آلبینیسم یا زالی چیست؟

زالی یک نوع اختلال ارثی است که بر اثر عدم وجود آنزیمی که در تشکیل ملانین نقش دارد بروز میکند .مبتلایان به زالی یا با کمبود رنگ دانه مواجه هستند یا نمیتوانند رنگ دانه تولید کنند ،از هر 17000 نفر یک نفر به زالی مبتلا میشود . جالب است که علاوه بر انسان و دیگر پستانداران زالی در پرنندگان و خزندگان و دوزیستان و ماهی ها نیز وجود دارد در کل بیماران مبتلا به آلبینیسم حساسیت زیادی به نورهای روشن و شدید و درخشندگی آن دارد . کندی در بیماری در دوران کودکی از مهمترین نشانه های این بیماری است که پزشکان توجه خاصی به آن دارند،از سوی دیگر دوربینی و نزدیک بینی که با نا هم خوانی در بینایی همراه است این افراد را با مشکلات زیادی همراه میکن.اما انحراف در چشم ها که هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی است از دیگر نشانه های روشن ابتلا به این بیماری میباشد.

آیا میدانید عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران با 50% تخفیف انجام میشود؟؟؟!!!
بهترین جراحان چشم ایران ؛ پیشرفته ترین دستگاه لیزر در ایران ؛ کمترین قیمت عمل لیزیک در ایران ؛ همه و همه در کلینیک نوآوران ... کلینیک نوآوران تنها مرکز لیزیک و لازک با "نصف قیمت" با پیشرفته ترین تجهیزات دنیا و بهترین پزشکان فوق تخصص چشم .
با 50 درصد تخفیف عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران

نوآوران با طیف وسیعی از راه حل های مدرن و روز دنیا ، چشم انداز جدیدی را پیش روی شما میگذارد. ما تخصص داریم که بهترین نتایج را برای چشمان شما به ارمغان بیاورییم. ما راه مراقبت از چشمانتان را به شما می آموزیم. با متخصصین کلینیک نوآوران بصورت رایگان مشاوره کنید تا تمامی ابهامات و سوالاتتان پاسخ داده شوند. تعهد ما به مراقبت از چشمان شما توسط تیم فوق تخصصی ما تضمین شده است. چشم پزشکی نوآوران با بیش از ده سال تجربه در زمینه ی انواع جراحی های تخصصی چشم ، حرفه ای ترین متخصصان چشم پزشکی را در خدمت مشتریان خویش قرار داده تا با بالاترین ظرفیت های فناوری و تکنولوژی همراه با باتجربه ترین و حرفه ای ترین کادر مجرب رضایت مشتریان خویش را که بزرگترین سرمایه ی خویش میداند داشته باشد.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.