عمل لیزیک چشم چیست ؟

عمل لیزیک چشم نوعی عمل جراحی توسط نور لیزر بر روی چشم است که به طور معمول برای درمان نزدیک بینی ، دوربینی و آستیگماتیسم انجام می شود. عمل لیزیک باعث میشود عینک را کنار گذاشته و بتوانید از محدودیت های آن خلاص شوید. روش لیزیک نیز مانند انواع روشهای دیگر جراحی درمان بینایی ، شکل قرنیه را تغییر می دهد و این کار را با پرتو لیزر انجام میدهد و قرنیه را تصحیح میکند تا وقتی نور وارد چشم میشود بتواند روی شبکیه به صورت مناسب متمرکز گردد.


در اکثر موارد ، عمل جراحی لیزیک بدون درد بوده و بیهوشی ندارد و در عرض 15 دقیقه برای هر دو چشم انجام می شود. نتایج آن نیز بهبود بینایی بدون استفاده از عینک و یا لنز بوده و معمولا در طول 24 ساعت اولین نتایج آن نمایان میگردد.


اگر شما به سبب نازک بودن قرنیه واجد شرایط انجام این عمل نیستید، انواع دیگری از جراحی های تصحیح بینایی مانند جراحی PRK ، عمل لازک و جراحی IOL نیز موجود است . پزشک تعیین خواهد نمود که کدام یک از این روش ها برای وضعیت شما مناسبتر است .


در کلینیک نوآوران ، تخفیفهای ویژه ای برای عمل لیزیک و لازک گذاشته شده و این عمل ها با 50 درصد تخفیف در بالاترین کیفیت با پیشرفته ترین دستگاههای بروز دنیا ، و تحت جراحی متخصصین بسیار متبحر کشورمان انجام میشود.




شرایط عمل لیزیک و لازک چیست؟

واجدین شرایط این عمل ، تمام افراد مبتلا به نزدیک بینی خفیف یا متوسط ، دوربینی و یا آستیگماتیسم که دارای ضخامت قرنیه کافی هستند ، میباشند.


شرایط عمل lasik از این قرارست :

۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
۳ – نداشتن قوز قرنیه ی شدید ، پیرچشمی ، آب مروارید ، دیابت و خشکی شدید چشم
۴ – عدم بارداری و نیز شیردهی حداقل تا 3 ماه اول
۵ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
۶ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
7 – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
8 – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم



قیمتهای عالی و تخفیف های ویژه برای عمل لیزیک چشم



قیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل مدرن لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:




لیزیک آستیگمات و نزدیک بینی و دوربینی

سازمان غذا و دارو(FDA) لیزر اگزایمر را برای تصحیح نزدیک بینی تا 12- دیوپتر با 4- دیوپتر آستیگمات ، و دوربینی از 1+ تا 6+ با 1 دیوپتر آستیگمات تأیید کرده است. (دیوپتر ،معیار سنجش عیب انکساری است. دیوپتر منفی به منزله نزدیک بینی و دیوپتر مثبت به منزله دور بینی است).

هركسي كه تحت عمل جراحي قرار ميگيرد ميخواهد بداند كه شانس بدست آوردن نتيجه رضايت بخش در عملش چقدر است. براي نزديك ‏بيني كم و متوسط (تا 7- ديوپتر) در حدود 95% بيماران ديد بدون عينك 10/5 تا 10/6 يا بيشتر را به دست مي‏آوردند و 85% شانس ديد بدون عينك 10/8 تا 10/9 يا بهتر را دارند. اين بدان معناست كه وابستگي افراد به ميزان بسيار زيادي به عينك كم شده است . اما ممكن است براي انجام كارهاي دقيق‏تر چشمي مانند رانندگي، به ویژه در شب به يك عينك با شماره كم نياز داشته باشند.

در افراد مبتلا به نزدیک بینی ، هدف این است که قرنیه مسطح گردد و در افرادی که دچار مشکلات دوربینی هستند، قرنیه غیر مسطح مورد نیاز میباشد. همچنین لیزر اگزایمر می تواند آستیگماتیسم را با ایجاد سطح قرنیه نامنظم به شکل نرمال تر بهبود بخشد .

این تصور که لیزیک نمی تواند آستیگماتیسم را درمان کند اشتباه میباشد. به طور معمول آستیگماتیسم بیش از 3 دیوپتر بالا نمیرود و می تواند به طور کامل با انجام Lasik تصحیح گردد. حتی اندازه های بیشتری از آستیگماتیسم را نیز می توان با ليزيك درمان نمود ، هرچند این احتمال وجود دارد که گاهی برای نمره های خیلی بالا نیاز به جراحی مجدد باشد.

آیا برای عمل لیزیک بیهوشی نیاز است ؟

Lasik معمولا کمتر از 10 دقیقه طول می کشد و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. لیزری که معمولا قرنیه را تغییر شکل می دهد معمولا کمتر از یک دقیقه در چشم خواهد بود.

بیهوشی عمومی در طول هر نوع عمل جراحی دارای خطرات خاصی است و به میزان قابل توجهی هزینه های عمل لیزر را بدون افزایش مزیت خاصی افزایش خواهد داد. اگر در طول انجام این فرایند دچار اضطراب هستید، جراح قبل از عمل جراحی برای شما آرام بخش یا داروهای دیگر را که به آرامش شما کمک مینماید تجویز خواهد نمود. استفاده از آرام بخش در این عمل امری رایج است. اکثر بیماران از چگونگی سرعت عمل لیزیک شگفت زده می شوند و احساس می کنند جراحی راحتتر از آنچه انتظار داشتند بوده و انتظار دارند استرس بیشتری متحمل شوند. اما عمل ساده تر از آنست که فکر میکنند.

اقدامات قبل از عمل

قبل از جراحي به منظور اطمينان از سلامت چشم ها معاينه كامل چشم انجام مي گيرد. وقتي اين كار انجام شد، پزشك انحناي قرنيه و اندازه و موقعيت مردمك ها، شكل چشم ها و ضخامت قرنيه را اندازه مي گيرد. همه ی این اقدامات انجام میشوند تا جراح مطمئن باشد قرنیه بافت کافی برای این عمل را داراست و بهبودی بینایی با مشکلی مواجه نخواهد شد. چرا که قرنیه نازک میتواند برای عمل لیزر چشم مشکل ساز باشد.

همچنین رطوبت چشم نیز ارزیابی خواهد شد و ممکن است برای کاهش خطر ابتلا به خشکی چشم بعد از عمل ، توصیه های پیشگیرانه به داوطلبان عمل داده شود. معمولا از یک ابزار به نام توپوگرافی قرنیه برای اندازه گیری انحنای سطح مقابل چشم و ایجاد یک طرح از قرنیه استفاده می شود.

همچنین پزشک برای تشخیص اینکه آیا شما واجد شرایط برای انجام ليزيك هستید یا خیر، تاریخچه کلی سلامت چشم شما و هر نوع دارویی را که در حال حاضر مصرف مینمایید را بررسی خواهد نمود. شما باید استفاده از لنز را برای مدت زمانی که توسط پزشک تعیین میشود (معمولا حدود دو هفته) قبل از معاینه چشم و قبل از عمل متوقف نمایید ، زیرا استفاده از لنز می تواند شکل طبیعی قرنیه را تغییر دهد.


عمل لیزیک چشم چگونه انجام می شود؟

قبل از شروع جراحی، به منظور جلوگیری از هر گونه ناراحتی در طی مراحل جراحی ، قطره بیحسی در چند نوبت در چشم ریخته میشود. همچنین ممکن است پزشک به منظور آرام نمودن بیمارانی که استرس شدیدی دارند ، برای آنها داروی آرامبخش تجویز نماید . در ادامه که چشم تحت اشعه لیزر قرار می گیرد از یک دستگاه به نام اسپکولوم جهت بازنگهداشتن پلک استفاده می شود.

جراح ليزيك ، قبل از ایجاد فلپ، از نشانگری برای علامت گذاری قرنیه استفاده می کند. حلقه مکش برای جلوگیری از حرکات چشم که می تواند بر کیفیت فلپ تاثیر بگذارد، بروی چشم شما قرار داده می شود.

ابتدا جراح از یک ابزار جراحی به نام میکروکراتوم یا یک لیزر فمتوثانیه برای ایجاد یک برش نازک دایره ای شکل ( فلپ ) در قرنیه استفاده می کند. پس از ایجاد فلپ قرنیه، جراح از یک رایانه برای تنظیم لیزر اگزایمر برای نمره مشخص شده بیمار استفاده می کند. سپس جراح قسمت پشت فلپ را برای دسترسی به قرنیه باز می کند تا برخی از بافت های قرنیه را با استفاده از لیزر اکسایمر بردارد .

پالس های لیزر در لیزیک

پزشک در حالیکه از طریق میکروسکوپ مخصوصی چشمان شما را تحت نظر دارد ، از شما میخواهد که به محل خاصی که منبع نوعی نور سبز رنگ میباشد ، برای مدت کوتاهی خیره شوید . زیرا لیزر پالس های نور را به قرنیه شما ارسال مینماید. این لیزر بسیار تخصصی با استفاده از پرتوهای نور ماوراء بنفش با از بین بردن مقادیر میکروسکوپی از بافت قرنیه شکل آنرا تغییر داده ، تا با تمرکز دقیق تر نور بر روی شبکیه چشم ، میزان بینایی بهبود یابد.

پالس های نور لیزری بدون ایجاد درد یا سوزش ، شکل سطح قرنیه را تغییر می دهند، هرچند ممکن است فشار خفیفی روی چشم احساس شود. در حالی که لیزر مشغول انجام کار است ، صدایی مانند کلیک را روی سطح چشمتان خواهید شنید . ليزيك بر روی هر چشم به صورت جداگانه انجام می شود و جراحی در هر چشم فقط پنج دقیقه طول خواهید کشید .


مدت زمان عمل لیزر چشم


• زمان پروسه: حدود 10 دقیقه در هر چشم
• نتایج: بینایی 10/10 بدون نیاز به استفاده ازعینک و یا لنز
• زمان بهبودی: چند روز تا چند هفته برای ایجاد ثبات در بینایی
• قیمت لیزیک: در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف انجام میشود

بعد از عمل جراحی ليزيك یا لازك

بلافاصله بعد از عمل ليزيك یا لازك ممكن است حالت سوزش ، خارش يا احساس جسم خارجي در چشم وجود داشته باشد. احتمال دارد احساس ناراحتي خفيفی وجود داشته باشد كه پزشك جراح براي آن مسكن خفيف تجويز مي كند. این بسیار اهمیت دارد كه چشم بعد از عمل ليزيك مالش داده "نشود" تا فلپ دچار جابجايي يا حركت در چشم نشود.

در همان روز عمل ، ديد چشم ، تار يا مثل مه مي ماند ولي روز بعد تاري دید بهبود مي يابد. اگر درد شديدی رخ دهد يا هر يك از علائم ، قبل از موعد پيگيري ( که 24 تا 48 ساعت بعد از جراحي میباشد ) بدتر شوند پزشك بايد سريعاً با خبر شود.

معاینه بعد از عمل

در اولين ويزيت پزشك پس از جراحي که معمولا 48 یا 72 ساعت بعد میباشد ، لنز محافظ چشم برداشته مي شود و پزشك چشم تان را معاينه و ديدتان را بررسي مي كند. ممكن است براي پيشگيري از عفونت، قطره چشمي دريافت كنيد. براي ايمني بیشتر تا زمان بهبود كامل ديدتان از رانندگي اجتناب كنيد.


باید ها و نبایدهای پس از عمل

رانندگی اولین پرهیز بعد از Lasik است . ساير مواردي كه بايد از آن ها پرهيز شود شامل : شنا، حمام داغ، جكوزي، ورزش هايي كه در آن ها تماس بدني وجود دارد ، برداشتن جسم سنگین ، محلول هاي طبي، كرم ها و مواد آرايشي چشم براي 2 تا 4 هفته پس از جراحي مي باشد. پزشك دستورات لازم را به شما خواهد داد.

بازهم لازم بذکر است شما نمی توانید بعد از انجام ليزيك رانندگی کنید و باید پزشک روز بعد از جراحی چشمان شما را معاینه نموده و بیناییتان را مطابق استاندارد قانونی جهت رانندگی تایید نماید.

نتایج عمل لیزر چشم

جراحی لیزر چشم مزایای متعددی را ارائه می دهد و می تواند به طور چشمگیری کیفیت زندگی را بهبود بخشد. اکثر افراد بعد از جراحی به 10/10 بینایی یا بیشتر دست پیدا خواهند نمود اما نتایج این عمل در افراد متفاوت است. بعضی از افراد ممکن است بینایی 10/5 یا کمتر داشته باشند.

ممکن است بعد از جراحی لیزر هنوز نیاز به استفاده از عینک یا لنز داشته باشید ، هرچند نمره چشمتان معمولا کمتر از قبل خواهد بود.اگر بعد از انجام ليزيك عیوب انکساری خفیفی باقی مانده باشد و نیاز به بینایی دقیق تر برای فعالیت های خاصی مانند رانندگی در شب داشته باشید ، لنزهای تجویزی با پوشش آنتی رفلکس اغلب می توانند مفید باشند.همچنین اگر بعد از عمل حساسیت به نور خورشید داشته باشید میتوانید از عینک مراقبت از چشم فتوکرومیک استفاده نمایید.


دید تار در روزهای اولیه پس از عمل لیزیک
در روزهای ابتدایی پس از لیزیک ، دید تار و دیدن هاله نور در شب طبیعی است.

هنگام لیزیک و لازک دقت کنید:

1. جراح چشم با تجربه ای را انتخاب نمایید. مطمئن شوید که او روش های ليزيك زیادی را انجام داده است و اینکه آیا او از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی های جدید استفاده می کند؟

2. تمامی موارد را با پزشک مطرح کنید و در مورد هر گونه مسائل مربوط به سلامت و یا داروهایی که مصرف می کنید با پزشک مشورت نمایید؟

3. در مورد مسائل مربوطه آگاهی کافی داشته باشید. آیا شما از روش ها ی موجود مطلع هستید؟ وآیا هزینه های عمل جراحی خود را میدانید؟

4.. آیا شما از عوارض و محدودیت های احتمالی بعد از عمل آگاهی دارید؟

5. واقع بین باشید ، آیا انتظارات واقع بینانه از آنچه که جراحی ليزيك برای شما انجام می دهد، دارید؟

امنیت و موفقیت در عمل لیزر چشم


در حالی که روش لیزیک از امنیت بسیار مناسبی برخوردار میباشد ، ممکن است دارای عوارضی نیز باشد و ممکن است شامل عفونت یا مشکلات بینایی در شب (هاله نور که بیشتر هنگام مشاهده نور در شب، مانند رانندگی بروز مینماید) باشد. چند درصد از افراد بعد از این عمل برای دستیابی به بینایی قابل قبول نیاز به انجام لیزیک مجدد یا روش دیگری خواهند داشت .

همچنین ممکن است وقتی به سن 40 سالگی برسید، به علت از دست دادن بینایی نزدیک که پیرچشمی نامیده میشود نیاز به استفاده از عینک داشته باشید . در حالی که جراحی لیزر چشم دارای میزان موفقیت بالا است، مهم است که قبل از موافقت با جراحی، تمام جنبه های این روش توسط پزشک با شما مطرح گردد.


میزان رضایت از لیزیک چشم

در سپتامبر 2016 نتایج عمل جراحی لیزیک ، با اندازه گیری میزان بینایی، نتایج آن و رضایت بیمار بر اساس یک متاآنالیز بررسی گردید و مطالعات نشان داد روش اصلاح بینایی همواره نسبت به نتایج سالهای قبل پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. یک تیم از محققان مرکز جراحی انکساری در ایالات متحده و در آلمان ، نتایج 97 مطالعه لیزیک که بین سالهای 2008 تا 2015 منتشر شده است را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند . نتایج نزدیک به 68000 بیمار که تحت درمان بودند، مورد بررسی قرار گرفت.


طبق اطلاعات جمع آوری شده ، محققان دریافتند:

98.8 درصد از بیماران از نتایج لیزیک راضی بودند

229 دیدگاه ها

 1. علی رحیمی گفت:

  سلام آیا افراد آستیگمات هم میتوانند لیزیک کنند ؟ قیمت آن در نوآوران چقدر است؟ با تشکر

  • admin گفت:

   سلام و روز شما بخیر . بله عمل لیزیک برای چشمهای آستیگمات هم انجام میشود . برای اطلاعات بیشتر میتوانید صفحه ی لیزیک و آستیگماتیم را در سایت ما مطالعه نموده و یا از طریق تماس با مشاورین ما بطور کامل از این موضوع آگاهی پیدا کنید.

   در مورد قیمت :

   هزینه عمل لیزک و لازک در سال 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 2. بوسفي گفت:

  سلام تا آخر اسفند كلينك فعاله

  • admin گفت:

   با عرض سلام . ان شالله کلینیک نوآوران نهایتا تا 23 اسفند باز بوده و آماده ی خدمت رسانی بشماست . و به امید خدا از 20 فروردین سال بعد فعالیت در سال جدید را آغاز مینماییم.

 3. صادقی گفت:

  در مورد عمل لازک ، محاسن و معایب و …

 4. سارا گفت:

  سلام
  ممکنه هزینه عمل هر دو چشما بدونم
  من از اصفهان نایین هستم امکان مراجعه حصوری برا کسب اطلاعات را ندارم

  • admin گفت:

   قیمت عمل لیزک و لازک در 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 5. فاطمه نجاتی گفت:

  ایااستیکما ت8 عمل میشودهردو چشم باهمعمل می شودتا چه مدت بایدنور به چشم نخورد

  • admin گفت:

   با عرض سلام. ابتدا میبایست قرنیه چشم شما توسط پزشک در کلینیک نوآوران معاینه شود تا شکل و ضخامت قرنیه مشخص شود. هردو چشم در یک روز عمل میشود و زمان عمل بر روی هر چشم زیر 5 دقیقه میباشد. ممکن است در روز اول و دوم چشم شما به نور محیط حساسیت زیاد داشته باشد که با زدن عینک آفتابی و کم نور کردن نور محیط منزل میتوان میزان ورود نور به چشم را کنترل نمود. بعد از آن حساسیت فقط به نور آفتاب میباشد که تا 6 ماه ممکن است طول بکشد که در این مدت میتوان از عینک آفتابی در روزهای آفتابی در محیط بیرون استفاده کرد .

 6. مریم حجتی گفت:

  باسلام
  هزینه عمل فنتولیزیک چقدر است؟

  • admin گفت:

   با سلام. نمیدانم چرا عمل فمتولیزیک را انتخاب کرده اید . اما بله این عمل را با هزینه ی شش میلیون تومان در کلینیک نوآوران انجام میدهیم. عمل فمتولیزیک بیشتر برای چشمهایی با نمره ی مثبت انجام میشود. اما همان کار را میتوان با هزینه ای بسیار پایین تر با عمل لازک که یک سوم عمل فمتولیزیک هزینه دارد انجام داد.

 7. مهیار بیگ زاده گفت:

  با سلام بنده با ۳۰سال سن و هردو چشم مشکل قوز قرنیه دارم و چشم چپ رو به تجویز پزشکم uv انجام دادم میخواستم بدونم آیا با روش prk دید چشمهام اصلاح میشه که نیاز به لنز نداشته باشه ممنون

  • admin گفت:

   با عرض سلام. چشمان شما میبایست بصورت دقیق بررسی شود . اگر قوز قرنیه خفیف بوده باشد ، امکان این هست که بتوان با لازک یا لیزیک آنرا ترمیم نمود در غیر اینصورت خیر. با سپاس از شما.

 8. توران میدان جو گفت:

  نمره چشم من ۷ هست رفتم دکتر گفت عمل نمیشه چون ضخامت نازک هست و برام عینک پیشنهاد کرد ضخامت شیشه ای عینکم کلفت هستن و دوست دارم عمل کنم و چشمام خوب بشن ..میشه راهنمایی کنید

  • admin گفت:

   سلام . ضخامت قرنیه میبایست با دستگاههای خاص خود اندازه گیری و توسط دکتر متخصص معاینه شود. برای قرنیه های نازک تر میتوان از عمل های مدرن تر همچون عمل لازک مدد جست. پیشنهاد ما بشما یک جلسه ویزیت و معاینه ی دقیق از قرنیه شماست . امروزه با لیزیک سفارشی بسیاری از چشمها را میتوان تا حد بالایی ترمیم نمود تا لااقل نیاز به عینک در تمام وقت برطرف شود.

 9. 09370901251 گفت:

  سلام قرنيه چشم من نازك هست آيا راهي واسه عمل لازك يا ليزيك هست؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام. بله برای قرنیه های نازک میتوان از عمل PRK و لازک که نوع پیشرفته ی آنست استفاده کرد.

 10. هادی رستمی گفت:

  با سلام
  بنده دارای ضخامت قرنیه 474 و نزدیک بینی 2 میباشم و سی ساله آیا میتوانم عمل لازک انجام دهم.

  • admin گفت:

   باعرض سلام. بله میتوانید . اما باز هم میبایست قرنیه شما توسط پزشک چک شود. میتوانید با یک پیام کوتاه و ثبت شماره در صفحه ی عمل لازک و یا با تماس با همکاران ما در کلینیک نوآوران برای معاینه و عمل در یک روز نوبت بگیرید.

 11. مرتضی گفت:

  سلام وقت بخیر من استیگمات دارم و شمارش هم ۳و۳.۲۵هس ایا با عمل لیزیک بیناییم اصلاح میشود

  • admin گفت:

   با سلام بشما . چشمانتان میبایست معاینه شوند . اگر ضخامت قرنیه مناسبی داشته باشید ( 80 درصد کسانی که مراجعه میکنند ضخامت قرنیه مناسب برای عمل لازک را دارند) و قرنیه شما مشکل خاصی نداشته باشد ، لیزیک و لازک روی چشمان آستیگمات هم با موفقیت کامل انجام میشوند.

 12. هادی گفت:

  با سلام
  بنده جهت عمل لازک به کلینیک در همدان مراجعه کردم ولی دکتر بعد از مشاهده عکس فرمودند شرایط عمل را ندارم آیا امکانش هست عکس قرنیه را بفرستم تا اگر عمل انجام میشود تعیین وقت داشته باشم.
  با تشکر

 13. بهزاد گفت:

  سلام من قبلا قصد داشتم عمل لیزیک انجام بدم ولی دکترها گغتن چشمهام خیلی ضعیف هست نزدیک شماره ۹ .گفتن عمل نکنی بهتره. میخاستم بدون بیمارستان شما راه جدیدی نداره برای عمل چشم

  • admin گفت:

   با عرض سلام. میبایست چشمان شما معاینه شود . اگر قرنیه شما ضخامت کافی داشته باشد تا نمره 10 قابل عمل هست.

 14. امیرحیدری گفت:

  قرنیه چشم من خوب هست چشمانم به خاطر قالی بافی ضعیف شده آیا کدام عمل برای من خوبه

 15. تاجیک گفت:

  سلام وقت بخیر من تا بحال از عینک استفاده نکردم.
  بشدت چشمانم ضعیف است آیا میتوانم بینایمو به دست بیارم

  • admin گفت:

   سلام. وقت شما هم بخیر. چرا که نه . با ثبت شماره تماس یک وقت در کلینیک نوآوران بگیرید تا باشما تماس گرفته شود و پس از معاینه در صورت عدم مشکل ضخامت قرنیه عمل لازک یا لیزیک روی چشمان شما انجام شود تا بینایی کامل را دوباره بدست آورید.

 16. هادی گفت:

  سلام. چشم های من دوربین هستند. سوالم این بود سن من 24 میباشد شرایط اینکه نمره چشم به مدتی باید ثابت شود تا جراحی انجام شود درست است با نه؟ و اینکه هزینه عمل با دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح سربازی چقدره؟

  • admin گفت:

   سلام بشما . عرض شود که میبایست حدود ۶ ماه نمره چشم شما ثابت باشد تا بتوان عمل را انجام داد. در خصوص بیمه ی سربازی عرض شود که دفترچه سربازی هیچ هزینه ای برای این عمل نمی دهد.

 17. بهنام گفت:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من سرباز هستم
  آیا شما میدانید برای عمل لازک یا لیزیک چند روز مرخصی استعلاجی داده میشود؟
  با تشکر

 18. پیمان اژدر گفت:

  سلام من باید عمل پی آر کی بشم خواستم بدونم هزینه عمل چقدر میشه.

  • admin گفت:

   مبلغ عمل دوچشم با عکس

   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تراز۵۰٪تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 19. ابراهیم احمدی نژاد گفت:

  من چشمم دوربین است و هر دو مثبت 10 هستند که روی هم متبت 20 میخواستم بپرسم آیا امکان بهبود کامل هست و از طریق کذام عمل باتشکر ابراهیم احمدی نژاد از اهواز

 20. علی گفت:

  من فقط نیاز به صحبت کردن دارم با مشاور خواهش می کنم به من کمک کنید

  • admin گفت:

   سلام دوست عزیز . میتونید با این شماره تماس بگیرید و بصورت تلفنی با همکاران مشاور ما مشورت نمایید. با این شماره تماس بگیرید: 02144457285

 21. فرخ گفت:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید میخواهم چشمانم را عمل prt کنم‌ مشاوره و تعيين وقت میخواستم.

 22. نازنین گفت:

  سلام و خسته نباشید,من ۵ ماه قبل زایمان سزاربن کردم و الان در دوران شیر دهی هستم,آیا میتونم عمل لیزر یا لازک انجام بدم?

 23. نازنین گفت:

  سلام و خسته نباشید,من ۵ ماه قبل زایمان سزاربن کردم و الان در دوران شیر دهی هستم,آیا میتونم عمل لیزر یا لازک انجام بدم?

 24. مهدی گفت:

  با بیمه هم کار میکنید؟
  واینکه من ۹۷.۱۲‌.۱۲ مساحبه افسری دارم اگر الان عمل کنم چشام خوب میشن؟

  • admin گفت:

   سلام. ممکن است بعد از عمل لیزیک از چند روز تا چند هفته (بسته به چشمان مختلف متفاوت است) طول بکشد تا دید شما به 10/10 برسد. بیمه ها معمولا برای نمرات 3 به بالا برای هرچشم هزینه میپردازند.

 25. Mostafa گفت:

  سلام چشم های من آستیگمات هستن و نمره ی چشمم 9/25 و هجده سالمه ولی میخوام ب خاطر شغلم عمل کنم چه عملی پیشنهاد شماست؟بهبود کامل بعد از عمل چه مدت طول میکشه؟

  • admin گفت:

   سلام. ابتدا میبایست قرنیه شما معاینه شود. اگر قرنیه شما ضخامت کافی داشته باشد لیزیک دوره ی درمانی کمتری دارد ولی اگر ضخامت قرنیه شما کم باشد عمل لازک که عوارض موقتی کمتری دارد انجام میشود. دوره بهبود از چند رو تا چندهفته بسته به چشمان مختلف متفاوت است.

 26. جاسم عموری گفت:

  با عرض سلام چشمان من آستیگمات ونمره آنها چهار و چهارونیم میباشند پارسال جهت انجام عمل لیزیک به اصفهان مراجعه کردم ولی پزشکان گفتند به لحاض اینکه قوز قرنیه دارید میبایست یک الی دو سال صبر کنید اگر قوز قرنیه چشمتان پیشرفت نکرد میشود چشمانتان را عمل کرد آیا من میتوانم با مراجعه به این مرکز چشمانم راعمل کنم و با توجه به توضیحی که خدمتان عرض کردم انجام این عمل برای من خطرناک نیست

  • admin گفت:

   باعرض سلام. اگر قوز قرنیه شما شدید نباشد میتوان از عمل لازک برای شما استفاده کرد . برای مشاوره همکاران ما باشما تماس میگیرند.

 27. معصومه عبدی گفت:

  هزینه عمل چقدر میباشد؟

  • admin گفت:

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران با بالاترین کیفیت توسط پیشرفته ترین دستگاه لیزر با 50 درصد تخفیف دومیلیون و صدو پنجاه هزار تومان میباشد.

  • admin گفت:

   در حال حاضر در اسفند 1397 هزینه ی عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران با 50 درصد تخفیف 2150000 تومان میباشد . کافیست شماره ی خود را در بخش ارسال شماره در صفحه ی لیزیک یا لازک وارد کنید تا همکاران ما باشما تماس بگیرند و بامشاوره ی رایگان برای شما نوبت معاینه و عمل قرار دهند.

 28. ایمان گفت:

  با سلام وخسته نباشید
  سال۹۳ به متخصص چشم در تهران مراجعه کردم
  دکتر بهم گفت که قوز قرنیه دارم و قرنیه نازک شده
  میخواستم بدونم عملی هست واسه درمان قوز قرنیه
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  هزینه درمانش چند میشه؟
  ایا این عمل زیر نظر بیمه سپاه یا سایر بیمه ها هستش ؟

  • admin گفت:

   باعرض سلام. اگر قوز قرنیه شما کم بوده باشد میتوان برای قرنیه های نازک از عمل لازک چشم استفاده کرد. در حال حاضر در اسفند 1397 هزینه ی عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران با 50 درصد تخفیف 2150000 تومان میباشد . کافیست شماره ی خود را در بخش ارسال شماره در صفحه ی لیزیک یا لازک وارد کنید تا همکاران ما باشما تماس بگیرند و بامشاوره ی رایگان برای شما نوبت معاینه و عمل قرار دهند. بیمه های تکمیلی با شرازی خاص این عمل را بعهده میگیرند که میبایست آن را از خود بیمه سوال نمایید.

 29. زیورقیصوری گفت:

  باعرض سلام من از ۶ سالگی تا الان که ۲۲ سال سن دارم عینک استفاده میکنم و واقعا خسته شدم از عینک

  • admin گفت:

   با سلام. با یک معاینه ی ساده و تایید پزشک میتوانید از عینک رهایی یابید . مشاورین ما باشما تماس خواهند گرفت .

 30. رحیم احمدلو گفت:

  چشم من 2ونیم ویک ونیم است تا حالا هم عینک نداشتم میخواستم ببینم عمل لیزر جواب میده هزینش چقدره؟یا یه مدت عینک بزنم بعد لیزر کنم دفترچه نیروهای مسلح دارم

  • admin گفت:

   باسلام. ربطی به زدن یا نزدن عینک ندارد. چشمانتان میبایست توسط متخصص معاینه شود. چنانچه قرنیه شما مشکلی نداشته باشد براحتی با لیزیک یا لازک قابل رفع شدن است.
   مبلغ عمل دوچشم با عکس

   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 31. محبت شیخ گفت:

  از 50درصدی که تخیف میدین.بیمه آتیه سازان بقیشومتقبل میشه یانه؟یعنی ازدومیلیون وصدونودتومن بیمه بهم برمیگردونه یانه؟

  • admin گفت:

   سلام. بستگی به تعهدات بیمه شما دارد. معمولا اگر مجموع نمرات دو چشم به 5 یا 6 (بستگی به نوع قرارداد بیمه شما دارد)برسد بیمه آنرا کاملا میپردازد.

 32. سیدحسین محمودی گفت:

  سلام من دوسال پیش ب کلنیک فیض دراصفهان رفتم و اذعان داشتند ک شما قوزقرنیه دارید ونمیتوانید لیزیک کنیدوناامید برگشتم ولی دکماه پیش یکی ازدکخرای بیمارستان الزهرا گفتند ک دستگاههای جدید اومده ومیتوانید عمل کنیدخواستم بدونم من میتونم عمل کنم یا نه؟هزینه عمل چقد میشه؟دفترچه من خدمات درمانی نیروهای مسلح میباشد

  • admin گفت:

   سلام. بله اگر قوز قرنیه ی شما شدید نباشد میتوانید عمل لازک کنید. متخصصین ما پس از معاینه ی دقیق چشم شما ، شما را راهنمایی خواهند کرد.

   مبلغ عمل دوچشم با عکس

   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 33. سعید گفت:

  سلام . چشم من حدود یک هستش .میخواستم بدونم بعد عمل احتمال برگشت ضعیفی وجود دارد . با توجه به اینکه من تو طول روز حدود ۹_۱۰ساعت با سیستم کار میکنم ؟

  • admin گفت:

   سلام. پزشک پس از معاینه ی قرنیه و نمره چشم شما در معاینه ی قبل از عمل ، بشما خواهد گفت که چند درصد احتمال برگشت در سالهای آتی را خواهید داشت.

 34. سوسن امامی گفت:

  سلام من الان بیست وشش سالمه نمره چشمم ۴شده تو شش ماهی ک گفتین نمره چشم ثابت باشه ثابت هم شده .میتونم لیزیک رو انجام بدم تا نمره چشم بالاتر نرفته؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام. بشرط صحت قرنیه چرا که نه . همکاران ما برای شما نوبت معاینه قرنیه توسط متخصص چشم قرار خواهند داد تا پس از معاینه ی قرنیه و تایید پزشک عمل لیزیک روی چشمان شما انجام شود.

  • admin گفت:

   سلام. بله چرا که نه. بشرط اینکه صحت قرنیه شما توسط پزشک جراحتان تایید شود.

 35. ناشناس گفت:

  سلام من نمره ی چشم راستم ۷.۵ و نمره چشم چپم ۷.۷۵ آیا میتونم عمل کنم

  • admin گفت:

   با سلام . در صورت معاینه ی دقیق قرنیه و تایید پزشک چرا که نه. همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت.

 36. مصطفی یعقوبی گفت:

  الان چشم استیکمات است تقریبا شماره 2و2.5 است عینک بهتراست یاعمل

  • admin گفت:

   سلام. چشمان شما در صورت معاینه و تایید قرنیه قابل اصلاح با عمل لیزیک و لازک خواهد بود . لیکن تصمیم گیری در مورد انجام عمل با خود شماست . مشاورین ما بشما مشاوره ی رایگان خواهند داد تا تصمیم درست را اتخاذ نمایید.

 37. Ati گفت:

  سلام. عمل لیزیک بهتره یا لازک یا پی آر کی؟؟؟
  بازگشت نداره؟؟؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام. شما میتوانید اطلاعات کاملی در مورد تفاوتهای لیزیک و لازک را در صفحه ی عمل لازک مطالعه کنید. همچین برای اینکه بدانید لیزیک بهتر است یا لازک همین صفحه را مطالعه نمایید. هیچ عملی در دنیا نیست که بشما تضمین دهد که تا پایان عمر سلامت باشید. اما درصد احتمالی بازگشت هر عمل توسط جراح متخصص به بیمار گفته میشود.

 38. برجی گفت:

  سلام من مشگل ضعف چشم دارم درمعاینات معمولی به من گفته شده که شما قوز قرنیه دارید .ولی دوست دارم که اگر امکان دارد عمل چشم انجام بدم واز زدن عینک راحت بشم .ممنون

  • admin گفت:

   با عرض سلام. اگر قوز قرنیه شما کم باشد برای عمل لیزیک مشگلی ایجاد نمیکند. همکاران ما در اولین فرصت باشما تماس خواهند گرفت

 39. Emad گفت:

  با سلام من از 17یا 18سالگی عینک میزنم و الان 20سالم هست و دکتر چشم پزشک گفت تا 2سال عینک نزنی نمیتونی چشمتو عمل کنی الان 2سالو خورده ای شده و 6ماه پیش هم دکتر بودم نمره چشمم تغییر کرده و بازهم میخوام برم چکاپ ببینم تغییر کرده یا ن اگر تغییر کرده باشه نمیتونم عمل کنم؟و میخواستم ببینم هزینش چقد میشه دفترچه بیمه سلامت هم دارم و لطفا باهم تماس بگیرید

 40. مریم محسنی گفت:

  سلام وقتتون بخیر.من شماره چشمیکیش۸ونیم هس یکیش ۷ونیم تقریباثابت شده شمارش والان چندساله ازلنزهای طبی استفاده میکنم ولی میخوام ک عمل لیزیک یالازک انجام بدم ایامیتونم انحام بدم یانه؟یه چ عملی برای من مناسبه؟چن روزپیشم رفتم دکترگف ک لنزم ک گذاشتین هیچ مشکلی برا چشمتون پیش نیومده

 41. لیدا مهدی ابادی گفت:

  سلام چشم من استیکماتیسم بالا داره ۵ هستش تنبلی چشم هم دارم خواستم بدونم می تونم عمل لازک انجام بدم

 42. علی واحدی گفت:

  چگونه ازشهربندرعباس با دکتر در ارتباط باشم میشه عکس هارو همین جا گرفت فکس کرد

 43. علی واحدی گفت:

  میشه عکس هارو همین جا گرفت فکس کرد

 44. امیر عزیزی گفت:

  سلام.وقت بخیر ‌.نمره چشم من هرکدام ۱/۲۵ ضعیفه. مجموع هردو میشه ۲/۵

  سالهاست عینک میزنم .و نزدیک بینم .میخام لازک کنم و از عینک خلاص بشم .چیکار کنم؟؟ آیا میتونم؟؟ لطفا و حتما با من تماس بگیرید.

 45. مهدی بنی سکینی گفت:

  سلام رفتم دکتر گفت باید لیزیک یا لیزPRKانجام بدی من اهوازم میخواستم ببینم اهواز هم زیر نظر شما کلینیک هست .هزینه عملش چقد میشه

  • admin گفت:

   سلام. شما میتوانید از طریق تماسی که همکاران ما باشما میگیرند برای یک روز وقت معاینه و عمل بگیرید تا همه ی کارهای شما در یک روز که به تهران تشریف می آورید انجام شود.

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان
   با 50 درصد تخفیف:
   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

 46. غلامرضا محمودی گفت:

  با سلام
  من ۱۰ سال پیش عمل لازک انجام داده ام آیا امکان عمل مجدد وجود دارد یا خیر در حال حاضر۴۳ سال سن دارم

 47. غلامرضا محمودی گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر من ۴۳ سال سن دارم ۱۰ سال پیش یکبار عمل لازک انجام دادم الان دوباره دچار تاری دید و نزدیک بینی شدم آیا دوباره میتوانم این عمل را انجام دهم؟

 48. اسلام شکری گفت:

  سلام.اگه بخوام لیزیک کنم چطوری میتونم وقت بگیرم و چند هفته باید تو نوبت باشم؟
  از کجا باید بدونم چقد هزینه داره برام؟
  با تشکر.

  • admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   با شماره ای که ثبت کرده اید ، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و برای شما نوبتی در هر روزی که تمایل داشته باشید لحاظ خواهند کرد. شما میتوانید در همین هفته معاینه و عمل خود را انجام دهید.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 49. Parisa گفت:

  باسلام
  منظور شما از مبلغ دو چشم با عکس یعنی چی این عکس رو متوجه نشدم میشه توضیح بدید من یکشنبه هم‌ وقت حضوری دارم خدمتتون قراره برسم

  • admin گفت:

   سلام. همینطور که در صفحه ی هزینه ی لیزیک توضیح دادیم ، بسیاری از مراکز وقتی تبلیغ هزینه ی کم برای لیزیک میکنند ، هزینه های جانبی مثل عکس از قرنیه و … را لحاظ نمیکنند. اما در کلینیک نوآوران قیمت یاد شده برای تمامی مراحل عمل لیزیک میباشد. شما میبایست روز معاینه یک عکس از قرنیه در مطب بگیرید تا دکتر بتواند تایید کند که عمل لیزیک برای شما مناسب است یا خیر.

 50. مهدی مقدمی گفت:

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  هزینه انجام عمل چقدره؟
  دفترچه تامین اجتماعی هم دارم

  • admin گفت:

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 51. عرفانیان گفت:

  سلام، میشه طی دو روز معاینه و عکس و عمل انجام بشه؟ چون تهران نیستم و بیشتر از این زمان ندارم

  • admin گفت:

   سلام . بله همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت و با شما هماهنگی لازم را بعمل می آورند تا برای یک روز هم معاینه شوید و هم در صورت تایید پزشک در همان روز عمل شوید.

 52. رامین کاظمی راد گفت:

  سلام چقد طول میشه که به روال عادی برگردی و هزینه عمل چقدر است

  • admin گفت:

   سلام. این امر بستگی به عوامل گوناگونی دارد و در هر بدن متفاوت است. میزان ترمیم پذیری بافتها در بدن های مختلف متفاوت میباشد. اما بطور معمول از چند روز تا چند هفته این بازه ی زمانی ترمیم میتواند طول بکشد. در برخی چند روز و در برخی تا 3 ماه. اما نهایتا بعد از 6 ماه دید شما به نتیجه ی نهایی عمل لیزیک یا لازک خواهد رسید.

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان
   با 50 درصد تخفیف:
   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

 53. مهران بخشی گفت:

  منتظر مشاوره حضوری هستم

 54. نازی گفت:

  سلام من شماره چشمم ۵است و۳۱سالمه وشغلم هم یه طوریه که خیلی باکامپیوتر سروکار دارم میخواستم ببینم میتونم عمل لیزیک راانجام بدهم؟

  • admin گفت:

   سلام. بله در صورتیکه قرنیه ی شما ضخامت کافی را داشته باشد (معمولا همینطور است) میتوانید عمل لیزیک و لازک را انجام دهید. کلینیک نوآوران به شما پیشندهاد میدهد در این کلینیک با 50درصد تخفیف ، تنها با پرداخت 2190000 تومان عمل خود را انجام دهید.

 55. Vahid گفت:

  سلام
  فقط یه جواب لطفا
  با دفترچه تامین اجتماعی هم عمل صورت میگیرد؟

  • admin گفت:

   سلام. تامین اجتماعی متاسفانه هزینه ای بابت عمل لیزک پرداخت نمی نماید. اما شما در کلینیک نوآوران با 50درصد تخفیف ، بجای 4400000 تومان ، تنها با پرداخت 2190000 تومان میتوانید این عمل را انجام دهید.

 56. مسجدی گفت:

  سلام ببخشید یه سوال داشتم .چشم های من دارای انحراف پنهان وهرچشمم۳دهم ضعیف .اگه عمل لازیک انجام بدم.ممکن بعداز عمل چشمم دوبینی پیدا کنم ممنون از راهنمایی تون

  • admin گفت:

   با عرض سلام. معمولا عمل لیزیک ربطی به انحراف چشم ندارد . هر شکلی که الان “با لنز یا عینک” می بینید بعد از عمل هم به همان شکل دید دارید. دوبینی موقتی بعد از عمل لیزیک موقتی و گذراست و معمولا مدتی برای همه اتفاق می افتد . البته نیازبه معاینات تکمیلی هست. با شماره ی 02144457285 داخلی 5 تماس بگیرید.

 57. مهدی گفت:

  سلام اقساطی میشه پرداخت کرد

  • admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما . بله . مبلغ 600 هزار تومان از کل مبلغ ( کل مبلغ 2190000 تومان میباشد) را میتوانید طی دو فقره چک کارمندی ( دو چک 300 هزار تومانی) پرداخت نمایید.

 58. علیرضا گفت:

  سلام میخواستم ببینم میتونم عمل لیزیک انجام بدم؟
  فک میکنم بیش از یکی دوسالی هست که شماره چشمم ثابت شده..۳۳ ساله هستم

  • admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما. بله . ابتدا میباست چشمان شما معاینه شود و عکس قرنیه از چشم شما گرفته شود و در صورت تایید پزشک میتوانید عمل را انجام دهید. برای سهولت کار شما همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت تا در صورت تمایل ، بخاطر دوری مسیر شما ، همه ی کارهای شما در یک روز انجام شود.

 59. ناشناس گفت:

  سلام من چشام ضعیفه ولی تا حالا عینک نزدم میتونم عمل کنم

  • admin گفت:

   سلام. پس از معاینه ی نمره ی چشم و سلامت و ضخامت قرنیه میتوان به سوال شما پاسخ دقیق داد. عمل لیزیک ربطی به استفاده یا عدم استفاده از عینک و یا لنز ندارد.

 60. Sormelina گفت:

  با سلام
  من عکس چشم هامو دارم، چطور میتونم در اختیار شما برای تشخیص امکان عمل لیزیک یا لازک قرار دهم؟؟

  • admin گفت:

   عرض سلام . شما میتوانید با ارسال عکس به شماره ی ۰۹۱۲۲۲۱۰۱۸۶ در تلگرام مشاوره ی رایگان بگیرید.

 61. شیدا گفت:

  سلام وفت بخیر چشمای من آستیگماته آیا با عمل لازیک یا لیزیک قابل درمانه..لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما. بله لیزیک و لازک میتواند چشمان آستیگمات را هم مداوا نماید . برای اینکار چشمان شما میبایست معاینه شود . برای تعیین وقت شماوره همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت .

 62. بهزاد رجبیان گفت:

  11سال پیش دکتر عینک تجویز کرد ولی اهمیتی ندادم الان هم دور هم نزدیکم ضعیف شده به نورم خیلی حساسم چشامم تار میبینه دورو نزدیک.شبم رانندگی سخته برام ازعینک متنفرم بنظرتون چه راه حلی به درمانم کمک میکنه سنم 28سال

  • admin گفت:

   با عرض سلام. عمل لیزیک و لازک دقیقا همان چیزیست که شما بدان نیاز دارید. لیزیک شما را از عینک بی نیاز میکند. اما قبل از آن میبایست قرنیه ی شما معاینه و سلامت و ضخامت آن توسط پزشک تایید شود.

 63. زهره گفت:

  سلام من حدودا ۱۰.۱۱ سال از لنز طبی استفاده میکنم خسته شدم میخواستم لیزیک کنم میخواستم بدونم مشکلی نداره چون مدت طولانی از لنز استفاده میکنم

  • admin گفت:

   با عرض سلام. خیر مشکلی ندارد. کافیست قبل از عمل مدت دو هفته از لنز استفاده نکنید. ملاک برای عمل قرنیه ی شماست و استفاده از لنز و یا عینک تاثیری در عمل ندارد.

 64. محمد گفت:

  سلام من پونزده ساله عینک میزنم.توانی مالی زیاد خوبی ندارم.ایا با هزینه کمتر هم عمل میکنن؟چقد هزینه میبره؟

 65. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید آیا در عمل لیزیک درصد خطا وجود دارد و معایب این عمل را بفرمائید. مچکرم

 66. شقایق جانقربان گفت:

  سلام. ممنون از اطلاعات خوبتون.
  چشمهای من هم دچار ضعف دوربین و هم آستیگمات است. و درجه ی چشمم زیر 2هست.استیگماتم هم زیر 2هست.از عینک استفاده میکنم. مشکل قوز قرنیه هم ندارم.درجه ی چشمم ثابت نشده. آیا میتونم لیزر یا جراحی کنم؟ و امکان برگشت ضعف چشمم چند درصده؟ در صورت برگشت باز میتونم جراحی کنم؟ هزینش تقریبا جقدر میشه؟ ممنون

  • admin گفت:

   عرض سلام خدمت شما. بعد از معاینه ی کامل بشما گفته خواهد شد که چه عملی برایتان مناسب است و چند درصد احتمال بازگشت بعد از چند سال را دارد ؟

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان
   با 50 درصد تخفیف ویژه
   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

 67. مجیذ گفت:

  چشم بعد از عمل بلافاصله خوب خواهد شد یا چند ماه طول میکشه؟ هزینه ی حدودیش چقدره؟

  • admin گفت:

   اگر مطالب این صفحه را بخوانید پاسخ سوالتان بصورت کامل برای شما توضیح داده شده است. سرعت سلامتی چشم شما به عواملی نظیر نمره چشم ، نوع مشکل چشمهای شما و سیستم بازیابی بدن شما بستگی دارد. روند رسیدن به سلامتی کامل ممکن است از چند روز تا چند هفته ادامه یابد. اما بعد از چند روز شما بدون عینک و لنز براحتی قادر به انجام امور خود هستید. هزینه ی عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران تا آخر اسفند 1397 بدین شرح است:

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

 68. بهزاد گفت:

  سلام میخواستم بدونم که صفر تا صد عمل لیزیک 2190هزینه شه یا اینکه قبلش معاینات و آزمایشات دیگه هم داره؟ اگه هستش لطفا توضیح بدید و اگه بخوایم قبل عید عملدکنیم آیا وقت خالی دارید یانه

  • admin گفت:

   سلام . بله کل هزینه از صفر تا صد با احتساب عکس از قرنیه مبلغ 2190000 تومان میباشد. کلینیک تا 23 اسفند دایر میباشد.

 69. وحید گفت:

  سلام وقت بخیر
  جناب تماس بگیرید با من

 70. ناشناس گفت:

  سلام چشم اسیگمات داره
  میشه عمل کرد

  • admin گفت:

   سلام دوست عزیز. همانطور که در جای جای سایت گفته شده است ، عمل لیزیک برای درمان چشمان آستیگمات هم استفاده میشود. همکاران ما برای مشاوره ی رایگان باشما تماس خواهند گرفت.

 71. mahbub گفت:

  سلام خسته نباشید من چشمام آستیگماتیسم هست میشه عمل کنم

 72. mahbub گفت:

  سلام خسته نباشید آدرس رو میشه بدید

  • admin گفت:

   سلام. آدرس کلینیک نوآوران :

   تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

 73. نگين اسحاقي گفت:

  سلام خسته نباشيد بنده ميخوام كه وارد ١٩ بشم ايا امكان عمل هست؟

 74. محمدنادری گفت:

  سلام آدرس مطب را میشه بدین

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   آدرس کلینیک نوآوران : تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

 75. مهدی بنی سکینی گفت:

  سلام.من ازشهرستان هستم و دفترچه بیمه تکمیلی دارم.میشه بعد از پرداخت هزینه.نامه برای بیمه داد.بعد شما تا ۲۳هستین من کی میتونم بیام.برای نوبت دهی چکار کنم

  • admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما. البته کلینیک نوآوران بعد از عمل برای بیمه ی تکمیلی شما نامه صادر خواهد کرد . همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 76. مهدی سپهر گفت:

  با سلام خدمت شما اساتید محترم دانشگاه و رئیس وپرسنل زحمت کش کلینیک چشم پزشکی نوآوران ، با این خبر که شما از متد جدید جهت بازگشت نور دیدگان به مردم این وطن از هرگونه تلاش و خدمت دریغ نمیکنید بی نهایت سپاسگزارم و دستان گرم و پر مهرتان را از دور می بوسم و امیدوارم در تمامی مراحل کار پر مهرتان و زندگی شریفتان همیشه شاهد مؤفقیت و پیروزی باشید

  • admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما هموطن عزیز و گرامی. خوشحالیم که خداوند متعال این سعادت را بما ارزانی داشت تا با کمک تیم مجرب از متخصصین متبحر و باارزش ایران ، بتواینم شرایطی ایجاد کنیم تا امکان عمل لیزیک و بازگشت دید مناسب برای چشم ـ این عطیه ی ارزشمند الهی ـ هموطنان عزیزمان ، در اقشار مختلف مهیا شود تا این فرصت تنها در دسترس قشر کمی از مردم نبوده و بتوان این فرصت را به بیشتر مردم عزیز کشورمان اهدا کرد. از خداوند متعال خواستاریم ما را در خدمت هرچه بیشتر به هموطنان عزیزمان یاری دهد. با سپاس از شما دوست عزیز و گرامی.

 77. علی اکبری گفت:

  سلام
  من در روز ممکنه هفت تا ده ساعت پشت کامپیوتر باشم. البته نه هر روز.
  یا با لیزر چشم، بعد از چند وقت امکان داره دوباره حالات چشمم برگرده و احتیاج به عینک پیدا کنم؟
  ممنون از راهنمایی شما

  • admin گفت:

   باسلام خدمت شما.
   معمولا بعد از یک هفته دوباره میتوانید پشت کامپیوتر بشینید . منتهی در روزهای اول بایست بیشتر به چشمان خود استراحت و فرصت بهبود بدهید. امکان بازگشت احتمالی نمره ی چشم با معاینه کامل توسط متخصص چشم در روز معاینه ی قرنیه بشما گفته خواهد شد.

 78. محمدرضا شهبازی گفت:

  با سلام در متنی نوشته بودید طرف فرداد با بیمه ها!!
  آیا نمره هر چشم بالای چهار می‌باشد و یکی آستیگمات بیمه تکمیلی دانا شامل بنده میشود
  با چه بیمه هایی طرف قرار هستید؟
  من برای هفته پیش نوبت گرفتم ولی بخاطر لنز به‌تاخیر افتاد وهفته پیش هزینه عمل یک میلیون و نهصد هزار تومان بود.من با همون شرایط نوبت داشتم

  • admin گفت:

   سلام
   عمل با دستگاه آلگریتو 500 که بهترین دستگاه روز جهان میباشد در اسفندماه 1397 در کلینیک نوآوران با 50درصد تخفیف ویژه ۲۱۹۰۰۰۰تومان است.
   نمره های بالای ۴ بیمه تعلق میگیرد.
   همکاران ما با شما تماس میگیرند تا به سوالات شما پاسخ دقیق تر داده شود.

 79. محمدرضا گفت:

  باعرض سلام
  با کدام بیمه ها قرارداد دارید؟
  بیمه تامین اجتماعی یا روستایی اگر نمره چشم بالای منفی ۳وآستیکمات باشد جز زیبایی نیست ومشمول بیمه میشه آیا بیمه سلامت هم کاربردی داره یا خیر؟راهممایی کنید خواهشاً وقت کمی برای عمل با بیمه دانا دارم ولی تمایل دارم در کلینیک شما لیزیک کنم.

  • admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.
   باید ببینید تعرفه های بیمه ی شما چگونه است. اما معمولا بیمه ها لیزیک را وقتی پشتیبانی میکنند که نمره چشم شما حداقل 4 دیوپتر باشد. بیمه تامین اجتماعی بابت لیزیک چیزی پرداخت نمیکند. اگر شما تمایل به عمل لیزیک داشته باشید کلینیک نوآوران صورتجلسه و صوزتحساب معتبر برای عمل لیزیکتان را به بیمه تکمیلی شما صادر خواهد کرد.
   در کنار آن شما میتوانید از تخفیفهای بسیار عالی کلینیک نوآوران در اسفند 1397 استفاده کرده و این عمل را بجای 4400000 تومان تنها با پرداخت 2190000 تومان انجام دهید. این تخفیف 50 درصدی ما در کنار تخصص و تبحر بسیار بالای پزشکان و دستگاههای بسیار پیشرفته ی نوآوران خود بهترین فرصت برای عمل لیزیک شماست.

 80. قدرت گفت:

  با سلام آیا عمل لازک برای چشم آستیگمات باسن45سال به بالا هم انجام می گیر د در ضمن آیا این تخفیف 50درصدی که اعلام کردید در فروردین ماه 98هم اعمال می شود.

 81. Mohammad baram گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه و نیاز به عمل فوری چشم دارم چشمم آستیگمات هستش و نمره سمت چپ۲وسمت راست ۱.۷۵ است هزینه چه مقداری هستش؟

  • admin گفت:

   با سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5.ذم

 82. ناشناس گفت:

  سلام چشمم ضعیف هستش میخوام جراحی یا لنز دائمی بکارم دفترچه تامین اجتماعی دارم هزینش چقدرمیشه

  • admin گفت:

   سلام. ابتدا میبایست چشمان شما توسط متخصص معاینه شود تا بهترین درمان برای شما پیشنهاد شود.
   در مورد لیزیک میبایست گفت تامین اجتماعی متاسفانه هزینه ای پرداخت نمیکند اما در این کلینیک شما میتوانید از شرایط استثنایی ما استفاده کنید. ما در کلینیک نوآوران عمل لیزیک و لازک را با 50 درصد تخفیف انجام میدهیم.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه در اسفندماه 1397
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 83. Sahar jami گفت:

  سلام ببخشید من چشم چپم تنبله خیلی به چشم پزشک مراجعه کردم گفتن نمیشه عمل لیزیک کرد میخواستم بدونم واقعا هیچ راهی نداره من خیلی عذاب میکشم اینطوری ۲درصددیددارم ممنون ازجوابتون

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   متاسفانه اگر تنبلی شما با عینک وضعیت بهتری پیدا نکند راهی نیست .اما اگر باعینک دید خوبی پیدا می کنید می توانیم با این عمل عینک را حذف کنیم.

 84. محمدرضا ظهیری گفت:

  سلام
  شماره ضعیفی چشمم 1.25 تا 1.5 هست آیا برای عمل توصیه می شود؟
  چندین بار قصد عمل کردم ولی بعضی دکترها و اطرافیان با توجه به شماره چشمم منضصرفم کردند
  34 سال سن دارم و بدنسازی و والیبال هم کار میکنم

  • admin گفت:

   سلام . بله نمره ۱به بالا برای عمل لیزیک مناسب است ، البته اگر می خواهید از عینک زدن راحت شوید.

 85. عثمان امانی گفت:

  سلام خسته نباشید
  شماره چشم راست ۷ و چپ ۸ است آیا عمل ممکن است؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام. شرایط انجام عمل لیزیک بدین شرح است :
   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   اما برای مشاوره ی دقیق تر همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت .

 86. یعقوب مسلمی گفت:

  با سلام و تبریرک سال نو
  من اهل تبریزم سی سالمه تقریبا از هفت سالگی عینک میزنم و نمره ی چشمام بالاس
  فک کنم 8 باشه
  میخواستم چشامو عمل کنم ک با سایت شما اشنا شدم
  میخواستم منو راهنمایی کنید چون میگن بعد چند سال عمل لیزیک باز چشما برمیگرده به حالت قبلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  • admin گفت:

   با عرض سلام و تبریک سال نو بشما دوست عزیز .

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   همکاران ما برای انجام مشاوره ی رایگان با شما تماس خواهند گرفت .

 87. امیرغفوریان گفت:

  با سلام.من ازمشهد مزاحمتون میشم .شماره چشم های من۳هستش یعنی مجموع چشمانم میشه۶.کلاسه سال هستش که از لینک استفاده میکنم.حالامیخوام عمل کنم.اما مبلغ هزینش برام مهمه.لطفا هزینه لیزر.وهزینه PRKرو بهم اطلاع بدید.باتشکرفراوان

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

 88. فاطمه پورآصفی گفت:

  سلام میخواستم هزینه ی عمل چشم و بدونم
  23 سالم هست، شماره ی چشمم حدود ۵ هست و فکر میکنم که ثابت شده باشه

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

 89. صادق جهانگیرنژاد گفت:

  سلام من چشم راستم نمره ۸/۵هستش و چشم چپم ۶/۵آیا میتوانم عمل چشم را انجام بدم حوزه شغلی منم جوری که به چشم خیلی ربط داره در واقع برنامه نویسی هستش با تشکر

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   شرایط عمل لیزیک بدین شرح است :
   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   اما برای مشاوره ی دقیق تر همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت .

 90. جواد حاجی هاشمی گفت:

  قیمت لیزیک چشم چقدر میباشد

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 91. معصومه گفت:

  سلام ببخشید عمل لازک در بهار و تابستون ۹۸چقدره هزینش؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 92. کیومرث گفت:

  برای جراحی آب مروارید و کاشت لنز چقدر هزینه می شود

 93. زهرا فیاض بخش گفت:

  آیا این عمل برای شخصی که نمره چشمش آستیگمات تشخیص داده شده انجام میشه؟

  • admin گفت:

   سلام. بله . چشم آستیگمات هم کاملا میتواند از عمل لیزیک و لازک استفاده کند. ( آستیگماتیسم 0.5 تا 6 در دیوپتر هرچشم ) .مهم نمره ی چشم و ضخامت قرنیه و عدم قوز قرنیه ی شدید میباشد.

 94. رحيمي گفت:

  سلام براي انجام عمل لازك بيمه تكميلي دارم شما با بيمه إيران طرف قرارداد هستيد؟؟

  • admin گفت:

   سلام. خیر ، اما بعد از عمل به شما معرفی نامه ی معتبر برای ارائه به بیمه ی تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را استرداد کنید. لازم به تذکر است که عمل لیزیک در این کلینیک بصورت عادی با 50 درصد تخفیف و تنها با پرداخت 2190000 تومان انحام میشود که در صورت داشتن قرارداد با بیمه تکمیلی و داشتن شرایط و ضوابط مربوط با تعهدات بیمه تان میتوانید این هزینه را از بیمه ی خود دریافت کنید.

 95. اسماعیل گفت:

  با سلام برای لیزر چشم که برگشت توش نباشه ایا تضمین میکنید که چشم برنگردد و قیمت چنده

  • admin گفت:

   باعرض سلام .
   خدمت شما عرض شود در هیچ جای دنیا برای هیچ عملی تضمینی برای برگشت ناپذیری بیماری وجود ندارد. در این کلینیک هم مانند تمام کلینیک های استاندارد دنیا پس از معاینه ی چشم و قرنیه ی شما ، درصد احتمال برگشت پذیری نمره ی چشم پس از چند سال به شما گفته میشود تا در صورت رضایت ، عمل را انجام دهید.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 96. ناشناس گفت:

  با سلام ایا برنکشتن چشم بصورت تضمینی می باشد و تضمین میکنید و هزینه چقدر است

  • admin گفت:

   باعرض سلام .
   خدمت شما عرض شود در هیچ جای دنیا برای هیچ عملی تضمینی برای برگشت ناپذیری بیماری وجود ندارد. در این کلینیک هم مانند تمام کلینیک های استاندارد دنیا پس از معاینه ی چشم و قرنیه ی شما ، درصد احتمال برگشت پذیری نمره ی چشم پس از چند سال به شما گفته میشود تا در صورت رضایت ، عمل را انجام دهید.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 97. داریوش گفت:

  با سلام دخترم ۲۱ سالشه شماره چشماش ۴.۵ و ۵ هستش برا عمل لازک اقدام کردیم‌عکس گرفتیم ولی متاسفانه دکتر گفت قرنیه نازکی داره و برای عمل لازک مناسب نیست خواستم نظر شمارو هم سوال کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید همدان هستیم

  • admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.
   شما میتوانید با ارسال عکس قرنیه به شماره ی 09122210186 در تلگرام مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید.

 98. شروین گفت:

  سلام. من بیمه پایه تامین اجتماعی و مکمل ایران هستم. میخواستم بپرسم تو کلینیک شما میتونم هزینه جراحی رو مستقیم از طریق بیمه بپردازم؟ (جزو قرارداد بیمه تکمیلیِ من هست)

  • admin گفت:

   سلام. خیر ، اما بعد از عمل به شما معرفی نامه ی معتبر برای ارائه به بیمه ی تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را استرداد کنید. لازم به تذکر است که عمل لیزیک در این کلینیک بصورت عادی با 50 درصد تخفیف و تنها با پرداخت 2190000 تومان انحام میشود.

 99. اشکان رحیمی گفت:

  با سلام نمره چشم سمت راست من 2 آستیگمات و چپ هم .5 آستیگمات هستش خواستم بدون واجد شرایط برای عمل لیزیک هستم یا نه ممنونم

 100. فرناز سیدی صاحباری گفت:

  با سلام و خسته نباشید. سوالی داشتم. من 48 سال سن دارم و حدود 15 سال پیش عمل لیزیک برای رفع نزدیک بینی چشم انجام دادم. حدود 3 سال است که نزدیک بینی من برگشته و الان شماره چشمم 1/5 شده. آیا امکان عمل لیزیک مجدد یا عمل لازیک برای رفع نزدیک بینی هست و چقدر جواب میده؟ از طرفی من تاحدودی پیرچشمی هم دارم. لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید.

  • admin گفت:

   با سلام. برای پیرچشمی فعلا عمل مناسبی نیست
   اما برای دید دور اگر وضعیت قرنیه شما مناسب عمل باشد و آب مروارید نداشته باشید مانعی نیست.

 101. محبوبه گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  در دوران شیر دهی میشه عمل لیزیک انجام داد؟داروهای بعد از عمل تاثیری بر روی شیر نداره؟و اینکه در این دوران عمل کنم تاری دید برگشت پذیر نیست؟
  با تشکر

 102. سمیه گفت:

  سلام شماره چشم من آستیکمات ۳ونیمه میخواستم بدونم واقعا میشه بدون عینک زندگی کنم اصلا از عینک گذاشتن خوشم نمیاد خیلی رانندگی میکنم یه جورایی در آمدزندگیم با رانندگی تامین میشه.واینکه از ۱۳سالگی دکتر برام عینک تجویز کرده و منم شاید یه سال استفاده کردم دیگه انداختم اون ور الان دید چشمام اذیتم میکنه

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   چرا که نه ؟ لیزیک این ارمغان خوب برای کسانی مانند شماست. همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت تا وقت مشاوره رایگان و معاینه برایتان لحاظ شود.

 103. مریم گفت:

  سلام..۳۰ سالمه و خیلی ساله که عینک میزنم نمره عینکم ۴ونیم هستش..۲ماهه دیگه عروسیمه دغدغم شده که میتونم لازک کنم یا نه؟ شرایط و هزینه اش؟ بیمه سلامت پذیرفته میشود؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   این جشن رو بشما پیشاپیش تبریک عرض میکنیم.
   همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت تا بتوانید با متخصصین ما مشاوره رایگان داشته باشید.

 104. سارا گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید
  تخفیف کلینکتون برای سال98 هم میباشدواینکه بابیمه تامین اجتماعی قرارداددارین عمل لیزربهتره یالیزک ممنون باسپاس

  • admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.
   بله فعلا همین تخفیف 50 درصدی و همین قیمت 2190000 تومانی برای عمل در نظر گرفته شده است. متاسفانه تامین اجتماعی بابت عمل لیزیک هزینه ای پرداخت نمیکند. اما اگر دارای بیمه تکمیلی هستید به شما رسید معتبر بابت اخذ هزینه ها داده خواهد شد.
   نوع عمل شما بستگی به ضخامت و شکل قرنیه و نیز تمایل خود شما دارد . اما برای اطلاعات بیشتر صفحه ی لیزیک یا لازک را مطالعه کنید .

 105. سارا گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید
  میخواستم بدونم یااین تخفیف برای سال98هم میباشد وبابیمه تامین اجتماعی قرارداددارین من شهرستانم حضوری نمیتونم مراجعه کنم

  • admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.
   بله فعلا همین تخفیف 50 درصدی و همین قیمت 2190000 تومانی برای عمل در نظر گرفته شده است. اما ممکن است در ماه آینده تغییری در هزینه ها داشته باشیم. متاسفانه تامین اجتماعی بابت عمل لیزیک هزینه ای پرداخت نمیکند. اما اگر دارای بیمه تکمیلی هستید به شما رسید معتبر بابت اخذ هزینه ها داده خواهد شد. همکاران ما با شما تماس میگیرند تا ترتیبی اتخاذ شود تا معاینه و در صورت تمایل عمل شما در یک روز انجام شود.

 106. مریم گفت:

  سلام خسته نباشین..من ۳۰سالمه وخیلی ساله که عینک میزنم نمره چشمام ۴ونیم عروسیمم نزدیکه بدون عینکم نمیتونم چون دوربینم خیلی ضعیفه..😔
  بنظر شما میتونم لازک انجام بدم؟ پیش یه جراح متخصص معاینه شدم گفت بعید میدونم و فقط یه عکس برام نوشته با این حرفش خیلی بهم ریختم دغدغه فکریم خیلی زیاده😔 ممنون میشم کمکم کنین

  • admin گفت:

   سلام. عکس پنتاکم بگیرید با نسخه به تلگرام یا واتساپ ۰۹۱۲۲۲۱۰۱۸۶ارسال بفرمائید تا بررسی کنیم

 107. محمدامین شمس ابادی گفت:

  سلام اگه قوس قرینه داشته باشی عمل میشه یا برگشت داره عمل

  • admin گفت:

   سلام. گر قوز قرنیه ی شما شدید نباشد میتوان لیزیک کرد.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 108. رفیع اله گفت:

  سلام. شماره چشمم 2 و 2.25 است میخواهم عملیات کنم در چقدر وقت و چقدر پول مصرف میشه

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

  • رامین گفت:

   ببخشید من تا ۱ماه آینده باید سربازی برم ازاون جایی که شنیدم بعد از عمل نیاز به مراقبت زیادی داره منم از عمل منصرف شدم چون میگن باید فقط خونه بمونم تا چن مدتی این درسته یا سریعا میشه استفاده کرد؟؟

   • admin گفت:

    با سلام خدمت شما . نهایتا یک هفته استراحت در منزل برای عمل لیزیک یا لازک کافیست. اما اگر نیاز باشد دکتر برای شما دو هفته استراحت پزشکی میدهد.

 109. مهدی گفت:

  سلام میخواستم بپرسم کسانی ک قوز قرنیه دارن میتونن عمل پی ار کی انجام بدن یان

 110. عبدالهادی زائری گفت:

  با سلام و احترام
  من 45سال دارم وهر دو چشمم آستيگمات است هر کدومش 3و4است آیا میتونم عمل انجام بدم . استان فارس هستم.

  • admin گفت:

   اگر پیرچشمی و قوز قرنیه شدید نداشته باشید و ضخامت قرنیه شما کافی باشد بله. میتوانید در همان شهر خود عکس از قرنیه تهیه نمایید و برای ما ارسال کنید تا با مشاوره ی رایگان در مورد عمل خود اقدام کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 111. موسی سالمی گفت:

  سلام چشم هم انحراف دارد هم خیلی ضعیف هستن یکی ۴.۵ یکی هم ۵.۵ خواستم ببینم هزینه عمل چقدر در میاد

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   در کلینیک نوآوران هم برای عمل لیزیک تخفیف 50 درصدی وجود دارد و هم برای عمل انحراف چشم. شما میتوانید هردو عمل را در این کلینیک انجام دهید. اما لیزیک بتنهایی با 50 درصد تخفیف با قیمت 2100000 تومان انجام میشود.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.