تخفیف عمل لیزیک

عمل لیزیک چشم چیست ؟

"عمل لیزیک چشم" نوعی عمل جراحی توسط نور لیزر بر روی چشم است که به طور معمول، برای درمان نزدیک بینی ، دوربینی و آستیگماتیسم انجام می شود. عمل لیزیک باعث میشود عینک را کنار گذاشته و بتوانید از محدودیت های آن خلاص شوید. روش لیزیک نیز مانند انواع روشهای دیگر جراحی درمان بینایی ، شکل قرنیه را تغییر می دهد و این کار را با پرتو لیزر انجام میدهد و قرنیه را تصحیح میکند، تا وقتی نور وارد چشم میشود ، بتواند روی شبکیه به صورت مناسب متمرکز گردد.

در اکثر موارد ، عمل جراحی لیزیک بدون درد بوده و بیهوشی ندارد و در عرض 15 دقیقه برای هر دو چشم انجام می شود. نتایج آن نیز بهبود بینایی بدون استفاده از عینک و یا لنز بوده و معمولا در طول 24 ساعت، اولین نتایج آن نمایان میگردد.اگر شما به سبب نازک بودن قرنیه واجد شرایط انجام این عمل نیستید، انواع دیگری از جراحی های تصحیح بینایی مانند "عمل PRK" ، "عمل لازک" و جراحی IOL نیز موجود است . پزشک تعیین خواهد نمود که کدام یک از این روش ها برای وضعیت شما مناسبتر است . چنانچه بعلت قوز قرنیه نمیتوانید از عمل های لیزری استفاده نمایید، میتوانید برای درمان قوز قرنیه خود از روشهای نوین مختلفی مانند لنزهای اسکلرال استفاده نمایید.

فیلم عمل لیزیک چشم

اگر تمایلی به خواندن مطالب طولانی ندارید پیشنهاد می کنیم فیلم عمل لیزیک چشم را به مدت سه دقیقه ببینید


در این ویدیو میتوانید کاملا ببینید که عمل لیزیک چگونه انجام میشود؟


در کلینیک نوآوران ، تخفیفهای ویژه ای برای عمل لیزیک و لازک گذاشته شده و این عمل ها با 50 درصد تخفیف در بالاترین کیفیت با پیشرفته ترین دستگاههای بروز دنیا ، و تحت جراحی متخصصین بسیار متبحر کشورمان انجام میشود.

ویدئوی عمل لیزیک چشم در کلینیک نوآوران


آیا میخواهید بدانید در حین عمل لیزیک در کلینیک نوآوران چه میگذرد؟ و مراجعه کنندگان از ورود تا بعد از عمل چه مراحلی را میگذرانند ؟ آیا این عمل سرپایی که بدون در و بیهوشی است و تنها 5 دقیقه طول میکشد ، ترس و استرس دارد؟
پس حتما ویدئوی عمل لیزیک در نوآوران را ببینید تا با دیدن مراحل عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران ، تمام ترس ها و نگرانی های بیمورد شما برطرف شوند .در این ویدیو از نزدیک، مراحل مختلف عمل لیزیک چشم در کلینیک نوآوران را مشاهده میکنیم.


شرایط عمل لیزیک و لازک چیست؟

واجدین شرایط این عمل ، تمام افراد مبتلا به نزدیک بینی خفیف یا متوسط ، دوربینی و یا آستیگماتیسم که دارای ضخامت قرنیه کافی هستند ، میباشند.


شرایط عمل lasik از این قرارست :

۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
۳ – نداشتن قوز قرنیه شدید ، پیرچشمی ، آب مروارید ، دیابت و خشکی شدید چشم
۴ – عدم بارداری و نیز شیردهی حداقل تا 3 ماه اول
۵ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
۶ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
7 – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
8 – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشمقیمتهای عالی و تخفیف های ویژه برای عمل لیزیک چشمقیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل مدرن لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
لیزیک آستیگمات و نزدیک بینی و دوربینی

سازمان غذا و دارو(FDA) لیزر اگزایمر را برای تصحیح نزدیک بینی تا 12- دیوپتر با 4- دیوپتر آستیگمات ، و دوربینی از 1+ تا 6+ با 1 دیوپتر آستیگمات تأیید کرده است. (دیوپتر ،معیار سنجش عیب انکساری است. دیوپتر منفی به منزله نزدیک بینی و دیوپتر مثبت به منزله دور بینی است).

هركسي كه تحت عمل جراحي قرار ميگيرد ميخواهد بداند كه شانس بدست آوردن نتيجه رضايت بخش در عملش چقدر است. براي نزديك ‏بيني كم و متوسط (تا 7- ديوپتر) در حدود 95% بيماران ديد بدون عينك 10/5 تا 10/6 يا بيشتر را به دست مي‏آوردند و 85% شانس ديد بدون عينك 10/8 تا 10/9 يا بهتر را دارند. اين بدان معناست كه وابستگي افراد به ميزان بسيار زيادي به عينك كم شده است . اما ممكن است براي انجام كارهاي دقيق‏تر چشمي مانند رانندگي، به ویژه در شب به يك عينك با شماره كم نياز داشته باشند.

در افراد مبتلا به نزدیک بینی ، هدف این است که قرنیه مسطح گردد و در افرادی که دچار مشکلات دوربینی هستند، قرنیه غیر مسطح مورد نیاز میباشد. همچنین لیزر اگزایمر می تواند آستیگماتیسم را با ایجاد سطح قرنیه نامنظم به شکل نرمال تر بهبود بخشد .

این تصور که لیزیک نمی تواند آستیگماتیسم را درمان کند اشتباه میباشد. به طور معمول آستیگماتیسم بیش از 3 دیوپتر بالا نمیرود و می تواند به طور کامل با انجام Lasik تصحیح گردد. حتی اندازه های بیشتری از آستیگماتیسم را نیز می توان با ليزيك درمان نمود ، هرچند این احتمال وجود دارد که گاهی برای نمره های خیلی بالا نیاز به جراحی مجدد باشد.بیشتر بدانیم : عمل فمتولیزیک چیست ؟آیا برای عمل لیزیک بیهوشی نیاز است ؟

Lasik معمولا کمتر از 10 دقیقه طول می کشد و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. لیزری که معمولا قرنیه را تغییر شکل می دهد معمولا کمتر از یک دقیقه در چشم خواهد بود.

بیهوشی عمومی در طول هر نوع عمل جراحی دارای خطرات خاصی است و به میزان قابل توجهی هزینه های عمل لیزر را بدون افزایش مزیت خاصی افزایش خواهد داد. اگر در طول انجام این فرایند دچار اضطراب هستید، جراح قبل از عمل جراحی برای شما آرام بخش یا داروهای دیگر را که به آرامش شما کمک مینماید تجویز خواهد نمود. استفاده از آرام بخش در این عمل امری رایج است. اکثر بیماران از چگونگی سرعت عمل لیزیک شگفت زده می شوند و احساس می کنند جراحی راحتتر از آنچه انتظار داشتند بوده و انتظار دارند استرس بیشتری متحمل شوند. اما عمل ساده تر از آنست که فکر میکنند.اقدامات قبل از عمل

قبل از جراحي به منظور اطمينان از سلامت چشم ها معاينه كامل چشم انجام مي گيرد. وقتي اين كار انجام شد، پزشك انحناي قرنيه و اندازه و موقعيت مردمك ها، شكل چشم ها و ضخامت قرنيه را اندازه مي گيرد. همه ی این اقدامات انجام میشوند تا جراح مطمئن باشد قرنیه بافت کافی برای این عمل را داراست و بهبودی بینایی با مشکلی مواجه نخواهد شد. چرا که قرنیه نازک میتواند برای عمل لیزر چشم مشکل ساز باشد.

همچنین رطوبت چشم نیز ارزیابی خواهد شد و ممکن است برای کاهش خطر ابتلا به خشکی چشم بعد از عمل ، توصیه های پیشگیرانه به داوطلبان عمل داده شود. معمولا از یک ابزار به نام توپوگرافی قرنیه برای اندازه گیری انحنای سطح مقابل چشم و ایجاد یک طرح از قرنیه استفاده می شود.

همچنین پزشک برای تشخیص اینکه آیا شما واجد شرایط برای انجام ليزيك هستید یا خیر، تاریخچه کلی سلامت چشم شما و هر نوع دارویی را که در حال حاضر مصرف مینمایید را بررسی خواهد نمود. شما باید استفاده از لنز را برای مدت زمانی که توسط پزشک تعیین میشود (معمولا حدود دو هفته) قبل از معاینه چشم و قبل از عمل متوقف نمایید ، زیرا استفاده از لنز می تواند شکل طبیعی قرنیه را تغییر دهد.


عمل لیزیک چشم چگونه انجام می شود؟

قبل از شروع جراحی، به منظور جلوگیری از هر گونه ناراحتی در طی مراحل جراحی ، قطره بیحسی در چند نوبت در چشم ریخته میشود. همچنین ممکن است پزشک به منظور آرام نمودن بیمارانی که استرس شدیدی دارند ، برای آنها داروی آرامبخش تجویز نماید . در ادامه که چشم تحت اشعه لیزر قرار می گیرد از یک دستگاه به نام اسپکولوم جهت بازنگهداشتن پلک استفاده می شود.

جراح ليزيك ، قبل از ایجاد فلپ، از نشانگری برای علامت گذاری قرنیه استفاده می کند. حلقه مکش برای جلوگیری از حرکات چشم که می تواند بر کیفیت فلپ تاثیر بگذارد، بروی چشم شما قرار داده می شود.

ابتدا جراح از یک ابزار جراحی به نام میکروکراتوم یا یک لیزر فمتوثانیه برای ایجاد یک برش نازک دایره ای شکل ( فلپ ) در قرنیه استفاده می کند. پس از ایجاد فلپ قرنیه، جراح از یک رایانه برای تنظیم لیزر اگزایمر برای نمره مشخص شده بیمار استفاده می کند. سپس جراح قسمت پشت فلپ را برای دسترسی به قرنیه باز می کند تا برخی از بافت های قرنیه را با استفاده از لیزر اکسایمر بردارد .

پالس های لیزر در لیزیک

پزشک در حالیکه از طریق میکروسکوپ مخصوصی چشمان شما را تحت نظر دارد ، از شما میخواهد که به محل خاصی که منبع نوعی نور سبز رنگ میباشد ، برای مدت کوتاهی خیره شوید . زیرا لیزر پالس های نور را به قرنیه شما ارسال مینماید. این لیزر بسیار تخصصی با استفاده از پرتوهای نور ماوراء بنفش با از بین بردن مقادیر میکروسکوپی از بافت قرنیه شکل آنرا تغییر داده ، تا با تمرکز دقیق تر نور بر روی شبکیه چشم ، میزان بینایی بهبود یابد.

پالس های نور لیزری بدون ایجاد درد یا سوزش ، شکل سطح قرنیه را تغییر می دهند، هرچند ممکن است فشار خفیفی روی چشم احساس شود. در حالی که لیزر مشغول انجام کار است ، صدایی مانند کلیک را روی سطح چشمتان خواهید شنید . ليزيك بر روی هر چشم به صورت جداگانه انجام می شود و جراحی در هر چشم فقط پنج دقیقه طول خواهید کشید .


مدت زمان عمل لیزر چشم


• زمان پروسه: حدود 10 دقیقه در هر چشم
• نتایج: بینایی 10/10 بدون نیاز به استفاده ازعینک و یا لنز
• زمان بهبودی: چند روز تا چند هفته برای ایجاد ثبات در بینایی
• قیمت لیزیک: در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف انجام میشود

بعد از عمل جراحی ليزيك یا لازك

بلافاصله بعد از عمل ليزيك یا لازك ممكن است حالت سوزش ، خارش يا احساس جسم خارجي در چشم وجود داشته باشد. احتمال دارد احساس ناراحتي خفيفی وجود داشته باشد كه پزشك جراح براي آن مسكن خفيف تجويز مي كند. این بسیار اهمیت دارد كه چشم بعد از عمل ليزيك مالش داده "نشود" تا فلپ دچار جابجايي يا حركت در چشم نشود.

در همان روز عمل ، ديد چشم ، تار يا مثل مه مي ماند ولي روز بعد تاري دید بهبود مي يابد. اگر درد شديدی رخ دهد يا هر يك از علائم ، قبل از موعد پيگيري ( که 24 تا 48 ساعت بعد از جراحي میباشد ) بدتر شوند پزشك بايد سريعاً با خبر شود.

معاینه بعد از عمل

در اولين ويزيت پزشك پس از جراحي که معمولا 48 یا 72 ساعت بعد میباشد ، لنز محافظ چشم برداشته مي شود و پزشك چشم تان را معاينه و ديدتان را بررسي مي كند. ممكن است براي پيشگيري از عفونت، قطره چشمي دريافت كنيد. براي ايمني بیشتر تا زمان بهبود كامل ديدتان از رانندگي اجتناب كنيد.


باید ها و نبایدهای پس از عمل

رانندگی اولین پرهیز بعد از Lasik است . ساير مواردي كه بايد از آن ها پرهيز شود شامل : شنا، حمام داغ، جكوزي، ورزش هايي كه در آن ها تماس بدني وجود دارد ، برداشتن جسم سنگین ، محلول هاي طبي، كرم ها و مواد آرايشي چشم براي 2 تا 4 هفته پس از جراحي مي باشد. پزشك دستورات لازم را به شما خواهد داد.

بازهم لازم بذکر است شما نمی توانید بعد از انجام ليزيك رانندگی کنید و باید پزشک روز بعد از جراحی چشمان شما را معاینه نموده و بیناییتان را مطابق استاندارد قانونی جهت رانندگی تایید نماید.

نتایج عمل لیزر چشم

جراحی لیزر چشم مزایای متعددی را ارائه می دهد و می تواند به طور چشمگیری کیفیت زندگی را بهبود بخشد. اکثر افراد بعد از جراحی به 10/10 بینایی یا بیشتر دست پیدا خواهند نمود اما نتایج این عمل در افراد متفاوت است. بعضی از افراد ممکن است بینایی 10/5 یا کمتر داشته باشند.

ممکن است بعد از جراحی لیزر هنوز نیاز به استفاده از عینک یا لنز داشته باشید ، هرچند نمره چشمتان معمولا کمتر از قبل خواهد بود.اگر بعد از انجام ليزيك عیوب انکساری خفیفی باقی مانده باشد و نیاز به بینایی دقیق تر برای فعالیت های خاصی مانند رانندگی در شب داشته باشید ، لنزهای تجویزی با پوشش آنتی رفلکس اغلب می توانند مفید باشند.همچنین اگر بعد از عمل حساسیت به نور خورشید داشته باشید میتوانید از عینک مراقبت از چشم فتوکرومیک استفاده نمایید.


دید تار در روزهای اولیه پس از عمل لیزیک
در روزهای ابتدایی پس از لیزیک ، دید تار و دیدن هاله نور در شب طبیعی است.

هنگام لیزیک و لازک دقت کنید:

1. جراح چشم با تجربه ای را انتخاب نمایید. مطمئن شوید که او روش های ليزيك زیادی را انجام داده است و اینکه آیا او از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی های جدید استفاده می کند؟

2. تمامی موارد را با پزشک مطرح کنید و در مورد هر گونه مسائل مربوط به سلامت و یا داروهایی که مصرف می کنید با پزشک مشورت نمایید؟

3. در مورد مسائل مربوطه آگاهی کافی داشته باشید. آیا شما از روش ها ی موجود مطلع هستید؟ وآیا هزینه های عمل جراحی خود را میدانید؟

4.. آیا شما از عوارض و محدودیت های احتمالی بعد از عمل آگاهی دارید؟

5. واقع بین باشید ، آیا انتظارات واقع بینانه از آنچه که جراحی ليزيك برای شما انجام می دهد، دارید؟

امنیت و موفقیت در عمل لیزر چشم


در حالی که روش لیزیک از امنیت بسیار مناسبی برخوردار میباشد ، ممکن است دارای عوارضی نیز باشد و ممکن است شامل عفونت یا مشکلات بینایی در شب (هاله نور که بیشتر هنگام مشاهده نور در شب، مانند رانندگی بروز مینماید) باشد. چند درصد از افراد بعد از این عمل برای دستیابی به بینایی قابل قبول نیاز به انجام لیزیک مجدد یا روش دیگری خواهند داشت .

همچنین ممکن است وقتی به سن 40 سالگی برسید، به علت از دست دادن بینایی نزدیک که پیرچشمی نامیده میشود نیاز به استفاده از عینک داشته باشید . در حالی که جراحی لیزر چشم دارای میزان موفقیت بالا است، مهم است که قبل از موافقت با جراحی، تمام جنبه های این روش توسط پزشک با شما مطرح گردد.


میزان رضایت از لیزیک چشم

در سپتامبر 2016 نتایج عمل جراحی لیزیک ، با اندازه گیری میزان بینایی، نتایج آن و رضایت بیمار بر اساس یک متاآنالیز بررسی گردید و مطالعات نشان داد روش اصلاح بینایی همواره نسبت به نتایج سالهای قبل پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. یک تیم از محققان مرکز جراحی انکساری در ایالات متحده و در آلمان ، نتایج 97 مطالعه لیزیک که بین سالهای 2008 تا 2015 منتشر شده است را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند . نتایج نزدیک به 68000 بیمار که تحت درمان بودند، مورد بررسی قرار گرفت.


طبق اطلاعات جمع آوری شده ، محققان دریافتند:

98.8 درصد از بیماران از نتایج لیزیک راضی بودند. .

1,081 سوال برای مقاله " عمل لیزیک چشم (Lasik) : آیا برای شما مناسب است؟ "

 1. علی رحیمی گفت:

  سلام آیا افراد آستیگمات هم میتوانند لیزیک کنند ؟ قیمت آن در نوآوران چقدر است؟ با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام و روز شما بخیر . بله عمل لیزیک برای چشمهای آستیگمات هم انجام میشود . برای اطلاعات بیشتر میتوانید صفحه ی لیزیک و آستیگماتیم را در سایت ما مطالعه نموده و یا از طریق تماس با مشاورین ما بطور کامل از این موضوع آگاهی پیدا کنید.

   در مورد قیمت :

   هزینه عمل لیزک و لازک در سال 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   فقط 2,390,000 تومان است

   اما کیفیت کم نظیر و پزشکان برجسته ی ما بسیار مهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

  2. ناشناس گفت:

   سلام، ببخشید من شماره چشمم ۷ و ۷.۵ هست و ۲۴ ساله هستم. میخواستم ببینم میتونم عمل لیزیک انجام بدم؟ من تقریبا تا یکماه بعد از عمل میتونم ایران باشم. مسافرت مشکلی نداره؟

   1. admin گفت:

    سلام. بله میشود . بشرطی که ضخامت قرنیه شما برای عمل لازک کافی باشد. خیر مسافرت اشکالی ندارد. و مسافرت از سه روز بعد از عمل هیچ اشکالی ندارد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک چشم کلیک کنید.

 2. بوسفي گفت:

  سلام تا آخر اسفند كلينك فعاله

  1. admin گفت:

   با عرض سلام . ان شالله کلینیک نوآوران نهایتا تا 23 اسفند باز بوده و آماده ی خدمت رسانی بشماست . و به امید خدا از 20 فروردین سال بعد فعالیت در سال جدید را آغاز مینماییم.

 3. صادقی گفت:

  در مورد عمل لازک ، محاسن و معایب و …

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. برای آگاه شدن از محاسن و معایب عمل لازک میتوانید صفحه ی عمل لازک را در سایت ما مطالعه نمایید. و برای آگاه شدن از نتایج عمل لیزیک و لازک صفحه ی نتایج عمل لیزیک را مشاهده کنید.

 4. سارا گفت:

  سلام
  ممکنه هزینه عمل هر دو چشما بدونم
  من از اصفهان نایین هستم امکان مراجعه حصوری برا کسب اطلاعات را ندارم

  1. admin گفت:

   قیمت عمل لیزک و لازک در 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه

   فقط 2,390,000 تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

   1. علی گفت:

    سلام
    هزینه عمل را خواندم. ولی هزینه ویزیت و معاینه را ننوشته اید
    هزینه های غیر عمل چقدر هست؟

    1. admin گفت:

     هزینه های غیر از عمل شامل هزینه های داروهای شماست. قطره های اشک مصنوعی که بعضا ممکن است از 3 ماه تا 6 ماه استفاده کنید.

   2. فاطمه گفت:

    سلام.میخواستم بدونم ایا برای عمل نمره ی چشم هم مدنظر قرار میگیره؟باید نمره چشم چند باشه تا بتونم عمل لیزیک انجام بدم؟ هزینه ی عمل الان چقدره؟ ممنون میشم جواب بدین.

    1. admin گفت:

     بله شرایط عمل لیزیک را میتوانید در همین صفحه مطالعه نمایید. هزینه عمل لازک در کلینیک نوآوران با 50درصد تخفیف 2,790,000 تومان میباشد که با گرفتن کد تخفیف 2,490,000 پرداخت مینمایید.

 5. فاطمه نجاتی گفت:

  ایااستیکما ت8 عمل میشودهردو چشم باهمعمل می شودتا چه مدت بایدنور به چشم نخورد

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. ابتدا میبایست قرنیه چشم شما توسط پزشک در کلینیک نوآوران معاینه شود تا شکل و ضخامت قرنیه مشخص شود. هردو چشم در یک روز عمل میشود و زمان عمل بر روی هر چشم زیر 5 دقیقه میباشد. ممکن است در روز اول و دوم چشم شما به نور محیط حساسیت زیاد داشته باشد که با زدن عینک آفتابی و کم نور کردن نور محیط منزل میتوان میزان ورود نور به چشم را کنترل نمود. بعد از آن حساسیت فقط به نور آفتاب میباشد که تا 6 ماه ممکن است طول بکشد که در این مدت میتوان از عینک آفتابی در روزهای آفتابی در محیط بیرون استفاده کرد .

   1. هانیه گفت:

    با سلام من تقریبا ۲۰ ساله عینک میزنم چشمانم آستیگمات هست وچون مدام عینک استفاده کردم زیر چشمانم گود شده آیا بعد از عمل لیزیک این گودی برطرف مشود؟چه مدت طول میکشد؟

    1. admin گفت:

     سلام. معمولا این گودی بعد از لازک و نزدن عینک تا حد بالایی برطرف میشود.

 6. مریم حجتی گفت:

  باسلام
  هزینه عمل فنتولیزیک چقدر است؟

  1. admin گفت:

   با سلام. نمیدانم چرا عمل فمتولیزیک را انتخاب کرده اید . اما بله این عمل را با هزینه ی شش میلیون تومان در کلینیک نوآوران انجام میدهیم. عمل فمتولیزیک بیشتر برای چشمهایی با نمره ی مثبت انجام میشود. اما همان کار را میتوان با هزینه ای بسیار پایین تر با عمل لازک که یک سوم عمل فمتولیزیک هزینه دارد انجام داد.

   1. سید خدیجه سلامتی ضرون گفت:

    سلام من در توانم نیست پول برا چشمم راستش گفتم کسی باشه که هزینه کمتری بگیره چشم راستم ۱نیم و چشم چپ ۳نیم اینک میزنم

    1. admin گفت:

     با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,790,000 تومان میباشد. با گرفتن کد تخفیف ویژه میتوانید عمل را با قیمت 2,490,000 تومان انجام دهید.

 7. مهیار بیگ زاده گفت:

  با سلام بنده با ۳۰سال سن و هردو چشم مشکل قوز قرنیه دارم و چشم چپ رو به تجویز پزشکم uv انجام دادم میخواستم بدونم آیا با روش prk دید چشمهام اصلاح میشه که نیاز به لنز نداشته باشه ممنون

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. چشمان شما میبایست بصورت دقیق بررسی شود . اگر قوز قرنیه خفیف بوده باشد ، امکان این هست که بتوان با لازک یا لیزیک آنرا ترمیم نمود در غیر اینصورت خیر. با سپاس از شما.

 8. توران میدان جو گفت:

  نمره چشم من ۷ هست رفتم دکتر گفت عمل نمیشه چون ضخامت نازک هست و برام عینک پیشنهاد کرد ضخامت شیشه ای عینکم کلفت هستن و دوست دارم عمل کنم و چشمام خوب بشن ..میشه راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   سلام . ضخامت قرنیه میبایست با دستگاههای خاص خود اندازه گیری و توسط دکتر متخصص معاینه شود. برای قرنیه های نازک تر میتوان از عمل های مدرن تر همچون عمل لازک مدد جست. پیشنهاد ما بشما یک جلسه ویزیت و معاینه ی دقیق از قرنیه شماست . امروزه با لیزیک سفارشی بسیاری از چشمها را میتوان تا حد بالایی ترمیم نمود تا لااقل نیاز به عینک در تمام وقت برطرف شود.

 9. 09370901251 گفت:

  سلام قرنيه چشم من نازك هست آيا راهي واسه عمل لازك يا ليزيك هست؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. بله برای قرنیه های نازک میتوان از عمل PRK و لازک که نوع پیشرفته ی آنست استفاده کرد.

 10. هادی رستمی گفت:

  با سلام
  بنده دارای ضخامت قرنیه 474 و نزدیک بینی 2 میباشم و سی ساله آیا میتوانم عمل لازک انجام دهم.

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. بله میتوانید . اما باز هم میبایست قرنیه شما توسط پزشک چک شود. میتوانید با یک پیام کوتاه و ثبت شماره در صفحه ی عمل لازک و یا با تماس با همکاران ما در کلینیک نوآوران برای معاینه و عمل در یک روز نوبت بگیرید.

 11. مرتضی گفت:

  سلام وقت بخیر من استیگمات دارم و شمارش هم ۳و۳.۲۵هس ایا با عمل لیزیک بیناییم اصلاح میشود

  1. admin گفت:

   با سلام بشما . چشمانتان میبایست معاینه شوند . اگر ضخامت قرنیه مناسبی داشته باشید ( 80 درصد کسانی که مراجعه میکنند ضخامت قرنیه مناسب برای عمل لازک را دارند) و قرنیه شما مشکل خاصی نداشته باشد ، لیزیک و لازک روی چشمان آستیگمات هم با موفقیت کامل انجام میشوند.

   1. حسین گفت:

    سلام ببخشید من فروردین ۹۹
    ۱۸ سالم میشه و چشمام ضعیفه

    میتونم عمل لیزیک بکنم؟

    1. admin گفت:

     سلام. ان شالله بله. بشرط داشتن ضخامت قرنیه چشم.

     1. حمید.ک گفت:

      باسلام من درسال ۱۳۹۰ عمل prk انجام داده ام . در کرمانشاه این عمل رو انجام دادم اما الان راضی نیستم.چون هردو چشمم دوربینش ضعیف شده وکمی هم آستیگمات داره .آیا دوباره راه داره عمل کنم یا میشه لنز بزنم

     2. admin گفت:

      سلام اگر ضخامت قرنیه مناسب باشد بله میتوانید مجددا لازک کنید

 12. هادی گفت:

  با سلام
  بنده جهت عمل لازک به کلینیک در همدان مراجعه کردم ولی دکتر بعد از مشاهده عکس فرمودند شرایط عمل را ندارم آیا امکانش هست عکس قرنیه را بفرستم تا اگر عمل انجام میشود تعیین وقت داشته باشم.
  با تشکر

  1. admin گفت:

   عرض سلام . بله میتوانید با ارسال عکس به شماره ی ۰۹۱۲۲۲۱۰۱۸۶ مشاوره ی رایگان بگیرید.

   1. میثم شاه نظری گفت:

    سلام من جوش کار هستم میخواستم بدونم اگه بعد عمل احیانن چشمم رو برق بزنه میتونه خطر ناک باشه و این که تا چه مدت بعد عمل من میتونم جوش کاری کنم

    1. admin گفت:

     سلام. میبایست تا یکی دوماه استراحت کنید. چرا که نور شدید میتواند در هفته های ابتدایی بعد از عمل چشمان شما را اذیت نماید.

  2. هلن قنبری گفت:

   سلام رختر من هجده سالش هست و از شش سالگی عینک میزنه و شماره چشمش ۷/۵ هست و عینک باعث تغییر حالت چشمش شده
   میخواستم بدونم بعداز عمل ، چشمش به مرور به حالت عادی برمیگرده یا نه؟

   1. admin گفت:

    سلام. بعد از لیزیک معمولا گودرفتگی های چشم بمرور اصلاح میشود. اگر مشکل دیگری مدنظر شماست میبایست در معاینه مطرح کنید.

 13. بهزاد گفت:

  سلام من قبلا قصد داشتم عمل لیزیک انجام بدم ولی دکترها گغتن چشمهام خیلی ضعیف هست نزدیک شماره ۹ .گفتن عمل نکنی بهتره. میخاستم بدون بیمارستان شما راه جدیدی نداره برای عمل چشم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. میبایست چشمان شما معاینه شود . اگر قرنیه شما ضخامت کافی داشته باشد تا نمره 10 قابل عمل هست.

 14. امیرحیدری گفت:

  قرنیه چشم من خوب هست چشمانم به خاطر قالی بافی ضعیف شده آیا کدام عمل برای من خوبه

  1. admin گفت:

   سلام. هم عمل لیزیک و هم عمل لازک هردو میتوانند بر روی چشمان شما انجام شوند.

 15. تاجیک گفت:

  سلام وقت بخیر من تا بحال از عینک استفاده نکردم.
  بشدت چشمانم ضعیف است آیا میتوانم بینایمو به دست بیارم

  1. admin گفت:

   سلام. وقت شما هم بخیر. چرا که نه . با ثبت شماره تماس یک وقت در کلینیک نوآوران بگیرید تا باشما تماس گرفته شود و پس از معاینه در صورت عدم مشکل ضخامت قرنیه عمل لازک یا لیزیک روی چشمان شما انجام شود تا بینایی کامل را دوباره بدست آورید.

 16. هادی گفت:

  سلام. چشم های من دوربین هستند. سوالم این بود سن من 24 میباشد شرایط اینکه نمره چشم به مدتی باید ثابت شود تا جراحی انجام شود درست است با نه؟ و اینکه هزینه عمل با دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح سربازی چقدره؟

  1. admin گفت:

   سلام بشما . عرض شود که میبایست حدود ۶ ماه نمره چشم شما ثابت باشد تا بتوان عمل را انجام داد. در خصوص بیمه ی سربازی عرض شود که دفترچه سربازی هیچ هزینه ای برای این عمل نمی دهد.

 17. بهنام گفت:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من سرباز هستم
  آیا شما میدانید برای عمل لازک یا لیزیک چند روز مرخصی استعلاجی داده میشود؟
  با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام. از یک هفته تا 14 روز بسته به نظر پزشک.

  2. admin گفت:

   سلام. یک تا دوهفته بسته به نظر پزشک

 18. پیمان اژدر گفت:

  سلام من باید عمل پی آر کی بشم خواستم بدونم هزینه عمل چقدر میشه.

  1. admin گفت:

   مبلغ عمل دوچشم با عکس

   فقط 2,390,000 تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تراز۵۰٪تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 19. ابراهیم احمدی نژاد گفت:

  من چشمم دوربین است و هر دو مثبت 10 هستند که روی هم متبت 20 میخواستم بپرسم آیا امکان بهبود کامل هست و از طریق کذام عمل باتشکر ابراهیم احمدی نژاد از اهواز

  1. admin گفت:

   با سلام . متاسفانه نمره ی مثبت تا 6 قابل لیزیک میباشد.

 20. علی گفت:

  من فقط نیاز به صحبت کردن دارم با مشاور خواهش می کنم به من کمک کنید

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیز . میتونید با این شماره تماس بگیرید و بصورت تلفنی با همکاران مشاور ما مشورت نمایید. با این شماره تماس بگیرید: 02144457285

 21. فرخ گفت:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید میخواهم چشمانم را عمل prt کنم‌ مشاوره و تعيين وقت میخواستم.

  1. admin گفت:

   عرض سلام خدمت شما. میتوانید با شماره 02144457285 تماس بگیرید و یا اینکه شماره ی خود را جهات اخذ تخفیف ویژه ارسال کنید تا همکاران ما باشما تماس بگیرند. اینجا کلیک کنید

 22. نازنین گفت:

  سلام و خسته نباشید,من ۵ ماه قبل زایمان سزاربن کردم و الان در دوران شیر دهی هستم,آیا میتونم عمل لیزر یا لازک انجام بدم?

  1. admin گفت:

   سلام بشما . بله میتوانید . مشکلی نیست.

 23. نازنین گفت:

  سلام و خسته نباشید,من ۵ ماه قبل زایمان سزاربن کردم و الان در دوران شیر دهی هستم,آیا میتونم عمل لیزر یا لازک انجام بدم?

  1. admin گفت:

   سلام بله میتوانید. مشکلی نیست.

 24. مهدی گفت:

  با بیمه هم کار میکنید؟
  واینکه من ۹۷.۱۲‌.۱۲ مساحبه افسری دارم اگر الان عمل کنم چشام خوب میشن؟

  1. admin گفت:

   سلام. ممکن است بعد از عمل لیزیک از چند روز تا چند هفته (بسته به چشمان مختلف متفاوت است) طول بکشد تا دید شما به 10/10 برسد. بیمه ها معمولا برای نمرات 3 به بالا برای هرچشم هزینه میپردازند.

  2. shayan گفت:

   سلام من 18 سالمه و چشمام 2 و 2.5 ضعیفه
   ولی به علت مشکلاتی حتما باید عمل کنم ولی میدانم ک چشمم داره ضعیف تر میشه
   خاستم بدونم بعد از چندوقت نمرش بر میگرده

   1. admin گفت:

    سلام. اگر نمره چشم شما تثبیت نشده بهتر است عمل نکنید. چون بعد از عمل احتمال بازگشت نمره زیاد میشود.

 25. Mostafa گفت:

  سلام چشم های من آستیگمات هستن و نمره ی چشمم 9/25 و هجده سالمه ولی میخوام ب خاطر شغلم عمل کنم چه عملی پیشنهاد شماست؟بهبود کامل بعد از عمل چه مدت طول میکشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. ابتدا میبایست قرنیه شما معاینه شود. اگر قرنیه شما ضخامت کافی داشته باشد لیزیک دوره ی درمانی کمتری دارد ولی اگر ضخامت قرنیه شما کم باشد عمل لازک که عوارض موقتی کمتری دارد انجام میشود. دوره بهبود از چند رو تا چندهفته بسته به چشمان مختلف متفاوت است.

  2. محمدرضا گفت:

   با سلام ببخشید من قوز قرنیه داشتم و دکتر گفت باید ccl انجام بدم و انجام دادم.
   حالا میخام ببینم میتونم عمل لیزیک انجام بدم. چون برام خیلی مهمه که عینکی نباشم

   1. admin گفت:

    سلام. اگر برای درمان قوز قرنیه اقدام کرده اید ، اینک میتوانید عمل لازک انجام دهید. برای معاینه و عمل با گذاشتن شماره تماس خود نوبت بگیرید.

 26. جاسم عموری گفت:

  با عرض سلام چشمان من آستیگمات ونمره آنها چهار و چهارونیم میباشند پارسال جهت انجام عمل لیزیک به اصفهان مراجعه کردم ولی پزشکان گفتند به لحاض اینکه قوز قرنیه دارید میبایست یک الی دو سال صبر کنید اگر قوز قرنیه چشمتان پیشرفت نکرد میشود چشمانتان را عمل کرد آیا من میتوانم با مراجعه به این مرکز چشمانم راعمل کنم و با توجه به توضیحی که خدمتان عرض کردم انجام این عمل برای من خطرناک نیست

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. اگر قوز قرنیه شما شدید نباشد میتوان از عمل لازک برای شما استفاده کرد . برای مشاوره همکاران ما باشما تماس میگیرند.

   1. سمانه گفت:

    سلام خسته نباشی ی دونه چشم تنبل میشه مشکلش با لازک برطرف بشه

    1. admin گفت:

     سلام تنبلی قابل عمل هست البته بعداز عمل دیدشما به اندازه عینک بالا می رود

    2. محمد گفت:

     سلام ببخشید من ۱۷ سال دارم و قند خون دارم انسولین میزنم چشمانم خیلی ضعیف میباشد و من از عینک استفاده نمیکنه در فاصله۲۰ متری شماره پلاک ماشین را نمیبینم ایا میتوانم عمل کنم و عمل بدون مشکل حل میشود

     1. admin گفت:

      سلام خدمت شما. متاسفانه لیزیک برای شرایط شما اصلا مناسب نمیباشد. میبایست معاینه شوید تا راه حلهای دیگر برای چشم شما تعیین شود.

 27. معصومه عبدی گفت:

  هزینه عمل چقدر میباشد؟

  1. admin گفت:

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران با بالاترین کیفیت توسط پیشرفته ترین دستگاه لیزر با 50 درصد تخفیف دومیلیون و صدو پنجاه هزار تومان میباشد.

  2. admin گفت:

   در حال حاضر در اسفند 1397 هزینه ی عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران با 50 درصد تخفیف 2150000 تومان میباشد . کافیست شماره ی خود را در بخش ارسال شماره در صفحه ی لیزیک یا لازک وارد کنید تا همکاران ما باشما تماس بگیرند و بامشاوره ی رایگان برای شما نوبت معاینه و عمل قرار دهند.

 28. ایمان گفت:

  با سلام وخسته نباشید
  سال۹۳ به متخصص چشم در تهران مراجعه کردم
  دکتر بهم گفت که قوز قرنیه دارم و قرنیه نازک شده
  میخواستم بدونم عملی هست واسه درمان قوز قرنیه
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  هزینه درمانش چند میشه؟
  ایا این عمل زیر نظر بیمه سپاه یا سایر بیمه ها هستش ؟

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. اگر قوز قرنیه شما کم بوده باشد میتوان برای قرنیه های نازک از عمل لازک چشم استفاده کرد. در حال حاضر در اسفند 1397 هزینه ی عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران با 50 درصد تخفیف 2150000 تومان میباشد . کافیست شماره ی خود را در بخش ارسال شماره در صفحه ی لیزیک یا لازک وارد کنید تا همکاران ما باشما تماس بگیرند و بامشاوره ی رایگان برای شما نوبت معاینه و عمل قرار دهند. بیمه های تکمیلی با شرازی خاص این عمل را بعهده میگیرند که میبایست آن را از خود بیمه سوال نمایید.

 29. زیورقیصوری گفت:

  باعرض سلام من از ۶ سالگی تا الان که ۲۲ سال سن دارم عینک استفاده میکنم و واقعا خسته شدم از عینک

  1. admin گفت:

   با سلام. با یک معاینه ی ساده و تایید پزشک میتوانید از عینک رهایی یابید . مشاورین ما باشما تماس خواهند گرفت .

 30. رحیم احمدلو گفت:

  چشم من 2ونیم ویک ونیم است تا حالا هم عینک نداشتم میخواستم ببینم عمل لیزر جواب میده هزینش چقدره؟یا یه مدت عینک بزنم بعد لیزر کنم دفترچه نیروهای مسلح دارم

  1. admin گفت:

   باسلام. ربطی به زدن یا نزدن عینک ندارد. چشمانتان میبایست توسط متخصص معاینه شود. چنانچه قرنیه شما مشکلی نداشته باشد براحتی با لیزیک یا لازک قابل رفع شدن است.
   مبلغ عمل دوچشم با عکس

   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 31. محبت شیخ گفت:

  از 50درصدی که تخیف میدین.بیمه آتیه سازان بقیشومتقبل میشه یانه؟یعنی ازدومیلیون وصدونودتومن بیمه بهم برمیگردونه یانه؟

  1. admin گفت:

   سلام. بستگی به تعهدات بیمه شما دارد. معمولا اگر مجموع نمرات دو چشم به 5 یا 6 (بستگی به نوع قرارداد بیمه شما دارد)برسد بیمه آنرا کاملا میپردازد.

 32. سیدحسین محمودی گفت:

  سلام من دوسال پیش ب کلنیک فیض دراصفهان رفتم و اذعان داشتند ک شما قوزقرنیه دارید ونمیتوانید لیزیک کنیدوناامید برگشتم ولی دکماه پیش یکی ازدکخرای بیمارستان الزهرا گفتند ک دستگاههای جدید اومده ومیتوانید عمل کنیدخواستم بدونم من میتونم عمل کنم یا نه؟هزینه عمل چقد میشه؟دفترچه من خدمات درمانی نیروهای مسلح میباشد

  1. admin گفت:

   سلام. بله اگر قوز قرنیه ی شما شدید نباشد میتوانید عمل لازک کنید. متخصصین ما پس از معاینه ی دقیق چشم شما ، شما را راهنمایی خواهند کرد.

   مبلغ عمل دوچشم با عکس

   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 33. سعید گفت:

  سلام . چشم من حدود یک هستش .میخواستم بدونم بعد عمل احتمال برگشت ضعیفی وجود دارد . با توجه به اینکه من تو طول روز حدود ۹_۱۰ساعت با سیستم کار میکنم ؟

  1. admin گفت:

   سلام. پزشک پس از معاینه ی قرنیه و نمره چشم شما در معاینه ی قبل از عمل ، بشما خواهد گفت که چند درصد احتمال برگشت در سالهای آتی را خواهید داشت.

 34. سوسن امامی گفت:

  سلام من الان بیست وشش سالمه نمره چشمم ۴شده تو شش ماهی ک گفتین نمره چشم ثابت باشه ثابت هم شده .میتونم لیزیک رو انجام بدم تا نمره چشم بالاتر نرفته؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. بشرط صحت قرنیه چرا که نه . همکاران ما برای شما نوبت معاینه قرنیه توسط متخصص چشم قرار خواهند داد تا پس از معاینه ی قرنیه و تایید پزشک عمل لیزیک روی چشمان شما انجام شود.

  2. admin گفت:

   سلام. بله چرا که نه. بشرط اینکه صحت قرنیه شما توسط پزشک جراحتان تایید شود.

 35. ناشناس گفت:

  سلام من نمره ی چشم راستم ۷.۵ و نمره چشم چپم ۷.۷۵ آیا میتونم عمل کنم

  1. admin گفت:

   با سلام . در صورت معاینه ی دقیق قرنیه و تایید پزشک چرا که نه. همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت.

 36. مصطفی یعقوبی گفت:

  الان چشم استیکمات است تقریبا شماره 2و2.5 است عینک بهتراست یاعمل

  1. admin گفت:

   سلام. چشمان شما در صورت معاینه و تایید قرنیه قابل اصلاح با عمل لیزیک و لازک خواهد بود . لیکن تصمیم گیری در مورد انجام عمل با خود شماست . مشاورین ما بشما مشاوره ی رایگان خواهند داد تا تصمیم درست را اتخاذ نمایید.

 37. Ati گفت:

  سلام. عمل لیزیک بهتره یا لازک یا پی آر کی؟؟؟
  بازگشت نداره؟؟؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. شما میتوانید اطلاعات کاملی در مورد تفاوتهای لیزیک و لازک را در صفحه ی عمل لازک مطالعه کنید. همچین برای اینکه بدانید لیزیک بهتر است یا لازک همین صفحه را مطالعه نمایید. هیچ عملی در دنیا نیست که بشما تضمین دهد که تا پایان عمر سلامت باشید. اما درصد احتمالی بازگشت هر عمل توسط جراح متخصص به بیمار گفته میشود.

 38. برجی گفت:

  سلام من مشگل ضعف چشم دارم درمعاینات معمولی به من گفته شده که شما قوز قرنیه دارید .ولی دوست دارم که اگر امکان دارد عمل چشم انجام بدم واز زدن عینک راحت بشم .ممنون

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. اگر قوز قرنیه شما کم باشد برای عمل لیزیک مشگلی ایجاد نمیکند. همکاران ما در اولین فرصت باشما تماس خواهند گرفت

 39. Emad گفت:

  با سلام من از 17یا 18سالگی عینک میزنم و الان 20سالم هست و دکتر چشم پزشک گفت تا 2سال عینک نزنی نمیتونی چشمتو عمل کنی الان 2سالو خورده ای شده و 6ماه پیش هم دکتر بودم نمره چشمم تغییر کرده و بازهم میخوام برم چکاپ ببینم تغییر کرده یا ن اگر تغییر کرده باشه نمیتونم عمل کنم؟و میخواستم ببینم هزینش چقد میشه دفترچه بیمه سلامت هم دارم و لطفا باهم تماس بگیرید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. همکاران ما در اولین فرصت باشما تماس خواهند گرفت.

 40. مریم محسنی گفت:

  سلام وقتتون بخیر.من شماره چشمیکیش۸ونیم هس یکیش ۷ونیم تقریباثابت شده شمارش والان چندساله ازلنزهای طبی استفاده میکنم ولی میخوام ک عمل لیزیک یالازک انجام بدم ایامیتونم انحام بدم یانه؟یه چ عملی برای من مناسبه؟چن روزپیشم رفتم دکترگف ک لنزم ک گذاشتین هیچ مشکلی برا چشمتون پیش نیومده

  1. admin گفت:

   سلام. بله میتوانید. همکاران ما برای مشاوره ی رایگان باشما تماس میگیرند.

 41. لیدا مهدی ابادی گفت:

  سلام چشم من استیکماتیسم بالا داره ۵ هستش تنبلی چشم هم دارم خواستم بدونم می تونم عمل لازک انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام. در صورت عدم مشکل در قرنیه بله میتوانید . همکاران ما باشما تماس میگیرند.

 42. علی واحدی گفت:

  چگونه ازشهربندرعباس با دکتر در ارتباط باشم میشه عکس هارو همین جا گرفت فکس کرد

  1. admin گفت:

   عرض سلام . بله میتوانید با ارسال عکس به شماره ی ۰۹۱۲۲۲۱۰۱۸۶ مشاوره ی رایگان بگیرید.

 43. علی واحدی گفت:

  میشه عکس هارو همین جا گرفت فکس کرد

  1. admin گفت:

   عرض سلام . بله میتوانید با ارسال عکس به شماره ی ۰۹۱۲۲۲۱۰۱۸۶ مشاوره ی رایگان بگیرید.

 44. امیر عزیزی گفت:

  سلام.وقت بخیر ‌.نمره چشم من هرکدام ۱/۲۵ ضعیفه. مجموع هردو میشه ۲/۵

  سالهاست عینک میزنم .و نزدیک بینم .میخام لازک کنم و از عینک خلاص بشم .چیکار کنم؟؟ آیا میتونم؟؟ لطفا و حتما با من تماس بگیرید.

  1. admin گفت:

   با سلام . کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

 45. مهدی بنی سکینی گفت:

  سلام رفتم دکتر گفت باید لیزیک یا لیزPRKانجام بدی من اهوازم میخواستم ببینم اهواز هم زیر نظر شما کلینیک هست .هزینه عملش چقد میشه

  1. admin گفت:

   سلام. شما میتوانید از طریق تماسی که همکاران ما باشما میگیرند برای یک روز وقت معاینه و عمل بگیرید تا همه ی کارهای شما در یک روز که به تهران تشریف می آورید انجام شود.

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان
   با 50 درصد تخفیف:
   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

 46. غلامرضا محمودی گفت:

  با سلام
  من ۱۰ سال پیش عمل لازک انجام داده ام آیا امکان عمل مجدد وجود دارد یا خیر در حال حاضر۴۳ سال سن دارم

  1. admin گفت:

   سلام. بله . اگر قرنیه شما ضخامت کافی داشته باشد میتوانید از عمل لازک استفاده کنید.

 47. غلامرضا محمودی گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر من ۴۳ سال سن دارم ۱۰ سال پیش یکبار عمل لازک انجام دادم الان دوباره دچار تاری دید و نزدیک بینی شدم آیا دوباره میتوانم این عمل را انجام دهم؟

  1. admin گفت:

   سلام . در صورت دارا بودن شرایط قرنیه بله میتوانید.

 48. اسلام شکری گفت:

  سلام.اگه بخوام لیزیک کنم چطوری میتونم وقت بگیرم و چند هفته باید تو نوبت باشم؟
  از کجا باید بدونم چقد هزینه داره برام؟
  با تشکر.

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   با شماره ای که ثبت کرده اید ، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و برای شما نوبتی در هر روزی که تمایل داشته باشید لحاظ خواهند کرد. شما میتوانید در همین هفته معاینه و عمل خود را انجام دهید.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 49. Parisa گفت:

  باسلام
  منظور شما از مبلغ دو چشم با عکس یعنی چی این عکس رو متوجه نشدم میشه توضیح بدید من یکشنبه هم‌ وقت حضوری دارم خدمتتون قراره برسم

  1. admin گفت:

   سلام. همینطور که در صفحه ی هزینه ی لیزیک توضیح دادیم ، بسیاری از مراکز وقتی تبلیغ هزینه ی کم برای لیزیک میکنند ، هزینه های جانبی مثل عکس از قرنیه و … را لحاظ نمیکنند. اما در کلینیک نوآوران قیمت یاد شده برای تمامی مراحل عمل لیزیک میباشد. شما میبایست روز معاینه یک عکس از قرنیه در مطب بگیرید تا دکتر بتواند تایید کند که عمل لیزیک برای شما مناسب است یا خیر.

 50. مهدی مقدمی گفت:

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  هزینه انجام عمل چقدره؟
  دفترچه تامین اجتماعی هم دارم

  1. admin گفت:

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 51. عرفانیان گفت:

  سلام، میشه طی دو روز معاینه و عکس و عمل انجام بشه؟ چون تهران نیستم و بیشتر از این زمان ندارم

  1. admin گفت:

   سلام . بله همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت و با شما هماهنگی لازم را بعمل می آورند تا برای یک روز هم معاینه شوید و هم در صورت تایید پزشک در همان روز عمل شوید.

 52. رامین کاظمی راد گفت:

  سلام چقد طول میشه که به روال عادی برگردی و هزینه عمل چقدر است

  1. admin گفت:

   سلام. این امر بستگی به عوامل گوناگونی دارد و در هر بدن متفاوت است. میزان ترمیم پذیری بافتها در بدن های مختلف متفاوت میباشد. اما بطور معمول از چند روز تا چند هفته این بازه ی زمانی ترمیم میتواند طول بکشد. در برخی چند روز و در برخی تا 3 ماه. اما نهایتا بعد از 6 ماه دید شما به نتیجه ی نهایی عمل لیزیک یا لازک خواهد رسید.

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان
   با 50 درصد تخفیف:
   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

 53. مهران بخشی گفت:

  منتظر مشاوره حضوری هستم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما در اولین فرصت برای مشاوره حضوری با شما تماس خواهند گرفت.

 54. نازی گفت:

  سلام من شماره چشمم ۵است و۳۱سالمه وشغلم هم یه طوریه که خیلی باکامپیوتر سروکار دارم میخواستم ببینم میتونم عمل لیزیک راانجام بدهم؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله در صورتیکه قرنیه ی شما ضخامت کافی را داشته باشد (معمولا همینطور است) میتوانید عمل لیزیک و لازک را انجام دهید. کلینیک نوآوران به شما پیشندهاد میدهد در این کلینیک با 50درصد تخفیف ، تنها با پرداخت 2190000 تومان عمل خود را انجام دهید.

 55. Vahid گفت:

  سلام
  فقط یه جواب لطفا
  با دفترچه تامین اجتماعی هم عمل صورت میگیرد؟

  1. admin گفت:

   سلام. تامین اجتماعی متاسفانه هزینه ای بابت عمل لیزک پرداخت نمی نماید. اما شما در کلینیک نوآوران با 50درصد تخفیف ، بجای 4400000 تومان ، تنها با پرداخت 2190000 تومان میتوانید این عمل را انجام دهید.

 56. مسجدی گفت:

  سلام ببخشید یه سوال داشتم .چشم های من دارای انحراف پنهان وهرچشمم۳دهم ضعیف .اگه عمل لازیک انجام بدم.ممکن بعداز عمل چشمم دوبینی پیدا کنم ممنون از راهنمایی تون

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. معمولا عمل لیزیک ربطی به انحراف چشم ندارد . هر شکلی که الان “با لنز یا عینک” می بینید بعد از عمل هم به همان شکل دید دارید. دوبینی موقتی بعد از عمل لیزیک موقتی و گذراست و معمولا مدتی برای همه اتفاق می افتد . البته نیازبه معاینات تکمیلی هست. با شماره ی 02144457285 داخلی 5 تماس بگیرید.

 57. مهدی گفت:

  سلام اقساطی میشه پرداخت کرد

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما . بله . مبلغ 600 هزار تومان از کل مبلغ ( کل مبلغ 2190000 تومان میباشد) را میتوانید طی دو فقره چک کارمندی ( دو چک 300 هزار تومانی) پرداخت نمایید.

 58. علیرضا گفت:

  سلام میخواستم ببینم میتونم عمل لیزیک انجام بدم؟
  فک میکنم بیش از یکی دوسالی هست که شماره چشمم ثابت شده..۳۳ ساله هستم

  1. admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما. بله . ابتدا میباست چشمان شما معاینه شود و عکس قرنیه از چشم شما گرفته شود و در صورت تایید پزشک میتوانید عمل را انجام دهید. برای سهولت کار شما همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت تا در صورت تمایل ، بخاطر دوری مسیر شما ، همه ی کارهای شما در یک روز انجام شود.

 59. ناشناس گفت:

  سلام من چشام ضعیفه ولی تا حالا عینک نزدم میتونم عمل کنم

  1. admin گفت:

   سلام. پس از معاینه ی نمره ی چشم و سلامت و ضخامت قرنیه میتوان به سوال شما پاسخ دقیق داد. عمل لیزیک ربطی به استفاده یا عدم استفاده از عینک و یا لنز ندارد.

 60. Sormelina گفت:

  با سلام
  من عکس چشم هامو دارم، چطور میتونم در اختیار شما برای تشخیص امکان عمل لیزیک یا لازک قرار دهم؟؟

  1. admin گفت:

   عرض سلام . شما میتوانید با ارسال عکس به شماره ی ۰۹۱۲۲۲۱۰۱۸۶ در واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید.

 61. شیدا گفت:

  سلام وفت بخیر چشمای من آستیگماته آیا با عمل لازیک یا لیزیک قابل درمانه..لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. بله لیزیک و لازک میتواند چشمان آستیگمات را هم مداوا نماید . برای اینکار چشمان شما میبایست معاینه شود . برای تعیین وقت شماوره همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت .

 62. بهزاد رجبیان گفت:

  11سال پیش دکتر عینک تجویز کرد ولی اهمیتی ندادم الان هم دور هم نزدیکم ضعیف شده به نورم خیلی حساسم چشامم تار میبینه دورو نزدیک.شبم رانندگی سخته برام ازعینک متنفرم بنظرتون چه راه حلی به درمانم کمک میکنه سنم 28سال

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. عمل لیزیک و لازک دقیقا همان چیزیست که شما بدان نیاز دارید. لیزیک شما را از عینک بی نیاز میکند. اما قبل از آن میبایست قرنیه ی شما معاینه و سلامت و ضخامت آن توسط پزشک تایید شود.

 63. زهره گفت:

  سلام من حدودا ۱۰.۱۱ سال از لنز طبی استفاده میکنم خسته شدم میخواستم لیزیک کنم میخواستم بدونم مشکلی نداره چون مدت طولانی از لنز استفاده میکنم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. خیر مشکلی ندارد. کافیست قبل از عمل مدت دو هفته از لنز استفاده نکنید. ملاک برای عمل قرنیه ی شماست و استفاده از لنز و یا عینک تاثیری در عمل ندارد.

 64. محمد گفت:

  سلام من پونزده ساله عینک میزنم.توانی مالی زیاد خوبی ندارم.ایا با هزینه کمتر هم عمل میکنن؟چقد هزینه میبره؟

  1. admin گفت:

   سلام. روزتون بخیر . به شماره ی ۰۹۱۲۲۲۱۰۱۸۶ پیامک بزنید.

 65. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید آیا در عمل لیزیک درصد خطا وجود دارد و معایب این عمل را بفرمائید. مچکرم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز . در صفحه ی مزایا و معایب احتمالی لیزیک بصورت کامل بسوال شما پاسخ داده شده است. لطفا مطالعه بفرمایید.

 66. شقایق جانقربان گفت:

  سلام. ممنون از اطلاعات خوبتون.
  چشمهای من هم دچار ضعف دوربین و هم آستیگمات است. و درجه ی چشمم زیر 2هست.استیگماتم هم زیر 2هست.از عینک استفاده میکنم. مشکل قوز قرنیه هم ندارم.درجه ی چشمم ثابت نشده. آیا میتونم لیزر یا جراحی کنم؟ و امکان برگشت ضعف چشمم چند درصده؟ در صورت برگشت باز میتونم جراحی کنم؟ هزینش تقریبا جقدر میشه؟ ممنون

  1. admin گفت:

   عرض سلام خدمت شما. بعد از معاینه ی کامل بشما گفته خواهد شد که چه عملی برایتان مناسب است و چند درصد احتمال بازگشت بعد از چند سال را دارد ؟

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان
   با 50 درصد تخفیف ویژه
   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

 67. مجیذ گفت:

  چشم بعد از عمل بلافاصله خوب خواهد شد یا چند ماه طول میکشه؟ هزینه ی حدودیش چقدره؟

  1. admin گفت:

   اگر مطالب این صفحه را بخوانید پاسخ سوالتان بصورت کامل برای شما توضیح داده شده است. سرعت سلامتی چشم شما به عواملی نظیر نمره چشم ، نوع مشکل چشمهای شما و سیستم بازیابی بدن شما بستگی دارد. روند رسیدن به سلامتی کامل ممکن است از چند روز تا چند هفته ادامه یابد. اما بعد از چند روز شما بدون عینک و لنز براحتی قادر به انجام امور خود هستید. هزینه ی عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران تا آخر اسفند 1397 بدین شرح است:

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

 68. بهزاد گفت:

  سلام میخواستم بدونم که صفر تا صد عمل لیزیک 2190هزینه شه یا اینکه قبلش معاینات و آزمایشات دیگه هم داره؟ اگه هستش لطفا توضیح بدید و اگه بخوایم قبل عید عملدکنیم آیا وقت خالی دارید یانه

  1. admin گفت:

   سلام . بله کل هزینه از صفر تا صد با احتساب عکس از قرنیه مبلغ 2190000 تومان میباشد. کلینیک تا 23 اسفند دایر میباشد.

 69. وحید گفت:

  سلام وقت بخیر
  جناب تماس بگیرید با من

  1. admin گفت:

   باسلام. همکاران ما با شما تمسا خواهند گرفت

 70. ناشناس گفت:

  سلام چشم اسیگمات داره
  میشه عمل کرد

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیز. همانطور که در جای جای سایت گفته شده است ، عمل لیزیک برای درمان چشمان آستیگمات هم استفاده میشود. همکاران ما برای مشاوره ی رایگان باشما تماس خواهند گرفت.

 71. mahbub گفت:

  سلام خسته نباشید من چشمام آستیگماتیسم هست میشه عمل کنم

  1. admin گفت:

   سلام بشما . البته که میتوانید. لیزیک و لازک برای اصلاح عیوب انکساری چشم های آستیگمات هم مورد استفاده قرار میگیرند. میتوانید در مورد لیزیک در درمان چشمهای آستیگمات بیشتر مطالعه نمایید.

 72. mahbub گفت:

  سلام خسته نباشید آدرس رو میشه بدید

  1. admin گفت:

   سلام. آدرس کلینیک نوآوران :

   تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

 73. نگين اسحاقي گفت:

  سلام خسته نباشيد بنده ميخوام كه وارد ١٩ بشم ايا امكان عمل هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. در صورت داشتن شرایط عمل بله البته.

 74. محمدنادری گفت:

  سلام آدرس مطب را میشه بدین

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   آدرس کلینیک نوآوران : تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

 75. مهدی بنی سکینی گفت:

  سلام.من ازشهرستان هستم و دفترچه بیمه تکمیلی دارم.میشه بعد از پرداخت هزینه.نامه برای بیمه داد.بعد شما تا ۲۳هستین من کی میتونم بیام.برای نوبت دهی چکار کنم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما. البته کلینیک نوآوران بعد از عمل برای بیمه ی تکمیلی شما نامه صادر خواهد کرد . همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 76. مهدی سپهر گفت:

  با سلام خدمت شما اساتید محترم دانشگاه و رئیس وپرسنل زحمت کش کلینیک چشم پزشکی نوآوران ، با این خبر که شما از متد جدید جهت بازگشت نور دیدگان به مردم این وطن از هرگونه تلاش و خدمت دریغ نمیکنید بی نهایت سپاسگزارم و دستان گرم و پر مهرتان را از دور می بوسم و امیدوارم در تمامی مراحل کار پر مهرتان و زندگی شریفتان همیشه شاهد مؤفقیت و پیروزی باشید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما هموطن عزیز و گرامی. خوشحالیم که خداوند متعال این سعادت را بما ارزانی داشت تا با کمک تیم مجرب از متخصصین متبحر و باارزش ایران ، بتواینم شرایطی ایجاد کنیم تا امکان عمل لیزیک و بازگشت دید مناسب برای چشم ـ این عطیه ی ارزشمند الهی ـ هموطنان عزیزمان ، در اقشار مختلف مهیا شود تا این فرصت تنها در دسترس قشر کمی از مردم نبوده و بتوان این فرصت را به بیشتر مردم عزیز کشورمان اهدا کرد. از خداوند متعال خواستاریم ما را در خدمت هرچه بیشتر به هموطنان عزیزمان یاری دهد. با سپاس از شما دوست عزیز و گرامی.

 77. علی اکبری گفت:

  سلام
  من در روز ممکنه هفت تا ده ساعت پشت کامپیوتر باشم. البته نه هر روز.
  یا با لیزر چشم، بعد از چند وقت امکان داره دوباره حالات چشمم برگرده و احتیاج به عینک پیدا کنم؟
  ممنون از راهنمایی شما

  1. admin گفت:

   باسلام خدمت شما.
   معمولا بعد از یک هفته دوباره میتوانید پشت کامپیوتر بشینید . منتهی در روزهای اول بایست بیشتر به چشمان خود استراحت و فرصت بهبود بدهید. امکان بازگشت احتمالی نمره ی چشم با معاینه کامل توسط متخصص چشم در روز معاینه ی قرنیه بشما گفته خواهد شد.

 78. محمدرضا شهبازی گفت:

  با سلام در متنی نوشته بودید طرف فرداد با بیمه ها!!
  آیا نمره هر چشم بالای چهار می‌باشد و یکی آستیگمات بیمه تکمیلی دانا شامل بنده میشود
  با چه بیمه هایی طرف قرار هستید؟
  من برای هفته پیش نوبت گرفتم ولی بخاطر لنز به‌تاخیر افتاد وهفته پیش هزینه عمل یک میلیون و نهصد هزار تومان بود.من با همون شرایط نوبت داشتم

  1. admin گفت:

   سلام
   عمل با دستگاه آلگریتو 500 که بهترین دستگاه روز جهان میباشد در اسفندماه 1397 در کلینیک نوآوران با 50درصد تخفیف ویژه ۲۱۹۰۰۰۰تومان است.
   نمره های بالای ۴ بیمه تعلق میگیرد.
   همکاران ما با شما تماس میگیرند تا به سوالات شما پاسخ دقیق تر داده شود.

 79. محمدرضا گفت:

  باعرض سلام
  با کدام بیمه ها قرارداد دارید؟
  بیمه تامین اجتماعی یا روستایی اگر نمره چشم بالای منفی ۳وآستیکمات باشد جز زیبایی نیست ومشمول بیمه میشه آیا بیمه سلامت هم کاربردی داره یا خیر؟راهممایی کنید خواهشاً وقت کمی برای عمل با بیمه دانا دارم ولی تمایل دارم در کلینیک شما لیزیک کنم.

  1. admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.
   باید ببینید تعرفه های بیمه ی شما چگونه است. اما معمولا بیمه ها لیزیک را وقتی پشتیبانی میکنند که نمره چشم شما حداقل 4 دیوپتر باشد. بیمه تامین اجتماعی بابت لیزیک چیزی پرداخت نمیکند. اگر شما تمایل به عمل لیزیک داشته باشید کلینیک نوآوران صورتجلسه و صوزتحساب معتبر برای عمل لیزیکتان را به بیمه تکمیلی شما صادر خواهد کرد.
   در کنار آن شما میتوانید از تخفیفهای بسیار عالی کلینیک نوآوران در اسفند 1397 استفاده کرده و این عمل را بجای 4400000 تومان تنها با پرداخت 2190000 تومان انجام دهید. این تخفیف 50 درصدی ما در کنار تخصص و تبحر بسیار بالای پزشکان و دستگاههای بسیار پیشرفته ی نوآوران خود بهترین فرصت برای عمل لیزیک شماست.

 80. قدرت گفت:

  با سلام آیا عمل لازک برای چشم آستیگمات باسن45سال به بالا هم انجام می گیر د در ضمن آیا این تخفیف 50درصدی که اعلام کردید در فروردین ماه 98هم اعمال می شود.

  1. admin گفت:

   اگر در معاینه چشمان شما شرایط عمل را داشته باشد بله. تخفیفات هم هنوز بقوت خود باقیست.

 81. Mohammad baram گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه و نیاز به عمل فوری چشم دارم چشمم آستیگمات هستش و نمره سمت چپ۲وسمت راست ۱.۷۵ است هزینه چه مقداری هستش؟

  1. admin گفت:

   با سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5.ذم

 82. ناشناس گفت:

  سلام چشمم ضعیف هستش میخوام جراحی یا لنز دائمی بکارم دفترچه تامین اجتماعی دارم هزینش چقدرمیشه

  1. admin گفت:

   سلام. ابتدا میبایست چشمان شما توسط متخصص معاینه شود تا بهترین درمان برای شما پیشنهاد شود.
   در مورد لیزیک میبایست گفت تامین اجتماعی متاسفانه هزینه ای پرداخت نمیکند اما در این کلینیک شما میتوانید از شرایط استثنایی ما استفاده کنید. ما در کلینیک نوآوران عمل لیزیک و لازک را با 50 درصد تخفیف انجام میدهیم.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه در اسفندماه 1397
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 83. Sahar jami گفت:

  سلام ببخشید من چشم چپم تنبله خیلی به چشم پزشک مراجعه کردم گفتن نمیشه عمل لیزیک کرد میخواستم بدونم واقعا هیچ راهی نداره من خیلی عذاب میکشم اینطوری ۲درصددیددارم ممنون ازجوابتون

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   متاسفانه اگر تنبلی شما با عینک وضعیت بهتری پیدا نکند راهی نیست .اما اگر باعینک دید خوبی پیدا می کنید می توانیم با این عمل عینک را حذف کنیم.

 84. محمدرضا ظهیری گفت:

  سلام
  شماره ضعیفی چشمم 1.25 تا 1.5 هست آیا برای عمل توصیه می شود؟
  چندین بار قصد عمل کردم ولی بعضی دکترها و اطرافیان با توجه به شماره چشمم منضصرفم کردند
  34 سال سن دارم و بدنسازی و والیبال هم کار میکنم

  1. admin گفت:

   سلام . بله نمره ۱به بالا برای عمل لیزیک مناسب است ، البته اگر می خواهید از عینک زدن راحت شوید.

 85. عثمان امانی گفت:

  سلام خسته نباشید
  شماره چشم راست ۷ و چپ ۸ است آیا عمل ممکن است؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. شرایط انجام عمل لیزیک بدین شرح است :
   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   اما برای مشاوره ی دقیق تر همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت .

 86. یعقوب مسلمی گفت:

  با سلام و تبریرک سال نو
  من اهل تبریزم سی سالمه تقریبا از هفت سالگی عینک میزنم و نمره ی چشمام بالاس
  فک کنم 8 باشه
  میخواستم چشامو عمل کنم ک با سایت شما اشنا شدم
  میخواستم منو راهنمایی کنید چون میگن بعد چند سال عمل لیزیک باز چشما برمیگرده به حالت قبلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام و تبریک سال نو بشما دوست عزیز .

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   همکاران ما برای انجام مشاوره ی رایگان با شما تماس خواهند گرفت .

 87. امیرغفوریان گفت:

  با سلام.من ازمشهد مزاحمتون میشم .شماره چشم های من۳هستش یعنی مجموع چشمانم میشه۶.کلاسه سال هستش که از لینک استفاده میکنم.حالامیخوام عمل کنم.اما مبلغ هزینش برام مهمه.لطفا هزینه لیزر.وهزینه PRKرو بهم اطلاع بدید.باتشکرفراوان

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

 88. فاطمه پورآصفی گفت:

  سلام میخواستم هزینه ی عمل چشم و بدونم
  23 سالم هست، شماره ی چشمم حدود ۵ هست و فکر میکنم که ثابت شده باشه

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

 89. صادق جهانگیرنژاد گفت:

  سلام من چشم راستم نمره ۸/۵هستش و چشم چپم ۶/۵آیا میتوانم عمل چشم را انجام بدم حوزه شغلی منم جوری که به چشم خیلی ربط داره در واقع برنامه نویسی هستش با تشکر

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   شرایط عمل لیزیک بدین شرح است :
   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   اما برای مشاوره ی دقیق تر همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت .

 90. جواد حاجی هاشمی گفت:

  قیمت لیزیک چشم چقدر میباشد

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 91. معصومه گفت:

  سلام ببخشید عمل لازک در بهار و تابستون ۹۸چقدره هزینش؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

  2. admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 92. کیومرث گفت:

  برای جراحی آب مروارید و کاشت لنز چقدر هزینه می شود

  1. admin گفت:

   قصد داریم بزودی تخفیفات ویژه برای آب مروارید در نظر بگیریم.

 93. زهرا فیاض بخش گفت:

  آیا این عمل برای شخصی که نمره چشمش آستیگمات تشخیص داده شده انجام میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله . چشم آستیگمات هم کاملا میتواند از عمل لیزیک و لازک استفاده کند. ( آستیگماتیسم 0.5 تا 6 در دیوپتر هرچشم ) .مهم نمره ی چشم و ضخامت قرنیه و عدم قوز قرنیه ی شدید میباشد.

 94. رحيمي گفت:

  سلام براي انجام عمل لازك بيمه تكميلي دارم شما با بيمه إيران طرف قرارداد هستيد؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر ، اما بعد از عمل به شما معرفی نامه ی معتبر برای ارائه به بیمه ی تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را استرداد کنید. لازم به تذکر است که عمل لیزیک در این کلینیک بصورت عادی با 50 درصد تخفیف و تنها با پرداخت 2190000 تومان انحام میشود که در صورت داشتن قرارداد با بیمه تکمیلی و داشتن شرایط و ضوابط مربوط با تعهدات بیمه تان میتوانید این هزینه را از بیمه ی خود دریافت کنید.

 95. اسماعیل گفت:

  با سلام برای لیزر چشم که برگشت توش نباشه ایا تضمین میکنید که چشم برنگردد و قیمت چنده

  1. admin گفت:

   باعرض سلام .
   خدمت شما عرض شود در هیچ جای دنیا برای هیچ عملی تضمینی برای برگشت ناپذیری بیماری وجود ندارد. در این کلینیک هم مانند تمام کلینیک های استاندارد دنیا پس از معاینه ی چشم و قرنیه ی شما ، درصد احتمال برگشت پذیری نمره ی چشم پس از چند سال به شما گفته میشود تا در صورت رضایت ، عمل را انجام دهید.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 96. ناشناس گفت:

  با سلام ایا برنکشتن چشم بصورت تضمینی می باشد و تضمین میکنید و هزینه چقدر است

  1. admin گفت:

   باعرض سلام .
   خدمت شما عرض شود در هیچ جای دنیا برای هیچ عملی تضمینی برای برگشت ناپذیری بیماری وجود ندارد. در این کلینیک هم مانند تمام کلینیک های استاندارد دنیا پس از معاینه ی چشم و قرنیه ی شما ، درصد احتمال برگشت پذیری نمره ی چشم پس از چند سال به شما گفته میشود تا در صورت رضایت ، عمل را انجام دهید.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 97. داریوش گفت:

  با سلام دخترم ۲۱ سالشه شماره چشماش ۴.۵ و ۵ هستش برا عمل لازک اقدام کردیم‌عکس گرفتیم ولی متاسفانه دکتر گفت قرنیه نازکی داره و برای عمل لازک مناسب نیست خواستم نظر شمارو هم سوال کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید همدان هستیم

  1. admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.
   شما میتوانید با ارسال عکس قرنیه به شماره ی 09122210186 در واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید.

 98. شروین گفت:

  سلام. من بیمه پایه تامین اجتماعی و مکمل ایران هستم. میخواستم بپرسم تو کلینیک شما میتونم هزینه جراحی رو مستقیم از طریق بیمه بپردازم؟ (جزو قرارداد بیمه تکمیلیِ من هست)

  1. admin گفت:

   سلام. خیر ، اما بعد از عمل به شما معرفی نامه ی معتبر برای ارائه به بیمه ی تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را استرداد کنید. لازم به تذکر است که عمل لیزیک در این کلینیک بصورت عادی با 50 درصد تخفیف و تنها با پرداخت 2190000 تومان انحام میشود.

 99. اشکان رحیمی گفت:

  با سلام نمره چشم سمت راست من 2 آستیگمات و چپ هم .5 آستیگمات هستش خواستم بدون واجد شرایط برای عمل لیزیک هستم یا نه ممنونم

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قرنیه شما در معاینه ضخامت کافی را داشته باشد بله.

 100. فرناز سیدی صاحباری گفت:

  با سلام و خسته نباشید. سوالی داشتم. من 48 سال سن دارم و حدود 15 سال پیش عمل لیزیک برای رفع نزدیک بینی چشم انجام دادم. حدود 3 سال است که نزدیک بینی من برگشته و الان شماره چشمم 1/5 شده. آیا امکان عمل لیزیک مجدد یا عمل لازیک برای رفع نزدیک بینی هست و چقدر جواب میده؟ از طرفی من تاحدودی پیرچشمی هم دارم. لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید.

  1. admin گفت:

   با سلام. برای پیرچشمی فعلا عمل مناسبی نیست
   اما برای دید دور اگر وضعیت قرنیه شما مناسب عمل باشد و آب مروارید نداشته باشید مانعی نیست.

 101. محبوبه گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  در دوران شیر دهی میشه عمل لیزیک انجام داد؟داروهای بعد از عمل تاثیری بر روی شیر نداره؟و اینکه در این دوران عمل کنم تاری دید برگشت پذیر نیست؟
  با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام سه ماه بعد از زایمان با اطلاع پزشک مانعی ندارد

 102. سمیه گفت:

  سلام شماره چشم من آستیکمات ۳ونیمه میخواستم بدونم واقعا میشه بدون عینک زندگی کنم اصلا از عینک گذاشتن خوشم نمیاد خیلی رانندگی میکنم یه جورایی در آمدزندگیم با رانندگی تامین میشه.واینکه از ۱۳سالگی دکتر برام عینک تجویز کرده و منم شاید یه سال استفاده کردم دیگه انداختم اون ور الان دید چشمام اذیتم میکنه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   چرا که نه ؟ لیزیک این ارمغان خوب برای کسانی مانند شماست. همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت تا وقت مشاوره رایگان و معاینه برایتان لحاظ شود.

 103. مریم گفت:

  سلام..۳۰ سالمه و خیلی ساله که عینک میزنم نمره عینکم ۴ونیم هستش..۲ماهه دیگه عروسیمه دغدغم شده که میتونم لازک کنم یا نه؟ شرایط و هزینه اش؟ بیمه سلامت پذیرفته میشود؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   این جشن رو بشما پیشاپیش تبریک عرض میکنیم.
   همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت تا بتوانید با متخصصین ما مشاوره رایگان داشته باشید.

 104. سارا گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید
  تخفیف کلینکتون برای سال98 هم میباشدواینکه بابیمه تامین اجتماعی قرارداددارین عمل لیزربهتره یالیزک ممنون باسپاس

  1. admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.
   بله فعلا همین تخفیف 50 درصدی و همین قیمت 2190000 تومانی برای عمل در نظر گرفته شده است. متاسفانه تامین اجتماعی بابت عمل لیزیک هزینه ای پرداخت نمیکند. اما اگر دارای بیمه تکمیلی هستید به شما رسید معتبر بابت اخذ هزینه ها داده خواهد شد.
   نوع عمل شما بستگی به ضخامت و شکل قرنیه و نیز تمایل خود شما دارد . اما برای اطلاعات بیشتر صفحه ی لیزیک یا لازک را مطالعه کنید .

 105. سارا گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید
  میخواستم بدونم یااین تخفیف برای سال98هم میباشد وبابیمه تامین اجتماعی قرارداددارین من شهرستانم حضوری نمیتونم مراجعه کنم

  1. admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.
   بله فعلا همین تخفیف 50 درصدی و همین قیمت 2190000 تومانی برای عمل در نظر گرفته شده است. اما ممکن است در ماه آینده تغییری در هزینه ها داشته باشیم. متاسفانه تامین اجتماعی بابت عمل لیزیک هزینه ای پرداخت نمیکند. اما اگر دارای بیمه تکمیلی هستید به شما رسید معتبر بابت اخذ هزینه ها داده خواهد شد. همکاران ما با شما تماس میگیرند تا ترتیبی اتخاذ شود تا معاینه و در صورت تمایل عمل شما در یک روز انجام شود.

 106. مریم گفت:

  سلام خسته نباشین..من ۳۰سالمه وخیلی ساله که عینک میزنم نمره چشمام ۴ونیم عروسیمم نزدیکه بدون عینکم نمیتونم چون دوربینم خیلی ضعیفه..😔
  بنظر شما میتونم لازک انجام بدم؟ پیش یه جراح متخصص معاینه شدم گفت بعید میدونم و فقط یه عکس برام نوشته با این حرفش خیلی بهم ریختم دغدغه فکریم خیلی زیاده😔 ممنون میشم کمکم کنین

  1. admin گفت:

   سلام. عکس پنتاکم بگیرید با نسخه به واتساپ ۰۹۱۲۲۲۱۰۱۸۶ارسال بفرمائید تا بررسی کنیم

 107. محمدامین شمس ابادی گفت:

  سلام اگه قوس قرینه داشته باشی عمل میشه یا برگشت داره عمل

  1. admin گفت:

   سلام. گر قوز قرنیه ی شما شدید نباشد میتوان لیزیک کرد.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 108. رفیع اله گفت:

  سلام. شماره چشمم 2 و 2.25 است میخواهم عملیات کنم در چقدر وقت و چقدر پول مصرف میشه

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

  2. رامین گفت:

   ببخشید من تا ۱ماه آینده باید سربازی برم ازاون جایی که شنیدم بعد از عمل نیاز به مراقبت زیادی داره منم از عمل منصرف شدم چون میگن باید فقط خونه بمونم تا چن مدتی این درسته یا سریعا میشه استفاده کرد؟؟

   1. admin گفت:

    با سلام خدمت شما . نهایتا یک هفته استراحت در منزل برای عمل لیزیک یا لازک کافیست. اما اگر نیاز باشد دکتر برای شما دو هفته استراحت پزشکی میدهد.

 109. مهدی گفت:

  سلام میخواستم بپرسم کسانی ک قوز قرنیه دارن میتونن عمل پی ار کی انجام بدن یان

  1. admin گفت:

   سلام . اگر قوز قرنیه شدید نباشد و ضخامت قرنیه کافی باشد بله میتوانند.

 110. عبدالهادی زائری گفت:

  با سلام و احترام
  من 45سال دارم وهر دو چشمم آستيگمات است هر کدومش 3و4است آیا میتونم عمل انجام بدم . استان فارس هستم.

  1. admin گفت:

   اگر پیرچشمی و قوز قرنیه شدید نداشته باشید و ضخامت قرنیه شما کافی باشد بله. میتوانید در همان شهر خود عکس از قرنیه تهیه نمایید و برای ما ارسال کنید تا با مشاوره ی رایگان در مورد عمل خود اقدام کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 111. موسی سالمی گفت:

  سلام چشم هم انحراف دارد هم خیلی ضعیف هستن یکی ۴.۵ یکی هم ۵.۵ خواستم ببینم هزینه عمل چقدر در میاد

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   در کلینیک نوآوران هم برای عمل لیزیک تخفیف 50 درصدی وجود دارد و هم برای عمل انحراف چشم. شما میتوانید هردو عمل را در این کلینیک انجام دهید. اما لیزیک بتنهایی با 50 درصد تخفیف با قیمت 2100000 تومان انجام میشود.

 112. زهرا گفت:

  سلام خانمی ۲۹ ساله هستم خواستم ببینم چه عمل یا کاری برای چشمم مناسب است که دیگر عینک نزنم کار یا عملی که بدون عوارض باشد چشم راستم ۱۲۵ صدم و چشم چپم ۱۷۵صدم است ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. در حال حاضر کمترین عوارض برای عمل لازک میباشد که در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه تنها با 2190000 تومان انجام میشود. البته بطور کلی عوارض عمل لیزیک و لازک در مقطع زمانی خاصی وجود دارند و بمرور ظرف چند هفته برطرف میشوند.

 113. اکیر گفت:

  سلام من ۴۷ سالمه و دور را خوب میبینم ولی نزدیک را خوب نمی بینم و فکر کنم پیر چشم شده ام آیا میشه با عمل خوب بشه ؟

  1. admin گفت:

   سلام. چشمانتان میبایست دقیقا معاینه شود و پاسخ دقیق داده شود. مگرنه درحال حاضر درمان قطعی برای پیرچشمی میسر نمیباشد.

 114. بهدانی گفت:

  سلام من ۵۲ سال دارم ومشکل پیرچشمی هم دارم وهم برای نزدیک بینی بایدعینک بزنم هم دوربینی میخوام ببینم که میتونم دوربینیم رو لیزیک کنم چون نمیتونم همیشه عینک بزنم یاعمل جدیتری اگه هست انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام اگر مشکل خاصی نداشته باشید بله.

 115. علی طالبی گفت:

  سلام وقت بخیر بنده ۲۸ فروردین عمل فمتو انجام دادم به دکترم فردای همان روز مراجعه کردم ومعاینه شدم گفتند پنج روز دیگه بروم مطب ایشان میخواستم بدونم لنز کی از چشمم درمیاورند ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. همان تاریخی که دکتر برای شما تعیین کردند به مطب مراجعه کنید. معمولا لنز 4 تا 5 روز بعد از عمل برداشته میشود.

 116. رسول گفت:

  با سلام
  شماره من ۱.۲۵ و ۱.۵ ایا عمل لازیک برای چشم من مناسبه ظمنا ۱۰ ساله شماره چشمم ثابت و تغییری نکرده لطفا راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   با سلام. اگر چشمان شما دچار پیرچشمی و قوز قرنیه ی شدید نباشد ،و چنانچه قرنیه شما ضخامت لازم را داشته باشد میتوانید عمل لیزیک و لازک را انجام دهید.میتوانید برای معاینه ی دقیق به مطب مراجعه کنید تا در صورت تایید پزشک برایتان وقت عمل قرار داده شود. میتوانید برای گرفتن نوبت و اخذ تخفیف 50 درصدی شماره خود را فیلد تخفیف ویژه وارد کنید.

 117. مصطفی گفت:

  سلام.شما تهران هستید هزینه عمل چقدره بیام عمل کنم بچه تبریزم

  1. admin گفت:

   سلام. بله آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف . ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00پنجشنبه، 7:30 الی 14:30

   هزینه ی عمل فعلا با 50 درصد تخفیف 2190000 تومان میباشد. همکاران ما

   برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت

 118. بهنام گفت:

  سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم هزینه عمل چشم بدون بیمه چقدر هست

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه ی عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50 درصد تخفیف 2190000 تومان میباشد.

 119. رسول گفت:

  سلام بنده بیمه دانا برای قوه قضاییه رو دارم اما در تعهدات بیمه ای کمتر از ۳ دیو پتر نمیده بیمه. و تنها بیمه تامیین اجتماعی رو دارم.هزینه عمل من چقدر میشه؟و چقدر باید استراحت کنم باید خوب بشم؟منظورم مرخصی استعلاجی است؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در اردیبهشت ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   مرخصی استعلاجی به مدت دو هفته توسط پزشک برای شما نوشته خواهد شد. اما نهایتا یک هفته استراحت کافیست تا به کارهای روزمره ی خود بازگردید.

 120. مژگان گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر.اگر قرنیه چشم خیلی نازک باشه و نمره چشم خیلی بالا آیا به غیراز عمل لیزر روش دیگری برای درمانش هست؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام .
   بله اگر قرنیه سلامت کافی را داشته باشد میتوان عمل لازک و یا پی آر کی را روی چشمان شما انجام داد. جهت اطلاع بیشتر میتوانید صفحه لیزیک و قرنیه نازک را در سایت ما مطالعه کنید و یا برای معاینه ی دقیق تر به کلینیک مراجعه کنید.
   همچنین اگر مسیر شما دور است میتوانید در یکی از مراکز شهر خود از قرنیه عکس تهیه کنید و با ارسال عکس قرنیه به شماره ی 09122210186 در واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید..

 121. زهرا گفت:

  سلام خانمی ۲۴ ساله از کرمانشاه هستم تمام مراحل عکس برداری از چشمانم جهت لیزیک انجام دادم نهایتا دکتر بهم گفتند چون نمره چشمتان ۹و۸ است بایستی از لنز استفاده کنی ازطرفی لنز هم مشکلات خاص خودش داره خواهشن راهنمای بفرمائید چکار کنم

  1. admin گفت:

   عرض سلام . شما میتوانید با ارسال عکس قرنیه به شماره ی 09122210186 در واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید..

 122. Amir گفت:

  سلام خوب هسین
  من 18 سالمه میخواستم ببینم میتونم عمل لازک رو انجام بدم و مشکلی پیش نمیاد
  و اینکه چ مدت بعد از عمل میتونم بدنسازی و بوکس رو ک رشتم هست دوباره شروع کنم؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قرنیه شما شرایط عمل را داشته باشد بله. میبایست معاینه شوید. بعد از دوماه میتوانید ورزش را از سر بگیرید.

 123. رامین کاظمی گفت:

  سلام خواستم بدونم هزینه ای هر دو چشم چقدر است و آیا دفترچه نیرو های مسلح سربازی را قبول میکنند یا نه

  1. admin گفت:

   سلام.
   هزینه عمل لیزک و لازک در اردیبهشت ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

 124. سمیه کردی گفت:

  سلام خسته نباشید من یک چشمم نمرش10و یکی11و نمره مثبته و استیکمات ایا میشه عملی انجام داد عینک رو وردارم؟؟؟؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   شرایط عمل لیزیک بدین شرح است:

   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   اما برای مشاوره ی دقیق تر با همکاران ما باشماره 02144457285 داخلی 5 تماس بگیرید.

 125. سمیرا رهسپار خدایی گفت:

  سلام من ۳۰سالمه وحدود ۲ساله از لنز رنگی ارین نمردار استفاده میکنم هردو چشمم نمره 075 هست دور خوب نمیبینم ایا عمل لیزیک مناسب من هست میتونم انجام بدم .

  1. admin گفت:

   با سلام. اگر در معاینه ، قرنیه شما شرایط عمل را داشته باشد بله میتوانید. شرایط عمل لیزیک بدین شرح است:

   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   اما برای مشاوره ی دقیق تر با همکاران ما باشماره 02144457285 داخلی 5 تماس بگیرید.

   1. مژده گفت:

    سلام با اين شرايط عمل يعني اگه كسي دوربيني و نزديك بيني چشمش از ٦ بالاتر باشه نميتونه عمل كنه

    1. admin گفت:

     سلام. نه اینکه نتوان عمل نمود . ما بر روی چشمانی با نمره ی 9 هم عمل انجام داده ایم. اما بازه ی بهترین پاسخ به عمل لیزیک در این بازه ایست که عنوان شد.

 126. محمد گفت:

  سلام من ۲۳ سالمه چشم چپم ۵ونیم درجه ضعیفی داره و چشم راستم ۴ تا و استیگماتم ۱درجه فک کنم دارن میتونم عمل کنم؟بعد سوال بعدیم اینه ک جفت چشما در یه روز عمل میشن،؟و هزینش چقدی میره چ بیمه هایی تاثیر داره؟
  ممنون میشم جواب بدید

  1. admin گفت:

   با سلام. اگر قرنیه شما شرایط عمل را داشته باشد بله. هردو چشم در یک روز عمل میشوند. قیمت عمل لیزیک در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف در اردیبهشت 1398 معادل 2190000 تومان میباشد. و معرفی نامه معتبر به بیمه ی تکمیلی شما داده میشود.

 127. یونس بیابانی گفت:

  سلام و عرض ادب و احترام
  در خصوص عمل لیزیک یا.. این عمل درمان قطعی و غیر قابل برگشت میباشد یا خیر؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. این عمل برای چشمانی که قرنیه سالم و مناسب دارند و شرایط عمل را دارا میباشند درمانی قطعیست. لیکن میزان برگشت پذیر بودن یا برگشت ناپذیر بودن این عمل برای هرچشم متفاوت است و در معاینه به شما میزان ریسک عمل گفته میشود. لازم به ذکر است که هیچ عملی در دنیا وجود ندارد که شما را از مبتلا نشدن دوباره به بیماری تضمین نماید.مطالب کامل سایت را در مورد عمل لیزیک مطالعه نمایید و نسبت به عمل لیزیک واقع بین باشید.

 128. morteza گفت:

  سلام خسته نباشید من چشم راستم مشکل داره نمرش ۴ میخوام بدونم لیزیک میشه هزیتش چقده بیمه قبول میکنیین یا نه

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید تا مشخص شود قرنیه شما شرایط عمل و ضخامت کافی را دارد یا خیر.
   هزینه لازک برای هر دو چشم با 50 درصد تخفیف 2190000 تومان میباشد .

 129. مریم گفت:

  سلام من خشکی چشم استیگمال وضعیفی دارم با عمل لازک برنمیگرد

  1. admin گفت:

   سلام. خشکی چشم عارضه ای نیست که با لیزیک قابل درمان باشد اما ضعیفی چشم شما چنانچه در معاینه شما شرایط عمل را داشته باشید با لیزیک درمان میشود. لطفا با شماره 02144457285 داخلی 5 تماس بگیرید یا شماره خود را در سایت قرار دهید تا با شما برای تعیین وقت مشاوره تماس گرفته شود.

 130. محسن گفت:

  تاچند روز بعد از عمل دیده خوبی نداریم؟
  تا چند روز بعد از عمل نمی توانیم به تلوزیون و گوشی نگاه کنیم؟

  1. admin گفت:

   روند بهبودی برای چشمهای مختلف بین یک روز تا چند هفته متفاوت است . اما شما از روز دوم میتوانید به گوشی و تلویزیون نگاه کنید

 131. بهزاد ازند گفت:

  هزینه عمل لیزیک برای هر دو چشم چند هست

  1. admin گفت:

   سلام. قیمت لیزیک چشم برای هردوچشم با عکس قرنیه فقط 2190000 تومان .

 132. محمد گفت:

  باعرض سلام بنده نمره چشم چپم ۱.۲۵ و نمره چشم راستم۷۵. درصد هستش آیا میشه عمل لازک انجام بدم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. اگر شرایط عکل را دارا باشید بله.

 133. اصغر گفت:

  باعرض سلام خدمت اساتید گرامی
  شماره هردو چشم من تقریبا 10 بااستیگمات 4 هستن
  در طول سال هم ممکن است بین 2یا 10 بار هنگامی که صبح از خواب بلند میشوم یک هاله شیری رنگ که با چند بار پلک زدن از برطرف می‌شود اتفاق می افتد. 25 ساله ام و اهل بوشهرم. به نظر شما آیا چشمان من رو می‌شود عمل کرد و اگر بله هزینه های تقریبی آن چقدر است. بیمه تامین اجتماعی معمولی کارگری هم دارم با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قرنیه شما مشگلی نداشته باشد بله میتوان لیزیک کرد. هزینه آن بدون بیمه با 50 درصد تخفیف برای هر دوچشم 2190000 تومان میباشد.

 134. گیندرلا گفت:

  سلام ۵۱ ساله ام از ۱۶ سالگی عینک میزنم آستیگمات ونزدیک بین بودم ۶ سال است که پیرچشمی هم دارم آیا میتوانم عمل کنم ؟

  1. admin گفت:

   سلام. میبایست معاینه شوید. پیرچشمی قابل درمان نیست اما اگر شرایط چشم شما مساعد باشد احتمال دارد که بتوان نمره چشم شما را کمتر کرد. با شماره 02144457285 داخلی 5 تماس بگیرید و یا شماره خود را در اختیار همکاران ما قرار دهید تا باشما برای وقت مشاوره ی حضوری تماس بگیرند.

 135. محسن گفت:

  سلام شماره چشمم ۱۰_ هست اگر عمل انجام بشه درجه چشم من به چند درجه میرسه

  1. admin گفت:

   سلام. بطور معمول دید 10/10 میشود . اما بازهم به شرایط چشم شما بستگی دارد. بایست معاینه شوید.

 136. زینب حمید گفت:

  سلام خسته نباشید شماره چشمای من یکی ۳ هست و یکی ۳ و نیم آستیگمات دارن میتونم از شر عینک خلاص بشم و من بچه شیر ده دارم بچم یکسالشه میتونم لیزیک کنم هزینه اش چنده با بیمه تامین اجتماعی؟ خیلی ممنونم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   بله عمل لیزیک برای مادرانی که 6 ماه از شیر دادنشان میگذرد مشکلی ندارد.
   هزینه عمل لازک و لیزیک با 50 درصد تخفیف در کلینیک نوآوران 2190000 تومان میباشد. البته این طرح و قیمت موقتیست.

 137. کارن گفت:

  سلام
  می خواستم برای عمل لازک اقدام کنم ولی تو سایتهای مختلف نوشته شده در دوران شیردهی ممنوع دوران شیر دهی هم دوسال هست من پسر هشت ماهه دارم نمی دونم باید چکار کنم ؟؟؟

  1. admin گفت:

   با سلام. البته بطور کلی عمل لازک و PRK برای خانمهاییکه در دوران بارداری و شیردهی هستند بسیار بهتر و بی خطر تر از ليزيك است . اما به علت افزایش هورمونهای استروئیدی در زمان بارداری و شیردهی احتمال بازگشت شماره چشم پس از عمل ، بیشتر از افراد عادی بوده ، و توصیه ی ما اینست که همان عمل لازک و یا پی آر کی هم بعد از گذشت حداقل 3 الی 4 ماه پس از زایمان و شروع شیردهی انجام شود. اگر هشت ماه از زایمان و شیردهی شما میگذرد از نظر متخصصان ما منعی برای عمل لازک برای شما نیست. برای آگاهی بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

 138. یونس بیابانی گفت:

  سلام و عرض ادب و احترام
  بنده دیروز به پزشک مراجعه کردم و پس از آزمایشات و عکس های مربوطه عمل prkرا برایم مناسب ندانستند

  1. admin گفت:

   عرض سلام . شما میتوانید با ارسال عکس قرنیه به شماره ی 09122210186 در واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید..

 139. فرزانه قبادی گفت:

  برای عمل چشم سوال داشتم برای prk

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   برای اطلاع کامل از عمل PRK میتوانید صفحه ی عمل PRK در سایت ما را مطالعه کنید.
   همکاران ما برای اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

 140. حیدری گفت:

  سلام چشم مادرم شبکیه مشکل داره
  دیابت داره وفشار البته کنترل شده
  ولی شبکیه خونریزی داره وگفتن باید امپول بزنه والبته خوب نمیشه
  دیدش مشکل داره
  میشه عملش کرد؟

  1. admin گفت:

   ایشان باید تحت درمان شبکیه باشد لازک نمی تواند انجام دهد . با همکاران تماس گرفته و پنج شنبه ها برای دکتر مسیح هاشمی متخصص متبحر شبکیه در ایران وقت بگیرید.

 141. مسعود گفت:

  باسلام.من قوز قرنیه دارم .آیا میتونم prk عمل کنم…ممنون میشم جواب بدین

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه قوز قرنیه شما شدید نباشد بله میتوانید.

 142. عبدالرسول طائی گفت:

  باعرض سلام و‌ ادب و احترام
  بنده از ۱۸ سالگی عینکی شدم و همه خانواده بنده عینکی هستن دوتا خواهرهای بنده قوز قرنیه دارن و از ۲۰سالگی خواستم عمل لیزیک انجام بدم عکس گرفتم دکتر بهم گفت در شرف قوزقرنیه هستید و نمیتونی عمل انجام بدی بعد از ۷سال که رفتم دکتر بازهم همین حرف رو بهم زد نمره عینک بنده۳ونیم و ۴ استیگمات هستش.الان هم۳۳سالمه بنظرتون میتونم عمل لازک انجام بدم؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما . اگر قوز قرنیه شدید نباشد و شرایط عمل را دارا باشید بله میتوانید.

 143. محمد گفت:

  سلام وقتتون بخیر سال ۱۳۸۱ عمل لیزیک در کلینیک تخصصی نوین دیدگان انجام دادم از سال ۹۱ دوباره چشمام حدود ۳ درجه ضعیف و برگشت داشته بنظرتون علت ضعیف شدن مجدد به چه دلایلیه امکان عمل مجدد وجود داره آیا تضمینی هست که در صورت عمل لیزیک مجددا چشمام ضعیف نشه لطفاً راهنمایی بفرمایید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. معمولا در سنین بعد از 40 سال انسان دچار پیرچشمی میشود و ممکن است چشم نمره ای پیدا کند. برای معاینه به کلینیک تشریف بیاورید تا با معاینه ی کامل قرنیه بشما گفته شود که علت دقیق چیست و آیا ضخامت کافی برای عمل مجدد لیزیک دارید یا خیر. هیچ عملی در جهان تضمین برگشت ناپذیر بودن ندارد. چرا که برای بدن در طول سالیان ممکن است هر مشکلی پی بیاید. مسئله اینست که بعد از عمل لیزیک ، در صورت برگشت نمره پس از چندین سال ، همیشه نیاز به عینک در شخص بسیار متفاوت از قبل خواهد بود.

 144. ناشناس گفت:

  باسلام وخسته نباشید. من در سن 18سالگی چشام ضعیف شدگفتن ک تا 20سال دائم از عینک استفاده کنم بهترمیشه بدترشد ولی بهترنشد، بعد ازاون بصورت موقت حین درس و کلاس از عینک استفاده کردم،دوسری رفتم هرسری1درجه ضعیف ترشده بودو من دیگه عینک نزدم و الان احساس میکنم ضعیف ترشده، نمره چشم چن باید باشه تا لیزیک کنم؟امکانش هس دوباره ضعیف بشه؟

  1. admin گفت:

   برای عمل لیزیک میبایست یکسال از ثابت شدن نمره چشم شما بگذرد. چشمان شما میبایست حضورا معاینه شود تا بتواند در مورد آن نظر داد. یابرای ما شماره تماس بگذارید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند یا با ما تماس بگیرید تا برای شما وقت معاینه تعیین گردد.

 145. محمدی گفت:

  سلام من هیجده سالمه مراجعه کردم ب دکتر برای عمل گفتن باید تا بیست و دوسالگی صبر کنیم من از کجا بفهمم الان میتونم عمل کنم یا نه

  1. admin گفت:

   سلام. سن 18 سال برای عمل لیزیک کاملا مناسب است . بشرط اینکه قرنیه شما ضخامت کافی برای عمل داشته باشد. همکاران ما برای شما وقت معاینه در نظر میگیرند تا چشمان شما دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

 146. سعید دریس گفت:

  سلام وقت بخیر
  آیا این مبلغ هزنیه عمل هست فقط یا کلا” با عکس همه چی ممنونم جواب بدین

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزک و لازک در اردیبهشت ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان با 50 درصد تخفیف ویژه فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان میباشد.

 147. محمد گفت:

  سلام خسته نباشيد بنده ٢٧سالمه و چشم راست٧.١و چشم چپ ٨.٥ضعف داره
  ميخواستم ببينم اين سن بنده مناسب عمل لازيك يا لازك يا prkهست واينكه اگه عمل بشم قابل برگشت كه نيست؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله سن شما مناسب است . درصورت معاینه قرنیه و عدم مشکل میتوانید عمل کنید. درصد برگششت پذیری در معاینه چشم مشخص میشود.

 148. فرشاد گفت:

  سلام
  چشمم خیلی ضعیف شده هر روزم که میگذره احساس میکنم داره ضعیف تر میشه.
  شب وضعیت دیدم خیلی داغونه
  راهنمایی کنید لطفا

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما برای شما وقت معاینه تعیین میکنند تا با معاینه ی چشمتان مشخص گردد که چشمان شما امادگی عمل لیزیک و خلاص شدن از عینک و رسیدن به یک دید عالی را دارد یا خیر .

 149. راضیه پیرایش گفت:

  سلام نمره چشماهای من خیلی بالا هست چشم چشم ۶ هست و چشم راستم ۵ ایا میشه چشم من لیزیک کرد و من یزد رفتم دکتر بهم گفت که شما ۳۱ ساله هستید نمیشه عمل کرد

  1. admin گفت:

   سلام. اصلا اینطور نیست و بشرط سلامت و ضخامت کافی قرنیه میتوانید عمل لیزیک را انجام دهید.

 150. فهیمه گفت:

  سلام ببخشید من چشم هام خیلی ضعیفه یکیش ۵/۵ یکیش ۴/۵ استیگمات هم دارم علاوه این ها خشکی چشم هم دارم من شنیدم هر کس خشکی چشم داشته باشه نمیتونه عمل لیزیک انجام بده درسته ؟واقعا نگرانم کرده

  1. admin گفت:

   اگر خشکی چشم شما شدید نباشد میتوان عمل انجام داد و با قطره های اشک مصنوعی آنرا کنترل نمود . ولی چنانچه خشکی چشم شما شدید باشد خیر.بهتر است عمل نکنید.

 151. مهدی فتحی زاده گفت:

  سلام..هزینه عمل..و شرایط داشتن عمل توضیح بدین ممنون میشم

  1. admin گفت:

   سلام .
   هزینه عمل لیزک و لازک در اردیبهشت ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان با 50 درصد تخفیف ویژه فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان میباشد.

   شرایط عمل :
   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

 152. کوثر گفت:

  سلام چشم ام شمارشان ثابت نمیمونه احساس میکنم هر6ماه یبارمیره بالا.الان دو و خورده ای هستن خواستم بگم میتونم لیزرکنم دکتر هم که رفتن چیزی راجب استیگمات نگفت.ولی کمی انحراف هم داره یکیشان.

  1. admin گفت:

   سلام. هم برای ضعف بینایی و عمل لیزیک ، و هم برای انحراف چشم ، شما میتوانید در نوآوران 50 درصد تخفیف ویژه برای عمل خود دریافت نمایید. منتهی ابتدا میبایست چشمان شما معاینه ی دقیق شوند و از قرنیه شما عکس گرفته شود.

 153. سامیار کریمیان گفت:

  سلام من چشم راستم دید کمتری داره جاهای دور رو تار میبینم ولی چش چپم بسیاررررر قویست ایا چش راستم مثل این چشم با عمل خوب میشه

  1. admin گفت:

   در صورت عمل بله همینطور است.

 154. عبدالله زمانی گفت:

  سلام من چشمام ضعیف هستن برای رانندگی طولانژ خسته میشم وحساسژت به نور افتاب دارم سن من۳۱سالمه ایاچشمانمن قابل عمل لازیک هست یانه

  1. admin گفت:

   سلام. بطور کلی بله. اما ابتدا قرنیه شما میبایست معاینه دقیق گردد تا صحت و ضخامت آن مشخص گردد.

 155. صدیقه اسماعیلی گفت:

  سلام وقت بخیر من 52 ساله هستم چشمم دوربین هست وسالیان درازی است که ازعینک استفاده می کنم درحال حاضر چشمم نزدیک بین هم شده ولی مشکل اصلی من اینه که الان نزدیک دو ماهه که چشمم مرتب تار میشه وقتی ماساژ میدم کمی بهتر میشه ولی موقعمطالعه واستفاده ازکامپیوتر بدترمیشه میخواهم بدانم آیا عمل لایزیک برای چشم من خوب است وباعث بهبود دیدم مشود؟

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. چشمانتان میبایست معاینه شوند و پس از عکس از قرنیه مشخص میشود که آیا میتوان عمل لازک روی آن انجام داد یاخیر.

 156. جواد گفت:

  سلام خسته نباشید من اصفهانم اگه اومدم و معاینه شدم و چشمام قابل عمل بود همون روز عملو انجام میدین ؟

  1. admin گفت:

   بله . میتوانید هماهنگ کنید تا ترتیبی اتخاذ شود که در همانروز عمل شما انجام شود.

 157. حسین ملک محمدی گفت:

  سلام،عرض خسته نباشید خدمت شما
  من ورزشکار هستم واحتمال برخورد ضربه به سر وصورتم زیاد هست ،میخواستم بدونم بعد از عمل میتونم به ورزشم ادامه بدم یانه؟ممنون از لطف شما!

  1. admin گفت:

   سلام. چرا که نه. پس از دوره ی بهبودی کامل چشم میتوانید ورزش را از سر بگیرید. نهایتا دوماه دوری از ورزش سخت کافیست.

 158. مرتضی جمالی گفت:

  سلام کلینیک شما با بیمه اس او اس sosسامان قرارداد داره؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . اما پس از عمل بشما فاکتور رسمی جهت اخذ هزینه از بیمه داده میشود. فی الحال عمل لیزیک در این کلینیک با 50 درصد تخفیف با قیمت 2190000 تومان انجام میشود.

  2. گیلوا گفت:

   با سلام و احترام
   من ۳۲ سالمه و تقریبا از ۱۶ سالگی لنز استفاده میکنم و شماره چشام ثابت نمیشه که بتونم عمل کنم.امکانش هست راهنمایی بفرمایید که باید چکار کنم شماره چشام ثابت بشه؟
   وچجوری میتونم با افرادی که در کلینیک شما عمل کردن صحبت کنم و از میزان رضایتشون سوال بپرسم؟

   1. admin گفت:

    سلام. برای آشنایی با کسانیکه در این کلینیک عمل کرده اند میتوانید قیلم مصاحبه ی آنها را در قسمت رضایتمندی از نوآوران در سایت ما مشاهده کنید.
    با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

 159. علي كهنوي گفت:

  برا عمل چه شرايطي بايد داشته باشيم

  1. admin گفت:

   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

 160. امیر امیری گفت:

  سلام آیا عمل لیزیک برای رفع مشکل نزدیک بینی جواب میده؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله البته.

 161. مرتضی جمالی گفت:

  تو سایت نوشته بودید با تضمین، میتونید مختصر توضیح بدید. ممنون

  1. admin گفت:

   عمل لیزیک یک عمل مکانیسمی است که با دستگاههای بسیار مدرن و بروز جهان انجام میشود و پزشکان بسیار ماهر ایرانی که از اساتید برجسته ی جراحی چشم کشور هستند بر آن نظارت دارند. این عمل در پروسه ی خود بطور قطع شما را در حالتی بسیار بسیار متفاوت از زمان پیش از عمل قرار خواهد داد که در بدترین شرایط استفاده مداوم از عینک را برایتان از بین خواهد برد.

 162. خدیجه عظیمانجف آبادی گفت:

  سلام وخداقوت من پنجاه سال سن دارم وچشمام هم نزدیک بین وهم دوربین آیاشرایط عمل لیزیک رودارم

  1. admin گفت:

   سلام. پس از معاینه میتوان نظر داد.

 163. سمانه گفت:

  سلام خسته نباشید من پیوند کبد کردم هزینه انحراف دو چشم چقدر است

  1. admin گفت:

   سلام باید از پزشک تان اجازه بگیرید.
   برای عمل انحراف اگر قابل عمل باشد بیهوش می شوید و مبلغ حدود 3500000 تومان هزینه آن میباشد.

 164. سمانه گفت:

  ش
  سلام خسته نباشید من پیوند کبد درسال کردم و چشم من انحراف دارد ولی هوشی برای کبد من مضر است ایا راه دیگری برای انحراف چشم وجود دارد باتشگر

  1. admin گفت:

   سلام. پیش تر هم عرض کردیم که برای بیهوشی عمل انجراف چشم نیاز به تایید پزشک شما هست.

 165. نفیسه خدایاری گفت:

  سلام..میبخشین من چشمم معاینه شده و عکس قرنیه چشمم رو گرفتم دکتر گفته لیزیک میتونم انجام بدم…میخوام بدونم prk مناسبتره یا prk..چ تفاوتی باهم دارند؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. شما میتواند در همین صفحه از سایت تفاوت لیزیک و لازک و PRK را مطالعه کنید. و میتوانید عکس قرنیه ی خود را به شماره ی 09122210186 برای ما در واتساپ ارسال کنید تا دکتر نظر خود را در مورد عمل شما ابراز کنند.

 166. نسترن حسین پور گفت:

  با سلام و خسته نباشید من اهل استان فارس هستم و جهت عمل PRKمراجه کردم که گفتن شماره چشمم بالاس که چشم راست5.5و چشم چپ 5.25هست و نمیتونم عمل کنم و از طرفی قرنیه چشمم نازک تشخیص دادن و گفتن تنها راه کاشت لنز(ICL)است،میخواستم شما هم یه راهنمایی بکنید که ایا هیچ راهی غیر از کاشت لنز ندارم و اینکه هزینه کاشت لنز میخاستم بدونم با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام. میتوانید عکس قرنیه خود را برای ما بشماره ی 09122210186 در واتساپ ارسال کنید تا جراح متخصص کلینیک نوآوران درباره ی آن نظر خود را بدهند.

 167. بهرخ گفت:

  سلام
  ببخشيد من امروز كلينيك نور معاينه شدم، آستيكمات ٣ با ضعيفي ١/٥ براي هر چشم دارم. دكتر گفتن حتما فمتوليزيك كنم
  ميخواستم بدونم دقيقا همين عمل با دستگاه هاي پيشرفته در كلينيك شما با تخفيف ٢ ميليون و خرده اي هست ؟؟ كاملا مشابه همينجا؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. خدمتتان عرض شود که ما در کلینیک نوآوران عمل PRK را برای چشمان شما انجام میدهیم. در صورت تمایل باما تماس بگیرید.

 168. معصومه کرمی گفت:

  سلام من یک سال و نیم هست از عینک استفاده میکنم نمیتونم عینک بزنم می‌خوام عمل لیزیک انجام بدم ولی شنیدم میگن باید دست کم سه سال عینک بزنی درسته؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر چنین چیزی صحت ندارد. شماره تماس خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود و وقت معاینه برای عمل تعیین شود.

 169. صادق مطور گفت:

  سلام من چشمام آستیگمات هست
  یک چشمم 4 هست و چشم دومی 4/5
  آیا میشه عمل لیزیک یا لازک یا پی آر کی انجام دهم؟

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. بله میتوانید . البته میبایست عکس از قرنیه شما گرفته شود تا صحتو ضخامت قرنیه شما مشخص شود.

 170. مهدی گفت:

  سلام ۲۱سالمه نمره چشم راستم۱/۵وچپ استیگمات۷۵و۷۵صدم نزدیک بینی

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران برای نوبت دهی با شما تماس میگیرند.

 171. مژده مرادی گفت:

  سلام مرادی هستم نمره چشم راستم پنج ۲۵وچشم چپم ۸ میباشد ..ایا من میتونم لیزیک کنم ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. بله میتوانید . همکاران ما برای وقت معاینه با شما تماس میگیرند.

 172. فدایی گفت:

  سلام
  من خانمی 34 ساله هستم با نمره چشم 4/5 ، آیا چشمان من قابل عمل برای حذف دایمی عینک میباشد ؟ لیزیک
  هزینه آن چقدره ؟
  بیمه تکمیلی چطور ؟
  سپاس

  1. admin گفت:

   سلام خانم فدایی . بله . در صورت نداشتن مشکل حاد در قرنیه چشمان شما میتوانند با عمل لازک یا لیزیک بطور کامل درمان شوند . هزینه ی آن در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه ، با 50 درصد تخفیف معادل 219000 تومان میباشد که شما میتوانید از معرفینامه ی معتبر کلینیک برای اخد این مبلغ از بیمه استفاده کنید.

 173. محمد رضا گفت:

  با سلام
  من شماره چشم هر دو تقریبا ۲.۲۵ آستیکمات است و هر دو چشم من هم پیر چشمی دارم سن من هم ۵۲ سال است آیا با لازک یا لیزیک یا لیزر کدام میتوانم انجام بدم که هر دو دیدم بهتر و احتیاج به عینک نداشته باشم. ممنون میشم

  1. admin گفت:

   سلام. چشمان شما نیاز به معاینه دارد تا درصد پیرچشمی شما اندازه گیری شود. برای تعیین وقت معاینه همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 174. لیلا مهدی‌زاده گفت:

  سلام روزتون بخیر
  من میخوام از اصفهان برای لیزیک بیام. میخواستم بدونم همه کارا حتی معاینه‌ی بعد از عمل توی یه روز انجام میشه؟ یا دو روز اقامت رو احتیاج داره؟

  1. admin گفت:

   سلام . بله ترتیب کارها برای یک روز داده میشود. همکاران با شما تماس میگیرند.

 175. نادر گفت:

  سلام من بعد از معاینه تشخیص قوز قرنیه دادن ایا میتونم عمل لازک کنم؟

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قوز قرنیه کم باشد بله.

 176. ناشناس گفت:

  من شماره چشمم ۵/۷۵ هست هردوچشم سنم هم ۴۵ آیا عمل لیزیک میتونم انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام. بله میتوانید. میبایست قرنیه شما معاینه شود.

 177. Parisa گفت:

  سلام من شماره چشمم ۱ و ۱.۲۵ هستش و قبلاً پیش جراح چشم که رفتم گفتم شما چون شماره چشمت پایینه عمل نمیتونی بکنی و اگر عمل کنی دوباره برمیگرده میخواستم بدونم راهی هست؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. مشکلی نیست در صورت ضخامت کافی قرنیه میتوانید.

 178. محیا گفت:

  سلام خسته نباشید. خدا خیرتون بده که با پاسخ هاتون انقدر امید ادم رو زیاد میکنید.
  ببخشید میخواستم بدونم من اواسط تیر ماه جراحی زیبایی بینی دارم، چند وقت بعدش میتونم برای عمل لازک یا لیزیک اقدام کنم؟ اصلا محدودیتی داره یا خیر. و اگر مشکلی نداره من میتونم قبل از عمل بینیم بیام معاینه و عکس از قرنیه گرفته شه ولی تاریخ عمل بعد از جراحی بینیم باشه؟که خیالم راحت شه.

  1. admin گفت:

   سلام دوست گرامی . البته بهتراست اول لازک کنید ،چون بعد عمل بینی نمی توانید مدتها عینک بزنید . ولی یک ماه بعداز عمل بینی می توانید لازک کنید . همکاران با شما تماس میگیرند.

 179. مهدی گفت:

  سلام نمره چشم من 3.50 – 1.25- و 2.25 -1.25-
  میخواهم بدونم آیا از بیمه تکمیلی میتونم استفاده کنم یا نه.

  1. admin گفت:

   سلام. برای بیمه تکمیلی معرفینامه معتبر داده میشود.

 180. مجتبی جاودانی گفت:

  سلام..من قبلا برای معاینه به کلینیک شما اومدم ولی گفتن که ضخامت قرنیه چشمت کمه و باید لنز دائم بکاری حالا خواستم ببینم هزینه عمل کاشت لنز دائمی درحال حاظر چقدر میشه؟و اینکه شامل 50 درصد تخفیف میشه یا نه؟

  1. admin گفت:

   سلام حدود ۹میلیون دوچشم با لنز .

 181. کیومرث گفت:

  سلام من عمل لازک انجام دادم اما دوباره بازگشته آیا می توان دوباره عمل کرد؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله . میبایست ضخامت قرنیه شما معاینه مجدد شود.

 182. آیناز گفت:

  سلام نمره چشم من ۳ و نیم هر دو چشم همینطوره آیا لیزر جواب میده؟ شنیدم سن هر چقد پایین تر باشه بهتره آیا این حرف درسته؟ بیمه تامین اجتماعی دارم تخفیف میخوره به من و هم این که چقد هزینه میشه ممنون میشم اگه جواب تک تک سوالاتمو بدین

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز .
   بله لیزر برای چشمان شما عالیست اگر که قرنیه شما سالم و با ضخامت مناسب باشد که معمولا این شرایط مهیاست.
   رده ی سنی برای این عمل از 18 تا 55 سال است. اما هرچقدر پایین تر باشد درصد بازگشت آن و رسیدن به پیرچشمی کم تر است. اما باز هم شرایط برای هرچشم متفاوت است و معاینه ی قرنیه مهم است.
   بیمه تامین اجتماعی دربر گیرنده ی مخارج عمل نیست اما هزنیه ی عمل لیزیک در این مرکز آنقدر مناسب است که نیازی به بیمه تامین اجتماعی نیست. هزینه ی عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ، برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه 2190000 تومان میباشد که در هیچ کجای ایران چنین قیمتی با این کیفیت و استاندارد جهانی با مجهزترین دستگاه لیزر دنیا ، وجود ندارد.

   شماره ی خود را در فیلد تخفیف سایت و یا در همین مکان کامنت ها ثبت کنید تا همکاران برای معاینه و تعیین وقت عمل با شما تماس بگیرند.

 183. یوسف ارام گفت:

  با عرض سلام وخسته نباشید چشم من انحراف داره وضعیفی چشمم چهار ونیم هست البته سیگماتم بالا هست یعنی ضعیفی چشمم در حد عادی به یک هم نمیرسه انحراف چشم راست دارم خیلی زیادم نیست انحرافش سنم هم ۲۵ سالمه میخواستم ببینم میشه عملش کرد هزینه ودرصد معالجه موفقش چقدر است با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام . تا۶نمره آستیکمات ازهرچشم قابل عمل هست و عمل بیش از۹۰درصد موفق است . با شماره ی 02144457285 تماس گرفته و وقت معاینه بگیرید . تا در اسرع وقت چشمانتان معاینه شده و جراح در مورد عمل و میزان موفقیت آمیز بودن آن به شما مشاوره دهد. چون در این کلینیک هم میتوانید از تخفیف عمل لیزیک برخوردار شوید و هم از 50 درصد تخفیف عمل انجراف چشم.

 184. یوسف ارام گفت:

  با عرض سلام وخسته نباشید من انحراف چشم دارم البته چشم راست که انحرافش زیاد شدید نیست چشمام هم ضعیف هستند که اسیگماتشه بالا هست در جمع ضعیفی چشمم چهار ونیم هست میخواستم ببینم راه درمان داره ایا دیگه انحرافش برنمیگرده وهزینش چقدر است

  1. admin گفت:

   سلام . تا۶نمره آستیکمات ازهرچشم قابل عمل هست و عمل بیش از۹۰درصد موفق است . با شماره ی 02144457285 تماس گرفته و وقت معاینه بگیرید . تا در اسرع وقت چشمانتان معاینه شده و جراح در مورد عمل و میزان موفقیت آمیز بودن آن به شما مشاوره دهد. چون در این کلینیک هم میتوانید از تخفیف عمل لیزیک برخوردار شوید و هم از 50 درصد تخفیف عمل انجراف چشم.

 185. Habib گفت:

  سلام من هر دو چشمم رو میخوام عمل لیزیک روش انجام بشه شماره هر کدوم شش هستش و هیچ بیماری دیگه ای هم نداره میشه قیمت روز بهم بدین تا اماده بشم بدون هیچ نوع بیمه

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما. هزینه عمل لیزیک فی الحال در این مرکز با 50 درصد تخفیف 2190000 تومان میباشد. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 186. لاله گفت:

  سلام،من21سالمه، شماره هر دو چشمم 1/5،نزدیک بینم قویه ولی دوربینم ضعیف، آستیگماتم هم 0/5، تازه شروع کردم به عینک زدن ولی میخوام عمل لیزیک انجام بدم،کی میتونم اقدام کنم و هزینه عمل هر چشم چنده؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما. هزینه عمل لیزیک با 50 درصد تخفیف 2190000 تومان میباشد. همکاران ما برای تعیین وقت معاینه و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

 187. فرشید گفت:

  سلام وقت بخیر
  آیا دفترچه نیروهای مسلح برای من که سرباز هستم هزینه لیزیک چشم(یا لازک) را پوشش میدهد؟ نمره هر چشم من 5.5تا 6 میباشد.
  با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیز . متاسفانه خیر . اما هزینه ی لیزیک در این کلینیک آنقدر پایین است که بسیار بهتر از آنست که شما با بیمه ی نیروهای مسلح خود در مراکز دیگر این عمل را انجام دهید. هزینه عمل لیزیک در این مرکز با 50 درصد تخفیف معادل 2190000 تومان میباشد.

 188. سمیرا الیاسی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بپرسم که اگرچشمم را لازک کنم چند روز نیاز به مرخصی داره چون شاغلم

  1. admin گفت:

   سلام. 4 الی 7 روز استراحت بسته به چشمان شما کافیست که پزشک برای شما استعلاجی خواهد نوشت.

 189. آرزو گفت:

  سلام.وقت بخیر.
  شماره چشم بنده یک است وثابت هست وهمیشه لنزاستفاده میکنم.الان میخام چشامم لیزیک کنم با تغییر رنگ.
  بیمه تکمیلی قبول میکنید وهزینش چقدره؟
  کجا بیام واسه ویزیت و مشاوره؟
  سپاسگزارم

  1. admin گفت:

   سلام .
   هزینه عمل لیزیک و لازک در نوآوران بدون بیمه تکمیلی دارای 50 درصد تخفیف بوده و قیمت برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه 2190000 تومان میباشد. اگر بیمه تکمیلی شما شامل پرداخت هزینه های عمل هم میشود به شما معرفینامه معتبر داده خواهد شد.
   آدرس کلینیک نوآوران تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   امکان حضوری همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 16 الی 20
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

   همکاران ما برای تعیین وقت با شما تماس میگیرند. با سپاس

 190. ناشناس گفت:

  سلام . وقت بخیر
  ایا عمل قوز قرنیه انجام میدید.هزینه اش چقدره؟

  1. admin گفت:

   باسلام.

   ما برای جلوگیری از پیشرفت قوز قرنیه ، عمل کراسلینک انجام می دهیم و قیمت آن ۲۶۰۰۰۰۰ تومان میباشد.

 191. زهرا غلامی گفت:

  سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه چشمای من نزدیک بین با نمره ۶ و بیست و پنج صدم و آستیگمات یک هست تقریبا ضمن این که در یک ماه اخیر متوجه شدم قوز قرنیه خفیف دارم و عمل CXL برای دو ماه دیگه باید انجام بدم
  میخواستم ببینم آیا میشه که عمل لیزیک یا PRK انجام بدم؟

  1. admin گفت:

   سلام. باید کاملا معاینه شوید تا مشخص بشود . برای معاینه همکاران با شما تماس میگیرند تا نوبت بگیرید .

 192. ناشناس گفت:

  با سلام من مشهد هستم 38سال سن دارم شماره چشمم هر کدام 3/75و25سال عینک میزنم.ایا مناسب عمل لیزیک هستم؟

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه ضخامت قرنیه شما مناسب باشد بله البته. نوبت معاینه بگیرید.

 193. اعظم دارابی گفت:

  با سلام من مشهد هستم 38سال سن دارم شماره چشمم هر کدام 3/75و25سال عینک میزنم.ایا مناسب عمل لیزیک هستم؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله . همکاران برای مشاوره و تعیین نوبت با شما تماس میگیرند .

 194. nooshin گفت:

  سلام چند تا سوال داشتم
  با بیمه دانا قرارداد دارین؟؟؟تو سایت دانا اسمتون نبود
  چه مدت بعد زایمان میشه عمل لازک رو انجام داد؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر با بیمه قرارداد نداریم. اما برای شما فاکتور و نامه ی معتبر فوق تخصص چشم پزشک برای ارجاع به بیمه تکمیلی داده میشود. ما جدا از بیمه ها عمل لیزیک را با 50 درصد تخفیف و به قیمت 219000 تومان برای هردو چشم با عکس از قرنیه انجام میدهیم.
   در مورد سوالی که پیرامون زایمان پرسیدید توصیه ی ما اینست که عمل لازک و یا پی آر کی را بعد از گذشت حداقل 3 الی 4 ماه پس از زایمان و شروع شیردهی انجام دهید. اگر میخواهید مطلب بیشتری در این مورد بدانید صفحه ی لیزیک و زایمان را مطالعه کنید.

 195. اصغري گفت:

  قرنيه چشم من نازكه وقوز قرنيه دارم
  دو سال پيش فارابي رفتم واسه ليزيك گفتن نميشه عمل كنم چون تحريم هستيم دستگاهي كه ميشه اين نوع عمل رو انجام داد وارد ايران نميشه ميخاستم بدونم تا الان اين دستگاه وارد ايران نشده؟؟؟

  1. admin گفت:

   دستگاه کلینیک نوآوران اگزایمر لیزر مدل EX500 ازکمپانی شناخته شده Wavelight زیر مجموعه کمپانی Alcon میباشد که امروزه پیشرفته ترین دستگاه لیزر دنیا میباشد و امروزه در ایران تنها دو عدد از این دستگاه ها موجود میباشد. ما مفتخریم از پیشرفته ترین دستگاه روز دنیا بهمراه بزرگترین متخصصان ایران برای عمل لیزر چشم بهره میبریم. برای بررسی دقیق تر صفحه ی دستگاه لیزیک نوآوران را مطالعه کنید.

 196. فرید گفت:

  سلام و خسته نباشید میخاستم بدونم برای منی که شماره عینکم از ۱۰ _۴.۵ ضعیف میباشد برای هر یک از چشمام میشه با لیزیک ضعیف بیناییمو صفر کرد یا نه؟

  1. admin گفت:

   سلام. پاسخ درست دادن به این سوال مستلزم معاینه ی دقیق چشمان شماست . اگر قرنیه شما سالم باشد و ضخامت آن برای نمره چشمانتان مناسب باشد بله.

   1. محبوبه گفت:

    سلام .شماره چشم های من ۳.۲۵ ۳.۵ هست میخوام عمل کنم .بیمه تکمیلی دارم هزینه چقدر میشه و برای شروع باید چکار کنم

    1. admin گفت:

     سلام. هزینه ی عمل در این کلینیک با 50 درصد تخفیف برای هردوچشم بهمراه عکس از قرنیه با قیمت 2190000 تومان میباشد . برای بیمه ی شما معرفینامه صادر میشود. همکاران ما برای نوبت با شما تماس میگیرند.

 197. شمس اله گفت:

  سلام 46سالمه عینک استفاده می کنم در شهرستان به چشم پزشک مراجعه نمودم میگه چشم شما آستیگمات داره قابل جراحی نیست شما ماراراهنمایی فرمایید آیا امکان عمل لازک و غیره داره یانه

  1. admin گفت:

   سلام . تا۶نمره آستیکمات ازهرچشم قابل عمل هست.

 198. پروانه گفت:

  سلام من قوز قرنیه دارم ایا بار نمیشه عمل فیزیک کنم یا ن

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قوز قرنیه شدی نباشد میتوانید عمل لیزیک کنید. باید معاینه شوید.

 199. رامین گفت:

  سلام وخسته نباشید…
  قبل و بعد عمل لیزیک قرینه به چند معاینه نیاز است؟؟؟
  زمان اولین معاینه و عمل و اخرین معاینه چند روز است؟!؟؟

  1. admin گفت:

   سلام.
   قبل از عمل لیزیک شما رد یک جلسه معاینه ی دقیق میشوید. بعد از عمل هم یک نوبت معاینه ی حتمی بعد از 4 روز برای برداشتن لنز پانسمان دارید و بعد از گذشت سه ماه میتوانید برای معاینه به پزشک مراجعه کنید. معاینه های بعدی به دلخواه شماست.

 200. مهرداد گفت:

  سلام
  من دو سال قبل معاینات اولیه از جمله پنتاکم رو انجام دادم، منتها پزشک جراح گفتن که احتمال داره بعد عمل چشمم به نور حساس بشه و مشکل هاله بینی خصوصا در شب برام پیش بیاد که بهمین دلیل از عمل منصرف شدم.
  اما حالا بخاطر کارم مجبور هستم عمل کنم.
  ایا امکانش هست که عکسا پنتاکم رو براتون بفرستم تا نزد شما بررسی شوند و ببینی که میتوانم عمل کنم یا خیر؟

  1. admin گفت:

   عرض سلام . شما میتوانید با ارسال عکس قرنیه به شماره ی 09122210186 در واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید..

 201. حسین گفت:

  سلام من توانایی مالی ضعیف دارم میشه با هزینه کمتر عمل کنم و از شهرستان های استان خوزستان میخوام بیام تهران،میشه در یک روز هم عمل و هم معاینه را انجام دهید،این عمل پانسمان باند پیچی سر و چشم را دارد؟ حتماً باید یک همراه با خودم داشته باشم.منتظر پاسخ شما هستم.ممنونم

  1. admin گفت:

   سلام. برای کسانیکه از شهرستان به نواوران مراجعه میکنند ترتیبی اتخاذ میشود تا در یک روز معاینه و عمل شوند. این عمل نه بیهوشی دارد و نه پانسمان . ولی وجود یک همراه برای شما در آنروز لازم است تا شما را تا منزل برساند. همکاران جهات مشاوره مالی و تعیین وقت با شما تماس میگیرند.

 202. فاطمه گفت:

  سلام 51 ساله هستم شماره چشمم حدود 1 و 75صدم هست جدیدا برای تعیین نمره چشم مراجعه نکردم. آیا میتون کنم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما برای تعیین وقت معاینه و عمل با شما تماس میگیرند.

 203. معروفی گفت:

  سلام.بنده ی چشمم مشکوک به قوز قرنیه س و جفت چشمام هم آستیگمات داره و ضعیفه هزینه عمل چقدر میشه.چون قزوین دکتر بهم گفت برای قوز قرنیه ی اشعه جدا با هزینه جدا باید بزنه.ممنون لطفا برای نوبت دهی باهام تماس بگیرید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. چشمانتان میبایست توسط متخصص جراح معاینه شود. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 204. علی ملکی گفت:

  سلام من چشم تازه گیها تار میشود رفتم دکتر عینک نوشت ولی استفاده نمیکنم میترسم تااخرعمرم عینکی شوم البته وقتی عینک میزنم واضح و به وضوح میبینم ولی عینک را در میآورم تالحظاتی تار میبینم
  خواستم بدونم لیزینک برای من میسرمیشود عمل کنم
  باتشکر

  1. admin گفت:

   سلام. معمولا میبایست نمره چشمها فیکس شده باشد. اما میتوانید برای معاینه ی دقیق به مطب مراجعه کنید.

 205. Zahra گفت:

  سلام.چه مقدار خشکی چشم در اینکه میشه عمل کرد یا نه موثر است؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. چون عمل لیزر خود باعث خشکی چشم در مدت دو الی سه ماهه بعد از عمل میوشد میباشد ، خشکی چشم شما میبایست خفیف باشد.

 206. راحله گفت:

  وقت مشاوره میخواستم

  1. admin گفت:

   سلام. لطفا برای تماس همکاران ما با شما شماره تماس بگذارید .

 207. مسعود گفت:

  باسلام
  نمره یکی ازچشمهای من منفی نه و نیم است با دو دکتر در اهواز مشاوره کردم گفتند امکان لیزیک وجود نداره آیا در کلینیک شما میتونم لیزیک کنم؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  1. admin گفت:

   سلام . شما میتوانید در صورت تمایل در یکروز برای مشاوره و معاینه ی چشم و در نهایت در صورت امکان عمل لیزیک ، به تهران و کلینیک نوآوران تشریف بیاورید و عمل را انجام دهید.
   اگر هم تمایل دارید میتوانید در همان شهر خود نزد یک متخصص از قرنیه خود عکسبرداری کرده و نتیجه ی عکس را برای ما به شماره ی 09122210186 در واتساپ بفرستید تا بشما مشاوره ی رایگان درخصوص وضعیت و عمل چشمتان داده شود.

 208. هادی گفت:

  سلام،دخترم ۸سالشه شماره هر ۲تا چشمش یک هستش،چشم سمت راستشم استیکماته و موقعیت نگاه کردن به سمت راست به مقدار خیلی کمی انحراف پیدا میکنه،سوالم این بود که:
  شرایط سنی برا عمل لیزر مهمه یعنی ۸سالش هست میتونه عمل کنه؟و اینکه با عمل لیزر مشکل انحراف چشمش کامل برطرف میشه؟ممنون میشم جواب بدین و اگه امکان عمل هست ازتون وقت بگیرم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. شرایط عمل لیزیک بدین شرح است :
   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

 209. بیتا گفت:

  سلام من ۱۸سالمه میتونم عمل لازک انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام. بله از لحاظ سنی میتوانید اما شرایط کلی عمل لیزیک بدین شرح میباشد:
   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

 210. وحیدامیری گفت:

  با سلام خدمت متخصصهای عزیز

  چشمهای ضعیف هست و میخواهم عمل لیزیک انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما جناب امیری .
   همکاران ما در اولین فرصت برای تعیین وقت معاینه و عمل با شما تمس میگیرند.

 211. سید حسین ساداتی گفت:

  سلام
  هزینها چطور محاسبه میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لازک و لیزیک در این کلینیک با 50 درصد تخفیف ویژه برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه معادل 2190000 تومان میباشد . هزینه ها و تخفیفات ربطی به نمره چشم شما ندارند.

 212. ابوالفضل لطفی مهر گفت:

  میشه با لیزر کردن چشم ضعیف از خدمت معاف شد

  1. admin گفت:

   سلام . تا جایی که ما میدانیم خیر . اینطور نیست .

 213. هلما گفت:

  سلام من ۳۲ سالمه و چشمانم استیکما هست ایا میتونم عمل لازک انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   از لحاظ نمره ی چشم مشکلی نیست اما قرنیه شما میبایست معاینه شود تا ضخامت آن برای لیزیک بررسی شود. همکاران ما با شما برای تعیین وقت معاینه تماس میگیرند.

 214. محمدرضا رمضانی گفت:

  سلام‌. نمره چشمهای دخترم بالای ۵هستش باید عمل لیزر بشه . با کدوم روش باید انجام بشه . هزینه چقدر هستش . بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی آتیه سازان هستم‌ . سن ۲۱

  1. admin گفت:

   سلام جناب رمضانی .
   پیشنهاد ما لازک هست و البته قرنیه چشمان دختر شما میبایست کاملا معاینه و عکسبرداری شود. همکاران ما برای تعیین وقت معاینه و مشاوره باشما تماس میگیرند.
   هزینه عمل لازک در این کلینیک با 50 درصد تخفیف برای هردو چشم معادل 2190000 تومان میباشد که برای بیمه ی شما گواهی معتبر توسط متخصص جراح ما ارائه میشود.

 215. فاطمه عبدالهی گفت:

  سلام خانمی بیست وهشت ساله هستم استیگمات چشمام سه ونیم میتونم لیزیک کنم

  1. admin گفت:

   سلام خانم عبدالهی.
   از لحاظ نمره ی چشم مشکلی نیست اما قرنیه شما میبایست معاینه شود تا ضخامت آن برای لیزیک بررسی شود. همکاران ما با شما برای تعیین وقت معاینه تماس میگیرند.

 216. زهرا گفت:

  ضخامت قرنیه ۴۹۸میکرون وشماره چشمم۴.۷۵.۵.۲۵قصدجراحی پی ار کی دارم ایا میتونم انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

 217. رضا گفت:

  سلام.نمره چشم من۱.۲۵هست و فقط دور مشکل دارم.نزدیک خوب میبینم.۳سال هم هست نمره چشمم ثابت هست.سنم۳۲هست.چقدر هزینه عمل با تخفیف میشه.چه عملی مناسب هست.بابیمه ها هم قرار داد دارید

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. هزینه عمل لازک در این کلینیک با 50 درصد تخفیف برای هردو چشم معادل 2190000 تومان میباشد . برای بیمه ی شما گواهی معتبر توسط متخصص جراح ما ارائه میشود.

 218. سحر گفت:

  با سلام و خسته نباشید میخواستم در مورد هزینه این جراحی بپرسم ممنون

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. هزینه عمل لیزیک و لازک در این کلینیک با 50 درصد تخفیف برای هردو چشم معادل 2190000 تومان میباشد .

 219. مهناز گفت:

  سلام ببخشید من از اصفهان میخوام بیام برای لیزیک خواستم بدونم زود نوبتم میشه چون نمیتونم زیاد بمانم یا خیر ..چشمم زیر 2 هست و لیزیک میشود یا نه؟

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. همکاران ما برای تعیین نوبت عمل با شما تماس میگیرند. و ترتیب کار بگونه ای صورت میپذیرد که معاینه و عمل برای شما در یک روز صورت بگیرد.

 220. امیر رضا قاسمی گفت:

  سلام هزینه عمل چشم برا برداشتن عینک چقدره نمره چشم ۷۵ و۱.۲۵ میباشد

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لازک در این کلینیک با 50 درصد تخفیف برای هردو چشم معادل 2190000 تومان میباشد . نمره چشم تاثیری در هزینه عمل ندارد. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 221. مرجان نوروزی گفت:

  سلام.شمابابیمه تکمیلی البرز قرارداددارید؟ومیخام ببینم هزینه لیزیک چقدرمیشه؟چشم چپ5.5وراست3آستیگمات هستش.الان لنزاستفاده میکنم.چقدرطول میکشه تانوبتم بشه؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لازک در این کلینیک با 50 درصد تخفیف برای هردو چشم معادل 2190000 تومان میباشد . برای بیمه ی شما گواهی معتبر توسط متخصص جراح ما ارائه میشود. همکاران ما جهت تعیین وقت با شما تماس میگیرند.

 222. امیررضا گفت:

  سلام میبخشید مزاحم شدم
  عمل لیزیک.همین عینک رو بردارم نمره چشم ۷۵و۱.۲۵
  شغلم جوشکاری برق قوص الکتریکی میباشد میتونم عمل کنم ؟
  دوباره به شغلم ادامه دهم

  1. admin گفت:

   سلام. بله ان شالله. چشم شما بایست معاینه شود. با ما تماس بگیرید یا شماره تماس بگذارید تا تعیین وقت شود.

 223. Meysam گفت:

  باسلام
  نمره چشمم زیر 1 هس یعنی یکمی فقط دور را تار میبینم
  اما برای شغلم باید همین یکمی تاری هم ازبین برود
  میتونم عمل لازک انجام دهم

  1. admin گفت:

   سلام. البته. شماره تماس بگذارید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

 224. یاس گفت:

  باسلام
  خسته نباشید
  میخواستم بدونم بعد از عمل لازک چشم میشه عمل بینی انجام داد یا نه؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  1. admin گفت:

   سلام. البته . و پیشنهاد ما همیشه به دوستانمان اینست که عمل لازک را پیش از عمل بینی انجام دهند . چرا که تا یکماه پس از عمل بینی نمیتوان از عینک استفاده کرد.

 225. افسون گفت:

  باسلام و خسته نباشید
  افراذی ک تنبلی چشم دارن هم میتوانند لیزیک کنن؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. اگر خفیف باشد بله.

 226. امیررضا گفت:

  سلام برای سی ام یکشنبه تیرماه جهت عمل چشم (برداشتن عینک)۵۰ درصد تخفیف نوبت هست؟هزینه اش چقدره ؟ لطفا چه چیزای نیازه.از شهرستانم.سپاسگزارم

  1. admin گفت:

   سلام. لطفا شماره تماستان را برای ما بنویسید تا همکاران برای مشاوره و نوبت دهی با شما تماس بگیرند.

 227. محمد بهمنی گفت:

  سلام شماره چشم من راست4وچپ5 هست واستیگامت خواستم ببینم لیزر شامل چشم من هم میشه. ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. بله البته . لیزیک روی چشمان آستیگمات هم تا 6 نمره انجام میشود. اما عمل لیزیک به میزان ضخامت و سلامت قرنیه شما بستگی دارد که میبایست معاینه شوید.

 228. Mahsa گفت:

  سلام میخاستم‌بدونم با شماره چشم منفی 11 میتونم عمل لازک یاprkبکنم؟

  1. admin گفت:

   سلام تا۱۰نمره از هرچشم قابل عمل هست .

 229. عاطفه گفت:

  سلام. من نمره هر دو چشمم ۲ هست و مشکل استیگمات هم دارم. میخواستم بدونم استیگمات هم با این عمل برطرف میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله لیزیک روی چشمان آستیگمات هم تا 6 نمره انجام میشود. اما عمل لیزیک به میزان ضخامت و سلامت قرنیه شما بستگی دارد که میبایست معاینه شوید.

 230. ایمان گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشد من ی جوان ۲۱ سالمه که ی چشم مشکل مادرزادی.داره و یک چشم شماره ۷/۵و از عینک هم متنفرم راهی هست که من بتونم عینک حذف کنم چون واقعا دیگه خسته شدم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   با همکاران ما تماس بگیرید و یا برای شما شماره تماس بگذارید تا همکاران ما برای شما وقت معاینه در نظر بگیرند تا بتوان به سوال شما پاسخ درست و کامل را داد.

 231. فریده سعادتی گفت:

  سلام شما کدوم شهر هستید؟

  1. admin گفت:

   سلام. کلینیک نوآوران در تهران واقع در ظلع جنوب غربی میدان پونک میباشد. اما اگر شما ساکن شهرستان باشید ما ترتیبی اتخاذ میکنیم تا شما در یک روز معاینه و عمل شوید.

 232. مهناز گفت:

  سلام 31ساله هستم ئ ازسال 86 عینک میزنم و استیگمات هم هستم ، ضعیفی چشم و استیگمات دوتا هزینه داره ؟ و هزینه عمل چقدره؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما .
   خیر . شما فقط یک هزینه میپردازید و هردو چشم شما تنها یک بار عمل لیزر میشوند. و هزینه آن در کلینیک نوآوران برای هر دو چشم بعلاوه عکس از قرنیه با 50 درصد تخفیف معادل 2,390,000 تومان انجام میشود.

 233. Syn گفت:

  سلام ایا نازکیه شبکیه چشم تو عمل لازک تاثیر داره ینی با نازک بودن‌شبکیه‌نمیشه عمل انجام داد یا باید سن بالاتر بره؟ در حال حاظر ۲۰ سال دارم.

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. شبکیه در عمل لیزیک موثر نیست . بلکه عمل لیزر بر روی قرنیه چشم انجام میشود. شرایط عمل بدین شرح است :
   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

 234. ای سو گفت:

  سلام میشه بفرمایین من پنج ساله عمل لیزیک کردم میتونم لیفت یا لیمنت مژه بکنم میشه اطلاعاتی دراین مورد برام بزارین

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. سه ماه بعد از عمل لیزیک هیچ کاری مشکل ندارد. میتوانید براحتی هرکاری انجام دهید.

 235. زهرا گفت:

  سلام
  من سه هفته است پیش شما عمل لازک انجام دادم میخواستم بپرسم تا کی نباید آشپزی کنم یا نباید گرما به چشمم بخوره؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همان یک هفته ی اول برای استراحت کافیست . اینک میتوانید براحتی به امور روزمره ی خود برسید. فقط تا دوماه از حمل بار سنگین و ورزشهایی که نیاز به برداشتن جسم سنگین دارند خود داری کنید. آشپزی هم مسئله ای ندارد . فقط از قطره های اشک مصنوعی خود مرتب و طبق دستور استفاده کنید.

 236. پری گفت:

  سلام وقت بخیر من هم چشمام ضعیفه و میخوام عمل لازک انجام بدم و هم اینکه یکی از چشمام یه مقدار خیلی خیلی کم انحراف داره میخواستم ببینم شما این عمل رو هم انجام میدید؟؟ و اینکه هزینه عمل انحراف چقدره

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما سرکار خانم محمدی .
   در کلینیک نوآوران هزینه عمل لیزیک چشم برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد.
   همچنین هزینه عمل انحراف چشم نیز با 50 درصد تخفیف ویژه معادل 2,800,000 تومان میباشد .

 237. رمضانی گفت:

  سلام قیمت تمام شده با دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح چقدر است؟ مجموع ضعف دو چشم بالای 3 است.

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 238. اکبر گفت:

  سلام 34ساله هستم پنج ساله نمره چشام ثابت میباشد. قوز قرنیه خفیف دارم ضخامت چشم چپم 463 و چشم راست 486 میباشد آیا میشه لیزیک کرد

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. بستگی به نمره چشم و قرنیه شما دارد،باید معاینه شوید تا مشخص بشود قابل عمل هستید یا نه.

 239. فاطمه علوی گفت:

  سلام،روزتون بخیر، برای عمل لیزیک میخواستمدخدمت برسم و فقط یک شنبه زمان دارم، میشه یگ وقت مشاوره محبت کنید؟
  منتظر تماس شما هستم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما سرکار خانم علوی.
   همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت .

 240. نسترن گفت:

  سلام …اسامی پزشکان جراح کلینیک رو میشه لطف کنید؟ممنونم

  1. admin گفت:

   با سلام خدمت شما.
   پزشکان برجسته ی کلینیک نوآوران : جناب دکتر ابوالقاسم مختاری (جراح و متخصص چشم ) و جناب دکتر سید مسیح هاشمی (جراح و متخصص چشم ، فوق تخصص شبکیه ) از اساتید برجسته ی دانشگاه و از روسای کلینیک های برجسته و مجهز خصوصی چشم در تهران هستند.

 241. پریا صلواتی گفت:

  سلام..ایا عمل لیزیک یا لازک برای سن ۲۲سال مناسب می باشد یا خیر؟

  1. admin گفت:

   سلام. در صورتیکه دیگر شرایط عمل را دارا باشید ، سن شما بهترین سن برای این عمل میباشد.

 242. الهه میرزایی گفت:

  برای تعیین وقت مشاوره چطور اقدام کنیم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   شما میتوانید از طریق صفحه ی تماس با ما یا با ما تماس مستقیم بگیرید.
   اما با ارسال این پیام ، همکاران ما خود در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

 243. مجید گفت:

  اگر برگشت پذیر نباشه عالیه

 244. امین کاظم پور گفت:

  سلام.مشاوره میخواستم واسه عمل فیزیک.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 245. صباسلطان آبادی گفت:

  چشم چپم دونیم نمره آستیکمات ضعیفه وتنبلی داره آیا با این شرایط من میتونم عمل حڋف عینک انجام بدم؟

  1. admin گفت:

   سلام . در صورتیکه تنبلی چشم شما شدید نبوده و قرنیه ضخامت کافی داشته باشد بله. میتوانید.میبایست بصورت کامل معاینه شوید.

 246. راضیه گفت:

  سلام وقت بخیر من قصد دارم بعد از عمل بینی لیزیک انجام بدم درین خصوص مشاوره میخوام

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بعلت اینکه بعد از عمل بینی تا یکماه نمیتوان از عینک استفاده کرد همواره پیشنهاد ما اینست که ابتدا لیزیک کرده و سپس عمل بینی انجام دهید.
   همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 247. وحید محمدی گفت:

  سلام
  هزینه برداشتن عینک با استفاده از لیزیک یا لازک با تخفیف چند است؟

  1. admin گفت:

   سلام. قیمت عمل لیزیک و لازک در نوآوران برای هردو چشم با 50 درصد تخفیف ویژه 2390000 تومان میباشد.

 248. احمد حسن کاریار گفت:

  میخوام عمل لازک کنم،یا فومتو،کدوم بهتر هست کارم سنگین هست اشکال نداره،،وقت میخاستم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما باشما تماس گرفته و وقت مشاوره ی حضوری قرار میدهند.

  2. احمد گفت:

   سلام من قبلا عمل کردم تو فارابی ولی بازم ضعیفیش برگشته ایا بازم میتونم عمل کنم یا قرنیه هم ضخامتش کم شده یا عمل دیگه انجام بدم

   1. admin گفت:

    سلام. بایست معاینه شوید تا ضخامت قرنیه تان مشخص شود. اگر ضخامت کافی باشد میتوانید.

 249. مرجان پریشانی گفت:

  هزینه عمل لیزیک چشم آستیگمات با نمره۵ و ضعیفی۲، چقدر است؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه ی عمل لیزیک برای چشم آستیگمات در نوآوران برای هر دو چشم با 50 درصد تخفیف معادل 2,390,000 تومان میباشد.

 250. مصطفی رضائی گفت:

  عمل لازک بهتره یا prk

  1. admin گفت:

   باعرض سلام.
   لازک بسیار شبیه PRK است. به این ترتیب که به جای ایجاد فلاپ ضخیم تر قرنیه مانند عمل جراحی لیزیک ، هر دو شامل بلند کردن اپیتلیوم بسیار نازک برای دسترسی به بافت های عمیقتر قرنیه میباشند. تفاوت اصلی بین لازک و PRK این است که لازک اپیتلیوم را حفظ و سپس لایه اپیتلیال را جایگزین می کند در حالی که در PRK اپیتلیوم به طور کامل حذف می شود و از بین می رود و یک لایه اپیتلیال جدید در طی چند روز بعد از جراحی دوباره رشد می کند.
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید صفحه ی عمل لازک و نیز صفحه ی عمل PRK را مطالعه نمایید .

 251. رویا بشرزاده گفت:

  سلام وقت بخیر چشم من خیلی ضعیفه آیا اگر عمل کنم از عینک باز هم باید استفاده کنم و هزینه عمل دقیقا چه مقداره مممون

  1. admin گفت:

   سلام. بطور کلی عمل لیزیک برای اینست که شما عینک را کنار بگذارید. اما پیش از آن میبایست قرنیه شما دطور دقیق معاینه شود.

 252. محمد گفت:

  سلام میخواستم بدونم که نمره چشم من پاین هست در حدود ۱.۵ سمت راست و ۱ سمت چپ، عمل میشه مرد؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله از لحاظ نمره ی چشم مشکلی نیست. اما ابتدا قرنیه شما میبایست معاینه شود. میتوانید یا با همکاران ما تماس بگیرید و یا شماره ای برای تماس همکاران ما با شما برایمان ارسال کنید.

 253. مهداد گفت:

  سلام من جوشکارم بعد از عمل میتونم جوشکاری کنم

  1. admin گفت:

   سلام. بله بعد از گذشت چند روز که حساسیت چشم به نور کم میشود میتوانید به کار خود ادامه دهید. این روند بهبود برای چشمها متفاوت است . برای برخی دو روز طول میکشد و برای برخی دوماه. اما بسیاری از کسانی که عمل لیزیک انجام میدهند چشمانشان بعد از عمل و بهبودی حساسیت بسیار کمتری به نور پیدا میکند.

 254. Fatemeh گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  طرح تخفیفتون هنوزم هس؟ من شماره چشمم 2 و 2/5 هست. همون 2100000 هست یا کمتر و بیشتر میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . طرح تخفیف 50 درصد هنوز هم پابرجاست اما بعلت بالارفتن تعرفه ی لیزیک در کل ایران ، قیمت ما با 50 درصد تخفیف معدل 2,3390,000 تومان شده است.

 255. مصطفی گفت:

  سلام من چشم نزدیک بینی دوریینی و استیگمات رو داره میتونم عمل انجام بدهم و اگه بیمه تکمیلی داشته باشیم چگونه میتونیم استفاده کنیم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   اگر قرنیه شما ضخامت کافی داشته باشد بله.
   برای بیمه تکمیلی شما معرفینامه و صورتحساب معتبر صادر میشود.

 256. علی امینی گفت:

  سلام من چشم راستم پارگی قرنیه داشتم وچهار سال پیش عمل کردم الان میتونم عمل لیزیک برای برداشتن عینک کنم. فقط چشمی که عمل کردم 2ونیم

  1. admin گفت:

   سلام. میبایست حضوری معاینه شوید.

 257. داوود علمداری گفت:

  تمام موارد را مطالعه کردم دور بینی و نزدیک بینی ۱ دارم و کمی استگمات هم دارم قصد دارم عمل لیزیک کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همکاران ما در اولین فرصت با شما جهت تعیین وقت معاینه و عمل تماس میگیرند.

 258. علی گفت:

  سلام برای لیزینک هزینه چقدره تکمیلی هم دارم از اصفهان گرفتن نوبت چطوره عمل چند روز طول میکشه؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همکاران ما جهت نوبت دهی برای شما باشما تماس میگیرند. ترتیبی اتخاذ میشود تا معاینه و عمل شما در یک روز انجام شود.

 259. لیلا رستم پور گفت:

  سلام عیب چشم بنده اینست که دور ضعیفه ونمره ام ۲ است برای ترمیم میخاستم لطللات داشته باشم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 260. حسینی گفت:

  سلام خدمت شما
  من چشم چپم قوز قرنیه شدید دارد نمیخواهم از پیوند قرنیه استفاده کنم با استفاده از Trans PRK امکان پذیر هست عمل بشه و هزینه اش چقدر میشه؟ ممنونم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. متاسفانه پاسخ شما منفیست.

 261. محمودی گفت:

  سلام پیک موتوری هستم 35ساله چشمام 1/5هست هر کدوم چه عملی مفیدتر هست بعد عمل میتونم رانندگی کنم با موتور تا چه مدت محدودیت دلرم؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله میتوانید . منتهی ممکن است دو الی سه هفته (بسته به چشمهایتان) نتوانید رانندگی کنید. البته این زمان در چشمهای مختلف متفاوت است . برخی در همان روز بعد از عمل بخوبی میبینند.

 262. م گفت:

  سلام ،من فقط یک چشمم ضعیفه امکان عمل یک چشم هست ؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله البته.

 263. فاطمه مظفری گفت:

  سلام چطور میتونم نوبت بگیرم برای معاینه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما سرکار خانم مظفری .
   همکاران ما با شماره تماسی که در کامنت خود گذاشته اید با شما تماس گرفته و برای معاینه برایتان نوبت قرار میدهند.

 264. لیلی گفت:

  سلام چشم من -8 با 1.25 استیگمات و -6با یک استیگماته….امکان عمل وجود دارد؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بله لیزیک میتواند کاملاچشمان شما را درمان نماید . بشرط صحت و ضخامت کافی قرنیه . همکاران ما با شما جهت وقت معاینه و مشاوره ی رایگان تماس میگیرند.

 265. ایمان گفت:

  سلام
  من ۴۰ سالمه
  چشمم ۳.۵ _۴
  آستیگمات هم دارم
  هزینه عمل لازک چند میشه
  ممنون

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه ی عمل لازک برای هردو چشم شما همراه با عکس از قرنیه در نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومانست . همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 266. ایمان گفت:

  سلام
  من ۴۰ سالمه
  چشمم ۳.۵.- ۴
  آستیگمات هم دارم
  هزینه عمل لازک چند میشه
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه ی عمل لازک برای هردو چشم شما همراه با عکس از قرنیه در نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومانست . همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 267. بتول زبان دان گفت:

  من سال ۸۰ عمل لیزیک انجام دادم و بعد از گذشت ده سال شماره چشمم برگشت کرد و متاسفانه چشم راستم قوز قرنیه شده ، میخواستم ببینم آیا امکانش هست دوباره عمل کنم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   اگر قرنیه شما ضخامت کافی داشته باشد و قوز قرنیه شما هم شدید نباشد بله میتوان لیزیک مجدد انجام داد. میبایست دقیقا معاینه شوید.

 268. اکرم نباتی گفت:

  سلام برای تعیین وقت برای لازک چه کاری لازمه انجام بدم . ؟ شماره عینک یک چشم من ۴ و دیگری ۵ هست ایا امکان داره لازک انجام بدم یا خیر ؟ من بیماری لوپوس و مرفعا هم دارم ایا میتونم انجام بدم ؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همکاران ما با شماره ای که برایمان ارسال کرده اید با شما تماس گرفته و ترتیب وقت معاینه را خواهند داد.

 269. حسین گفت:

  سلام چشم من دوربین ضعیف میباشد ولی نزدیک بین مشکلی نداره

  1. admin گفت:

   سلام. دوربینی چشم شما چنانچه قرنیه شما سلامت و ضخامت کافی را داشته باشد تا 6 نمره قابل درمان با لیزیک میباشد. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 270. معین گفت:

  از مراکز درمانی و دکتران شما نام برده نشده؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   پزشکان برجسته ی کلینیک نوآوران : جناب دکتر ابوالقاسم مختاری (جراح و متخصص چشم ) و جناب دکتر سید مسیح هاشمی (جراح و متخصص چشم ، فوق تخصص شبکیه ) از اساتید برجسته ی دانشگاه و از روسای کلینیک های برجسته و مجهز خصوصی چشم در تهران هستند.

 271. مهدی گفت:

  با سلام من نمره چشمام2.75و3هست واستیگماتم .75 و نیم میخواستم ببینم هزینه معلم نمیشه؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه ی عمل لیزیک برای هردو چشم شما همراه با عکس از قرنیه در نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومانست . همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 272. اصغر گفت:

  سلام من ۳۲ سالم تازه عینکی شدم آستیگمات ۲.۵ و ۲ میخواستم بپرسم تا کی میتونم عمل چشم انجام بدم ؟ من سه ساله که گاهی اوقات تار می‌دیدم یهویی نمره چشم پیدا کردم آیا این از اینکه عینک نزدم و الان که یهویی بالا رفته میتونم عمل کنم؟ بالا رفتن نمره ام از خوردن داروهای اعصاب نیست؟ آیا بعد از همان با این شرایط نمره چشمم بالا میرود؟

  1. admin گفت:

   اگر بتازگی نمره چشم شما تغییر کرده پیشنهاد ما اینست که اجازه دهید تا نمره چشم شما تثبیت شود سپس از لیزیک استفاده کنید. اما برای معاینه ی دقیق تر میتوانید به کلینیک مراجعه کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 273. عظیمی گفت:

  با سلام من بیمار دیابتی نوع دوم از اهوازهستم
  ۱. ایا میتونم عمل لازیک انجام بدم واینکه احتمال برگشت به شرایط قبل عمل ممکنه بازم برای چشم های من پیش بیاد
  ۲ چشمهای من هم نزدیک بین وهم دوربین مشکل داره واز دوعینک نزدیک(۲ تا ۲.۵ استیگمات) ودوربین جهت شفافیت دید استفاده میکنم به همین خاطر خواستم بدونم مشکلی برای لازیک وبرداشت عینک ندارم وهزینه لطفا

  1. admin گفت:

   سلام اگر کنترل باشد مشکلی نیست . ۹۷درصد برگشت ندارد وموفق است.

 274. مرتضي گفت:

  من شماره چشم پايينه ك خوبه ك بيام عمل كنم دوربينم مشكل داره

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. میبایست معاینه شوید. دوربینی تا 6 دیوپتر در هر چشم قابل درمانست. با همکاران ما تماس بگیرید و یا شماره ای برای تماس ثبت کنید.

 275. علیرضاعیسوند گفت:

  عمل لیزیک برای اسیگمات نمره ۳چنددرمیآید
  ایابرگشت پذیره

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با احتساب 50 درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد . ریسک برگشت پذیر بودن چشمان شما در معاینه مشخص میشود.

 276. بهزاد سواری گفت:

  سلام ضمن تشکر
  بنده ۴۸ ساله هستم و نمره نزدیک بین ۲.۷۵ مثبت
  و دوربین ۱.۵ مثبت
  حدودا هر دوتا سه ستل نیم نمره نزدیک بین و ۲۵ صدوم دوربین تغییر میکند آیا واجد شرایط انجام عمل لازیک هستم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما جهت راهنمایی شما با شما تماس خواهند گرفت .

 277. مبینا گفت:

  سلام دکتر پارساال به من گفت پرده چشمت نازکه نباید ورزش های سنگین انجام بدم یا وسایل سنگین بلند کنم.. پرده چشم با قرنیه یکیه؟؟ میتونم عمل کنم یان😭😭

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   چشمان شما میبایست دقیقا معاینه شوند تا بتوان پاسخ دقیقی به سوال شما داد. ضخامت کافی قرنیه شرط اصلی عمل لیزیک میباشد.
   همکاران ما برای راهنمایی شما باشما تماس خواهند گرفت .

 278. معین گفت:

  سلام. پیش چن تا دکتر رفتم میگن که نمره چشمت پایین باشه(۱/۵) میگن بعد عمل لیزیک امکان برگشت به نمره قبلی زیاده چون چشمم زیاد ضعیف نیست

  1. admin گفت:

   سلام. من منظور شما را درست متوجه نشدم . عمل لیزیک برای نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم و آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم و برای دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم قابل عمل هست . همکاران ما با شما جهت مشاوره رایگان تماس خواهند گرفت.

 279. مصطفی اسوده گفت:

  قیمت عمل رو میخواستم بدونم

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با احتساب 50 درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد .

 280. عباس مردانی گفت:

  نیازبه عمل برای برداشتن عینک دارم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. همکاران ما برای مشاوره ی رایگان با شما تماس میگیرند.

 281. ناشناس گفت:

  با سلام و احترام من حدود ده سال پیش عمل پی آر کی انجام دادم الان دوباره چشمام ضعیف شده چون زود عمل کرده بودم
  ممکنه دوباره بتونم عمل کنم؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   باید معاینه شوید. در صورت اینکه قرنیه شما ضخامت کافی را داشته باشد میتوان عمل لازک را انجام داد . همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 282. Ali گفت:

  سلام من قوز قرنیه دارم میتونم عمل کنم بر طرف بشه شماره چشمم 3 و4

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . اگر قوز قرنیه شما شدید نباشد بله میتوانید. میبایست دقیقا معاینه شوید .

 283. محمد گفت:

  سلام من میخوام عمل لیزیک چشم کنم میخوام ببینم چقدرهزینه میخواد

  1. admin گفت:

   قیمت عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد .

 284. وحید سبزعلیزاده گفت:

  با سلام نمره چشم من 3 میباشد هزینه عمل و مشاوره چقدر میباشد

  1. admin گفت:

   با سلام. قیمت عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد . همکاران ما جهت مشاوره ی رایگان با شما تماس میگیرند.

 285. پريا آبسالان گفت:

  سلام وقت بخير
  ايا شخصي كه در ازمايشاتش تشخيص شوگرن داده شده است مي تواند عمل ليزيك يا لازك انجام بدهد
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام . اگر خشکی چشم شدید باشد عمل صلاح نیست.

 286. خرمی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من می خواستم عمل لیزیک انجام بدم و اهواز هستم چشم من دوربین هستش چند روز طول می کشه معاینه و عمل من انجام شود و این عمل طول درمان دارد یا روز بعد میتونم رانندگی کنم هزینه هردو چشمم چقدر میشه و ضمنا من بیمه درمان تکمیلی دارم که سینا هستش آیا معرفی نامه از بیمه سینا بگیرم انجام میدید یا خیر ممنون میشم جواب بدید

  1. admin گفت:

   سلام جناب خرمی .
   معاینه و عمل برای شما در صورت تمایل شما میتواند در یک روز انجام شود. بعد از عمل میبایست دو سه روز حداقل استراحت کنید و در منزل بمانید. اما اینکه بتوانید رانندگی کنید این امر معمولا در یکی دو هفته ی اول میسر نیست . البته برای چشمهای مختلف این مسئله متفاوت است. قیمت عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد . برای بیمه نامه ی شما فاکتور معتبر صادر میگردد.

 287. رهام گفت:

  باسلام برای قبل عمل چه قرص ارامبخشی بخورم.ترس از بیحس شدن.پلک نزدن ارامشمومیگیره.خواهش میکنم راهنماییم کنید

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیز . بشما پیشنهاد میکنیم ابتدا ویدئوی عمل لیزیک رو در صفحه ی لیزیک ببینید . سپس مصاحبه های بسیار زیاد ما را در صفحه ی رضایتمندی از لیزیک با مراجعین محترم مشاهده نمایید تا نگرانی های بیمورد شما برطرف شوند. این عمل سرپایی بسیار راحت تر از آنچیزیست که بتوانید تصور کنید و جای هیچگونه نگرانی برایتان باقی نمیگذارد.

 288. امید گفت:

  سلام . یکی از چشم هام آب مروارید داره میشه لازک انجام بدم؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. خیر . میبایست ابتدا آب مروارید عمل شود و سپس لیزیک نمود.

 289. علی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من فوتبالیستم وبه صورت حرفه ای بازی میکنم ومتاسفانه شماره چشم هام یک ومیخوام عمل کنم ولی شنیدم که اگر بعد از عمل تو پ به سراصابت کند باعث ضعیفتر شدن چشم ها میشود ایا واقعا این اتفاق می افتد؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. بعداز۳ماه چشم شما عادی و مثل قبل از عمل تان می شود.

 290. مجید جمالی مقدم گفت:

  سلام
  متقاضی لازک چشم هستم.

  1. admin گفت:

   با سلام. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

 291. اطمینان گفت:

  سلام
  من هر دو چشمم آستیگمات هست
  یکی ۱.۵ و دیگری ۰.۷۵
  البته شش ماه پیش عکس از چشمام هم گرفتم
  یه راهنمایی بفرمایید آیا میشه عینک رو حذف کنم؟
  و اگر نیاز به مشاهده عکس باشه میتونم از هر طریقی ک خواستید بفرستم

  1. admin گفت:

   عرض سلام . شما میتوانید با ارسال عکس قرنیه به شماره ی 09122210186 در واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید..

 292. سارا گفت:

  سلام من برای مطالعه بشدت ب عینک وابسته هستم شماره چشمم هم ۳و ۴ نزدیک بینم به همرا استیگمات میخوام در اسرع وقت معاینه بشم و در صورت امکان عمل پی ار کی انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام خانم کریمی.
   همکاران ما در اولین فرصت با شما جهت تعیین نوبت تماس میگیرند.

 293. ناشناس گفت:

  سلام،من امروز برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شرکت کردم واز معاینه چشم اجازه ورود به مصاحبه را نگرفتم میخوام ببینم عمل لیزر چه قدر هزینه و وقت میبره.البته من اصفهان هستم وهنوز هم از عینک استفاده نکردم.لطفا راهنمایی کنید. تشکر

  1. admin گفت:

   سلام.
   هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. مدت زمان عمل تنها 10 دقیقه است و شما کافیست یکروز به کلینیک نوآوران مراجعه نمایید . البته قبلا برای اخذ نوبت تماس بگیرید. چنانچه شماره تماس گذاشته بودید همکاران ما با شما تماس میگرفتند.

 294. فاطمه ابراهیمی کیاسری گفت:

  سلام من هم سال ۷۹ عمل لیزیک انجام دادم الان تو سال ۹۸ هم عکس چشم و قرنیه و اینا گرفتم دکتر گفتن میتونم عمل مجدد انجام بدم اما لیزیک تو ساری دستگاهش رو ندارن امکانش هست ب مرکز شما مراجعه کنم و توضیحات و هزینه و … سپاس

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما .
   کلینیک نوآوران از پیشرفته ترین دستگاه لیزر روز دنیا استفاده میکند که در ایران منحصر بفرد میباشد. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس میگیرند.

  2. وحید گفت:

   سلام…من حدود ۱۰ ماه پیش برای عمل رفتم گفتن چشمم عفونت داره باید یک ماه دارو مصرف کنم و بعد مجددا برای عمل مراجعه کنم..گفتن مشکلی برای عمل نیست فقط عفونت داره…از اون موقع یه مقدار چشمم ضعیف تر شده…الان میتونم برای عمل اقدام کنم؟نوبت دهی چن وقته هست؟

   1. admin گفت:

    سلام خدمت شما. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 295. زهره گفت:

  سلام و عرض ادب
  نمره چشم های من ۴و۴/۲۵هست میخوام که عینک رو بردارم ولی نمیدونم کدوم عمل مناسبت تره.
  کوهنورد هستم میخواستم بدونم بعد عمل بازم میتونم تا ارتفاع ۵۰۰۰یا بیشتر صعود داشته باشم.
  میتونم راحت شنا کنم؟
  ممنون از راهنمایی شما.

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بله شما میتوانید عمل لیزر انجام دهید. بشرط اینکه در معاینه ضخامت و سلامت قرنیه شما محرز شود. بعد از عمل و ترمیم چشمتان براحتی میتوانید همه نوع ورزش را انجام دهید. همکاران ما جهت نوبت معاینه با شما تماس میگیرند.

 296. اینجانب گفت:

  سلام:19 سالمه اب مروارید مادرزادی داشتم عمل کردم ولی نمره چشمم بالای 11 هست این عمل ممکنه؟
  میشه پاسخ بدید لطفا

  1. admin گفت:

   سلام. احتمال دارد بشود . باید معاینه شوید تا مشخص بشود قابل عمل هستید یا نه.

 297. عای گفت:

  سلام
  چ طوری میتونم orb scan واستون بفرستم تانظرتون رو درمورد امکان یا عدم امکان انجام لیزر جویا شوم

  1. admin گفت:

   عرض سلام . شما میتوانید با ارسال عکس قرنیه به شماره ی 09122210186 در واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید..

 298. مقدم گفت:

  من شماره چشم ۲و ۲.۷۵هست میخواستم عمل پی ار کی انجام بدم , چون از شهرستان هستم , میخواستم بدونم کل پروسه معاینه تا عمل و بعد از عمل چقدر زمان میبرد تا کمتر در تهران بمانم , و قیمت عمل پی ار کی چند هست?

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همکاران ما با شما تماس میگیرند و ترتیبی اتخاذ میشود تا تمام پروسه معاینه و عمل شما در یکروز انجام شود. قیمت عمل پی آر کی در نوآوران با 50 درصد تخفیف برای هردوچشم 2,390,000 تومان میباشد.

 299. اللهیاری گفت:

  سلام وقت بخیر چندبار تماس گرفتم شمارتون مشغول بود لطفا با من تماس بگیرید میخوام عمل چشم انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. لطفا برای ما شماره تماسی بگذارید تا بتوانیم با شما تماس بگیریم.

 300. علیرضا قربانیان گفت:

  من تازه دید چشم چپم دچاره مشکل شده وبه نمره 9.5 رسیده ودر رانندگی ومطالعه اذیت میشم میخاستم ببینم عمل لیزر برام خوبه یا نه تشکر از شما چون کارم تعمیر بردهای الکترونیک است

  1. admin گفت:

   سلام. بایست دید نمره چشمان شما تثبیت شده و آیا ضخامت قرنیه کافی برای عمل دارید ؟ همکاران ما با شما جهت وقت معاینه و عمل تماس میگیرند.

 301. سجادعباسی گفت:

  سلام هزینه عملتون چند میشه با احتساب ۵۰درصد تخفیفی که زدید

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد.

 302. حسین گفت:

  سلام شماره چشم من 6d 2.5 هست .امکان انجام عمل هست .هزینه عمل چقدر هست من از ارومیه هستم و چند روز باید تهران باشم

  1. admin گفت:

   سلام. البته . اما ابتدا میبایست چشمانتان دقیقا معاینه شود. همکاران ما با شما تماس گرفته و ترتیبی اتخاذ میشود تا در یکروز برای معاینه و عمل به تهران تشریف بیاورید. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 303. م.م گفت:

  سلام برای تعیین وقت معاینه و عمل چ باید کرد

  1. admin گفت:

   سلام سرکار خانم منفرد .
   برای گرفتن وقت جهت عمل شما هم میتوانید همینجا برای ما شماره تماس بگذارید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. هم میتوانید با شماره ی 02144457285 تماس حاصل کنید و وقت بگیرید . و هم میتوانید روی این لینک کلیک کرده و شماره تماس خود را در وارد کنید تا مشمول تخفیفهای ویژه گردید .

 304. م.م گفت:

  سلام.برای تعیین وقت چ باید کرد

  1. admin گفت:

   سلام سرکار خانم منفرد.
   همکاران ما با شماره تماسی که گذاشته بودید با شما تمس میگیرند.

 305. امیر گفت:

  آدرستون دقیق کجاس؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

 306. لینا گفت:

  سلام من ۱۷ سال پیش عمل لیزیک انجام دادم . الان دیدم ضعیف شده ایا مجدد امکان عمل هست یا بخاطر عدسی دیگر نمیشود؟

  1. admin گفت:

   سلام. بایست چشمانتان معاینه شود تا ضخامت و سلامت قرنیه بررسی شود. جهت هماهنگی با شما تماس گرفته میشود.

 307. نیک سیرت گفت:

  سلام ، چشم راست من ۲ و چشم چپ من ۵ هست و دوربینی ، ۷ سال عکس گرفتم گفتن که چشم راست را صفر میکنیم و چشم چپ رو هم همینطور و لی چشم چپ امکان برگشت شماره وجود دارد میخوام ببینم من الان میتونم عمل کنم یا نه.

  1. admin گفت:

   بایست چشم شما معاینه شود تا بتوان نظر قطعی داد. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

 308. علی گفت:

  سلام، من 36 سالمه. ضخامت قرنیه ام حدود 400 میکرون است و حساسیت فصلی و خارش چشم و خشکی چشم در حد متوسط هم دارم. فکر کنم چون چشمام رو زیاد خاروندم قرنیه ام نازک شده. آیا برای PRK کاندید مناسبی ام؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   پیشنهاد ما به دوستانی که دارای الرژی های فصلی اند اینست که فصل مناسبی را برای عمل خود انتخاب کنند. لطفا شماره ی خود را در پیام خود درج کنید تا همکاران ما باشما جهت مشاوره تماس حاصل کنند. برای قرنیه های نازک عمل لازک و prk توصیه میشود که در نوآوران با تخفیف 50 درصدی انجام میشود.

 309. هادی حسنعلی گفت:

  سلام برای من سواله چطور دکتر توی یک روز وقت می کنه هم معاینه کنه هم عمل؟ نکنه نصف کارو انترنا انجام میدن؟!

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   در نوآوران بعلت استقبال بسیار بالای هموطنان شهرستانی ، ما تمهیداتی جهت راحتی مراجعین محترم از شهرستان های مختلف انجام داده ایم تا در روزهایی خاص ، صبح برای معاینه و عصر برای عمل به کلینک تشریف بیاورند.
   معاینه میبایست دقیق و توسط خود پزشک جراح صورت پذیرد.

 310. حامد گفت:

  سلام من 17 سالمه چشمام ضعیفن و تا الان از عینک استفاده نکردم و دوست ندارم استفاده کنم آیا میتونم عمل لیزیک کنم شما نوشته بودین 18 آیا واسه ۸ ماه دیگه میشم ۱۸ سال آیا مشکلی نیست بیام عمل کنم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند تا بشما مشاوره جهت وقت معاینه و عمل بدهند.

  2. Morteza گفت:

   سلام وخسته نباشید خدمت شما کادر درمان پزشکی نواوران و دوستان
   عطایی هستم از بوشهر
   چندتا سوال داشتم
   ۱) چه فصلی بهتره برای عمل
   ۲) بعد از عمل چند درصد بازگشت نمره وجود دارد
   ۳) من یه اتشنشان هسم با دود ، گرما و فشار سرکار دارم ایا این عمل موردی نداره و اگه بارعایت کردن حل میشه ، چقد زمان میبره این رعایت کردن
   ۴) بعد از عمل چند روز باید استراحت کنم تا به روال عادی برگردم ؟

   1. admin گفت:

    سلام خدمت شما.
    – هر فصلی که شما در آن راحت تر باشید و آلرژی فصلی نداشته باشید.
    – درصد بازگشت نمره کاملا به چشمها بستگی دارد و در معاینه قرنیه مشخص شده و بشما گفته میشود.
    – بعد از گذشت دو ماه ، شما میتوانید کاملا زندگی عادی خود را با کار سخت داشته باشید.
    – 3 تا 4 روز استراحت کافیست .

 311. محمد اخلاقی گفت:

  سلام خسته نباشین من چشمام استیگمات هستش نمره چشمم بالاست میشه عملش کرد

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . در صورتیکه قرنیه شما شرایط عمل را داشته باشد آستیگماتیسم را میتوان با دستگاههای پیشرفته ی نوآوران تا 6 نمره درمان کرد.

 312. حميد گفت:

  سلام عرض ادب و خسته نباشيد
  ايا براي مگس پران درمان يا ليزر ياگ انجام ميدهيد؟
  براي معاينه دورهاي چند بار رفتم گفتن مشكلي نداره و درمان هم نداره
  شما اگر ليزر ياگ انجام ميديم اطلاع دهيد متشكرم

  1. admin گفت:

   سلام بله یکی از اساتید برجسته وبسیارباتجربه دانشگاه که فوق تخصص شبکیه و لیزر هستند در کلینیک نوآوران تشریف دارند. ۳شنبه آینده ساعت ۶عصر تشریف بیاورید .
   ۰۲۱۴۴۴۵۷۲۸۵ داخلی پنج

 313. داود گفت:

  سلام خسته نباشین
  میخواستم بدونم عمل لیزیک هزینش چقدره؟؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد.

   1. محمود امام وردی گفت:

    با عرض سلام
    نمره چشم من پایینه و زیر یک هر دو چشم ،،،فقط مشگل دوربینی اونم خیلی کم دارم ،،،تقریبا دو سال هم هست که کلا از عینک استفاده نمیکنم ،،،آیا نیاز هست به عمل ،برگشت نداره ،ممنون

    1. admin گفت:

     با سلام. همکاران ما جهت مشاوره ی رایگان با شما تماس خواهند گرفت.

 314. معین گفت:

  هزینه اش چه قدره؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد.

 315. درخشانی گفت:

  سلام چطوری میتونم برای معاینه چشم و نوبت عمل وقت بگیرم ؟

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شماره تماسی که گذاشته اید با شما تماس میگیرند.

 316. فروغ رضایی گفت:

  سلام وقتتون بخیر برای عمل لیزیک چشمی که نزدیک بین هست و شماره -۱۱ داره سوال داشتم ایا شیوی عمل دیگه ای هست ک این شماره چشم رو ب صفر رسوند

  1. admin گفت:

   سلام شاید بشود کاشت لنز دائم انجام دهید، باید معاینه شوید تا مشخص شود قابل عمل هستید یا نه

 317. Mahshid گفت:

  من از کرج میخوام بیام چند بار بعد عمل واسه معاینه باید بیام؟

  1. admin گفت:

   سلام. یکبار برای برداشتن لنز سه روز بعد از عمل و یکبار هم سه ماه بعد از عمل.

 318. Atena گفت:

  سلام وقت بخیر عذر خواهی میکنم برای تعیین وقت باید چکار کرد؟ ممنونم

  1. admin گفت:

   سلام.
   همکاران مابا شماره تماسی که گذاشته اید با شما تماس میگیرند.

 319. زهرا انصاری گفت:

  ببا سلام من ۴۰ سالمه یک با عمل کردم تقریبا ۱۵ سال پیش الان نمره چشم من ۴ است نمره چشم من ۱۰ بود بعد از عمل برگشت یا کامل چشم من به صفر نرسیده بود پیش دکت محمد رضا فروتن عمل کردم به من گفت دیگه عینک لازم نیست بزنی ولی کامل دیدم خوب نشد الان چشم من دچار مگسگ است

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما سرکار خانم انصاری.
   پیشنهاد ما بشما اینست که برای معاینه ی دقیق چشمتان به کلینیک تشریف بیاورید. همکاران ما برای هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

 320. سعید خندان گفت:

  سلام خدمت دکتر عزیز
  داداشم از بچگی ضربه به چشمش وارد شده
  یه هفته پیش رفتیم معاینه پیش دکتر چشم
  گفتن باید عدسی چشم تعویض بشه
  خواستم ببینم کلینیک شما انجام میده
  هزینش و شرایطش ..
  بعد مسافت ما تا مرکز کشور هم زیاده
  ممنون از لطفتون

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. کاشت لنز دائم انجام می دهیم و هزینه آن حدود۱۲میلیون میباشد.

 321. علی اصغر موسوی گفت:

  سلام. من 20سالمه و نمره یک چشم من ۴ و چشم دیگر من ۵ است من بعد از اینکه دیدم کم شد مراجعه کردم به دکتر و بعد از ازمایشات و عکسبرداری از چشم من فهمیدند که عصب چشم من ضعیف شده و به من گفت که هیچکاری از دستش بر نمیاد من به شدت از عینک بدم میاد میخواستم بدونم ایا برای تصحیح چشم من میشود کاری کرد من میتوانم بدون عینک ببینم اگر راهی هست به من بگویید. با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام . باید معاینه شوید تا مشخص شود قابل عمل هستید یا نه . اگر اعصاب چشم از بین رفته باشد فعلا کاری نمی شود کرد.

 322. ح.ب گفت:

  سلام وقت بخیر.برای عمل کانتو پلاستی چه باید کرد؟

  1. admin گفت:

   سلام . درکلینیک نوآوران این عمل را انجام نمی دهیم.

 323. رضاییان گفت:

  سلام، برای تعیین وقت چیکار باید صورت بگیره

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما باشما تماس میگیرند.

 324. محمد گفت:

  سلام من از گناوه هستم میخواستم بدونم ایا میشه قوز قرنیه رو عمل کرد و اینکه دیگه قوز بر نداره الان بیش از ده ساله قوز قرنیه دارم از شماره ۲ و ۳ شروع شده تا ۴ و۶ فک کنم با عینک هم باز تار میبینم

  1. admin گفت:

   سلام . برای جلوگیری از پیشرفت قوز قرنیه اشعه درمانی انجام می دهیم.

 325. بیتا مرادی گفت:

  سلام من ۲۲ سالمه از هفت سالگی عینک میزنم
  ۴.۵-۵ استیگمات هست چشمم.ایا با عمل میتونم عینک بردارم کلا؟

  1. admin گفت:

   سلام سرکار خانم مرادی.
   ابتدا قرنیه شما میبایست معاینه شود . اگر ضخامت کافی را داشته باشد بله میتوانید با عمل لازک با دستگاههای پیشرفته ی نوآوران دید خود را کاملا اصلاح نمایید.

 326. محسن گفت:

  سلام.. من دانشجو هستم و کلا مطالعه روزانه ام زیاد هست.. میخواستم ببینم میتونم عمل کنم یا نه؟ چشمم میوپ هست.. تفاوت لیزیک و لازک و prk رو هم میخواستم بدونم چیه؟

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید. در صورتیکه قرنیه شما ضخامت مناسب داشته باشد میتواند با لازک یا پی آر کی دید خود را کاملا اصلاح نمایید . در همین صفحه میتوانید تفاوت عمل لیزیک و لازک را مطالعه کنید و یا اگر فرصت مطالعه ندارید در ویدیو های آموزشی ما میتوانید آنرا مشاهده نماییید. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

 327. کیانوش گفت:

  سلام بنده ۴۰سال دارم و نمره هردوچشمم ۳ است در شهرستان معاینات اولیه را انجام داده و شرایط لازم را داشته، آیاباعمل لازک رونزدیک بینی من تاثیرگذار است وضعیف میگردد،واینکه آزمایشات اولیه برای شما قابل قبول است

  1. admin گفت:

   عرض سلام . شما اگر که در شهر خود از قرنیه عکسبردای کرده اید ، میتوانید با ارسال عکس قرنیه به شماره ی 09122210186 در واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید..
   با عمل لیزیک دید شما اصلاح میشود نه اینکه نمره چشمتان بدتر شود.

 328. مصطفی گفت:

  سلام پدر سنش بالای ۵۵ هست وضعیف چشمش میش عمل کرد و بهبود بشه بیناییش شعبه مشهدم دارین؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. اگر دچار پیرچشمی نشده باشند و یا آب مروارید نداشته باشند شاید بتوان بینایی ایشان را بهبود بخشید. این نیازمند معاینه ی دقیق است. کلینیک ما فقط در تهران است اما چنانچه از قرنیه ایشان عکس تهیه نمایید میتوانید به شماره ی 09122210186 با واتساپ ارسال نمایید و مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

 329. روح الله جعفری گفت:

  سلام جعفری هستم ۴۱ ساله…تو سن ۲۰ سالگی عمل لیزیک انجام دادم میخوام بدونم که مجدد میتونم این عمل رو انجام بدم…ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه قرنیه شما ضخامت کافی را داشته باشد بله. میبایست معاینه شوید و از قرنیه عکسبرداری شود.

 330. سجاد گفت:

  سلام میخوام عمل کنم ولی شرایطشو نمیدونم
  پول عمل جقدره?

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. شرایط عمل لیزیک در همین صفحه توضیح داده شده است.
   شرایط عمل lasik از این قرارست :

   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – نداشتن قوز قرنیه ی شدید ، پیرچشمی ، آب مروارید ، دیابت و خشکی شدید چشم
   ۴ – عدم بارداری و نیز شیردهی حداقل تا 3 ماه اول
   ۵ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۶ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   7 – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   8 – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

 331. ایوب گفت:

  سلام.
  هزینه رفع آستیگماتیسم چقدر هست،
  ۵ یا۶ آستیگماتمه.
  دونیم نمره

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک برای چشمهای آستیگمات در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد.

 332. زینب گفت:

  سلام من نمره چشمم دو دونیم هست قند خونم ی مقدار بالاس ولی کنترل میکنم میتونم عمل کنم

  1. admin گفت:

   سلام. اگر دیابت شما کنترل شده است با نامه از پزشکتان عمل را انجام میدهیم.

 333. یاسین گفت:

  سلام. چطوری وقت بگیرم.
  09033653591
  لطفا راهنماییم کنید.

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شماره تماسی که قرار داده اید باشما تماس میگیرند.

 334. Mahbob گفت:

  سلام من ۳۰ سالمه چشمام آستیگماته و آب مروارید ارثی دارم آیا میتونم لیزیک انجام بدم؟

  1. admin گفت:

   سلام. ابتدا میبایست آب مروارید شما عمل شود.

 335. هانیه تیما گفت:

  سلام،استیگماتم چشم راست ۱/۷۵و چشم چپ ۱/۵ وعینک هم نمیزنم حس میکنم دو ببنی دارم میخواستم بدونم میتونم عمل کنم

  1. admin گفت:

   سلام. بشرط اینکه ضخامت قرنیه مناسب باشد بله میتوانید.

 336. احمد رضا هژبر گفت:

  خطرات احتمالی از عمل لیزبک

  1. admin گفت:

   سلام. میتوانید خطرات احتمالی و عوارض لیزیک را در صفحه عوارض لیزیک مطالعه کنید.

 337. احمد رضا گفت:

  چطور وقت بگیرم واسه مشاوره

  1. admin گفت:

   همکاران ما با شما تماس میگیرند

 338. جمشیدی گفت:

  با سلام من نمره چشمم۲،۷۵ هست یک چشمم استیگماته
  میتونم عمل کنم؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. البته که میتوانید بشرطی که ضخامت قرنیه شما مناسب باشد . برای تعیین وقت معاینه همکاران با شما تماس میگیرند.

 339. پژمان امینی گفت:

  سلام نمره چشم من 3.75 نزدیک بین و 1 نمره آستیگمات میتونم عمل کنم

  1. admin گفت:

   سلام جناب امینی.
   بشرط ضخامت کافی قرنیه بله البته که میتوانید.

 340. فريبرز اصغري گفت:

  سلام
  چندين و چند سال كه نمره چشمام ٠/٧٥ و ١ هست و تغيري نكرده استيگمات هم هست
  خواستم ببينم امكان عمل وجود داره يا نه ؟
  و اينكه چه رماني براي ويزيت ميتونم بيام !

  1. admin گفت:

   سلام. بله اگر ضخامت قرنیه مناسبی داشته باشید میتوان انجام داد. همکاران ما جهت هماهنگی و تعیین وقت باشما تماس میگیرند.

 341. سعید هدایت گفت:

  با سلام.چطوری میتونم وقت مشاوره بگیرم برای عمل لیزیک یا لازک؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام جناب هدایت. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 342. شعیب رضایی گفت:

  سلام.توی این دوسال نمره چشمم زیادتعقیرپیدانکرده.آیامیتونم لیزیک انجام دهم.ولطفاقیمت تقریبی هم اگه امکانش هست ممنون میشم

  1. admin گفت:

   سلام. ان شالله که همینطور باشد . در معاینه ی دقیق از قرنیه شما مشخص میشود که چشمانتان قابل عمل هست یا خیر . هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 343. حميد پاک رو گفت:

  سلام
  من 48 سالمه هر چشمم 1/75 و تقريبا” بدون تغيير بوده و استيگمات هم هستم ، مي خواستم بدونم عمل لازک انجام بدم،هزينش چقدر ميشه و چند روز بايد در منزل استراحت بکنم

  ممنون

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. چهار روز استراحت بعد از عمل کافیست. همکاران ما برای مشاوره باشما تماس میگیرند.

 344. اکرم رضایی گفت:

  سلام .هر دو چشم من شماره 75هستش الان حدود سه چهار ساله ثابته و اصلا تغییری نکرده.ایا من میتونم عمل لیزیک انحام بدم.ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه در معاینه چشم شما ، ضخامت قرنیه شما تایید شود بله میتوانید . برای تعیین وقت مشاوره و معاینه با همکاران ما بشماره تماس بگیرید.
   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

  2. الهه گفت:

   سلام خوبین خسته نباشید
   من ۳۶ سالمه یک چشمم انحراف داشت ک الان خوب شده حدود سه چهارسال هست ک نمره چشمم تغییر نکرده نمره چشمم مثبت ۵ هست میتونم عمل کنم بدون اینکه دوباره چشمم انحراف پیدا کنه؟؟
   اگه عمل بکنم هزینش چقد میشه؟؟؟
   ممنون

   1. admin گفت:

    سلام. بله .بشرطی که ضخامت قرنیه شما برای عمل لازک کافی باشد. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.
    برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 345. علیمحمدی گفت:

  با سلام.چطوری میتونم وقت مشاوره بگیرم برای عمل لیزیک یا لازک؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 346. زینب رمضانی گفت:

  سلام… حتما بایذ نمره چشممون ثابت بشه تا عمل انجام بشه؟

  نمره چشم و استیگمات باهم 6 باشه؟ یا هرکدوم جداس؟ تخفیفاتون چطوره؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. شرایط عمل لیزیک بدین شرح است :

   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 347. حسینی گفت:

  با سلام و احترام
  با عنایت به اینکه در حال حاضر ساکن مشهد هستم و تا یک هفته دیگه عازم خارج از کشور می‌باشم، آیا امکان داره ظرف این مدت باقیمانده تحت درمان و عمل قرار بگیرم ؟

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس میگیرند

 348. حسن رجبی گفت:

  سلام میخواهم وقت مشاوره بگیرم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس میگیرند

  2. ماری گفت:

   سلام من 33 سالم هست. شیراز هستم هر دو چشمم آستیگمات هست. رفتم پیش دکتر سلوتی که یکی از بهترین چشم پزشک های ایران هستن. گفتن اگر در خانواده درجه یک قوز قرنیه داشته باشید نمی تونید عمل لازک کنید. می خواستم بپرسم شما با توجه به این مورد عمل میکنید و اگر امکان دارد توضیحی در این مورد بدید.
   ممنون

   1. admin گفت:

    سلام. اگر قوز قرنیه کم باشد میتوان با دستگاه پیشرفته ی نوآوران عمل لازک انجام داد. بایست معاینه شوید.

 349. سیده رویا خدادادی گفت:

  سلام وقت بخیر من ۲۶ سال سن دارم ومیخوام چشمامو عمل کنم که دیگه عینک استفاده نکنم استیگمات بالا دارم وقرنیه چشمام نازک شده چندتا از دکترا میگن نمیشه عمل کرد چندتاشون میگن میشه به نظرشما باید چیکارکنم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   همکاران ما جهت مشاوره و معاینه با شما تماس میگیرند

 350. مهدی گفت:

  سلام
  از شهرستان برای گرفتن نوبت چگونه باید وقت بگیرم
  یه سوال دیگه داشتم این متخصصی که چشم رو عمل میکنه اسمشون کیه ؟
  میشه اطلاعاتی از دکتر هایی که عمل میکنن بدین؟

  یک سوال دیگه داشتم اینه الان خالم عمل لازک توی همین تهران پونک انجام داده هزینش تقریبا 4500000 شده و پرسنل اونجا بهش گفتن اونجایی که کمتر میگیرن یا دکتر خوبی ندارن یا کیفیت دستگاه پایین دارن میشه یه مختصر توضیح بدین راجب قیمت پایین خدماتتون و اینکه مابقی 50 درصدتون از کجا جبران میشه
  ممنون از شکیباییتون

  1. admin گفت:

   با سلام خدمت شما.
   پزشکان برجسته ی کلینیک نوآوران : جناب دکتر ابوالقاسم مختاری (جراح و متخصص چشم ) و جناب دکتر سید مسیح هاشمی (جراح و متخصص چشم ، فوق تخصص شبکیه ) از اساتید برجسته ی دانشگاه و از روسای کلینیک های برجسته و مجهز خصوصی چشم در تهران هستند.

   اما بحث قیمت عمل. متاسفانه در ایران عرف شده است که هزینه های پزشکی را بالا میگیرند و متاسفانه اغلب گمان میکنند وقتی قیمت چیزی بالاست کیفیت آنهم میبایست بالا باشد. خدمتتان عرض شود که قیمت واقعی لیزیک نزدیک به همین قیمتیست که در نواوران عرضه میشود و هزینه ی بیشتر ، هزینه ای مازاد بر خدمات آنست که متاسفانه از هموطنان عزیز مان گرفته میشود.

   در مورد دستگاه لیزر هم خودتان بیشتر تحقیق کنید. ما دستگاهمان را بشما معرفی کرده ایم و میتوانید ببینید که نوآوران از پیشرفته ترین دستگاه لیزر دنیا بهره میبرد که در ایران تقریبا بی مثال است.

 351. مصطفی گفت:

  سلام، نمره چشم و استیگماتم رو دقیق نمیدونم حدودا 5 هستن هر کدوم، میتونم لیزر رو انجام بدم؟
  من شهرستان هستم، از موقعی ک تهران بیام و کارام تموم بشه حدودا چقد وقت میبره؟ چند روز؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله چنانچه ضخامت قرنیه مناسب داشته باشید میتوانید . هماهنگ میشود تمام امور شما از معاینه تا عمل در یک روز انجام شود.

 352. بهزاد صادقی گفت:

  لطفا راهنمایی کنید میخام عمل چشم انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام همکاران با شما تماس میگیرند

 353. ناشناس گفت:

  سلام،نمره چشمم بالاست خیلی هم دوست دارم عینکمو بردارم آیا میتونم عمل کنم و چه زمانی

  1. admin گفت:

   سلام. بله میشود . بشرطی که ضخامت قرنیه شما برای عمل لازک کافی باشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 354. صدیقه رضایی گفت:

  سلام نمره چشمم خیلی بالاست آیا امکانش هست عمل بکنم و عینکم رو بردارم از شهرستانم

  1. admin گفت:

   سلام. بله . اما بایست معاینه شوید.

 355. ابوالفضل گفت:

  مبلغ لازیک چقدره.

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 356. ابوالفضل مدرسی گفت:

  سلام ۴۷ سال دارم نمره چشم من هر دو ۴ می باشد
  چه عملی بابت حذف عینک لازم هست . بعد از سالها
  ایا برگشت پذیر میباشد وسوالات دیگری هم دارم
  اگر تماس بگیرید

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قرنیه شما برای عمل ضخامت کافی را داشته باشد لازک انجام میدهیم. برای وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 357. رضا عرب گفت:

  یک وقت برای معاینه و عمل برای من رزرو کنید لطفا

  1. admin گفت:

   برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 358. امیر گفت:

  سلام شماره چشم من ۲ هست .مشخص میشه تقریبی چقدر برام تموم میشع هزینش؟
  تقریبی

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 359. مصطفی دالوند گفت:

  میخوام از شر عینک راحت شم و برای این کار نمیدونم باید لیزیک انجام بدم یا لازک

  1. admin گفت:

   سلام. امروزه از عمل مدرن لازک استفاده میشود که عوارض بسیار کمتری از لیزیک دارد. در نوآوران این عمل با 50 درصد تخفیف با قیمت 2390000 تومان انجام میشود.

 360. سمیه گفت:

  سلام‌من‌عمل‌لازیک‌انجام‌دادا‌حدودا‌۵ساله‌پیش‌میخوام‌الان‌لنز‌رنگی‌بزارم‌‌ایا‌میشه‌گذاشت‌

  1. admin گفت:

   سلام. بله مشکلی نیست

 361. M گفت:

  سلام
  من ۱۹سالمه نمره چشام ۲ و آسیگمات هم هست میخوام عمل لازک انجام بدم اما چشام آب مروارید داره
  آیا مشکلی برای انجام این عمل برای من و جود دارد؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله ابتدا میبایست آب مروارید شما عمل شود. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 362. سیده مرسده هاشمی گفت:

  سلام من چشم استیگمات هست هر کدوم از چشمام ۷۵٪هستش میتونم لیزیک کنم و مدت زمان جراحی چقدر هستش من ساکن شهرستان هستم

  1. admin گفت:

   سلام. بله میشود . بشرطی که ضخامت قرنیه شما برای عمل لازک کافی باشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. مدت زمان لیزیک برای هرچشم زیر 5 دقیقه میباشد.

 363. Morteza گفت:

  سلام مجدد ایا دو چشم باهم میشه تو یه روز عمل کرد
  اگه جوابتون مثبت باشه ضرری برای بهبودی دو چشم ایجاد نمیشه ؟

  1. admin گفت:

   سلام. همواره دو چشم باهم عمل میشوند مگر در شرایط خاص و اضطراری . زمان عمل هردو چشم زیر 10 دقیقه است و جای هیچ نگرانی نیست.

 364. ياور برادران گفت:

  سلام، بنده ٤٣ سال سن دارم و مجاري اشك چشم چپ داراي گرفتگي مي باشد ايا با شرايط بالا قابليت جراحي لازك و حذف عينك وجود دارد و امكان انجام هر دو جراحي (گرفتگي مجاري اشك و عمل لازك) با هم وجود دارد.

  1. admin گفت:

   سلام البته باید معاینه شوید تا مشخص بشود،اما خیلی ربطی به هم ندارند و احتمالا می توانید لازک کنید

  2. Ghazal گفت:

   سلام طرف قرارداد با بیمه ی درمانی هستید ؟

   1. admin گفت:

    با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

    چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 365. ابراهیم گفت: