هزینه عمل لیزیکهزینه عمل لیزیک چشم در سال 98 چقدر است؟


شاید یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین عمل لیزیک ، قیمت لیزیک میباشد. قیمت بالای لیزیک ، اغلب داوطلبان را از این عمل باز میدارد. اما ما در چشم پزشکی نوآوران هزینه عمل لیزیک چشم (و لازک) در سال 98 را با 50 درصد تخفیف ، به نصف قیمت معمول در ایران رسانده ایم، اما همچنان اولویت اول ما انجام عمل چشم با کیفیت بالا است. در کلینیک نوآوران ، عمل ليزيك و لازك با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اکسایمر فعلی در جهان ، انجام شده و جراحان در این چشم پزشکی از بهترین متخصصین جراح چشم در ایران میباشند . شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در کلینیک نوآوران تماس بگیرید .


حضور دوست هنرمند ما جناب آقای امیر محمد زند در کلینیک نوآوران
و رضایت ایشان از قیمت های فوق العاده عالی عمل های لیزیک و لازک در این کلینیک

هزینه عمل لیزیک در کلینیک های مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد . گاهی پزشکان هزینه های مختلفی را در پیرامون جراحی ليزيك میگنجانند . به یاد داشته باشید ، قیمت جراحی لیزیک برای یک چشم با هزینه کل لیزیک برای هر دو چشم متفاوت میباشد و شما باید بهنگام سنجش قیمت در کلینیک های مختلف، این را لحاظ کرده و این قیمت را دو برابر نمایید.
ما در چشم پزشکی نوآوران توانستیم هزینه ی عمل لیزیک در سال 97 را با کمترین قیمت در ایران عرضه کنیم تا تعداد بیشتری از هموطنان عزیز مان بتوانند از این فرصت بسیار عالی برای بازیافتن بینایی خود بدون عینک استفاده کنند . و امسال هم مفتخریم همین تخفیف های ویژه را در ایران به هموطنان عزیز عرضه کنیم.


در کلینیک نوآوران هزینه ی عمل لیزیک و لازک در سال 1398 با تمام معاینات جانبی ، به نصف قیمت و با 50 درصد تخفیف ویژه انجام میشود .کادر پزشکی نوآوران ، از بهترین متخصصان جراحی چشم در ایران تشکیل شده و پزشکان ما از پیشرفته ترین دستگاههای لیزر اکسایمر دنیا در سال 98 (2019 میلادی) استفاده میکنند.

همانطور که گفته شد قیمت لیزیک به عوامل مختلفی بستگی دارد . با این حال، قیمت واقعی که برای جراحی لیزیک پرداخت می کنید بستگی به بسیاری از عوامل، از جمله تجربه و شهرت جراح و نوع فن آوری مورد استفاده برای درمان شما دارد.
بیشتر جراحان انکساری (77.5 درصد، با توجه به اطلاعات موجود) هزینه را برای تمام روش های تصحیح چشم مبتنی بر لیزر اگزایمر میپردازند. به عبارت دیگر، تکنولوژی پیشرفته ای مانند استفاده از لیزر فمتوثانیه ، به طور جداگانه به عنوان "روش های اضافی" به هزینه جراحی پایه لیزیک اضافه می شود. به بیانی دیگر در بسیاری از کلینیک های جراحی ، برای موارد استثناء هزینه های محتمل را هم در قیمت عمل لیزر میگنجانند .قیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
هزینه عمل لیزیک چشم آستیگمات چقدر است؟

اشتباه رایجی وجود دارد که برخی گمان میکنند عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات ممکن نمیباشد. باید گفت اینطور نیست. اگر چشمان شما دچار قوز قرنیه شدید نباشند ، عمل لیزیک و لازک برای چشمان آستیگمات هم امکانپذیر بوده و در بازه ی نمره های 0.5 تا 6 دیوپتر برای هر چشم قابل انجام میباشد. قیمت عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات هیچ تفاوتی با قیمت لیزیک برای چشمان دچار نزدیک بینی یا دوربینی ندارد و با همان قیمت انجام میشود. در واقع نمره ی چشم شما تاثیری بر قیمت لیزیک و لازک ندارد.

قیمت عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات هم در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه بوده و شما میتوانید از این فرصت فوق العاده استفاده کرده و دید چشمان خود را کاملا بهبود ببخشید.


هزینه عمل لیزیک می تواند بسته به فناوری متفاوت باشد


برخی از جراحان (6/18 درصد) قیمت را متغیر و بسته به تکنولوژی خاص استفاده می کنند. به عنوان مثال، آنها ممکن است برای لیزیک تمام لیزر یا لیزیک سفارشی روشی را بکار ببرند که تکنولوژی "موج هدایت شده" را برای دقیق ترین اصلاح بینایی امکان پذیر سازد. به این روش لیزیک سفارشی میگویند که در آن از تکنولوژی موج هدایت شده برای ارزیابی شرایط چشم بیمار استفاده میگردد. در حقیقت این نوع عمل لیزر یک عمل اختصاصی طبق شرایط چشم یک بیمار خاص بوده و لذا هزینه های بیشتری را در بر میگیرد.
همچنین برخی از جراحان چشم ممکن است با توجه به عیوب انکساری موجود ، قیمت های متغیری برای لیزیک و دیگر جراحی های لیزری داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد متغیرهایی که هزینه های لیزیک را تحت تاثیر قرار می دهند، با کارشناسان ما در چشم پزشکی نوآوران مشاوره نمایید.


آیا قیمت های ارزان نیز برای عمل لیزیک موجود است؟


بله . در کلینیک نوآوران عمل لیزر چشم (لازک) برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه ، با کیفیت بالا و پیشرفته ترین دستگاهها و با 50 درصد تخفیف با قیمت فوق العاده ارزان انجام میشود .

اما در مورد کلینیک های دیگر ممکن است تخفیفها به دلایل مختلف باشند:

• ممکن است در یک کلینیک قیمت پایین لیزیک فقط برای اصلاح نزدیک بینی خفیف باشد. اگر شما دچار دوربینی، آستیگماتیسم یا مبتلا به مقیاس متوسط یا بیشتری از نزدیک بینی هستید، ممکن است در خیلی از مراکز هزینه لیزیک به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت تبلیغ شده باشد که بایست بدان توجه کنید.

• ممکن است قیمت پیشنهادی یک کلینیک ، تمام هزینه ها را پوشش ندهد. به عنوان مثال، شما ممکن است فقط تعداد محدودی از معاینات را تجربه کرده باشید و اگر مشکلی وجود داشته باشد، مراقبتهای اضافی بعد از جراحی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. همچنین ممکن است هزینه های جراحیِ "افزایش قدرت لیزیک" ، درمان مجدد و موارد دیگر گنجانده نشده باشد و حتی ممکن است برای مشاوره اولیه شما هزینه دریافت گردد.

• ممکن است روش لیزیک با تکنولوژی قدیمی تر انجام شود. این لزوما بد نیست، اما تکنولوژی های جدیدتر امکان جراحی دقیق تر لیزیک را با کمترین خطر عوارض ارائه می دهند. به عنوان مثال ممکن است از لیزیک فمتوثانیه جهت درمان استفاده نگردد. در کلینیک نوآوران عمل لازک با پیشرفته ترین دستگاه فعلی موجود در جهان انجام میشود. میتوانید اطلاعات کامل در مورد تجهیزات ما را مطالعه نمایید .

اگر از لیزیک به علت کم هزینه بودن آن استفاده می کنید، مطمئن شوید که نقل قول نوشته شده ، همه چیز را در پیشنهاد ارائه شده جای داده باشد . قبل از انجام عمل با پزشک متخصص در مورد تمام هزینه ها مشورت نمایید. در کلینیک نوآوران قیمت فوق العاده عمل لیزیک و لازک برای همه ی مراحل از معاینه تا عمل در نظر گرفته شده است.


چگونگی کاهش هزینه جراحی لیزیک


روش هایی برای کاهش هزینه های لیزیک نیز وجود دارد.
گاهی برخی از سازمانها و یا کلینیک ها در مناسبتهایی خاص ، قیمت ویژه برای لیزیک و سایر جراحی ها را ارائه می دهند. نمونه هایی از این روش ها شامل تامین مالی دولتی ، پیشنهادات در زمان محدود و زمان بندی قیمت های ویژه است. چشم پزشکی نوآوران هم جدا از قیمت ارزانی که برای عمل لیزیک و عمل لازک خود ارائه میدهد ، گاهی در بازه های زمانی خاصی طرحهای فوق العاده با هدایای ویژه ارائه میدهد که برای مراجعه کنندگان فرصتی استثنایی محسوب میشود.

طبق اطلاعات موجود در سال گذشته ، 41 درصد از جراحان چشم در جهان ، برنامه های پرداخت مالی و پرداخت ویژه را برای بیماران خود فراهم نموده اند.

توجه داشته باشید که برخی از کارفرمایان بزرگ ، برنامه های بهداشتی یارانه ای را تدارک میبینند که حداقل بخشی از هزینه های لیزیک را برای کارمندان خود پوشش می دهد. اگر برای یک شرکت بزرگ کار می کنید، از مزایای احتمالی که ممکن است شامل موارد جراحی اصلاح بینایی نیز باشد اطلاع حاصل کنید.

همچنین اگر شما در ارتش مشغول به کار هستید، ممکن است جراحی لیزیک و سایر گزینه های جراحی اصلاح بینایی به صورت ارزانتر در دسترس شما باشد. واجد شرایط بودن شما به وضعیت چشمتان بستگی دارد.

آیا بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی عمل لیزیک و لازک را پوشش میدهد؟

برخی ادارات بیمه ، مانند تامین اجتماعی ، هزینه های مربوط به جراحی ليزيك چشم را پوشش نمی دهند، زیرا این جراحی را از نظر پزشکی غیر ضروری می دانند. با این حال بعضی از کارفرمایان با یک مرکز لیزری (یا مرکز جراحی انکساری) برای تعیین قیمت های ویژه قراردادهایی وضع مینمایند. اگر شما دارای بیمه های تکمیلی باشید ، چنانچه در تعهدات بیمه ی ثانویه ی خود این موضوع درج شده باشد ، معمولا بیمه هزینه ی عمل لیزیک شما را چنانچه مجموع نمرات دوچشم شما به 6 دیوپتر برسد میپردازد.


آیا قیمت ارزان عمل لیزیک همیشه معیار مناسبی برای انتخاب مرکز چشم پزشکی است؟


ممکن است وسوسه شوید و یک جراح را فقط بر اساس هزینه اعلام شده انتخاب نمایید، اما ممکن است نتایج مناسبی در انتظار شما نباشد. درباره ی مرکز درمانی تحقیق نمایید . از پیشرفته بودن تجهیزات آن و تخصص کادر پزشکی آن مطمئن شوید. بهتر است جراح مناسب و با تجربه ای را انتخاب نموده و با تامین هزینه های جراحی با روش های موجود ، نتایج قابل قبولی برای بینایی خود انتخاب نمایید. کادر پزشکی نوآوران از متخصصین برجسته ی ایران میباشد که بیشترین تجربه را در عمل جراحی لیزیک موفق در ایران دارا هستند.هدف ما در نوآوران اینست که قشر وسیع تری از هموطنان عزیزمان بتوانند عیوب انکساری چشم خود را درمان نمایند . رضایت مراجعه کنندگان به این کلینیک، همواره بالاترین پشتوانه و مشوق ما در ارائه ی خدمات روز افزون به هموطنان بوده و خواهد بود.

با عمل لیزیک بیشتر آشنا شوید
با تجهیزات ما بیشتر آشنا شوید
نظرات مراجعه کنندگان نوآوران

142 دیدگاه ها

 1. علیرضا گفت:

  سلام. قیمت عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران چقدر است ؟

  • admin گفت:

   هزینه عمل لیزیک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

   • رحیم گفت:

    باعرض سلام
    ۳۶ساله هستم
    من فقدیه چشم سمت چپ تنبلی داره ایا میشه
    درمان کردهزینه عمل چقدرمیشم .
    عمل هم زودانجام میشود.
    لطفا راهنمایی کنید.؟

    • admin گفت:

     سلام. دوست عزیز.
     اگر تنبی چشم شما مختصر باشد بله میشود. بایست معاینه شوید.
     هزینه عمل لیزیک دو چشم با 50 درصد تخفیف 2190000 تومان میباشد.

   • رحیم گفت:

    باعرض سلام
    ۳۶ساله هستم
    من فقدیه چشم سمت چپ تنبلی داره ایا میشه
    درمان کردهزینه عمل چقدرمیشم .
    عمل هم زودانجام میشود.

    • admin گفت:

     سلام. اگر تنبلی چشم شما شدید نباشد بله میتواند. هزینه با 50 درصد تخفیف 2190000 تومانست. عمل بسیار زود تر از آنچه فکر میکنید انجام میشود.

   • رحیم گفت:

    باعرض سلام
    ۳۶ساله هستم
    من فقدیه چشم سمت چپ تنبلی داره ایا میشه

    عمل هم زودانجام میشود.

    • admin گفت:

     سلام. اگر تنبلی چشم شدید نباشد بله میتوان. عمل بسیار زودتر و بسیار راحت تر از آنچه که تصور کنید انجام میشود. شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس و تخفیف در ابتدای این صفحه وارد کنید و یا شماره تماسی در کامنت بگذارید تا همکاران ما برای نوبت دهی برای شما اقدام کنند.

   • ناشناس گفت:

    سلام من میخوام چشم عمل کنم سن ۲۵ بینایی چشم خیلی پایین هست میخوام قیمت کلی چقد میشه

    • admin گفت:

     سلام. هزینه ی عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ، برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه 2190000 تومان میباشد .

 2. ناشناس گفت:

  سلام پیامک رو کجا بفرستیم؟

 3. آرش گفت:

  سلام
  در کلینیک شما عمل جراحی کاشت لنز برای شماره های بالا انجام میشه؟
  لطفا در صورت امکان لیست پزشکای مرکزتون رو ارائه میدید؟

  • admin گفت:

   با سلام خدمت شما . بله در این مرکز چشم پزشکی عمل کاشت لنز هم توسط متخصصین برجسته ی چشم ایران جناب دکتر مسیح هاشمی و دکتر ابوالقاسم مختاری انجام میشود. با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 4. آتنا گفت:

  پس قیمتش کجاست همش زده ۵۰ درصد تخفیف

  • admin گفت:

   باسلام. در اسفندماه سال 1397 هزینه ی لیزیک و لازک با 50 درصد تخفیف در کلینیک نوآوران معادل 2190000 تومان میباشد.

 5. زانیارقادری گفت:

  سلام در تاریخ 97/12/1 هزینه عمل چقدر است اگر هردوچشم 9درصد ضعیف و دارای اگسیمات باشند؟؟

  • admin گفت:

   باسلام. در اسفندماه سال 1397 هزینه ی لیزیک و لازک با 50 درصد تخفیف در کلینیک نوآوران معادل 2190000 تومان میباشد.

 6. روح اله گفت:

  سلام من چشمام ۳/۵ضعیف اند هزینه عمل لیزینک چقدر است ؟؟؟

  • admin گفت:

   قیمت عمل دوچشم با عکس از قرنیه در اسفندماه 1397

   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 7. Rezaee گفت:

  سلام من چند سالِ كه از لنز استفاده ميكنم آيا ميتونم عمل كنم؟
  و اينكه هزينه چشمي كه استيگماتِ فرقي ميكنه؟
  ممنون🙏🏻

  • admin گفت:

   سلام. بله میتوانید عمل کنید . منتهی بعد از معاینه و قطعی شدن سلامت و ضخامت قرنیه ، حداقل یک هفته قبل از عمل لیزیک نبایست از لنز استفاده کنید.
   هزینه ی لیزیک و لازک برای چشمهای آستیگمات هیچ تفاوتی با نمره های دیگر ندارد.

 8. Aref گفت:

  سلام خسته نباشید چشم راست من ۱ هست و چپم هم ۷۵ صدم استیگمات هستن آیا می تونم عملشون کنم یا نه

  • admin گفت:

   با عرض سلام. البته نمره ی چشمان شما برای لیزیک مناسب است . اما میبایست قرنیه چشمان شما توسط متخصصین چشم بررسی و معاینه شود تا بتوان به سوال شما پاسخ دقیق داد. همکراان ما باشما تماس خواهند گرفت.

 9. mdgh گفت:

  با سلام با بیمه تامین اجتماعی هزینه اش کم میشود یا رایگان؟

  • admin گفت:

   سلام. متاسفانه بیمه تامین اجتماعی برای لیزیک هزینه ای نمیپردازد. اما شما میتوانید از تخفیف 50 درصدی ما استفاده کنید.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 10. پویا گفت:

  سلام ببخشید نمره چشم راستم۶ و چشم چپم۵ درصده
  میشه بگید قیمت تمام شده ش چقد میشه و آیا تو استان کرمانشاه میتونم عمل کنم؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   همکاران ما با شما تماس میگیرند و ترتیبی اتخاذ خواهد شد تا در یک روز که به تهران تشریف می آورید تمام کارهای شما از معاینه تا عمل انجام شود.

  • ناشناس گفت:

   سلام ببخشید من چشمم را یک بارعمل لیزیک کردم ۱۵سال پیش دوباره برگشته ایامیشوددوباره عمل کرد ۳۴سالمه شماره چشمم سمت چپ ۹هست سمت راست ۲ است

   • admin گفت:

    سلام. اگر قرنیه شما ضخامت کافی را داشته باشد بله. بایست معاینه شوید. با ما تماس بگیرید.
    امکان حضوری همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 16 الی 20
    آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
    ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
    پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
    خط ویژه :02144457285

 11. پویا گفت:

  سلام
  ببخشید نمره چشم راستم۶درصدو چشم چپم ۵درصده
  میشه بگید قیمت تمام شده ش چقد میشه
  ؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 12. عبدالرسول طائی گفت:

  سلام بی زحمت یه نوبت عمل میخواستم بنده شهرستانی هستم و نوبت رو دقیق میخواستم.

 13. فاطمه گفت:

  سلام من هردو چشمم ۲/۵ دوربین ضعیف هستن .. میشه هزینه عمل لیزیک رو بگید

  • admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 14. هاشم گفت:

  سلام هزینه عمل لازک و لیزیک سال ۹۸ چقدر هست

  • admin گفت:

   باعرض سلام.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 15. A گفت:

  سلام کسی هست عمل کرده باشه در این مرکز؟

 16. الهام گفت:

  سلام خسته نباشیدمیخواستم بدونم بیمه تکمیلی داناتهت پوشش عمل لیزیک هست؟؟نمره چشمام سمت راست ۲/۲۵ونمره چشمای چپ۲/۷۵

  • admin گفت:

   سلام. کلینیک نوآوران با بیمه تکمیلی شما قرارداد ندارد ، اما بعد از عمل به شما معرفی نامه ی معتبر برای ارائه به بیمه ی تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را استرداد کنید. لازم به تذکر است که عمل لیزیک در این کلینیک بصورت عادی با 50 درصد تخفیف و تنها با پرداخت 2190000 تومان انحام میشود که در صورت داشتن قرارداد با بیمه تکمیلی و داشتن شرایط و ضوابط مربوط با تعهدات بیمه تان میتوانید این هزینه را از بیمه ی خود دریافت کنید.

  • فاطمه وفایی گفت:

   سلام.چشم راستم ۱۰وچشم چپم ۱۱عمل میشه کرد وقیمتش چنده؟؟

   • admin گفت:

    سلام. قیمت عمل لیزیک در این کلینیک با 50 درصد تخفیف 2190000 تومان برای هردو چشم میباشد. شماره تماس خود را وارد کنید تا همکاران برای تعیین وقت معاینه با شما تماس بگیرند.

 17. N گفت:

  سلام خسته نباشید ، شماره چشم هام ۱ هست هزینه عمل در همین تارسخ چقدر میشه؟

 18. اینانلو گفت:

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم که برای عمل لیزیک چشم شرایط سنی خاصی دارد بنده 43 ساله هستم میخواستم بدونم میتونم عمل prk انجام بدم .

  • admin گفت:

   با سلام. شرایط عمل لیزیک بدین شرح است:

   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   اما برای مشاوره ی دقیق تر همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت.

 19. احمدی گفت:

  سلام میخواستم ببینم عمل لیزیک یالازیک برای نزدیک بین وپیرچشمی هم انجام میشه و مدوم مورد مناسب تره لازیک یا لیزیک و هزینه اش چقدر میشه متشکرم

  • admin گفت:

   سلام. عمل لیزیک و لازک هردو برای چشمهای نزدیک بین انجام میشوند . اما برای پیرجشمی خیر. اگر در معاینه قرنیه شما سالم تشخیص داده شود بنابر چشم شما نوع عمل پیشنهاد میگردد.
   قیمت عمل لیزیک در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف در اردیبهشت 1398 معادل 2190000 تومان میباشد.

 20. M گفت:

  سلام،ببخشید من نمره چشمام راست ۶ و چپ ۸/۲۵ هستش و تقریبا ۱۵ درصد هم آستیگمات . می‌خواستم بدونم میشه لیزک کنم یا نه. ‌‌‌ و اینکه مناسب ترین سن برای این کار چه سنی هست؟؟

  • admin گفت:

   سلام. شرایط عمل لیزیک بدین شرح است:

   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   اما برای مشاوره ی دقیق تر با همکاران ما باشماره 02144457285 داخلی 5 تماس بگیرید.

 21. مهراد گفت:

  سلام ببخشید با عمل لازک رنگ چشم تغییر میکنه؟

 22. A.h گفت:

  باسلام ایا سن زیر ۱۸ که نمره چشم ثابت شده باشه عمل انجام میگیره آستیگمات

 23. Ali گفت:

  اگه دوتا چشات شمارش 5باشه قیمت لیزر چنده؟؟؟

  • admin گفت:

   با سلام . نمره چشم تاثیری در هزینه های عمل لیزیک ندارد.
   هزینه عمل لیزک و لازک در اردیبهشت ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان با 50 درصد تخفیف ویژه فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان میباشد.

 24. ناشناس گفت:

  سلام چشمام یکی دو نمره یکی دو نیم هزینه عمل به صورت ازاد چقدر میشه ممنون

  • admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزک و لازک در اردیبهشت ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان با 50 درصد تخفیف ویژه فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان میباشد

 25. نسترن رمضانی گفت:

  سلام.من متولد ۳۱تیر ۱۳۸۰ هستم میخواستم ببینم ایا مرداد امسال میتونم این عملو انجام بدم ؟؟

  • admin گفت:

   سلام خانم رمضانی . بله از لحاظ سنی میتوانید عمل کنید اما میبایست قرنیه چشمان شما معاینه شود تا ضخامت آن بررسی شود. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت .

 26. Nastaran_ramezani گفت:

  Salam.mn motevalede sale 1380 hastam va tir mahe emsal mishe 18 salam.mikhastam bebinam emsal mitonam in amal ro anjam bedam???

  • admin گفت:

   سلام. اگر در معاینه قرنیه شما سالم بوده و ضخامت کافی داشته باشد بله میتوانید.

 27. علی رضا گفت:

  سلام چشم راست،من تا دو ماه پیش 12/10 بود،الان حدود 9/10 شده میخواستم بدونم با ليزيک ب دید اولش میتونه برگرده اگه آره ک وقت عمل میخواستم

 28. سجاد رشیدی بیوک بلاغ گفت:

  سلام خسته نباشید خواستم بپرسم میشه بیشتر تخفیف بدین من کارگرم بعد تو کرجم کلینیک دارید

  • admin گفت:

   سلام. کلینیک نوآوران فقط یک شعبه در تهران میدان پونک دارد . شما میتوانید با مراجعه به کلینیک قسمتی از هزینه را بصورت اقساطی با چک پرداخت کنید.

 29. محمد کرمی گفت:

  چشمای من ضعیف هستن ولی عینک نمیتونم نگاه دارم و نزدم ایا میتونم عمل کنم ایا ؟

  • admin گفت:

   سلام. عمل لیزیک هیچ گونه ارتباطی به استفاده و یا عدم استفاده از عینک ندارد. اگر قرنیه شما ضخامت و سلامت کافی را داشته باشد میتوانید این عمل را انجام دهید.

 30. ناشناس گفت:

  سلام من قوز قرنیه دارم و دوتا چشمام ۱.۷۵ هستن میخواستم ببینم امکان عمل رو دارم .؟ و اینکه اگه از بهزیستی نانه داشته باشیم هزینه عمل ممکنه کمتر بشه یا نه

  • admin گفت:

   سلام. اگر قوز قرنیه شدید نباشد میتوان عمل کرد. لطفا برای ما شماره تماس بگذارید تا با شما تماس بگیریم و در خصوص نامه بهزیستی هماهنگ کنیم.

 31. امین احراری گفت:

  سلام وقت بخیر از تقریبا چندروز نیاز هست برای عمل منتظر بود درکلینیک شما؟؟؟

 32. طاهری گفت:

  سلام کدوم منطقه از تهران هستین .ونمره چشم تاثیری درهزینه عمل ندار

  • admin گفت:

   آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

   نمره چشم تاثیری در قیمت ندارد.

 33. پیمان گفت:

  سلام من یک چشم ضعیف و یک چشم تنبل دارم آیا با لیزر می تونم جفتشو درمان کنم

 34. سجاد گفت:

  سلام من میخوام چشامو صفر کنم میشه بگید قیمت لازک چقدره که پول کم نیارم یعنی کامل با عکس و کاراش

  • admin گفت:

   هزینه عمل لیزک و لازک در خرداد ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

 35. امین گفت:

  سلام، من پیش پزشک رفتم و ایشون گفتن نمره چشمت ۷۵ هستش(دوربینم کمی تار شده) میخواستم بدونم امکان جراحی هست که خوب بشه؟

  • admin گفت:

   سلام. ان شالله که هست. بایست قرنیه چشمانتان معاینه شود .

   • حسین گفت:

    سلام آیا بعد از عمل باید تا چن ماه نور مستقیم نخورد به چشم؟

    • admin گفت:

     سلام. شاید در هفته اول نیاز به عینک دودی در منزل داشته باشید. بعد از آن فقط تا دو الی سه ماه نیاز به عینک دودی در آفتاب دارید. باز هم به چشمان شما بستگی دارد.

 36. عباسی گفت:

  سلام قبل عمل نیازبه بستری هست.. بعد عمل بلافاصله میشه کارهای روزمره رو انجام داد عوارضی هم دارد بعدا برای بینایی مشکلی پیش نمیاد..نیاز به همراه هست.زخمی هم ایجاد میشه که خیلی دردناک باشه

  • admin گفت:

   سلام. عمل لیزیک یک عمل سرپایی است که کلا 10 دقیقه طول میکشد . شما کاملا به هوش هستید و فقط چشمانتان توسط قطره بی حس میشود. جای هیچ گونه نگرانی نیست . یک همراه برای رانندگی کردن بسمت خانه بعد از عمل برای شما نیاز است چون خودتان تا چند روز نبایست رانندگی کنید. برای دیدن نظرات کسانی که در کلینیک نوآوران عمل کرده اند میتوانید صفحه ی رضایتمندی از نوآوران را ببینید و نیز برای آگاهی از عوارض عمل میتوانید صفحه ی عوارض لیزیک را مطالعه کنید.

 37. افسانه گفت:

  سلام امسال پول عمل لیزک چنده

  • admin گفت:

   سلام. فعلا با50 درصد تخفیف قیمت عمل لیزیک برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه 2190000 تومان میباشد.

 38. لیلا گفت:

  سلام اگه چشم مشکل دوبینی داشته باشه بر اثر ضربه به چشم لیزر موثر?فف

 39. پرویز گفت:

  باسلام دید چشم من در طول روز بلحاظ وضوح ودوبینی تغییر میکنه قند مختصر و فشارخون هم دارم.چشم راستم ابتدای آب مرواریدش هست و دوبینی و تاری دید در این سنت محسوس هستش.آیا با جراحی آب مروارید اصلاح میشه؟

  • admin گفت:

   سلام دوست گرامی . چشمان شما حتما میبایست توسط پزشک معاینه شود. پیشنهاد میکنیم تا روز های پنجشنبه برای ویزیت توسط دکتر مسیح هاشمی به مطب مراجعه کنید.

 40. پوریا گفت:

  سلام من 6 7 سال هست که منتظر بودم که چشمام به اندازه کافی ضعیف بشه که بتونم عمل کنم (وقتی 22 سالم بود بهم گفتن که نمره های پایین رو عمل نمیکنند دکتر ها) الان که دیگه 29 سالم هست رفتم پیش چشم پزشک و ایشون گفتن که ریسک عمل خیلی زیاده و ممکنه در اینده مشکل برام ایجاد بشه. لطفا اطلاعاتی در این زمینه هم میگذارید؟ چه مشکلاتی ممکن هست در اینده (10 15 سال) ایجاد بشه؟

 41. بهاره شهبازی گفت:

  سلام.هزینه عمل جراحی لیزینگ چشمها که در حال حال شماره چشمها ۷ میباشد کلا چقدر میشه با بیمه تامین اجتماعی

  • admin گفت:

   سلام. هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :
   هزینه عمل لیزک و لازک در اردیبهشت ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان با 50 درصد تخفیف ویژه فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان میباشد.
   تامین اجتماعی هزینه لیزیک را تقبل نمیکند.

 42. حیدری گفت:

  سلام لطفاآدرس کلینیک و نوبت رابفرمایید

  • admin گفت:

   امکان حضوری همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 16 الی 20
   آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

   همچنین میتوانید با ارسال شماره تماس خود در فیلد شماره تماس در ابتدای همین صفحه ، بصورت اتوماتیک از مطب وقت بگیرید تا همکاران ما باشما تماس بگیرند.

 43. poorya گفت:

  سلام
  من هم بیمه تکمیلی دارم و هم بیمه طلایی فرهنگیان، می خواستم بدونم با این بیمه ها قرار داد دارید؟ و اگه قرار داد دارید چه قدر از هزینه عمل رو این بیمه ها می دن؟
  خیلی ممنون

  • admin گفت:

   سلام. هزینه با 50 درصد تخفیف بدون بیمه تکمیلی 219000 تومانست. برای بیمه تکمیلی شما معرفینامه صادر میشود.

 44. مهرشاد گفت:

  سلام
  دو تا سوال داشتم.
  ۱_ میگن شش ماه قبل از عمل نباید تغییر نمره چشم داشته باشه, یعنی ما الان باید مراجعه کنیم به شما و شش ماه تحت نظر باشیم بعد(ازشش ماه) عمل کنید؟!
  ۲_ هزینه ی عمل با بیمه تکمیلی چقدر میشه؟؟
  خیلی ممنون اگه جواب بدین.

  • admin گفت:

   سلام . خیر نیازی به گذشت 6 ماه نیست.
   میبایست قرنیه شما معاینه شود.
   هزینه با 50 درصد تخفیف 219000 تومانست و برای بیمه تکمیلی معرفینامه معتبر داده میشود.

 45. کمند افسری گفت:

  سلام من یه خانوم 46 ساله هستم و چشمم هم نزدیک بین و هم دوربینه ، میشه جفتشو باهم لیزیک کرد؟ هزینش چقدر میشه؟

 46. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید این قیمتی که برای لیزیک هر دو چشم گفتید آیا دفترچه درمانی هم تاثیری داره یا خیر؟

 47. Ghazal گفت:

  ببخشید برای چه سنی مناسبه عمل

 48. ناشناس گفت:

  سلام وقتتون بخير
  من شماره چشمم ٢/٥٠هست اما از لنز استفاده ميكنم فك ميكنم مردمكم نازك شده ايا ميتونم عمل كنم؟

 49. ارمین گفت:

  سلام قبل هر چیز تشکر کنم بابت حس مسئولیت پذیری و پاسخگو بودنه شما که با حوصله ودقت پاسخگویه تمام دوستان بودید
  سوال بنده اینه که این مبلغی که شما فرمودید ۲۱۹۰۰۰۰تومان مبلغ صفر تا صد هزینه عمله؟یعنی از بدو ورود و معاینات اولیه تا ترخیص یا خیر هزینه های جانبیی هم به غیر از این مبلغ داره؟

  • admin گفت:

   سلام دوست عزیز. این قیمت تمام هزینه ها را بطور کامل همراه با عکس قرنیه از چشم دربر میگیرد. مگر اینکه چشمان شما مشکل خاصی داشته باشد که نیاز به خدمات درمانی جداگانه داشته باشد.

 50. داود ملکی گفت:

  سلام هزینه لیزیک هردو چشم چند تمام میکنه

  • admin گفت:

   هزینه ی عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ، برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه 2190000 تومان میباشد .

 51. احسان گفت:

  سلام. من 34 سالمه. حدود 12 سال قبل شماره چشم های من هر کدام 7 نزدیک بین بود و عمل لیزیک کردم و چشمام خوب شد. البته همون موقع کامل خوب نشد و الان بعد از این مدت ضعیف تر شده دوباره. شماره چشم چپ من 0.75 و با آستیکمات 0.75 هستش و شماره چشم راست هم 1 با آستیکمات 1. میخوام بدونم که آیا میشه دوباره هم این عمل را انجام داد که من مجبور نشم بعد از این مدت دوباره به عینک زدن برگردم؟ 2) مساله دیگه اینه که تضمین هست که شماره چشم من صفر بشه؟ یعنی مثل دفعه قبل نباشه که چشم من کمی ضعیف بمونه بعد از عمل؟ 3) آیا ممکنه اگه الان عمل کنم باز ده سال دیگه چشمام ضعیف بشه؟

  • admin گفت:

   سلام. برای لیزیک مجدد میبایست قرنیه شما معاینه شود تا از سلامت و ضخامت آن اطمینان یافت. اگر شرایط مناسب باشد بله میتوان عمل لازک را انجام داد . شایان ذکر است که تجهیزات امروزی بسیار متفاوت از تجهیزان 10 سال پیش است و دستگاه لیزر نوآوران پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه روز دنیاست و جراحان ما جناب دکتر مسیح هاشمی و ابوالقاسم مختاری از فوق تخصصان بسیار برجسته ی کشور و از اساتید برجسته دانشگاه های ایران میباشند که کیفیت عمل را تضمین میکنند . ما امیدواریم شرایط چشمان شما مناسب عمل لازک باشد که بتوانید دوباره سوی چشمان خود را در بهترین حالت ممکن خود بدست بیاورید.

 52. رضا گفت:

  سلام وقت برای عمل باید چطور بگیریم.
  هزینه با دفترچه نیروهای مسلح چند میشه

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   شماره ی خود را در فیلد تخفیف سایت در ابتدای همین صفحه و یا در همین مکان کامنت ها ثبت کنید تا همکاران برای معاینه و تعیین وقت عمل با شما تماس بگیرند.
   هزینه ی عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ، برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه 2190000 تومان میباشد .

 53. shahryar گفت:

  با عرض سلام من چشمام ضعف دید دارن هر کدوم ۱نمره هزینه عملشون چقدر میشه و آیا نوبت عمل تو میرسه ؟؟؟

  • admin گفت:

   سلام. هزینه عمل برای نمره های مختلف چشم تغییری نمیکند. هزینه عمل لیزیک و لازک در نوآوران دارای 50 درصد تخفیف بوده و قیمت برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه 2190000 تومان میباشد. همکاران ما با شما برای تعیین وقت عمل تماس میگیرند.

 54. علی گفت:

  سلام وقت بخیر
  اگه شماره رو وارد کنیم تقریبا چند روز طول میکشه تا عمل انجام بشه؟

 55. زهرا گفت:

  سلام یکی ازچشمام5ودیگری3وآستیگمات هستن ممکنه بفرماییدهزینه عمل لیزیک چقدرمیشه وامکان برگشتش هست یاخیر؟

  • admin گفت:

   سلام. قیمت عمل لیزیک در این کلینیک با 50 درصد تخفیف 2190000 تومان برای هردو چشم میباشد. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 56. علی گفت:

  سلام هزینه لیزیک در یک چشم چقدره؟

  • admin گفت:

   سلام. هزینه ی عمل در این کلینیک با 50 درصد تخفیف برای هردوچشم بهمراه عکس از قرنیه با قیمت 2190000 تومان میباشد .

 57. جلیل طارمی گفت:

  سلام من دوبار در سال‌های 84و85عمل لیزیک انجام دادم ودر هر دوبار بیناییم برگشته یعنی دوباره ضعیف تر شده است ونمرات چشام هرکدام از 10 بالاتر است وبعد از آن دوباره از عینک استفاده می کنم سوالم اینکه باید چه عملی روچشام انجام بشه تا دیدم خوب بشه؟ توضیح اینکه اگر دکتر تبریزی را اگر در قزوین بشناسید 5سال پیش به ایشون نشون دادم گفتند که چرا به این چشم عمل لیزیک کردی؟ ومن از روی ناراحتی دیگر دلیلش را ازایشان نپرسیدم. باتشکر از زحمات شما ممنون میشم اگر جواب بدهید.

  • admin گفت:

   سلام. کاشت لنز دائم برگشت ندارد ،اما باید معاینه شوید تا مشخص بشود قابل عمل هستید یا نه.

 58. ناشناس گفت:

  آیا بعد از عمل میتونیم کار های سنگین مثل بدنسازی انجام بدیم واینکه صعف بینایی ممکنه دوباره به سراغ ما بیاد

  • admin گفت:

   سلام. پس از گذشت سه ماه که بافت چشم کاملا ترمیم شد میتوانید ورزش را از سر بگیرید. درصد بازگشت نمره چشم به عواملی بستگی دارد که با معاینه چشم مشخص میشود.

 59. ابوالفضل گفت:

  سلام ایا برای عمل لیزیک فصل خاصی مناسب هست

 60. رحیم گفت:

  سلام. بنده شهرستانی هستم آیا مدتی بعد از عمل ..برای بازدید از چشمها دوبار ه باید به دکتر مراجعه کرد تا بهبودی مارک چک کنه یا خیر بازدید لازم نیست !؟

  • admin گفت:

   سلام. 4 روز بعد از عمل یک معاینه لازم برای چشمها جهت برداشتن لنز پانسمان دارید. اما میتوانید برای انجام آن اگر برایتان سفر مجدد مقدور نیست در همان شهر خود نزد یک کتخصص چشم اقدام نمایید.

 61. فرزین گفت:

  بنده درطول دوسال از دید ۱۰/۱۰ هر دوچشمم ۵/۱۰ شده اند و نمره چشمم آستیگمات یک میباشد و مجبور ب استفاده از عینک شده ام.میخواهم عمل جراحی انجام دهم.هزینه عمل بنده چقدر میشود؟؟

  • admin گفت:

   سلام جناب خانلو.
   هزینه عمل لیزیک برای تمام نمره های چشم ثابت میباشد. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران بری هر دو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50 درصد تخفیف 2190000 تومان میباشد.

 62. اسی گفت:

  سلام شما با بیمه سروکار دارین یا نه

  • admin گفت:

   با عرض سلام. خیر. اما برای بیمه ی تکمیلی شما فاکتور معتبر صادر میگردد. بدون بیمه هزینه عمل در کلینیک ما 2190000 تومان میباشد.

 63. فاطمه گفت:

  سلام.شماره ی چشم من هر کدوم۶_ هست آیا مشکلی بابت عمل وجود نداره؟تو یک سال اخیرم ثابت مونده.واینکه هزینه الان عمل هم همون دومیلیون هست؟من کرمانشاه هستم اگر بخوام عمل کنم باید کی هماهنگی انجام بشه.؟ممنون

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   مشکلی بابت عمل نیست ولی ابتدا میبایست قرنیه چشمان شما معاینه شود. برای شما که در شهرستان سکونت دارید ترتیبی اتخاذ میشود تا معاینه و عمل در یکروز انجام شود. بله هزینه عمل 2190000 تومان میباشد. اگر شماره تماس برای ما بگذارید همکاران برای تعیین وقت با شما تماس میگیرند و چنانچه مایلید خود با شماره 02144457285 داخلی 5 با همکاران ما تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.