عمل لازک چشم (LASEK)

عمل لازک چشم ، یک عمل سرپایی برای اصلاح عیوب انکساری چشم توسط اشعه لیزر


به راحتی با عینک خداحافظی کنید !


عمل لازک چشم
 

عمل لازک چشم (لازیک) چیست؟

عمل لازک چشم (Lasek) یا به بیانی دیگر عمل لازیک چشم ، نوعی از جراحی PRK برای اصلاح نزدیک بینی ، دوربینی و آستیگماتیسم می باشد. لازک ترکیب خاصی از روش های عمل لیزیک چشم و عمل PRK است. لازک در واقع نوعی از جراحی سرپایی قرنیه چشم است که توسط آن، عیوب انکساری چشمان شما از بین میروند. میتوان گفت عمل لیزیک (Lasik) محبوب ترین جراحی لیزر چشم میباشد؛ اما برای افرادی که شرایط عمل لیزیک را ندارند ، PRK یا عمل لازک (لازیک) در مقایسه با لیزیک ، گزینه ای با نتایج بهتر میباشند. همانند سایر انواع جراحی های انکساری لیزر، لازک نیز با تغییر شکل قرنیه با استفاده از لیزر اگزایمر کار می کند و اجازه می دهد که نور به داخل چشم برسد، تا بدون استفاده از عینک و یا لنز، وضوح بینایی شما در حد مطلوب باشد.


عمل لازک چشم ( لازیک )
تفاوت اساسی در نحوه جراحی لازک ، لیزیک و PRK مربوط به چگونگی آماده سازی چشم برای درمان لیزر میباشد.


عمل لازک : عمل حذف عینک

حذف همیشگی عینک، برای کسانیکه سالها از عینک استفده میکنند، یک رویای زیبا و لذتبخش میباشد. عمل لازک، این رویا را به حقیقت پیوند میدهد و باعث میشود تا شما، عینک را از روی صورت خود حذف نموده، و طعم لذتبخش زندگی بدون عینک را دوباره تجربه کنید. دید بسیار شفاف و واضحی که پس از ترمیم قرنیه توسط لازک ( عمل حذف عینک) بوجود می‌آید، بسیار تجربه ی دلپذیریست. شما عزیزان میتوانید این تجربه را با صرف هزینه ای باورنکردنی و ارزان در کلینیک نوآوران بدست آورید. عمل لازک یا حذف عینک با 50٪ تخفیف ویژه در کلینیک نوآوران انجام میشود.


لازک : عمل حذف عینک


50 % تخفیف عمل لازک چشم، توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص. برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:مزایای عمل لازک چشم چیست ؟

از مزایای عمل لاز چشم میتوان به این موارد اشاره کرد:

 • لازک یک جراحی بدون درد و خونریزی میباشد
 • عمل لازک چشم نیاز به بیهوشی ندارد
 • هزینه ی لازک نسبت به خرید سالانه‌ی عینک و لنز بسیار مقرون به صرفه است
 • عمل لازک برای قرنیه هایی که بدلیل نازکی قادر به لیزیک نیستند قابل انجام است
 • عمل لازک چشم عوارض کمتری نسبت به عمل لیزیک دارد.
 • با این عمل براحتی از شر عینک راحت خواهید شد


خطرات و عوارض جراحی لازک

همچون دیگر عملهای جراحی چشم، عمل لازک هم عوارض جانبی موقتی خاص خود را داراست. عوارض جراحی لازک و PRK بسیار شبیه به عوارض جراحی لیزیک میباشد . عوارض جانبی لازک هم کاملا موقتی بوده و طی چند روز تا چند هفته برطرف میشود. این عوارض، ممکن است شامل اختلالات بینایی مانند موارد ذیل باشد:

 • دید مبهم و تار، با انعکاس و هاله نور از چند روز تا چند هفته پس از عمل
 • اصلاح بیش از حد بینایی: بینایی کمرنگ یا رگرسیون که ممکن است نیاز به جراحی مجدد یا و یا استفاده از عینک و لنز برای برخی فعالیتها داشته باشد.
 • خشکی چشم برای مدت چند هفته که با قطره اشک مصنوعی کنترل شده و بهبود میابد.
 • احتمال عفونت چشم برای کسانیکه مراقبتهای پس از عمل لازک را جدی نمیگیرند.
 • در حالیکه لازک از خطرات مربوط به فلاپ قرنیه لیزیک جلوگیری می کند، برخی از عوارض منحصر به جراحی لازک نیز وجود دارد.
 • در بعضی موارد، فلاپ اپیتلیال نازک ایجاد شده در لازک، به اندازه کافی قوی نیست و همانطور که در PRK دیده می شود ، فلاپ اپیتلیال به طور کامل حذف خواهد شد. این موضوع خطرناک نیست؛ اما اگر نسخه تجویزی جهت نزدیک بینی دارید، ممکن است دید نامناسب را تجربه کنید. الکل استفاده شده در طول لازک ، ممکن است سبب آسیب به بافت سلول های اپیتلیال شده که بلافاصله بعد از جراحی، روند بهبودی را تسریع می کند. بازیابی پس از اپی لیزیک به طور معمول سریعتر است. زیرا در هیچکدام از روش ها از الکل برای ایجاد ورید اپیتلیال استفاده نمی شود.

 

مراحل انجام عمل لازک چگونه است؟


 

ویدئوی عمل لازک چشم (لازیک) در کلینیک نوآوران


آیا میخواهید بدانید در حین عمل لازک در کلینیک نوآوران چه میگذرد؟ و مراجعه کنندگان از ورود تا بعد از عمل چه مراحلی را میگذرانند ؟ آیا این عمل سرپایی که بدون در و بیهوشی است و تنها 5 دقیقه طول میکشد ، ترس و استرس دارد؟ پس حتما ویدئوی عمل لازک را ببینید تا با دیدن مراحل عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران ، تمام ترس ها و نگرانی های بی‌مورد شما برطرف شوند .

 

 


هزینه عمل لازک چشم

در کلینیک نوآوران به خواست خداوند توانسته ایم هزینه‌ عمل لازک را تا 50٪ پایین بیاوریم. بدین صورت که داوطلبان عمل لازک در کلینیک نوآوران، با ارسال شماره تماس از طریق فیلد سایت، کد تخفیف میگیرند. با این کد تخفیف، شما میتوانید قیمت عمل لازک چشم را با 50 درصد تخفیف ، با نصف هزینه‌ی لازک در کلینیک های دیگر ایران انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر و اخذ کد تخفیف، هزینه‌ی عمل لازک چشم را در سایت ما مطالعه نمایید.

این نکته بسیار حایز اهمیت است که در کلینیک نوآوران، شما عمل لازک را با پیشرفته ترین دستگاه لیزیر فعلی در جهان انجام میدهید. برای آگاهی بیشتر، دستگاه پیشرفته لازک در سایت ما را مطالعه نمایید. عمل لازک در این کلینیک توسط بهترین جراحان چشم ایران انجام میگیرد. ما بهترین کیفیت لازک چشم را با کمترین هزینه در اختیار هموطنان عزیز قرار داده یم. هزینه عمل لازک 1401 را در نوآوران مشاهده نمایید.برای آگاهی از شرایط و قیمتهای بسیار عالی عمل پلک در کلینیک نوآوران با تخفیف ویژه، صفحه هزینه عمل بلفاروپلاستی را در سایت ما مشاهده نمایید.

در جراحی لازک (لازیک) چه اقداماتی انجام می شود ؟


اقدامات قبل از عمل لازک چیست؟

قبل ازعمل لازک (لازیک) ، جراح چشم شما بررسی و معاینه میکند تا ببیند آیا شما برای جراحی لیزر چشم مناست هستید یا خیر. بسیاری از جراحان چشم در صورتی جراحی چشم لازک را توصیه می کنند که شما برای جراحی چشم لیزیک مناسب نباشید. برای مثال ممکن است ضخامت قرنیه شما بقدر کافی برای لیزیک مناسب نباشد. آنگاه لازک به شما پیشنهاد میشود. اگر ازلنزهای تماسی استفاده می کنید، پزشکان ما معمولا به شما توصیه می کند تا قبل از انجام معاینات برای جراحی چشم، استفاده ازآنها را بطور کامل متوقف کنید؛ زیرا ممکن است شکل طبیعی قرنیه تغییر کند.

آماده شدن برای عمل لازک چشم

در هنگام معاینات قبل از عمل به شما توصیه هایی شده است که میبایست آنها را رعایت نمایید. میتوان این اقدامات را به این شرح بیان نمود:


 • ترجیحاً از یک هفته قبل از عمل لازک از لنز تماسی استفاده نکنید
 • شب قبل از عمل لازک چشم، استحمام کرده و پلکها و مژه ها را با شامپو بچه کاملا بشویید
 • از روز قبل از عمل لازک ، از آرایش اجتناب کنید
 • در روز عمل لازک از هیچ ماده شوینده و مواد آرایشی برای صورت استفاده نکنید
 • در روز عمل لازک چشم از عطر و اودکلن استفاده نکنید
 • یک همراه با خود داشته باشید چون در هنگام بازگشت به خانه نمیتوانید رانندگی کنید
 • کاملا آرام و خونسرد باشید. لازک عملی سرپایی و بسیار ساده است
 • پیش از عمل لازک، از قرنیه شما عکسبرداری انجام میشود تا میزان نتیجه بخشی عمل مورد بررسی قرار گیرد.

معاینه وعکس قبل از عمل لازک چشم، شامل چه مواردی می باشد؟

✅معاينه کامل چشم پزشکي شامل: معاينه با اسليت لامپ، اندازه گيري فشار چشم ها، بررسي حرکات کره چشم و بررسي قسمت هاي خلفي چشم يعني عصب و پرده شبکيه (پس از ريختن قطره گشاد کننده مردمک) و ارزيابي دقيق عيب انکسار (نمره عينک) و ميزان بينائي انجام مي شود.
✅عکس هاي رنگي خاصي به نام توپوگرافي و پاکي متري و يا اِرب اسکن براي ارزيابي قرنيه از نظر اندازه گيري ضخامت قرنيه و عدم وجود قوز قرنيه و آستيماتيسم نامنظم و بررسي جزئيات نقشه اپتيکي سطح قرنيه انجام مي شود.


در هنگام عمل لازک چه میگذرد؟


پیش از عمل شما در اتاقی به همراه پرستار ، لباس مخصوص را به تن کرده و پلک و اطراف چشم شما با محلول مخصوص شستشو داده میشود. سپس چشمان شما با قطره های بی‌حس کننده ، بی حس میشوند. همانطور که پیش‌تر گفته شد، این عمل نیاز به بیهوشی ندارد. از شما خاسته میشود که به اتاق جراحی بروید. شما در کنار دکتر، روی تخت مخصوص زیر پیشرفته ترین دستگاه لیزر فعلی دنیا دراز میکشید. این عمل تنها 5 دقیقه طول میکشد. پس کاملا آسوده باشید. جراح یک برش دایره ای در اپیتلیوم قرنیه با استفاده از یک تیغه خوب (تریفین) ایجاد می کند. تریپین یک ناحیه کوچک قوسی شکل را از ناحیه دور جدا می کند، فلاپ اپیتلیالی که ایجاد می شود به چشم متصل است. یک محلول الکل رقیق روی چشم حدودا 30 ثانیه قرار می گیرد، که لبه های اپیتلیوم را از بین می برد و جراح آرامی فلاپ سست اپیتلیوم را به طرف آن فشار می دهد.


سپس برای تغییر شکل استروما قرنیه ، لیزر اکسایمر روی چشم قرار می گیرد و بینایی شما را تصحیح می کند. پس از درمان کامل لیزر، فلاپ اپیتلیال روی چشم قرار می گیرد.لنز مخصوصی که به عنوان یک باند محافظ عمل می کند، روی چشم شما قرار می گیرد.شما در این نوع جراحی به هوش هستید و هیچ دردی احساس نمیکنید، اما جراح شما ممکن است جهت حفظ آرامشتان برای شما یک آرام بخش تجویز کند.پس از عمل لازک چشم، روند بهبودی چگونه است؟

همانطور که قادر نخواهید بود بعد از جراحی به خانه بروید، باید ترتیبی فراهم کنید تا رانندگی نیز نکنید. همچنین باید زمان کارتان را نیز تنظیم کنید ، میتوان گفت بهبودی تقریبا یک هفته طول خواهد کشید و بینایی شما شروع به بهبود می کند.

پس از مدت کوتاهی استراحت بعد از جراحی لازک، می توانید به خانه برگردید. اکثر افراد ناراحتی خفیفی را در چند روز اول پس ازعمل لازک اعلام می کنند.شما نیاز به نگه داشتن لنز مخاطی (باند) در چشم خود برای حدودا چهار روز ، در حالی که سلول های اپیتلیال بهبود می یابند دارید. پزشک شما استروئیدهای موضعی و آنتی بیوتیک ها را برای حداقل سه هفته تجویز می کند تا به درمان کمک کند و خطر عفونت را به حداقل برساند.

به طور کلی، بهبود دید پس از لازیک و اپی لیزیک به طور قابل توجهی کندتر از لیزیک میباشد و بهبودی اغلب کندتر ازPRK است. بهبود اولیه بصری در جراحی لازک می تواند تا یک هفته ، به جای 24 ساعت ، در موارد معمول لیزیک طول بکشد و نتایج نهایی را می توان از چند هفته تا چند ماه مشاهده کرد. نتایج عمل لازک و PRK شبیه به نتایج لیزیک میباشد. اکثر افراد بعد از لیزر چشم به بینایی 10/10 دست پیدا میکنند. بسته به نوع شغل شما ممکن است هنوز نیاز به عینک یا لنزهای تماسی داشته باشید، اما نیازتان به طور قابل توجهی کمتر خواهد بود.

نکته جراحی چشم لازک یک جایگزین امن و موثر برای لیزیک میباشد و به طور معمول انجام می شود ، اگر شما شرایط لیزیک را ندارید ، به دلیل بهبود سریع و ناراحتی کم در لیزیک، چشم پزشک متخصص چشم می تواند شما را راهنمایی کند اما ممکن است لازک بهترین عمل جراحی اصلاح بینایی برای شما باشد. در لازک ، بر خلاف فلپ ضخیم تر در لیزیک ، یک فلپ فوق نازک روی سطح چشم ایجاد میشود ، .

اپی لیزیک (ای لیزیک) چیست؟

یکی دیگر از جراحی های لیزر چشم، اپی لیزیک (epi-LASIK) یا ای لیزیک ( e-LASIK) است که بسیار شبیه به لازک میباشد اما به جاي استفاده از الكل براي از بين بردن اپي تليوم مانند لازک، در اپي لیزک ، جراح به طور معمول با استفاده از پره اي پلاستيکي براي جدا کردن ورقه اپي تليال از چشم استفاده مي کند. که این روش از واکنش الکل جلوگیری می کند و می تواند سلول های اپیتلیال را از بین ببرد.

خوب است بدانیم هر سه روش لازک، لیزیک و PRK میزان موفقیت و نتیجه دید مشابهی دارندو لزوما نمیتوان در دراز مدت یکی را بهتر از دیگری دانست ، اما دید در هفته اول با لازک در مقایسه با لیزیک و PRK درخشان تر میباشد .پس از معاینه کامل چشم، جراحان ما بهترین نوع عمل لیزر چشم را با توجه به شرایط و نیازهایتان به شما توصیه خواهند کرد.


تفاوت لازک و لیزیک در چیست؟

در طول عمل لیزیک ، یک "فلاپ" یا برش دایره ای به ضخامت حدود 100 میکرون روی سطح چشم بوسیله یک میکروکراتوم یا ابزار جراحی لیزر فمتوسکند ایجاد میشود. سپس جراح فلپ لولا را برای دسترسی به استروما باز می کند و با استفاده از لیزر اکسایمر، بافت قرنیه را تغییر می دهد. سپس فلپ به موقعیت اصلی خود بازگردانده می شود و به عنوان یک باند طبیعی عمل می کند. فلاپ ایمن و بدون سوزش است، و بهبودی نسبتا سریع اتفاق می افتد.در زمان انجام جراحی PRK ، به جای ایجاد فلاپ قرنیه مانند جراحی لیزیک ، جراح به طور کامل لایه بیرونی قرنیه (اپیتلیوم، که مانند یک لایه پوست پوشش قرنیه است) را با استفاده از یک محلول الکلی و یا ابزار جراحی حذف و سپس با استفاده از لیزر اکسایمر، استرومای قرنیه پایه را تغییر می دهد . لایه اپیتلیال جدید در عرض پنج روز بهبود میابد.

اما جراحی لازک یا لازیک ، ترکیبی از لیزیک و PRK است ؛ به این شکل که اپیتلیوم قرنیه با ضضخامتی حدود نصف آنچیزیکه در لیزیک برش داده میشود، از لایه استرومای زیرین جدا شده است؛ اما به جای از بین بردن این بافت مانند PRK، جراح لازیک ، این فلاپ نازک از اپیتلیوم را به یک سمت قرنیه متصل می کند. جایی که اپیتلیوم را به چشم متصل میکند، مانند فلاپ ضخیم ایجاد شده در جراحی لیزیک میباشد. پس از اتمام درمان لیزر، بافت اپیتلیال مجددا بر روی سطح چشم برای پوشش استرومای لیزری قرار می گیرد و یک لنز تماس با باند روی آن قرار می گیرد تا اپیتلیوم را در جای خود حفظ کند.
در نهایت برای درک بیشتر این تفاوت، میتوانید به مقاله تفاوت لیزیک با لازک مراجعه نمایید.


مقایسه لازک و پی آر کی PRK

لازک بسیار شبیه PRK است. به این ترتیب که به جای ایجاد فلاپ ضخیم تر قرنیه مانند عمل جراحی لیزیک ، هر دو شامل بلند کردن اپیتلیوم بسیار نازک برای دسترسی به بافت های عمیقتر قرنیه میباشند. تفاوت اصلی بین لازک و PRK این است که لازک اپیتلیوم را حفظ و سپس لایه اپیتلیال را جایگزین می کند در حالی که در PRK اپیتلیوم به طور کامل حذف می شود و از بین می رود و یک لایه اپیتلیال جدید در طی چند روز بعد از جراحی دوباره رشد می کند.
در ابتدا، بسیاری از جراحان فکر میکردند که با حفظ اپیتلیوم ،عمل لازک زمان بازسازی سریع تری از عمل PRK خواهد داشت. در صورتی که در عمل، بسیاری از جراحان متوجه شده اند که لایه اپیتلیال جایگزین در جراحی لازک، معمولا در مقایسه با رشد یک لایه اپیتلیال جدید بعد از PRK، بیشتر طول می کشد.

 

ویدئوی تصویری در مورد نحوه ی عمل لازک و PRK
 

نکته بهبود بینایی پس از عمل لازک (LASEK) یا همان لازیک ، ممکن است کندتر از سایر روشهای لیزر باشد، اما عوارض (مانند خشکی چشم ) کمتری نسبت به سایر روشها دارد . در لازک ، بر خلاف فلپ ضخیم تر در لیزیک ، یک فلپ فوق نازک روی سطح چشم ایجاد میشود ، .

سوالات مهم پیرامون عمل لازک چشم:آیا عمل لازک نیاز به بیهوشی دارد؟

خیر . عمل لازک یک جراحی سرپایی محسوب شده که مدت زمان آن برای دو چشم از 15 دقیقه بیشتر نمیشود. برای راحت بودن بیمار از قطره بی حسی در چشم بیمار استفاده میشود.تا چه مدت بعد از عمل لازک چشم، دید تار میباشد؟

این مسئله بستگی به عوامل مختلفی دارد. عواملی مانند ضخامت قرنیه، نمره چشم، نوع عیب انکساری و... اما این تاری کاملا موقتی بوده و طی چند روز تا چند هفته بطور کامل بهبود پیدا میکند و دید شما کاملا شفاف و واضح میگردد.آیا هزینه عمل لازک چشم با دیگر عمل ها مانند لیزیک و فمتولیزیک متفاوت است؟

تفاوت قیمت عملهای لیزری میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. مثلا قیمت عمل لازک و لیزیک در کلینیک نوآوران تفاوتی باهم ندارند. اما قیمت عمل لازک با عمل فمتولیزیک متفاوت است. در عمل فمتولیزیک چون از دو اشعه لیزر متفاوت برای برش قرنیه و تصحیح بیماری استفاده میشود، قیمت دوبرابر میشود.آیا در کلینیک نوآوران ، عمل لازک با بیمه تکمیلی هم انجام میشود؟

خیر. در این چشم پزشکی، عملهای لیزیک و لازک با 50٪ تخفیف برای همه ی اقشار صورت میپذیرد. اما برای کسانیکه میخواهند از بیمه تکمیلی خود هم استفاده نمایند، فاکتور و مدارک معتبر ارائه میشود.احساس خشکی چشم پس از عمل لازک موقتی می باشد یا دایمی ؟

این احساس خشکی در چشم کاملا موقتی بوده و پس از طی یک مدت استفاده از قطره اشک مصنوعی، کاملا برطرف میشود.بعد از عمل لازک چشم چند روز نیاز به استراحت است؟

بعد از عمل لازیک، معمولا بين 3 تا 5 روز بعلت تحريك پذيري بالاي چشمها، بهتر است در محيط كاري يا محیط آفتابي و گرد و خاكي قرار نگیرید . همچنین از عینک آفتابی استفاده نماید. برای اطلاعات بیشتر مقاله ی مراقبتهای بعد از عمل لازک را مطالعه نمایید.عمل مدرن لازک چشم در چه نمره هایی انجام میشود؟

عمل طبق این شماره ها و بسته به ضخامت قرنیه و سن، قابل انجام می باشد: نزدیک بینی 1 تا 10 دوربینی 1 تا 6 آستیگمات 0.5 تا 6بانوان چه مدت بعد از عمل لازک چشم می توانند رنگ مو وآرایش دور چشم انجام دهند؟

آرايش دور چشم و رنگ مو ، از دو هفته بعد از عمل لازک چشم بدون مشكل است .از چه زمان بعد از لازک میتوان ورزش کرد؟

بهتر است تا دوماه از ورزشهای سنگین و کارهای سخت ممانعت کنید. حتی در این مدت بارهای سنگین را جابجا نکنید.
شما میتوانید در صفحه سوالات لازک ، اطلاعات بیشتری را در زمین عمل لازک چشم دریافت نمایید. همچنین میتوانید در همین صفحه با پرسیدن سوالات و ابهامات خود پیرامون عمل لازک در قسمت کامنت ها، ابهامات خود را برطرف نمایید. همکاران ما پاسخگوی سوالات شما هستند.

نکته در صورتیکه دارای قوز‌قرنیه (کراتوکانوس) میباشید، و این مشکل بینایی شما را با مشکل مواجه نموده است، به احتمال زیاد، پزشک با عمل لیزری چشم شما موافقت نکند. آیا میدانید که درمانهای بسیار عالی دیگری برای قوز قرنیه وجود دارد که میتوانید با مراجعه به صفحه‌ی درمان قوز قرنیه (کراتوکونوس) در سایت نوآوران ، با آنها آشنا شوید. امروزه لنزهای اسکلرال ، که معجزه ی قرن جدید قلمداد میشوند، امید تجربه‌ی زندگی ِ بدون حضور عینک را به این دسته از افراد هدیه میکند.


247 سوال برای مقاله " عمل لازک (عمل حذف عینک) "

 1. رویا گفت:

  سلام من شماره چشمم۴هست و تنبلی چشم دارم احتمالش هست بعد عمل لیزر دوباره نمره چشمم برگرده؟

  1. admin گفت:

   سلام. میزان درصد برگشت پذیری در معاینه چشم مشخص شده و به شما گفته خواهد شد. احتمال برگشت نمره برای همه ی اشخاص در طول زندگی وجود دارد.

 2. ناشناس گفت:

  سلام و خسته نباشید چشم من چهار و نیم و چشم دیگر چهار و هفتاد و پنج نزدیک بین و هردو یک و نیم استیگماتیسم هست میخواستم بدونم ایا امکان عمل برای من وجود داره؟ اگر این امکان هست کدوم جراحی مناسب تره؟

  1. admin گفت:

   سلام.چنانچه ضخامت قرنیه مناسب باشد لازک انجام میشود.

 3. کریمی گفت:

  سلام ‌خاستم‌بپرسم‌برای‌چشمای‌من‌که‌نمره‌هرکدام‌۱۰اکسیتمات‌است‌میشه‌عمل‌لازک‌انجام‌داد‌ممنون‌مبشم‌راهنمایی‌کنی

  1. admin گفت:

   سلام. آستیگمات تا 6 نمره قابل اصلاح است.

 4. ناشناس گفت:

  سلام من امروز يك مه عمل لازك انجام دادم امروز ضربه خورده پشت پلكم درد ميكنه انفاق خاصي افتاده ؟؟؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. قاعدتا بعد از یک ماه فلپ جابجا نمیشود. اما اگر درد امتداد داشت به مطب مراجعه کنید.

 5. زهرا گفت:

  سلام ببخشید نزدیکبینی چشم بعد عمل که دیگه بازگشتی نداره

  1. admin گفت:

   سلام. برگشت نمره میتواند با کهولت سن و پیرچشمی بوجود بیاید.

 6. سعید گفت:

  سلام.
  من نمره چشم هام به ترتیب سمت راست ۳
  و چپ ۳/۵ ضعیف هستن
  و هر دو چشمام آستیگماتیسم دارن
  سنم ۳۵ سال هستش
  چه عملی رو پیشنهاد میدید

  1. admin گفت:

   سلام. برای معاینه وقت بگیرید. میتوانید عمل لازک انجام دهید.

 7. سپیده گفت:

  سلام خسته نباشید نمره چشم من 1.5 هست هر دو شایدم ی مقدار بیشتر ولی کارم با کامپیوتره بعد عمل میتونم ب کارم ادامه بدم ؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. بعد از عمل یک هفته استراحت کافیست. بعد از آن میتوانید با کامپیوتر خود کار کنید.

 8. محسن گفت:

  سلام خسته نباشید من 30 سالمه نمره چشمم 8 هر دو چشم میتونم عمل کنم 09157440155 از عینک خسته شدم

 9. مرادی گفت:

  سلام.من تقریبا ۱سال پیش عمل لازک کلینیک شما انجام دادم.راضیم هستم.الان میخواستم ببینم هزینه عمل انحراف چشم چقد .

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل انحراف چشم در نوآوران در سال 98 با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل انحراف چشم کلیک کنید.

 10. فاطمه کیهانی گفت:

  سلام من ۵۳ سال دارم دوربین هستم نزدیک من ضعیف است آب مروارید ندارم میخواستم ببینم لازک میشه ؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. به احتمال زیاد بله. اما چشمان شما میبایست معاینه شوند تا پاسخ قطعی بدهیم. ضخامت قرنیه میبایست بررسی شود.

 11. ارزو گفت:

  سلام من چشمم رنگی هست
  ایا با عمل لازک ممکنه تغییر رنگ داشته باشه!؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر .

 12. ساسان مرادده گفت:

  سلام. من شبکیه چشم چپم آسیب دیده و در قسمت مرکزی دیدم لکه بزرگی می بینم و عملا رفع مشکل ضعیفی چشمم تاثیری روی ان ندارد و فقط چشم راستم را می خوام عمل کنم. هزینه عمل در این حالت نیز فرقی می کند؟
  در ضمن تا چه زمانی تخفیف دارد؟

  1. admin گفت:

   سلام . پیشنهاد میکنیم روزهای سه شنبه برای معاینه توسط جناب دکتر سید مسیح هاشمی یکی از بهترین متخصصان شبکیه ایران در کلینیک نوآوران تشریف بیاورید. تخفیف ها فعلا دایر میباشد.

 13. طالب گفت:

  سلام آیا نیاز به همراه هست

  1. admin گفت:

   سلام. بله. بهتر است یک نفر همراه شما باشد. مخصوصا اگر نیاز است مسافت زیادی تا منزل طی کنید. چون چشمها دچار ریزش اشک هستند .

 14. محسن گفت:

  سلام. من چشممو ۶ ماه پیش عمل کردم چپ نیم ضعیف بود راست ۱. چشم چپم دیدش کامل شده. ولی راستم هنوز یکم ضعیفه و ضعغش هیچ تغیری نکرده. تا چند وقت ثابت میشه و اگر ثابت شد و دیدش کامل نشد دوباره عمل اصلاح انجام میدید ؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. تا شش ماه میبایست نتیجه قطعی شود. برای معاینه تشریف بیاورید.

 15. علیرضا گفت:

  سلام من دوماه پیش عمل لازک کردم حدود دو هفته همیش پشت کاسه ی چشمم درد میگیره و چشمام همیشه قرمزه باید چکار کنم از شهرستان هستم باید چکار گنم

  1. admin گفت:

   سلام. اینها عوارض خشکی چشم موقتی بعد از لیزیک بوده و بزودی برطرف میشود. از قطره های اشک مصنوعی خوب استفاده نمایید.

 16. .. گفت:

  سلام.من چند ساله شماره چشمم ثابته، ضخامت قرنیمم خوبه، جدیدا متوجه شدم قوزقرنیه خیلی خفیف هم دارم،سنمم ۳۲، ایا لازک میشه انجام داد؟

  1. admin گفت:

   اگر قوز قرنیه کم باشد احتمال قوی میشود. بایست معاینه شوید.

 17. حامد گفت:

  سلام
  هنوزم تخفیف 50 درصدی دارین؟؟
  من چشام ضعیفه هیچ وقتم از عینک استفاده نکردم ب نظر شما میتونم عمل لازک یا لیزیک چشم انجام بدم؟
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. بله . همکاران ما برای هماهنگی باشما تماس میگیرند

 18. فرزاد گفت:

  سلام ببخشید من چن روز قبل تو کلینیک عمل لازک کردم ،موقع برداشتن لنز تو شهرستان دکتر گفت لنز چشم راستت افتاده،ولی مشکل خاصی نیست به نظر شما با دکتر جراح تماس بگیرم الان دید چشم چپ نسبتا خوبه ولی چشم راستم از چشم چپ تار تر می بینم
  لطفا راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   سلام. به احتمال زیاد مشکلی پیش نیامده اما شماره تماس جراحتان برای همین بشما داده شده که برای مواقع اضطراری مانند همین قضیه با ایشان تماس گرفته و مشاوره بگیرید.میتوانید با ایشان جهت اطمینان تماس بگیرید.

 19. مجتبی گفت:

  سلام
  امکان بیهوش کردن کامل قبل عمل وجود داره؟

  1. admin گفت:

   سلام. این عمل سرپایی محسوب میشود و کل زمان آن برای هر چشم زیر 5 دقیقه است . لذا بخاطر عدم وجود درد هیچگونه نیازی به بیهوشی ندارد.

 20. هادی حسنعلی گفت:

  من چند روز دیگه نوبت دارم. دکترمو می تونم خودم انتخاب کنم یا خیر؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله البته که میتوانید. روز معاینه جراح خود را و روز عمل را خودتان انتخاب میکنید.

  2. سمانه سپهری گفت:

   سلام،روزبخیر،نمره عینک من ۲/۷۵،و ۳/۲۵هستند،شرایط عمل رو دارم؟البته ۱/۷۵آستیگمات داره،ممنون میشم راهنماییم کنید و اینکه بفرمایید چطور میتونم وقت برای عمل رزرو کنم،تشکر

   1. admin گفت:

    سلام خدمت شما. بایست قرنیه شما معاینه و بررسی شود. شماره خود را در فیلد شماره تماس در همین صفحه وارد کنید تا همکارانم با شما تماس گرفته و نوبت دهی شوید.

 21. فراز1370 گفت:

  سلام وقت بخیر. الان هم تخفیف دارید؟یا دیگه تخفیفی نیست؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله تخفیف ها هنوز پابرجاست و در زمان محدود تخفیف های ویژه هم قرار خواهیم داد. همکاران ما جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

 22. کامران گفت:

  سلام
  برای عمل لازک با بیمه تکمیلی البرز طرف قرار داد هستید؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر ، اما بعد از عمل به شما معرفی نامه ی معتبر برای ارائه به بیمه ی تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را استرداد کنید. لازم به تذکر است که عمل لیزیک در این کلینیک بصورت عادی با 50 درصد تخفیف و تنها با پرداخت 5,490,000 تومان انحام میشود که در صورت داشتن قرارداد با بیمه تکمیلی و داشتن شرایط و ضوابط مربوط با تعهدات بیمه تان میتوانید این هزینه را از بیمه ی خود دریافت کنید.

 23. فرزاد گفت:

  سلام ببخشید من نمره چشم 1.5و آستیگمات حدود1
  بطور معمول چه عمل مناسب تره و اینکه هزینه ش چقدره، با توجه به اینکه شهرستان هستم میشه در یک روز عمل انجام بدم و مجبور به اقامت شبانه درتهران نشم.ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. پیشنهاد ما عمل لازک میباشد که در نوآوران با 50 درصد تحفیف و با هزنیه 5,490,000 تومان برای هردو چشم انجام میشود. همکاران ما ترتیبی اتخاذ میکنند که معاینه و عمل شما در یک روز انجام شود.

 24. محمود گودرزی گفت:

  سلام عمل لازک رو چه دکتری در نواوران انجام میده؟

  1. admin گفت:

   با سلام خدمت شما.
   پزشکان کلینیک نوآوران : جناب دکتر ابوالقاسم مختاری (جراح و متخصص چشم ) و جناب دکتر سید مسیح هاشمی (جراح و متخصص چشم ، فوق تخصص شبکیه ) از اساتید برجسته ی دانشگاه و از روسای کلینیک های برجسته و مجهز خصوصی چشم در تهران هستند.

 25. مهسا میرزاخانی گفت:

  سلام

  من ۱۰ روز پیش عمل لازک انجام دادم پیش یکی از پرشکانتون

  دو روز بعد از برداشتن لنز پانسمان
  احساس وجود جسم خارجی تو چشم راستم میکردم
  پیش پزشکم رفتم و گف لایه ی رویی چشمت که داشته تشکیل میشده ، مقداری پاره شده
  و دوباره توی چشم راستم برام لنز پانسمان گزاشتن

  الان یکی دوروز میگذره من احساس میکنم که لایه ی شکل گرفته روی چشم چپم هم داره میشه

  ولی درد و سوزش زیادی ندارم
  خیلی خفیفه

  آیا دوباره باید پیش پزشکم برم تا توی چشم چپم هم باز لنز پانسمان بزاره؟

  یا اینکه چون خیلی خفیفه ممکنه خودش جوش بخوره دوباره و نیازی به پانسمان مجدد نباشه؟

  آیا این اتفاق رایجی بعد از عمل لازک هست که این لابه پاره بشه ؟

  من خیلی مراقبت میکنم و همه قرصا و قطره ها رو به موقع مصرف میکنم

  به چشمم هم تا جایی که میشد دست نزدم نمیدونم چرا این اتفاق میفته

  آیا مشکل از ضعف چشم من در ایجاد ترمیمه؟

  هرگز موقع اشاره به عوارض لازک , درباره ی احتمال پارگی لایه اپیتلیوم جدید تشکیل شده حرفی نزدین

  آیا این اتفاقی که برای من افناده خیلی نادره؟

  لطفا پاسخ بدین ممنون

  1. admin گفت:

   سلام . وقت شما بخیر .
   پزشک شما به شما قطعه شما ره تماس داده است . با همان شماره تماس با ایشان در تماس باشید.

  2. فرزاد شريفلو گفت:

   سلام واسه منم دقيقا همين اتفاق افتاده ولى بهم لنز پانسمان نداده ، فقط يه ژل داده بريزم ، شما خوب شدى ؟؟؟

 26. پروانه گفت:

  سلام
  ببخشید در کلینیک عمل فمتو لیزیک هم انجام میشه؟هزینه اش چقده؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. بله عمل فمتولیزیک در کلینیک نوآوران توسط فوق تخصص چشم انجام میشود و هزینه آن 5,490,000 تومان میباشد.

 27. محمد حسین صبوری گفت:

  سلام من محمد حسین صبوری ۴۸ ساله از تنکابن نمره عینک هر۲چشمم ۱.۲۵ و نزدیک بین هست و پیرچشمی دارم ولی دور را خوب میبینم.اصلا از زدن عینک خوشم نمیاد و خواستم ببینم می تونم عمل کنم یا نه؟لطفا منو راهنمایی کنید.ممنون۰۹۱۲۵۰۶۴۴۶۵

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما جناب صبوری . متاسفانه برای پیر چشمی عمل مناسبی هنوز نیامده است

 28. yalda گفت:

  سلام . زمان معاینه برای عمل چقدر طول میکشه؟ و اینکه امکانش هست معاینه و عمل در یک روز انجام بشه؟ و یک سوال دیگه هم اینکه برای کسانی که از شهرستان مراجعه کنند امکان اقامت هست؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . ما ترتیبی اتخاذ کرده ایم که مراجعین از شهرستان در یک روز معاینه و عمل شوند. همکاران ما جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت

 29. محسن گفت:

  سلام ببخشید من نمره چشمم ۱ و استیگمات هست. هزینه عملم چقدر است و بفرمایی چه عملی صورت میگیره؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک برای هردو چشم در نوآوران با 50 درصد تخفیف 5,490,000 تومان میباشد .

 30. میثم گفت:

  سلام
  من نمره چشمم تقریبا 1 هس اما دور را تار میبینم
  ولی بخاطره شغلم نباید اینجور باشه
  مشکلی نداره برای عمل؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   عمل لیزیک دقیقا چیزیست که شما بدان نیاز دارید. چرا با همکاران ما برای یک معاینه ی دقیق تماس نمیگیرید؟

 31. فاطمه گفت:

  سلام. من شماره چشمام ۱هست اما واقعا دیگه دیدن دور برام دشواره و تقریبا نمیبینم دور رو. عینک هم نمیتونم استفاده کنم. یه دکتری معاینه کردند گفتند برای عمل مشکلی ندارم خواستم ببینم دکترای اونجا این شماره رو عمل میکنند؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خانم اکبری . نمره چشم شما با لیزیککاملا برطرف میشود بشرط اینکه قرنیه شما ضخامت کافی برای عمل لیزیک را داشته باشد. لطفا شماره تماس خود را در سایت قرار دهید تا همکاران در اولین فرصت با شما جهت مشاوره و معاینه ی عمل تماس بگیرند.

 32. سعید گفت:

  سلام وقت بخیر .
  من از عینک استفاده میکنم چشام هم تنبلی داره و هم استیکماته . چه عملی براش لازمه ؟
  و اینکه در کل عینک بهتره یا عنل جراحی با توجه به عوارض جانبیش ؟

  1. admin گفت:

   سلام. وقت شماهم بخیر.
   میزان تنبلی چشم مهم است. اگر تنبلی شدید باشد عمل جایز نیست. اما میبایست چشمان شما دقیقا معاینه شود تا بتوان تشخیص درست داد. اینکه برای چشمان شما عینک مناسب تر است یا عینک در معاینه مشخص میشود.

 33. حسن کرملو گفت:

  سلام خسته نباشید من یک ماه پیش توکلینیک شما عمل کردم بعد قرار بود اون ۳۰۰ تومن تخفیف بعد از ۱۰ ۱۵ روز واریز شه ولی خبرنشد.واسه دوستم که باهم اومده بودیم واریزشده ولی با من هیچ ارتباطی برقرارنشده؟من هم اس ام اس داده بودم هم شمادموثبت کرده بودم توسامانه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. admin گفت:

   سلام . اگر پیام را درست و به موقع داده باشید حتما مثل بقیه پرداخت شده است. اما اگر باز هم وقفه ای در این کار برای شما شده از طریق همان شماره پیامک مجددا پیگیری نمایید.

 34. سولماز گفت:

  سلام عمل لازک توسط کدام دکترانجام میشود

  1. admin گفت:

   سلام. توسط دکتر سید مسیح هاشمی و دکتر ابولقاسم مختاری که هردو از فوق تخصصان چشم و از اساتید بزرگ دانشگاه چشم پزشکی هستند.

   1. poorya گفت:

    سلام
    می خواستم بدونم تا ۱۰ تیر تخفیف ها پابرجاست یا نه؟؟

   2. admin گفت:

    سلام. بله فعلا تخفیف به قوت خود باقیست.

   3. 09182861901 گفت:

    سلام ببخشید شماره چشم من بالاست یکیش 10 یکیش 8 ایا عمل انجام میش

   4. admin گفت:

    سلام. بایست ضخامت قرنیه بررسی شود. برای معاینه تشریف بیاورید

 35. MAH گفت:

  سلام هزینه عمل PRK چقدر هست؟

  1. admin گفت:

   سلام.
   قیمت 5,490,000 تومان میباشد.

  2. Mn گفت:

   سلام من نمره چشمام 1/5 هست وفک کنم قبلا گفتن استیگمات هم هست. به نظر شماکدوم عمل برای من بهتره

   1. admin گفت:

    با عرض سلام. البته چشمان شما میبایست معاینه شود. اما ما اغلب عمل مدرن لازک را به مراجعین خود پیشنهاد میکنیم.

 36. ملیکا گفت:

  سلام تو ماه خرداد ۵۰درصد تخفیف دارید

  1. admin گفت:

   سلام. بله. با عنایت الهی فعلا تخفیف ها به قوت خود باقیست.

 37. Mohammad گفت:

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم عمل شبکیه چشم انجام میدین یانه
  اصلادرمانی براش هست یاخیر
  باتشکر

  1. admin گفت:

   سلام.
   بله دکتر مسیح هاشمی از اساتید برجسته وبسیار باتجربه و فوق تخصص شبکیه ولیزر ایران هستند .
   ساعات حضور در کلینیک : پنجشنبه های غیر تعطیل ساعت ۱۱صبح
   آدرس : تهران میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک ۲

 38. حسن گفت:

  سلام خسته نباشید برای عمل آیا محدوده سنی وجود داره؟

  1. admin گفت:

   سلام. از 18 تا 55 سال

  2. ابوالفضل خالقی گفت:

   باسلام چشم چپم پایینترین نمره را داردتنبله عینک ازسن کم میبایست استفاده کنم که نمیفهمدن فارابی یک دکترعمل کرد بدون باند فقط بخیه ها رو حس میکردم چرا عمل .چشم چپی انحراف داشت البته با مسکن انحرافی نداره اما اون عمل فرقی نکرد دو بینی دارم اما مشکل از ضعیفی چشم بود چشم راستم خوبه خاستم ببینم تخفیف 50درصدهست. زیرپوشش بهزیستی هستم با تشکر

   1. admin گفت:

    با سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 5,490,000تومان میباشد.

 39. ناشناس گفت:

  با سلام کسی که چشماش هم آستیگمات باشه و هم نزدیک بین هزینه عمل دوبل میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . هزینه یکسان است.

 40. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر پس شما معرفی نامه قبول نمیکنید قبل از عمل درسته؟؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله درست میباشد.

 41. جلال مرادی گفت:

  سلام با کدوم بیمه های تکمیلی طرف قرارداد هستید

  1. admin گفت:

   سلام. بعد از عمل به شما معرفی نامه معتبر برای تمام بیمه های تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را دریافت کنید. اما خارج از بیمه شما در نوآوران عمل لیزیک را با 50 درصد تخفیف انجام میدهید. هزینه ی عمل لیزیک دوچشم با عکس از قرنیه در نوآوران تنها 5,490,000 تومان میباشد.

 42. نرگس گفت:

  سلام . هزینه برداشتن پلک و افتادگی پلک چنده؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه ی عمل دو پلک با تخفیف توسط پزشکان بسیار متبحر ایران در این کلینیک5,490,000 تومان میباشد.

 43. فاطمه گفت:

  سلام من یکهفته قبل از عید لازک انجام دادم و تاالان بسیار راضی بودم حدود یکهفته س که موقع شستن چشمهام یا حتی پاک کردن اشکم از روی پلک ، چشمم درد میگیره انگار ضربه خورده و شبها بی اختیار در خواب اشک میریزم. لطفا راهنماییم کنید علتش چی میتونه باشه و چکار باید کنم ممنون

  1. admin گفت:

   سلام.باید معاینه شوید تا مشخص بشود

 44. ناشناس گفت:

  سلام .جایی از سایت گفته شده بیمه های تکمیلی قبول میکنین درسته؟بیمه کارافرین رو قبول میکنین؟اگر بله است قرارداد مستقیم دارید یا فاکتور میدین؟
  سوال بعدیم این هست که من شماره چشمم هر دو نزدیک بین 3ونبم بدون استیگمات ایا بعد عمل دید ده دهم پیدا میکنم یا باید عینک بزنم همچنان و برای داداشم که شماره چشمش هفت و نیم با استیگمات هستش چطور؟ممنون میشم جواب سوالات رو کامل بفرمایید تا بدونم باید چیکار کنم برای عمل

  1. admin گفت:

   سلام. برای بیمه ها فاکتور معتبر رو رسمی داده میشود اما هزینه عمل برای هردو چشم بطور عادی دارای 50 درصد تخفیف و به قیمت 5,490,000 تومان است. که شما میتوانید از بیمه تکمیلی خود آنرا هم دریافت کنید.
   با معاینه ی دقیق پزشک به شما خواهد گفت که شرایط چشم شما بعد از عمل به چه شکل خواهد شد. اما 85 درصد کسانیکه عمل لیزیک میکنند به دید 10/10 میرسند. و آنهایی هم که به دید کامل نمیرسند نیازشان به عینک بشدت کاهش میابد و نیاز به عینک بصورت دائم ندارند.

   1. رها گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    من ازعینک مطالعه بانمره 1استفاده میکنم ایا عمل لازک برای من مفیدهست وامکان بهبود هست؟؟

   2. admin گفت:

    سلام. بله البته.

   3. Miss k گفت:

    سلام وقتتون بخیر. اپتومتریست بمن گفت که قرنیه چشمت نازکه و نمیتونی عمل لیزیک‌ انجام بدی ولی من خودم واقعا دوست دارم‌ این عمل رو انجام بدم، واقعا نمیشه هیچکدوم ازین عمل‌ها رو‌برای حذف عینک انجام بدم؟

   4. admin گفت:

    سلام خدمت شما. ضخامت قرنیه توسط دستگاههای پیشرفته تعیین میشود. برای معاینه تشریف بیارید. چنانچه ضخامت قرنیه کم باشد میتوانید از عملهای فمتولیزیک و یا فمتواسمایل استفاده نمایید.

   5. محمد گفت:

    تنبلی چشم میتوان لازک کرد

   6. admin گفت:

    سلام. بله اما شماره چشم همان نمره ای میشود که با عینک داشتید.

   7. مرتضی همتی گفت:

    سلام میخوام بدونم تو شهر همدان هم عمل چشم انجام میدن

   8. admin گفت:

    سلام. کلینیک نوآوران فقط در تهران شعبه دارد. و شعبه ی دیگری ندارد.

   9. دانیال گفت:

    سلام
    من دو بعد از عمل لازک لکه خون تو چشمم ظاهر شده باید چکار کنم

   10. admin گفت:

    سلام. برای معاینه تشریف بیاورید.

 45. مهران گفت:

  سلام خسته نباشيد
  ميخواستم بپرسم براي عمل لازك تحفيف ٥٠٪؜ تا كي مدت داره ؟

  1. admin گفت:

   سلام. فعلا این تخفیف تا آخر بهار 1398 به قوت خود باقیست. اما ممکن است تعرفه های پزشکی بطور کامل از سوی وزارت بهداشت در خردادماه تغییر نماید که بالتبع قیمت لیزیک با 50 درصد تخفیف نوآوران هم از آن تبعیت خواهد کرد.

   1. A گفت:

    سلام درصورتی که نوبت عمل برای تیرماه بخواهیم هیچ تخفیفی شامل نمی شود؟

   2. admin گفت:

    با سلام. فعلا تخفیف به قوت خود باقیست اما ممکن است قیمت کلی عمل لیزیک در سال جدید تغییراتی بکند.

   3. مرضیه گفت:

    سلام توی یکی از شهرستان ها استان خوزستانزندگی میکنم و میخوام عمل لازک حذف عینک انجام بدم اما در رابطه با مکان عمل تهران جایی ندارم برم از معابنه تا نوبت عمل چند روز طول میکشه؟

   4. admin گفت:

    سلام. میتوانید با همکاران ما هماهنگ کنید تا معاینه و عمل در یک روز انجام شود. منتهی یک همراه داشته باشید .

 46. زهره گفت:

  سلام برای قرنیه نازک هم امکان عمل وجود داره؟

 47. زهره گفت:

  سلام برای قرنیه نازک هم امکان عمل هست؟ قبلا برای عمل اقدام کرده بودم اما انجام ندادن برام

  1. admin گفت:

   با عرض سلام .
   بله اگر قرنیه سلامت کافی را داشته باشد میتوان عمل لازک و یا پی آر کی را روی چشمان شما انجام داد. جهت اطلاع بیشتر میتوانید صفحه لیزیک و قرنیه نازک را در سایت ما مطالعه کنید و یا برای معاینه ی دقیق تر به کلینیک مراجعه کنید.
   همچنین شما میتوانید با ارسال عکس قرنیه به شماره ی 09021281192 در واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید..
   همکاران ما برای تعیین وقت باشما تماس خواهند گرفت.

 48. ابراهیمی گفت:

  سلام لطفا هزینه عمل رو بفرمایید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک (لازیک) به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در سال 1400 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط 5,490,000 تومان

   کیفیت کم نظیر ما بسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

   1. آراد گفت:

    سلام میخوام بدونم هزینه عمل لازک یا لیزیک الان چقدره؟

   2. admin گفت:

    قیمت عمل لیزیک و لازک در کلینیک چشم پزشکی نوآوران در سال 1400 برای هر دو چشم با 50 درصد تخفیف ویژه 5,490,000 تومان میباشد.

  2. علیرضا گفت:

   سلام من پنج شنبه برای معاینه اومدم ک برای دوشنبه بهم وقت عمل دادن ولی کسی بهم نگفت نمره چشمام چنده یا میخوای دکتر جراحت کی باشه،واقعا همینجوری فقط پول گرفتنو وقت عمل دادن!دوشنبه چ کسی جراحی میکنه ۹ صبح؟

   1. admin گفت:

    سلام. روز عمل ، دکتر جراح و نوع عمل لیزری همه به درخواست خود شما صورت میگیرد. چنانچه در پر کردن فرم درخواستتان خللی ایجاد شده میتوانید با تماس آنرا صلاح نمایید. و اطلاعات کاملی در مورد پزشک معالج خود بگیرید.

   2. ناشناس گفت:

    سلام میخواستم بپرسم برای نوبت عمل چشم به چه صورت باید باشد؟

   3. admin گفت:

    سلام. شماره تماس خود را در فیلد تخفیف ها وارد نمایید. همکاران با شما تماس میگیرند.

 49. مهتاب گفت:

  سلام ببخشید ميخواستم بدونم هزینه عمل به چه صورت هستش؟
  ممنون از پاسخگوییتون

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه ی عمل لیزیک و لازیک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50 درصد تخفیف 5,490,000 تومان میباشد.

 50. نوید گفت:

  هزینه عمل چقد میباشد

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک (لازیک) به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در سال 1400 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط 5,490,000 تومان

   کیفیت کم نظیر ما بسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید: