هزینه عمل لیزیکهزینه عمل لیزیک چشم در سال 97 چقدر است؟


شاید یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین عمل لیزیک ، قیمت لیزیک میباشد. قیمت بالای لیزیک ، اغلب داوطلبان را از عمل باز میدارد. اما ما در چشم پزشکی نوآوران هزینه عمل لیزیک چشم (و لازک) در سال 97 را با 50 درصد تخفیف ، به نصف قیمت معمول در ایران رسانده ایم، اما همچنان اولویت اول ما انجام عمل چشم با کیفیت بالا است. عمل لیزیک و لازک با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اکسایمر فعلی در جهان انجام شده و جراحان در این چشم پزشکی از بهترین جراحان چشم در ایران میباشند . شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در کلینیک نوآوران تماس بگیرید و یا روی این صفحه کلیک کنید.


هزینه عمل لیزیک در کلینیک های مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد . گاهی پزشکان هزینه های مختلفی را در پیرامون جراحی لیزیک میگنجانند . به یاد داشته باشید ، قیمت جراحی لیزیک برای یک چشم با هزینه کل لیزیک برای هر دو چشم متفاوت میباشد و شما باید بهنگام سنجش قیمت در کلینیک های مختلف، این را لحاظ کرده و این قیمت را دو برابر نمایید.
در کلینیک نوآوران اما هزینه ی عمل لیزیک و لازک در سال 1397 با تمام معاینات جانبی ، به نصف قیمت و با 50 درصد تخفیف ویژه انجام میشود .کادر پزشکی نوآوران ، از بهترین متخصصان جراحی چشم در ایران تشکیل شده و پزشکان ما از پیشرفته ترین دستگاههای لیزر اکسایمر دنیا در سال 97 (2019 میلادی) استفاده میکنند.

همانطور که گفته شد قیمت لیزیک به عوامل مختلفی بستگی دارد . با این حال، قیمت واقعی که برای جراحی لیزیک پرداخت می کنید بستگی به بسیاری از عوامل، از جمله تجربه و شهرت جراح و نوع فن آوری مورد استفاده برای درمان شما دارد.
بیشتر جراحان انکساری (77.5 درصد، با توجه به اطلاعات موجود) هزینه را برای تمام روش های تصحیح چشم مبتنی بر لیزر اگزایمر میپردازند. به عبارت دیگر، تکنولوژی پیشرفته ای مانند استفاده از لیزر فمتوثانیه به طور جداگانه به عنوان "روش های اضافی" به هزینه جراحی پایه لیزیک اضافه می شود.


هزینه عمل لیزیک می تواند بسته به فناوری متفاوت باشد


برخی از جراحان (6/18 درصد) قیمت را متغیر و بسته به تکنولوژی خاص استفاده می کنند. به عنوان مثال، آنها ممکن است برای لیزیک تمام لیزر یا لیزیک سفارشی روشی را بکار ببرند که تکنولوژی موج هدایت را برای دقیق ترین اصلاح بینایی امکان پذیر سازد.
همچنین برخی از جراحان ممکن است با توجه به عیوب انکساری موجود ، قیمت های متغیری برای لیزیک و دیگر جراحی های لیزری داشته باشند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد متغیرهایی که هزینه های لیزیک را تحت تاثیر قرار می دهند، به کارشناسان ما در چشم پزشکی نوآوران مراجعه نمایید.


آیا قیمت های ارزان نیز برای عمل لیزیک موجود است؟


بله . در کلینیک نوآوران عمل لیزر چشم (لازک) با کیفیت بالا و پیشرفته ترین دستگاهها و با 50 درصد تخفیف انجام میشود .

اما در مورد کلینیک های دیگر ممکن است تخفیفها به دلایل مختلف باشند:

• ممکن است قیمت "توافقی" لیزیک فقط برای اصلاح نزدیک خفیف باشد. اگر شما دچار دوربینی، آستیگماتیسم یا مبتلا به مقیاس متوسط یا کمتری از نزدیک بینی هستید، ممکن است هزینه لیزیک به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت تبلیغ شده باشد.

• ممکن است قیمت پیشنهادی تمام هزینه ها را پوشش ندهد. به عنوان مثال، شما ممکن است فقط تعداد محدودی از معاینات را تجربه کرده باشید و اگر مشکلی وجود داشته باشد، مراقبتهای اضافی بعد از جراحی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. همچنین ممکن است هزینه های جراحی افزایش قدرت لیزیک ، درمان مجدد و موارد دیگر گنجانده نشده باشد و حتی ممکن است برای مشاوره اولیه شما هزینه دریافت گردد.

• ممکن است روش لیزیک با تکنولوژی قدیمی تر انجام شود. این لزوما بد نیست، اما تکنولوژی های جدیدتر امکان جراحی دقیق تر لیزیک را با کمترین خطر عوارض ارائه می دهند. به عنوان مثال ممکن است از لیزیک فمتوثانیه جهت درمان استفاده نگردد. در کلینیک نوآوران عمل لازک با پیشرفته ترین دستگاه فعلی موجود در جهان انجام میشود. میتوانید اطلاعات کامل در مورد تجهیزات ما را مطالعه نمایید .

اگر از لیزیک به علت کم هزینه بودن آن استفاده می کنید، مطمئن شوید که نقل قول نوشته شده ، همه چیز را در پیشنهاد ارائه شده جای داده باشد . قبل از انجام روش با پزشک متخصص در مورد تمام هزینه ها مشورت نمایید. در کلینیک نوآوران قیمت فوق العاده عمل لیزیک برای همه ی مراحل از معاینه تا عمل در نظر گرفته شده است.


چگونگی کاهش هزینه جراحی لیزیک


روش هایی برای کاهش هزینه های لیزیک نیز وجود دارد.
بسیاری از روش های مراقبت از چشم ، قیمت ویژه برای لیزیک و سایر جراحی ها را ارائه می دهند. نمونه هایی از این روش ها شامل تامین مالی ، پیشنهادات محدود و زمان بندی قیمت های ویژه است.

شرکت هایی وجود دارند که در روش های جراحی انتخابی مانند لیزیک تخصص دارند و برنامه هایی با نرخ ثابت و پرداخت های بلند مدت ارائه می دهند. بسیاری از مراکز جراحی لیزیک و اقدامات پزشکی خصوصی، برنامه های تامین مالی این شرکت ها را ارائه می دهند.

طبق اطلاعات موجود در سال گذشته ، 41 درصد از جراحان انکساری در جهان ، برنامه های پرداخت مالی و پرداخت ویژه را برای بیماران خود فراهم نموده اند.
اکثر ادارات بیمه هزینه های مربوط به جراحی انکساری چشم را پوشش نمی دهند، زیرا این جراحی از نظر پزشکی غیر ضروری می دانند. با این حال بعضی از کارفرمایان با یک مرکز لیزری (یا مرکز جراحی انکساری) برای تعیین قیمت های ویژه قراردادهایی وضع مینمایند.

توجه داشته باشید که برخی از کارفرمایان بزرگ ، برنامه های بهداشتی یارانه ای را تدارک میبینند که حداقل بخشی از هزینه های لیزیک را پوشش می دهد. اگر برای یک شرکت بزرگ کار می کنید، از مزایای احتمالی که ممکن است شامل موارد جراحی اصلاح بینایی نیز باشد اطلاع حاصل کنید.


حسابهای خاص برای هزینه عمل لیزیک


روش های خاصی به صورت صندوق حساب وجود دارد که اغلب برای پرداخت هزینه جراحی چشم استفاده می شود. در صورتی که کارفرمای شما آنرا ارائه دهد، می توانید حقوق و دستمزد پیش از پرداخت حقوق را به یک حساب کاربری برای مراقبت های بهداشتی تبدیل نمایید.
همچنین اگر شما در ارتش مشغول به کار هستید، ممکن است جراحی لیزیک و سایر گزینه های جراحی اصلاح بینایی به صورت ارزانتر در دسترس شما باشد. واجد شرایط بودن شما به حداقل بخشی از وضعیت چشمتان بستگی دارد.

نکته نهایی: ممکن است وسوسه شوید و یک جراح را فقط بر اساس هزینه اعلام شده انتخاب نمایید، اما ممکن است نتایج مناسبی در انتظار شما نباشد. بهتر است جراح مناسب و با تجربه ای را انتخاب نموده و با تامین هزینه های جراحی با روش های موجود ، نتایج قابل قبولی برای بینایی خود انتخاب نمایید.

در کلینیک نوآوران هزینه عمل لیزیک چشم (همچنین لازک) ، دارای 50 درصد تخفیف میباشد.

8 دیدگاه ها

 1. ناشناس گفت:

  سلام چقدرپزشک درعمل لازک دخالت دارد یعنی موفقیت عمل چنددرصد پزشک وچنددرصدمربوط به دستگاه میباشد

  • admin گفت:

   البته مهارت پزشک در عمل لیزیک هم شرط بالاییست اما امروزه با دستگاههای پیشرفته ی لیزر ، درصد خطای پزشک بسیار کاهش پیدا کرده . چرا که بیشترین کار عمل لیزیک توسط دستگاه انجام میشود. لازم به ذکر است پزشکان جراح کلینیک نوآوران ، جناب دکتر مختاری و جناب دکتر هاشمی از برجسته ترین پزشکان در این زمینه هستند که بیشترین عمل جراحی لیزیک را با موفقیت در ایران انجام داده اند.

 2. علیرضا گفت:

  آخرشم قیمت نگفتی,

  • admin گفت:

   بدلیل شناور بودن قیمتها در زمانها مختلف و در طرح های مختلف کلینیک نوآوران ، قیمتها در متن سایت درج نمیشوند. اما کافیست با ما تماس بگیرید یا یک پیامک خالی بفرستید . همکاران ما شما را از قیمت های روز کلینیک آگاه میکنند. با تشکر.

 3. ناشناس گفت:

  سلام پیامک رو کجا بفرستیم؟

 4. آرش گفت:

  سلام
  در کلینیک شما عمل جراحی کاشت لنز برای شماره های بالا انجام میشه؟
  لطفا در صورت امکان لیست پزشکای مرکزتون رو ارائه میدید؟

  • admin گفت:

   با سلام خدمت شما . بله در این مرکز چشم پزشکی عمل کاشت لنز هم توسط متخصصین برجسته ی چشم ایران جناب دکتر مسیح هاشمی و دکتر ابوالقاسم مختاری انجام میشود. با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.