هزینه عمل لیزیکهزینه عمل لیزیک چشم در سال 98 چقدر است؟


شاید یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین عمل لیزیک ، قیمت لیزیک میباشد. قیمت بالای لیزیک ، اغلب داوطلبان را از عمل باز میدارد. اما ما در چشم پزشکی نوآوران هزینه عمل لیزیک چشم (و لازک) در سال 98 را با 50 درصد تخفیف ، به نصف قیمت معمول در ایران رسانده ایم، اما همچنان اولویت اول ما انجام عمل چشم با کیفیت بالا است. عمل لیزیک و لازک با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اکسایمر فعلی در جهان انجام شده و جراحان در این چشم پزشکی از بهترین جراحان چشم در ایران میباشند . شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در کلینیک نوآوران تماس بگیرید و یا روی این صفحه کلیک کنید.


هزینه عمل لیزیک در کلینیک های مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد . گاهی پزشکان هزینه های مختلفی را در پیرامون جراحی لیزیک میگنجانند . به یاد داشته باشید ، قیمت جراحی لیزیک برای یک چشم با هزینه کل لیزیک برای هر دو چشم متفاوت میباشد و شما باید بهنگام سنجش قیمت در کلینیک های مختلف، این را لحاظ کرده و این قیمت را دو برابر نمایید.
در کلینیک نوآوران اما هزینه ی عمل لیزیک و لازک در سال 1398 با تمام معاینات جانبی ، به نصف قیمت و با 50 درصد تخفیف ویژه انجام میشود .کادر پزشکی نوآوران ، از بهترین متخصصان جراحی چشم در ایران تشکیل شده و پزشکان ما از پیشرفته ترین دستگاههای لیزر اکسایمر دنیا در سال 98 (2019 میلادی) استفاده میکنند.

همانطور که گفته شد قیمت لیزیک به عوامل مختلفی بستگی دارد . با این حال، قیمت واقعی که برای جراحی لیزیک پرداخت می کنید بستگی به بسیاری از عوامل، از جمله تجربه و شهرت جراح و نوع فن آوری مورد استفاده برای درمان شما دارد.
بیشتر جراحان انکساری (77.5 درصد، با توجه به اطلاعات موجود) هزینه را برای تمام روش های تصحیح چشم مبتنی بر لیزر اگزایمر میپردازند. به عبارت دیگر، تکنولوژی پیشرفته ای مانند استفاده از لیزر فمتوثانیه به طور جداگانه به عنوان "روش های اضافی" به هزینه جراحی پایه لیزیک اضافه می شود.قیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل مدرن لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
هزینه عمل لیزیک برای چشم آستیگمات چقدر است؟

اشتباه رایجی وجود دارد که برخی گمان میکنند عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات ممکن نمیباشد. باید گفت اینطور نیست. اگر چشمان شما دچار قوز قرنیه شدید نباشند ، عمل لیزیک و لازک برای چشمان آستیگمات هم امکانپذیر بوده و در بازه ی نمره های 0.5 تا 6 دیوپتر برای هر چشم قابل انجام میباشد. قیمت عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات هیچ تفاوتی با قیمت لیزیک برای چشمان دچار نزدیک بینی یا دوربینی ندارد و با همان قیمت ان جام میشود. در واقع نمره ی چشم شما تاثیری بر قیمت لیزیک و لازک ندارد.

قیمت عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات هم در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه بوده و شما میتوانید از این فرصت فوق العاده استفاده کرده و دید چشمان خود را کاملا بهبود ببخشید.

هزینه عمل لیزیک می تواند بسته به فناوری متفاوت باشد


برخی از جراحان (6/18 درصد) قیمت را متغیر و بسته به تکنولوژی خاص استفاده می کنند. به عنوان مثال، آنها ممکن است برای لیزیک تمام لیزر یا لیزیک سفارشی روشی را بکار ببرند که تکنولوژی موج هدایت را برای دقیق ترین اصلاح بینایی امکان پذیر سازد.
همچنین برخی از جراحان ممکن است با توجه به عیوب انکساری موجود ، قیمت های متغیری برای لیزیک و دیگر جراحی های لیزری داشته باشند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد متغیرهایی که هزینه های لیزیک را تحت تاثیر قرار می دهند، به کارشناسان ما در چشم پزشکی نوآوران مراجعه نمایید.


آیا قیمت های ارزان نیز برای عمل لیزیک موجود است؟


بله . در کلینیک نوآوران عمل لیزر چشم (لازک) با کیفیت بالا و پیشرفته ترین دستگاهها و با 50 درصد تخفیف با قیمت فوق العاده ارزان انجام میشود .

اما در مورد کلینیک های دیگر ممکن است تخفیفها به دلایل مختلف باشند:

• ممکن است قیمت "توافقی" لیزیک فقط برای اصلاح نزدیک بینی خفیف باشد. اگر شما دچار دوربینی، آستیگماتیسم یا مبتلا به مقیاس متوسط یا کمتری از نزدیک بینی هستید، ممکن است در خیلی از مراکز هزینه لیزیک به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت تبلیغ شده باشدکه بایست بدان توجه کنید.

• ممکن است قیمت پیشنهادی تمام هزینه ها را پوشش ندهد. به عنوان مثال، شما ممکن است فقط تعداد محدودی از معاینات را تجربه کرده باشید و اگر مشکلی وجود داشته باشد، مراقبتهای اضافی بعد از جراحی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. همچنین ممکن است هزینه های جراحی افزایش قدرت لیزیک ، درمان مجدد و موارد دیگر گنجانده نشده باشد و حتی ممکن است برای مشاوره اولیه شما هزینه دریافت گردد.

• ممکن است روش لیزیک با تکنولوژی قدیمی تر انجام شود. این لزوما بد نیست، اما تکنولوژی های جدیدتر امکان جراحی دقیق تر لیزیک را با کمترین خطر عوارض ارائه می دهند. به عنوان مثال ممکن است از لیزیک فمتوثانیه جهت درمان استفاده نگردد. در کلینیک نوآوران عمل لازک با پیشرفته ترین دستگاه فعلی موجود در جهان انجام میشود. میتوانید اطلاعات کامل در مورد تجهیزات ما را مطالعه نمایید .

اگر از لیزیک به علت کم هزینه بودن آن استفاده می کنید، مطمئن شوید که نقل قول نوشته شده ، همه چیز را در پیشنهاد ارائه شده جای داده باشد . قبل از انجام روش با پزشک متخصص در مورد تمام هزینه ها مشورت نمایید. در کلینیک نوآوران قیمت فوق العاده عمل لیزیک برای همه ی مراحل از معاینه تا عمل در نظر گرفته شده است.


چگونگی کاهش هزینه جراحی لیزیک


روش هایی برای کاهش هزینه های لیزیک نیز وجود دارد.
بسیاری از روش های مراقبت از چشم ، قیمت ویژه برای لیزیک و سایر جراحی ها را ارائه می دهند. نمونه هایی از این روش ها شامل تامین مالی ، پیشنهادات محدود و زمان بندی قیمت های ویژه است. چشم پزشکی نوآوران هم جدا از قیمت ارزانی که برای عمل لیزیک و عمل لازک خود ارائه میدهد ، گاهی در بازه های زمانی خاصی طرحهای فوق العاده با هدایای ویژه ارائه میدهد که برای مراجعه کنندگان فرصتی استثنایی محسوب میشود.

طبق اطلاعات موجود در سال گذشته ، 41 درصد از جراحان انکساری در جهان ، برنامه های پرداخت مالی و پرداخت ویژه را برای بیماران خود فراهم نموده اند.

توجه داشته باشید که برخی از کارفرمایان بزرگ ، برنامه های بهداشتی یارانه ای را تدارک میبینند که حداقل بخشی از هزینه های لیزیک را پوشش می دهد. اگر برای یک شرکت بزرگ کار می کنید، از مزایای احتمالی که ممکن است شامل موارد جراحی اصلاح بینایی نیز باشد اطلاع حاصل کنید.

همچنین اگر شما در ارتش مشغول به کار هستید، ممکن است جراحی لیزیک و سایر گزینه های جراحی اصلاح بینایی به صورت ارزانتر در دسترس شما باشد. واجد شرایط بودن شما به حداقل بخشی از وضعیت چشمتان بستگی دارد.

آیا بیمه ی تکمیلی عمل لیزیک و لازک را پوشش میدهد؟

اکثر ادارات بیمه هزینه های مربوط به جراحی انکساری چشم را پوشش نمی دهند، زیرا این جراحی از نظر پزشکی غیر ضروری می دانند. با این حال بعضی از کارفرمایان با یک مرکز لیزری (یا مرکز جراحی انکساری) برای تعیین قیمت های ویژه قراردادهایی وضع مینمایند. اگر شما دارای بیمه های تکمیلی باشید ، چنانچه در تعهدات بیمه ی ثانویه ی خود این موضوع درج شده باشد ، معمولا بیمه هزینه ی عمل لیزیک شما را چنانچه مجموع نمرات دوچشم شما به 6 دیوپتر برسد میپردازد.


آیا قیمت ارزان عمل لیزیک همیشه معیار مناسبی برای انتخاب مرکز چشم پزشکی است؟


ممکن است وسوسه شوید و یک جراح را فقط بر اساس هزینه اعلام شده انتخاب نمایید، اما ممکن است نتایج مناسبی در انتظار شما نباشد. درباره ی مرکز درمانی تحقیق نمایید . از پیشرفته بودن تجهیزات آن و تخصص کادر پزشکی آن مطمئن شوید. بهتر است جراح مناسب و با تجربه ای را انتخاب نموده و با تامین هزینه های جراحی با روش های موجود ، نتایج قابل قبولی برای بینایی خود انتخاب نمایید. کادر پزشکی نوآوران از متخصصین برجسته ی ایران میباشد که بیشترین تجربه را در عمل جراحی لیزیک موفق در ایران دارا میباشند.با عمل لیزیک بیشتر آشنا شوید

30 دیدگاه ها

 1. علیرضا گفت:

  سلام. قیمت عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران چقدر است ؟

  • admin گفت:

   هزینه عمل لیزیک و لازک در اسفند ماه 1397 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 2. ناشناس گفت:

  سلام پیامک رو کجا بفرستیم؟

 3. آرش گفت:

  سلام
  در کلینیک شما عمل جراحی کاشت لنز برای شماره های بالا انجام میشه؟
  لطفا در صورت امکان لیست پزشکای مرکزتون رو ارائه میدید؟

  • admin گفت:

   با سلام خدمت شما . بله در این مرکز چشم پزشکی عمل کاشت لنز هم توسط متخصصین برجسته ی چشم ایران جناب دکتر مسیح هاشمی و دکتر ابوالقاسم مختاری انجام میشود. با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 4. آتنا گفت:

  پس قیمتش کجاست همش زده ۵۰ درصد تخفیف

  • admin گفت:

   باسلام. در اسفندماه سال 1397 هزینه ی لیزیک و لازک با 50 درصد تخفیف در کلینیک نوآوران معادل 2190000 تومان میباشد.

 5. زانیارقادری گفت:

  سلام در تاریخ 97/12/1 هزینه عمل چقدر است اگر هردوچشم 9درصد ضعیف و دارای اگسیمات باشند؟؟

  • admin گفت:

   باسلام. در اسفندماه سال 1397 هزینه ی لیزیک و لازک با 50 درصد تخفیف در کلینیک نوآوران معادل 2190000 تومان میباشد.

 6. روح اله گفت:

  سلام من چشمام ۳/۵ضعیف اند هزینه عمل لیزینک چقدر است ؟؟؟

  • admin گفت:

   قیمت عمل دوچشم با عکس از قرنیه در اسفندماه 1397

   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 7. Rezaee گفت:

  سلام من چند سالِ كه از لنز استفاده ميكنم آيا ميتونم عمل كنم؟
  و اينكه هزينه چشمي كه استيگماتِ فرقي ميكنه؟
  ممنون🙏🏻

  • admin گفت:

   سلام. بله میتوانید عمل کنید . منتهی بعد از معاینه و قطعی شدن سلامت و ضخامت قرنیه ، حداقل یک هفته قبل از عمل لیزیک نبایست از لنز استفاده کنید.
   هزینه ی لیزیک و لازک برای چشمهای آستیگمات هیچ تفاوتی با نمره های دیگر ندارد.

 8. Aref گفت:

  سلام خسته نباشید چشم راست من ۱ هست و چپم هم ۷۵ صدم استیگمات هستن آیا می تونم عملشون کنم یا نه

  • admin گفت:

   با عرض سلام. البته نمره ی چشمان شما برای لیزیک مناسب است . اما میبایست قرنیه چشمان شما توسط متخصصین چشم بررسی و معاینه شود تا بتوان به سوال شما پاسخ دقیق داد. همکراان ما باشما تماس خواهند گرفت.

 9. mdgh گفت:

  با سلام با بیمه تامین اجتماعی هزینه اش کم میشود یا رایگان؟

  • admin گفت:

   سلام. متاسفانه بیمه تامین اجتماعی برای لیزیک هزینه ای نمیپردازد. اما شما میتوانید از تخفیف 50 درصدی ما استفاده کنید.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 10. پویا گفت:

  سلام ببخشید نمره چشم راستم۶ و چشم چپم۵ درصده
  میشه بگید قیمت تمام شده ش چقد میشه و آیا تو استان کرمانشاه میتونم عمل کنم؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   همکاران ما با شما تماس میگیرند و ترتیبی اتخاذ خواهد شد تا در یک روز که به تهران تشریف می آورید تمام کارهای شما از معاینه تا عمل انجام شود.

 11. پویا گفت:

  سلام
  ببخشید نمره چشم راستم۶درصدو چشم چپم ۵درصده
  میشه بگید قیمت تمام شده ش چقد میشه
  ؟

  • admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 12. عبدالرسول طائی گفت:

  سلام بی زحمت یه نوبت عمل میخواستم بنده شهرستانی هستم و نوبت رو دقیق میخواستم.

 13. فاطمه گفت:

  سلام من هردو چشمم ۲/۵ دوربین ضعیف هستن .. میشه هزینه عمل لیزیک رو بگید

  • admin گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 14. هاشم گفت:

  سلام هزینه عمل لازک و لیزیک سال ۹۸ چقدر هست

  • admin گفت:

   باعرض سلام.

   هزینه های جراحی لیزیک و لازک به شرح زیر است :

   هزینه عمل لیزک و لازک در فروردین ماه 1398 در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه
   بجای٤/٤٠٠/٠٠٠تومان

   با 50 درصد تخفیف ویژه

   فقط ٢/١٩٠/٠٠٠ تومان

   کیفیت کم نظیرمابسیارمهم تر از۵۰٪ تخفیف ماهست
   (( عمل بابهترین لیزر روز دنیا آلگریتو500))

   وتوسط جراحان برجسته ونامی کشور
   ازاساتید دانشگاه، ورئیس کلینیک فوق تخصصی چشم
   درکلینیک خصوصی فوق تخصصی

   برای پاسخ به سوالات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

   تماس ☎️ 02144457285

   داخلی 5

 15. A گفت:

  سلام کسی هست عمل کرده باشه در این مرکز؟

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.