آیا ادارات بیمه هزینه جراحی آب مروارید را پرداخت خواهند نمود؟


بله، جراحی آب مروارید معمولا از دید پزشکی ، جراحی پزشکی ضروری میباشد و معمولا توسط سازمان های بیمه پوشش داده می شود.
برای اینکه جراحی آب مروارید به عنوان " جراحی ضروری پزشکی" در نظر گرفته شود، بایستی دقت بینایی شما تا حد زیادی تحت تأثیر قرار گرفته باشد. جراح چشم می تواند به شما در مورد جزئیات بیشتر در طول معاینات جامع چشم مشورت دهد.
اگر برای درمان جراحی آب مروارید از روش هایی مانند جراحی آب مروارید لیزری یا لنز داخل چشمی (IOL) برای درمان پیر چشمی استفاده نمایید ، ممکن است سازمان های بیمه بخشی از هزینه ها را پرداخت ننماید.

در طول معاینات قبل از جراحی و مشاوره جهت درمان آب مروارید ، با شما در مورد گزینه های مختلف موجود و هزینه های مرتبط که تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت یا خیر صحبت خواهد شد .
اغلب انتخاب یک IOL پرمیوم یا یکی از انواع روش های دیگر مانند برش های لیمبال (LRI) برای اصلاح آستیگماتیسم ، ممکن است بینایی شما را به طور قابل توجهی نسبت به قبل از جراحی بهبود بخشد و ارزش پرداخت هزینه اضافی را داشته باشد.
بسیاری از جراحان برنامه های تأمین مالی جهت پرداخت هزینه جراحی و خدماتی که تحت پوشش بیمه نمیباشد را با قیمت ارزان تر ارائه می دهند. همچنین، کارکنان جراح می توانند به شما در مورد هزینه هایی که تحت پوشش بیمه هستند مشاوره دهند.
همچنین ممکن است (بیمه درمانی) هزینه عینک و یا لنزهایی که بعد از عمل جراحی آب مروارید مورد نیاز است را پرداخت نماید.
به یاد داشته باشید قبل از اقدام به جراحی آب مروارید با پزشک در این مورد مشورت نموده و اطمینان حاصل کنید که تمامی خدمات و روش ها تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت و مجبور نخواهید بود هزینه ای از خودتان پرداخت نمایید .تعیین وقت مشاوره رایگان

دیدگاه ها بسته شده است