اگر من در طول جراحی لیزیک پلک بزنم یا چشمانم را حرکت دهم چه اتفاقی می افتد؟

 

این نگرانی است که در تمام بیماران وجود دارد، اما مطمئن باشید که پلک زدن و حرکت دادن چشم در طول عمل جراحی لیزیک معمولا مشکل خاصی بوجود نخواهد آورد.

قبل از جراحی قطره هایی به چشم شما ریخته خواهد شد که انجام لیزیک را راحت تر خواهد کرد و باعث کاهش میل طبیعی شما به پلک زدن و حرکت دادن چشم خواهد شد. همچنین یک وسیله کوچک پلک های شما را در طول فرایند باز نگه می دارد، بنابراین شما نمی توانید به طور اتفاقی پلک بزنید و پلک های شما نمی توانند بسته شوند.

جنبش سر و بدن نیز نگرانی قابل توجهی نیست ، چرا که شما در طول این عمل جراحی نسبتا کوتاه (حدود 20 دقیقه برای هر دو چشم) روی یک تخت راحت دراز خواهید کشید. بسته به نوع لیزر که جراح استفاده می کند، اکثر پلت فرم ها به صورت سرپوشیده می باشند که به راحتی سر شما را در طول مراحل نگه می دارند. همچنین ممکن است جراح به آرامی سر شما را در موقعیت قرار دهد تا به شما در طول مراحل کمک کند.

لیزرهایی که در چشم پزشکی نوآوران برای عمل جراحی لیزیک استفاده میشوند دارای یک ویژگی پیشرفته به نام "Eye tracker" هستند که به طور خودکار موقعیت چشم شما و درمان لیزر را تنظیم می کنند و جابجایی های کوچک و غیرمعمول که ممکن است چشم شما در طی عمل جراحی ایجاد کند را کنترل مینماید. این تکنولوژی برای انجام لیزیک سفارشی ضروری است و بهترین روش لیزر برای چشم را ارائه می دهد. جراح درباره این تکنولوژی لیزیک با شما صحبت خواهد کرد و در طول مشاوره لیزیک به شما خواهد گفت که کدام نوع از انواع روش های لیزیک برای شما مناسب تر است.

.

تعیین وقت مشاوره رایگان

2 دیدگاه ها

  1. محمود گفت:

    سلام بعدازعمل لیزیک قلیون کشیدن مجازات یانه؟

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.