عمل لیزیک چشم | عمل لازک چشم

هزینه عمل لیزیک

هزینه عمل لیزیک چشم در سال 98 چقدر است؟


شاید یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین عمل لیزیک ، هزینه عمل لیزیک میباشد. متاسفانه قیمت بالای لیزیک ، اغلب داوطلبان را از انجام این عمل منصرف میکند. اما ما در چشم پزشکی نوآوران هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در سال 98 را با 50 درصد تخفیف ، به نصف قیمت معمول در ایران رسانده ایم ؛ اما همچنان اولویت اول ما انجام عمل لیزر چشم با بالاترین کیفیت در ایران است. در کلینیک نوآوران ، عمل ليزيك و لازك با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اکسایمر فعلی در جهان ، انجام شده و جراحان در این چشم پزشکی از بهترین متخصصین جراح چشم در ایران بوده که همه عضو هیات علمی دانشگاه و از روسای کلینیک های بزرگ تخصصی در تهران میباشند. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در کلینیک نوآوران تماس بگیرید .


حضور دوست هنرمند ما جناب آقای امیر محمد زند در کلینیک نوآوران
و رضایت ایشان از قیمت های فوق العاده عالی عمل های لیزیک و لازک در این کلینیک

قیمت عمل لیزیک و لازک و PRK در چشم پزشکی نوآوران


قیمت عمل لیزیک و لازک و PRK در کلینیک های مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد . گاهی پزشکان هزینه های مختلفی را در پیرامون جراحی لیزر چشم میگنجانند . گاهی قیمتی که توسط کلینیک ها به شما ارائه میشود تنها برای یک چشم مد نظر قرار گرفته است. شما میبایست به این مورد دقت کافی داشته باشید و در این گونه مواقع هزینه ی ارائه شده را برای هردو چشم خود در نظر بگیرید . یعنی میبایست آنرا دو برابر کنید تا قیمت واقعی عمل لیزر در آن کلینیک را بدست آورید .

در نوآروان قیمت ارائه شده و تخفیف برای عمل لیزیک ، برای هر دو چشم شماست که این قیمت در ایران بی سابقه و منحصر بفرد میباشد. در ضمن ما هزینه ی عکس قرنیه را هم در همان هزینه ی عمل لیزیک پوشش داده ایم که این نیز هدیه ای از سوی ما به شما مراجعین محترم میباشد.

ما در چشم پزشکی نوآوران توانستیم هزینه ی عمل لیزیک در سال 98 را با کمترین قیمت در ایران عرضه کنیم تا تعداد بیشتری از هموطنان عزیز مان بتوانند از این فرصت بسیار عالی و استثنایی برای بازیافتن بینایی خود بدون عینک استفاده کنند . و امسال هم مفتخریم همین تخفیف های ویژه را در ایران به هموطنان عزیز عرضه کنیم.جدید ترین تکنولوژی لیزر جهان در کلینیک نوآوران

استفاده از جدیدترین تکنولوژی لیزر در جراحی چشم از جمله افتخارات چشم پزشکی نوآوران میباشد.اما ما آنرا در هزینه های خود نگنجانده ایم. یعنی استفاده از مدرن ترین دستگاه لیزر دنیا در کلینیک نوآوران ، باعث آن نشد که ما هزینه ی عمل لیزیک و لازک در سال 1398 را بالا ببریم . عمل لیزیک در این چشم پزشکی با تمام معاینات جانبی ، به نصف قیمت و با 50 درصد تخفیف ویژه انجام میشود .

دستگاه اگزایمر لیزر مدل EX500 ازکمپانی شناخته شده Wavelight زیر مجموعه کمپانی Alcon قادر است:
نزدیک بینی را تا ۱۴- ، دوربینی را تا ۶+ ، و آستیگماتیسم را از ۶- تا ۶+ ، با سرعت و کیفیت بسیار بالا درمان نماید. سرعت بالای این لیزر که قادر است هر دیوپتر نزدیک بینی را در 1.4 ثانیه تراش دهد، باعث راحتی عمل برای جراح و بیمار می گردد. دقت بالای پرتوهای این لیزر، منجر به تراش قرنیه با کیفیت بسیار بالا و ایجاد سطحی بسیار صاف می گردد.سرعت این دستگاه لیزیک چشم 1050 است و اگر در حین عمل بیمار چشم خود را حرکت دهد لیزر می‌تواند چشم بیمار را دنبال کند و حتی اگر بیمار سر خود را حرکت دهد عملکرد لیزر متوقف می‌شود. این در حالی است که در برخی لیزر‌ها این امکان ویژه وجود ندارد. یکی از دیگر ویژگی‌های این دستگاه آن است که این لیزر نقطه‌ای عمل می‌کند و می‌تواند بر اساس "نقشه چشم فرد" عیوب انکساری شامل نزدیک‌بینی و دوربینی و آستیگماتیسم را اصلاح نماید .


با تجهیزات ما بیشتر آشنا شوید

عواملی که در کلینیک ها بر قیمت لیزیک و لازک تاثیرگذارند

همانطور که گفته شد قیمت لیزیک در کلینیک های مختلف به عوامل مختلفی بستگی دارد . با این حال، قیمت واقعی که برای جراحی لیزیک پرداخت می کنید بستگی به بسیاری از عوامل، از جمله تجربه و شهرت جراح و نوع فن آوری مورد استفاده برای درمان شما دارد. هدف ما اینست که همه ی این عوامل گران کننده را از میان برداشته و این عمل را با کمترین قیمت ممکن به هموطنان عزیز عرضه کنیم.

برخی از جراحان چشم نیز برای ارائه ی قیمت لیزیک ، حد نهایی عمل ، یا به بیانی دیگر تمام روشهای مختلف عمل لیزر چشم را در نظر میگیرند. به عبارت دیگر، در این کلینیک ها تکنولوژی پیشرفته ای مانند استفاده از لیزر فمتوثانیه (فمتو لیزیک) ، به طور جداگانه به عنوان "روش های اضافی" به هزینه جراحی پایه لیزیک شما اضافه می شود! یعنی در اینگونه کلینیک های جراحی ، برای موارد استثناء هزینه های محتمل را هم در قیمت عمل لیزر میگنجانند ، که این کار منجر به روند بشدت صعودی هزینه عمل لیزیک میشود. ما این هزینه ی اضافی را نیز در نوآوران حذف نموده ایم . (چنانچه مراجعه کننده ای درخواست این عمل های پیشرفته ی اضافی را بکند ، هزینه ها جداگانه برای ایشان در نظر گرفته میشود.)قیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
هزینه عمل لیزیک چشم آستیگمات چقدر است؟

اشتباه رایجی وجود دارد که برخی گمان میکنند عمل لیزیک برای چشم های آستیگمات ممکن نمیباشد. باید گفت اینطور نیست. اگر چشمان شما دچار قوز قرنیه شدید نباشند ، عمل لیزیک و لازک برای چشمان آستیگمات هم امکانپذیر بوده و در بازه ی نمره های 0.5 تا 6 دیوپتر برای هر چشم قابل انجام میباشد. قیمت عمل لیزیک برای چشم های آستیگمات هیچ تفاوتی با قیمت لیزیک برای چشمان دچار نزدیک بینی یا دوربینی ندارد و با همان قیمت انجام میشود. در واقع نمره ی چشم شما تاثیری بر قیمت لیزیک و لازک ندارد.

قیمت عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات هم در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه بوده و شما میتوانید از این فرصت فوق العاده استفاده کرده و دید چشمان خود را کاملا بهبود ببخشید.
آیا قیمت های ارزان نیز برای عمل لیزیک موجود است؟


بله . در کلینیک نوآوران عمل لیزر چشم (لازک) برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه ، با کیفیت بالا و پیشرفته ترین دستگاهها و با 50 درصد تخفیف با قیمت فوق العاده ارزان انجام میشود .

اما در مورد کلینیک های دیگر ممکن است تخفیفها به دلایل مختلف باشند:

• ممکن است در یک کلینیک قیمت پایین لیزیک فقط برای اصلاح نزدیک بینی خفیف باشد. اگر شما دچار دوربینی، آستیگماتیسم یا مبتلا به مقیاس متوسط یا بیشتری از نزدیک بینی هستید، ممکن است در خیلی از مراکز هزینه لیزیک به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت تبلیغ شده باشد که بایست بدان توجه کنید.

• ممکن است قیمت پیشنهادی یک کلینیک ، تمام هزینه ها را پوشش ندهد. به عنوان مثال، شما ممکن است فقط تعداد محدودی از معاینات را تجربه کرده باشید و اگر مشکلی وجود داشته باشد، مراقبتهای اضافی بعد از جراحی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. همچنین ممکن است هزینه های جراحیِ "افزایش قدرت لیزیک" ، درمان مجدد و موارد دیگر گنجانده نشده باشد و حتی ممکن است برای مشاوره اولیه شما هزینه دریافت گردد.

• ممکن است روش لیزیک با تکنولوژی قدیمی تر انجام شود. این لزوما بد نیست، اما تکنولوژی های جدیدتر امکان جراحی دقیق تر لیزیک را با کمترین خطر عوارض ارائه می دهند. به عنوان مثال ممکن است از لیزیک فمتوثانیه جهت درمان استفاده نگردد. در کلینیک نوآوران عمل لازک با پیشرفته ترین دستگاه فعلی موجود در جهان انجام میشود. میتوانید اطلاعات کامل در مورد تجهیزات ما را مطالعه نمایید .

اگر از لیزیک به علت کم هزینه بودن آن استفاده می کنید، مطمئن شوید که نقل قول نوشته شده ، همه چیز را در پیشنهاد ارائه شده جای داده باشد . قبل از انجام عمل با پزشک متخصص در مورد تمام هزینه ها مشورت نمایید. در کلینیک نوآوران قیمت فوق العاده عمل لیزیک و لازک برای همه ی مراحل از معاینه تا عمل در نظر گرفته شده است.چگونگی کاهش هزینه جراحی لیزیک

روش هایی برای کاهش هزینه های لیزیک نیز وجود دارد.
گاهی برخی از سازمانها و یا کلینیک ها در مناسبتهایی خاص ، قیمت ویژه برای لیزیک و سایر جراحی ها را ارائه می دهند. نمونه هایی از این روش ها شامل تامین مالی دولتی ، پیشنهادات در زمان محدود و زمان بندی قیمت های ویژه است. چشم پزشکی نوآوران هم جدا از قیمت ارزانی که برای عمل لیزیک و عمل لازک خود ارائه میدهد ، گاهی در بازه های زمانی خاصی طرحهای فوق العاده با هدایای ویژه ارائه میدهد که برای مراجعه کنندگان فرصتی استثنایی محسوب میشود.

طبق اطلاعات موجود در سال گذشته ، 41 درصد از جراحان چشم در جهان ، برنامه های پرداخت مالی و پرداخت ویژه را برای بیماران خود فراهم نموده اند.

توجه داشته باشید که برخی از کارفرمایان بزرگ ، برنامه های بهداشتی یارانه ای را تدارک میبینند که حداقل بخشی از هزینه های لیزیک را برای کارمندان خود پوشش می دهد. اگر برای یک شرکت بزرگ کار می کنید، از مزایای احتمالی که ممکن است شامل موارد جراحی اصلاح بینایی نیز باشد اطلاع حاصل کنید.

همچنین اگر شما در ارتش مشغول به کار هستید، ممکن است جراحی لیزیک و سایر گزینه های جراحی اصلاح بینایی به صورت ارزانتر در دسترس شما باشد. واجد شرایط بودن شما به وضعیت چشمتان بستگی دارد.

آیا بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی عمل لیزیک و لازک را پوشش میدهد؟

برخی ادارات بیمه ، مانند تامین اجتماعی ، هزینه های مربوط به جراحی ليزيك چشم را پوشش نمی دهند، زیرا این جراحی را از نظر پزشکی غیر ضروری می دانند. با این حال بعضی از کارفرمایان با یک مرکز لیزری (یا مرکز جراحی انکساری) برای تعیین قیمت های ویژه قراردادهایی وضع مینمایند. اگر شما دارای بیمه های تکمیلی باشید ، چنانچه در تعهدات بیمه ی ثانویه ی خود این موضوع درج شده باشد ، معمولا بیمه هزینه ی عمل لیزیک شما را چنانچه مجموع نمرات دوچشم شما به 6 دیوپتر برسد میپردازد.


آیا قیمت ارزان عمل لیزیک همیشه معیار مناسبی برای انتخاب مرکز چشم پزشکی است؟


ممکن است وسوسه شوید و یک جراح را فقط بر اساس هزینه اعلام شده انتخاب نمایید، اما ممکن است نتایج مناسبی در انتظار شما نباشد. درباره ی مرکز درمانی تحقیق نمایید . از پیشرفته بودن تجهیزات آن و تخصص کادر پزشکی آن مطمئن شوید. بهتر است جراح مناسب و با تجربه ای را انتخاب نموده و با تامین هزینه های جراحی با روش های موجود ، نتایج قابل قبولی برای بینایی خود انتخاب نمایید. کادر پزشکی نوآوران از متخصصین برجسته ی ایران میباشد که بیشترین تجربه را در عمل جراحی لیزیک موفق در ایران دارا هستند.هدف ما در نوآوران اینست که قشر وسیع تری از هموطنان عزیزمان بتوانند عیوب انکساری چشم خود را درمان نمایند . رضایت مراجعه کنندگان به این کلینیک، همواره بالاترین پشتوانه و مشوق ما در ارائه ی خدمات روز افزون به هموطنان بوده و خواهد بود..

آیا هنوز ابهامات و سوالات و نگرانی هایی در مورد عمل لیزیک و لازک دارید ؟

بطور کلی جراحی لیزر چشم چیست ؟ آیا عوارضی دارد ؟ باید ها و نباید های قبل و بعد از عمل چیست ؟ آیا عمل لیزیک و یا لازک بیهوشی دارند ؟ آیا احتمال عارضه در عمل لیزیک وجود دارد؟ آیا بعد از لیزیک ممکن است چشم دوباره ضعیف شود ؟ سن مناسب برای لیزیک چیست ؟ آیا عمل لیزیک خونریزی و درد و سوزش دارد ؟ آیا روز بعد از لیزیک میتوان به سر کار رفت ؟ آیا اساسا هرکسی میتواند عمل لیزیک را انجام دهد ؟ ...

این سوال ها و ده ها سوال دیگر در مورد عمل لیزر چشم را در صفحه ی ویدئوهای آموزشی ما ببینید . دراین صفحه در قالب ویدئوهایی کوتاه ، پزشک ما به ده ها سوال شما پیرامون عمل لیزیک و لازک پاسخ داده تا ابهامات و سوالات شما برطرف شده و احیانا استرسها و نگرانی های بیمورد شما که اغلب بعلت ناآگاهی در مورد عمل لیزیک میباشند نیز برطرف گردند.

حتما از این صفحه و ویدئوهای آموزنده ی آن در مورد عمل لیزیک و لازک و PRK دیدن نمایید تا نگرانی ها و ابهامات شما از بین بروند .


ویدئوهای آموزشی در مورد لیزیک و لازک

.

414 دیدگاه ها

 1. علیرضا گفت:

  سلام. قیمت عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران چقدر است ؟

  • admin گفت:

   قیمت عمل لیزیک و لازک در نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومان میباشد.اما کیفیت کم نظیر وپزشکان متخصص ما بسیارمهم تراز50% تخفیف ماست.
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

   • رحیم گفت:

    باعرض سلام
    ۳۶ساله هستم
    من فقدیه چشم سمت چپ تنبلی داره ایا میشه
    درمان کردهزینه عمل چقدرمیشم .
    عمل هم زودانجام میشود.
    لطفا راهنمایی کنید.؟

    • admin گفت:

     سلام. دوست عزیز.
     اگر تنبی چشم شما مختصر باشد بله میشود. بایست معاینه شوید.
     هزینه عمل لیزیک دو چشم با 50 درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد.

     • حامد گفت:

      سلام وقت بخیر
      من دیابت نوع 1 دارم 6ساله
      الان 22سال سن دارم
      و عینک استفاده میکنم
      آیا میتونم لیزیک کنم؟؟؟

     • admin گفت:

      سلام اگر دیابت شما کنترل باشد مشکلی نیست باید معاینه شوید تا مشخص بشود قابل عمل هستید یا نه

     • عباس گفت:

      سلام
      من چشم راست ۴.۵ و چشم چپ ۶ آستیکماتیک هست
      امکان عمل برای من وجود داره؟
      از شهرستان میخوام بیام
      باتشکر

     • admin گفت:

      سلام. اگر ضخامت قرنیه شما مناسب باشد تا 6 نمره میتوان آستیگمات را در کلینیک نوآوران اصلاح نمود.

    • فاطمه گفت:

     سلام خسته نباشید، آیا دفترچه تامین اجتماعی،یا بیمه تکمیلی توی قیمت عمل تاثیری داره؟؟؟

     • admin گفت:

      سلام. متاسفانه تامین اجتماعی هزینه ای بابت لیزیک نمیپردازد. اما بیمه تکمیلی طبق شرایطی که بشما اعلام کرده این کار را انجام میدهد. و بعد از انجام عمل بشما گواهی معتبر بابت اخذ هزینه از بیمه تکمیلی داده میشود.

   • رحیم گفت:

    باعرض سلام
    ۳۶ساله هستم
    من فقدیه چشم سمت چپ تنبلی داره ایا میشه
    درمان کردهزینه عمل چقدرمیشم .
    عمل هم زودانجام میشود.

    • admin گفت:

     سلام. اگر تنبلی چشم شما شدید نباشد بله میتواند. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومان میباشد. عمل بسیار زود تر از آنچه فکر میکنید انجام میشود.

     • آیدا مرادی گفت:

      سلام من چشمام تار مبینه هزینه چشم من چقدر میشه من مشهدم ۱۷ سالمه

     • admin گفت:

      با عرض سلام.

      هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومان میباشد.کیفیت کم نظیرما بسیارمهم تر از50% تخفیف ما میباشد.

     • Mohammad گفت:

      یعنی قیمت 2تا چشم من که نمره چشام 2هست میشه دومیلیون سیصدونودهزار تومن؟یا بیشتره؟

     • admin گفت:

      سلام. بله . قیمت لیزیک بری هردو چشم شما همراه با عکس از قرنیه 2,390,000 تومان میباشد. نمره چشم در قیمت عمل تاثیری ندارد. قیمت قطره ها ی اشک مصنوعی متفاوت و متغیر است.

     • Ahmad گفت:

      سلام من 19 سالمه می خوام چشمامو لزر کنم اما اوضاع مالیم مناسب نیست دفتر چه بیمه سربازی هم قبول میکنید که از هزینه هاش کم بشه

     • admin گفت:

      سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

    • امیر گفت:

     سلام
     الان زنگ بزنم کی نوبتم میشه؟

   • رحیم گفت:

    باعرض سلام
    ۳۶ساله هستم
    من فقدیه چشم سمت چپ تنبلی داره ایا میشه

    عمل هم زودانجام میشود.

    • admin گفت:

     سلام. اگر تنبلی چشم شدید نباشد بله میتوان. عمل بسیار زودتر و بسیار راحت تر از آنچه که تصور کنید انجام میشود. شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس و تخفیف در ابتدای این صفحه وارد کنید و یا شماره تماسی در کامنت بگذارید تا همکاران ما برای نوبت دهی برای شما اقدام کنند.

   • ناشناس گفت:

    سلام من میخوام چشم عمل کنم سن ۲۵ بینایی چشم خیلی پایین هست میخوام قیمت کلی چقد میشه

    • admin گفت:

     با عرض سلام خدمت شما
     هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومان میباشد.کیفیت کم نظیرما بسیارمهم تر از50% تخفیف ما میباشد.

   • ثریا نصیری گفت:

    سلام من ۳۴سالمه شماره چشم چپ ۸ و چشم راست ۷ هردو چشم استیکمات ۲ بنظرتون میشه عمل کنم و هزینه عملم چقدره؟؟؟؟

    • admin گفت:

     سلام خدمت شما.
     چرا که نه ؟ اگر در معاینه قرنیه شما ضخامت کافی را داشته باشد میتوانید عمل نمایید. برای مشاوره ی کامل تر با شماره 02144457285 تماس بگیرید و یا شماره ای برای تماس همکاران ما برایمان ارسال نمایید تا با شما تماس گرفته شود. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

   • ناشناس گفت:

    آدرس نو آوران کجاست؟

    • admin گفت:

     با سلام.
     آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
     ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
     پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
     خط ویژه :02144457285

   • سیاوش گفت:

    سلام اگه نمره چشم تثبیت نباشه. چاره چیه؟؟؟

    • admin گفت:

     سلام. اگر زیر ۲۵سال هستید بهتر است صبر کنید
     اگر بالای ۲۵ سال باید معاینه شوید تا مشخص شود علت چیست

  • اکرم گفت:

   سلام من چشمم باید عمل لنز داخل چشمی کنم میشه بگیدهزینه اش چقدرراهه؟

   ؟

 2. ناشناس گفت:

  سلام پیامک رو کجا بفرستیم؟

  • admin گفت:

   برای ارسال پیامک میتوانید شماره خود را در باکس ابتدایی صفحه ی لیزیک در سایت وارد نمایید. با سپاس.

  • ناشناس گفت:

   سلام هردو چشم من منفی ۴ هست جدیدن نزدیک بینم هم ظعیف شده هزینه عملم

   چقدر می باشد

   • admin گفت:

    باعرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با احتساب 50 درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد .

   • حمزه گفت:

    سلام
    خسته نباشید
    با بیمه آتیه سازان قرارداد دارید؟برای معاینه باید بیایم تهران؟در مشهد دفتر ندارید؟

    • admin گفت:

     سلام خدمت شما.
     به شما بعد از عمل معرفینامه جهت اخذ مبلغ پرداختی از بیمه تکمیلی تان داده خواهد شد. شما میتوانید برای معاینه و عمل در یکروز به تهران تشریف بیاورید . همچنین میتوانید عکس قرنیه خود را در شهر خود تهیه نموده و برای ما در شماره 09122210186 واتساپ نمایید و مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

    • زهرا گفت:

     سلام من میخوام چشمانمو لیزیک کنم امابیماریی روماتیسم پوستی دارم ازنوع اسکلرودرمی میشه؟

  • ناشناس گفت:

   سلام
   من 53سالمه هر دو چشمام آستيگمات و نزدیک بینی دارند آیا برای درمان سن هم فاکتور محسوب ميشه و آیا ميشه هر دو مورد را همزمان عمل کرد اگه بشه عمل کرد هزینه چندمیشه ممنون

   • admin گفت:

    سلام. البته سن جهت نداشتن پیرچشمی عامل مهمیست. چشمانتان میبایست معاینه شود. با عمل لازک هم آستیگمات شما درمان میشود و هم نزدیک بینی . هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد.

  • مجید گفت:

   سلام، شماره چشم من، 1،75 و25، 2 است، سن هم46سال ولی بیماری خاصی ندارم و بیماری چشمی هم خیر، راهنمایی میفرمایید؟

   • admin گفت:

    سلام. در صورت داشتن ضخامت کافی قرنیه ، میتوانید عمل انجام دهید. همکاران ما جهت تعیین وقت معاینه با شما تماس میگیرند.

 3. آرش گفت:

  سلام
  در کلینیک شما عمل جراحی کاشت لنز برای شماره های بالا انجام میشه؟
  لطفا در صورت امکان لیست پزشکای مرکزتون رو ارائه میدید؟

  • admin گفت:

   با سلام خدمت شما . بله در این مرکز چشم پزشکی عمل کاشت لنز هم توسط متخصصین برجسته ی چشم ایران جناب دکتر مسیح هاشمی و دکتر ابوالقاسم مختاری انجام میشود. با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 4. آتنا گفت:

  پس قیمتش کجاست همش زده ۵۰ درصد تخفیف

  • admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما
   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.کیفیت کم نظیرما بسیارمهم تر از50% تخفیف ما میباشد.

 5. زانیارقادری گفت:

  سلام در تاریخ 97/12/1 هزینه عمل چقدر است اگر هردوچشم 9درصد ضعیف و دارای اگسیمات باشند؟؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما
   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.کیفیت کم نظیرما بسیارمهم تر از50% تخفیف ما میباشد.

   • Mona گفت:

    سلام خسته نباشید .من چشمام یکیش شماره۳ ونیم و یکیش ۴ هستش.ایا تامین اجتماعی هزینه هم قبول میکند.یا ازاد حساب میشود

    • admin گفت:

     سلام. مناسفانه تامین اجتماعی هزینه لیزیک را متقبل نمیشود. اما شما میتوانید از تخفیفهای عالی نوآوران و از هدایای ویژه ی آن جهت تامین بودجه ی عمل لیزیک خود استفاده کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 6. روح اله گفت:

  سلام من چشمام ۳/۵ضعیف اند هزینه عمل لیزینک چقدر است ؟؟؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما
   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.کیفیت کم نظیرما بسیارمهم تر از50% تخفیف ما میباشد.

   • مربم گفت:

    سلام. فمتو لیزیک هم انجام میدید؟؟

    • admin گفت:

     سلام خدمت شما. بله . عمل فمتو لیزیک در نوآوران توسط فوق تخصص جراحی چشم انجام میشود. با همکاران ما تماس بگیرید تا بشما در این رابطه مشاوره رایگان داده شود.

     • ناشناس گفت:

      سلام درجه چشم من 1.75ویکیش 2هست شرکت میرم میخواستم ببینم چند روز بلید استراحت کنم چقدر زمان میخواد وهزینش چقذر میشه

     • admin گفت:

      سلام. 4 الی 7 روز کافیست. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد.

  • بهاره گفت:

   سلام ببخشید با دفترچه تامین اجتماعی چقدر در میاد هزینه لازک؟ آدرس کجاست؟

   • admin گفت:

    سلام . قیمت عمل لیزیک و لازک در چشم پزشکی نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد . تامین اجتماعی هزنیه عمل لیزیک را نمیپردازد .
    آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
    ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
    پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
    خط ویژه :02144457285

 7. Rezaee گفت:

  سلام من چند سالِ كه از لنز استفاده ميكنم آيا ميتونم عمل كنم؟
  و اينكه هزينه چشمي كه استيگماتِ فرقي ميكنه؟
  ممنون🙏🏻

  • admin گفت:

   سلام. بله میتوانید عمل کنید . منتهی بعد از معاینه و قطعی شدن سلامت و ضخامت قرنیه ، حداقل یک هفته قبل از عمل لیزیک نبایست از لنز استفاده کنید.
   هزینه ی لیزیک و لازک برای چشمهای آستیگمات هیچ تفاوتی با نمره های دیگر ندارد.

 8. Aref گفت:

  سلام خسته نباشید چشم راست من ۱ هست و چپم هم ۷۵ صدم استیگمات هستن آیا می تونم عملشون کنم یا نه

  • admin گفت:

   با عرض سلام. البته نمره ی چشمان شما برای لیزیک مناسب است . اما میبایست قرنیه چشمان شما توسط متخصصین چشم بررسی و معاینه شود تا بتوان به سوال شما پاسخ دقیق داد. همکراان ما باشما تماس خواهند گرفت.

 9. mdgh گفت:

  با سلام با بیمه تامین اجتماعی هزینه اش کم میشود یا رایگان؟

  • admin گفت:

   سلام. متاسفانه بیمه تامین اجتماعی برای لیزیک هزینه ای نمیپردازد. اما شما میتوانید از تخفیف 50 درصدی ما استفاده کنید.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 10. پویا گفت:

  سلام ببخشید نمره چشم راستم۶ و چشم چپم۵ درصده
  میشه بگید قیمت تمام شده ش چقد میشه و آیا تو استان کرمانشاه میتونم عمل کنم؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   همکاران ما با شما تماس میگیرند و ترتیبی اتخاذ خواهد شد تا در یک روز که به تهران تشریف می آورید تمام کارهای شما از معاینه تا عمل انجام شود.

   • فردین گفت:

    سلام از سایت خوبتون من چشمم هردوش 1.25هست و اینکه 0.5آستیاماگ دارم آیا میشه با عمل لزیک دیگ عینک نزنم آیاامکان داره و آدرس تون کجاس

    • admin گفت:

     سلام خدمت شما.
     اگر قرنیه شما ضخامت کافی داشته باشد بله. آدرس ما : تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00 .
     خط ویژه :02144457285

  • ناشناس گفت:

   سلام ببخشید من چشمم را یک بارعمل لیزیک کردم ۱۵سال پیش دوباره برگشته ایامیشوددوباره عمل کرد ۳۴سالمه شماره چشمم سمت چپ ۹هست سمت راست ۲ است

   • admin گفت:

    سلام. اگر قرنیه شما ضخامت کافی را داشته باشد بله. بایست معاینه شوید. با ما تماس بگیرید.
    امکان حضوری همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 16 الی 20
    آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
    ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
    پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
    خط ویژه :02144457285

   • پریسا گفت:

    بنظر من صبر کنید تا لنزهای جدید بیونیکی وارد ایران بشه و عمل کنید . با اون لنزها دید سه برابر پیدا خواهید کرد که بازگشت هم نداره … تحقیق کنید از اینترنت

 11. پویا گفت:

  سلام
  ببخشید نمره چشم راستم۶درصدو چشم چپم ۵درصده
  میشه بگید قیمت تمام شده ش چقد میشه
  ؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 12. عبدالرسول طائی گفت:

  سلام بی زحمت یه نوبت عمل میخواستم بنده شهرستانی هستم و نوبت رو دقیق میخواستم.

 13. فاطمه گفت:

  سلام من هردو چشمم ۲/۵ دوربین ضعیف هستن .. میشه هزینه عمل لیزیک رو بگید

  • admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 14. هاشم گفت:

  سلام هزینه عمل لازک و لیزیک سال ۹۸ چقدر هست

  • admin گفت:

   باعرض سلام.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 15. A گفت:

  سلام کسی هست عمل کرده باشه در این مرکز؟

 16. الهام گفت:

  سلام خسته نباشیدمیخواستم بدونم بیمه تکمیلی داناتهت پوشش عمل لیزیک هست؟؟نمره چشمام سمت راست ۲/۲۵ونمره چشمای چپ۲/۷۵

  • admin گفت:

   سلام. کلینیک نوآوران با بیمه تکمیلی شما قرارداد ندارد ، اما بعد از عمل به شما معرفی نامه ی معتبر برای ارائه به بیمه ی تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را استرداد کنید. لازم به تذکر است که عمل لیزیک در این کلینیک بصورت عادی با 50 درصد تخفیف و تنها با پرداخت 2190000 تومان انحام میشود که در صورت داشتن قرارداد با بیمه تکمیلی و داشتن شرایط و ضوابط مربوط با تعهدات بیمه تان میتوانید این هزینه را از بیمه ی خود دریافت کنید.

  • فاطمه وفایی گفت:

   سلام.چشم راستم ۱۰وچشم چپم ۱۱عمل میشه کرد وقیمتش چنده؟؟

   • admin گفت:

    سلام. قیمت عمل لیزیک در این کلینیک با 50 درصد تخفیف 2190000 تومان برای هردو چشم میباشد. شماره تماس خود را وارد کنید تا همکاران برای تعیین وقت معاینه با شما تماس بگیرند.

 17. N گفت:

  سلام خسته نباشید ، شماره چشم هام ۱ هست هزینه عمل در همین تارسخ چقدر میشه؟

 18. اینانلو گفت:

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم که برای عمل لیزیک چشم شرایط سنی خاصی دارد بنده 43 ساله هستم میخواستم بدونم میتونم عمل prk انجام بدم .

  • admin گفت:

   با سلام. شرایط عمل لیزیک بدین شرح است:

   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   اما برای مشاوره ی دقیق تر همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت.

 19. احمدی گفت:

  سلام میخواستم ببینم عمل لیزیک یالازیک برای نزدیک بین وپیرچشمی هم انجام میشه و مدوم مورد مناسب تره لازیک یا لیزیک و هزینه اش چقدر میشه متشکرم

  • admin گفت:

   سلام. عمل لیزیک و لازک هردو برای چشمهای نزدیک بین انجام میشوند . اما برای پیرجشمی خیر. اگر در معاینه قرنیه شما سالم تشخیص داده شود بنابر چشم شما نوع عمل پیشنهاد میگردد.
   قیمت عمل لیزیک در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف در اردیبهشت 1398 معادل 2190000 تومان میباشد.

 20. M گفت:

  سلام،ببخشید من نمره چشمام راست ۶ و چپ ۸/۲۵ هستش و تقریبا ۱۵ درصد هم آستیگمات . می‌خواستم بدونم میشه لیزک کنم یا نه. ‌‌‌ و اینکه مناسب ترین سن برای این کار چه سنی هست؟؟

  • admin گفت:

   سلام. شرایط عمل لیزیک بدین شرح است:

   ۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حد اکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد. (حداکثر ۵۵ سال)
   ۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته یعنی حداکثر بیش از ۰. ۵ دیوپتر تغییر نکرده باشد.
   ۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
   ۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   ۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   ۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

   اما برای مشاوره ی دقیق تر با همکاران ما باشماره 02144457285 داخلی 5 تماس بگیرید.

 21. مهراد گفت:

  سلام ببخشید با عمل لازک رنگ چشم تغییر میکنه؟

 22. A.h گفت:

  باسلام ایا سن زیر ۱۸ که نمره چشم ثابت شده باشه عمل انجام میگیره آستیگمات

 23. Ali گفت:

  اگه دوتا چشات شمارش 5باشه قیمت لیزر چنده؟؟؟

  • admin گفت:

   با سلام . نمره چشم تاثیری در هزینه های عمل لیزیک ندارد.
   هزینه عمل لیزک و لازک در اردیبهشت ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان با 50 درصد تخفیف ویژه فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان میباشد.

 24. ناشناس گفت:

  سلام چشمام یکی دو نمره یکی دو نیم هزینه عمل به صورت ازاد چقدر میشه ممنون

  • admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزک و لازک در اردیبهشت ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان با 50 درصد تخفیف ویژه فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان میباشد

 25. نسترن رمضانی گفت:

  سلام.من متولد ۳۱تیر ۱۳۸۰ هستم میخواستم ببینم ایا مرداد امسال میتونم این عملو انجام بدم ؟؟

  • admin گفت:

   سلام خانم رمضانی . بله از لحاظ سنی میتوانید عمل کنید اما میبایست قرنیه چشمان شما معاینه شود تا ضخامت آن بررسی شود. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت .

 26. Nastaran_ramezani گفت:

  Salam.mn motevalede sale 1380 hastam va tir mahe emsal mishe 18 salam.mikhastam bebinam emsal mitonam in amal ro anjam bedam???

 27. علی رضا گفت:

  سلام چشم راست،من تا دو ماه پیش 12/10 بود،الان حدود 9/10 شده میخواستم بدونم با ليزيک ب دید اولش میتونه برگرده اگه آره ک وقت عمل میخواستم

 28. سجاد رشیدی بیوک بلاغ گفت:

  سلام خسته نباشید خواستم بپرسم میشه بیشتر تخفیف بدین من کارگرم بعد تو کرجم کلینیک دارید

  • admin گفت:

   سلام. کلینیک نوآوران فقط یک شعبه در تهران میدان پونک دارد . شما میتوانید با مراجعه به کلینیک قسمتی از هزینه را بصورت اقساطی با چک پرداخت کنید.

 29. محمد کرمی گفت:

  چشمای من ضعیف هستن ولی عینک نمیتونم نگاه دارم و نزدم ایا میتونم عمل کنم ایا ؟

  • admin گفت:

   سلام. عمل لیزیک هیچ گونه ارتباطی به استفاده و یا عدم استفاده از عینک ندارد. اگر قرنیه شما ضخامت و سلامت کافی را داشته باشد میتوانید این عمل را انجام دهید.

 30. ناشناس گفت:

  سلام من قوز قرنیه دارم و دوتا چشمام ۱.۷۵ هستن میخواستم ببینم امکان عمل رو دارم .؟ و اینکه اگه از بهزیستی نانه داشته باشیم هزینه عمل ممکنه کمتر بشه یا نه

  • admin گفت:

   سلام. اگر قوز قرنیه شدید نباشد میتوان عمل کرد. لطفا برای ما شماره تماس بگذارید تا با شما تماس بگیریم و در خصوص نامه بهزیستی هماهنگ کنیم.

 31. امین احراری گفت:

  سلام وقت بخیر از تقریبا چندروز نیاز هست برای عمل منتظر بود درکلینیک شما؟؟؟

 32. طاهری گفت:

  سلام کدوم منطقه از تهران هستین .ونمره چشم تاثیری درهزینه عمل ندار

  • admin گفت:

   آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

   نمره چشم تاثیری در قیمت ندارد.

 33. پیمان گفت:

  سلام من یک چشم ضعیف و یک چشم تنبل دارم آیا با لیزر می تونم جفتشو درمان کنم

 34. سجاد گفت:

  سلام من میخوام چشامو صفر کنم میشه بگید قیمت لازک چقدره که پول کم نیارم یعنی کامل با عکس و کاراش

  • admin گفت:

   هزینه عمل لیزک و لازک در خرداد ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

 35. امین گفت:

  سلام، من پیش پزشک رفتم و ایشون گفتن نمره چشمت ۷۵ هستش(دوربینم کمی تار شده) میخواستم بدونم امکان جراحی هست که خوب بشه؟

  • admin گفت:

   سلام. ان شالله که هست. بایست قرنیه چشمانتان معاینه شود .

   • حسین گفت:

    سلام آیا بعد از عمل باید تا چن ماه نور مستقیم نخورد به چشم؟

    • admin گفت:

     سلام. شاید در هفته اول نیاز به عینک دودی در منزل داشته باشید. بعد از آن فقط تا دو الی سه ماه نیاز به عینک دودی در آفتاب دارید. باز هم به چشمان شما بستگی دارد.

 36. عباسی گفت:

  سلام قبل عمل نیازبه بستری هست.. بعد عمل بلافاصله میشه کارهای روزمره رو انجام داد عوارضی هم دارد بعدا برای بینایی مشکلی پیش نمیاد..نیاز به همراه هست.زخمی هم ایجاد میشه که خیلی دردناک باشه

  • admin گفت:

   سلام. عمل لیزیک یک عمل سرپایی است که کلا 10 دقیقه طول میکشد . شما کاملا به هوش هستید و فقط چشمانتان توسط قطره بی حس میشود. جای هیچ گونه نگرانی نیست . یک همراه برای رانندگی کردن بسمت خانه بعد از عمل برای شما نیاز است چون خودتان تا چند روز نبایست رانندگی کنید. برای دیدن نظرات کسانی که در کلینیک نوآوران عمل کرده اند میتوانید صفحه ی رضایتمندی از نوآوران را ببینید و نیز برای آگاهی از عوارض عمل میتوانید صفحه ی عوارض لیزیک را مطالعه کنید.

 37. افسانه گفت:

  سلام امسال پول عمل لیزک چنده

  • admin گفت:

   سلام. فعلا با50 درصد تخفیف قیمت عمل لیزیک برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه 2190000 تومان میباشد.

 38. لیلا گفت:

  سلام اگه چشم مشکل دوبینی داشته باشه بر اثر ضربه به چشم لیزر موثر?فف

 39. پرویز گفت:

  باسلام دید چشم من در طول روز بلحاظ وضوح ودوبینی تغییر میکنه قند مختصر و فشارخون هم دارم.چشم راستم ابتدای آب مرواریدش هست و دوبینی و تاری دید در این سنت محسوس هستش.آیا با جراحی آب مروارید اصلاح میشه؟

  • admin گفت:

   سلام دوست گرامی . چشمان شما حتما میبایست توسط پزشک معاینه شود. پیشنهاد میکنیم تا روز های پنجشنبه برای ویزیت توسط دکتر مسیح هاشمی به مطب مراجعه کنید.

 40. پوریا گفت:

  سلام من 6 7 سال هست که منتظر بودم که چشمام به اندازه کافی ضعیف بشه که بتونم عمل کنم (وقتی 22 سالم بود بهم گفتن که نمره های پایین رو عمل نمیکنند دکتر ها) الان که دیگه 29 سالم هست رفتم پیش چشم پزشک و ایشون گفتن که ریسک عمل خیلی زیاده و ممکنه در اینده مشکل برام ایجاد بشه. لطفا اطلاعاتی در این زمینه هم میگذارید؟ چه مشکلاتی ممکن هست در اینده (10 15 سال) ایجاد بشه؟

 41. بهاره شهبازی گفت:

  سلام.هزینه عمل جراحی لیزینگ چشمها که در حال حال شماره چشمها ۷ میباشد کلا چقدر میشه با بیمه تامین اجتماعی

  • admin گفت:

   سلام. هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :
   هزینه عمل لیزک و لازک در اردیبهشت ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان با 50 درصد تخفیف ویژه فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان میباشد.
   تامین اجتماعی هزینه لیزیک را تقبل نمیکند.

 42. حیدری گفت:

  سلام لطفاآدرس کلینیک و نوبت رابفرمایید

  • admin گفت:

   امکان حضوری همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 16 الی 20
   آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

   همچنین میتوانید با ارسال شماره تماس خود در فیلد شماره تماس در ابتدای همین صفحه ، بصورت اتوماتیک از مطب وقت بگیرید تا همکاران ما باشما تماس بگیرند.

 43. poorya گفت:

  سلام
  من هم بیمه تکمیلی دارم و هم بیمه طلایی فرهنگیان، می خواستم بدونم با این بیمه ها قرار داد دارید؟ و اگه قرار داد دارید چه قدر از هزینه عمل رو این بیمه ها می دن؟
  خیلی ممنون

  • admin گفت:

   سلام. هزینه با 50 درصد تخفیف بدون بیمه تکمیلی 2390000 تومانست. برای بیمه تکمیلی شما معرفینامه صادر میشود.

 44. مهرشاد گفت:

  سلام
  دو تا سوال داشتم.
  ۱_ میگن شش ماه قبل از عمل نباید تغییر نمره چشم داشته باشه, یعنی ما الان باید مراجعه کنیم به شما و شش ماه تحت نظر باشیم بعد(ازشش ماه) عمل کنید؟!
  ۲_ هزینه ی عمل با بیمه تکمیلی چقدر میشه؟؟
  خیلی ممنون اگه جواب بدین.

  • admin گفت:

   سلام . خیر نیازی به گذشت 6 ماه نیست.
   میبایست قرنیه شما معاینه شود.
   هزینه با 50 درصد تخفیف 2390000 تومانست و برای بیمه تکمیلی معرفینامه معتبر داده میشود.

 45. کمند افسری گفت:

  سلام من یه خانوم 46 ساله هستم و چشمم هم نزدیک بین و هم دوربینه ، میشه جفتشو باهم لیزیک کرد؟ هزینش چقدر میشه؟

 46. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید این قیمتی که برای لیزیک هر دو چشم گفتید آیا دفترچه درمانی هم تاثیری داره یا خیر؟

 47. Ghazal گفت:

  ببخشید برای چه سنی مناسبه عمل

 48. ناشناس گفت:

  سلام وقتتون بخير
  من شماره چشمم ٢/٥٠هست اما از لنز استفاده ميكنم فك ميكنم مردمكم نازك شده ايا ميتونم عمل كنم؟

 49. ارمین گفت:

  سلام قبل هر چیز تشکر کنم بابت حس مسئولیت پذیری و پاسخگو بودنه شما که با حوصله ودقت پاسخگویه تمام دوستان بودید
  سوال بنده اینه که این مبلغی که شما فرمودید 2390000 تومان مبلغ صفر تا صد هزینه عمله؟یعنی از بدو ورود و معاینات اولیه تا ترخیص یا خیر هزینه های جانبیی هم به غیر از این مبلغ داره؟

  • admin گفت:

   سلام دوست عزیز. این قیمت تمام هزینه ها را بطور کامل همراه با عکس قرنیه از چشم دربر میگیرد. مگر اینکه چشمان شما مشکل خاصی داشته باشد که نیاز به خدمات درمانی جداگانه داشته باشد.

 50. داود ملکی گفت:

  سلام هزینه لیزیک هردو چشم چند تمام میکنه

  • admin گفت:

   هزینه ی عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ، برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه 2390000 تومان میباشد .

 51. احسان گفت:

  سلام. من 34 سالمه. حدود 12 سال قبل شماره چشم های من هر کدام 7 نزدیک بین بود و عمل لیزیک کردم و چشمام خوب شد. البته همون موقع کامل خوب نشد و الان بعد از این مدت ضعیف تر شده دوباره. شماره چشم چپ من 0.75 و با آستیکمات 0.75 هستش و شماره چشم راست هم 1 با آستیکمات 1. میخوام بدونم که آیا میشه دوباره هم این عمل را انجام داد که من مجبور نشم بعد از این مدت دوباره به عینک زدن برگردم؟ 2) مساله دیگه اینه که تضمین هست که شماره چشم من صفر بشه؟ یعنی مثل دفعه قبل نباشه که چشم من کمی ضعیف بمونه بعد از عمل؟ 3) آیا ممکنه اگه الان عمل کنم باز ده سال دیگه چشمام ضعیف بشه؟

  • admin گفت:

   سلام. برای لیزیک مجدد میبایست قرنیه شما معاینه شود تا از سلامت و ضخامت آن اطمینان یافت. اگر شرایط مناسب باشد بله میتوان عمل لازک را انجام داد . شایان ذکر است که تجهیزات امروزی بسیار متفاوت از تجهیزان 10 سال پیش است و دستگاه لیزر نوآوران پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه روز دنیاست و جراحان ما جناب دکتر مسیح هاشمی و ابوالقاسم مختاری از فوق تخصصان بسیار برجسته ی کشور و از اساتید برجسته دانشگاه های ایران میباشند که کیفیت عمل را تضمین میکنند . ما امیدواریم شرایط چشمان شما مناسب عمل لازک باشد که بتوانید دوباره سوی چشمان خود را در بهترین حالت ممکن خود بدست بیاورید.

 52. رضا گفت:

  سلام وقت برای عمل باید چطور بگیریم.
  هزینه با دفترچه نیروهای مسلح چند میشه

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   شماره ی خود را در فیلد تخفیف سایت در ابتدای همین صفحه و یا در همین مکان کامنت ها ثبت کنید تا همکاران برای معاینه و تعیین وقت عمل با شما تماس بگیرند.
   هزینه ی عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ، برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه 2390000 تومان میباشد .

 53. shahryar گفت:

  با عرض سلام من چشمام ضعف دید دارن هر کدوم ۱نمره هزینه عملشون چقدر میشه و آیا نوبت عمل تو میرسه ؟؟؟

  • admin گفت:

   سلام. هزینه عمل برای نمره های مختلف چشم تغییری نمیکند. هزینه عمل لیزیک و لازک در نوآوران دارای 50 درصد تخفیف بوده و قیمت برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه 2390000 تومان میباشد. همکاران ما با شما برای تعیین وقت عمل تماس میگیرند.

 54. علی گفت:

  سلام وقت بخیر
  اگه شماره رو وارد کنیم تقریبا چند روز طول میکشه تا عمل انجام بشه؟

 55. زهرا گفت:

  سلام یکی ازچشمام5ودیگری3وآستیگمات هستن ممکنه بفرماییدهزینه عمل لیزیک چقدرمیشه وامکان برگشتش هست یاخیر؟

  • admin گفت:

   سلام. قیمت عمل لیزیک در این کلینیک با 50 درصد تخفیف 2390000 تومان برای هردو چشم میباشد. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 56. علی گفت:

  سلام هزینه لیزیک در یک چشم چقدره؟

  • admin گفت:

   سلام. هزینه ی عمل در این کلینیک با 50 درصد تخفیف برای هردوچشم بهمراه عکس از قرنیه با قیمت 2390000 تومان میباشد .

 57. جلیل طارمی گفت:

  سلام من دوبار در سال‌های 84و85عمل لیزیک انجام دادم ودر هر دوبار بیناییم برگشته یعنی دوباره ضعیف تر شده است ونمرات چشام هرکدام از 10 بالاتر است وبعد از آن دوباره از عینک استفاده می کنم سوالم اینکه باید چه عملی روچشام انجام بشه تا دیدم خوب بشه؟ توضیح اینکه اگر دکتر تبریزی را اگر در قزوین بشناسید 5سال پیش به ایشون نشون دادم گفتند که چرا به این چشم عمل لیزیک کردی؟ ومن از روی ناراحتی دیگر دلیلش را ازایشان نپرسیدم. باتشکر از زحمات شما ممنون میشم اگر جواب بدهید.

  • admin گفت:

   سلام. کاشت لنز دائم برگشت ندارد ،اما باید معاینه شوید تا مشخص بشود قابل عمل هستید یا نه.

 58. ناشناس گفت:

  آیا بعد از عمل میتونیم کار های سنگین مثل بدنسازی انجام بدیم واینکه صعف بینایی ممکنه دوباره به سراغ ما بیاد

  • admin گفت:

   سلام. پس از گذشت سه ماه که بافت چشم کاملا ترمیم شد میتوانید ورزش را از سر بگیرید. درصد بازگشت نمره چشم به عواملی بستگی دارد که با معاینه چشم مشخص میشود.

 59. ابوالفضل گفت:

  سلام ایا برای عمل لیزیک فصل خاصی مناسب هست

 60. رحیم گفت:

  سلام. بنده شهرستانی هستم آیا مدتی بعد از عمل ..برای بازدید از چشمها دوبار ه باید به دکتر مراجعه کرد تا بهبودی مارک چک کنه یا خیر بازدید لازم نیست !؟

  • admin گفت:

   سلام. 4 روز بعد از عمل یک معاینه لازم برای چشمها جهت برداشتن لنز پانسمان دارید. اما میتوانید برای انجام آن اگر برایتان سفر مجدد مقدور نیست در همان شهر خود نزد یک کتخصص چشم اقدام نمایید.

 61. فرزین گفت:

  بنده درطول دوسال از دید ۱۰/۱۰ هر دوچشمم ۵/۱۰ شده اند و نمره چشمم آستیگمات یک میباشد و مجبور ب استفاده از عینک شده ام.میخواهم عمل جراحی انجام دهم.هزینه عمل بنده چقدر میشود؟؟

  • admin گفت:

   سلام جناب خانلو.
   هزینه عمل لیزیک برای تمام نمره های چشم ثابت میباشد. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران بری هر دو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50 درصد تخفیف 2390000 تومان میباشد.

 62. اسی گفت:

  سلام شما با بیمه سروکار دارین یا نه

  • admin گفت:

   با عرض سلام. خیر. اما برای بیمه ی تکمیلی شما فاکتور معتبر صادر میگردد. بدون بیمه هزینه عمل در کلینیک ما 2390000 تومان میباشد.

 63. فاطمه گفت:

  سلام.شماره ی چشم من هر کدوم۶_ هست آیا مشکلی بابت عمل وجود نداره؟تو یک سال اخیرم ثابت مونده.واینکه هزینه الان عمل هم همون دومیلیون هست؟من کرمانشاه هستم اگر بخوام عمل کنم باید کی هماهنگی انجام بشه.؟ممنون

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   مشکلی بابت عمل نیست ولی ابتدا میبایست قرنیه چشمان شما معاینه شود. برای شما که در شهرستان سکونت دارید ترتیبی اتخاذ میشود تا معاینه و عمل در یکروز انجام شود. بله هزینه عمل 2390000 تومان میباشد. اگر شماره تماس برای ما بگذارید همکاران برای تعیین وقت با شما تماس میگیرند و چنانچه مایلید خود با شماره 02144457285 داخلی 5 با همکاران ما تماس بگیرید.

 64. فاطمه گفت:

  سلام خدمت شما شماره چشمم سمت راست 4 سمت چپ 4/5میشه عمل لازک انجام بدم هزینه اش چقد

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه عمل لیزیک و لازک در نوآوران با 50 درصد تخفیف ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه 2390000 تومان میباشد.

 65. علی گفت:

  با سلام
  یک چشمم 3.5 آستیگمات هست و 1.5 ضعیف هست و اون یکی 3.5 ضعیف هست و 1.5 آستیگمات . آیا میشه عمل کرد؟

 66. نفس گفت:

  سلام من ۱۶سالمه ونمره ی چشمم ۳ و چشم دیگ نزدیک ۴ شدیدا با عینک اذیت میشم ولی از اونجایی ک بر میدارم نمیتونم چیزیو ببینم مجبورم ک عینک بزنم میخاستم بدونم ک ایا نمیشه توی همین سن لیزر کنم و بعدا یک بار دیگ این کارو انجام بدم؟میگن تا زمانی ک نمره ی چشم بالا بره نمیشه و یاید صبر کنیم تا ثابت بشه خب اگه تا چند ساله دیگ همینجوری بره بالا چی؟ و هزینش هم میخاستم ببینم چقدره

  • admin گفت:

   سلام. بهترین زمان برای عمل لیزر چشم بین 18 و 45 است . اما میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را برای تماس آنها در سایت قرار دهید . هزینه عمل فی الحال با 50 درصد تخفیف برای هر دو چشم 2390000 تومان میباشد.

 67. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید
  من خودم بیمه تکمیلی نیستم
  میخواستم بدونم برای عمل لیزیک میشه از بیمه تکمیلی پدر بزرگم استفاده کنم ؟؟؟

  • admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزیک در نوآوران 50 درصد تخفیف دارد و 2390000 تومان میباشد که خود در ایران بی نظیر است. استفاده از بیمه تکمیلی شخصی دیگر مجاز نیست.

 68. gh گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگر عمل کنم چشم رو بعدا با زایمان دوباده ضعیفی برمیگرده؟

 69. Anisa گفت:

  سلام من شماره چشمم ۲ است میشه لطفا قیمت به یورو بگین چند میشه

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما. قیمت عمل لیزیک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه حدود 150 یورو میباشد .

 70. محمد جواد عامریان گفت:

  سلام نمره چشم من 7 هستش ایا امید هست با این عمل خوب بشم بخدا خسته شدم 13 ساله عینک میزنم ؟

  • admin گفت:

   سلام. ان شالله که با این عمل به سلامتی کامل میرسید. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

  • افشار گفت:

   سلام من چشمام آستیکماته ونمرهی چشم راستم ۶وچپ ۳میباشد مخاستم بدونم امکان عمل است واگربله قیمتش حدوداچقدمیشه

   • admin گفت:

    با عرض سلام.
    بله چشمان آستیگمات تا 6 نمره میتوانند با لیزیک معالجه شوند.
    هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.

 71. سعید گفت:

  سلام خسته نباشید من چشمم آستیگمات هست و نمره آن 1.75 هزینه عمل چقدر میشه

  • admin گفت:

   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.

 72. اعظم طهماسبی گفت:

  سلام. من از لنز طبی استفاده میکنم. خاستم بدونم تا چند وقت قبل عمل نباید لنز استفاده کرد .

 73. زهرا گفت:

  سلام هزینه عمل برای مرداد ۹۸ چقدره همون قدر تخفیف داره

  • admin گفت:

   سلام. بله با استعانت از خداوند متعال هنوز تخفیف ها به قوت خود باقیست.

   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.

 74. حسن گفت:

  سلام من شماره چشم چپم بالا6آیا عمل لیزیک به شماره بالاتر از 6میشه انجام داد؟

  • admin گفت:

   سلام.
   شرایط نمره ی چشم برای عمل لیزیک بدین شرح میباشد :
   1 – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   2 – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   3 – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

 75. ناشناس گفت:

  سلام.هزینه عمل لیزیک برای هردوچشم (۱/۷۵ و ۲/۵۰) درسال۹۸چقدرشده؟ایا میشه ازبیمه استفاده کرد؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.

 76. نیما گفت:

  سلام خسته نباشید، من اول فکر میکردم هزینه عمل لبزیک دوروبر ۸،۹ میلیون هست اما وقتی دیدم هزینش دو چشم ۲ میلیون میشه تعجب کردم واقعا! این قیمت برای سلامتی اونم مهمترین عضو بدن یعنی چشم واقعا ارزش داره.

  من یکی از چشمام استیگمات ۵ هست و دوربین هست ایا امکان عمل وجود دارد؟

  باتشکر از شما 🙏

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   ما این قیمت را در نظر گرفته ایم تا قشر بیشتری از هموطنان عزیزمان بتوانند از این فرصت استفاده کرده و سلامتی خود را بازیابند. قیمت پایین در کنار باکیفیت ترین عمل لیزیک در ایران با پیشرفته ترین دستگاه لیزر جهان ، افتخار خدمتگزاری ما به هموطنانمان است . ان شالله که در این زمینه موفق باشیم.
   از نظر نمره چشم مشکلی ندارید اما چشمان شما میبایست برای تست سلامت و ضخامت قرنیه معاینه شوند. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 77. نیما گفت:

  سلام خسته نباشید شماره ی چشم من استیگمات ۵ هست و دوربین هست ایا امکان عمل وجود دارد؟

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   از نظر نمره چشم مشکلی ندارید اما چشمان شما میبایست برای تست سلامت و ضخامت قرنیه معاینه شوند.

 78. علی گفت:

  سلام و ممنون ک با صبر به همه پاسخ دادین

  میخواستم بدونم اگر چشم هم استیگمات و هم نزدیک بین باشه برای عمل لیزیک چشم باید هزینه ی ۲ عمل متفاوت پرداخت بشه ?

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   ما هم از شما سپاسگزاریم که به سایت ما تشریف آورده اید.
   خدمت شما عرض شود که چشمان شما هر نمره ای که داشته باشد فقط یک عمل لیزر روی آن انجام میشود. و شما فقط یک هزینه بابت عمل پرداخت میکنید..

   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.کیفیت کم نظیرما بسیارمهم تر از50% تخفیف ما میباشد.

 79. علیرضا گفت:

  سلام من یه چشم تنبل دارم نمره چشم سه دهم اون یکی چشمم ده دهم میخواستم بدونم میشه چشمه تنبلم رو عمل لیزیک کنم؟!!

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما. اگر تنبلی چشم شدید نباشد بله میتوان. اما چشمان شما میبایست معاینه شود. با ما تماس بگیرید.

 80. یزدان گفت:

  سلام چشم چپ من ۳.۷۵ و چشم راست من ۳.۵ میتوانم عمل کنم؟ و اینکه عمل همراه با درد هست یا خیر ؟

  • admin گفت:

   سلام.
   از لحاظ نمره چشمان شما قابل عمل لیزر میباشد . اما قرنیه چشمان شما هم میبایست معاینه شود تا ضخامت آن مشخص شود. ضخامت و سلامت قرنیه شرط لازم برای عمل لیزیک و لازک میباشد.
   عمل لیزیک و لازک نه درد دارد و نه نیاز به بیهوشی دارد. این عمل با نور لیزر بمدت کمتر از 5 دقیقه برای هر چشم شما انجام میشود. میتوانید برای آگاهی بیشتر این مطالب را مطاعه نمایید :

   مراحل عمل لیزیک لحظه به لحظه

   مراقبتهای قبل و بعد از عمل لیزیک

 81. سینا گفت:

  سلام
  نمره ی چشمای من هر کدوم مثبت چهار و نیمه
  و چشم راستم انحراف داره
  نمیدونم آستیگماتیک دارم یا نه
  بیست و هفت سالمه
  میتونم لیزیک کنم یا باید اول عکس بگیرم؟
  و اینکه واسه ارشد میخونم آیا مطالعه زیاد بعد از عمل امکان داره یا باید مدتی مطالعه نکنم؟
  و اینکه هزینش حدودا چقدره؟
  ممنون میشم به هر سوالم جواب بدید

  • admin گفت:

   شما میتوانید در کلینیک نوآوران هم انحراف چشم و هم ضعیفی چشمهایتان را درمان کنید . چرا که هردو عمل انحراف چشم و عمل لیزیک جشم در این کلینیک با 50 درصد تخفیف انجام میشود.
   البته که چشمهای شما ابتدا معاینه دقیق میشوند و پزشک جراح شما را راهنمایی میکنند. مطالعه یک هفته پس از عمل مشکلی ندارد.

   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.کیفیت کم نظیرما بسیارمهم تر از50% تخفیف ما میباشد.

 82. محمد گفت:

  سلام تخفیفتون چه مدتیه

 83. Sajad گفت:

  عرض سلام وخسته نباشد هزینه عمل لیزلک برای دو چشم ۲/۵ است هزینه اش چند است

  • admin گفت:

   با سلام خدمت شما جناب جلالی منش.

   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.کیفیت کم نظیرما بسیارمهم تر از50% تخفیف ما میباشد.

 84. اسدی گفت:

  هزینه‌ لیزیک هردوچشم با نمره 225 چقدر می‌باشد.مرسی

  • admin گفت:

   سلام بشما.
   هزینه عمل لیزیک برای هردوچشم در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه معادل 2390000 تومان میباشد .

 85. کیمیا گفت:

  سلام ایا عمل prk هم انجام میشه در این کلینیک؟ لطفا در صورت انجام قیمتش رو هم لطف کنید. و اینکه چند روز بعد از معاینه نوبت عمل داده میشه؟ چون ما از شهرستان بخوایم بیایم نمیتونیم زیاد تهران اقامت داشته باشیم مرسی

  • admin گفت:

   سلام. همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت و ترتیبی اتخاذ میشود تا پروسه ی معاینه و عمل شما در یکروز انجام شود.

 86. محمدرضا گفت:

  سلام.من شماره چشام۵هستش و ۰/۲۵استیگمات و۱۸/۵سالمه.عملش تضمینیه و بعد از عمل آیا میشه فوتبال بازی کرد و…

  • admin گفت:

   باعرض سلام. چشم شما میبایست دقیق معاینه شود تا میزان عدم بازگشت نمره چشم را بتوان تخمین زد. فوتبال بعد از ترمیم بافت قرنیه مشکلی ندارد.

 87. Ali گفت:

  سلام من چشمام 5و6هستند.قیمت عملش چنده من19سال سن دارم.
  لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  • admin گفت:

   سلام. قیمت عمل لیزیک و لازک در نوآوران برای هردو چشم با 50 درصد تخفیف ویژه 2390000 تومان میباشد. برای راهنمایی در مورد عمل یا با همکاران ما تماس بگیرید و یا شماره ای برای تماس ثبت نمایید تا همکاران با شما تماس بگیرند.

 88. علیرضا گفت:

  سلام من از شهرستان سمنانم چطور میتونم عمل کنم ایا بازده زمانی معاینه و عمل میشه تو یک روز باشه

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بله همکاران ما با شما تماس گرفته و ترتیبی اتخاذ میکنند که تمام پروسه ی معاینه و عمل شما در یک روز انجام شود.

 89. زهرا گفت:

  سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم آیا یه روزه ویزیت و عمل انجام میشه

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بله ترتیبی اتخاذ میشود تا چنانچه شما بخواهید در یکروز معاینه و عمل هردو انجام شود.

 90. علی گفت:

  سلام ببخشید من یه سوال داشتم من یه چشمم 4 وچشم دیگری هم 4 هستش به نظرتون میتونم عمل لیزیک کنم؟؟
  ممنون

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   از نظر شماره چشم هیچ مشکلی ندارید. با همکاران ما هماهنگ کنید تا برای شما وقت معاینه بگذارند تا قرنیه چشمتان برای عمل بررسی شود. فاکتور مهم در عمل لیزر چشم سلامت و ضخامت قرنیه میباشد.

 91. شفا آزادفر گفت:

  سلام همراه بالیزیک چشم انحراف هم درست می‌شود

  • admin گفت:

   سلام. خیر . اما در کلینیک نوآوران شما میتوانید از 50 درصد تخفیف برای عمل انحراف چشم هم استفاده نمایید.

 92. مهدی گفت:

  سلام من ۲۲ سالمه و هر دو چشمم تقریبا ۴.۵هستش به نظرتون میتونم عمل کنم .

 93. مسلم گفت:

  بیمه تکمیلی هم دارین

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   ما با بیمه ی خاصی قرارداد نداریم . اما برای بیمه ی تکمیلی شما بعد از عمل فاکتور معتبر توسط جراح ارائه میشود تا بتوانید مبلغ تعهد شده ی بیمه تان را دریافت نمایید. جدا از این کلینیک نوآوران 50 درصد تخفیف در عمل لازک خود ارائه میدهد که قیمت عمل را تا 2390000 تومان پایین آورده است.

 94. محمد گفت:

  منظورت از قیمت همون دو میلیون سیصد نود هزار تومنه?بعد اون قطره هایی که باید واسه چشم بخریم چنده قیمتش؟

  • admin گفت:

   سلام. بله . هزینه ی عمل لیزیک برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه در نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومانست . نوع و قیمت قطره های اشک مصنوعی متفاوت است . از 5 هزار تومان تا 100 هزار تومان.

 95. مجید فصیحئ گفت:

  با سلام…برای افرادی که سن 50 سال هستن.و بغیر از نزدیک بینی.و استیگمات…دچارپیر چشمی شدند..امکان برطرف کردن هر سه مشکل همزمان وجود دارد..؟وامکان بازگشت آن چند سال است..؟

 96. محمد گفت:

  با سلام
  من مقیم مشهدم ایا میتونم بعد عمل خودم به تنهایی و بدون کمک کسی به شهرم برگردم.ایا بلافاصله بعد لازک میتونم تا حدودی ببینم تا نیاز به کمک کسی نداشته باشم یا چشم پانسمان و بسته میشود؟
  ممنون

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بلافاصله بعد از عمل چشمهای شما کاملا باز است و شما دید نسبتا کافی برای امور شخصی خود دارید. اما دید شما برای رانندگی مناسب نیست. و چون ممکن است ساعات اولیه بعد از عمل کمی سوزش و آب ریزش چشم داشته باشید بهتر است یک همراه برای مشایعت شما تا مقصد مورد نظر باشد.

   • محمد کریمی فرد گفت:

    با سلام و عرض ادب
    ایا من میتونم بدون اخذ نوبت و وقت قبلی به کلینیک شما مراجعه کنم.
    یا حتما باید نوبت گرفت؟
    محمد- مشهد

    • admin گفت:

     با عرض سلام خدمت شما .
     میتوانید بدون نوبت هم تشریف بیاورید . اما بعلت شلوغ بودن کلینیک بسیار معطل خواهید شد. همکاران ما با شماره ای که برای ما ارسال کرده اید با شما تماس خواهند گرفت و ترتیبی اتخاذ میکنند تا شما برای معاینه و عمل در یک روز به شهر تهران و کلینیک نوآوران مراجعه کنید و تمام کارهای شما در یکروز انجام شوذ.

 97. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر ۲۸سالمه و ازاصفهان مزاحم میشم میخاستم ببینم هزینه جراحی چشم چقدرهست و نوبت هاتون چجوریه

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه عمل لیزیک در نوآوران برای هر دو چشم با 50 درصد تخفیف همراه با عکس از قرنیه به قیمت 2,390,000 تومان میباشد. برای نوبت دهی همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 98. میلاد گفت:

  سلام من چشمام هم نمره و هم استیگمات دارن هزینه عملشون چقد میشه?

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه عمل لیزیک در نوآوران به 50 درصد تخفیف به قیمت 2,390,000 تومان میباشد. این قیمت برای تمام نمره ها یکسان است.

 99. shokofeh گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۹سالمه میتونم الان عمل لیزیک انجام بدم؟؟

 100. محمد گفت:

  دوستانی که از این کلینیک لیزیک کردند لطفا نظرشون رو بگن

 101. Sara گفت:

  سلام ببخشید شما خوزستان هم کلنیک دارین ک اینکه همیشه تخفیف داربن یا نه

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   متاسفانه کلینیک ما تنها یک شعبه دارد و آن هم در تهران میباشد. اما ترتیبی اتخاذ شده تا مراجعینی که از شهرستانهای کشور به کلینیک ما تشریف می آورند ، تمام پروسه ی معاینه تا عمل را در یک روز انجام دهند. تنها کافیست یک روز به تهران تشریف بیاورید و از تخفیف های فوق العاده ی نوآوران برای عمل های چشم استفاده نمایید.

 102. آصف جمشیدی گفت:

  سلام وقت بخیر!من مشکلم نابینایه اثرشم ازدواج فامیلی یعنی پدر مادرم باهم فاملین رفتم دکتر گفت باید عینک بگیری ولی من دوست نداشتم سنمم ۲۴ ساله هزینه عمل چشم چقدر ه دفترچه بیمه هیچی هم ندارم امکانش هس

  • admin گفت:

   سلام جناب جمشیدی . در سوالتان نمره ی چشم خود را عرض نکرده اید. چشمان شما میبایست توسط متخصصین ما معاینه شود. پیشنهاد میکنیم باما تماس بگیرید و وقت معاینه و مشاوره ی رایگان بگیرید و در صورت نبودن مشکل لیزیک را در کلینیک ما انجام دهید. قیمت این عمل در کلینیک ما با 50 درصد تخفیف با قیمت 2390000 تومان انجام میشود که شرایطی بسیار عالی برای شماست.

 103. اسد گفت:

  با سلام خدمت شما بنده چند سوال دارم اول اینکه بنده 35سال دارم و دفترچه بیمه ارتش زیر پوشش پدرم هستم و تکمیلی نیست کل هزینه یعنی تمام هزینه از ورود تا خروجم چند میشه چقدر زمان میبره و متاسفانه من اعتیاد به تریاک دارم و بابت این موضوع مشکلی با عمل کردن و بهبودی چشمم نداره .باتشکر و خسته نباشید ممنون میشم راهنماییم کنید

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه ی عمل لیزیک برای هردو چشم شما همراه با عکس از قرنیه در نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه فقط 2,390,000 تومانست . میتوان ترتیبی اتخاذ کرد تا معاینه و عمل شما در یک روز انجام شود. خود عمل تنها 10 دقیقه زما میبرد . همکاران ما برای راهنمایی بیشتر با شما تماس میگیرند.

  • محمد سلامی گفت:

   سلام، وقت بخیر
   چطوری میتونیم برای عمل نوبت بگیریم؟

 104. ali گفت:

  سلام من سیستان بلوچستان هستم میخام سریع ترین وقت رو برای انجام لیزیک بدونم خیلی خیلی فوری هستش ممنون میشم بگید چند روزه بعد لیزک چشم خوب میشه

 105. 11111111111 گفت:

  سلام من از بچگی چشم راستم ضعیفه. به طوری که چشم چپمو میبندم خیلی تار میبینم. فکر کنم نمرش از 5 بالاتر باشه. میخواستم بدونم من میشه لیزر کنم؟؟ ممنون

  • admin گفت:

   سلام . چشمان شما میبایست دقیق معاینه شود تا بتوان پاسخ درست بشما داد. مخصوصا ضخامت قرنیه میبایست با دستگاههای دقیق تعیین گردد. جای هیچ نگرانی نیست. با همکاران ما جهت اخذ نوبت معاینه و مشاوره ی رایگان تماس بگیرید.

 106. Hasti گفت:

  سلام نمره ی چشم های من ۱هست ایامیشه عمل کرد وبرگشت نداره هزینه اش چقدرهست؟

  • admin گفت:

   سلام . پس از معاینه ی دقیق بشما گفته خواهد شد که نمره چشمتان شما را در جهت چه عملی قرار میدهد و اینکه آیا چشمانتان ریسک برگشت دارد یا خیر. چرا که این مسئله برای هر چشم متفاوت است. نمره ی چشمان شما برا لیزیک مشکلی ندارد اما قرنیه شما میبایست عکسبرداری و معاینه شود. هزینه عمل لیزیک و لازک هم در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با احتساب 50 درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد .

 107. Byt گفت:

  سلام ببخشید مجموع شماره دوتا چشمم از ۶دیوپتر بیشتره و بیمه تکمیلی نیروهای مسلح هستم
  نحوه استفاده از بیمه به چه صورته؟ باید کامل بپردازم و بعد با فاکتور برم از بیمه بگیرم یا مستقیم اعمال میشه
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   بله بعد از عمل به شما فاکتور معتبر کلینیک نوآوران جهت اخذ هزینه ی عمل لیزیک از بیمه تکمیلی تان بشما ارائه میشود. اما جدا از آن شما از تخفیف 50 درصدی قیمت لازک در نوآوران هم استفاده میکنید. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با احتساب 50 درصد تخفیف 2,390,000 تومان میباشد .

 108. داریوش گفت:

  سلام اقای دکترمن چند وقت پیش اومدم تهران واسه عمل چون جایی رو بلدنبودم رفتم بیمارستان فارابی واس عمل اما دکترگفت بخاطر اینکه نمره چشم شما مثبت هستش نمیشه عمل لیزرانجام بدی واقعا خسته شدم از عینک اگه میشه راهنماییم کنید که اصلا میتونم عمل لیزیک یا لازک رو انجام بدم یانه؟

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما. تا چشمان شما دقیقا معاینه نشود نمیتوان پاسخ دقیقی بشما داد . همکاران ما با شما تماس میگیرند تا تاجای ممکن شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز برای شما وقت معاینه تعیین کنند .

 109. Malihe_Maghani گفت:

  سلام وقتتون بخیر من امکان اینکه بتونم بیام تهران برای عمل لیزیک رو ندارم میشه لطفا بهترین دکتر در مشهد رو معرفی کنین
  با تشکر

  • admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما .
   اول اینکه شما قیمت 2,390,000 تومان را در هیچ کجای ایران نخواهید یافت . قیمت ما بسیار ویژه و استثنایی بوده و همینطور ما از مدرن ترین دستگاه موجود در جهان استفاده میکنیم. که بازهم شما این را در هیچکجای ایران نخواهید یافت. با تمام این شرایط ما میتوانیم برای شما ترتیبی بدخیم تا معاینه و عمل شما در یک روز انجام شود. در صورت تمایل با همکاران ما تماس بگیرید.

 110. نیما گل مرادی گفت:

  سلام بنده عینک خود رو گم کردم تصمیم به این دارم که دیگه عینک نخرم و چشم هام رو عمل کنم
  ۲۶ سالمه و الان دارم اذیت میشم بدون عینک خواستم ببینم چطور میشه فرایند عمل سریع تر انجام بشه؟

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما . همکاران ما با شما تماس گرفته و شما را کاملا برای این امر راهنمایی خواهند نمود.

 111. بیژن موصلو گفت:

  سلام عرض شد
  با عرض خسته نباشید و خدا قوت خدمت شما و همکاران عزیزتان میخواستم بدونم بنده شیراز زندگی میکنم و یه وقت میخواستم برای حدودا یک الی دو ماه اینده و اطلاعات در مورد عمل چشم میخواستم اگه امکانش هست با بنده تماس بگیرید و منو راهنمایی کنید ممنون میشم

 112. بی نام گفت:

  باعرض سلام من چشمم خیلی ضعیف وشبکه ام نازک هست و۵۹سال هم سن دارم ایا می توانم عمل لیزیک انجام دهم متشکرم

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما. اگر دچار پیرچشمی نیستید میبایست چشمانتان معاینه شود تا بتوان پاسخ دقیقی ارائه کرد. شماره تماس بگذارید تا همکاران ما در اولین فرصت باشما تماس گرفته و راهنماییتان کنند.

 113. محمد حسین صبوری گفت:

  سلام من ۴۸ سال سن دارم و ساکن تنکابن هستم پیر چشمی دارم و عینک نزدیک بینی من هر دو چشم ۱.۲۵ میباشد آیا می توانم عمل کنم و از عینک رهایی یابم؟لطفا بنده را راهنمایی فرمائید.متشکرم

 114. Mohammed گفت:

  سلام
  ایا بعد از عمل نیاز ب مراجع هست یا خیر ؟

  • admin گفت:

   سلام. بعد از عمل شما در سه نوبت معاینه میشوید . ابتدا 4 روز بعد از عمل برای برداشتن لنز پانسمان. 3 ماه بعد جهت معاینه ثانویه . و 6 ماه بعد جهت معاینه ی نهایی در صورت نیاز .

 115. زهرا گفت:

  سلام میخواستم بدونم تخفیفاتون تا کی هستش تا برای عمل برنامه ریزی کنم.

 116. سینامقامی گفت:

  سلام. من 21 سالمه و از 6 سالگی عینک میزنم، چشمام بسیار ضعیف هستن. در حدی که سربازی رو معاف کامل شدم. اگر اشتباه نکنم چشم چپ ام 7 و راست ام 4/5 آستیگمات هستش. میخواستم بدونم میتونم عمل لیزر کنم؟

  • admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند و برایتان وقت معاینه در نظر میگیرند. چشمان شما میبایست دقیق معاینه شود. آستیگمات تا 6 نمره قابل لیزیک هست و ما امیدواریم قرنیه چشمان شما مناسب جراحی باشد.

 117. Behnia گفت:

  با سلام . خیلی ممنون بابت سایت عالیتون.
  چنتا سوال داشتم
  ۱- بین هزینه عمل لیزیک و لازک تفاوتی هست؟
  ۲- آیا هنوز هم طرح ۵۰ % تخفیف وجود داره؟
  ۳- میشه یکم راجع به این پنجاه درصد تخفیف توضیح بدید که چرا فقط کلینیک شما این تخفیف رو میده؟ به هر حال باید یه دلیلی داشته باشین واسه خودتون .
  ممنون بابت پاسخگوییتون.

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   1- خیر هزینه ی هردو عمل در نوآوران 50 درصد تخفیف داشته و 2390000 تومان میباشد.
   2- بله تخفیف ویژه هنوز به قوت خود باقیست.
   3- اول باید خدمت شما عرض کنیم که بطور کلی قیمت لیزیک در ایران نسبت به سطح درآمد جهانی بالاست. ما سعی کرده ایم این قیمت را معادل قیمت جهانی آن قرار دهیم. یعنی بگونه هزینه های اضافی را حذف کرده ایم تا مانند کشورهای اروپایی هزینه ی آن در سطح درآمد عمومی باشد و هموطنان ما هم بتوانند در سطح وسیعتری از این عمل استفاده کنند . ناگفته نماند که ما سود کلینیک را از انجام تعداد بالای عملها میبریم . و این چیزیست که در عرصه ی جهانی انجام میشود که در آن هم مشتری سود میکند و هم خدمات دهنده .

   تلاش ما رضایت روزافزون هموطنان از خدمات نوآوران در حیطه ی عمل های مختلف بوده و امیداریم در این عرصه موفق بوده باشیم.

 118. ناشناس گفت:

  سلام من از زدن عینک ولنز متنفرم میخواستم بدونم لازک بهتره یا لیزک من ۳۱سال دارم اکر عمل کنم ۲۰ سال دیگه چشمام ضعیف بشه امکان مجدد عمل هست کدام بهتره از عمل ها چون من ادم حساسی هستم نمیخوام اینده پشیمان بشم که چرا عمل کردم ممنون

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   امروزه پیشنهاد اغلب پزشکان و ما عمل مدرن لازک میباشد . اینکه در 20 سال آینده چه اتفاقی برای چشمان شما می افتد را هیچ کسی نمیتواند پیشبینی نماید. اما چنانچه ضخامت قرنیه شما کافی باشد باز هم میتوانید عمل لازک را انجام دهید.

 119. صفری گفت:

  با سلام من 13 سالمه و نمره چشم 3.5 است میخواستم بدونم من می تونم جراحی کنم و قیمتش چقدر میشه ؟؟؟!

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز.
   پیشنهاد ما بشما اینست که تا سن 18 سالگی صبر کنید تا نمره چشمانتان فیکس شود. پیش از سن 18 سالگی عمل لیزیک توصیه نمیشود.

 120. صفری گفت:

  و اگه لیزر کنم چقدرطول میکشه تا بینایی ام کاملا به دست بیاد

 121. سمانه گفت:

  سلام آیا کسی اینجا عمل لازک انجام داده؟ و راضی بوده؟

 122. سمانه گفت:

  سلام من چشمام هر دوش به اندازه 1/75- ضعیف هستن و طی دو سالی بود که اصلا تغییر نمره نداشته اما یه مدته که زیاد از گوشی استفاده کردم و به نظر خودم یکمی به درجه ضعیف بودنشون افزوده شده از شما سوالم اینه که بعد عمل هم امکان ضعیف شدن چشم وجود داره و اگه داشته باشه باید چیکارش کنیم ؟؟؟

  • admin گفت:

   سلام خانم قربان نژاد.
   بعد از لیزیک دید چشمان شما طبیعی میشود و نیاز به عینک نخواهید داشت . اما تمامی عمل های مختلف دنیا فقط میتوانند شما را درمان کنند اما هیچیک نمیتوانند به شما تضمین دهند که تا آخر عمر دیگر هیچگاه نیاز به عمل نخواهند داشت. مانند تمامی اعضای دیگر بدن ، سلامت چشمتان تا آخر عمر بستگی به نوع زندگی و حفظ سلامت بدن و شرایط ژنتیکی بدن دارد. سوالات بیشتر خود را در صفحه ی ویدئوهای آموزشی در مورد لیزیک و لازک ببینید.

 123. Mojtaba گفت:

  سلام
  بنده با مجموعه ضعیفی و آستیگمات با هم یک چشمم 11 و دیگری 9 هستش
  آیا عمل ممکنه؟مشکلی پیش نمیاد؟
  تا کی این تخفیف موجوده؟

  • admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند تا اطلاعات درست چشم شما را گرفته و شما را راهنمایی نمایند تا در صورت امکان برایتان وقت عمل رزرو نمایند.

 124. محمد رضا گفت:

  سلام
  خسته نباشيد، من يه سوال كاملاً مشخص دارم. پير چشمى كه فقط براى ديدن نوشته هاى نزديك مشكل داره پنجاه ساله امكان عمل داره؟

 125. Mahdi گفت:

  قسطی قبول نمیکنید؟

 126. محسن گفت:

  با سلام وخسته نباشید اول از همه تشکر وقدردانی میکنم از شما که چنین امکاناتی را با هزینه پایین فراهم میکنید و میخاستم بپرسم من که دانشجوی ارشد برق یکی از دانشگاههای سراسری تهران میباشم در صورت عمل لیزیک تا چند هفته نمیتوانم درس ها را بخوانم یا اذیت میشوم به خاطر اهمیت زمان مطالعه مداوم ازتون میپرسم با تشکر!

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   برای برخی وضوح تصویر از روز بعد از عمل هم اتفاق می افتد اما برای برخی این حالت میتواند بعد از یک هفته پیش بیاید. این بستگی به نوع و نمره چشم شما هم دارد. اکا اصلا جای نگرانی برای مطالعه وجود ندارد.

 127. احمدمرادی گفت:

  سلام من نزدیک بین من ۲ درچه ضعیف شده باکدام روش پیشنهاد میشه عمل بشه وهزینه عمل چقدره

  • admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. پیشنهاد ما در نوآوران عمل لازک میباشد . اما بازهم میبایست چشمانتان معاینه شوند.

 128. Nrgs گفت:

  سلام،من دوتا چشمم ضعیفه یکیش ۴ و یکیش ۵
  تنبلی چشمم بالاست
  میشه عمل کرد؟

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما. لیزیک نمیتواند تنبلی چشم را کاملا بهبود بخشد. بهترین دید برای شما با عینک صورت میپذیرد.

 129. عباسی گفت:

  سلام من ی چشم ضربه خورده تار مببینه ی چشمم ی خرده تازگیا ضعیف شده عینک میزنم ایا میشه عمل کنم خوب بشه دیگه عینک نزنم . هزینش چقدر میشه ؟؟

  • admin گفت:

   سلام. چشمانتان میبایست دقیقا معاینه شود تا سلامت و ضخامت قرنیه مشخص شود. همکاران ما جهت مشاوره به شما با شما تماس میگیرند.

 130. حسن گفت:

  سلام من 17 سالمه میتونم عمل لیزیک کنم چشمام خیلی ضعیفن از عینک و یا لنز هم استفاده نکردم

 131. ستایش گفت:

  سلام من چشمم از نمره 10 نمره 4 هست دوربینی دارم هزینه عمل و این که این شماره چشمی هم قابل عمل هست یا نه ؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران ما با شما در خصوص وقت معاینه تماس میگیرند.

 132. رسول عزیزی گفت:

  سلام چشمم ضعیفه نمره چشمم شماره 5 از عینک هم استفاده میکنم .قیمت چند. و نوبت چند روز طول میکشه

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما . هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد. شماره خود را ثبت نمایید یا شماره ای برای تماس بگذارید تا همکاران ما در اسرع وقت برای شما وقت معاینه و عمل قرار بدهند.

 133. اصغر بهداد گفت:

  سلام ببخشید من هردوچشم ام استیگماتیک ونزدیک بین است. ازطرفی تحت پوشش بهزیستی هستم. وعینک رانمتوانم تگه دارم.ضعف چشم هایم حدود ۴ است. چقدر از بنده مبلغ دریافت مینمایید تادراولین فرصت بیام خدمتتان. ۴۸ساله ازمیانه بااحترام بهداد

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما .
   همکاران ما با شما تماس میگیرند تا با شما در خصوص عمل و هزینه آن برای شما باشما صحبت کنند.

 134. ناشناس گفت:

  سلام من یکی از چشمام ۳.۵ هست و اون یکی هم ۳.۵ روی هم ۷هست
  آیا میتوانم عمل پی ار کی یا لیزیک کنم؟ و قیمتش چند هست؟ خیلی برام مهمه

  • admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 135. الهام گفت:

  سلام من 32سالمه از نظر دوربینی مشکل دارم 3ساله عینک استفاده میکنم چشمام هم سمت چپ شماره 4نیم هسش سمت راست 5 الان میتونم عمل لیزیک رو انجام بدم یانه

  • admin گفت:

   سلام خانم حسین پور .
   برای پاسخ به شما میبایست قرنیه چشمتان بررسی شود. همکاران ما با شما جهت مشاوره و وقت معاینه تماس میگیرند.

 136. ابوالفصل گفت:

  سلام نصف چک قبول میکنید یا نه دو ماهه؟

 137. رها رضایی گفت:

  سلام. من 23 سالم هست و نمره چشمم تا پارسال به 11 رسیده بود و ازین موضوع خیلی رنج میبرم. خواستم بدونم میشه عمل لیزریک انجام داد . راستش از هزینه اش نگرانم. اگه میشه راهنماییم کنید

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   اصلا نگران نباشید. با ما تماس بگیرید تا همکاران ما برایتان وقت معاینه قرار دهند تا ان شالله اگر قرنیه چشمانتان مشکل خاصی نداشته باشد عمل لیزیک روی چشمانتان انجام شود. نگران هزینه ها نباشید. هزینه ی این عمل در نوآوران برای هردو چشم تنها 2,390,000 تومان است و مدیر کلینیک مطمئنا با شما همکاری لازم را خواهند داشت.

 138. امین گفت:

  سلام.من زیر چشمام تیرگی داره.۳۰سال دارم.شهرستانم هستم .چند ساعت زمان میبره؟ایا چون از شهرستان میام باز تخفیف داره؟

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.همکاران ما با شما تماس میگیرند و برای شما وقت معاینه در نظر میگیرند تا ان شالله در صورت صحت قرنیه در همان روز عمل برای شما انجام شود. تخفیف برای عموم هموطنان در همه جای ایران و سایر نقاط دنیا میباشد . این افتخار ماست که در خدمت هموطنان خود باشیم.

 139. علی اقبالی گفت:

  سلام سبتون بخیر من ۵۸ سالمه دوچشمم پیرچشمی با شماره ۲/۵داره چه عملی نیازه و هزینش چقدره؟

 140. زهرا گفت:

  سلام شما در کلینیک تون عمل لازک انجام میدین یا لیزیک(سلامت غرب) ؟؟؟؟؟؟هرینه لازک و لیزیک با هم فرق میکنه؟؟؟؟

  • admin گفت:

   سلام. امروزه عمل لیزیک دیگر منسوخ شده و عمل مدرن لازک انجام میشود. در این کلینیک هم ما عمل لازک را که صورت پیشرفته و کم عارضه ی لیزیک میباشد انجام میدهیم. اما اگر بخواهید عمل فمتولیزیک را برایتان انجام میدهیم که قیمت آن فاقد تخفیف ویژه میباشد.

 141. سیدزاده گفت:

  باسلام
  من از استان آزربایجان شرقی هستم. خیلی دوست دارم از شر عینک خلاص بشم. اما هزینه ۲۳۰۰ برای من خیلی خیلی خیلی بالاست و در توانم نیست که بپردازم من ماهانه ۷۰۰ هزار حقوق میگیرم هزینه هام هم بالاست. راهی هست برای من که کمکم کنین.

 142. معین گفت:

  سلام خسته نباشی من 17ساامه دوتا چشمام 8 است میخواستم‌بدونم هزینه عمل چقدر‌است و میشه‌ عمل کرد یا نه؟

  • admin گفت:

   سلام. معمولا تا پیش از 18 سالگی ما این عمل را تجویز نمیکنیم. اما اگر میخواهید از این امر مطمئن شوید میتوانید برای معاینه ی دقیق تر تشریف بیاورید تا اگر چشم شما قایل عمل باشد برای سال بعد برنامه ریزی نمایید.

 143. Amin گفت:

  سلام من مجموع شمارە دوچشمم نزدیک بە ٦ هست و دوربینم ضعیفە . هزینەهای عملتون منصفانەس ،فقط ی سوال دارم بعد عمل تا چندوقت نمیتونم فوتبال کنم ؟؟

  • admin گفت:

   سلام. شما نهایتا پس از 3 ماه به حالت اول خود برگشته و میتوانید تمام ورزشها و فعالیت های خود را از سر بگیرید. عده ی زیادی از مراجعین ما دوره ی بهبودی بینایی خود را خیلی سریعتر از این مدت طی میکنند.

 144. نازنین گفت:

  درود

  دو چشم ام شمارش 1 هست.
  چشمام آستیگمات هست، دوربین مشکل داره . میخوام بدونم آیا صفر شدن هم مشکل دور بینی و صفر شدن نمره چشم ام امکان پذیره ؟

  سپاس از زمانی که در اختیار میگذارید

 145. مهدیه گفت:

  سلام من شماره چشم راستم ۲وچشم چپم ۱ونیم هست آیاعمل بلژیک انجام میدین

  • admin گفت:

   سلام. چشمان شما میبایست ابتدا معاینه شود تا مشخص شود آیا کاندیدای مناسبی برای این عمل هستید یا خیر. همکاران ما با شما جهت مشاوره تماس میگیرند.

 146. Nima گفت:

  آیا بعد عمل لیزیک مشکلی نیست برا کار کردن نور خورشید آسیب نمیرسونه

  • admin گفت:

   سلام. بعد از عمل لازک تا شش ماه بهتر است با عینک آفتابی در زیر نور آفتاب بروید تا نور چشمانتان را آزار ندهد. معمولا بعد از آن هیچ مشکلی با نور خورشید نخواهید داشت. خیلی از کسانیکه عمل لیزیک را انجام میدهند از همان هفته های اول و یا حتی از روزهای اول هیچ نیازی به عینک آفتابی در خود احساس نمیکنند. شرایط چشمها متفاوت است.

 147. مجید گفت:

  سلام من نمره عینکم ۳ هستش یعنی ۳ دیوپتر؟
  قسطی میشه؟
  ماهی چقدر؟ چند ماه؟

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز. با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 148. Mohammad گفت:

  سلام‌ شما بخ صورت قسطی هم این کارو انجام میدین یا نقد باید پرداخت بشه

 149. مهدی گفت:

  سلام ما باید برای عمل جراحی نوبت بگیریم.

  • admin گفت:

   سلام. بله. در فیلدی که در همین صفحه طراحی شده شماره تماس خود را بگذارید تا برای شما نوبت در نظر گرفته شود.

 150. مهرداد شکوری افشار گفت:

  سلام.من به دلیل دور بین بودن چشمام مجبورم برای رانندگی از عینک استفاده کنم و به دنبال درمان به دست پزشک خوب و معتبر هستم چون از عمل چشم خیلی ترس دارم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  • admin گفت:

   سلام جناب شکوری. در کلینیک نوآوران شما توامان بهترین جراح های ایران را همراه با پیشرفته ترین دستگاه لیزیک موجود در جهان در اختیار دارید که حاصل آن رضایتمندی اینهمه از مراجعه کنندگان ما میباشد. همکاران ما برای هماهنگی مشاوره ی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

 151. میلاد گفت:

  سلام من سربازم و اخرای خدمتم آیا دفترچه خدمت قبول میشه و اینکه امکانش هست تو نوبت دهی سریع تر بیایم تا وقت دفتر چم تموم نشه ممنون

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما. متاسفانه دفترچه ی سربازی در هزینه های شما تاثیری ندارند. اما هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد.

 152. امید گفت:

  سلام. ۱۹ سالمه نمره چشم من ۲.۷۵ هستش و میخواستم بدونم میشه ۱۰از ۱۰ بشه برای استخدام نیرو هوایی ارتش ؟

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما. چشمانتان میبایست دقیق بررسی شود. ان ن شالله بعد از آن میتوان به سوال شما پاسخ درست داد.

   • سجاد گفت:

    سلام شنیدم میگن بعد عمل لیزیک نباید کار سنگین انجام داد به عنوان مثال کسانی که بدنسازی کارمیکنن میتونن بعد عمل دوره ورزش کنن

    • admin گفت:

     سلام. بله تا دو الی سه ماه نبایست جسم سنگین بلند کنید تا به قرنیه چشم فشار بیاید.اما بعد از گذشت سه ماه روال عادی زندگی خود را میتوانید از سر بگیرید

 153. Sajad گفت:

  سلام من از دکتر بیمارستان قیمت عمل لیزیک رو پرسیدم که گفتن سه ونیم الی 4تومن بهم قیمت دادن که با قیمتی که شما دادید کلی تفاوته ایا تفاوتی تو کیفیت عمل لیزیک هست

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   قیمت مصوب هر پزشک و یا هر مرکز پزشکی بنابر سیاستهای کاری آن مرکز تعیین میگردد. در نوآوران سعی ما این بوده که قیمت عمل لازک و پی آر کی را ، علیرغم اینکه از پیشرفته ترین دستگاه لیزر جهان (که در ایران تنها دو دستگاه از آن وجود دارد) و از کادر پزشکی متخصص و فوق العاده ای که از اساتید دانشگاههای پزشکی کشور هستند استفاده میکنیم ، تا پایین ترین حد ممکن کاهش دهیم تا هموطنان بیشتری بتوانند از این فرصت استفاده کرده و بینایی خود را با کیفیتی بسیار عالی اما با هزینه ای اندک اصلاح نمایند؛ که این حاصل همکاری تیمی متعهد از پرسنل و پزشکان خوب کشورمان میباشد. در واقع ما سود خود را از تعداد بالای عمل لیزری که در هر روز انجام میدهیم میبریم. و نیمی از این سود هم به مشتریان و مراجعه کنندگان محترممان تعلق میگیرد.

 154. رضایی گفت:

  سلام من ۴۶ سالمه و دیابت دارم و شبکیه هر دو چشمم خونریزی کرده نمره چشمم ۳ونیم هست آیا میشود لازک انجام داد.

  • admin گفت:

   سلام. اگر دیابت شما کنترل شده باشد با نامه از پزشک میتوان لیزیک نمود . اما در صورتیکه دیابت شما شدید باشد لیزیک برای شما انجام نمیشود. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 155. وحید گفت:

  سلام خداقوت 27 سالمه و چشمام ضعیف شده و میخواستم لیزر کنم هزینه چقد میشه.مممونم

  • admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران جهت مشاوره با شما تماس میگیرند.

 156. Parnia گفت:

  سلام من یکی از چشمام پلکش افتادگی داره بازم میتوتم عمل لیزیک کنم؟ و اینکه هزینش در مهر ماه ۹۸ چقدره؟؟؟؟

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما . شما میتوانید در کلینیک نوآوران هم افتادگی پلکتان را با در صد تخفیف اصلاح نمایید و هم میتوانید با عمل لازک با 50 درصد تخفیف بینایی خود را اصلاح نمایید.
   هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. همچنین هزینه عمل افتادگی پلک در نوآوران با 50 درصد تخفیف معادل 2,700,000 تومان میباشد .

 157. عبدالله کرنگش گفت:

  با عرض سلام خسته نباشید شماره چشم های من منفی 5 هست بدون عینک چیزای نزدیک از یک متری تشخیص نمیدم
  آیا امکان اش هست عمل کنم و شماره چشم هام صفر بشه بدون نیاز به عینک همه چیز قشنگ ببینم تشخیص بدم

  • admin گفت:

   سلام جناب کرنگش . اصلا عمل لیزیک برای همین رهایی از عینک است. اگر قرنیه چشمان شما مناسب عمل باشد ان شالله همین اتفاق خواهد افتاد.
   همکاران ما جهت هماهنگی باشما تماس میگیرند.

 158. پوریا گفت:

  سلام خسته نباشید
  بیمه درمانی ک برای سربازی هستش هم قبول میکنید؟
  اگه قرنیه ضخامتش ضعیف باشه راهی وجود داره ک بشه عمل انجام داد؟

  • admin گفت:

   سلام.
   خیر . اما در کلینیک نوآوران عمل بدون در نظر گرفتن بیمه با 50 درصد تخفیف و نصف قیمت کلینیک های دیگر در ایران و با قیمت 2,390,000 تومان انجام میشود .
   اگر قرنیه نازک باشد از عمل لازک استفاده میشود.

 159. شراهی گفت:

  سلام من حدود 50سال سن دارم میتونم عمل لیزیک یا لازیک انجام بدم در ضمن نمره چشم من 2 هست .

 160. مجتبی گفت:

  سلام جناب من ۲۲ سال سن دارم از عینک استفاده میکنم چشم سمت راستم دور بین است و درجه ان ۴.۵ میباشد هزینه عمل چشمم چقدر میشود با تشکر

  • admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. نمره چشم هیچ تاثیری در هزینه عمل ندارد.

 161. وحید گفت:

  سلام هزینه کامل دوتا چشم چقدره وآرستون کجاست و اینکه واسه کی بهم وقت میدین

  • admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس میگیرند.

 162. الهام گفت:

  سلام خسته نباشین منم میخوام عمل چشم انجام بدم تا از عینک راحت شم فقط نتونستم تصمیم بگیرم لیزیک خوبه یا لازک میتونم ازتون خواهش کنم منو راهنمایی کنین

 163. محمد گفت:

  سلام.هزینه عمل فمتولیزیک چقدره؟

 164. ناشناس گفت:

  باسلام من۴۷ساله هستم کلینیک نور مراجعه کردم مشاورین گفتند چون سن بالای ۴۰نمیشه عمل کرد
  هردو چشم من ۱.۵آستیگما و۱.۵ضعف دوربین هستند
  عمل لیزیک به سن ارتباط داره یانه

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   سن بالا فقط جهت عدم پیرچشمی و احیانا آب مروارید میباشد. مگرنه شما هم میتوانید از عمل لیزیک بهره برده و از عینک راحت شوید. همکاران ما با شما تماس میگیرند تا شما را راهنمایی کنند.

 165. منا گفت:

  سلام وقت بخیر .هزینه های بعد از عمل به چه صورته؟یعنی بعد از عمل لیزیک چشم چه هزینه های دیگه ای متقبل میشن ؟عینک یا دارو یا موارد این چنینی دیگه ای هم داره ‌؟

 166. پریوش گفت:

  سلام من هردو چشمم قوز قرنیه دارم آیا عمل موفقیت آمیزه یا لنز سخت 36 ساله ام ممنون از راهنماییتون

  • admin گفت:

   سلام. چشمانتان میبایست معاینه شود. چنانچه قوز قرنیه شدید نباشد و ضخامت کافی در قرنیه داشته باشید میتوان عمل انجام داد.

 167. موسی گفت:

  سلام من 20 سالمه می توانم عمل داشته باشم یا نه آیا این عمل محدودیت سنی دارد

  • admin گفت:

   سلام. بله محدودیت سنی بالای 18 سال دارد. اما شما در این محدودیت قرار ندارید و میتوانید عمل کنید.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.