عمل لیزیک چشم | عمل لازک چشم

هزینه عمل لیزیک


تخفیف عمل لیزیک

هزینه عمل لیزیک چشم در سال 1400 چقدر است؟


شاید یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین عمل لیزیک چشم ، هزینه عمل لیزیک میباشد. متاسفانه قیمت بالای لیزیک ، اغلب داوطلبان را از انجام این عمل منصرف میکند. اما ما در چشم پزشکی نوآوران هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در سال 1400 را با 50 درصد تخفیف ، به نصف قیمت معمول در ایران رسانده ایم ؛ اما همچنان اولویت اول ما، انجام عمل لیزر چشم با بالاترین کیفیت در ایران است. در کلینیک نوآوران ، عمل ليزيك و لازك با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اکسایمر فعلی در جهان ، انجام شده و جراحان در این چشم پزشکی، از بهترین متخصصین جراح چشم در ایران بوده، که جملگی عضو هیات علمی دانشگاه و از روسای کلینیک های بزرگ تخصصی در تهران میباشند. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر، با مشاورین ما در کلینیک نوآوران تماس بگیرید .

تماس با ما


حضور دوست هنرمند ما جناب آقای امیر محمد زند در کلینیک نوآوران
و رضایت ایشان از قیمت های فوق العاده عالی عمل های لیزیک و لازک در این کلینیک


50 % تخفیف عمل لیزیک چشم، توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اگزایمر در ایران. برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:

قیمت عمل لیزیک و لازک و PRK در چشم پزشکی نوآوران

قیمت عمل لیزیک و لازک و PRK در کلینیک های مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد . گاهی پزشکان هزینه های مختلفی را در پیرامون جراحی لیزر چشم میگنجانند . گاهی قیمتی که توسط کلینیک ها به شما ارائه میشود تنها برای یک چشم مد نظر قرار گرفته است. شما میبایست به این مورد دقت کافی داشته باشید و در این گونه مواقع هزینه ی ارائه شده را برای هردو چشم خود در نظر بگیرید . یعنی میبایست آنرا دو برابر کنید تا قیمت واقعی عمل لیزر در آن کلینیک را بدست آورید .

در نوآروان قیمت ارائه شده و تخفیف برای عمل لیزیک ، برای هر دو چشم شماست که این قیمت در ایران بی سابقه و منحصر بفرد میباشد. در ضمن ما هزینه ی عکس قرنیه را هم در همان هزینه ی عمل لیزیک پوشش داده ایم که این نیز هدیه ای از سوی ما به شما مراجعین محترم میباشد.

قیمت عمل حذف عینک

ما در چشم پزشکی نوآوران توانستیم هزینه ی عمل حذف عینک ( عمل لیزیک ) در سال 1400 را با کمترین قیمت در ایران عرضه کنیم تا تعداد بیشتری از هموطنان عزیزمان بتوانند از این فرصت بسیار عالی و استثنایی برای بازیافتن بینایی خود بدون عینک استفاده کنند . و امسال هم مفتخریم همین تخفیف های ویژه را در ایران برای عمل حذف عینک به هموطنان عزیز عرضه کنیم.در ایام بیماری کرونا ، وضعیت کلینیک نوآوران و عمل های لازک و لیزیک در آن چگونه است؟کلینیک های جراحی چشم بصورت عمومی همواره میبایست بالاترین استانداردهای بهداشتی را رعایت کنند. در ایام بیماری کرونا هم طبق معمول همیشه ، کلینیک نوآوران ، با رعایت بالاترین استانداردهای بهداشتی جهت جراحی های حساس چشم ، مشغول خدمت رسانی به هموطنان عزیز میباشد.
لطفا در هنگام حضور در مطب ، بهداشت فردی و داشتن ماسک و دستکش را رعایت نموده ، و چنانچه برای معاینه تشریف می آورید ، از آوردن همراه با خود ، جهت جلوگیری از ازدحام در کلینیک ، خود داری نمایید. با سپاس بیکران از شما عزیزان .


هزینه عمل فمتولیزیک چشم

هزینه ی عمل فمتولیزیک چشم در مقایسه با عمل لیزیک و یا لازک و PRK بالاتر است. این قیمت بر مبنای تجهیزات پیشرفته و پیچیدگی بسیار بالاتر و امنیت عمل ، سنجیده شده و گران تر از عملهای با تیغ جراحی انجام میشود. عمل فمتولیزیک چشم ، شیوه ی نوینی از عمل لیزیک میباشد که در آن ، از تیغ جراحی برای برش نازک قرنیه جهت عمل لیزری استفاده نمیشود. در این مدل از عمل لیزیک ، برش قرنیه ، توسط تابش لیزر بسیار دقیق فمتوسکند انجام میشود . این عمل برای افرادی که قرنیه های نازک دارند بسیار مناسب بوده و از لحاظ ایمنی در سطح بسیار بالایی از امنیت و دقت قرار دارد.

برای آگاهی بیشتر از عمل فمتولیزیک چشم ، میتوانید صفحه ی عمل فمتولیزیک چشم را در سایت ما مطالعه نمایید. در این صفحه ، اطلاعات جامعی پیرامون این عمل که به نام لیزیک بدون تیغ و یا لیزیک تمام لیزر هم شهرت دارد وجود دارد که میتواند برای انتخاب یک عمل مناسب برای شما مفید باشد. اهمیت این عمل برای کسانیکه از نزدیک شدن تیغ جراحی به چشمشان ترس دارند ، و همچنین برای کسانیکه قرنیه ی نازکی دارند بسیار بالاست.

در حال حاضر قیمت عمل فمتولیزیک چشم در کلینیک نوآوران ، با پیشرفته ترین دستگاههای لیزر فمتوسکند و اکزایمر دنیا ، و با حضور فوق تخصصان برجسته ی کشور در زمینه جراحی لیزری چشم ، برای هردو چشم 10,000,000 تومان میباشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


برای آگاهی از قیمتهای عمل پلک و عمل بلفاروپلاستی در کلینیک نوآوران با تخفیف ویژه، صفحه هزینه عمل پلک را مشاهده نمایید.

جدید ترین تکنولوژی لیزر جهان در کلینیک نوآوران

استفاده از جدیدترین تکنولوژی لیزر در جراحی چشم از جمله افتخارات چشم پزشکی نوآوران میباشد.اما ما آنرا در هزینه های خود نگنجانده ایم. یعنی استفاده از مدرن ترین دستگاه لیزر دنیا در کلینیک نوآوران ، باعث آن نشد که ما هزینه ی عمل لیزیک و لازک در سال 1400 را بالا ببریم . عمل لیزیک در این چشم پزشکی با تمام معاینات جانبی ، به نصف قیمت و با 50 درصد تخفیف ویژه انجام میشود .

دستگاه اگزایمر لیزر مدل EX500 ازکمپانی شناخته شده Wavelight زیر مجموعه کمپانی Alcon قادر است:
نزدیک بینی را تا ۱۴- ، دوربینی را تا ۶+ ، و آستیگماتیسم را از ۶- تا ۶+ ، با سرعت و کیفیت بسیار بالا درمان نماید. سرعت بالای این لیزر که قادر است هر دیوپتر نزدیک بینی را در 1.4 ثانیه تراش دهد، باعث راحتی عمل برای جراح و بیمار می گردد. دقت بالای پرتوهای این لیزر، منجر به تراش قرنیه با کیفیت بسیار بالا و ایجاد سطحی بسیار صاف می گردد.سرعت این دستگاه لیزیک چشم 1050 است و اگر در حین عمل بیمار چشم خود را حرکت دهد لیزر می‌تواند چشم بیمار را دنبال کند و حتی اگر بیمار سر خود را حرکت دهد عملکرد لیزر متوقف می‌شود. این در حالی است که در برخی لیزر‌ها این امکان ویژه وجود ندارد. یکی از دیگر ویژگی‌های این دستگاه آن است که این لیزر نقطه‌ای عمل می‌کند و می‌تواند بر اساس "نقشه چشم فرد" عیوب انکساری شامل نزدیک‌بینی و دوربینی و آستیگماتیسم را اصلاح نماید .


با تجهیزات ما بیشتر آشنا شوید

عواملی که در کلینیک ها بر قیمت لیزیک و لازک تاثیرگذارند

همانطور که گفته شد قیمت لیزیک در کلینیک های مختلف به عوامل مختلفی بستگی دارد . با این حال، قیمت واقعی که برای جراحی لیزیک پرداخت می کنید بستگی به بسیاری از عوامل، از جمله تجربه و شهرت جراح و نوع فن آوری مورد استفاده برای درمان شما دارد. هدف ما اینست که همه ی این عوامل گران کننده را از میان برداشته و این عمل را با کمترین قیمت ممکن به هموطنان عزیز عرضه کنیم.

برخی از جراحان چشم نیز برای ارائه ی قیمت لیزیک ، حد نهایی عمل ، یا به بیانی دیگر تمام روشهای مختلف عمل لیزر چشم را در نظر میگیرند. به عبارت دیگر، در این کلینیک ها تکنولوژی پیشرفته ای مانند استفاده از لیزر فمتوسکند (فمتو لیزیک) ، به طور جداگانه به عنوان "روش های اضافی" به هزینه جراحی پایه لیزیک شما اضافه می شود! یعنی در اینگونه کلینیک های جراحی ، برای موارد استثناء هزینه های محتمل را هم در قیمت عمل لیزر میگنجانند ، که این کار منجر به روند بشدت صعودی هزینه عمل لیزیک میشود. ما این هزینه ی اضافی را نیز در نوآوران حذف نموده ایم . (چنانچه مراجعه کننده ای درخواست این عمل های پیشرفته ی اضافی را بکند ، هزینه ها جداگانه برای ایشان در نظر گرفته میشود.)قیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
هزینه عمل لیزیک چشم آستیگمات چقدر است؟

اشتباه رایجی وجود دارد که برخی گمان میکنند عمل لیزیک برای چشم های آستیگمات ممکن نمیباشد. باید گفت اینطور نیست. اگر چشمان شما دچار قوز قرنیه شدید نباشند ، عمل لیزیک و لازک برای چشمان آستیگمات هم امکانپذیر بوده و در بازه ی نمره های 0.5 تا 6 دیوپتر برای هر چشم قابل انجام میباشد. قیمت عمل لیزیک برای چشم های آستیگمات هیچ تفاوتی با قیمت لیزیک برای چشمان دچار نزدیک بینی یا دوربینی ندارد و با همان قیمت انجام میشود. در واقع نمره ی چشم شما تاثیری بر قیمت لیزیک و لازک ندارد.

قیمت عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات در سال 1400 در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه بوده و شما میتوانید از این فرصت فوق العاده استفاده کرده و دید چشمان خود را کاملا بهبود ببخشید.
آیا قیمت های ارزان نیز برای عمل لیزیک موجود است؟


بله . در کلینیک نوآوران ، در سال 1400 ، عمل لیزر چشم (لازک) برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه ، با کیفیت بالا و حضور متخصصان برجسته ی کشور و پیشرفته ترین دستگاه لیزر جهان ، با 50 درصد تخفیف با قیمت فوق العاده ی 3,900,000 تومان انجام میشود .


اما در مورد کلینیک های دیگر ممکن است تخفیفها به دلایل مختلف باشند:

• ممکن است در یک کلینیک قیمت پایین لیزیک فقط برای اصلاح نزدیک بینی خفیف باشد. اگر شما دچار دوربینی، آستیگماتیسم یا مبتلا به مقیاس متوسط یا بیشتری از نزدیک بینی هستید، ممکن است در خیلی از مراکز هزینه لیزیک به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت تبلیغ شده باشد که بایست بدان توجه کنید.

• ممکن است قیمت پیشنهادی یک کلینیک ، تمام هزینه ها را پوشش ندهد. به عنوان مثال، شما ممکن است فقط تعداد محدودی از معاینات را تجربه کرده باشید و اگر مشکلی وجود داشته باشد، مراقبتهای اضافی بعد از جراحی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. همچنین ممکن است هزینه های جراحیِ "افزایش قدرت لیزیک" ، درمان مجدد و موارد دیگر گنجانده نشده باشد و حتی ممکن است برای مشاوره اولیه شما هزینه دریافت گردد.

• ممکن است روش لیزیک با تکنولوژی قدیمی تر انجام شود. این لزوما بد نیست، اما تکنولوژی های جدیدتر امکان جراحی دقیق تر لیزیک را با کمترین خطر عوارض ارائه می دهند. به عنوان مثال ممکن است از لیزیک بدون تیغ یا همان فمتولیزیک جهت درمان استفاده نگردد. در کلینیک نوآوران عمل لازک با پیشرفته ترین دستگاه فعلی موجود در جهان انجام میشود. میتوانید اطلاعات کامل در مورد تجهیزات ما را مطالعه نمایید .

اگر از لیزیک به علت کم هزینه بودن آن استفاده می کنید، مطمئن شوید که نقل قول نوشته شده ، همه چیز را در پیشنهاد ارائه شده جای داده باشد . قبل از انجام عمل با پزشک متخصص در مورد تمام هزینه ها مشورت نمایید. در کلینیک نوآوران قیمت فوق العاده عمل لیزیک و لازک برای همه ی مراحل از معاینه تا عمل در نظر گرفته شده است.
چگونگی کاهش هزینه جراحی لیزیک

روش هایی برای کاهش هزینه های لیزیک نیز وجود دارد.
گاهی برخی از سازمانها و یا کلینیک ها در مناسبتهایی خاص ، قیمت ویژه برای لیزیک و سایر جراحی ها را ارائه می دهند. نمونه هایی از این روش ها شامل تامین مالی دولتی ، پیشنهادات در زمان محدود و زمان بندی قیمت های ویژه است. چشم پزشکی نوآوران هم جدا از قیمت ارزانی که برای عمل لیزیک و عمل لازک خود ارائه میدهد ، گاهی در بازه های زمانی خاصی طرحهای فوق العاده با هدایای ویژه ارائه میدهد که برای مراجعه کنندگان فرصتی استثنایی محسوب میشود.

طبق اطلاعات موجود در سال گذشته ، 41 درصد از جراحان چشم در جهان ، برنامه های پرداخت مالی و پرداخت ویژه را برای بیماران خود فراهم نموده اند.

توجه داشته باشید که برخی از کارفرمایان بزرگ ، برنامه های بهداشتی یارانه ای را تدارک میبینند که حداقل بخشی از هزینه های لیزیک را برای کارمندان خود پوشش می دهد. اگر برای یک شرکت بزرگ کار می کنید، از مزایای احتمالی که ممکن است شامل موارد جراحی اصلاح بینایی نیز باشد اطلاع حاصل کنید.

همچنین اگر شما در ارتش مشغول به کار هستید، ممکن است جراحی لیزیک و سایر گزینه های جراحی اصلاح بینایی به صورت ارزانتر در دسترس شما باشد. واجد شرایط بودن شما به وضعیت چشمتان بستگی دارد.

آیا بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی عمل لیزیک و لازک را پوشش میدهد؟

برخی ادارات بیمه ، مانند تامین اجتماعی ، هزینه های مربوط به جراحی ليزيك چشم را پوشش نمی دهند، زیرا این جراحی را از نظر پزشکی غیر ضروری می دانند. با این حال بعضی از کارفرمایان با یک مرکز لیزری (یا مرکز جراحی انکساری) برای تعیین قیمت های ویژه قراردادهایی وضع مینمایند. اگر شما دارای بیمه های تکمیلی باشید ، چنانچه در تعهدات بیمه ی ثانویه ی خود این موضوع درج شده باشد ، معمولا بیمه هزینه ی عمل لیزیک شما را چنانچه مجموع نمرات دوچشم شما به 6 دیوپتر برسد میپردازد.


آیا قیمت ارزان عمل لیزیک همیشه معیار مناسبی برای انتخاب مرکز چشم پزشکی است؟


ممکن است وسوسه شوید و یک جراح را فقط بر اساس هزینه اعلام شده انتخاب نمایید، اما ممکن است نتایج مناسبی در انتظار شما نباشد. درباره ی مرکز درمانی تحقیق نمایید . از پیشرفته بودن تجهیزات آن و تخصص کادر پزشکی آن مطمئن شوید. بهتر است جراح مناسب و با تجربه ای را انتخاب نموده و با تامین هزینه های جراحی با روش های موجود ، نتایج قابل قبولی برای بینایی خود انتخاب نمایید. کادر پزشکی نوآوران از متخصصین برجسته ی ایران میباشد که بیشترین تجربه را در عمل جراحی لیزیک موفق در ایران دارا هستند.هدف ما در نوآوران اینست که قشر وسیع تری از هموطنان عزیزمان بتوانند عیوب انکساری چشم خود را درمان نمایند . رضایت مراجعه کنندگان به این کلینیک، همواره بالاترین پشتوانه و مشوق ما در ارائه ی خدمات روز افزون به هموطنان بوده و خواهد بود..

آیا هنوز ابهامات و سوالات و نگرانی هایی در مورد عمل لیزیک و لازک دارید ؟

بطور کلی جراحی لیزر چشم چیست ؟ آیا عوارضی دارد ؟ باید ها و نباید های قبل و بعد از عمل چیست ؟ آیا عمل لیزیک و یا لازک بیهوشی دارند ؟ آیا احتمال عارضه در عمل لیزیک وجود دارد؟ آیا بعد از لیزیک ممکن است چشم دوباره ضعیف شود ؟ سن مناسب برای لیزیک چیست ؟ آیا عمل لیزیک خونریزی و درد و سوزش دارد ؟ آیا روز بعد از لیزیک میتوان به سر کار رفت ؟ آیا اساسا هرکسی میتواند عمل لیزیک را انجام دهد ؟ ...

این سوال ها و ده ها سوال دیگر در مورد عمل لیزر چشم را در صفحه ی ویدئوهای آموزشی ما ببینید . دراین صفحه در قالب ویدئوهایی کوتاه ، پزشک ما به ده ها سوال شما پیرامون عمل لیزیک و لازک پاسخ داده تا ابهامات و سوالات شما برطرف شده و احیانا استرسها و نگرانی های بیمورد شما که اغلب بعلت ناآگاهی در مورد عمل لیزیک میباشند نیز برطرف گردند.

حتما از این صفحه و ویدئوهای آموزنده ی آن در مورد عمل لیزیک و لازک و PRK دیدن نمایید تا نگرانی ها و ابهامات شما از بین بروند .


ویدئوهای آموزشی در مورد لیزیک و لازک

.

937 سوال برای مقاله " هزینه لیزیک "

 1. سمانه گفت:

  سلام آیا کسی اینجا عمل لازک انجام داده؟ و راضی بوده؟

  1. admin گفت:

   سلام به شما دوست گرامی .
   میتوانید میزان رضایت از عمل لازک در نوآوران را در صفحه ی ویدئوهای رضایتمندی از نوآوران ببینید . با سپاس.

 2. سمانه گفت:

  سلام من چشمام هر دوش به اندازه 1/75- ضعیف هستن و طی دو سالی بود که اصلا تغییر نمره نداشته اما یه مدته که زیاد از گوشی استفاده کردم و به نظر خودم یکمی به درجه ضعیف بودنشون افزوده شده از شما سوالم اینه که بعد عمل هم امکان ضعیف شدن چشم وجود داره و اگه داشته باشه باید چیکارش کنیم ؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خانم قربان نژاد.
   بعد از لیزیک دید چشمان شما طبیعی میشود و نیاز به عینک نخواهید داشت . اما تمامی عمل های مختلف دنیا فقط میتوانند شما را درمان کنند اما هیچیک نمیتوانند به شما تضمین دهند که تا آخر عمر دیگر هیچگاه نیاز به عمل نخواهند داشت. مانند تمامی اعضای دیگر بدن ، سلامت چشمتان تا آخر عمر بستگی به نوع زندگی و حفظ سلامت بدن و شرایط ژنتیکی بدن دارد. سوالات بیشتر خود را در صفحه ی ویدئوهای آموزشی در مورد لیزیک و لازک ببینید.

 3. Mojtaba گفت:

  سلام
  بنده با مجموعه ضعیفی و آستیگمات با هم یک چشمم 11 و دیگری 9 هستش
  آیا عمل ممکنه؟مشکلی پیش نمیاد؟
  تا کی این تخفیف موجوده؟

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند تا اطلاعات درست چشم شما را گرفته و شما را راهنمایی نمایند تا در صورت امکان برایتان وقت عمل رزرو نمایند.

 4. محمد رضا گفت:

  سلام
  خسته نباشيد، من يه سوال كاملاً مشخص دارم. پير چشمى كه فقط براى ديدن نوشته هاى نزديك مشكل داره پنجاه ساله امكان عمل داره؟

  1. admin گفت:

   سلام
   پیرچشمی برای دید در۴۰تا۵۰سانت طراحی نی شود و قابل عمل نیست.

 5. Mahdi گفت:

  قسطی قبول نمیکنید؟

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 6. محسن گفت:

  با سلام وخسته نباشید اول از همه تشکر وقدردانی میکنم از شما که چنین امکاناتی را با هزینه پایین فراهم میکنید و میخاستم بپرسم من که دانشجوی ارشد برق یکی از دانشگاههای سراسری تهران میباشم در صورت عمل لیزیک تا چند هفته نمیتوانم درس ها را بخوانم یا اذیت میشوم به خاطر اهمیت زمان مطالعه مداوم ازتون میپرسم با تشکر!

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   برای برخی وضوح تصویر از روز بعد از عمل هم اتفاق می افتد اما برای برخی این حالت میتواند بعد از یک هفته پیش بیاید. این بستگی به نوع و نمره چشم شما هم دارد. اکا اصلا جای نگرانی برای مطالعه وجود ندارد.

 7. احمدمرادی گفت:

  سلام من نزدیک بین من ۲ درچه ضعیف شده باکدام روش پیشنهاد میشه عمل بشه وهزینه عمل چقدره

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. پیشنهاد ما در نوآوران عمل لازک میباشد . اما بازهم میبایست چشمانتان معاینه شوند.

 8. Nrgs گفت:

  سلام،من دوتا چشمم ضعیفه یکیش ۴ و یکیش ۵
  تنبلی چشمم بالاست
  میشه عمل کرد؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. لیزیک نمیتواند تنبلی چشم را کاملا بهبود بخشد. بهترین دید برای شما با عینک صورت میپذیرد.

 9. عباسی گفت:

  سلام من ی چشم ضربه خورده تار مببینه ی چشمم ی خرده تازگیا ضعیف شده عینک میزنم ایا میشه عمل کنم خوب بشه دیگه عینک نزنم . هزینش چقدر میشه ؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. چشمانتان میبایست دقیقا معاینه شود تا سلامت و ضخامت قرنیه مشخص شود. همکاران ما جهت مشاوره به شما با شما تماس میگیرند.

 10. حسن گفت:

  سلام من 17 سالمه میتونم عمل لیزیک کنم چشمام خیلی ضعیفن از عینک و یا لنز هم استفاده نکردم

  1. admin گفت:

   سلام. پیشنهاد ما اینست که کمی صبر کنید تا از سن 18 عبور کنید .

   1. حسن گفت:

    خب این یکسالو من چکار کنم عینک هم دوست ندارم بزنم راهنمایی کن چشمام ضعیفن

    1. admin گفت:

     سلام. با همکاران ما تماس گرفته و وقت معاینه بگیرید. دکتر پس از معاینه دقیق چشمانتان شما را راهنمایی میکنند. شاید هم بتوان چشمانتان را عمل کرد. بستگی به شرایط دارد.

 11. ستایش گفت:

  سلام من چشمم از نمره 10 نمره 4 هست دوربینی دارم هزینه عمل و این که این شماره چشمی هم قابل عمل هست یا نه ؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران ما با شما در خصوص وقت معاینه تماس میگیرند.

 12. رسول عزیزی گفت:

  سلام چشمم ضعیفه نمره چشمم شماره 5 از عینک هم استفاده میکنم .قیمت چند. و نوبت چند روز طول میکشه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد. شماره خود را ثبت نمایید یا شماره ای برای تماس بگذارید تا همکاران ما در اسرع وقت برای شما وقت معاینه و عمل قرار بدهند.

 13. اصغر بهداد گفت:

  سلام ببخشید من هردوچشم ام استیگماتیک ونزدیک بین است. ازطرفی تحت پوشش بهزیستی هستم. وعینک رانمتوانم تگه دارم.ضعف چشم هایم حدود ۴ است. چقدر از بنده مبلغ دریافت مینمایید تادراولین فرصت بیام خدمتتان. ۴۸ساله ازمیانه بااحترام بهداد

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما .
   همکاران ما با شما تماس میگیرند تا با شما در خصوص عمل و هزینه آن برای شما باشما صحبت کنند.

 14. ناشناس گفت:

  سلام من یکی از چشمام ۳.۵ هست و اون یکی هم ۳.۵ روی هم ۷هست
  آیا میتوانم عمل پی ار کی یا لیزیک کنم؟ و قیمتش چند هست؟ خیلی برام مهمه

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 15. الهام گفت:

  سلام من 32سالمه از نظر دوربینی مشکل دارم 3ساله عینک استفاده میکنم چشمام هم سمت چپ شماره 4نیم هسش سمت راست 5 الان میتونم عمل لیزیک رو انجام بدم یانه

  1. admin گفت:

   سلام خانم حسین پور .
   برای پاسخ به شما میبایست قرنیه چشمتان بررسی شود. همکاران ما با شما جهت مشاوره و وقت معاینه تماس میگیرند.

 16. ابوالفصل گفت:

  سلام نصف چک قبول میکنید یا نه دو ماهه؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بله . لطفا شماره تماس بگذارید تا مدیر کلینیک با شما جهت این خصوص گفتگو کنند.

  2. کامران گفت:

   سلام.من عینک استفاده می کنم،چشم راست ۱وچشم چپ۷۵/می باشد می خواستم ببینم هزینه عمل چقد میشه

   1. admin گفت:

    سلام. قیمت عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد.

 17. رها رضایی گفت:

  سلام. من 23 سالم هست و نمره چشمم تا پارسال به 11 رسیده بود و ازین موضوع خیلی رنج میبرم. خواستم بدونم میشه عمل لیزریک انجام داد . راستش از هزینه اش نگرانم. اگه میشه راهنماییم کنید

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   اصلا نگران نباشید. با ما تماس بگیرید تا همکاران ما برایتان وقت معاینه قرار دهند تا ان شالله اگر قرنیه چشمانتان مشکل خاصی نداشته باشد عمل لیزیک روی چشمانتان انجام شود. نگران هزینه ها نباشید. هزینه ی این عمل در نوآوران برای هردو چشم تنها 2,390,000 تومان است و مدیر کلینیک مطمئنا با شما همکاری لازم را خواهند داشت.

 18. امین گفت:

  سلام.من زیر چشمام تیرگی داره.۳۰سال دارم.شهرستانم هستم .چند ساعت زمان میبره؟ایا چون از شهرستان میام باز تخفیف داره؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.همکاران ما با شما تماس میگیرند و برای شما وقت معاینه در نظر میگیرند تا ان شالله در صورت صحت قرنیه در همان روز عمل برای شما انجام شود. تخفیف برای عموم هموطنان در همه جای ایران و سایر نقاط دنیا میباشد . این افتخار ماست که در خدمت هموطنان خود باشیم.

 19. علی اقبالی گفت:

  سلام سبتون بخیر من ۵۸ سالمه دوچشمم پیرچشمی با شماره ۲/۵داره چه عملی نیازه و هزینش چقدره؟

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه برای پیرچشمی فعلا راه حل مناسبی وجود ندارد.

 20. زهرا گفت:

  سلام شما در کلینیک تون عمل لازک انجام میدین یا لیزیک(سلامت غرب) ؟؟؟؟؟؟هرینه لازک و لیزیک با هم فرق میکنه؟؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. امروزه عمل لیزیک دیگر منسوخ شده و عمل مدرن لازک انجام میشود. در این کلینیک هم ما عمل لازک را که صورت پیشرفته و کم عارضه ی لیزیک میباشد انجام میدهیم. اما اگر بخواهید عمل فمتولیزیک را برایتان انجام میدهیم که قیمت آن فاقد تخفیف ویژه میباشد.

 21. سیدزاده گفت:

  باسلام
  من از استان آزربایجان شرقی هستم. خیلی دوست دارم از شر عینک خلاص بشم. اما هزینه ۲۳۰۰ برای من خیلی خیلی خیلی بالاست و در توانم نیست که بپردازم من ماهانه ۷۰۰ هزار حقوق میگیرم هزینه هام هم بالاست. راهی هست برای من که کمکم کنین.

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز .
   همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس میگیرند .

 22. معین گفت:

  سلام خسته نباشی من 17ساامه دوتا چشمام 8 است میخواستم‌بدونم هزینه عمل چقدر‌است و میشه‌ عمل کرد یا نه؟

  1. admin گفت:

   سلام. معمولا تا پیش از 18 سالگی ما این عمل را تجویز نمیکنیم. اما اگر میخواهید از این امر مطمئن شوید میتوانید برای معاینه ی دقیق تر تشریف بیاورید تا اگر چشم شما قایل عمل باشد برای سال بعد برنامه ریزی نمایید.

 23. Amin گفت:

  سلام من مجموع شمارە دوچشمم نزدیک بە ٦ هست و دوربینم ضعیفە . هزینەهای عملتون منصفانەس ،فقط ی سوال دارم بعد عمل تا چندوقت نمیتونم فوتبال کنم ؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. شما نهایتا پس از 3 ماه به حالت اول خود برگشته و میتوانید تمام ورزشها و فعالیت های خود را از سر بگیرید. عده ی زیادی از مراجعین ما دوره ی بهبودی بینایی خود را خیلی سریعتر از این مدت طی میکنند.

 24. نازنین گفت:

  درود

  دو چشم ام شمارش 1 هست.
  چشمام آستیگمات هست، دوربین مشکل داره . میخوام بدونم آیا صفر شدن هم مشکل دور بینی و صفر شدن نمره چشم ام امکان پذیره ؟

  سپاس از زمانی که در اختیار میگذارید

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما .
   معمولا در معاینات دقیق در مطب درصد برگشت پذیری نمره چشم مشخص شده و به اطلاع مراجعه کنندگان میرسد. همکاران ما برای مشاوره ی دقیق و احیانا وقت معاینه با شما تماس میگیرند.

   1. ناشناس گفت:

    سلام ببخشید عینک uvهم میدین رایگان یادنه

    1. admin گفت:

     سلام. بله پس از عمل بشما یک عدد عینک آفتابی استاندارد UV400 هدیه داده خواهد شد.

 25. مهدیه گفت:

  سلام من شماره چشم راستم ۲وچشم چپم ۱ونیم هست آیاعمل بلژیک انجام میدین

  1. admin گفت:

   سلام. چشمان شما میبایست ابتدا معاینه شود تا مشخص شود آیا کاندیدای مناسبی برای این عمل هستید یا خیر. همکاران ما با شما جهت مشاوره تماس میگیرند.

 26. Nima گفت:

  آیا بعد عمل لیزیک مشکلی نیست برا کار کردن نور خورشید آسیب نمیرسونه

  1. admin گفت:

   سلام. بعد از عمل لازک تا شش ماه بهتر است با عینک آفتابی در زیر نور آفتاب بروید تا نور چشمانتان را آزار ندهد. معمولا بعد از آن هیچ مشکلی با نور خورشید نخواهید داشت. خیلی از کسانیکه عمل لیزیک را انجام میدهند از همان هفته های اول و یا حتی از روزهای اول هیچ نیازی به عینک آفتابی در خود احساس نمیکنند. شرایط چشمها متفاوت است.

 27. مجید گفت:

  سلام من نمره عینکم ۳ هستش یعنی ۳ دیوپتر؟
  قسطی میشه؟
  ماهی چقدر؟ چند ماه؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز. با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 28. Mohammad گفت:

  سلام‌ شما بخ صورت قسطی هم این کارو انجام میدین یا نقد باید پرداخت بشه

  1. admin گفت:

   سلام. برای هماهنگی در پرداخت ها با مدیر کلینیک تماس بگیرید.

 29. مهدی گفت:

  سلام ما باید برای عمل جراحی نوبت بگیریم.

  1. admin گفت:

   سلام. بله. در فیلدی که در همین صفحه طراحی شده شماره تماس خود را بگذارید تا برای شما نوبت در نظر گرفته شود.

 30. مهرداد شکوری افشار گفت:

  سلام.من به دلیل دور بین بودن چشمام مجبورم برای رانندگی از عینک استفاده کنم و به دنبال درمان به دست پزشک خوب و معتبر هستم چون از عمل چشم خیلی ترس دارم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  1. admin گفت:

   سلام جناب شکوری. در کلینیک نوآوران شما توامان بهترین جراح های ایران را همراه با پیشرفته ترین دستگاه لیزیک موجود در جهان در اختیار دارید که حاصل آن رضایتمندی اینهمه از مراجعه کنندگان ما میباشد. همکاران ما برای هماهنگی مشاوره ی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

 31. میلاد گفت:

  سلام من سربازم و اخرای خدمتم آیا دفترچه خدمت قبول میشه و اینکه امکانش هست تو نوبت دهی سریع تر بیایم تا وقت دفتر چم تموم نشه ممنون

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. متاسفانه دفترچه ی سربازی در هزینه های شما تاثیری ندارند. اما هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد.

  2. عبدالرحمن گفت:

   با سلام و خسته نباشید بنده توان پرداخت کل هزینه فیزیک ندارم و میشود نصف مبلغ داد و نصف قسطی بپردازم ممنون میشم جوابم بدین

   1. admin گفت:

    سلام. با مدیریت کلینیک تماس بگیرید تا در صورت پذیرش ایشان از شما چک ضمانت گرفته شود.

 32. امید گفت:

  سلام. ۱۹ سالمه نمره چشم من ۲.۷۵ هستش و میخواستم بدونم میشه ۱۰از ۱۰ بشه برای استخدام نیرو هوایی ارتش ؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. چشمانتان میبایست دقیق بررسی شود. ان ن شالله بعد از آن میتوان به سوال شما پاسخ درست داد.

   1. سجاد گفت:

    سلام شنیدم میگن بعد عمل لیزیک نباید کار سنگین انجام داد به عنوان مثال کسانی که بدنسازی کارمیکنن میتونن بعد عمل دوره ورزش کنن

    1. admin گفت:

     سلام. بله تا دو الی سه ماه نبایست جسم سنگین بلند کنید تا به قرنیه چشم فشار بیاید.اما بعد از گذشت سه ماه روال عادی زندگی خود را میتوانید از سر بگیرید

 33. Sajad گفت:

  سلام من از دکتر بیمارستان قیمت عمل لیزیک رو پرسیدم که گفتن سه ونیم الی 4تومن بهم قیمت دادن که با قیمتی که شما دادید کلی تفاوته ایا تفاوتی تو کیفیت عمل لیزیک هست

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   قیمت مصوب هر پزشک و یا هر مرکز پزشکی بنابر سیاستهای کاری آن مرکز تعیین میگردد. در نوآوران سعی ما این بوده که قیمت عمل لازک و پی آر کی را ، علیرغم اینکه از پیشرفته ترین دستگاه لیزر جهان (که در ایران تنها دو دستگاه از آن وجود دارد) و از کادر پزشکی متخصص و فوق العاده ای که از اساتید دانشگاههای پزشکی کشور هستند استفاده میکنیم ، تا پایین ترین حد ممکن کاهش دهیم تا هموطنان بیشتری بتوانند از این فرصت استفاده کرده و بینایی خود را با کیفیتی بسیار عالی اما با هزینه ای اندک اصلاح نمایند؛ که این حاصل همکاری تیمی متعهد از پرسنل و پزشکان خوب کشورمان میباشد. در واقع ما سود خود را از تعداد بالای عمل لیزری که در هر روز انجام میدهیم میبریم. و نیمی از این سود هم به مشتریان و مراجعه کنندگان محترممان تعلق میگیرد.

 34. رضایی گفت:

  سلام من ۴۶ سالمه و دیابت دارم و شبکیه هر دو چشمم خونریزی کرده نمره چشمم ۳ونیم هست آیا میشود لازک انجام داد.

  1. admin گفت:

   سلام. اگر دیابت شما کنترل شده باشد با نامه از پزشک میتوان لیزیک نمود . اما در صورتیکه دیابت شما شدید باشد لیزیک برای شما انجام نمیشود. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 35. وحید گفت:

  سلام خداقوت 27 سالمه و چشمام ضعیف شده و میخواستم لیزر کنم هزینه چقد میشه.مممونم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران جهت مشاوره با شما تماس میگیرند.

 36. Parnia گفت:

  سلام من یکی از چشمام پلکش افتادگی داره بازم میتوتم عمل لیزیک کنم؟ و اینکه هزینش در مهر ماه ۹۸ چقدره؟؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . شما میتوانید در کلینیک نوآوران هم افتادگی پلکتان را با در صد تخفیف اصلاح نمایید و هم میتوانید با عمل لازک با 50 درصد تخفیف بینایی خود را اصلاح نمایید.
   هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. همچنین هزینه عمل افتادگی پلک در نوآوران با 50 درصد تخفیف معادل 3,000,000 تومان میباشد .

 37. عبدالله کرنگش گفت:

  با عرض سلام خسته نباشید شماره چشم های من منفی 5 هست بدون عینک چیزای نزدیک از یک متری تشخیص نمیدم
  آیا امکان اش هست عمل کنم و شماره چشم هام صفر بشه بدون نیاز به عینک همه چیز قشنگ ببینم تشخیص بدم

  1. admin گفت:

   سلام جناب کرنگش . اصلا عمل لیزیک برای همین رهایی از عینک است. اگر قرنیه چشمان شما مناسب عمل باشد ان شالله همین اتفاق خواهد افتاد.
   همکاران ما جهت هماهنگی باشما تماس میگیرند.

 38. پوریا گفت:

  سلام خسته نباشید
  بیمه درمانی ک برای سربازی هستش هم قبول میکنید؟
  اگه قرنیه ضخامتش ضعیف باشه راهی وجود داره ک بشه عمل انجام داد؟

  1. admin گفت:

   سلام.
   خیر . اما در کلینیک نوآوران عمل بدون در نظر گرفتن بیمه با 50 درصد تخفیف و نصف قیمت کلینیک های دیگر در ایران و با قیمت 2,390,000 تومان انجام میشود .
   اگر قرنیه نازک باشد از عمل لازک استفاده میشود.

 39. شراهی گفت:

  سلام من حدود 50سال سن دارم میتونم عمل لیزیک یا لازیک انجام بدم در ضمن نمره چشم من 2 هست .

  1. admin گفت:

   سلام. اگر شرایط عمل را دارا باشید بله . همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 40. مجتبی گفت:

  سلام جناب من ۲۲ سال سن دارم از عینک استفاده میکنم چشم سمت راستم دور بین است و درجه ان ۴.۵ میباشد هزینه عمل چشمم چقدر میشود با تشکر

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. نمره چشم هیچ تاثیری در هزینه عمل ندارد.

 41. وحید گفت:

  سلام هزینه کامل دوتا چشم چقدره وآرستون کجاست و اینکه واسه کی بهم وقت میدین

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس میگیرند.

 42. الهام گفت:

  سلام خسته نباشین منم میخوام عمل چشم انجام بدم تا از عینک راحت شم فقط نتونستم تصمیم بگیرم لیزیک خوبه یا لازک میتونم ازتون خواهش کنم منو راهنمایی کنین

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. در صفحه ی لیزیک یا لازک ؟ به پرسش شما پاسخ داده شده است. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 43. محمد گفت:

  سلام.هزینه عمل فمتولیزیک چقدره؟

  1. admin گفت:

   سلام. عمل فمتو توسط فوق تخصص چشم انجام میشود و قیمت آن 5,500,000 تومان میباشد .

  2. دنیا گفت:

   سلام درمانگاه بیمه ای اس او اس ایران رو قبول داره ایا و هزینه های اضافی داره با فقط همین ۲میلیون و۷۰۰ میشه

   1. admin گفت:

    سلام. خیر . هزینه ها فقط همین 2,790,000 میباشد.

 44. ناشناس گفت:

  باسلام من۴۷ساله هستم کلینیک نور مراجعه کردم مشاورین گفتند چون سن بالای ۴۰نمیشه عمل کرد
  هردو چشم من ۱.۵آستیگما و۱.۵ضعف دوربین هستند
  عمل لیزیک به سن ارتباط داره یانه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   سن بالا فقط جهت عدم پیرچشمی و احیانا آب مروارید میباشد. مگرنه شما هم میتوانید از عمل لیزیک بهره برده و از عینک راحت شوید. همکاران ما با شما تماس میگیرند تا شما را راهنمایی کنند.

 45. منا گفت:

  سلام وقت بخیر .هزینه های بعد از عمل به چه صورته؟یعنی بعد از عمل لیزیک چشم چه هزینه های دیگه ای متقبل میشن ؟عینک یا دارو یا موارد این چنینی دیگه ای هم داره ‌؟

  1. admin گفت:

   تا سه ماه میبایست از قطره های اشک مصنوعی استفاده کنید.

 46. پریوش گفت:

  سلام من هردو چشمم قوز قرنیه دارم آیا عمل موفقیت آمیزه یا لنز سخت 36 ساله ام ممنون از راهنماییتون

  1. admin گفت:

   سلام. چشمانتان میبایست معاینه شود. چنانچه قوز قرنیه شدید نباشد و ضخامت کافی در قرنیه داشته باشید میتوان عمل انجام داد.

 47. موسی گفت:

  سلام من 20 سالمه می توانم عمل داشته باشم یا نه آیا این عمل محدودیت سنی دارد

  1. admin گفت:

   سلام. بله محدودیت سنی بالای 18 سال دارد. اما شما در این محدودیت قرار ندارید و میتوانید عمل کنید.

 48. Ali گفت:

  سلام من دانشجو هستم تخفیف دانشجویی هم دارین

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . ولی میتواند از تخفیف ویژه برخوردار شوید . کافیست شماره خود را در فیلد شماره های تماس وارد نمایید.

 49. تیدا گفت:

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  ببخشید من ضعیفی چشمم سه درجه به بالا و دوربینم ضعیفه، چن سوال دارم هزینه این عمل چقدر میشه ؟و این که بابت بیمه طلایی فرهنگیان فاکتوری بابت پرداخت هزینه بیمه میدید.؟
  متشکرم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.
   چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 50. موسی گفت:

  سلام تخفیف دانشجویی هم داره

  1. admin گفت:

   سلام. خیر.

   1. فاطمه گفت:

    سلام برای کسایی که عضو کمیته امدادن هیچ تخفیف دیگه ای نداره؟؟

    1. admin گفت:

     سلام. مدارک خود را به شماره ی مدیر نوآوران به شماره ی 09304672305 واتساپ نمایید تا ایشان برای شما تسهیلات ویژه ای در نظر بگیرند.

  2. محمدآبادیان گفت:

   با عرض سلام و تشکر

   بنده ۲۰ سال سن دارم و هر دوتا چشمام ضعیف هستش و تنبلی چشم دارم نمره یکیش ۸.۵ و اونیکی ۹ هستش میخواستم بپرسم تو این سن میتونم عمل لیزر انجام بدم؟
   یا میتونم لنز بذارم؟بنظر شما چه نوع لنز برام بهتره

   1. admin گفت:

    سلام . برای پاسخ دقیق بایست معاینات دقیق انجام شود.

 51. مصطفی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من میخوام بدونم چند روزه انجام میشه و چقدر طول میکشه ؟
  تایم دقیق عمل ؟
  و اینکه چند روز بعد از عمل مراقبت میخواد ؟
  ایا میتونم بعد سریع وارد کار بشم یا نه و باید چند روز مراقبت کنم

  1. admin گفت:

   سلام.معاینه و عمل در یک روز انجام میشود. تایم عمل لازک برای هر چشم زیر 5 دقیقه میباشد. یک هفته مراقبت ویژه و استراحت لازم میباشد. تا دوماه هم از کار سنگین اجتناب کنید.

 52. ناشناس گفت:

  سلام تفاوت عمل لیزیک و لازک چی هست؟

  1. admin گفت:

   با سلام. میتوانید این مقاله را مطالعه نمایید : لیزیک یا لازک ؟ کدام مناسب تر است ؟

  2. ناشناس گفت:

   سلام
   آستیگمات رو تا 6 فقط انجام میدید؟
   من 6.25 هست
   آیا راهی داره؟

   1. admin گفت:

    سلام. تشریف بیاورید. ضخامت قرنیه تان بررسی شود.

 53. مهدیا گفت:

  سلام.۲۹ سالمه.چشم چپم ۲ و راستم ۲/۷۵ .استیگمات ۷۵/ .در مرد هزینه و مراحل انجام عمل راهنمایی بفرمایید.

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. مراحل عمل در صفحات سایت بطور کامل بیان شده . میتوانید به صفحات لیزیک و لازک مراجعه کنید و مطالب را مطالعه نمایید. اما در مورد هزینه : . هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 54. سیف پور گفت:

  با سلام
  آستیگمات هر دو چشم هایم 1.75 می باشد این نمره چشم بر چندماه پیش است براینکه دقیق بدانم برای عمل،خودتان دوباره معاینه انجام میدهید دقیق تر بدانم؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله در مطب ابتدا چشمها دقیقا معاینه شده و از قرنیه تصویربرداری میشود. بدون این معاینات عمل لیزر میسر نیست. نگران نباشید. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 55. طالبی گفت:

  سلام
  من بیمه مکمل معلم هستم با سقف 4میلیون تومان آیا شما بیمه تکمیلی معلم sos قبول میکنید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

   چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 56. میلاد ناظری گفت:

  سلام. نمره چشمم منفی 9.50 هست و میخواهم عمل کنم اما یکی از پزشکان گفتند ضخامت چشمت خوبه اما قوس چشمت کمه و اگه لازک کنیم صاف میشه و بعدا دچار اختلال میشی. گفتند بهتره کاشت لنز انجام بدید و هزینش هم بالای 10 میلیون هستش. خواستم بپرسم آیا این حرف درسته؟ و اگر درسته هزینه کاشت لنز چقدره؟ هزینه لازک هم اگر بفرمایید ممنون میشم. خیلی ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید تا بتوان پاسخ قطعی داد.

 57. سلیم عزیزی حیران گفت:

  سلام
  من بیمه تامین اجتماعی دارم و همراه اون بیمه درمانی تکمیلی بیمه سامان رو هم دارم و در قراردادش هزینه لیزیک چشم هم وجود داره آیا بعد از عمل بهمون فاکتور میدین یا مستقیما هزینه رو از بیمه سامان میگیرین؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

   چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 58. لیلا گفت:

  باسلام من چهارماه پیش عمل کردم و بسیار راضی هستم ممنونم از دکتر خوبم آقای مسیح هاشمی

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز . رضایت شما افتخار ما و سلامت شما آرزوی ماست.

 59. سمانه گفت:

  سلام، وقت بخیر.
  عمل لیزیک و لازک بدون بیهوشی هست؟
  آستیگمات و ضعیفی هر کدوم جدا هزینش ۲۳۵۰۰۰۰ میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . بله عمل لیزیک و لازک عملهایی سرپایی ، بدون درد و خونریزی و بدون بیهوشی ست. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. و نوع انکسار دید و شماره ی چشم شما هیچ تاثیری در این هزینه ندارد. این قیمت ثابت و یکسان است.

 60. حبیبه مهدیزاده گفت:

  سلام من ۳۵ سالمه نمره چشام یکی ۲ واون یکی ۳ ایا میتونم عمل کنم و هزینه عملش چنده

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 61. امیر گفت:

  سلام عمل لیزیک بعد از چند سال چشم ضعیف میشود و درصد بهتر دیدنش چقدره

  1. admin گفت:

   سلام. همه ی اینها برای افراد مختلف، متفاوتست است. در معاینه بصورت حدودی به شما گفته میشود که چند درصد ریسک بازگشت دارید.

 62. زهرا گفت:

  قیما عمل فمتولیزیک برای دو چشم با ضعیفی ۴ چقدر هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. قیمت عمل فمتولیزیک توسط فوق تخصص چشم ، در کلینیک نوآوران برای هر دو چشم 5,500,000 تومان میباشد.

 63. زهرا گفت:

  سلام. من میخام از مشهد برای عمل بیام، میخاستم بدونم معاینه و عمل چند روز طول میکشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. همه ی مراحل از معاینه تا عمل در یک روز انجام میشود.

 64. Mehran گفت:

  سلام
  کلینیک شما در روزهایی مثل روز دانشجو تخفیف ویژه تریو درنظر گرفته؟ و اینکه برای کسی ک سربازه تخفیف بیشتریو در نظر گرفتید؟
  سوال دیگمم اینه ک کسی یکبار عمل لیزیک انجام داده و طی چند سال بعد نمره چشمش تاحدودی برگشته آیا این شخص امکان عمل دوباررو دارع؟

  1. admin گفت:

   سلام. تخفیف های ویژه بغیر از 50 درصد تخفیف هم در نظر گرفته شده است. کافیست شماره ی خود را در فیلد شماره ها در همین صفحه وارد کنید تا 300 هزار تومان تخفیف ویژه شامل حاصل شما بشود.

 65. مهرداد.ط گفت:

  سلام،هردوچشم من آستیکمات هستند،۴۰ ساله دارای بیمه خدمات درمانی می باشم قصد عمل لزیک دارم،بعلت نوع شغل و رفت وآمد شهرستان لطفا قیمت و تعداد روز اقامت را بفرمایید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. مدت اقامت در تهران برای معاینه و عمل تنها یک روز میباشد.

 66. مسعود گفت:

  سلام.
  من 63 سال دارم و نزدیک بین هستم ( نمره 2.75 ) آیا امکان عمل لیزیک برای به دست آوردن دی نرمال هست؟

  با سپاس از پاسخ شما.

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. بایست معاینه شوید. اگر پیرچشمی و قوز قرنیه و آب مروارید نداشته باشید احتمالا بله.

 67. ابراهیم گفت:

  آستیگمات چشم مشکل داره باید جراحی شوم به پزشک مراجعه کردم عینک داد عینک نزنم نزدیک هیچ مشکلی ندارم اما دور مشکل دارم

  1. admin گفت:

   سلام. برای معاینه تشریف بیاورید. اگر ضخامت قرنیه مناسب باشد لازک انجام میشود. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 68. حمید ق گفت:

  سلام.
  1-از کجا باید بدانیم چه نوع عملی ( چه روشی)مناسب برای ما است؟
  2-اقدامات قبل و بعد از عمل چیست؟مثلا برای ما که شهرستان هستیم چند بار باید مراجعه کنیم.برای معاینه اولیه و برای عمل و ….
  3-میزان دید بعد از عمل در بهترین شرایط چقدر است؟
  با تشکر از شما

  1. admin گفت:

   سلام. در معاینه مشخص میشود اما در 95 درصد موارد عمل لازک انجام میشود که شکل مدرن عمل لیزر چشمیست. کل معاینه و عمل شما در یک روز انجام میشود. میزان دید میبایست به 10/10 برسد. سلام خدمت شما.
   برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک کلیک کنید.

 69. موسی گفت:

  سلام آیا احتمال اینکه بعدعمل دوباره چشم ضعیف بشه هست وچنددرصد احتمال داره یا خطر نابینایی داره

  1. admin گفت:

   سلام. احتمال برگشت در اولین معاینه مشخص و بشما اعلام میشود.

 70. ناشناس گفت:

  سلام آدرس نوآوران کجاهست ،باتشکر

  1. admin گفت:

   سلام.
   آدرس کلینیک نوآوران : تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

 71. تورانی گفت:

  سلام
  ۵۲ سالمه و دچار پیرچشمی هستم و فعلا نمره هر دو چشمم ۸ از ۱۰ است و برای مطالعه از عینک استفاده میکنم، اما مسافت دور رو بدون عبنک. نظرتون چیه؟

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه برای پیرچشمی هنوز راه حل کاملی وجود ندارد.

 72. ناشناس گفت:

  سلام درسال ۹۸ عمل لازم چشم بدون دفترچه چقدر است

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 73. زهرا شاهیوند گفت:

  سلام من میخوام عمل کنم ولی خیلی ها که عمل کردند میگن دردش خیلی خیلی زیاده

  1. admin گفت:

   سلام. عمل لیزیک یک عمل سرپایی ، بدون درد و خونریزی و بیهوشی است. میتوانید پاسخ سوالتان را در صفحه ی نظرات کسانی که در نوآوران لیزیک کرده اند ببینید. لطفا صفحه ی: رضایتمندی از نوآوران را مشاهده نمایید.

 74. عیسی گفت:

  سلام.زمان تخفیف های ویژ اه اتون محدوده‌؟تا کی ادامه داره؟

  1. admin گفت:

   سلام. فعلا پابرجاست. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک کلیک کنید.

 75. auob گفت:

  سلام . وقت بخیر
  25سالمه، لیزیک هر دو چشم که1،75ویکی 1،5 هستش چقدر میشه ؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 76. فرزاد گفت:

  سلام‌من ۱۵ سال پیش چشمام‌‌و عمل کردم‌الان‌چشم سمت‌چپم‌ضعیف شده ایا دوباره میتونم‌عمل کنم‌ممنون میشم‌جواب بدین

  1. admin گفت:

   سلام. بله میشود . بشرطی که ضخامت قرنیه شما برای عمل لازک کافی باشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک کلیک کنید.

 77. ناشناس گفت:

  سلام
  نمره چشم من ۵هست
  هزینه عمل جراحی چقدره؟
  معمولا چندروز بعد از مراجعه به کلینیک جراحی انجام میشه از شهرستان میخوام
  بیام

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. برای هموطنان شهرستانی معاینه و عمل در یک روز انجام میشود.
   برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک کلیک کنید.

 78. مهدی گفت:

  سلام.
  آیا هزینه لیزیک با هزینه لازک در سال ۹۸ متفاوت است؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه عمل لیزیک در کلینیک نوآوران در سال 98 با 50 درصد تخفیف برای هردو چشم 2,390,000 تومان میباشد. این هزینه برای عمل لازک هم به همین شکل میباشد. اما در حال حاضر عمل لازک عمل مدرن لیزر چشم محسوب شده و در کلینیک نوآوران از همین روش برای تصحیح بیماری های انکساری چشم استفاده میشود.

 79. حمید گفت:

  تخفیفها تاکی هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. تخفیف ها تا آخر پاییز پابرجاست.

 80. خانم م جمالی گفت:

  سلام، پسرم ۱۸ سالشه. دچار التهاب شبکیه هست. توی این چند سال گاهی یه چیز نو چینی مثل پشه یا سوسک از جلو چشماش رد میشد.البته چند روز اینطوری بود بعد دوباره خوب میشد.سالی یک تا دو بار این حالت برای چشماش پیش میومد هر بار هم چند روز و بعد خوب خوب میشد. الان حدود یک سال هست که میگه جلوی چشمام تار هست. و از دور نوشته های ریز رو نمیبینه البته تاری یکسره نیست ولی در طول روز گاهی اینطوری میشه.خواستم ببینم برای بیماری پسرم راه حلی عملی هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. روزهای سه شنبه به کلینیک مراجعه کنید. دکتر سید مسیح هاشمی یکی از برجسته ترین متخصص های شبکیه ایران هستند که میتوانند فرزند شما را معاینه نمایند.

 81. مهدی رحیمی گفت:

  سلام من برا هفتم هشتم ماه دیکه نوبت میخام ،،،چهل سالمه چشام ۲ هستند تقریبا ازایلام مهدی رحیمی

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران با شما تماس خواهند گرفت.

 82. Sohrab گفت:

  سلام برادر چشم من هم تنبله هم استیگمات داره عینک استفاده میکنم الان من دفترچه بیمه سلامت دارم ایا قبول میکنید و چقد در میاد همچنین بیمه تکمیلی کمک رسان ایران sosهم دارم با اون چن در میاد

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد. شما میتوانید از تخفیف 300 هزار تومنی دیگر هم استفاده کنید.

 83. علی فرزین مرام گفت:

  سلام امکان داره تخفیف بدید.من میخواستم خانومم رو لیزیک یا لازک کنم پولم کمه.اگر ممکنه تخفیف بدید

  1. admin گفت:

   سلام . شما میتوانید برای این عمل بیش از 50 درصد تخفیف از ما بگیرید. هزینه کل عمل شما 2090000 تومان میشود.برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک چشم کلیک کنید.

 84. شاهین گفت:

  ببخشید تخفیف تا کی پا برجاست؟

  1. admin گفت:

   سلام. فعلا تخفیف تا آخر پاییز پابرجاست.

 85. زهرا گفت:

  سلام توکرج هم کلینیک دارین ؟؟؟آدرس شماکجاس؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . فقط تهران یک شعبه داریم. تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف

 86. سارا گفت:

  با سلام خدمت شما دوران پس از عمل تا چه مدت نباید خیلی از چشم کار کشید _چون بنده دانشجو هستم و مطالعه زیادی دارم طی روز و از قبل چون یکی از دوستان گفته بود که دو سه ماه نباید خیلی پیاپی از چشم استفاده کرد منظور مطاله یا لپ تاپ هست به همین دلیل مایل به این عمل نبودم_خیلی برام مهم هست و اینکه آیا بی هوشی داره یا خیر با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام. عمل لیزیک ابدا بیهوشی ندارد. عملی سرپایی است در حد 10 دقیقه.
   یک هفته استراحت کافیست. بعد از آن میتوانید مطالعه کرده و پشت لپتاپتان بنیشینید.

 87. تهمینه گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید،من چندین ساله میخوام چشمام رو عمل لیزیک یا لازک کنم اما مشکلاتم زیاده وتهیه هزینه ش برام مشکله؛آیا هزینه لازک با لیزیک متفاوته!؟

  1. admin گفت:

   سلام. در کلینیک نوآوران عمل لازک انجام میشود . آنهم با 50 درصد تخفیف ویژه یعنی بمبلغ : 2,390,000 تومان . همچنین شما میتوانید از طریق دایرکت کردن در اینستاگرام ما 300 هزار تومان دیگر هم تخفیف بگیرید. چنین شرایطی در ایران بی نظیر است. میتوانید استفاده کنید.

 88. علی گفت:

  تخفیف فقط برای عمل لیزیک هست؟ عمل های دیگه مثل لازک و prk هم شامل تخفیف هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله تخفیف شامل همه ی عملهای لیزری بجز فمتو لیزیک میباشد.

 89. مهدی گفت:

  سلام میخواستم بدونم با بیمه دانا قرارداد دارین یا خیر

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 90. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشین.من بیست سالمه دوتاچشمم دوربینه شماره ۳ هزینه و ادرسش راهنمایی کنین

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس توپوگرافی قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.
   آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

 91. محیا لطیفی گفت:

  سلام من یک چشم 4 و دیگری 3.5 هست. توپوگرافی چشم نشون داد قرنیه چشمم نازکه. چه عملی میتونم انجام بدم که از شر عینک راحت شم؟؟ 27 سالمه

  1. admin گفت:

   سلام. برای قرنیه های نازک عمل لازک انجام میشود. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک چشم کلیک کنید.

 92. طالبی گفت:

  سلام هر چشم من 5.5 نمره آستیکمات هستش مجموع هر2 چشم 11
  من میخوام عمل جدید ترنس پی آر کی انجام بدم هزینه این عمل جدید چقدر هست
  من بیمه مکمل معلم و sos هم دارم
  ترنس پی آرکی

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل ترنس پی آر کی چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. برای استفاده از تخفیف شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک چشم کلیک کنید.

 93. محمد رضا گفت:

  سلام وقت بخیر من ۱۷ سالمه و چشمام استیگمات و نمره چشمام حدودا یک هست ..ابا تو این سن میتوانم عمل کنم؟

  1. admin گفت:

   سلام. شما میتوانید یکسال دیگر برای معاینه و عمل تشریف بیاورید. نمره چشم تا 18 سالگی تثبیت نمیشود.

 94. سعید گفت:

  سلام چشم من هر دو نمره 5هست هزینه آن چقدر میشه

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه لازک برای هردو چشم 2390000 تومانست.

 95. موسی گفت:

  سلام خسته نباشید من میخوام عمل کنم لازک بهتره یالیزیک بعد تخفیفم داره

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. عمل لازک مدرن تر میباشد و عوارض کمتری دارد. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. برای تخفیف شماره خود را در فیلد تخفیف هزینه لیزیک وارد کنید.

 96. علیرضا گفت:

  سلام
  امکان پرداخت هزینه عمل در دو قسط بهمراه یکفقره چک وجود دارد؟
  هزینه عمل لیزیک برای حدوداً چقدر هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لازک در کلینیک نوآوران همراه با عکس قرنیه تنها 2,390,000 تومانست که شما میتوانید از طریق وارد کردن شماره در فیلد ورود شماره در همین صفحه از سایت و سپس ورود به اینستاگرام ما 300 هزار تومان دیگر تخفیف بگیرید. نهایتا در تسویه حساب نهایی 700 تومان را میتوانیم بصورت دو فقره چک از شما قبول نمایید.

 97. لشگری گفت:

  سلام . من شماره عینکم بالای ۱۰ میباشد,و۵۰ سال سن دارم ,میتوانم عمل لیزیک انجام دهم?

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید

 98. مینا گفت:

  سلام من امسال میخام چشممو عمل کنم دوتاش تقریبا 4 درجه استیگماته میشه عمل کرد؟ کیفیت کارتون تضمینیه؟ قسطی هم میشه داد؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد. آستیگمات تا 6 نمره لازک میشود و چشم شما قابل عمل است. ما از بهترین پزشکان ایران و از پیشرفته ترین دستگاه لیزر جهان بهره میبریم. کیفیت و اینهمه رضایت از نوآوران اتفاقی نیست.

 99. هادی گفت:

  سلام
  برای من که قبلا واسه هر دو چشمم که نمرشون هر کدوم تقریبا ۴ بوده و حدود ۱۵ سال پیش عمل کردم و الان حدود یک ونیم برگشته هر کدوم از چشمام؛امکان عمل دوباره لیزیک هست واسه چشمام؟

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه ضخامت قرنیه در عکسبرداری از قرنیه مناسب باشد بله میتوانید لازک کنید.

 100. حسین گفت:

  سلام من از شهرستان خرمشهر هستم و قراره خانمم که هم آسگمات دارن و هم چشماش ضعیفه آیا همان هزینه هست و ما نیتونیم کل پول یکجا بپردازیم آیا میشود نصف بدیم و نصف قسطی برامون بکنید

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لازک در کلینیک نوآوران همراه با عکس قرنیه تنها 2,390,000 تومانست که شما میتوانید از طریق وارد کردن شماره در فیلد ورود شماره در همین صفحه از سایت و سپس ورود به اینستاگرام ما 300 هزار تومان دیگر تخفیف بگیرید. نهایتا در تسویه حساب نهایی 700 تومان را میتوانیم بصورت دو فقره چک از شما قبول نمایید.

 101. پوریا گفت:

  سلام وقت بخیر من ازشهرستان پیام مدم من چشمام دوچاربیماری شب کوری الان 20ساله عینک میزنم سنم 32 آیا میتونم از عمل جراحی لازک استفاده کنم 09908047599

  1. admin گفت:

   سلام
   شب کوری درمان ندارد،اما برای عمل مشکلی ندارید،باید معاینه شوید تا مشخص بشود قابل عمل هستید یا نه

 102. ربحانه گفت:

  سلام چرا قیمت نمیگید

  1. admin گفت:

   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران ، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 2390000 تومان میباشد.

 103. آرزو محمدی گفت:

  سلام هزینه لا ز یک چقدر هستش ممنون میشم.

  1. admin گفت:

   سلام.هزینه لایک در نوآوران فقط 2,390,000 تومان میباشد.

 104. Fatima گفت:

  سلام وخسته نباشین .چشمای من یکیش نیم ضعیفه واون یکیم یکو نیم .وهردوچشمم استیگمات دارم۲۵ سالمه وهزینه عمل ندارم نمیشه ازیه طریقی اقدام کنم که هزینش خیلی کم تربشه دفترچه بیمه هم ندارم ممنونم ازشما اگه جوابموبدین.

  1. admin گفت:

   سلام.بامدیریت کلینیک تماس بگیرید.

 105. الفتی گفت:

  سلام خدمت شما.ببخشین من چشمام آستیگمات داره از فاصله ی دو متر به بعد نوشته های تلوزیونو اصلا نمیبینم.وضع مالی خوب هم ندارم.آیا با چک یا قسطی عمل میتونم بکنم؟سن ۲۲

  1. admin گفت:

   سلام. به کلینیک مراجعه نموده و با مدیر نوآوران صحبت نمایید.

   1. مجید گفت:

    سلام وقت بخیر من افغانستانی استم بعد این هزینه بدونه بیمه استش یا با بیمه ادریس و شمارتونو مخام بیزحمت ممنونم

    1. admin گفت:

     با سلام
     امکان حضوری همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 16 الی 20
     آدرس: تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
     ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
     پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
     خط ویژه :02144457285
     هزینه عمل لازک 2,390,000 تومان

 106. شهلا گفت:

  سلام
  آیا با بیمه دی قرارداد دارید؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر ، اما بعد از عمل به شما معرفی نامه ی معتبر برای ارائه به بیمه ی تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را استرداد کنید. لازم به تذکر است که عمل لیزیک در این کلینیک بصورت عادی با 50 درصد تخفیف و تنها با پرداخت 2190000 تومان انحام میشود که در صورت داشتن قرارداد با بیمه تکمیلی و داشتن شرایط و ضوابط مربوط با تعهدات بیمه تان میتوانید این هزینه را از بیمه ی خود دریافت کنید.

 107. جعفر بردبار گفت:

  سلام وقت بخیر . من نمره چشم راستم ۱.۲۵ و چشم چپم حدود یک هستش : بیماری خاصی هم ندارم . چون قبلا زیاد ورزش میکردم الان بدون عینک نمیتونم برم ورزش و بالطبع ورزش نمیرم . سنم ۳۵ هستش . میتونم عمل لازک رو انجام بدم ؟ واقعا بعدش آیا به عینک احتیاجی ندارم ؟!!! هزینه عمل اش چقدر تموم میشه ؟ مچکرم

  1. admin گفت:

   سلام. بله کافیست دو ماه ورزش سخت و وزنه های سنگین جابجا نکنید. اگر دوره نقاهت را خوب طی کنید بعد از آن براحتی بدون عینک زندگی و ورزش خواهید کرد.
   قیمت عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 108. فهیمه اورنگ گفت:

  سلام من ترکیه زندگی میکنم نمیتونم با خط ثابت تماس بگیریم .برای نوبت دهی عمل لیزیک و مشاوره یه شماره واتساب میشه بدید .

  1. admin گفت:

   سلام. شما میتوانید با این شماره از طریق واتساپ تماس داشته باشید: 09304672305

 109. وحید گفت:

  سلام نمره چشمهای من ۳هستش میشه عمل کنم تاثیری داره وهزینه اش چقد میشه

  1. admin گفت:

   سلام. البته که تاثیر دارد. نمره چشم شما 10/10 یا صفر میشود و عینک را کنار میکذارید.
   . هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 110. امید سلیمانی گفت:

  سلام چشام استیگمات داره ایا عمل میشه انجام داد

  1. admin گفت:

   سلام. البته. منتهی میبایست ابتدا معاینه شوید.

 111. شهرام رحیم زادگان گفت:

  سلام من یک چشمم ۴ درجه و نیم ضعیفه ..چشم دیگرم هم ۵ درجه ضعیفه آنتیکسمات هم هست….هزینه عمل من چقدر میشود ؟؟؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 112. خورانی گفت:

  سلام.من معایناتمو در بیمارستان فارابی انجام دادم و نوبت لیزیک گرفتم.چطور میشه از شما مشاوره بگیرم که اگه شد بیام اونجا عمل کنم؟

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 113. محسن گفت:

  سلام من یه هفته هست که عمل دیسک انجام دادم و دکتر ۱ ماه استراحت برام نوشته می خواستم حالا که استراحت دارم یه دفه چشمم عمل کنم سوالم این بود که ایا دراز کشیدن زیاد رو عمل چشم تاثیر داره ؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . فقط دمر نبایست بخوابید.

 114. فرهاد گفت:

  سلام من چشمام چهاربیصدپنج وسه نیم هس دوربین.میشه لیزیک کرد.چقدرهزینه داره.

  1. admin گفت:

   سلام. بله. قینت عمل 2,390,000 هزار تومان است

 115. مهدیه باصری حسین احمدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من تصمیم داشتم لیزیک کنم ولی حدود ۴سال پیش به چشم پزشکی مور مراجعه کردم اونجا بهم گفتن اب مروارید داری به خاطر مصرف کورتون(عمل بینی ،بخاطرورمی که داشتم دکتر روی بینیم تزریق کرد) شما اب مروارید گرفتین و کیس عمل نیستین و اگر هم عمل کنید هم نمیشه و هم بی فایدس
  و اینکه شماره هر ۲چشم ۳هست که دور بد میبنم
  ایا من میتونم عمل کنم یا خیر

  1. admin گفت:

   سلام. شما ابتدا آب مروارید خود را در عمل میکنید و سپس لازک انجام میدهید. و مشکلی هم پیش نمی آید. هردو عمل را میتوانید در کلینیک نوآوران با تخفیفهای عالی انجام دهید.

 116. یاشار گفت:

  سلام خواستم به اونایی که ایران هستن بگم خوش بحالتون با این قیمت های مفت میتونید جراحی کنید ، من لندن هستم و میخوام جراحی کنم لیزیک از ۳۵۰۰ پوند هست تا ۸۰۰۰ پوند خودتون پوند رو با ۱۸۰۰۰ تومن حساب کنید .

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیز. اگر شما هم اتفاقا به ایران تشریف آوردید خوشحال میشویم برای عمل لیزیک در کلینیک نوآوران ، با بهترین دستگاههای بروز جهان در خدمتتان باشیم.

 117. محمد گفت:

  سلام ایا بیمه سربازی برای لیزیک چشم اثر داره ؟چون اوضاع مالی خدبی ندارم

  1. admin گفت:

   سلام . متاسفانه خیر . مگر اینکه نمره چشم شما آنقدری بالا باشد که در تعهدات بیمه تان بگنجد.

 118. Hamed گفت:

  سلام من از تبریز میخواستم بیام چجوزی باید هماهنگ کنم چند روز اونجا طول میکشه تا بتونم عمل لیزیک شم ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. برای تعیین وقت با همکاران ما تماس بگیرید. ترتیبی اتخاذ میشود تا در یکروز معاینه و عمل شما انجام شود.

 119. فاروق دلشادی گفت:

  سلام میشه بگید کلا عمل چند روز یا چند ساعت طول میکشه. چون من مشهدم.
  و لطفا بفرمایید که بعد عمل لیزیک یا لازک دوباره امکان داره چشم بعد یه مدت دوباره ضعیف بشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما ترتیب کار را طوری میدهند که معاینه و عمل شما در یکروز انجام شود . درصد امکان برگشت در تمام عملهای جوارح مختلف در تمام دنیا وجود دارد. عمل کردن یک عضو دلیل بر عدم بیمار شدن آن عضو تا آخر عمر نیست. اما امکان و درصد برگشت پذیری نمره چشم را میتوانید از پزشکتان بپرسید.

 120. یوسف گفت:

  عمل فمتو اسمایل چقدر است

  1. admin گفت:

   سلام. قیمت لیزیک فمتو در کلینیک نوآوران 5,500,000 تومان میباشد.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید: