دسته‌بندی نشده


هزینه عمل لیزیک

no-repeat;center top;;

auto


هزینه عمل لیزیک چشم در سال 98 چقدر است؟

شاید یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین عمل لیزیک ، قیمت لیزیک میباشد. قیمت بالای لیزیک ، اغلب داوطلبان را از این عمل باز میدارد. اما ما در چشم پزشکی نوآوران هزینه عمل لیزیک چشم (و لازک) در سال 98 را با 50 درصد تخفیف ، به نصف قیمت معمول در ایران رسانده ایم، اما همچنان اولویت اول ما انجام عمل چشم با کیفیت بالا است. در کلینیک نوآوران ، عمل ليزيك و لازك با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اکسایمر فعلی در جهان ، انجام شده و جراحان در این چشم پزشکی از بهترین متخصصین جراح چشم در ایران میباشند . شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در کلینیک نوآوران تماس بگیرید .

no-repeat;center top;;

auto

هزینه عمل لیزیک در کلینیک های مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد . گاهی پزشکان هزینه های مختلفی را در پیرامون جراحی ليزيك میگنجانند . به یاد داشته باشید ، قیمت جراحی لیزیک برای یک چشم با هزینه کل لیزیک برای هر دو چشم متفاوت میباشد و شما باید بهنگام سنجش قیمت در کلینیک های مختلف، این را لحاظ کرده و این قیمت را دو برابر نمایید.

ما در چشم پزشکی نوآوران توانستیم هزینه ی عمل لیزیک در سال 97 را با کمترین قیمت در ایران عرضه کنیم تا تعداد بیشتری از هموطنان عزیز مان بتوانند از این فرصت بسیار عالی برای بازیافتن بینایی خود بدون عینک استفاده کنند . و امسال هم مفتخریم همین تخفیف های ویژه را در ایران به هموطنان عزیز عرضه کنیم.

در کلینیک نوآوران هزینه ی عمل لیزیک و لازک در سال 1398 با تمام معاینات جانبی ، به نصف قیمت و با 50 درصد تخفیف ویژه انجام میشود .کادر پزشکی نوآوران ، از بهترین متخصصان جراحی چشم در ایران تشکیل شده و پزشکان ما از پیشرفته ترین دستگاههای لیزر اکسایمر دنیا در سال 98 (2019 میلادی) استفاده میکنند.

همانطور که گفته شد قیمت لیزیک به عوامل مختلفی بستگی دارد . با این حال، قیمت واقعی که برای جراحی لیزیک پرداخت می کنید بستگی به بسیاری از عوامل، از جمله تجربه و شهرت جراح و نوع فن آوری مورد استفاده برای درمان شما دارد.

بیشتر جراحان انکساری (77.5 درصد، با توجه به اطلاعات موجود) هزینه را برای تمام روش های تصحیح چشم مبتنی بر لیزر اگزایمر میپردازند. به عبارت دیگر، تکنولوژی پیشرفته ای مانند استفاده از لیزر فمتوثانیه ، به طور جداگانه به عنوان “روش های اضافی” به هزینه جراحی پایه لیزیک اضافه می شود. به بیانی دیگر در بسیاری از کلینیک های جراحی ، برای موارد استثناء هزینه های محتمل را هم در قیمت عمل لیزر میگنجانند .

no-repeat;center top;;

auto
no-repeat;center top;;

auto

شماره تماس

قیمت عمل لیزیک چشم

عمل لیزیک و عمل لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص

برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:

no-repeat;center top;;

auto

هزینه لیزیک


هزینه عمل لیزیک چشم آستیگمات چقدر است؟

اشتباه رایجی وجود دارد که برخی گمان میکنند عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات ممکن نمیباشد. باید گفت اینطور نیست. اگر چشمان شما دچار قوز قرنیه شدید نباشند ، عمل لیزیک و لازک برای چشمان آستیگمات هم امکانپذیر بوده و در بازه ی نمره های 0.5 تا 6 دیوپتر برای هر چشم قابل انجام میباشد. قیمت عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات هیچ تفاوتی با قیمت لیزیک برای چشمان دچار نزدیک بینی یا دوربینی ندارد و با همان قیمت انجام میشود. در واقع نمره ی چشم شما تاثیری بر قیمت لیزیک و لازک ندارد.


قیمت عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات هم در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه بوده و شما میتوانید از این فرصت فوق العاده استفاده کرده و دید چشمان خود را کاملا بهبود ببخشید.

هزینه عمل لیزیک می تواند بسته به فناوری متفاوت باشد

برخی از جراحان (6/18 درصد) قیمت را متغیر و بسته به تکنولوژی خاص استفاده می کنند. به عنوان مثال، آنها ممکن است برای لیزیک تمام لیزر یا لیزیک سفارشی روشی را بکار ببرند که تکنولوژی “موج هدایت شده” را برای دقیق ترین اصلاح بینایی امکان پذیر سازد. به این روش لیزیک سفارشی میگویند که در آن از تکنولوژی موج هدایت شده برای ارزیابی شرایط چشم بیمار استفاده میگردد. در حقیقت این نوع عمل لیزر یک عمل اختصاصی طبق شرایط چشم یک بیمار خاص بوده و لذا هزینه های بیشتری را در بر میگیرد.


همچنین برخی از جراحان چشم ممکن است با توجه به عیوب انکساری موجود ، قیمت های متغیری برای لیزیک و دیگر جراحی های لیزری داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد متغیرهایی که هزینه های لیزیک را تحت تاثیر قرار می دهند، با کارشناسان ما در چشم پزشکی نوآوران مشاوره نمایید.


آیا قیمت های ارزان نیز برای عمل لیزیک موجود است؟

بله . در کلینیک نوآوران عمل لیزر چشم (لازک) برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه ، با کیفیت بالا و پیشرفته ترین دستگاهها و با 50 درصد تخفیف با قیمت فوق العاده ارزان انجام میشود .

اما در مورد کلینیک های دیگر ممکن است تخفیفها به دلایل مختلف باشند:

• ممکن است در یک کلینیک قیمت پایین لیزیک فقط برای اصلاح نزدیک بینی خفیف باشد. اگر شما دچار دوربینی، آستیگماتیسم یا مبتلا به مقیاس متوسط یا بیشتری از نزدیک بینی هستید، ممکن است در خیلی از مراکز هزینه لیزیک به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت تبلیغ شده باشد که بایست بدان توجه کنید.

• ممکن است قیمت پیشنهادی یک کلینیک ، تمام هزینه ها را پوشش ندهد. به عنوان مثال، شما ممکن است فقط تعداد محدودی از معاینات را تجربه کرده باشید و اگر مشکلی وجود داشته باشد، مراقبتهای اضافی بعد از جراحی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. همچنین ممکن است هزینه های جراحیِ “افزایش قدرت لیزیک” ، درمان مجدد و موارد دیگر گنجانده نشده باشد و حتی ممکن است برای مشاوره اولیه شما هزینه دریافت گردد.

• ممکن است روش لیزیک با تکنولوژی قدیمی تر انجام شود. این لزوما بد نیست، اما تکنولوژی های جدیدتر امکان جراحی دقیق تر لیزیک را با کمترین خطر عوارض ارائه می دهند. به عنوان مثال ممکن است از لیزیک فمتوثانیه جهت درمان استفاده نگردد. در کلینیک نوآوران عمل لازک با پیشرفته ترین دستگاه فعلی موجود در جهان انجام میشود. میتوانید اطلاعات کامل در مورد تجهیزات ما را مطالعه نمایید .

اگر از لیزیک به علت کم هزینه بودن آن استفاده می کنید، مطمئن شوید که نقل قول نوشته شده ، همه چیز را در پیشنهاد ارائه شده جای داده باشد . قبل از انجام عمل با پزشک متخصص در مورد تمام هزینه ها مشورت نمایید. در کلینیک نوآوران قیمت فوق العاده عمل لیزیک و لازک برای همه ی مراحل از معاینه تا عمل در نظر گرفته شده است.

چگونگی کاهش هزینه جراحی لیزیک

روش هایی برای کاهش هزینه های لیزیک نیز وجود دارد.
گاهی برخی از سازمانها و یا کلینیک ها در مناسبتهایی خاص ، قیمت ویژه برای لیزیک و سایر جراحی ها را ارائه می دهند. نمونه هایی از این روش ها شامل تامین مالی دولتی ، پیشنهادات در زمان محدود و زمان بندی قیمت های ویژه است. چشم پزشکی نوآوران هم جدا از قیمت ارزانی که برای عمل لیزیک و عمل لازک خود ارائه میدهد ، گاهی در بازه های زمانی خاصی طرحهای فوق العاده با هدایای ویژه ارائه میدهد که برای مراجعه کنندگان فرصتی استثنایی محسوب میشود.

طبق اطلاعات موجود در سال گذشته ، 41 درصد از جراحان چشم در جهان ، برنامه های پرداخت مالی و پرداخت ویژه را برای بیماران خود فراهم نموده اند.

توجه داشته باشید که برخی از کارفرمایان بزرگ ، برنامه های بهداشتی یارانه ای را تدارک میبینند که حداقل بخشی از هزینه های لیزیک را برای کارمندان خود پوشش می دهد. اگر برای یک شرکت بزرگ کار می کنید، از مزایای احتمالی که ممکن است شامل موارد جراحی اصلاح بینایی نیز باشد اطلاع حاصل کنید.

همچنین اگر شما در ارتش مشغول به کار هستید، ممکن است جراحی لیزیک و سایر گزینه های جراحی اصلاح بینایی به صورت ارزانتر در دسترس شما باشد. واجد شرایط بودن شما به وضعیت چشمتان بستگی دارد.


آیا بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی عمل لیزیک و لازک را پوشش میدهد؟

برخی ادارات بیمه ، مانند تامین اجتماعی ، هزینه های مربوط به جراحی ليزيك چشم را پوشش نمی دهند، زیرا این جراحی را از نظر پزشکی غیر ضروری می دانند. با این حال بعضی از کارفرمایان با یک مرکز لیزری (یا مرکز جراحی انکساری) برای تعیین قیمت های ویژه قراردادهایی وضع مینمایند. اگر شما دارای بیمه های تکمیلی باشید ، چنانچه در تعهدات بیمه ی ثانویه ی خود این موضوع درج شده باشد ، معمولا بیمه هزینه ی عمل لیزیک شما را چنانچه مجموع نمرات دوچشم شما به 6 دیوپتر برسد میپردازد.

no-repeat;center top;;

auto

معیار قیمت


آیا قیمت ارزان عمل لیزیک همیشه معیار مناسبی برای انتخاب مرکز چشم پزشکی است؟

ممکن است وسوسه شوید و یک جراح را فقط بر اساس هزینه اعلام شده انتخاب نمایید، اما ممکن است نتایج مناسبی در انتظار شما نباشد. درباره ی مرکز درمانی تحقیق نمایید . از پیشرفته بودن تجهیزات آن و تخصص کادر پزشکی آن مطمئن شوید. بهتر است جراح مناسب و با تجربه ای را انتخاب نموده و با تامین هزینه های جراحی با روش های موجود ، نتایج قابل قبولی برای بینایی خود انتخاب نمایید. کادر پزشکی نوآوران از متخصصین برجسته ی ایران میباشد که بیشترین تجربه را در عمل جراحی لیزیک موفق در ایران دارا هستند.


هدف ما در نوآوران اینست که قشر وسیع تری از هموطنان عزیزمان بتوانند عیوب انکساری چشم خود را درمان نمایند . رضایت مراجعه کنندگان به این کلینیک، همواره بالاترین پشتوانه و مشوق ما در ارائه ی خدمات روز افزون به هموطنان بوده و خواهد بود.

با عمل لیزیک بیشتر آشنا شوید

با تجهیزات ما بیشتر آشنا شوید

نظرات مراجعه کنندگان نوآوران

no-repeat;center top;;

auto

مطالعه

.

.

no-repeat;center top;;

auto

ژوئن 18, 2019

هزینه لیزیک

هزینه عمل لیزیک آنچه در این صفحه در مورد هزینه عمل لیزیک مطالعه خواهید کرد: هزینه عمل لیزیک چشم 98  │ هزینه لیزیک چشم آستیگمات  │ […]
آوریل 13, 2019

عمل لیزیک چشم آستیگمات

عمل لیزیک چشم آستیگمات آنچه در این صفحه مطالعه خواهید کرد: آستیگماتیسم چیست ؟  │ لیزیک چشم آستیگمات  │ هزینه عمل لیزیک چشم آستیگمات عوارض لیزیک […]
آوریل 13, 2019

لیزیک چیست ؟

لیزیک چیست ؟ no-repeat;center top;; auto لیزیک چیست؟ لیزیک به زبان ساده چیست؟ لیزیک یک شکل جراحی لیزری است که قادر است طیف وسیعی از نزدیک […]
آوریل 11, 2019

عمل پی آر کی (PRK) چیست؟

عمل پی آر کی (PRK) آنچه در این صفحه مطالعه خواهید کرد: جراحی PRK چیست؟  │ مقایسه پی آر کی با لیزیک  │ مزایا و معایب […]
فوریه 1, 2019
لیزیک و آستیگماتیسم

آیا لیزیک می تواند آستیگماتیسم را درمان نماید؟

آیا لیزیک می تواند آستیگماتیسم را درمان نماید؟ no-repeat;center top;; auto سوال بعد https://noavaran-eye.com/%d9%84%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9-%d8%af%db%8c%d8%af%d8%af%d8%b1-%d8%b4%d8%a8/ center icon-to-end left #c5daec 2 سوال قبل https://noavaran-eye.com/%d9%84%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9-%d8%aa%d9%86%d8%a8%d9%84%db%8c-%da%86%d8%b4%d9%85/ center icon-to-start left #c5daec […]
ژانویه 2, 2019

دوربینی

دوربینی ( هایپروپیا ) no-repeat;center top;; auto هایپروپیا ( Hyperopia ) یا دوربینی به عنوان یک بیماری فراگیر تقریبا بیست و پنج درصد از افراد را […]
دسامبر 30, 2018

لیزیک مونو ویژن

لیزیک مونو ویژن یکی از انواع دیگر جراحی برای درمان پیرچشمی که می تواند نیاز به استفاده از عینک مطالعه را کاهش دهد، لیزیک مونوویژن است. […]
نوامبر 11, 2018

آیا می توانم در صورت داشتن آب مروارید جراحی لیزیک انجام دهم ؟

آیا می توانم در صورت داشتن آب مروارید جراحی لیزیک انجام دهم ؟ no-repeat;center top;; auto سوال بعد https://noavaran-eye.com/%d9%84%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9-%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c/ icon-to-end left #c5daec 2 سوال قبل https://noavaran-eye.com/%d8%a8%d8%b9%d8%af%d8%a7%d8%b2-%d8%a2%d8%a8-%d9%85%d8%b1%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%af/ […]
نوامبر 10, 2018

آیا بعد از انجام لیزیک نیاز به معاینه خواهم داشت؟

آیا بعد از انجام لیزیک نیاز به معاینه خواهم داشت؟ no-repeat;center top;; auto سوال بعد https://noavaran-eye.com/%d9%84%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1%d8%af/ icon-to-end left #c5daec 2 سوال قبل https://noavaran-eye.com/%d9%84%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9-%d8%a8%db%8c%d9%87%d9%88%d8%b4%db%8c/ icon-to-start left #c5daec […]
نوامبر 5, 2018

لیزیک سفارشی

لیزیک سفارشی آنچه در این صفحه مطالعه خواهید کرد: لیزیک سفارشی چیست؟  │ انواع لیزیک سفارشی  │ هزینه های لیزیک سفارشی no-repeat;center top;; auto لیزیک سفارشی […]