشد. با یاری شما عزیزان این امر اتفاق خواهد افتاد.

ویروس کرونا ، و تداوم انجام عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران

آیا میدانید عمل لیزیک در ایام کرونا هم در کلینیک نوآوران ، با بالاترین سطوح رعایت بهداشت پرسنل و تجهیزات ، در محیطی کاملا استریل شده و اطمینان بخش انجام میشود؟ خوبست بدانید عمل لیزیک و لازک هنوز هم در کلینیک نوآوران با 50% تخفیف در هزینه لیزیک و لازک انجام میشود.

کرونا و عمل لیزیک و لازک

بهترین جراحان چشم ایران ؛ پیشرفته ترین دستگاه لیزر در ایران ؛ کمترین قیمت عمل لیزیک در ایران ؛ همه و همه در کلینیک نوآوران ... کلینیک نوآوران تنها مرکز لیزیک و لازک با "نصف قیمت" با پیشرفته ترین تجهیزات دنیا و بهترین پزشکان فوق تخصص چشم میباشد.

نوآوران با طیف وسیعی از راه حل های مدرن و روز دنیا ، چشم انداز جدیدی را پیش روی شما میگذارد. ما تخصص داریم که بهترین نتایج را برای چشمان شما به ارمغان بیاورییم. ما راه مراقبت از چشمانتان را به شما می آموزیم. با متخصصین کلینیک نوآوران بصورت رایگان مشاوره کنید تا تمامی ابهامات و سوالاتتان پاسخ داده شوند. تعهد ما به مراقبت از چشمان شما توسط تیم فوق تخصصی ما تضمین شده است. چشم پزشکی نوآوران با بیش از ده سال تجربه در زمینه ی انواع جراحی های تخصصی چشم ، حرفه ای ترین متخصصان چشم پزشکی را در خدمت مشتریان خویش قرار داده تا با بالاترین ظرفیت های فناوری و تکنولوژی همراه با باتجربه ترین و حرفه ای ترین کادر مجرب رضایت مشتریان خویش را که بزرگترین سرمایه ی خویش میداند داشته باشد.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید: