عمل پف چشم


50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص

برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:

عمل جراحی پف چشم
بلفاروپلاستیکیفیت بالا


قیمت مناسب

تجربیات، پیشنهادات و نظرات بیماران ما را در صفحه بیماران ما دنبال کنید.

چگونه از پف زیر چشم
و حلقه های تیره رنگ زیر چشم رهایی پیدا نماییم؟


پف کردگی و حلقه های تیره رنگ زیر چشم به دلایل بسیاری رخ می دهد، از جمله ویژگی های ارثی، آلرژی، استرس، خستگی چشم و خصوصیات بافت های پوست. در حالی که ممکن است بعضی از داروهای خانگی مانند ماسک ها و یا حتی کرم ها به طور موقت پف چشم را از بین ببرند اما راه حل از بین بردن طولانی مدت این مشکل به علت اصلی آن بستگی دارد.


علل پف کردگی معمولی و حلقه های تیره رنگ زیر چشم چیست؟

تورم معمولی در اطراف چشم به علت تجمع بیش از حد مایعاتی به نام edema ، در بافت اطراف پوست است. از آنجایی که پوست اطراف چشم ضخیم ترین پوست در بدن است، تورم و تغییر رنگ آن می تواند بسیار قابل تشخیص و ناخوشایند باشد.


گاهی اوقات وقتی که این مشکل به طور غیر منتظره اتفاق می افتد، چشم های متورم یک مشکل پزشکی اساسی محسوب میگردد.به طور کلی پف چشم از عوامل مختلفی نشات میگیرد:


  • مصرف بیش از حد نمک که منجر به تجمع مایع edema می گردد
  • آلرژی که می تواند باعث التهاب و تورم شود
  • مشکلات سینوسی
  • کم آبی
  • خستگی و کمبود خواب
  • استرس
  • گریه کردن
  • پیری مرتبط با سن
  • عوامل ارثی که شایعترین علت است


جراحی پف چشم (بلفاروپلاستی) چگونه است؟


این گزینه ها شامل لایه برداری شیمیایی از پوست است ، روش های لایه برداری از پوست توسط لیزر و مواد آرایشی خاص (محصولات پوستی تجویزی) و جراحی پلک معروف به بلفاروپلاستی میباشد. بلفاروپلاستی شامل برداشتن بافت چربی اضافی و پوست از پلک های فوقانی و پایین، و همچنین سفت کردن پوست و عضلات برای کاهش پف کردگی و چین و چروک میباشد.


برای اطمینان خاطر شما میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید و یا با تعیین وقت مشاوره رایگان دریابید که آیا این عمل برای شما مناسب است یا خیر.
هزینه جراحی پف چشم چقدر است؟
عمل جراحی پف چشم

50 % تخفیف


توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:


کیفیت بسیار بالای عمل


چشمان شما منحصر بفرد است و درمان ما نیز برای شما منحصر بفرد!


قبل از هر چیزی مشاوره با متخصصین ما برای تعیین نوع درمان ضروری است. پس از آن ما بر اساس نیازمندی های شما بهترین نوع درمان را پیشنهاد میدهیم. با وارد کردن شماره تلفن موبایل خود و استفاده از تخفیفات ویژه کلینیک چشم نوآوران، دیگر دغدغه هزینه های بالای عمل لیزر چشمانتان را نخواهید داشت. ما با کمک جراحان برجسته و نامی کشور، اساتید دانشگاه و رییس کلینیک فوق تخصصی، روشنایی را به چشمان شما هدیه خواهیم کرد.چرا باید ما را انتخاب کنید؟کیفیت بالای عمل جراحی را با قیمت بسیار مناسب در چشم پزشکی نوآوران تجربه کنید

عملهای جراحی چشم در این مرکز توسط برجسته ترین چشم پزشکان فوق تخصص، اساتید با سابقه و نامی دانشگاه و رئیس یکی از بیمارستانهای تهران انجام می شود. با استفاده از تخفیفات ویژه، دیگر دغدغه هزینه های بالای عمل ه چشمانتان را نخواهید داشت.
همچنین در این مرکز درمانی پزشکان ما با دسترسی به پیشرفته ترین دستگاههای لیزر اصلاح دید، بهترین نتایج را برای بیماران بدست خواهند آورد.
ما در کلینیک چشم نوآوران، تخصصی فوق العاده، نتایج جراحی برجسته و یک برنامه کامل مراقبت های بعد از عمل را به شما ارائه می دهیم.


بطور ساده تر، ما می خواهیم احساس جدیدی از شادی را در زندگی شما به ارمغان بیاوریم.