تخفیف ویژه

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص

برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:

عمل افتادگی پلککیفیت بالا


قیمت مناسب

عمل با پیشرفته ترین دستگاه لیزر چشم در دنیا اطلاعات بیشتر

تجربیات، پیشنهادات و نظرات بیماران ما را در صفحه بیماران ما دنبال کنید.

افتادگی پلک (Ptosis ) چیست؟


افتادگی پلک به فرو افتادن پلک فوقانی در یک یا هر دو چشم اشاره دارد. ممكن است میزان آن كوچك بوده و ممكن است به وضوح، قابل مشاهده باشد. افتادگی پلک می تواند در چشم کودکان و بزرگسالان وجود داشته باشد و معمولا به دلایل مختلفی مانند بالارفتن سن، رخ می دهد.


علل افتادگی پلک چیست؟

افتادگی پلک می تواند در هنگام تولد (افتادگی پلک مادرزادی) بوجود بیاید و یا به علت بالا رفتن سن ایجاد گردد. همچنین آسیب و یا عوارض بعد از جراحی آب مروارید و یا سایر جراحی های اصلاح بینایی، ممکن است باعث بروز این بیماری گردد.
افتادگی پلک می تواند ناشی از مشکل عضلات چشم در بلند کردن پلک باشد. گاهی اوقات آناتومی صورت فرد، باعث می شود مشکلاتی در عضلات بالا برنده‌ی پلک ها بوجود بیاید. تومورهای چشم، اختلالات عصبی یا بیماری های سیستماتیک مانند دیابت، میتوانند از علل دیگر این عارضه باشند.


 
افتادگی پلکافتادگی پلک


علائم و نشانه های افتادگی پلک چیست؟


واضح ترین نشانه افتادگی پلک، پایین تر بودن پلک ها از حالت نرمال است. علاوه بر مشکلات زیبایی، ممکن است افراد مبتلا به افتادگی پلک، بسته به مقدار فرو افتادگی پلک ها، دچار مشکلات بینایی نیز شوند. در این حالت، اغلب بیماران، برای رسیدن به دید مناسب، صورت خود را به بالا متمایل می کنند، یا با بالا بردن ابروی خود سعی می کنند تا میدان دید مناسبی بدست آورند .
میزان این عارضه در افراد مختلف متفاوت است. اگر فکر می کنید ممکن است دچار افتادگی پلک باشید ، عکس جدیدی از صورت خود را با یکی از عکسهای 10 یا 20 سال پیش مقایسه نمایید و به احتمال زیاد تفاوت در پلکهایتان را مشاهده خواهید نمود.


فواید جراحی افتادگی پلک :


  • حذف چین و چروک های ظریف
  • بهبود بافت و شادابی پوست پلک
  • از بین رفتن پف بالا و پایین چشم
  • درمان سیاهی دور چشم
  • درمان افتادگی پلکها
  • از بین رفتن پوست اضافی اطراف پلک

درمان افتادگی پلک : عمل بلفاروپلاستی


جراحی زیبایی پلک یا عمل بلفاروپلاستی

عمل بلفاروپلاستی یا جراحی پلک، یک روش جراحی ایمن، مطمئن و موثر میباشد که در آن، پوست اضافه و چربی اطراف پلکها برداشته میشود. بلفاروپلاستی یکی از رایج ترین و مطمئن ترین روشهای جوان سازی صورت می باشد.
در این روش، هم به کمک تیغ های خاص جراحی، و هم به کمک اشعه ی لیزر، میتوان مشکلاتی نظیر افتادگی پلک بالا، پف و یا ورم زیر چشم، پف اطراف چشم ها و پوست چروک اطراف چشم ها، و اصطلاحا نگاههای فرتوت و خسته را به طور موثر، ایمن و قابل قبولی برطرف نمود .

جراحی زیبایی پلک در نوآوران

جراحی زیبایی پلک در چشم پزشکی نوآوران، توسط تیم تخصصی پزشکی، با بهترین پزشکان ایران و اساتید برجسته ی دانشگاه، و با کمک پیشرفته ترین دستگاههای لیزر روز دنیا صورت میگیرد. پزشکان ما با معاینه ی دقیق چشم های شما، مشخص میکنند که علت مشکلات پلک و چشم شما چیست؟ و بهترین راهکار را برای آن به شما ارائه میدهند.

وسواس و دقت در انتخاب جراح پلک، نکته بسیار مهمی است؛ زیرا ممکن است جراحی ناقص منجر به ایجاد ظاهری نامطلوب و یا بسته نشدن کامل پلک شود؛ که این موضوع منجر به خشکی چشم خواهد شد .

جراحان ما که از متخصصین برجسته و اساتید نامی دانشگاه می باشند، با تجربه بالا و تعداد قابل توجه عمل و رضایت بالای بیماران ، می توانند دغدغه های شما را قبل از انجام عمل افتادگی پلک، رفع نمایند.


تعیین وقت مشاوره رایگان
 
هزینه جراحی افتادگی پلک چقدر است؟عمل افتادگی پلک
(بلفاروپلاستی)

با تخفیف استثنایی

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:آیا نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد عمل بلفاروپلاستی دارید ؟ پیشنهاد میکنیم حتما صفحه ی "عمل بلفاروپلاستی" در سایت ما را مشاهده کنید.

کیفیت بسیار بالا ، قیمت بسیار مناسب


چشمان شما منحصر بفرد است و درمان ما نیز برای شما منحصر بفرد!

قبل از هر چیزی مشاوره با متخصصین ما برای تعیین نوع درمان ضروری است. پس از آن ما بر اساس نیازمندی های شما بهترین نوع درمان را پیشنهاد میدهیم. با وارد کردن شماره تلفن موبایل خود و استفاده از تخفیفات ویژه چشم پزشکی نوآوران، دیگر دغدغه هزینه های بالای عمل چشمانتان را نخواهید داشت. ما با کمک جراحان برجسته و نامی کشور، اساتید دانشگاه و رییس کلینیک فوق تخصصی، روشنایی را به چشمان شما هدیه خواهیم کرد.

عمل با پیشرفته ترین دستگاه لیزر در دنیا


 

جراحی لیزر پلک بالا (بلفاروپلاستی) چگونه انجام میشود؟


در افراد بزرگسال این جراحی به صورت سرپائی ، و با استفاده از بی حس کننده های موضعی صورت میپذیرد ، اما در کودکان از بیهوشی کامل در این روش از جراحی استفاده می شود .
قبل از عمل ، مقدار پوستی که باید برداشته شود و همچنین محل چربی های اضافه ی اطراف پلک مشخص شده و علامت گذاشته می شود . زیر هر پلک یک محافظ فلزی جهت محافظت از چشم ها گذاشته می شود . برای عمل جراحی رفع افتادگی پلک ، یک برش کوچک در درون پلک بالا صورت گرفته و عضله پلک کوتاه میشود(جراحی برش عضله لواتور) و یا پلک به عضله پیشانی (جراحی اسلینگ) متصل می‌شود. در هر دو روش پلکها بالا میروند.

سپس با استفاده از برش لیزری پوست اضافی برداشته می شود. برای پنهانتر ماندن اثر زخم معمولا برش در خود چین خوردگی انجام میشود. چربیها وعضله ی گوشه داخلی چشم‌ها هم بااستفاده از لیزر Ultra Plus CO2تا حد مناسبی برداشته می‌شود. آنگاه با بندآوردن خونریزی لبه های پوست کنارهم قرار گرفته و کار بخیه زدن صورت میگیرد.اینک چشم شستشو داده شده و با پمادهای آنتی بیوتیک پانسمان میشود.


دریافت تخفیف ویژه
چرا باید ما را انتخاب کنید؟


کیفیت بالای عمل جراحی را با قیمت بسیار مناسب در چشم پزشکی نوآوران تجربه کنید

عمل جراحی لیزر چشم در این مرکز توسط برجسته ترین چشم پزشکان فوق تخصص، اساتید با سابق و نامی دانشگاه و رئیس یکی از بیمارستانهای تهران انجام می شود. با استفاده از تخفیفات ویژه، دیگر دغدغه هزینه های بالای عمل لیزر چشمانتان را نخواهید داشت.
در این مرکز درمانی پزشکان ما با دسترسی به پیشرفته ترین دستگاههای اصلاح دید، بهترین نتایج را برای بیماران بدست خواهند آورد.
ما در چشم پزشکی نوآوران، تخصصی فوق العاده، نتایج جراحی برجسته و یک برنامه کامل مراقبت های بعد از عمل را به شما ارائه می دهیم.

بطور ساده تر، ما می خواهیم احساس جدیدی از شادی را در زندگی شما به ارمغان بیاوریم.


به من خبر بده:
اطلاع‌رسانی

2 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی نظرات
مهدی بخشی محرمانی
7 ماه قبل‌

افتادی چشم دارم درحال تصادف خواستم قیمت جراحی عملش رابدانم چقمیشه