راهکارهای رفع خستگی چشم هنگام کار با کامپیوتر.

با توجه به اینکه برای اکثر امورات دفتری و اداری و حتی برای دست یافتن به پاسخ پرسشهایمان از کامپیوتر استفاده میکنیم ، به همین جهت چشمها بیشتر در معرض نور کامپیوتر میباشد . که این نورها برای چشمها مضر هستند. گاهی با چند راهکار میتوان این آسیب چشمی را کمتر کرد. 1- بمنظور خنک کردن و ارامش چشم در طول روز چنج الی 6 دفعه چشمها را با آب بشویید. 2- به منظور جلوگیری از رسیدن نورهای مضر به چشم از عینک مخصوص بلوکات استفاده کنید. 3- صفحه نمایش بایست بطور ایده آل در تراز بازو قرار بگیرد و زاویه دید مانیتور بایست 35 درجه باشد. 4- حتما صندلی خود را بر اساس این نکات نگه دارید : از قاعده ی 20-20 کمک بگیرید. یعنی بعد از 20 دقیقه کار با کامپیوتر به یک شیی با فاصله ی 20 فوتی نگاه کنید. هر 30 دقیقه کار با کامپیوتر 2 دقیقه به چشمانتان استراحت دهید. پلک زدن به ترشح اشک ودرنتیجه مرطوب نگهداشتن چشم کمک میکند. از آن غافل نشوید.

آیا میدانید عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران با 50% تخفیف انجام میشود؟؟؟!!!
بهترین جراحان چشم ایران ؛ پیشرفته ترین دستگاه لیزر در ایران ؛ کمترین قیمت عمل لیزیک در ایران ؛ همه و همه در کلینیک نوآوران ... کلینیک نوآوران تنها مرکز لیزیک و لازک با "نصف قیمت" با پیشرفته ترین تجهیزات دنیا و بهترین پزشکان فوق تخصص چشم
با 50 درصد تخفیف عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران

نوآوران با طیف وسیعی از راه حل های مدرن و روز دنیا ، چشم انداز جدیدی را پیش روی شما میگذارد. ما تخصص داریم که بهترین نتایج را برای چشمان شما به ارمغان بیاورییم. ما راه مراقبت از چشمانتان را به شما می آموزیم. با متخصصین کلینیک نوآوران بصورت رایگان مشاوره کنید تا تمامی ابهامات و سوالاتتان پاسخ داده شوند. تعهد ما به مراقبت از چشمان شما توسط تیم فوق تخصصی ما تضمین شده است. چشم پزشکی نوآوران با بیش از ده سال تجربه در زمینه ی انواع جراحی های تخصصی چشم ، حرفه ای ترین متخصصان چشم پزشکی را در خدمت مشتریان خویش قرار داده تا با بالاترین ظرفیت های فناوری و تکنولوژی همراه با باتجربه ترین و حرفه ای ترین کادر مجرب رضایت مشتریان خویش را که بزرگترین سرمایه ی خویش میداند داشته باشد.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.