عمل لیزیک چشم | عمل لازک چشم

هزینه عمل لیزیک


تخفیف عمل لیزیک

هزینه عمل لیزیک چشم در سال 1401 چقدر است؟


شاید یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین عمل لیزیک چشم ، هزینه عمل لیزیک ، مخصوصا در سال 1401 میباشد. متاسفانه قیمت بالای لیزیک ، اغلب داوطلبان را از انجام این عمل منصرف میکند. اما ما در چشم پزشکی نوآوران هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در سال 1401 را با 50 درصد تخفیف ، بسان سال قبل یعنی 1400 ، به نصف قیمت معمول در ایران رسانده ایم ؛ اما همچنان اولویت اول ما، انجام عمل لیزر چشم با بالاترین کیفیت در ایران است. در کلینیک نوآوران ، عمل ليزيك و لازك با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اکسایمر فعلی در جهان ، انجام شده و جراحان در این چشم پزشکی، از بهترین متخصصین جراح چشم در ایران بوده، که جملگی عضو هیات علمی دانشگاه و از روسای کلینیک های بزرگ تخصصی در تهران میباشند. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر، با مشاورین ما در کلینیک نوآوران تماس بگیرید .

تماس با ما


حضور دوست هنرمند ما جناب آقای امیر محمد زند در کلینیک نوآوران
و رضایت ایشان از قیمت های فوق العاده عالی عمل های لیزیک و لازک در این کلینیک


50 % تخفیف عمل لیزیک چشم، توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اگزایمر در ایران. برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:

قیمت عمل لیزیک و لازک و PRK در چشم پزشکی نوآوران

قیمت عمل لیزیک و لازک و PRK در کلینیک های مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد . گاهی پزشکان هزینه های مختلفی را در پیرامون جراحی لیزر چشم میگنجانند . گاهی قیمتی که توسط کلینیک ها به شما ارائه میشود تنها برای یک چشم مد نظر قرار گرفته است. شما میبایست به این مورد دقت کافی داشته باشید و در این گونه مواقع هزینه ی ارائه شده را برای هردو چشم خود در نظر بگیرید . یعنی میبایست آنرا دو برابر کنید تا قیمت واقعی عمل لیزر در آن کلینیک را بدست آورید .

در نوآروان قیمت ارائه شده و تخفیف برای عمل لیزیک ، برای هر دو چشم شماست که این قیمت در ایران بی سابقه و منحصر بفرد میباشد. این تخفیف 50 درصدی برای عمل لازک چشم هم میباشد. در ضمن ما هزینه ی عکس قرنیه را هم در همان هزینه ی عمل لیزیک پوشش داده ایم که این نیز هدیه‌ای ویژه از سوی ما به شما مراجعین محترم میباشد.
هزینه عمل جراحی لازک برای هر دو چشم با عکس های قرنیه و عینک آفتابی و لنز پانسمان با بهترین دستگاه اگزایمر لیزر 5,490,000 هزار تومان میباشد.

قیمت عمل حذف عینک

ما در چشم پزشکی نوآوران توانستیم هزینه ی عمل حذف عینک ( عمل لیزیک ) در سال 1401 را با کمترین قیمت در ایران عرضه کنیم تا تعداد بیشتری از هموطنان عزیزمان بتوانند از این فرصت بسیار عالی و استثنایی برای بازیافتن بینایی خود بدون عینک استفاده کنند . و امسال هم مفتخریم همین تخفیف های ویژه را در ایران برای عمل حذف عینک به هموطنان عزیز عرضه کنیم.در ایام بیماری کرونا ، وضعیت کلینیک نوآوران و عمل های لازک و لیزیک در آن چگونه است؟کلینیک های جراحی چشم بصورت عمومی همواره میبایست بالاترین استانداردهای بهداشتی را رعایت کنند. در ایام بیماری کرونا هم طبق معمول همیشه ، کلینیک نوآوران ، با رعایت بالاترین استانداردهای بهداشتی جهت جراحی های حساس چشم ، مشغول خدمت رسانی به هموطنان عزیز میباشد.
لطفا در هنگام حضور در مطب ، بهداشت فردی و داشتن ماسک و دستکش را رعایت نموده ، و چنانچه برای معاینه تشریف می آورید ، از آوردن همراه با خود ، جهت جلوگیری از ازدحام در کلینیک ، خود داری نمایید. با سپاس بیکران از شما عزیزان .


هزینه عمل فمتولیزیک چشم

هزینه ی عمل فمتولیزیک چشم در مقایسه با عمل لیزیک و یا لازک و PRK بالاتر است. این قیمت بر مبنای تجهیزات پیشرفته و پیچیدگی بسیار بالاتر و امنیت عمل ، سنجیده شده و گران تر از عملهای با تیغ جراحی انجام میشود. عمل فمتولیزیک چشم ، شیوه ی نوینی از عمل لیزیک میباشد که در آن ، از تیغ جراحی برای برش نازک قرنیه جهت عمل لیزری استفاده نمیشود. در این مدل از عمل لیزیک ، برش قرنیه ، توسط تابش لیزر بسیار دقیق فمتوسکند انجام میشود . این عمل برای افرادی که قرنیه های نازک دارند بسیار مناسب بوده و از لحاظ ایمنی در سطح بسیار بالایی از امنیت و دقت قرار دارد.

برای آگاهی بیشتر از عمل فمتولیزیک چشم ، میتوانید صفحه ی عمل فمتولیزیک چشم را در سایت ما مطالعه نمایید. در این صفحه ، اطلاعات جامعی پیرامون این عمل که به نام لیزیک بدون تیغ و یا لیزیک تمام لیزر هم شهرت دارد وجود دارد که میتواند برای انتخاب یک عمل مناسب برای شما مفید باشد. اهمیت این عمل برای کسانیکه از نزدیک شدن تیغ جراحی به چشمشان ترس دارند ، و همچنین برای کسانیکه قرنیه ی نازکی دارند بسیار بالاست.


هزینه عمل فمتولیزیک چشم در سال 1401

در حال حاضر قیمت عمل فمتولیزیک چشم در کلینیک نوآوران در سال 1401 ، با پیشرفته ترین دستگاههای لیزر فمتوسکند و اکزایمر دنیا ، و با حضور فوق تخصصان برجسته ی کشور در زمینه جراحی لیزری چشم ، برای هردو چشم 14,000,000 تومان میباشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


برای آگاهی از قیمتهای عمل پلک و عمل بلفاروپلاستی در کلینیک نوآوران با تخفیف ویژه، صفحه هزینه عمل پلک را مشاهده نمایید.

جدید ترین تکنولوژی لیزر جهان در کلینیک نوآوران

استفاده از جدیدترین تکنولوژی لیزر در جراحی چشم از جمله افتخارات چشم پزشکی نوآوران میباشد. اما ما آنرا در هزینه های خود نگنجانده ایم. یعنی استفاده از مدرن‌ترین دستگاه لیزر دنیا در کلینیک نوآوران ، باعث آن نشد که ما هزینه‌ی عمل لیزیک و لازک در سال 1401 را بالا ببریم . همانگونه که در سال 1400 هم قیمت‌ها را پایین نگه داشتیم. عمل لیزیک در این چشم پزشکی با تمام معاینات جانبی ، به نصف قیمت و با 50 درصد تخفیف ویژه انجام میشود .

دستگاه اگزایمر لیزر مدل EX500 ازکمپانی شناخته شده Wavelight زیر مجموعه کمپانی Alcon قادر است:
نزدیک بینی را تا ۱۴- ، دوربینی را تا ۶+ ، و آستیگماتیسم را از ۶- تا ۶+ ، با سرعت و کیفیت بسیار بالا درمان نماید. سرعت بالای این لیزر که قادر است هر دیوپتر نزدیک بینی را در 1.4 ثانیه تراش دهد، باعث راحتی عمل برای جراح و بیمار می گردد. دقت بالای پرتوهای این لیزر، منجر به تراش قرنیه با کیفیت بسیار بالا و ایجاد سطحی بسیار صاف می گردد.سرعت این دستگاه لیزیک چشم 1050 است و اگر در حین عمل بیمار چشم خود را حرکت دهد لیزر می‌تواند چشم بیمار را دنبال کند و حتی اگر بیمار سر خود را حرکت دهد عملکرد لیزر متوقف می‌شود. این در حالی است که در برخی لیزر‌ها این امکان ویژه وجود ندارد. یکی از دیگر ویژگی‌های این دستگاه آن است که این لیزر نقطه‌ای عمل می‌کند و می‌تواند بر اساس "نقشه چشم فرد" عیوب انکساری شامل نزدیک‌بینی و دوربینی و آستیگماتیسم را اصلاح نماید .


با تجهیزات ما بیشتر آشنا شوید

عواملی که در کلینیک ها بر قیمت لیزیک و لازک تاثیرگذارند

همانطور که گفته شد قیمت لیزیک در کلینیک های مختلف به عوامل مختلفی بستگی دارد . با این حال، قیمت واقعی که برای جراحی لیزیک پرداخت می کنید بستگی به بسیاری از عوامل، از جمله تجربه و شهرت جراح و نوع فن آوری مورد استفاده برای درمان شما دارد. هدف ما اینست که همه ی این عوامل گران کننده را از میان برداشته و این عمل را با کمترین قیمت ممکن به هموطنان عزیز عرضه کنیم.

برخی از جراحان چشم نیز برای ارائه ی قیمت لیزیک ، حد نهایی عمل ، یا به بیانی دیگر تمام روشهای مختلف عمل لیزر چشم را در نظر میگیرند. به عبارت دیگر، در این کلینیک ها تکنولوژی پیشرفته ای مانند استفاده از لیزر فمتوسکند (فمتو لیزیک) ، به طور جداگانه به عنوان "روش های اضافی" به هزینه جراحی پایه لیزیک شما اضافه می شود! یعنی در اینگونه کلینیک های جراحی ، برای موارد استثناء هزینه های محتمل را هم در قیمت عمل لیزر میگنجانند ، که این کار منجر به روند بشدت صعودی هزینه عمل لیزیک میشود. ما این هزینه ی اضافی را نیز در نوآوران حذف نموده ایم . (چنانچه مراجعه کننده ای درخواست این عمل های پیشرفته ی اضافی را بکند ، هزینه ها جداگانه برای ایشان در نظر گرفته میشود.)قیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
هزینه عمل لیزیک چشم آستیگمات چقدر است؟

اشتباه رایجی وجود دارد که برخی گمان میکنند عمل لیزیک برای چشم های آستیگمات ممکن نمیباشد. باید گفت اینطور نیست. اگر چشمان شما دچار قوز قرنیه شدید نباشند ، عمل لیزیک و لازک برای چشمان آستیگمات هم امکانپذیر بوده و در بازه ی نمره های 0.5 تا 6 دیوپتر برای هر چشم قابل انجام میباشد. قیمت عمل لیزیک برای چشم های آستیگمات هیچ تفاوتی با قیمت لیزیک برای چشمان دچار نزدیک بینی یا دوربینی ندارد و با همان قیمت انجام میشود. در واقع نمره ی چشم شما تاثیری بر قیمت لیزیک و لازک ندارد.

قیمت عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات در سال 1401 در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه بوده و شما میتوانید از این فرصت فوق العاده استفاده کرده و دید چشمان خود را کاملا بهبود ببخشید.
آیا قیمت های ارزان نیز برای عمل لیزیک موجود است؟


بله . در کلینیک نوآوران ، در سال 1401 ، عمل لیزر چشم (لازک) برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه ، با کیفیت بالا و حضور متخصصان برجسته ی کشور و پیشرفته ترین دستگاه لیزر جهان ، با 50 درصد تخفیف با قیمت فوق العاده ی 5,490,000 تومان انجام میشود .


اما در مورد کلینیک های دیگر ممکن است تخفیفها به دلایل مختلف باشند:

• ممکن است در یک کلینیک قیمت پایین لیزیک فقط برای اصلاح نزدیک بینی خفیف باشد. اگر شما دچار دوربینی، آستیگماتیسم یا مبتلا به مقیاس متوسط یا بیشتری از نزدیک بینی هستید، ممکن است در خیلی از مراکز هزینه لیزیک به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت تبلیغ شده باشد که بایست بدان توجه کنید.

• ممکن است قیمت پیشنهادی یک کلینیک ، تمام هزینه ها را پوشش ندهد. به عنوان مثال، شما ممکن است فقط تعداد محدودی از معاینات را تجربه کرده باشید و اگر مشکلی وجود داشته باشد، مراقبتهای اضافی بعد از جراحی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. همچنین ممکن است هزینه های جراحیِ "افزایش قدرت لیزیک" ، درمان مجدد و موارد دیگر گنجانده نشده باشد و حتی ممکن است برای مشاوره اولیه شما هزینه دریافت گردد.

• ممکن است روش لیزیک با تکنولوژی قدیمی تر انجام شود. این لزوما بد نیست، اما تکنولوژی های جدیدتر امکان جراحی دقیق تر لیزیک را با کمترین خطر عوارض ارائه می دهند. به عنوان مثال ممکن است از لیزیک بدون تیغ یا همان فمتولیزیک جهت درمان استفاده نگردد. در کلینیک نوآوران عمل لازک با پیشرفته ترین دستگاه فعلی موجود در جهان انجام میشود. میتوانید اطلاعات کامل در مورد تجهیزات ما را مطالعه نمایید .

اگر از لیزیک به علت کم هزینه بودن آن استفاده می کنید، مطمئن شوید که نقل قول نوشته شده ، همه چیز را در پیشنهاد ارائه شده جای داده باشد . قبل از انجام عمل با پزشک متخصص در مورد تمام هزینه ها مشورت نمایید. در کلینیک نوآوران قیمت فوق العاده عمل لیزیک و لازک برای همه ی مراحل از معاینه تا عمل در نظر گرفته شده است.
چگونگی کاهش هزینه جراحی لیزیک

روش هایی برای کاهش هزینه های لیزیک نیز وجود دارد.
گاهی برخی از سازمانها و یا کلینیک ها در مناسبتهایی خاص ، قیمت ویژه برای لیزیک و سایر جراحی ها را ارائه می دهند. نمونه هایی از این روش ها شامل تامین مالی دولتی ، پیشنهادات در زمان محدود و زمان بندی قیمت های ویژه است. چشم پزشکی نوآوران هم جدا از قیمت ارزانی که برای عمل لیزیک و عمل لازک خود ارائه میدهد ، گاهی در بازه های زمانی خاصی طرحهای فوق العاده با هدایای ویژه ارائه میدهد که برای مراجعه کنندگان فرصتی استثنایی محسوب میشود.

طبق اطلاعات موجود در سال گذشته ، 41 درصد از جراحان چشم در جهان ، برنامه های پرداخت مالی و پرداخت ویژه را برای بیماران خود فراهم نموده اند.

توجه داشته باشید که برخی از کارفرمایان بزرگ ، برنامه های بهداشتی یارانه ای را تدارک میبینند که حداقل بخشی از هزینه های لیزیک را برای کارمندان خود پوشش می دهد. اگر برای یک شرکت بزرگ کار می کنید، از مزایای احتمالی که ممکن است شامل موارد جراحی اصلاح بینایی نیز باشد اطلاع حاصل کنید.

همچنین اگر شما در ارتش مشغول به کار هستید، ممکن است جراحی لیزیک و سایر گزینه های جراحی اصلاح بینایی به صورت ارزانتر در دسترس شما باشد. واجد شرایط بودن شما به وضعیت چشمتان بستگی دارد.

آیا بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی عمل لیزیک و لازک را پوشش میدهد؟

برخی ادارات بیمه ، مانند تامین اجتماعی ، هزینه های مربوط به جراحی ليزيك چشم را پوشش نمی دهند، زیرا این جراحی را از نظر پزشکی غیر ضروری می دانند. با این حال بعضی از کارفرمایان با یک مرکز لیزری (یا مرکز جراحی انکساری) برای تعیین قیمت های ویژه قراردادهایی وضع مینمایند. اگر شما دارای بیمه های تکمیلی باشید ، چنانچه در تعهدات بیمه ی ثانویه ی خود این موضوع درج شده باشد ، معمولا بیمه هزینه ی عمل لیزیک شما را چنانچه مجموع نمرات دوچشم شما به 6 دیوپتر برسد میپردازد.


آیا قیمت ارزان عمل لیزیک همیشه معیار مناسبی برای انتخاب مرکز چشم پزشکی است؟


ممکن است وسوسه شوید و یک جراح را فقط بر اساس هزینه اعلام شده انتخاب نمایید، اما ممکن است نتایج مناسبی در انتظار شما نباشد. درباره ی مرکز درمانی تحقیق نمایید . از پیشرفته بودن تجهیزات آن و تخصص کادر پزشکی آن مطمئن شوید. بهتر است جراح مناسب و با تجربه ای را انتخاب نموده و با تامین هزینه های جراحی با روش های موجود ، نتایج قابل قبولی برای بینایی خود انتخاب نمایید. کادر پزشکی نوآوران از متخصصین برجسته ی ایران میباشد که بیشترین تجربه را در عمل جراحی لیزیک موفق در ایران دارا هستند.هدف ما در نوآوران اینست که قشر وسیع تری از هموطنان عزیزمان بتوانند عیوب انکساری چشم خود را درمان نمایند . رضایت مراجعه کنندگان به این کلینیک، همواره بالاترین پشتوانه و مشوق ما در ارائه ی خدمات روز افزون به هموطنان بوده و خواهد بود..

آیا هنوز ابهامات و سوالات و نگرانی هایی در مورد عمل لیزیک و لازک دارید ؟

بطور کلی جراحی لیزر چشم چیست ؟ آیا عوارضی دارد ؟ باید ها و نباید های قبل و بعد از عمل چیست ؟ آیا عمل لیزیک و یا لازک بیهوشی دارند ؟ آیا احتمال عارضه در عمل لیزیک وجود دارد؟ آیا بعد از لیزیک ممکن است چشم دوباره ضعیف شود ؟ سن مناسب برای لیزیک چیست ؟ آیا عمل لیزیک خونریزی و درد و سوزش دارد ؟ آیا روز بعد از لیزیک میتوان به سر کار رفت ؟ آیا اساسا هرکسی میتواند عمل لیزیک را انجام دهد ؟ ...

این سوال ها و ده ها سوال دیگر در مورد عمل لیزر چشم را در صفحه ی ویدئوهای آموزشی ما ببینید . دراین صفحه در قالب ویدئوهایی کوتاه ، پزشک ما به ده ها سوال شما پیرامون عمل لیزیک و لازک پاسخ داده تا ابهامات و سوالات شما برطرف شده و احیانا استرسها و نگرانی های بیمورد شما که اغلب بعلت ناآگاهی در مورد عمل لیزیک میباشند نیز برطرف گردند.

حتما از این صفحه و ویدئوهای آموزنده ی آن در مورد عمل لیزیک و لازک و PRK دیدن نمایید تا نگرانی ها و ابهامات شما از بین بروند .


ویدئوهای آموزشی در مورد لیزیک و لازک

.

1,011 سوال برای مقاله " هزینه لیزیک "

 1. خانم م جمالی گفت:

  سلام، پسرم ۱۸ سالشه. دچار التهاب شبکیه هست. توی این چند سال گاهی یه چیز نو چینی مثل پشه یا سوسک از جلو چشماش رد میشد.البته چند روز اینطوری بود بعد دوباره خوب میشد.سالی یک تا دو بار این حالت برای چشماش پیش میومد هر بار هم چند روز و بعد خوب خوب میشد. الان حدود یک سال هست که میگه جلوی چشمام تار هست. و از دور نوشته های ریز رو نمیبینه البته تاری یکسره نیست ولی در طول روز گاهی اینطوری میشه.خواستم ببینم برای بیماری پسرم راه حلی عملی هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. روزهای سه شنبه به کلینیک مراجعه کنید. دکتر سید مسیح هاشمی یکی از برجسته ترین متخصص های شبکیه ایران هستند که میتوانند فرزند شما را معاینه نمایند.

 2. حمید گفت:

  تخفیفها تاکی هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. تخفیف ها تا آخر پاییز پابرجاست.

 3. مهدی گفت:

  سلام.
  آیا هزینه لیزیک با هزینه لازک در سال ۹۸ متفاوت است؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   هزینه عمل لیزیک در کلینیک نوآوران در سال 98 با 50 درصد تخفیف برای هردو چشم 2,390,000 تومان میباشد. این هزینه برای عمل لازک هم به همین شکل میباشد. اما در حال حاضر عمل لازک عمل مدرن لیزر چشم محسوب شده و در کلینیک نوآوران از همین روش برای تصحیح بیماری های انکساری چشم استفاده میشود.

 4. ناشناس گفت:

  سلام
  نمره چشم من ۵هست
  هزینه عمل جراحی چقدره؟
  معمولا چندروز بعد از مراجعه به کلینیک جراحی انجام میشه از شهرستان میخوام
  بیام

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. برای هموطنان شهرستانی معاینه و عمل در یک روز انجام میشود.
   برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک کلیک کنید.

 5. فرزاد گفت:

  سلام‌من ۱۵ سال پیش چشمام‌‌و عمل کردم‌الان‌چشم سمت‌چپم‌ضعیف شده ایا دوباره میتونم‌عمل کنم‌ممنون میشم‌جواب بدین

  1. admin گفت:

   سلام. بله میشود . بشرطی که ضخامت قرنیه شما برای عمل لازک کافی باشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک کلیک کنید.

 6. auob گفت:

  سلام . وقت بخیر
  25سالمه، لیزیک هر دو چشم که1،75ویکی 1،5 هستش چقدر میشه ؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 7. عیسی گفت:

  سلام.زمان تخفیف های ویژ اه اتون محدوده‌؟تا کی ادامه داره؟

  1. admin گفت:

   سلام. فعلا پابرجاست. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک کلیک کنید.

 8. زهرا شاهیوند گفت:

  سلام من میخوام عمل کنم ولی خیلی ها که عمل کردند میگن دردش خیلی خیلی زیاده

  1. admin گفت:

   سلام. عمل لیزیک یک عمل سرپایی ، بدون درد و خونریزی و بیهوشی است. میتوانید پاسخ سوالتان را در صفحه ی نظرات کسانی که در نوآوران لیزیک کرده اند ببینید. لطفا صفحه ی: رضایتمندی از نوآوران را مشاهده نمایید.

 9. ناشناس گفت:

  سلام درسال ۹۸ عمل لازم چشم بدون دفترچه چقدر است

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 98 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 10. تورانی گفت:

  سلام
  ۵۲ سالمه و دچار پیرچشمی هستم و فعلا نمره هر دو چشمم ۸ از ۱۰ است و برای مطالعه از عینک استفاده میکنم، اما مسافت دور رو بدون عبنک. نظرتون چیه؟

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه برای پیرچشمی هنوز راه حل کاملی وجود ندارد.

 11. ناشناس گفت:

  سلام آدرس نوآوران کجاهست ،باتشکر

  1. admin گفت:

   سلام.
   آدرس کلینیک نوآوران : تهران – میدان پونک ابتدای خیابان میرزابابایی ساختمان ساعت پلاک 2 طبقه زیرهمکف
   ساعات تماس:شنبه تا چهارشنبه، صبح ها 9:00 الی 20:00
   پنجشنبه، 7:30 الی 14:30
   خط ویژه :02144457285

 12. موسی گفت:

  سلام آیا احتمال اینکه بعدعمل دوباره چشم ضعیف بشه هست وچنددرصد احتمال داره یا خطر نابینایی داره

  1. admin گفت:

   سلام. احتمال برگشت در اولین معاینه مشخص و بشما اعلام میشود.

 13. حمید ق گفت:

  سلام.
  1-از کجا باید بدانیم چه نوع عملی ( چه روشی)مناسب برای ما است؟
  2-اقدامات قبل و بعد از عمل چیست؟مثلا برای ما که شهرستان هستیم چند بار باید مراجعه کنیم.برای معاینه اولیه و برای عمل و ….
  3-میزان دید بعد از عمل در بهترین شرایط چقدر است؟
  با تشکر از شما

  1. admin گفت:

   سلام. در معاینه مشخص میشود اما در 95 درصد موارد عمل لازک انجام میشود که شکل مدرن عمل لیزر چشمیست. کل معاینه و عمل شما در یک روز انجام میشود. میزان دید میبایست به 10/10 برسد. سلام خدمت شما.
   برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید. روی لینک: تخفیف عمل لیزیک کلیک کنید.

 14. ابراهیم گفت:

  آستیگمات چشم مشکل داره باید جراحی شوم به پزشک مراجعه کردم عینک داد عینک نزنم نزدیک هیچ مشکلی ندارم اما دور مشکل دارم

  1. admin گفت:

   سلام. برای معاینه تشریف بیاورید. اگر ضخامت قرنیه مناسب باشد لازک انجام میشود. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 15. مسعود گفت:

  سلام.
  من 63 سال دارم و نزدیک بین هستم ( نمره 2.75 ) آیا امکان عمل لیزیک برای به دست آوردن دی نرمال هست؟

  با سپاس از پاسخ شما.

  1. admin گفت:

   باعرض سلام. بایست معاینه شوید. اگر پیرچشمی و قوز قرنیه و آب مروارید نداشته باشید احتمالا بله.

 16. مهرداد.ط گفت:

  سلام،هردوچشم من آستیکمات هستند،۴۰ ساله دارای بیمه خدمات درمانی می باشم قصد عمل لزیک دارم،بعلت نوع شغل و رفت وآمد شهرستان لطفا قیمت و تعداد روز اقامت را بفرمایید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 3,900,000 تومان میباشد. مدت اقامت در تهران برای معاینه و عمل تنها یک روز میباشد.

 17. Mehran گفت:

  سلام
  کلینیک شما در روزهایی مثل روز دانشجو تخفیف ویژه تریو درنظر گرفته؟ و اینکه برای کسی ک سربازه تخفیف بیشتریو در نظر گرفتید؟
  سوال دیگمم اینه ک کسی یکبار عمل لیزیک انجام داده و طی چند سال بعد نمره چشمش تاحدودی برگشته آیا این شخص امکان عمل دوباررو دارع؟

  1. admin گفت:

   سلام. تخفیف های ویژه بغیر از 50 درصد تخفیف هم در نظر گرفته شده است. کافیست شماره ی خود را در فیلد شماره ها در همین صفحه وارد کنید تا 300 هزار تومان تخفیف ویژه شامل حاصل شما بشود.

 18. زهرا گفت:

  سلام. من میخام از مشهد برای عمل بیام، میخاستم بدونم معاینه و عمل چند روز طول میکشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. همه ی مراحل از معاینه تا عمل در یک روز انجام میشود.

 19. زهرا گفت:

  قیما عمل فمتولیزیک برای دو چشم با ضعیفی ۴ چقدر هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. قیمت عمل فمتولیزیک توسط فوق تخصص چشم ، در کلینیک نوآوران برای هر دو چشم 12,000,000 تومان میباشد.

 20. امیر گفت:

  سلام عمل لیزیک بعد از چند سال چشم ضعیف میشود و درصد بهتر دیدنش چقدره

  1. admin گفت:

   سلام. همه ی اینها برای افراد مختلف، متفاوتست است. در معاینه بصورت حدودی به شما گفته میشود که چند درصد ریسک بازگشت دارید.

 21. حبیبه مهدیزاده گفت:

  سلام من ۳۵ سالمه نمره چشام یکی ۲ واون یکی ۳ ایا میتونم عمل کنم و هزینه عملش چنده

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 3,900,000 تومان میباشد.

 22. سمانه گفت:

  سلام، وقت بخیر.
  عمل لیزیک و لازک بدون بیهوشی هست؟
  آستیگمات و ضعیفی هر کدوم جدا هزینش ۲۳۵۰۰۰۰ میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . بله عمل لیزیک و لازک عملهایی سرپایی ، بدون درد و خونریزی و بدون بیهوشی ست. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 3,900,000 تومان میباشد. و نوع انکسار دید و شماره ی چشم شما هیچ تاثیری در این هزینه ندارد. این قیمت ثابت و یکسان است.

 23. لیلا گفت:

  باسلام من چهارماه پیش عمل کردم و بسیار راضی هستم ممنونم از دکتر خوبم آقای مسیح هاشمی

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز . رضایت شما افتخار ما و سلامت شما آرزوی ماست.

 24. سلیم عزیزی حیران گفت:

  سلام
  من بیمه تامین اجتماعی دارم و همراه اون بیمه درمانی تکمیلی بیمه سامان رو هم دارم و در قراردادش هزینه لیزیک چشم هم وجود داره آیا بعد از عمل بهمون فاکتور میدین یا مستقیما هزینه رو از بیمه سامان میگیرین؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

   چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 25. میلاد ناظری گفت:

  سلام. نمره چشمم منفی 9.50 هست و میخواهم عمل کنم اما یکی از پزشکان گفتند ضخامت چشمت خوبه اما قوس چشمت کمه و اگه لازک کنیم صاف میشه و بعدا دچار اختلال میشی. گفتند بهتره کاشت لنز انجام بدید و هزینش هم بالای 10 میلیون هستش. خواستم بپرسم آیا این حرف درسته؟ و اگر درسته هزینه کاشت لنز چقدره؟ هزینه لازک هم اگر بفرمایید ممنون میشم. خیلی ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید تا بتوان پاسخ قطعی داد.

 26. طالبی گفت:

  سلام
  من بیمه مکمل معلم هستم با سقف 4میلیون تومان آیا شما بیمه تکمیلی معلم sos قبول میکنید

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

   چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 27. سیف پور گفت:

  با سلام
  آستیگمات هر دو چشم هایم 1.75 می باشد این نمره چشم بر چندماه پیش است براینکه دقیق بدانم برای عمل،خودتان دوباره معاینه انجام میدهید دقیق تر بدانم؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله در مطب ابتدا چشمها دقیقا معاینه شده و از قرنیه تصویربرداری میشود. بدون این معاینات عمل لیزر میسر نیست. نگران نباشید. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید.

 28. مهدیا گفت:

  سلام.۲۹ سالمه.چشم چپم ۲ و راستم ۲/۷۵ .استیگمات ۷۵/ .در مرد هزینه و مراحل انجام عمل راهنمایی بفرمایید.

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. مراحل عمل در صفحات سایت بطور کامل بیان شده . میتوانید به صفحات لیزیک و لازک مراجعه کنید و مطالب را مطالعه نمایید. اما در مورد هزینه : . هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.

 29. ناشناس گفت:

  سلام تفاوت عمل لیزیک و لازک چی هست؟

  1. admin گفت:

   با سلام. میتوانید این مقاله را مطالعه نمایید : لیزیک یا لازک ؟ کدام مناسب تر است ؟

  2. ناشناس گفت:

   سلام
   آستیگمات رو تا 6 فقط انجام میدید؟
   من 6.25 هست
   آیا راهی داره؟

   1. admin گفت:

    سلام. تشریف بیاورید. ضخامت قرنیه تان بررسی شود.

 30. مصطفی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من میخوام بدونم چند روزه انجام میشه و چقدر طول میکشه ؟
  تایم دقیق عمل ؟
  و اینکه چند روز بعد از عمل مراقبت میخواد ؟
  ایا میتونم بعد سریع وارد کار بشم یا نه و باید چند روز مراقبت کنم

  1. admin گفت:

   سلام.معاینه و عمل در یک روز انجام میشود. تایم عمل لازک برای هر چشم زیر 5 دقیقه میباشد. یک هفته مراقبت ویژه و استراحت لازم میباشد. تا دوماه هم از کار سنگین اجتناب کنید.

 31. موسی گفت:

  سلام تخفیف دانشجویی هم داره

  1. admin گفت:

   سلام. خیر.

   1. فاطمه گفت:

    سلام برای کسایی که عضو کمیته امدادن هیچ تخفیف دیگه ای نداره؟؟

   2. admin گفت:

    سلام. مدارک خود را به شماره ی مدیر نوآوران به شماره ی 09304672305 واتساپ نمایید تا ایشان برای شما تسهیلات ویژه ای در نظر بگیرند.

  2. محمدآبادیان گفت:

   با عرض سلام و تشکر

   بنده ۲۰ سال سن دارم و هر دوتا چشمام ضعیف هستش و تنبلی چشم دارم نمره یکیش ۸.۵ و اونیکی ۹ هستش میخواستم بپرسم تو این سن میتونم عمل لیزر انجام بدم؟
   یا میتونم لنز بذارم؟بنظر شما چه نوع لنز برام بهتره

   1. admin گفت:

    سلام . برای پاسخ دقیق بایست معاینات دقیق انجام شود.

 32. تیدا گفت:

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  ببخشید من ضعیفی چشمم سه درجه به بالا و دوربینم ضعیفه، چن سوال دارم هزینه این عمل چقدر میشه ؟و این که بابت بیمه طلایی فرهنگیان فاکتوری بابت پرداخت هزینه بیمه میدید.؟
  متشکرم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد.
   چنانچه بیمه ی تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی هزینه ی شما را متقبل شوند برای شما گواهی معتبر جراح متخصص چشم برای استرداد هزینه از بیمه ارائه میشود.

 33. Ali گفت:

  سلام من دانشجو هستم تخفیف دانشجویی هم دارین

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . ولی میتواند از تخفیف ویژه برخوردار شوید . کافیست شماره خود را در فیلد شماره های تماس وارد نمایید.

 34. موسی گفت:

  سلام من 20 سالمه می توانم عمل داشته باشم یا نه آیا این عمل محدودیت سنی دارد

  1. admin گفت:

   سلام. بله محدودیت سنی بالای 18 سال دارد. اما شما در این محدودیت قرار ندارید و میتوانید عمل کنید.

 35. پریوش گفت:

  سلام من هردو چشمم قوز قرنیه دارم آیا عمل موفقیت آمیزه یا لنز سخت 36 ساله ام ممنون از راهنماییتون

  1. admin گفت:

   سلام. چشمانتان میبایست معاینه شود. چنانچه قوز قرنیه شدید نباشد و ضخامت کافی در قرنیه داشته باشید میتوان عمل انجام داد.

 36. منا گفت:

  سلام وقت بخیر .هزینه های بعد از عمل به چه صورته؟یعنی بعد از عمل لیزیک چشم چه هزینه های دیگه ای متقبل میشن ؟عینک یا دارو یا موارد این چنینی دیگه ای هم داره ‌؟

  1. admin گفت:

   تا سه ماه میبایست از قطره های اشک مصنوعی استفاده کنید.

 37. ناشناس گفت:

  باسلام من۴۷ساله هستم کلینیک نور مراجعه کردم مشاورین گفتند چون سن بالای ۴۰نمیشه عمل کرد
  هردو چشم من ۱.۵آستیگما و۱.۵ضعف دوربین هستند
  عمل لیزیک به سن ارتباط داره یانه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   سن بالا فقط جهت عدم پیرچشمی و احیانا آب مروارید میباشد. مگرنه شما هم میتوانید از عمل لیزیک بهره برده و از عینک راحت شوید. همکاران ما با شما تماس میگیرند تا شما را راهنمایی کنند.

 38. محمد گفت:

  سلام.هزینه عمل فمتولیزیک چقدره؟

  1. admin گفت:

   سلام. عمل فمتولیزیک توسط فوق تخصص چشم انجام میشود و قیمت آن 12,000,000 تومان میباشد .

  2. دنیا گفت:

   سلام درمانگاه بیمه ای اس او اس ایران رو قبول داره ایا و هزینه های اضافی داره با فقط همین ۲میلیون و۷۰۰ میشه

   1. admin گفت:

    سلام. خیر . هزینه ها فقط همین 3,900,000 میباشد.

 39. الهام گفت:

  سلام خسته نباشین منم میخوام عمل چشم انجام بدم تا از عینک راحت شم فقط نتونستم تصمیم بگیرم لیزیک خوبه یا لازک میتونم ازتون خواهش کنم منو راهنمایی کنین

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. در صفحه ی لیزیک یا لازک ؟ به پرسش شما پاسخ داده شده است. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 40. وحید گفت:

  سلام هزینه کامل دوتا چشم چقدره وآرستون کجاست و اینکه واسه کی بهم وقت میدین

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس میگیرند.

 41. مجتبی گفت:

  سلام جناب من ۲۲ سال سن دارم از عینک استفاده میکنم چشم سمت راستم دور بین است و درجه ان ۴.۵ میباشد هزینه عمل چشمم چقدر میشود با تشکر

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. نمره چشم هیچ تاثیری در هزینه عمل ندارد.

 42. شراهی گفت:

  سلام من حدود 50سال سن دارم میتونم عمل لیزیک یا لازیک انجام بدم در ضمن نمره چشم من 2 هست .

  1. admin گفت:

   سلام. اگر شرایط عمل را دارا باشید بله . همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 43. پوریا گفت:

  سلام خسته نباشید
  بیمه درمانی ک برای سربازی هستش هم قبول میکنید؟
  اگه قرنیه ضخامتش ضعیف باشه راهی وجود داره ک بشه عمل انجام داد؟

  1. admin گفت:

   سلام.
   خیر . اما در کلینیک نوآوران عمل بدون در نظر گرفتن بیمه با 50 درصد تخفیف و نصف قیمت کلینیک های دیگر در ایران و با قیمت 3,900,000 تومان انجام میشود .
   اگر قرنیه نازک باشد از عمل لازک استفاده میشود.

 44. عبدالله کرنگش گفت:

  با عرض سلام خسته نباشید شماره چشم های من منفی 5 هست بدون عینک چیزای نزدیک از یک متری تشخیص نمیدم
  آیا امکان اش هست عمل کنم و شماره چشم هام صفر بشه بدون نیاز به عینک همه چیز قشنگ ببینم تشخیص بدم

  1. admin گفت:

   سلام جناب کرنگش . اصلا عمل لیزیک برای همین رهایی از عینک است. اگر قرنیه چشمان شما مناسب عمل باشد ان شالله همین اتفاق خواهد افتاد.
   همکاران ما جهت هماهنگی باشما تماس میگیرند.

 45. Parnia گفت:

  سلام من یکی از چشمام پلکش افتادگی داره بازم میتوتم عمل لیزیک کنم؟ و اینکه هزینش در مهر ماه ۹۸ چقدره؟؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . شما میتوانید در کلینیک نوآوران هم افتادگی پلکتان را با در صد تخفیف اصلاح نمایید و هم میتوانید با عمل لازک با 50 درصد تخفیف بینایی خود را اصلاح نمایید.
   هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2,390,000 تومان میباشد. همچنین هزینه عمل افتادگی پلک در نوآوران با 50 درصد تخفیف معادل 3,000,000 تومان میباشد .

 46. وحید گفت:

  سلام خداقوت 27 سالمه و چشمام ضعیف شده و میخواستم لیزر کنم هزینه چقد میشه.مممونم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد. همکاران جهت مشاوره با شما تماس میگیرند.

 47. رضایی گفت:

  سلام من ۴۶ سالمه و دیابت دارم و شبکیه هر دو چشمم خونریزی کرده نمره چشمم ۳ونیم هست آیا میشود لازک انجام داد.

  1. admin گفت:

   سلام. اگر دیابت شما کنترل شده باشد با نامه از پزشک میتوان لیزیک نمود . اما در صورتیکه دیابت شما شدید باشد لیزیک برای شما انجام نمیشود. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 48. Sajad گفت:

  سلام من از دکتر بیمارستان قیمت عمل لیزیک رو پرسیدم که گفتن سه ونیم الی 4تومن بهم قیمت دادن که با قیمتی که شما دادید کلی تفاوته ایا تفاوتی تو کیفیت عمل لیزیک هست

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   قیمت مصوب هر پزشک و یا هر مرکز پزشکی بنابر سیاستهای کاری آن مرکز تعیین میگردد. در نوآوران سعی ما این بوده که قیمت عمل لازک و پی آر کی را ، علیرغم اینکه از پیشرفته ترین دستگاه لیزر جهان (که در ایران تنها دو دستگاه از آن وجود دارد) و از کادر پزشکی متخصص و فوق العاده ای که از اساتید دانشگاههای پزشکی کشور هستند استفاده میکنیم ، تا پایین ترین حد ممکن کاهش دهیم تا هموطنان بیشتری بتوانند از این فرصت استفاده کرده و بینایی خود را با کیفیتی بسیار عالی اما با هزینه ای اندک اصلاح نمایند؛ که این حاصل همکاری تیمی متعهد از پرسنل و پزشکان خوب کشورمان میباشد. در واقع ما سود خود را از تعداد بالای عمل لیزری که در هر روز انجام میدهیم میبریم. و نیمی از این سود هم به مشتریان و مراجعه کنندگان محترممان تعلق میگیرد.

 49. امید گفت:

  سلام. ۱۹ سالمه نمره چشم من ۲.۷۵ هستش و میخواستم بدونم میشه ۱۰از ۱۰ بشه برای استخدام نیرو هوایی ارتش ؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. چشمانتان میبایست دقیق بررسی شود. ان ن شالله بعد از آن میتوان به سوال شما پاسخ درست داد.

   1. سجاد گفت:

    سلام شنیدم میگن بعد عمل لیزیک نباید کار سنگین انجام داد به عنوان مثال کسانی که بدنسازی کارمیکنن میتونن بعد عمل دوره ورزش کنن

   2. admin گفت:

    سلام. بله تا دو الی سه ماه نبایست جسم سنگین بلند کنید تا به قرنیه چشم فشار بیاید.اما بعد از گذشت سه ماه روال عادی زندگی خود را میتوانید از سر بگیرید

 50. میلاد گفت:

  سلام من سربازم و اخرای خدمتم آیا دفترچه خدمت قبول میشه و اینکه امکانش هست تو نوبت دهی سریع تر بیایم تا وقت دفتر چم تموم نشه ممنون

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. متاسفانه دفترچه ی سربازی در هزینه های شما تاثیری ندارند. اما هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 2390000 تومان میباشد.

  2. admin گفت:

   سلام. با مدیریت کلینیک تماس بگیرید تا در صورت پذیرش ایشان از شما چک ضمانت گرفته شود.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید: