عمل لیزیک چشم | عمل لازک چشم

هزینه عمل لیزیک


تخفیف عمل لیزیک

هزینه عمل لیزیک چشم در سال 1401 چقدر است؟


شاید یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین عمل لیزیک چشم ، هزینه عمل لیزیک ، مخصوصا در سال 1401 میباشد. متاسفانه قیمت بالای لیزیک ، اغلب داوطلبان را از انجام این عمل منصرف میکند. اما ما در چشم پزشکی نوآوران هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در سال 1401 را با 50 درصد تخفیف ، بسان سال قبل یعنی 1400 ، به نصف قیمت معمول در ایران رسانده ایم ؛ اما همچنان اولویت اول ما، انجام عمل لیزر چشم با بالاترین کیفیت در ایران است. در کلینیک نوآوران ، عمل ليزيك و لازك با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اکسایمر فعلی در جهان ، انجام شده و جراحان در این چشم پزشکی، از بهترین متخصصین جراح چشم در ایران بوده، که جملگی عضو هیات علمی دانشگاه و از روسای کلینیک های بزرگ تخصصی در تهران میباشند. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر، با مشاورین ما در کلینیک نوآوران تماس بگیرید .

تماس با ما


حضور دوست هنرمند ما جناب آقای امیر محمد زند در کلینیک نوآوران
و رضایت ایشان از قیمت های فوق العاده عالی عمل های لیزیک و لازک در این کلینیک


50 % تخفیف عمل لیزیک چشم، توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اگزایمر در ایران. برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:

قیمت عمل لیزیک و لازک و PRK در چشم پزشکی نوآوران

قیمت عمل لیزیک و لازک و PRK در کلینیک های مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد . گاهی پزشکان هزینه های مختلفی را در پیرامون جراحی لیزر چشم میگنجانند . گاهی قیمتی که توسط کلینیک ها به شما ارائه میشود تنها برای یک چشم مد نظر قرار گرفته است. شما میبایست به این مورد دقت کافی داشته باشید و در این گونه مواقع هزینه ی ارائه شده را برای هردو چشم خود در نظر بگیرید . یعنی میبایست آنرا دو برابر کنید تا قیمت واقعی عمل لیزر در آن کلینیک را بدست آورید .

در نوآروان قیمت ارائه شده و تخفیف برای عمل لیزیک ، برای هر دو چشم شماست که این قیمت در ایران بی سابقه و منحصر بفرد میباشد. در ضمن ما هزینه ی عکس قرنیه را هم در همان هزینه ی عمل لیزیک پوشش داده ایم که این نیز هدیه‌ای ویژه از سوی ما به شما مراجعین محترم میباشد.
هزینه عمل جراحی لازک برای هر دو چشم با عکس های قرنیه و عینک آفتابی و لنز پانسمان با بهترین دستگاه اگزایمر لیزر 5,490,000 هزار تومان میباشد.

قیمت عمل حذف عینک

ما در چشم پزشکی نوآوران توانستیم هزینه ی عمل حذف عینک ( عمل لیزیک ) در سال 1401 را با کمترین قیمت در ایران عرضه کنیم تا تعداد بیشتری از هموطنان عزیزمان بتوانند از این فرصت بسیار عالی و استثنایی برای بازیافتن بینایی خود بدون عینک استفاده کنند . و امسال هم مفتخریم همین تخفیف های ویژه را در ایران برای عمل حذف عینک به هموطنان عزیز عرضه کنیم.در ایام بیماری کرونا ، وضعیت کلینیک نوآوران و عمل های لازک و لیزیک در آن چگونه است؟کلینیک های جراحی چشم بصورت عمومی همواره میبایست بالاترین استانداردهای بهداشتی را رعایت کنند. در ایام بیماری کرونا هم طبق معمول همیشه ، کلینیک نوآوران ، با رعایت بالاترین استانداردهای بهداشتی جهت جراحی های حساس چشم ، مشغول خدمت رسانی به هموطنان عزیز میباشد.
لطفا در هنگام حضور در مطب ، بهداشت فردی و داشتن ماسک و دستکش را رعایت نموده ، و چنانچه برای معاینه تشریف می آورید ، از آوردن همراه با خود ، جهت جلوگیری از ازدحام در کلینیک ، خود داری نمایید. با سپاس بیکران از شما عزیزان .


هزینه عمل فمتولیزیک چشم

هزینه ی عمل فمتولیزیک چشم در مقایسه با عمل لیزیک و یا لازک و PRK بالاتر است. این قیمت بر مبنای تجهیزات پیشرفته و پیچیدگی بسیار بالاتر و امنیت عمل ، سنجیده شده و گران تر از عملهای با تیغ جراحی انجام میشود. عمل فمتولیزیک چشم ، شیوه ی نوینی از عمل لیزیک میباشد که در آن ، از تیغ جراحی برای برش نازک قرنیه جهت عمل لیزری استفاده نمیشود. در این مدل از عمل لیزیک ، برش قرنیه ، توسط تابش لیزر بسیار دقیق فمتوسکند انجام میشود . این عمل برای افرادی که قرنیه های نازک دارند بسیار مناسب بوده و از لحاظ ایمنی در سطح بسیار بالایی از امنیت و دقت قرار دارد.

برای آگاهی بیشتر از عمل فمتولیزیک چشم ، میتوانید صفحه ی عمل فمتولیزیک چشم را در سایت ما مطالعه نمایید. در این صفحه ، اطلاعات جامعی پیرامون این عمل که به نام لیزیک بدون تیغ و یا لیزیک تمام لیزر هم شهرت دارد وجود دارد که میتواند برای انتخاب یک عمل مناسب برای شما مفید باشد. اهمیت این عمل برای کسانیکه از نزدیک شدن تیغ جراحی به چشمشان ترس دارند ، و همچنین برای کسانیکه قرنیه ی نازکی دارند بسیار بالاست.


هزینه عمل فمتولیزیک چشم در سال 1401

در حال حاضر قیمت عمل فمتولیزیک چشم در کلینیک نوآوران در سال 1401 ، با پیشرفته ترین دستگاههای لیزر فمتوسکند و اکزایمر دنیا ، و با حضور فوق تخصصان برجسته ی کشور در زمینه جراحی لیزری چشم ، برای هردو چشم 14,000,000 تومان میباشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


برای آگاهی از قیمتهای عمل پلک و عمل بلفاروپلاستی در کلینیک نوآوران با تخفیف ویژه، صفحه هزینه عمل پلک را مشاهده نمایید.

جدید ترین تکنولوژی لیزر جهان در کلینیک نوآوران

استفاده از جدیدترین تکنولوژی لیزر در جراحی چشم از جمله افتخارات چشم پزشکی نوآوران میباشد. اما ما آنرا در هزینه های خود نگنجانده ایم. یعنی استفاده از مدرن‌ترین دستگاه لیزر دنیا در کلینیک نوآوران ، باعث آن نشد که ما هزینه‌ی عمل لیزیک و لازک در سال 1401 را بالا ببریم . همانگونه که در سال 1400 هم قیمت‌ها را پایین نگه داشتیم. عمل لیزیک در این چشم پزشکی با تمام معاینات جانبی ، به نصف قیمت و با 50 درصد تخفیف ویژه انجام میشود .

دستگاه اگزایمر لیزر مدل EX500 ازکمپانی شناخته شده Wavelight زیر مجموعه کمپانی Alcon قادر است:
نزدیک بینی را تا ۱۴- ، دوربینی را تا ۶+ ، و آستیگماتیسم را از ۶- تا ۶+ ، با سرعت و کیفیت بسیار بالا درمان نماید. سرعت بالای این لیزر که قادر است هر دیوپتر نزدیک بینی را در 1.4 ثانیه تراش دهد، باعث راحتی عمل برای جراح و بیمار می گردد. دقت بالای پرتوهای این لیزر، منجر به تراش قرنیه با کیفیت بسیار بالا و ایجاد سطحی بسیار صاف می گردد.سرعت این دستگاه لیزیک چشم 1050 است و اگر در حین عمل بیمار چشم خود را حرکت دهد لیزر می‌تواند چشم بیمار را دنبال کند و حتی اگر بیمار سر خود را حرکت دهد عملکرد لیزر متوقف می‌شود. این در حالی است که در برخی لیزر‌ها این امکان ویژه وجود ندارد. یکی از دیگر ویژگی‌های این دستگاه آن است که این لیزر نقطه‌ای عمل می‌کند و می‌تواند بر اساس "نقشه چشم فرد" عیوب انکساری شامل نزدیک‌بینی و دوربینی و آستیگماتیسم را اصلاح نماید .


با تجهیزات ما بیشتر آشنا شوید

عواملی که در کلینیک ها بر قیمت لیزیک و لازک تاثیرگذارند

همانطور که گفته شد قیمت لیزیک در کلینیک های مختلف به عوامل مختلفی بستگی دارد . با این حال، قیمت واقعی که برای جراحی لیزیک پرداخت می کنید بستگی به بسیاری از عوامل، از جمله تجربه و شهرت جراح و نوع فن آوری مورد استفاده برای درمان شما دارد. هدف ما اینست که همه ی این عوامل گران کننده را از میان برداشته و این عمل را با کمترین قیمت ممکن به هموطنان عزیز عرضه کنیم.

برخی از جراحان چشم نیز برای ارائه ی قیمت لیزیک ، حد نهایی عمل ، یا به بیانی دیگر تمام روشهای مختلف عمل لیزر چشم را در نظر میگیرند. به عبارت دیگر، در این کلینیک ها تکنولوژی پیشرفته ای مانند استفاده از لیزر فمتوسکند (فمتو لیزیک) ، به طور جداگانه به عنوان "روش های اضافی" به هزینه جراحی پایه لیزیک شما اضافه می شود! یعنی در اینگونه کلینیک های جراحی ، برای موارد استثناء هزینه های محتمل را هم در قیمت عمل لیزر میگنجانند ، که این کار منجر به روند بشدت صعودی هزینه عمل لیزیک میشود. ما این هزینه ی اضافی را نیز در نوآوران حذف نموده ایم . (چنانچه مراجعه کننده ای درخواست این عمل های پیشرفته ی اضافی را بکند ، هزینه ها جداگانه برای ایشان در نظر گرفته میشود.)قیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
هزینه عمل لیزیک چشم آستیگمات چقدر است؟

اشتباه رایجی وجود دارد که برخی گمان میکنند عمل لیزیک برای چشم های آستیگمات ممکن نمیباشد. باید گفت اینطور نیست. اگر چشمان شما دچار قوز قرنیه شدید نباشند ، عمل لیزیک و لازک برای چشمان آستیگمات هم امکانپذیر بوده و در بازه ی نمره های 0.5 تا 6 دیوپتر برای هر چشم قابل انجام میباشد. قیمت عمل لیزیک برای چشم های آستیگمات هیچ تفاوتی با قیمت لیزیک برای چشمان دچار نزدیک بینی یا دوربینی ندارد و با همان قیمت انجام میشود. در واقع نمره ی چشم شما تاثیری بر قیمت لیزیک و لازک ندارد.

قیمت عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات در سال 1401 در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه بوده و شما میتوانید از این فرصت فوق العاده استفاده کرده و دید چشمان خود را کاملا بهبود ببخشید.
آیا قیمت های ارزان نیز برای عمل لیزیک موجود است؟


بله . در کلینیک نوآوران ، در سال 1401 ، عمل لیزر چشم (لازک) برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه ، با کیفیت بالا و حضور متخصصان برجسته ی کشور و پیشرفته ترین دستگاه لیزر جهان ، با 50 درصد تخفیف با قیمت فوق العاده ی 5,490,000 تومان انجام میشود .


اما در مورد کلینیک های دیگر ممکن است تخفیفها به دلایل مختلف باشند:

• ممکن است در یک کلینیک قیمت پایین لیزیک فقط برای اصلاح نزدیک بینی خفیف باشد. اگر شما دچار دوربینی، آستیگماتیسم یا مبتلا به مقیاس متوسط یا بیشتری از نزدیک بینی هستید، ممکن است در خیلی از مراکز هزینه لیزیک به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت تبلیغ شده باشد که بایست بدان توجه کنید.

• ممکن است قیمت پیشنهادی یک کلینیک ، تمام هزینه ها را پوشش ندهد. به عنوان مثال، شما ممکن است فقط تعداد محدودی از معاینات را تجربه کرده باشید و اگر مشکلی وجود داشته باشد، مراقبتهای اضافی بعد از جراحی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. همچنین ممکن است هزینه های جراحیِ "افزایش قدرت لیزیک" ، درمان مجدد و موارد دیگر گنجانده نشده باشد و حتی ممکن است برای مشاوره اولیه شما هزینه دریافت گردد.

• ممکن است روش لیزیک با تکنولوژی قدیمی تر انجام شود. این لزوما بد نیست، اما تکنولوژی های جدیدتر امکان جراحی دقیق تر لیزیک را با کمترین خطر عوارض ارائه می دهند. به عنوان مثال ممکن است از لیزیک بدون تیغ یا همان فمتولیزیک جهت درمان استفاده نگردد. در کلینیک نوآوران عمل لازک با پیشرفته ترین دستگاه فعلی موجود در جهان انجام میشود. میتوانید اطلاعات کامل در مورد تجهیزات ما را مطالعه نمایید .

اگر از لیزیک به علت کم هزینه بودن آن استفاده می کنید، مطمئن شوید که نقل قول نوشته شده ، همه چیز را در پیشنهاد ارائه شده جای داده باشد . قبل از انجام عمل با پزشک متخصص در مورد تمام هزینه ها مشورت نمایید. در کلینیک نوآوران قیمت فوق العاده عمل لیزیک و لازک برای همه ی مراحل از معاینه تا عمل در نظر گرفته شده است.
چگونگی کاهش هزینه جراحی لیزیک

روش هایی برای کاهش هزینه های لیزیک نیز وجود دارد.
گاهی برخی از سازمانها و یا کلینیک ها در مناسبتهایی خاص ، قیمت ویژه برای لیزیک و سایر جراحی ها را ارائه می دهند. نمونه هایی از این روش ها شامل تامین مالی دولتی ، پیشنهادات در زمان محدود و زمان بندی قیمت های ویژه است. چشم پزشکی نوآوران هم جدا از قیمت ارزانی که برای عمل لیزیک و عمل لازک خود ارائه میدهد ، گاهی در بازه های زمانی خاصی طرحهای فوق العاده با هدایای ویژه ارائه میدهد که برای مراجعه کنندگان فرصتی استثنایی محسوب میشود.

طبق اطلاعات موجود در سال گذشته ، 41 درصد از جراحان چشم در جهان ، برنامه های پرداخت مالی و پرداخت ویژه را برای بیماران خود فراهم نموده اند.

توجه داشته باشید که برخی از کارفرمایان بزرگ ، برنامه های بهداشتی یارانه ای را تدارک میبینند که حداقل بخشی از هزینه های لیزیک را برای کارمندان خود پوشش می دهد. اگر برای یک شرکت بزرگ کار می کنید، از مزایای احتمالی که ممکن است شامل موارد جراحی اصلاح بینایی نیز باشد اطلاع حاصل کنید.

همچنین اگر شما در ارتش مشغول به کار هستید، ممکن است جراحی لیزیک و سایر گزینه های جراحی اصلاح بینایی به صورت ارزانتر در دسترس شما باشد. واجد شرایط بودن شما به وضعیت چشمتان بستگی دارد.

آیا بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی عمل لیزیک و لازک را پوشش میدهد؟

برخی ادارات بیمه ، مانند تامین اجتماعی ، هزینه های مربوط به جراحی ليزيك چشم را پوشش نمی دهند، زیرا این جراحی را از نظر پزشکی غیر ضروری می دانند. با این حال بعضی از کارفرمایان با یک مرکز لیزری (یا مرکز جراحی انکساری) برای تعیین قیمت های ویژه قراردادهایی وضع مینمایند. اگر شما دارای بیمه های تکمیلی باشید ، چنانچه در تعهدات بیمه ی ثانویه ی خود این موضوع درج شده باشد ، معمولا بیمه هزینه ی عمل لیزیک شما را چنانچه مجموع نمرات دوچشم شما به 6 دیوپتر برسد میپردازد.


آیا قیمت ارزان عمل لیزیک همیشه معیار مناسبی برای انتخاب مرکز چشم پزشکی است؟


ممکن است وسوسه شوید و یک جراح را فقط بر اساس هزینه اعلام شده انتخاب نمایید، اما ممکن است نتایج مناسبی در انتظار شما نباشد. درباره ی مرکز درمانی تحقیق نمایید . از پیشرفته بودن تجهیزات آن و تخصص کادر پزشکی آن مطمئن شوید. بهتر است جراح مناسب و با تجربه ای را انتخاب نموده و با تامین هزینه های جراحی با روش های موجود ، نتایج قابل قبولی برای بینایی خود انتخاب نمایید. کادر پزشکی نوآوران از متخصصین برجسته ی ایران میباشد که بیشترین تجربه را در عمل جراحی لیزیک موفق در ایران دارا هستند.هدف ما در نوآوران اینست که قشر وسیع تری از هموطنان عزیزمان بتوانند عیوب انکساری چشم خود را درمان نمایند . رضایت مراجعه کنندگان به این کلینیک، همواره بالاترین پشتوانه و مشوق ما در ارائه ی خدمات روز افزون به هموطنان بوده و خواهد بود..

آیا هنوز ابهامات و سوالات و نگرانی هایی در مورد عمل لیزیک و لازک دارید ؟

بطور کلی جراحی لیزر چشم چیست ؟ آیا عوارضی دارد ؟ باید ها و نباید های قبل و بعد از عمل چیست ؟ آیا عمل لیزیک و یا لازک بیهوشی دارند ؟ آیا احتمال عارضه در عمل لیزیک وجود دارد؟ آیا بعد از لیزیک ممکن است چشم دوباره ضعیف شود ؟ سن مناسب برای لیزیک چیست ؟ آیا عمل لیزیک خونریزی و درد و سوزش دارد ؟ آیا روز بعد از لیزیک میتوان به سر کار رفت ؟ آیا اساسا هرکسی میتواند عمل لیزیک را انجام دهد ؟ ...

این سوال ها و ده ها سوال دیگر در مورد عمل لیزر چشم را در صفحه ی ویدئوهای آموزشی ما ببینید . دراین صفحه در قالب ویدئوهایی کوتاه ، پزشک ما به ده ها سوال شما پیرامون عمل لیزیک و لازک پاسخ داده تا ابهامات و سوالات شما برطرف شده و احیانا استرسها و نگرانی های بیمورد شما که اغلب بعلت ناآگاهی در مورد عمل لیزیک میباشند نیز برطرف گردند.

حتما از این صفحه و ویدئوهای آموزنده ی آن در مورد عمل لیزیک و لازک و PRK دیدن نمایید تا نگرانی ها و ابهامات شما از بین بروند .


ویدئوهای آموزشی در مورد لیزیک و لازک

.

1,007 سوال برای مقاله " هزینه لیزیک "

 1. علی گفت:

  سلام ببخشید من یه سوال داشتم من یه چشمم 4 وچشم دیگری هم 4 هستش به نظرتون میتونم عمل لیزیک کنم؟؟
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   از نظر شماره چشم هیچ مشکلی ندارید. با همکاران ما هماهنگ کنید تا برای شما وقت معاینه بگذارند تا قرنیه چشمتان برای عمل بررسی شود. فاکتور مهم در عمل لیزر چشم سلامت و ضخامت قرنیه میباشد.

 2. زهرا گفت:

  سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم آیا یه روزه ویزیت و عمل انجام میشه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بله ترتیبی اتخاذ میشود تا چنانچه شما بخواهید در یکروز معاینه و عمل هردو انجام شود.

 3. علیرضا گفت:

  سلام من از شهرستان سمنانم چطور میتونم عمل کنم ایا بازده زمانی معاینه و عمل میشه تو یک روز باشه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   بله همکاران ما با شما تماس گرفته و ترتیبی اتخاذ میکنند که تمام پروسه ی معاینه و عمل شما در یک روز انجام شود.

 4. Ali گفت:

  سلام من چشمام 5و6هستند.قیمت عملش چنده من19سال سن دارم.
  لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. قیمت عمل لیزیک و لازک در نوآوران برای هردو چشم با 50 درصد تخفیف ویژه 2390000 تومان میباشد. برای راهنمایی در مورد عمل یا با همکاران ما تماس بگیرید و یا شماره ای برای تماس ثبت نمایید تا همکاران با شما تماس بگیرند.

 5. محمدرضا گفت:

  سلام.من شماره چشام۵هستش و ۰/۲۵استیگمات و۱۸/۵سالمه.عملش تضمینیه و بعد از عمل آیا میشه فوتبال بازی کرد و…

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. چشم شما میبایست دقیق معاینه شود تا میزان عدم بازگشت نمره چشم را بتوان تخمین زد. فوتبال بعد از ترمیم بافت قرنیه مشکلی ندارد.

 6. کیمیا گفت:

  سلام ایا عمل prk هم انجام میشه در این کلینیک؟ لطفا در صورت انجام قیمتش رو هم لطف کنید. و اینکه چند روز بعد از معاینه نوبت عمل داده میشه؟ چون ما از شهرستان بخوایم بیایم نمیتونیم زیاد تهران اقامت داشته باشیم مرسی

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما باشما تماس خواهند گرفت و ترتیبی اتخاذ میشود تا پروسه ی معاینه و عمل شما در یکروز انجام شود.

 7. اسدی گفت:

  هزینه‌ لیزیک هردوچشم با نمره 225 چقدر می‌باشد.مرسی

  1. admin گفت:

   سلام بشما.
   هزینه عمل لیزیک برای هردوچشم در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه معادل 2390000 تومان میباشد .

 8. Sajad گفت:

  عرض سلام وخسته نباشد هزینه عمل لیزلک برای دو چشم ۲/۵ است هزینه اش چند است

  1. admin گفت:

   با سلام خدمت شما جناب جلالی منش.

   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.کیفیت کم نظیرما بسیارمهم تر از50% تخفیف ما میباشد.

 9. محمد گفت:

  سلام تخفیفتون چه مدتیه

  1. admin گفت:

   سلام. تخفیف ها فعلا تا نیمه ی مرداد به قوت خود باقیست.

 10. سینا گفت:

  سلام
  نمره ی چشمای من هر کدوم مثبت چهار و نیمه
  و چشم راستم انحراف داره
  نمیدونم آستیگماتیک دارم یا نه
  بیست و هفت سالمه
  میتونم لیزیک کنم یا باید اول عکس بگیرم؟
  و اینکه واسه ارشد میخونم آیا مطالعه زیاد بعد از عمل امکان داره یا باید مدتی مطالعه نکنم؟
  و اینکه هزینش حدودا چقدره؟
  ممنون میشم به هر سوالم جواب بدید

  1. admin گفت:

   شما میتوانید در کلینیک نوآوران هم انحراف چشم و هم ضعیفی چشمهایتان را درمان کنید . چرا که هردو عمل انحراف چشم و عمل لیزیک جشم در این کلینیک با 50 درصد تخفیف انجام میشود.
   البته که چشمهای شما ابتدا معاینه دقیق میشوند و پزشک جراح شما را راهنمایی میکنند. مطالعه یک هفته پس از عمل مشکلی ندارد.

   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.کیفیت کم نظیرما بسیارمهم تر از50% تخفیف ما میباشد.

 11. یزدان گفت:

  سلام چشم چپ من ۳.۷۵ و چشم راست من ۳.۵ میتوانم عمل کنم؟ و اینکه عمل همراه با درد هست یا خیر ؟

  1. admin گفت:

   سلام.
   از لحاظ نمره چشمان شما قابل عمل لیزر میباشد . اما قرنیه چشمان شما هم میبایست معاینه شود تا ضخامت آن مشخص شود. ضخامت و سلامت قرنیه شرط لازم برای عمل لیزیک و لازک میباشد.
   عمل لیزیک و لازک نه درد دارد و نه نیاز به بیهوشی دارد. این عمل با نور لیزر بمدت کمتر از 5 دقیقه برای هر چشم شما انجام میشود. میتوانید برای آگاهی بیشتر این مطالب را مطاعه نمایید :

   مراحل عمل لیزیک لحظه به لحظه

   مراقبتهای قبل و بعد از عمل لیزیک

   1. رضا گفت:

    آیا قیمت عمل لیزلیک چقدر است

    1. admin گفت:

     سلام. قیمت عمل لیزیک و لازک در سال 1400 در کلینیک نوآوران با 50٪ تخفیف ویژه 3,390,000 تومان میباشد. تماس بگیرید و وقت رزرو نمایید. و یا شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس جهت تخفیف ویژه وارد نمایید.

 12. علیرضا گفت:

  سلام من یه چشم تنبل دارم نمره چشم سه دهم اون یکی چشمم ده دهم میخواستم بدونم میشه چشمه تنبلم رو عمل لیزیک کنم؟!!

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. اگر تنبلی چشم شدید نباشد بله میتوان. اما چشمان شما میبایست معاینه شود. با ما تماس بگیرید.

 13. علی گفت:

  سلام و ممنون ک با صبر به همه پاسخ دادین

  میخواستم بدونم اگر چشم هم استیگمات و هم نزدیک بین باشه برای عمل لیزیک چشم باید هزینه ی ۲ عمل متفاوت پرداخت بشه ?

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   ما هم از شما سپاسگزاریم که به سایت ما تشریف آورده اید.
   خدمت شما عرض شود که چشمان شما هر نمره ای که داشته باشد فقط یک عمل لیزر روی آن انجام میشود. و شما فقط یک هزینه بابت عمل پرداخت میکنید..

   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.کیفیت کم نظیرما بسیارمهم تر از50% تخفیف ما میباشد.

 14. نیما گفت:

  سلام خسته نباشید شماره ی چشم من استیگمات ۵ هست و دوربین هست ایا امکان عمل وجود دارد؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   از نظر نمره چشم مشکلی ندارید اما چشمان شما میبایست برای تست سلامت و ضخامت قرنیه معاینه شوند.

 15. نیما گفت:

  سلام خسته نباشید، من اول فکر میکردم هزینه عمل لبزیک دوروبر ۸،۹ میلیون هست اما وقتی دیدم هزینش دو چشم ۲ میلیون میشه تعجب کردم واقعا! این قیمت برای سلامتی اونم مهمترین عضو بدن یعنی چشم واقعا ارزش داره.

  من یکی از چشمام استیگمات ۵ هست و دوربین هست ایا امکان عمل وجود دارد؟

  باتشکر از شما 🙏

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   ما این قیمت را در نظر گرفته ایم تا قشر بیشتری از هموطنان عزیزمان بتوانند از این فرصت استفاده کرده و سلامتی خود را بازیابند. قیمت پایین در کنار باکیفیت ترین عمل لیزیک در ایران با پیشرفته ترین دستگاه لیزر جهان ، افتخار خدمتگزاری ما به هموطنانمان است . ان شالله که در این زمینه موفق باشیم.
   از نظر نمره چشم مشکلی ندارید اما چشمان شما میبایست برای تست سلامت و ضخامت قرنیه معاینه شوند. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 16. ناشناس گفت:

  سلام.هزینه عمل لیزیک برای هردوچشم (۱/۷۵ و ۲/۵۰) درسال۹۸چقدرشده؟ایا میشه ازبیمه استفاده کرد؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.
   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.

 17. حسن گفت:

  سلام من شماره چشم چپم بالا6آیا عمل لیزیک به شماره بالاتر از 6میشه انجام داد؟

  1. admin گفت:

   سلام.
   شرایط نمره ی چشم برای عمل لیزیک بدین شرح میباشد :
   1 – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
   2 – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
   3 – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم

 18. زهرا گفت:

  سلام هزینه عمل برای مرداد ۹۸ چقدره همون قدر تخفیف داره

  1. admin گفت:

   سلام. بله با استعانت از خداوند متعال هنوز تخفیف ها به قوت خود باقیست.

   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.

 19. اعظم طهماسبی گفت:

  سلام. من از لنز طبی استفاده میکنم. خاستم بدونم تا چند وقت قبل عمل نباید لنز استفاده کرد .

  1. admin گفت:

   سلام. از یک هفته قبل کافیست.

 20. سعید گفت:

  سلام خسته نباشید من چشمم آستیگمات هست و نمره آن 1.75 هزینه عمل چقدر میشه

  1. admin گفت:

   هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.

   1. Behnam گفت:

    ‌من بچه بودم تنبلی چشم داشتم الان نمره چشمام به 4 رسیده میتونم این عمل رو انجام بدم؟

    1. admin گفت:

     سلام. نمره چشمتان بعد از عمل نمره ای میشود که باعینک بدان میرسیدید.

 21. محمد جواد عامریان گفت:

  سلام نمره چشم من 7 هستش ایا امید هست با این عمل خوب بشم بخدا خسته شدم 13 ساله عینک میزنم ؟

  1. admin گفت:

   سلام. ان شالله که با این عمل به سلامتی کامل میرسید. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

  2. افشار گفت:

   سلام من چشمام آستیکماته ونمرهی چشم راستم ۶وچپ ۳میباشد مخاستم بدونم امکان عمل است واگربله قیمتش حدوداچقدمیشه

   1. admin گفت:

    با عرض سلام.
    بله چشمان آستیگمات تا 6 نمره میتوانند با لیزیک معالجه شوند.
    هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50% تخفیف ویژه فقط 2390000 تومان میباشد.

 22. Anisa گفت:

  سلام من شماره چشمم ۲ است میشه لطفا قیمت به یورو بگین چند میشه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. قیمت عمل لیزیک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه حدود 150 یورو میباشد .

   1. حمیدرضا گفت:

    سلام
    من هردو چشمم 1.75 آسیگمات هست و 35 سال سن دارم امکان اصلاح تا چند جود داره.؟
    و بهترین نوع دستگاه برای اصلاح چه دستگاهی و هزینش چقدر میشه؟

    1. admin گفت:

     با عرض سلام. اگر قرنیه شما مناسب عمل باشد با لازک کاملا ترمیم میشود. نوآوران از پیشرفته ترین دستگاه لیزر فعلی جهان استفاده میکند که میتوانید شرح آن را در صفحه ی دستگاهها و تجهیزات نوآوران مشاهده نمایید. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 23. gh گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگر عمل کنم چشم رو بعدا با زایمان دوباده ضعیفی برمیگرده؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . زایمان تاثیری در دید چشم ندارد.

 24. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید
  من خودم بیمه تکمیلی نیستم
  میخواستم بدونم برای عمل لیزیک میشه از بیمه تکمیلی پدر بزرگم استفاده کنم ؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه عمل لیزیک در نوآوران 50 درصد تخفیف دارد و 2390000 تومان میباشد که خود در ایران بی نظیر است. استفاده از بیمه تکمیلی شخصی دیگر مجاز نیست.

 25. نفس گفت:

  سلام من ۱۶سالمه ونمره ی چشمم ۳ و چشم دیگ نزدیک ۴ شدیدا با عینک اذیت میشم ولی از اونجایی ک بر میدارم نمیتونم چیزیو ببینم مجبورم ک عینک بزنم میخاستم بدونم ک ایا نمیشه توی همین سن لیزر کنم و بعدا یک بار دیگ این کارو انجام بدم؟میگن تا زمانی ک نمره ی چشم بالا بره نمیشه و یاید صبر کنیم تا ثابت بشه خب اگه تا چند ساله دیگ همینجوری بره بالا چی؟ و هزینش هم میخاستم ببینم چقدره

  1. admin گفت:

   سلام. بهترین زمان برای عمل لیزر چشم بین 18 و 45 است . اما میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را برای تماس آنها در سایت قرار دهید . هزینه عمل فی الحال با 50 درصد تخفیف برای هر دو چشم 2390000 تومان میباشد.

 26. علی گفت:

  با سلام
  یک چشمم 3.5 آستیگمات هست و 1.5 ضعیف هست و اون یکی 3.5 ضعیف هست و 1.5 آستیگمات . آیا میشه عمل کرد؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله البته اما میبایست پیش از آن قرنیه شما معاینه شود.

 27. فاطمه گفت:

  سلام خدمت شما شماره چشمم سمت راست 4 سمت چپ 4/5میشه عمل لازک انجام بدم هزینه اش چقد

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه عمل لیزیک و لازک در نوآوران با 50 درصد تخفیف ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه 2390000 تومان میباشد.

 28. فاطمه گفت:

  سلام.شماره ی چشم من هر کدوم۶_ هست آیا مشکلی بابت عمل وجود نداره؟تو یک سال اخیرم ثابت مونده.واینکه هزینه الان عمل هم همون دومیلیون هست؟من کرمانشاه هستم اگر بخوام عمل کنم باید کی هماهنگی انجام بشه.؟ممنون

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   مشکلی بابت عمل نیست ولی ابتدا میبایست قرنیه چشمان شما معاینه شود. برای شما که در شهرستان سکونت دارید ترتیبی اتخاذ میشود تا معاینه و عمل در یکروز انجام شود. بله هزینه عمل 2390000 تومان میباشد. اگر شماره تماس برای ما بگذارید همکاران برای تعیین وقت با شما تماس میگیرند و چنانچه مایلید خود با شماره 02144457285 داخلی 5 با همکاران ما تماس بگیرید.

   1. علی گفت:

    َسلام
    شماره چشمم 10/10هست عمل لیزیک میتونم بکنم

    1. admin گفت:

     سلام دوست عزیز . اگر نمره چشم شما 10/10 هست میبایست دید شما کامل باشد. پس نیازی به هیچگونه لنز و عینک و عملی ندارید.

  2. کریم گفت:

   سلام وقت بخیر نزدیکبینم ضعیف
   من نمره چشم یک هفتاده پنج هستش بیمه تکمیلی هم دارم قابل قبول هستش یای هزینیه عملش جصدر نیشود
   باتشکر

   1. admin گفت:

    سلام. خیر ، اما بعد از عمل به شما معرفی نامه ی معتبر برای ارائه به بیمه ی تکمیلی داده میشود تا بتوانید هزینه های خود را استرداد کنید. لازم به تذکر است که عمل لیزیک در این کلینیک بصورت عادی با 50 درصد تخفیف و تنها با پرداخت 2190000 تومان انحام میشود که در صورت داشتن قرارداد با بیمه تکمیلی و داشتن شرایط و ضوابط مربوط با تعهدات بیمه تان میتوانید این هزینه را از بیمه ی خود دریافت کنید.

 29. اسی گفت:

  سلام شما با بیمه سروکار دارین یا نه

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. خیر. اما برای بیمه ی تکمیلی شما فاکتور معتبر صادر میگردد. بدون بیمه هزینه عمل در کلینیک ما 2390000 تومان میباشد.

 30. فرزین گفت:

  بنده درطول دوسال از دید ۱۰/۱۰ هر دوچشمم ۵/۱۰ شده اند و نمره چشمم آستیگمات یک میباشد و مجبور ب استفاده از عینک شده ام.میخواهم عمل جراحی انجام دهم.هزینه عمل بنده چقدر میشود؟؟

  1. admin گفت:

   سلام جناب خانلو.
   هزینه عمل لیزیک برای تمام نمره های چشم ثابت میباشد. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران بری هر دو چشم همراه با عکس از قرنیه با 50 درصد تخفیف 2390000 تومان میباشد.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید: