آلودگی هوای شهر و اثرات مضر آن بر روی سلامت چشم.

آلودگی هوا در شهرها به ویژه کلان شهرها همیشه دردسر ساز بوده و منشاء اکثر بیماریها وجود مواد آلاینده و ذرات معلق مضر میباشد.از این رو چشمان ما نیز در خطر میباشد.اشک چشم وظیفه رطوبت رسانی و اکسیژن رسانی را به قرنیه دارد و در هوای آلوده اشک با ذرات آلوده معلق در هوا ترکیب شده و با چشم تماس پیدا میکند و باعث میشود عمل اکسیژن رسانی به قرنیه مختل شود و همچنین عمر لنز کاهش میابد .در این روزها توصیه میشود افرادی که به جهت زیبایی از لنز استفاده میکنند، چون از جهت بالا بردن بینایی برایشان کاربردی ندارد. به منظور اسیب کمتر به چشم از مصرف لنز خودداری کنند و همچنین کسانیکه از لنز طبی استفاده میکنند بهتر است در صورت امکان در معرض هوای آلوده قرار نگیرند.

آیا میدانید عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران با 50% تخفیف انجام میشود؟؟؟!!!
بهترین جراحان چشم ایران ؛ پیشرفته ترین دستگاه لیزر در ایران ؛ کمترین قیمت عمل لیزیک در ایران ؛ همه و همه در کلینیک نوآوران ... کلینیک نوآوران تنها مرکز لیزیک و لازک با "نصف قیمت" با پیشرفته ترین تجهیزات دنیا و بهترین پزشکان فوق تخصص چشم .
با 50 درصد تخفیف عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران

نوآوران با طیف وسیعی از راه حل های مدرن و روز دنیا ، چشم انداز جدیدی را پیش روی شما میگذارد. ما تخصص داریم که بهترین نتایج را برای چشمان شما به ارمغان بیاورییم. ما راه مراقبت از چشمانتان را به شما می آموزیم. با متخصصین کلینیک نوآوران بصورت رایگان مشاوره کنید تا تمامی ابهامات و سوالاتتان پاسخ داده شوند. تعهد ما به مراقبت از چشمان شما توسط تیم فوق تخصصی ما تضمین شده است. چشم پزشکی نوآوران با بیش از ده سال تجربه در زمینه ی انواع جراحی های تخصصی چشم ، حرفه ای ترین متخصصان چشم پزشکی را در خدمت مشتریان خویش قرار داده تا با بالاترین ظرفیت های فناوری و تکنولوژی همراه با باتجربه ترین و حرفه ای ترین کادر مجرب رضایت مشتریان خویش را که بزرگترین سرمایه ی خویش میداند داشته باشد.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.