عینک برای کودکان.

کودکانی که به توصیه چشم پزشکان باید از عینک استفاده کنند معمولآ از زدن عینک به چشم اجتناب میکنند .مازاد بر اینکه هنگام خرید عینک برای کودک دلبندتان حتمآ به سلیقه کودک باید توجه داشت تا مشکلی برای پذیرش عینک نداشته باشد.باید موارد دیگری نیز در انتخابتان تاثیرگذار باشد مثل جنس فرم-فرم عینک ها معمولا از پلاستیک و فلز ساخته شده اند که برای کودکان مدل پلاستیکی به علت وزن سبک تر و تنوع در رنگ و مدل ها و همچنین قیمت به صرفه تر است و گزینه بهتری است ،وجود دماغ گیر سیلیکونی جهت جایگذاری عینک روی چشم کودک،وجود دسته های فنری به منظور جلوگیری از شکستن فرم،داشتن تعمیر و گارانتی.

آیا میدانید عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران با 50% تخفیف انجام میشود؟؟؟!!
بهترین جراحان چشم ایران ؛ پیشرفته ترین دستگاه لیزر در ایران ؛ کمترین قیمت عمل لیزیک در ایران ؛ همه و همه در کلینیک نوآوران ... کلینیک نوآوران تنها مرکز لیزیک و لازک با "نصف قیمت" با پیشرفته ترین تجهیزات دنیا و بهترین پزشکان فوق تخصص چشم
با 50 درصد تخفیف عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران

نوآوران با طیف وسیعی از راه حل های مدرن و روز دنیا ، چشم انداز جدیدی را پیش روی شما میگذارد. ما تخصص داریم که بهترین نتایج را برای چشمان شما به ارمغان بیاورییم. ما راه مراقبت از چشمانتان را به شما می آموزیم. با متخصصین کلینیک نوآوران بصورت رایگان مشاوره کنید تا تمامی ابهامات و سوالاتتان پاسخ داده شوند. تعهد ما به مراقبت از چشمان شما توسط تیم فوق تخصصی ما تضمین شده است. چشم پزشکی نوآوران با بیش از ده سال تجربه در زمینه ی انواع جراحی های تخصصی چشم ، حرفه ای ترین متخصصان چشم پزشکی را در خدمت مشتریان خویش قرار داده تا با بالاترین ظرفیت های فناوری و تکنولوژی همراه با باتجربه ترین و حرفه ای ترین کادر مجرب رضایت مشتریان خویش را که بزرگترین سرمایه ی خویش میداند داشته باشد.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.