تخفیف عمل لیزیک


عمل لازک (لازیک) چشم چیست؟


عمل لازک چشم (Lasek) یا به بیانی دیگر عمل لازیک چشم ، نوعی از جراحی PRK برای اصلاح نزدیک بینی ، دوربینی و آستیگماتیسم می باشد. لازک ترکیب خاصی از روش های عمل لیزیک چشم و عمل PRK است. میتوان گفت عمل لیزیک (Lasik) محبوب ترین جراحی لیزرچشم میباشد، اما برای افرادی که شرایط عمل لیزیک را ندارند ، PRK یا عمل لازک (لازیک) در مقایسه با لیزیک ، گزینه ای با نتایج بهتر میباشند. همانند سایر انواع جراحی های انکساری لیزر، لازک نیز با تغییر شکل قرنیه با استفاده از لیزر اگزایمر کار می کند و اجازه می دهد که نور به داخل چشم برسد تا بدون استفاده از عینک و یا لنز وضوح بینایی در حد مطلوب باشد.

تفاوت اساسی در نحوه جراحی لازک ، لیزیک و PRK مربوط به چگونگی آماده سازی چشم برای درمان لیزر میباشد.


عمل لازک (یا لازیک ) چشم


عمل لازک : عمل حذف عینک


برای کسانیکه سالها از عینک استفده میکنند، حذف عینک از زندگی شان یک رویای زیبا و لذتبخش میباشد. عمل لازک، این رویا را به حقیقت پیوند میدهد و باعث میشود تا شما، عینک را از روی صورت خود حذف نموده، و طعم لذتبخش زندگی بدون عینک را دوباره تجربه کنید.
دید بسیار شفاف و واضحی که پس از ترمیم قرنیه توسط لازک ( عمل حذف عینک) بوجود می‌آید، بسیار تجربه ی دلپذیریست. شما عزیزان میتوانید این تجربه را با صرف هزینه ای باورنکردنی و ارزان در کلینیک نوآوران بدست آورید. عمل لازک یا حذف عینک با 50٪ تخفیف ویژه در کلینیک نوآوران انجام میشود.


عمل حذف عینک


50 % تخفیف عمل لازک چشم، توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص. برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:تفاوت لازک و لیزیک در چیست؟

در طول عمل لیزیک ، یک "فلاپ" دایره ای روی سطح چشم بوسیله یک میکروکراتوم یا ابزار جراحی لیزر فموتوسکند ایجاد میشود. سپس جراح فلپ لولا را برای دسترسی به استروما باز می کند و با استفاده از لیزر اکسایمر، بافت قرنیه را تغییر می دهد. سپس فلپ به موقعیت اصلی خود بازگردانده می شود و به عنوان یک باند طبیعی عمل می کند. فلاپ ایمن و بدون سوزن است، و بهبودی نسبتا سریع اتفاق می افتد.

در زمان انجام جراحی PRK ، به جای ایجاد فلاپ قرنیه مانند جراحی لیزیک ، جراح به طور کامل لایه بیرونی قرنیه (اپیتلیوم، که مانند یک لایه پوست پوشش قرنیه است) را با استفاده از یک محلول الکلی و یا ابزار جراحی حذف و سپس با استفاده از لیزر اکسایمر، استرومای قرنیه پایه را تغییر می دهد . لایه اپیتلیال جدید در عرض پنج روز رشد می کند.

اما جراحی لازک یا لازیک ، ترکیبی از لیزیک و PRK است ؛ اپیتلیوم قرنیه از لایه استرومای زیرین جدا شده است اما به جای از بین بردن این بافت مانند PRK، جراح لازیک یک فلاپ نازک از اپیتلیوم را به یک سمت قرنیه متصل می کند. جایی که اپیتلیوم را به چشم متصل میکند مانند فلاپ ضخیم از بافت قرنیه ایجاد شده در جراحی لیزیک میباشد. پس از اتمام درمان لیزر، بافت اپیتلیال بر روی سطح چشم برای پوشش استروما لیزری قرار می گیرد و یک لنز تماس با باند روی چشم قرار می گیرد تا اپیتلیوم را در جای خود حفظ کند.

 

نحوه ی عمل لازک و PRK
 


اپی لیزیک (ای لیزیک) چیست؟

یکی دیگر از جراحی های لیزر چشم، اپی لیزیک (epi-LASIK) یا ای لیزیک ( e-LASIK) است که بسیار شبیه به لازک میباشد اما به جاي استفاده از الكل براي از بين بردن اپي تليوم مانند لازک، در اپي لیزک ، جراح به طور معمول با استفاده از پره اي پلاستيکي براي جدا کردن ورقه اپي تليال از چشم استفاده مي کند. که این روش از واکنش الکل جلوگیری می کند و می تواند سلول های اپیتلیال را از بین ببرد.

خوب است بدانیم هر سه روش لازک، لیزیک و PRK میزان موفقیت و نتیجه دید مشابهی دارندو لزوما نمیتوان در دراز مدت یکی را بهتر از دیگری دانست ، اما دید در هفته اول با لازک در مقایسه با لیزیک و PRK درخشان تر میباشد .پس از معاینه کامل چشم، جراحان ما بهترین نوع عمل لیزر چشم را با توجه به شرایط و نیازهایتان به شما توصیه خواهند کرد.

نکته بهبود بینایی پس از عمل لازک (LASEK) یا همان لازیک ، ممکن است کندتر از سایر روشهای لیزر باشد، اما عوارض (مانند خشکی چشم ) کمتری نسبت به سایر روشها دارد .

در لازک ، بر خلاف فلپ ضخیم تر در لیزیک ، یک فلپ فوق نازک روی سطح چشم ایجاد میشود ، .


ویدئوی عمل لازک چشم (لازیک) در کلینیک نوآوران


آیا میخواهید بدانید در حین عمل لازک در کلینیک نوآوران چه میگذرد؟ و مراجعه کنندگان از ورود تا بعد از عمل چه مراحلی را میگذرانند ؟ آیا این عمل سرپایی که بدون در و بیهوشی است و تنها 5 دقیقه طول میکشد ، ترس و استرس دارد؟
پس حتما ویدئوی عمل لازک را ببینید تا با دیدن مراحل عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران ، تمام ترس ها و نگرانی های بیمورد شما برطرف شوند .

 

 


هزینه عمل لازک چشم

در کلینیک نوآوران به خواست خداوند توانسته ایم هزینه‌ی عمل لازک را تا 50٪ پایین بیاوریم. بدین صورت که داوطلبان عل لازک در کلینیک نوآوران با ارسال شماره تماس از طریق فیلد سایت، کد تخفیف میگیرند. با این کد تخفیف، شما میتوانید قیمت عمل لازک چشم را با 50 درصد تخفیف ، با نصف هزینه ی لازک در کلینیک های دیگر ایران انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر و اخذ کد تخفیف، هزینه‌ی عمل لازک چشم را در سایت ما مطالعه نمایید.

این نکته بسیار حایز اهمیت است که در کلینیک نوآوران، شما عمل لازک را با پیشرفته ترین دستگاه لیزیر فعلی در جهان انجام میدهید. برای آگاهی بیشتر، دستگاه پیشرفته لازک در سایت ما را مطالعه نمایید. عمل لازک در این کلینیک توسط بهترین جراحان چشم ایران انجام میگیرد. ما بهترین کیفیت لازک چشم را با کمترین هزینه در اختیار هموطنان عزیز قرار داده یم. هزینه عمل لازک 1401 را در نوآوران مشاهده نمایید.برای آگاهی از شرایط و قیمتهای بسیار عالی عمل پلک در کلینیک نوآوران با تخفیف ویژه، صفحه هزینه عمل بلفاروپلاستی را در سایت ما مشاهده نمایید.


مقایسه عمل لازک (لازیک) با عمل لیزیک

فلپ لولایی که در لازک (لازیک) ساخته شده در لایه اپیتلیال چشم قرار دارد و بسیار ضخیم است و از جنس فلپ قرنیه ایجاد شده در لیزیک میباشد که حاوی هر دو بافت استرومائی اپیتلیال است و عمیقتر نیز میباشد. نکته قابل توجه اینست که اگر قرنیه بطور طبیعی نازک دارید و باعث می شود شما شرایط عمل لیزیک را نداشته باشید ، این موضوع اهمیت خاصی پیدا میکند.

جراحی لازک (لازیک) ، عوارض لیزیکِ مرتبط با فلاپ قرنیه و احتمال برداشتن قرنیه بیش از حد با لیزر را کاهش می دهد و از آسیب به تمامیت ساختاری چشم جلوگیری میکند. با اجتناب از فلپ عمیق، خطر ابتلا به خشکی چشم پس از جراحی لازک کمتر میگردد. اگر درجه بالایی از نزدیک بینی (که نیاز به حذف بیشتر بافت از قرنیه مرکزی برای تصحیح خطای انکساری دارد) داشته باشید ، لازک گزینه بهتری است . همچنین اگر در شغل یا فعالیتهای شما خطر ابتلا به آسیب چشم وجود داشته باشد، عمل لیزیک گزینه بهتری است.مقایسه لازک و پی آر کی PRK

لازک بسیار شبیه PRK است. به این ترتیب که به جای ایجاد فلاپ ضخیم تر قرنیه مانند عمل جراحی لیزیک ، هر دو شامل بلند کردن اپیتلیوم بسیار نازک برای دسترسی به بافت های عمیقتر قرنیه میباشند.

تفاوت اصلی بین لازک و PRK این است که لازک اپیتلیوم را حفظ و سپس لایه اپیتلیال را جایگزین می کند در حالی که در PRK اپیتلیوم به طور کامل حذف می شود و از بین می رود و یک لایه اپیتلیال جدید در طی چند روز بعد از جراحی دوباره رشد می کند.

در ابتدا، بسیاری از جراحان فکر میکردند که با حفظ اپیتلیوم ،عمل لازک زمان بازسازی سریع تری از عمل PRK خواهد داشت. در صورتی که در عمل، بسیاری از جراحان متوجه شده اند که لایه اپیتلیال جایگزین در جراحی لازک، معمولا در مقایسه با رشد یک لایه اپیتلیال جدید بعد از PRK، بیشتر طول می کشد.

 

نکته در صورتیکه دارای قوز‌قرنیه (کراتوکانوس) میباشید، و این مشکل بینایی شما را با مشکل مواجه نموده است، به احتمال زیاد، پزشک با عمل لیزری چشم شما موافقت نکند. آیا میدانید که درمانهای بسیار عالی دیگری برای قوز قرنیه وجود دارد که میتوانید با مراجعه به صفحه‌ی درمان قوز قرنیه (کراتوکونوس) در سایت نوآوران ، با آنها آشنا شوید.

امروزه لنزهای اسکلرال ، که معجزه ی قرن جدید قلمداد میشوند، امید تجربه‌ی زندگی ِ بدون حضور عینک را به این دسته از افراد هدیه میکند.


 

در جراحی لازک (لازیک) چه اقداماتی انجام می شود ؟


قبل ازعمل لازک (لازیک) ، جراح چشم شما بررسی و معاینه میکند تا ببیند آیا شما برای جراحی لیزر چشم مناست هستید یا خیر. بسیاری از جراحان چشم در صورتی جراحی چشم لازک را توصیه می کنند که شما برای جراحی چشم لیزیک مناسب نباشید. اگر ازلنزهای تماسی استفاده می کنید، پزشکان ما معمولا به شما توصیه می کند تا قبل از انجام معاینات برای جراحی چشم، استفاده ازآنها را بطور کامل متوقف کنید ، زیرا ممکن است شکل طبیعی قرنیه تغییر کند.

همانطور که قادر نخواهید بود بعد از جراحی به خانه بروید، باید ترتیبی فراهم کنید تا رانندگی نیز نکنید. همچنین باید زمان کارتان را نیز تنظیم کنید ، میتوان گفت بهبودی تقریبا یک هفته طول خواهد کشید و بینایی شما شروع به بهبود می کند.
وقتی قطرات بیهوشی برای اولین بار به چشم شما ریخته می شود. جراح یک برش دایره ای در اپیتلیوم قرنیه با استفاده از یک تیغه خوب (تریفین) ایجاد می کند. تریپین یک ناحیه کوچک قوسی شکل را از ناحیه دور جدا می کند، فلاپ اپیتلیالی که ایجاد می شود به چشم متصل است. یک محلول الکل رقیق روی چشم حدودا 30 ثانیه قرار می گیرد، که لبه های اپیتلیوم را از بین می برد و جراح آرامی فلاپ سست اپیتلیوم را به طرف آن فشار می دهد.

سپس برای تغییر شکل استروما قرنیه ، لیزر اکسایمر روی چشم قرار می گیرد و بینایی شما را تصحیح می کند. پس از درمان کامل لیزر، فلاپ اپیتلیال روی چشم قرار می گیرد.لنز مخصوصی که به عنوان یک باند محافظ عمل می کند، روی چشم شما قرار می گیرد.شما در این نوع جراحی به هوش هستید و هیچ دردی احساس نمیکنید، اما جراح شما ممکن است جهت حفظ آرامشتان برای شما یک آرام بخش تجویز کند.


روند بهبودی پس از عمل لازک یا لازیک


پس از مدت کوتاهی استراحت بعد از جراحی لازک، می توانید به خانه برگردید. اکثر افراد ناراحتی خفیفی را در چند روز اول پس ازعمل لازک اعلام می کنند.
شما نیاز به نگه داشتن لنز مخاطی (باند) در چشم خود برای حدودا چهار روز ، در حالی که سلول های اپیتلیال بهبود می یابند دارید. پزشک شما استروئیدهای موضعی و آنتی بیوتیک ها را برای حداقل سه هفته تجویز می کند تا به درمان کمک کند و خطر عفونت را به حداقل برساند.

به طور کلی، بهبود دید پس از لازیک و اپی لیزیک به طور قابل توجهی کندتر از لیزیک میباشد و بهبودی اغلب کندتر ازPRK است. بهبود اولیه بصری در جراحی لازک می تواند تا یک هفته ، به جای 24 ساعت ، در موارد معمول لیزیک طول بکشد و نتایج نهایی را می توان از چند هفته تا چند ماه مشاهده کرد. نتایج عمل لازک و PRK شبیه به نتایج لیزیک میباشد. اکثر افراد بعد از لیزر چشم به بینایی 10/10 دست پیدا میکنند. بسته به نوع شغل شما ممکن است هنوز نیاز به عینک یا لنزهای تماسی داشته باشید، اما نیازتان به طور قابل توجهی کمتر خواهد بود.نکته جراحی چشم لازک یک جایگزین امن و موثر برای لیزیک میباشد و به طور معمول انجام می شود ، اگر شما شرایط لیزیک را ندارید ، به دلیل بهبود سریع و ناراحتی کم در لیزیک، چشم پزشک متخصص چشم می تواند شما را راهنمایی کند اما ممکن است لازک بهترین عمل جراحی اصلاح بینایی برای شما باشد.

در لازک ، بر خلاف فلپ ضخیم تر در لیزیک ، یک فلپ فوق نازک روی سطح چشم ایجاد میشود ، .

جراحی لازک

خطرات و عوارض جراحی لازک

عوارض جراحی لازک و PRK بسیار شبیه به عوارض جراحی لیزیک میباشد . عوارض جانبی ممکن است شامل اختلالات بینایی مانند موارد ذیل باشد:

• دید مبهم، انعکاس و هاله نور
• اصلاح بیش از حد بینایی، بینایی کمرنگ یا رگرسیون قابل توجهی که ممکن است نیاز به جراحی مجدد یا و یا استفاده از عینک و لنز برای برخی فعالیتها داشته باشد.
• خشکی چشم
• عفونت چشم ( در حالیکه لازک از خطرات مربوط به فلاپ قرنیه لیزیک جلوگیری می کند، برخی از عوارض منحصر به جراحی لازک نیز وجود دارد.)

در بعضی موارد، فلاپ اپیتلیال نازک ایجاد شده در لازک به اندازه کافی قوی نیست و همانطور که در PRK دیده می شود ، فلاپ اپیتلیال به طور کامل حذف خواهد شد، این موضوع خطرناک نیست اما ا گر نسخه تجویزی جهت نزدیک بینی دارید ممکن است دید نامناسب را تجربه کنید.الکل استفاده شده در طول لازک ممکن است سبب آسیب به بافت سلول های اپیتلیال می شود که بلافاصله بعد از جراحی روند بهبودی را تسریع می کند. بازیابی پس از اپی لیزیک به طور معمول سریعتر است زیرا در هیچکدام از روش ها از الکل برای ایجاد ورید اپیتلیال استفاده نمی شود.

227 سوال برای مقاله " عمل لازک (عمل حذف عینک) "

 1. محمود گفت:

  آیابرای عمل محدودیت سنی وجود دارد.۲ آذرآب مروارید داشته باشیم مستعد عمل هستیم ۳.مدتی است یکی از چشمام درتاریکی برق میزنه میتونم عمل کنم

 2. آریا گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۲۳ روز هست عمل لازک انجام دادم چشم سمت راستم خیلی خوب میبینه ولی چشم چپم هنوز تاری دید داره
  امروز که رفتم دکتر دکتر گفت که شماره چشمام صفر شده علت تاری این دید پس چیه ؟
  من خیلی نگرانم میترسم عمل جواب نداده باشه در ضمن ۱۹ سالمه

 3. سهیل گفت:

  sdadsad

 4. مهدی گفت:

  سلام روند معاینه و عمل در ی روز انجام میشه یا نه؟ معرف در مبلغ فرقی داره؟

  1. admin گفت:

   سلام. میتوانید از قبل با همکاران ما هماهنگ کنید که معاینه و عمل در یک روز انجام شود. قیمت عمل هم در صفحه قیمت عمل لازک درج شده است.

 5. صادق سلطانی گفت:

  سلام من خیلی سال پیش عمل لیزیک انجام دادم ولی بخاطر ضعیفی چشم چپ دوباره عینک زدم ،همچنان چشم چپم خیلی ضعیفه آیا عمل لازک عوارضی نداره واسه من؟این عمل دید هر دو چشمم را صفر میکند؟

  1. admin گفت:

   سلام. عوارض عمل لازک خیلی کم و موقتی است. پس از دو الی سه ماه تاری چشم برطرف و دید کاملا شفاف میشود.

 6. نادری ابراهیم گفت:

  باسلام
  عمل یک چشم در این کلینیک چقدر هست وایا اگه کسی رو به عنوان معرف داشته باشه هزینه عمل کمتر میشه واگه خودش قبلا هردو چشمش رو اینجا عمل کرده باشه وحالا میخواد یک چشمش رو عمل کنه تخفیف بهش میدید،ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. بله برای معرفی به شما تخفیف مجدد داده خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 7. Baran گفت:

  سلام الان هزینه عمل لازک چقدره ایا تخفیف هم داره

  1. admin گفت:

   سلام. بله . قیمت عمل لازک در کلینیک نوآوران در سال 1400 برای هر دو چشم با 50 درصد تخفیف ویژه 5,490,000 تومان میباشد.

  2. نادری ابراهیم گفت:

   بادرود
   آیا کسی که چشمانش دور ضعیف هست دور را خوب نمیبینه با عمل لازک خوب میشه البته اگه کوررنگی و استیمات داشته باشه این دو هم با عمل خوب میشن

   1. admin گفت:

    سلام. بله دوربینی و آستیگمات هردو با لازک برطرف میشوند.

    1. ناشناس گفت:

     آیابرای عمل محدودیت سنی وجود دارد.۲ آذرآب مروارید داشته باشیم مستعد عمل هستیم ۳.مدتی است یکی از چشمام درتاریکی برق میزنه میتونم عمل کنم

 8. s.r گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  الان هزینه عمل لازک هردو چشم همراه با عکس قرنیه چقدره؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000تومان میباشد.

 9. amyrabas91716496@gmail.com گفت:

  تخفیف تا کی میباشد؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. تخفیف ها تا نیمه ی اول اسفند99 که کلینیک دایر است، باقیست.

 10. amyrabas91716496@gmail.com گفت:

  سلام میخواستم هزینه عمل لازک دوتا چشم چقد میشه؟؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000تومان میباشد.

 11. Mahdi گفت:

  سلام آیا اگر ضخامت قرنیه مناسب نباشد بازم میشود عمل کرد؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر. میتوانید از لنز اسکلرال استفاده نمایید.

 12. نازنین گفت:

  سلام ببخشید من چشمان استیکمات زیاده واینکه میخواستم ببینم نتیجه عمل کدوم روشها بهتره لیزر یا لیزیک یا لازک و ایا عوارض بعد عمل که دائمی هستند نزدیک و کامل میبینم ولی دور بدون عینک اصلا استیکمات بالا ایا با عمل از بین میره لطفا دقیق پاسخ بدید تا تصمیم بگیریم با تشکر از لطفتون

  1. admin گفت:

   سلام. پیشنهاد ما عمل لازک میباشد. عوارض موقتی است و بزودی برطرف میشود. بعد از آن دید کاملا شفاف است. آستیگمات تا 6 نمره قابل اصلاح است.

 13. علی احمدی گفت:

  سلام من برای دو روز آینده وقت عمل گرفتم ،اما در اون روز مشکلاتی از قبیل نداشتن همراه دارم ،می توانم وقت عمل خود را عقب بیاندازم؟چگونه؟

  1. admin گفت:

   سلام. با همکارانم تماس بگیرید و وقت عمل را تغییر دهید.

 14. رضا گفت:

  سلام ببخشید بین عمل های چشم چه هملی مناسب تر هست برای یک ورزش پر برخورد؟

  1. admin گفت:

   سلام. هیچ روشی. وقتی جایی از بدن عمل جراحی بشود معمولا آسیب پذیر تر میشود. اگر بوکسور هستید بهتر است اصلا عمل نکنید.

 15. محمد گفت:

  سلام من حدود دو ماهه که عمل لازک انجام دادم بعد چشم سمت چپم کاملا واضح میبینه ولی چشم سمت راستم هنوز یه مقدار تار میبینه
  لازمه بگم که چشم سمت راستم ضعیف تر بود
  میخواستم بدونم طبیعیه یا باید به پزشک مراجعه کنم ؟

  1. admin گفت:

   سلام. طبیعیست . و بزودی شفاف و واضح میشود. نگران نباشید.

 16. ثمین گفت:

  سلام وقت بخیر من بیست ساله هستم درجه چشمم 7.5 است و استیک مات هم هست واز شهرستان هستم ایا به یک دفعه رفت وامد می توانم عمل انجام دهم و هزینه عمل چقرد می شود

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000تومان میباشد.

 17. مهدی عباسی گفت:

  باسلام .مادرمن چن سال هست که یه چشمش رو بخاطر داشتن بیماری قند خون ازدست داده .ایا میتونم اقدام کنم برای عمل یانه ؟

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوند.

 18. niki گفت:

  سلام من نمرە هردچشمم تقریبا هفتە
  نزدیک بە هشت سال هست کە از لنز بە جا عینک استفادە میکنم ایا امکان عمل وجود دارە؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله. چنانچه ضخامت قرنیه مناسب باشد میتوانید لازک انجام دهید.

 19. سعید گفت:

  سلام این دریافت کد تخفیف به چه صورت می باشد و بعد از عمل برای برداشتن پانسمان باید به همین بیمارستان مراجعه کنیم یا اینکه ما شهرستان هستیم جایی دیگه میشه پانسمان را برداشت

  1. admin گفت:

   سلام. شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس در ابندای همین صفحه وارد کنید تا همکارانم با شما تماس بگیرند.

 20. مهرسا گفت:

  سلام ببخشید من تقریبا ۱۸ سالمه ولی چشم ثابت نشده امکان عمل هست ‌؟

  1. admin گفت:

   سلام. بهتر است نمره به ثبات برسد . اما برای معاینه تشریف بیاورید تا قرنیه چشمتان بررسی شود.

 21. پروانه گفت:

  سلام و خسته نباشید الان (اول مهرماه ۱۳۹۹) هزینه عمل لیزک و لازک چقدر هست ؟ ممنون

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در آبان سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000تومان میباشد.

 22. ناشناس گفت:

  سلام ميشه همزمان لنز رنگي دايمي هم همراه با عمل انجام بشه؟

  1. admin گفت:

   سلام .خیر.

 23. علی گفت:

  سلام نزدیک 60روز عمل prk انجام دادم ولی جشم راستم هنوز تار دو بینی داره احتمال داره برطرف نشه این تار دو بینی؟

  1. admin گفت:

   سلام. نگران نباشید. بزودی این تاری از بین میرود و دیدتان کاملا شفاف میشود. ممکن است این زمان تا 90 روز طول بکشد.

 24. نفس گفت:

  سلام من شماره چشمم ثابت نیست و هر چند ماه تغییر میکنه و تا الان هر دو چشمم نمره 6 هست و 20 سالمه منم میتونم این عمل و انجام بدم ؟

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید.

  2. علیرضاعبداللهی گفت:

   سلام من ۳۸سالمه نمره چشمم ۱۰ هست ویک چشمم اکتیسمات داردکه اون هم ۹است چه نوع عمل میشه کرد

   1. admin گفت:

    سلام. بایت دقیقا معاینه شوید.

  3. زهره محمدی گفت:

   سلام ، وقت بخیر

   من امروز برای مشاوره لیزر اقدام کردم کلا ناامید شدم دکتر گفت سن شما چون بالای ۴۰ سال هست توصیه نمیشه ” سن بنده ۴۱ ” اگر هم بخواهید انجام بدید برای نزدیک بینی باید از عینک استفاده کنید. من آستیگمات هم هستم. محدودیت سنی برای عمل چشم وجود داره ؟

 25. alireza گفت:

  سلام من چون شرایط کاریم بده و نمیتونم چند مرتبطه بیام خواستم بپرسم
  امکانش هس واسه معاینه چشم ک خدمتتون میرسم
  اگه شرایط انجام عمل لازک داشته باشم همون روز عملو انجام بدم خیلی برام مهمه بدونم

  1. admin گفت:

   سلام. بله. از قبل با تماس تلفنی هماهنگ کنید تا نوبت معاینه و عمل شما در یک روز قرار داده شود.

  2. مهناز بصیری گفت:

   سلام خسته نباشید میشه بفرمایید همزمان میشه عمل برداشتن پلک ولازک انجام بشه وهزینش چقدره

   1. admin گفت:

    سلام خدمت شما. خیر . عمل پلک (بلفاروپلاستی) بصورت جداگانه انجام میشود . اما هم عمل پلک و هم عمل لازک با 50درصد تخفیف در کلینیک نوآوران انجام میشود. با همکاران ما جهت تعیین وقت معاینه تماس بگیرید. و یا از طریق ثبت شماره تماس جهت تخفیف عمل پلک و تخفیف عمل لازک ، شماره خود را وارد کنید تا همکاران با شما تماس بگیرند.

 26. آرا گفت:

  سلام من دو ماهه عمل کردم چشم چپم حدود دو هفته ای میشه بعد از قطع کردن قطره بتامتازون سوزش داره به خصوص زمانی که قطره اشک مصنوعی رو میریزیم اون لحضه گوشه ی چشمم می سوزه و احساس وجود جسم خارجی در چشمم میکنم رفتم پیش دکتر گفت مشکلی نیست و بهم قطره فلوکورت داد تا استفاده کنم خواستم ببینم این طبیعیه البته چشمم یه نمره استیگمات داشت

  1. admin گفت:

   سلام. چون تحت نظر پزشک هستید مشکلی نیست. این عوارض گذرا هستند و بزودی برطرف میشوند.

 27. Baran گفت:

  سلام .میخواستم ببینم شما با دفترچه بیمه سلامت بهزیستی هم قرارداد دارید؟؟هزینه کمتر میشه ؟؟ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه خیر. شما از طریق پذیرش در سایت میتوانید 5,490,000 هزار تومان دیگر هم تخفیف بگیرید.برای این کار شماره تماس خود را در سایت وارد کنید.

 28. Razie گفت:

  سلام . من هفت ماهه‌ک‌عمل لازک‌کردم . ولی چشم‌راستم‌ هنوز انگار بیست و پنج صدمش مونده و تاره نسبت به چشم چپم. چیکار باید بکنم؟ ایا باید بازم به پزشکم‌مراجعه کنم‌. یا اینکه امکان‌ درست شدنش هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. به پزشک خود مراجعه نمایید تا معاینه کنند.

 29. پیمان گفت:

  هزینه بر داشتن پف زیر چشم چقد هستش ؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل پلک و پف چشم ( بلفاروپلاستی) در کلینیک نوآوران با تخفیفات ویژه 5,490,000تومان میباشد.

  2. ناشناس گفت:

   سلام هزینه عمل چشم چقدر ایت

   1. admin گفت:

    با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000تومان میباشد.

 30. ناشناس گفت:

  لطفا هزینه رو در سال۹۹ بهم بگید .چندتا از پیام خارو خوندم دوستان مشکلاتی براشون‌پیش اومده این طبیعیهد؟

  1. admin گفت:

   سلام اگر منظور شما از مشکلات تاری دید بعد از عمل میباشد ، تا سه ماه و یا بعضا تا 6 ماه بعد از عمل طبیعی و در روند ترمیم قرنیه چشم میباشد. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 5,490,000تومان میباشد.

 31. ناشناس گفت:

  سلام کلینیکتون فقط تو تهرانه؟؟تو تبریز کلینیک ندارین؟؟

  1. admin گفت:

   سلام.بله. فقط در تهران .

 32. Ali گفت:

  سلام. خسته نباشید. ببخشید علت اینکه زیر 18 سال عمل نمیکنن دقیق چیه؟ من 17 سالم هست و چون از عینک خوشم نمیاد اصلا خیلی از عینک استفاده نمیکنم و چشمام خیلی ضعیف شده و هر دو آستیگمات هستن.
  اگه من تو 17 سالگی عمل کنم امکان داره چند مدت بعدش دوباره چشمام ضعیف بشه. ایا به همون درجه قبلی بر میگرده؟؟
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. دلیل شرط سنی 18 برای لیزیک اینست که در سنین پایین تر معمولا نمره چشم تثبیت نشده است. و اگر نمره چشم تثبیت نشده باشد بعداز لیزیک احتمال برگشت نمره هست.

 33. یونس گفت:

  سلام چشم من قوز قرنیه داره
  این عمل بدردم میخوره؟؟؟
  لطفا راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قوز قرنیه زیاد باشد خیر به صلاح شما نیست.

 34. سالمی گفت:

  سلام
  هردو چشم من دوربین و نزدیک بین با شماره 3.5 و 4 میباشد . 60 سال دارم چه نوع غملی توصیه میکنید

  1. admin گفت:

   سلام. لیزیک روی چشمان شما صورت نمیگیرد. بایست معاینه شوید تا مشخص شود با گذاردن لنز داخلی دیدتان تصحیح میگردد یا خبر.

 35. احمد گفت:

  سلام، میخواستم بدونم که محدودیت بعد از عمل به چه صورت هست و تا چند روز باید استراحت کرد؟!
  یکی از دوستان این عمل رو انجام داده میگه باید تا ۱ ماه تو فضای تاریک و بدون نور استراحت کرد، خواستم ببینم این کار درسته یا خیر؟!
  و استفاده از گوشی و کامپیوتر یا تلویزیون دیدن بعد از چه زمانی ممکنه و مشکلی نداره؟! و ملا چه کارهایی مجاز نیست بعد از انجام عمل و تا چه مدت؟!
  ممنون از راهنماییتون

  1. admin گفت:

   سلام. تا سه چهار روز ممکن است نور بیرون شما را اذیت کند. پس سه چهار روز در منزل استراحت کنید و پس از یک هفته میتوانید کلیه ی کارهای معمول خودتان را از سر بگیرید. صفحه ی مراقبتهای بعد از عمل را در سایت ما مطالعه فرمایید تا اطلاعات جامعی در این زمینه داشته باشید.

   1. مصطفی گفت:

    سلام وقت بخیر سال قبل برای عمل prk پیش متخصص رفتم بعد از عکسبرداری از قرنیه گفت چشم شما بعد از حدودای 40 سالگی شروع میکنه ب ضعیف شدن نزدیک بینی و عملا عمل کردن برا برداشتن عینک بی فایده هست چون بعدا برای نزدیک بینی باید دوباره از عینک استفاده کنی دیگه منصرف شدم . ایا در کلینیک نواوران میتونم امید داشته باشم ک با عمل عینکم برا همیشه برداشته بشه. الان 38 ساله هستم.ممنون و متشکر

    1. admin گفت:

     سلام. برای عمل های لیزری مانند لیزیک و یا PRK میبایست یک برداشت واقعی داشت. هیچ عملی در هیچ عضوی از بدن، شما را برای همه ی عمر بیمه نمیکند. بمرور بدن پیر شده و بافتهای آن فرسوده میشود. پیرچشمی هم واقعیتیست که میبایست پذیرفت. اما حتی اگر شما پس از عمل لیزیک دچار پیرچشمی هم شوید، فقط برای مطالعه به عینک نیاز خواهید داشت نه برای همه ی وقتها. تازه آنهم در صورت نیاز. میتوانید در کلینیک نوآوران شانس خود را بار دیگر بیازمایید. همیشه امیدوار باشید.

 36. قاسم گفت:

  سلام
  بنده حدود 75 روزی میشه عمل لازک انجام دادم. الان فقط قطره اشک مصنوعی استفاده میکنم . حدود 10 روزی میشه چشم سمت راستم دیدش ضعیف شده نمیتونم نوشته هارو درست بخونم. چشمم معمولا خارش داره وبعضی اوقات احساس جسم خارجی در چشم دارم .
  لطفا راهنمایی فرمایید برای بهتر شدن این موضوع چه اقدامی می بایست انجام بدهم.

  1. admin گفت:

   سلام. تا 90 روز صبر کنید و برای معاینه تشریف بیاورید.

 37. فداست گفت:

  سلام وخسته نباشید از بیمه کار گری هم میشه برای عمل چشم استفاده کنیم و هزینه چقدر میشه

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 5,490,000تومان میباشد.برای بیمه تکمیلی شما برگه داده میشود.

 38. امیر گفت:

  سلام.میخواستم بدونم بعد از جراحی چشم چه مدت نباید ورزش کرد؟؟من ورزش رزمی انجام میدم بعد از جراحی میتونم دوباره ورزش رزمی بکنم؟؟؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. تا دوماه از ورزشهای سنگین خودداری کنید.

 39. منصور خلیلی گفت:

  سلام آیا می توانم بدونه همراه بیایم

  1. admin گفت:

   سلام. بودن یک همراه نیاز است . چون ممکن است بعد از عمل تاری دید داشته باشید.

 40. احمدرضا گفت:

  سلام.من 50 ساله هستم و حدود 3 سال هست که دچار پیر چشمی شدم آیا این عمل را برای من توصیه میکنید

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه بدلیل پیرچشمی این عمل برای شما مناسب نمیباشد.

 41. حسین گفت:

  سلام ببخشید ایا هنوز تخفیف ۵۰ درصدی عمل چشم موجوده

  1. admin گفت:

   سلام. بله. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 5,490,000تومان میباشد.

 42. محبوبه امینی گفت:

  با عرض سلام و احترام
  برای پسرم میخواستم این عمل انجام شود
  ۲۰ سال دارد چشم او استیکمات هست
  میخواستم بدونم برای ورزشکاران این عمل مناسب هست
  او با وزنه کار میکند لطفا راهنمای بفرمائید
  سپاسگزارم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. بله این عمل برای ورزشکاران هم بسیار مناسب است. اما اگر ورزش ایشان برداشتن وزنه های سنگین را دربر میگیرد میبایست حداقل تا دوماه از برداشتن جسم سنگین و ورزشهای سنگین اجتناب کنند تا قرنیه کاملا ترمیم شود. سپس میتوانند ورزش خود را از سر بگیرند.

 43. مجید گفت:

  بعد از لازک که تاری چشم میگیریم، تا چند روز بعد امکان مطالعه کتاب وجود داره. نگران درس و امتحانات هستم. و آیا سوزش اذیت نمی کنه برای کتاب خوندن؟

  1. admin گفت:

   سلام. نهایتا از چهار روز بعد از لازک میتوانید کتاب خود را مطالعه نمایید. برای برخی هم از بعد از عمل چشم برای مطالعه مشکلی نیست.

 44. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید من 18سالم هستش نزدیک بینی دارم شدت ضعیفی چشم راستم بیشتره در 2.5تا3 آیا میشه من عمل لازک انجام بدم تو این سن یا خیر ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. admin گفت:

   سلام. بله میتوانید.

 45. رویا گفت:

  سلام من شماره چشمم۴هست و تنبلی چشم دارم احتمالش هست بعد عمل لیزر دوباره نمره چشمم برگرده؟

  1. admin گفت:

   سلام. میزان درصد برگشت پذیری در معاینه چشم مشخص شده و به شما گفته خواهد شد. احتمال برگشت نمره برای همه ی اشخاص در طول زندگی وجود دارد.

 46. ناشناس گفت:

  سلام و خسته نباشید چشم من چهار و نیم و چشم دیگر چهار و هفتاد و پنج نزدیک بین و هردو یک و نیم استیگماتیسم هست میخواستم بدونم ایا امکان عمل برای من وجود داره؟ اگر این امکان هست کدوم جراحی مناسب تره؟

  1. admin گفت:

   سلام.چنانچه ضخامت قرنیه مناسب باشد لازک انجام میشود.

 47. کریمی گفت:

  سلام ‌خاستم‌بپرسم‌برای‌چشمای‌من‌که‌نمره‌هرکدام‌۱۰اکسیتمات‌است‌میشه‌عمل‌لازک‌انجام‌داد‌ممنون‌مبشم‌راهنمایی‌کنی

  1. admin گفت:

   سلام. آستیگمات تا 6 نمره قابل اصلاح است.

 48. ناشناس گفت:

  سلام من امروز يك مه عمل لازك انجام دادم امروز ضربه خورده پشت پلكم درد ميكنه انفاق خاصي افتاده ؟؟؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. قاعدتا بعد از یک ماه فلپ جابجا نمیشود. اما اگر درد امتداد داشت به مطب مراجعه کنید.

 49. زهرا گفت:

  سلام ببخشید نزدیکبینی چشم بعد عمل که دیگه بازگشتی نداره

  1. admin گفت:

   سلام. برگشت نمره میتواند با کهولت سن و پیرچشمی بوجود بیاید.

 50. سعید گفت:

  سلام.
  من نمره چشم هام به ترتیب سمت راست ۳
  و چپ ۳/۵ ضعیف هستن
  و هر دو چشمام آستیگماتیسم دارن
  سنم ۳۵ سال هستش
  چه عملی رو پیشنهاد میدید

  1. admin گفت:

   سلام. برای معاینه وقت بگیرید. میتوانید عمل لازک انجام دهید.

 51. سپیده گفت:

  سلام خسته نباشید نمره چشم من 1.5 هست هر دو شایدم ی مقدار بیشتر ولی کارم با کامپیوتره بعد عمل میتونم ب کارم ادامه بدم ؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. بعد از عمل یک هفته استراحت کافیست. بعد از آن میتوانید با کامپیوتر خود کار کنید.

 52. محسن گفت:

  سلام خسته نباشید من 30 سالمه نمره چشمم 8 هر دو چشم میتونم عمل کنم 09157440155 از عینک خسته شدم

 53. مرادی گفت:

  سلام.من تقریبا ۱سال پیش عمل لازک کلینیک شما انجام دادم.راضیم هستم.الان میخواستم ببینم هزینه عمل انحراف چشم چقد .

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل انحراف چشم در نوآوران در سال 98 با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل انحراف چشم کلیک کنید.

 54. فاطمه کیهانی گفت:

  سلام من ۵۳ سال دارم دوربین هستم نزدیک من ضعیف است آب مروارید ندارم میخواستم ببینم لازک میشه ؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. به احتمال زیاد بله. اما چشمان شما میبایست معاینه شوند تا پاسخ قطعی بدهیم. ضخامت قرنیه میبایست بررسی شود.

 55. ارزو گفت:

  سلام من چشمم رنگی هست
  ایا با عمل لازک ممکنه تغییر رنگ داشته باشه!؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر .

 56. ساسان مرادده گفت:

  سلام. من شبکیه چشم چپم آسیب دیده و در قسمت مرکزی دیدم لکه بزرگی می بینم و عملا رفع مشکل ضعیفی چشمم تاثیری روی ان ندارد و فقط چشم راستم را می خوام عمل کنم. هزینه عمل در این حالت نیز فرقی می کند؟
  در ضمن تا چه زمانی تخفیف دارد؟

  1. admin گفت:

   سلام . پیشنهاد میکنیم روزهای سه شنبه برای معاینه توسط جناب دکتر سید مسیح هاشمی یکی از بهترین متخصصان شبکیه ایران در کلینیک نوآوران تشریف بیاورید. تخفیف ها فعلا دایر میباشد.

 57. طالب گفت:

  سلام آیا نیاز به همراه هست

  1. admin گفت:

   سلام. بله. بهتر است یک نفر همراه شما باشد. مخصوصا اگر نیاز است مسافت زیادی تا منزل طی کنید. چون چشمها دچار ریزش اشک هستند .

 58. محسن گفت:

  سلام. من چشممو ۶ ماه پیش عمل کردم چپ نیم ضعیف بود راست ۱. چشم چپم دیدش کامل شده. ولی راستم هنوز یکم ضعیفه و ضعغش هیچ تغیری نکرده. تا چند وقت ثابت میشه و اگر ثابت شد و دیدش کامل نشد دوباره عمل اصلاح انجام میدید ؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. تا شش ماه میبایست نتیجه قطعی شود. برای معاینه تشریف بیاورید.

 59. علیرضا گفت:

  سلام من دوماه پیش عمل لازک کردم حدود دو هفته همیش پشت کاسه ی چشمم درد میگیره و چشمام همیشه قرمزه باید چکار کنم از شهرستان هستم باید چکار گنم

  1. admin گفت:

   سلام. اینها عوارض خشکی چشم موقتی بعد از لیزیک بوده و بزودی برطرف میشود. از قطره های اشک مصنوعی خوب استفاده نمایید.

 60. .. گفت:

  سلام.من چند ساله شماره چشمم ثابته، ضخامت قرنیمم خوبه، جدیدا متوجه شدم قوزقرنیه خیلی خفیف هم دارم،سنمم ۳۲، ایا لازک میشه انجام داد؟

  1. admin گفت:

   اگر قوز قرنیه کم باشد احتمال قوی میشود. بایست معاینه شوید.

 61. حامد گفت:

  سلام
  هنوزم تخفیف 50 درصدی دارین؟؟
  من چشام ضعیفه هیچ وقتم از عینک استفاده نکردم ب نظر شما میتونم عمل لازک یا لیزیک چشم انجام بدم؟
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. بله . همکاران ما برای هماهنگی باشما تماس میگیرند

 62. فرزاد گفت:

  سلام ببخشید من چن روز قبل تو کلینیک عمل لازک کردم ،موقع برداشتن لنز تو شهرستان دکتر گفت لنز چشم راستت افتاده،ولی مشکل خاصی نیست به نظر شما با دکتر جراح تماس بگیرم الان دید چشم چپ نسبتا خوبه ولی چشم راستم از چشم چپ تار تر می بینم
  لطفا راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   سلام. به احتمال زیاد مشکلی پیش نیامده اما شماره تماس جراحتان برای همین بشما داده شده که برای مواقع اضطراری مانند همین قضیه با ایشان تماس گرفته و مشاوره بگیرید.میتوانید با ایشان جهت اطمینان تماس بگیرید.

 63. مجتبی گفت:

  سلام
  امکان بیهوش کردن کامل قبل عمل وجود داره؟

  1. admin گفت:

   سلام. این عمل سرپایی محسوب میشود و کل زمان آن برای هر چشم زیر 5 دقیقه است . لذا بخاطر عدم وجود درد هیچگونه نیازی به بیهوشی ندارد.

 64. هادی حسنعلی گفت:

  من چند روز دیگه نوبت دارم. دکترمو می تونم خودم انتخاب کنم یا خیر؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله البته که میتوانید. روز معاینه جراح خود را و روز عمل را خودتان انتخاب میکنید.

  2. سمانه سپهری گفت:

   سلام،روزبخیر،نمره عینک من ۲/۷۵،و ۳/۲۵هستند،شرایط عمل رو دارم؟البته ۱/۷۵آستیگمات داره،ممنون میشم راهنماییم کنید و اینکه بفرمایید چطور میتونم وقت برای عمل رزرو کنم،تشکر

   1. admin گفت:

    سلام خدمت شما. بایست قرنیه شما معاینه و بررسی شود. شماره خود را در فیلد شماره تماس در همین صفحه وارد کنید تا همکارانم با شما تماس گرفته و نوبت دهی شوید.

 65. فراز1370 گفت:

  سلام وقت بخیر. الان هم تخفیف دارید؟یا دیگه تخفیفی نیست؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله تخفیف ها هنوز پابرجاست و در زمان محدود تخفیف های ویژه هم قرار خواهیم داد. همکاران ما جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

 66. کامران گفت:

  سلام
  برای عمل لازک با بیمه تکمیلی البرز طرف قرار داد هستید؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر ، اما بعد از عمل به شما معرفی نامه ی معتبر برای ارائه به بیمه ی تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را استرداد کنید. لازم به تذکر است که عمل لیزیک در این کلینیک بصورت عادی با 50 درصد تخفیف و تنها با پرداخت 5,490,000 تومان انحام میشود که در صورت داشتن قرارداد با بیمه تکمیلی و داشتن شرایط و ضوابط مربوط با تعهدات بیمه تان میتوانید این هزینه را از بیمه ی خود دریافت کنید.

 67. فرزاد گفت:

  سلام ببخشید من نمره چشم 1.5و آستیگمات حدود1
  بطور معمول چه عمل مناسب تره و اینکه هزینه ش چقدره، با توجه به اینکه شهرستان هستم میشه در یک روز عمل انجام بدم و مجبور به اقامت شبانه درتهران نشم.ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. پیشنهاد ما عمل لازک میباشد که در نوآوران با 50 درصد تحفیف و با هزنیه 5,490,000 تومان برای هردو چشم انجام میشود. همکاران ما ترتیبی اتخاذ میکنند که معاینه و عمل شما در یک روز انجام شود.

 68. محمود گودرزی گفت:

  سلام عمل لازک رو چه دکتری در نواوران انجام میده؟

  1. admin گفت:

   با سلام خدمت شما.
   پزشکان کلینیک نوآوران : جناب دکتر ابوالقاسم مختاری (جراح و متخصص چشم ) و جناب دکتر سید مسیح هاشمی (جراح و متخصص چشم ، فوق تخصص شبکیه ) از اساتید برجسته ی دانشگاه و از روسای کلینیک های برجسته و مجهز خصوصی چشم در تهران هستند.

 69. مهسا میرزاخانی گفت:

  سلام

  من ۱۰ روز پیش عمل لازک انجام دادم پیش یکی از پرشکانتون

  دو روز بعد از برداشتن لنز پانسمان
  احساس وجود جسم خارجی تو چشم راستم میکردم
  پیش پزشکم رفتم و گف لایه ی رویی چشمت که داشته تشکیل میشده ، مقداری پاره شده
  و دوباره توی چشم راستم برام لنز پانسمان گزاشتن

  الان یکی دوروز میگذره من احساس میکنم که لایه ی شکل گرفته روی چشم چپم هم داره میشه

  ولی درد و سوزش زیادی ندارم
  خیلی خفیفه

  آیا دوباره باید پیش پزشکم برم تا توی چشم چپم هم باز لنز پانسمان بزاره؟

  یا اینکه چون خیلی خفیفه ممکنه خودش جوش بخوره دوباره و نیازی به پانسمان مجدد نباشه؟

  آیا این اتفاق رایجی بعد از عمل لازک هست که این لابه پاره بشه ؟

  من خیلی مراقبت میکنم و همه قرصا و قطره ها رو به موقع مصرف میکنم

  به چشمم هم تا جایی که میشد دست نزدم نمیدونم چرا این اتفاق میفته

  آیا مشکل از ضعف چشم من در ایجاد ترمیمه؟

  هرگز موقع اشاره به عوارض لازک , درباره ی احتمال پارگی لایه اپیتلیوم جدید تشکیل شده حرفی نزدین

  آیا این اتفاقی که برای من افناده خیلی نادره؟

  لطفا پاسخ بدین ممنون

  1. admin گفت:

   سلام . وقت شما بخیر .
   پزشک شما به شما قطعه شما ره تماس داده است . با همان شماره تماس با ایشان در تماس باشید.

  2. فرزاد شريفلو گفت:

   سلام واسه منم دقيقا همين اتفاق افتاده ولى بهم لنز پانسمان نداده ، فقط يه ژل داده بريزم ، شما خوب شدى ؟؟؟

 70. پروانه گفت:

  سلام
  ببخشید در کلینیک عمل فمتو لیزیک هم انجام میشه؟هزینه اش چقده؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. بله عمل فمتولیزیک در کلینیک نوآوران توسط فوق تخصص چشم انجام میشود و هزینه آن 5,490,000 تومان میباشد.

 71. محمد حسین صبوری گفت:

  سلام من محمد حسین صبوری ۴۸ ساله از تنکابن نمره عینک هر۲چشمم ۱.۲۵ و نزدیک بین هست و پیرچشمی دارم ولی دور را خوب میبینم.اصلا از زدن عینک خوشم نمیاد و خواستم ببینم می تونم عمل کنم یا نه؟لطفا منو راهنمایی کنید.ممنون۰۹۱۲۵۰۶۴۴۶۵

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما جناب صبوری . متاسفانه برای پیر چشمی عمل مناسبی هنوز نیامده است

 72. yalda گفت:

  سلام . زمان معاینه برای عمل چقدر طول میکشه؟ و اینکه امکانش هست معاینه و عمل در یک روز انجام بشه؟ و یک سوال دیگه هم اینکه برای کسانی که از شهرستان مراجعه کنند امکان اقامت هست؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . ما ترتیبی اتخاذ کرده ایم که مراجعین از شهرستان در یک روز معاینه و عمل شوند. همکاران ما جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت

 73. محسن گفت:

  سلام ببخشید من نمره چشمم ۱ و استیگمات هست. هزینه عملم چقدر است و بفرمایی چه عملی صورت میگیره؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک برای هردو چشم در نوآوران با 50 درصد تخفیف 5,490,000 تومان میباشد .

 74. میثم گفت:

  سلام
  من نمره چشمم تقریبا 1 هس اما دور را تار میبینم
  ولی بخاطره شغلم نباید اینجور باشه
  مشکلی نداره برای عمل؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   عمل لیزیک دقیقا چیزیست که شما بدان نیاز دارید. چرا با همکاران ما برای یک معاینه ی دقیق تماس نمیگیرید؟

 75. فاطمه گفت:

  سلام. من شماره چشمام ۱هست اما واقعا دیگه دیدن دور برام دشواره و تقریبا نمیبینم دور رو. عینک هم نمیتونم استفاده کنم. یه دکتری معاینه کردند گفتند برای عمل مشکلی ندارم خواستم ببینم دکترای اونجا این شماره رو عمل میکنند؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خانم اکبری . نمره چشم شما با لیزیککاملا برطرف میشود بشرط اینکه قرنیه شما ضخامت کافی برای عمل لیزیک را داشته باشد. لطفا شماره تماس خود را در سایت قرار دهید تا همکاران در اولین فرصت با شما جهت مشاوره و معاینه ی عمل تماس بگیرند.

 76. سعید گفت:

  سلام وقت بخیر .
  من از عینک استفاده میکنم چشام هم تنبلی داره و هم استیکماته . چه عملی براش لازمه ؟
  و اینکه در کل عینک بهتره یا عنل جراحی با توجه به عوارض جانبیش ؟

  1. admin گفت:

   سلام. وقت شماهم بخیر.
   میزان تنبلی چشم مهم است. اگر تنبلی شدید باشد عمل جایز نیست. اما میبایست چشمان شما دقیقا معاینه شود تا بتوان تشخیص درست داد. اینکه برای چشمان شما عینک مناسب تر است یا عینک در معاینه مشخص میشود.

 77. حسن کرملو گفت:

  سلام خسته نباشید من یک ماه پیش توکلینیک شما عمل کردم بعد قرار بود اون ۳۰۰ تومن تخفیف بعد از ۱۰ ۱۵ روز واریز شه ولی خبرنشد.واسه دوستم که باهم اومده بودیم واریزشده ولی با من هیچ ارتباطی برقرارنشده؟من هم اس ام اس داده بودم هم شمادموثبت کرده بودم توسامانه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. admin گفت:

   سلام . اگر پیام را درست و به موقع داده باشید حتما مثل بقیه پرداخت شده است. اما اگر باز هم وقفه ای در این کار برای شما شده از طریق همان شماره پیامک مجددا پیگیری نمایید.

 78. سولماز گفت:

  سلام عمل لازک توسط کدام دکترانجام میشود

  1. admin گفت:

   سلام. توسط دکتر سید مسیح هاشمی و دکتر ابولقاسم مختاری که هردو از فوق تخصصان چشم و از اساتید بزرگ دانشگاه چشم پزشکی هستند.

   1. poorya گفت:

    سلام
    می خواستم بدونم تا ۱۰ تیر تخفیف ها پابرجاست یا نه؟؟

    1. admin گفت:

     سلام. بله فعلا تخفیف به قوت خود باقیست.

   2. 09182861901 گفت:

    سلام ببخشید شماره چشم من بالاست یکیش 10 یکیش 8 ایا عمل انجام میش

    1. admin گفت:

     سلام. بایست ضخامت قرنیه بررسی شود. برای معاینه تشریف بیاورید

 79. MAH گفت:

  سلام هزینه عمل PRK چقدر هست؟

  1. admin گفت:

   سلام.
   قیمت 5,490,000 تومان میباشد.

  2. Mn گفت:

   سلام من نمره چشمام 1/5 هست وفک کنم قبلا گفتن استیگمات هم هست. به نظر شماکدوم عمل برای من بهتره

   1. admin گفت:

    با عرض سلام. البته چشمان شما میبایست معاینه شود. اما ما اغلب عمل مدرن لازک را به مراجعین خود پیشنهاد میکنیم.

 80. ملیکا گفت:

  سلام تو ماه خرداد ۵۰درصد تخفیف دارید

  1. admin گفت:

   سلام. بله. با عنایت الهی فعلا تخفیف ها به قوت خود باقیست.

 81. Mohammad گفت:

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم عمل شبکیه چشم انجام میدین یانه
  اصلادرمانی براش هست یاخیر
  باتشکر

  1. admin گفت:

   سلام.
   بله دکتر مسیح هاشمی از اساتید برجسته وبسیار باتجربه و فوق تخصص شبکیه ولیزر ایران هستند .
   ساعات حضور در کلینیک : پنجشنبه های غیر تعطیل ساعت ۱۱صبح
   آدرس : تهران میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک ۲

 82. حسن گفت:

  سلام خسته نباشید برای عمل آیا محدوده سنی وجود داره؟

  1. admin گفت:

   سلام. از 18 تا 55 سال

  2. ابوالفضل خالقی گفت:

   باسلام چشم چپم پایینترین نمره را داردتنبله عینک ازسن کم میبایست استفاده کنم که نمیفهمدن فارابی یک دکترعمل کرد بدون باند فقط بخیه ها رو حس میکردم چرا عمل .چشم چپی انحراف داشت البته با مسکن انحرافی نداره اما اون عمل فرقی نکرد دو بینی دارم اما مشکل از ضعیفی چشم بود چشم راستم خوبه خاستم ببینم تخفیف 50درصدهست. زیرپوشش بهزیستی هستم با تشکر

   1. admin گفت:

    با سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 5,490,000تومان میباشد.

 83. ناشناس گفت:

  با سلام کسی که چشماش هم آستیگمات باشه و هم نزدیک بین هزینه عمل دوبل میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . هزینه یکسان است.

 84. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر پس شما معرفی نامه قبول نمیکنید قبل از عمل درسته؟؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله درست میباشد.

 85. جلال مرادی گفت:

  سلام با کدوم بیمه های تکمیلی طرف قرارداد هستید

  1. admin گفت:

   سلام. بعد از عمل به شما معرفی نامه معتبر برای تمام بیمه های تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را دریافت کنید. اما خارج از بیمه شما در نوآوران عمل لیزیک را با 50 درصد تخفیف انجام میدهید. هزینه ی عمل لیزیک دوچشم با عکس از قرنیه در نوآوران تنها 5,490,000 تومان میباشد.

 86. نرگس گفت:

  سلام . هزینه برداشتن پلک و افتادگی پلک چنده؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه ی عمل دو پلک با تخفیف توسط پزشکان بسیار متبحر ایران در این کلینیک5,490,000 تومان میباشد.

 87. فاطمه گفت:

  سلام من یکهفته قبل از عید لازک انجام دادم و تاالان بسیار راضی بودم حدود یکهفته س که موقع شستن چشمهام یا حتی پاک کردن اشکم از روی پلک ، چشمم درد میگیره انگار ضربه خورده و شبها بی اختیار در خواب اشک میریزم. لطفا راهنماییم کنید علتش چی میتونه باشه و چکار باید کنم ممنون

  1. admin گفت:

   سلام.باید معاینه شوید تا مشخص بشود

 88. ناشناس گفت:

  سلام .جایی از سایت گفته شده بیمه های تکمیلی قبول میکنین درسته؟بیمه کارافرین رو قبول میکنین؟اگر بله است قرارداد مستقیم دارید یا فاکتور میدین؟
  سوال بعدیم این هست که من شماره چشمم هر دو نزدیک بین 3ونبم بدون استیگمات ایا بعد عمل دید ده دهم پیدا میکنم یا باید عینک بزنم همچنان و برای داداشم که شماره چشمش هفت و نیم با استیگمات هستش چطور؟ممنون میشم جواب سوالات رو کامل بفرمایید تا بدونم باید چیکار کنم برای عمل

  1. admin گفت:

   سلام. برای بیمه ها فاکتور معتبر رو رسمی داده میشود اما هزینه عمل برای هردو چشم بطور عادی دارای 50 درصد تخفیف و به قیمت 5,490,000 تومان است. که شما میتوانید از بیمه تکمیلی خود آنرا هم دریافت کنید.
   با معاینه ی دقیق پزشک به شما خواهد گفت که شرایط چشم شما بعد از عمل به چه شکل خواهد شد. اما 85 درصد کسانیکه عمل لیزیک میکنند به دید 10/10 میرسند. و آنهایی هم که به دید کامل نمیرسند نیازشان به عینک بشدت کاهش میابد و نیاز به عینک بصورت دائم ندارند.

   1. رها گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    من ازعینک مطالعه بانمره 1استفاده میکنم ایا عمل لازک برای من مفیدهست وامکان بهبود هست؟؟

    1. admin گفت:

     سلام. بله البته.

     1. Miss k گفت:

      سلام وقتتون بخیر. اپتومتریست بمن گفت که قرنیه چشمت نازکه و نمیتونی عمل لیزیک‌ انجام بدی ولی من خودم واقعا دوست دارم‌ این عمل رو انجام بدم، واقعا نمیشه هیچکدوم ازین عمل‌ها رو‌برای حذف عینک انجام بدم؟

     2. admin گفت:

      سلام خدمت شما. ضخامت قرنیه توسط دستگاههای پیشرفته تعیین میشود. برای معاینه تشریف بیارید. چنانچه ضخامت قرنیه کم باشد میتوانید از عملهای فمتولیزیک و یا فمتواسمایل استفاده نمایید.

    2. محمد گفت:

     تنبلی چشم میتوان لازک کرد

     1. admin گفت:

      سلام. بله اما شماره چشم همان نمره ای میشود که با عینک داشتید.

     2. مرتضی همتی گفت:

      سلام میخوام بدونم تو شهر همدان هم عمل چشم انجام میدن

     3. admin گفت:

      سلام. کلینیک نوآوران فقط در تهران شعبه دارد. و شعبه ی دیگری ندارد.

     4. دانیال گفت:

      سلام
      من دو بعد از عمل لازک لکه خون تو چشمم ظاهر شده باید چکار کنم

     5. admin گفت:

      سلام. برای معاینه تشریف بیاورید.

 89. مهران گفت:

  سلام خسته نباشيد
  ميخواستم بپرسم براي عمل لازك تحفيف ٥٠٪؜ تا كي مدت داره ؟

  1. admin گفت:

   سلام. فعلا این تخفیف تا آخر بهار 1398 به قوت خود باقیست. اما ممکن است تعرفه های پزشکی بطور کامل از سوی وزارت بهداشت در خردادماه تغییر نماید که بالتبع قیمت لیزیک با 50 درصد تخفیف نوآوران هم از آن تبعیت خواهد کرد.

   1. A گفت:

    سلام درصورتی که نوبت عمل برای تیرماه بخواهیم هیچ تخفیفی شامل نمی شود؟

    1. admin گفت:

     با سلام. فعلا تخفیف به قوت خود باقیست اما ممکن است قیمت کلی عمل لیزیک در سال جدید تغییراتی بکند.

    2. مرضیه گفت:

     سلام توی یکی از شهرستان ها استان خوزستانزندگی میکنم و میخوام عمل لازک حذف عینک انجام بدم اما در رابطه با مکان عمل تهران جایی ندارم برم از معابنه تا نوبت عمل چند روز طول میکشه؟

     1. admin گفت:

      سلام. میتوانید با همکاران ما هماهنگ کنید تا معاینه و عمل در یک روز انجام شود. منتهی یک همراه داشته باشید .

 90. زهره گفت:

  سلام برای قرنیه نازک هم امکان عمل وجود داره؟

 91. زهره گفت:

  سلام برای قرنیه نازک هم امکان عمل هست؟ قبلا برای عمل اقدام کرده بودم اما انجام ندادن برام

  1. admin گفت:

   با عرض سلام .
   بله اگر قرنیه سلامت کافی را داشته باشد میتوان عمل لازک و یا پی آر کی را روی چشمان شما انجام داد. جهت اطلاع بیشتر میتوانید صفحه لیزیک و قرنیه نازک را در سایت ما مطالعه کنید و یا برای معاینه ی دقیق تر به کلینیک مراجعه کنید.
   همچنین شما میتوانید با ارسال عکس قرنیه به شماره ی 09021281192 در واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید..
   همکاران ما برای تعیین وقت باشما تماس خواهند گرفت.

 92. ابراهیمی گفت:

  سلام لطفا هزینه عمل رو بفرمایید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک (لازیک) به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در سال 1400 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط 5,490,000 تومان

   کیفیت کم نظیر ما بسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

   1. آراد گفت:

    سلام میخوام بدونم هزینه عمل لازک یا لیزیک الان چقدره؟

    1. admin گفت:

     قیمت عمل لیزیک و لازک در کلینیک چشم پزشکی نوآوران در سال 1400 برای هر دو چشم با 50 درصد تخفیف ویژه 5,490,000 تومان میباشد.

  2. علیرضا گفت:

   سلام من پنج شنبه برای معاینه اومدم ک برای دوشنبه بهم وقت عمل دادن ولی کسی بهم نگفت نمره چشمام چنده یا میخوای دکتر جراحت کی باشه،واقعا همینجوری فقط پول گرفتنو وقت عمل دادن!دوشنبه چ کسی جراحی میکنه ۹ صبح؟

   1. admin گفت:

    سلام. روز عمل ، دکتر جراح و نوع عمل لیزری همه به درخواست خود شما صورت میگیرد. چنانچه در پر کردن فرم درخواستتان خللی ایجاد شده میتوانید با تماس آنرا صلاح نمایید. و اطلاعات کاملی در مورد پزشک معالج خود بگیرید.

    1. ناشناس گفت:

     سلام میخواستم بپرسم برای نوبت عمل چشم به چه صورت باید باشد؟

     1. admin گفت:

      سلام. شماره تماس خود را در فیلد تخفیف ها وارد نمایید. همکاران با شما تماس میگیرند.

 93. مهتاب گفت:

  سلام ببخشید ميخواستم بدونم هزینه عمل به چه صورت هستش؟
  ممنون از پاسخگوییتون

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه ی عمل لیزیک و لازیک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50 درصد تخفیف 5,490,000 تومان میباشد.

 94. نوید گفت:

  هزینه عمل چقد میباشد

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک (لازیک) به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در سال 1400 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط 5,490,000 تومان

   کیفیت کم نظیر ما بسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید: