عمل لیزیک چشم | عمل لازک چشم

هزینه عمل لیزیک چشم


تخفیف عمل لیزیک

هزینه عمل لیزیک چشم در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟


شاید یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین عمل لیزیک چشم ، هزینه عمل لیزیک چشم ، مخصوصا در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ میباشد. متاسفانه قیمت بالای لیزیک ، اغلب داوطلبان را از انجام این عمل منصرف میکند. اما ما در چشم پزشکی نوآوران هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در سال 1402 را با 50 درصد تخفیف ، بسان سال قبل یعنی 1401 ، به نصف قیمت معمول در ایران رسانده ایم ؛ اما همچنان اولویت اول ما، انجام عمل لیزر چشم با بالاترین کیفیت در ایران است. در کلینیک نوآوران ، عمل ليزيك و لازك با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اکسایمر فعلی در جهان ، انجام شده و جراحان در این چشم پزشکی، از بهترین متخصصین جراح چشم در ایران بوده، که جملگی عضو هیات علمی دانشگاه و از روسای کلینیک های بزرگ تخصصی در تهران میباشند. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر، با مشاورین ما در کلینیک نوآوران تماس بگیرید .

تماس با ما


حضور دوست هنرمند ما جناب آقای امیر محمد زند در کلینیک نوآوران
و رضایت ایشان از قیمت های فوق العاده عالی عمل های لیزیک و لازک در این کلینیک


50 % تخفیف عمل لیزیک چشم، توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص با پیشرفته ترین دستگاه لیزر اگزایمر در ایران. برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:

قیمت عمل لیزیک و لازک و PRK در چشم پزشکی نوآوران ۱۴۰۲

قیمت عمل لیزیک و لازک و PRK در کلینیک های مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد . گاهی پزشکان هزینه های مختلفی را در پیرامون جراحی لیزر چشم میگنجانند . گاهی قیمتی که توسط کلینیک ها به شما ارائه میشود تنها برای یک چشم مد نظر قرار گرفته است. شما میبایست به این مورد دقت کافی داشته باشید و در این گونه مواقع هزینه ی ارائه شده را برای هردو چشم خود در نظر بگیرید . یعنی میبایست آنرا دو برابر کنید تا قیمت واقعی عمل لیزر در آن کلینیک را بدست آورید . عده ای با جستجوی عبارت هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان نور یا فارابی ۱۴۰۲ به دنبال بهترین قیمت برای عمل لیزیک چشم میگردند. ما این مژده را به شما میدهیم که مخفتخریم بهترین قیمت را برای این عمل برای هموطنان عزیزمان در نظر گرفته ایم.

در نوآوران قیمت ارائه شده و تخفیف برای عمل لیزیک ، برای هر دو چشم شماست که این قیمت در ایران بی سابقه و منحصر بفرد میباشد. این تخفیف 50 درصدی برای عمل لازک چشم هم میباشد. در ضمن ما هزینه ی عکس قرنیه را هم در همان هزینه ی عمل لیزیک چشم پوشش داده ایم که این نیز هدیه‌ای ویژه از سوی ما به شما مراجعین محترم میباشد.
هزینه عمل جراحی لیزیک و لازک برای هر دو چشم با عکس های قرنیه و اپتومتری و تونومتری، بهمراه کیف دارویی و لنز پانسمان با بهترین دستگاه اگزایمر در کلینیک نوآوران فقط 7,800,000 تومان میباشد.

قیمت عمل حذف عینک

ما در چشم پزشکی نوآوران توانستیم هزینه ی عمل حذف عینک ( عمل لیزیک ) در سال 1402 را با کمترین قیمت در ایران عرضه کنیم تا تعداد بیشتری از هموطنان عزیزمان بتوانند از این فرصت بسیار عالی و استثنایی برای بازیافتن بینایی خود بدون عینک استفاده کنند . و امسال هم مفتخریم همین تخفیف های ویژه را در ایران برای عمل حذف عینک به هموطنان عزیز عرضه کنیم.


هزینه عمل لیزیک چشم با بیمه تامین اجتماعی

چنانچه شما خواستار هزینه عمل لیزیک چشم با بیمه تامین اجتماعی باشید، میبایست این نکته را به شما یادآور شویم که شما حتی با بیمه تامین اجتماعی هم نمیتوانید تخفیف 50 درصدی در هزینه این عمل دریافت نمایید. قیمتی که در کلینیک نوآوران به شما پیشنهاد شده است حتی از تخفیف بیمه تامین اجتماعی هم بهتر میباشد. این نکته ایست که میبایست به آن دقت نمایید.


در ایام بیماری کرونا ، وضعیت کلینیک نوآوران و عمل های لازک و لیزیک در آن چگونه است؟کلینیک های جراحی چشم بصورت عمومی همواره میبایست بالاترین استانداردهای بهداشتی را رعایت کنند. در ایام بیماری کرونا هم طبق معمول همیشه ، کلینیک نوآوران ، با رعایت بالاترین استانداردهای بهداشتی جهت جراحی های حساس چشم ، مشغول خدمت رسانی به هموطنان عزیز میباشد.
لطفا در هنگام حضور در مطب ، بهداشت فردی و داشتن ماسک و دستکش را رعایت نموده ، و چنانچه برای معاینه تشریف می آورید ، از آوردن همراه با خود ، جهت جلوگیری از ازدحام در کلینیک ، خود داری نمایید. با سپاس بیکران از شما عزیزان .


هزینه عمل فمتولیزیک چشم

هزینه ی عمل فمتولیزیک چشم در مقایسه با عمل لیزیک و یا لازک و PRK بالاتر است. این قیمت بر مبنای تجهیزات پیشرفته و پیچیدگی بسیار بالاتر و امنیت عمل ، سنجیده شده و گران تر از عملهای با تیغ جراحی انجام میشود. عمل فمتولیزیک چشم ، شیوه ی نوینی از عمل لیزیک میباشد که در آن ، از تیغ جراحی برای برش نازک قرنیه جهت عمل لیزری استفاده نمیشود. در این مدل از عمل لیزیک ، برش قرنیه ، توسط تابش لیزر بسیار دقیق فمتوسکند انجام میشود . این عمل برای افرادی که قرنیه های نازک دارند بسیار مناسب بوده و از لحاظ ایمنی در سطح بسیار بالایی از امنیت و دقت قرار دارد.

برای آگاهی بیشتر از عمل فمتولیزیک چشم ، میتوانید صفحه ی عمل فمتولیزیک چشم را در سایت ما مطالعه نمایید. در این صفحه ، اطلاعات جامعی پیرامون این عمل که به نام لیزیک بدون تیغ و یا لیزیک تمام لیزر هم شهرت دارد وجود دارد که میتواند برای انتخاب یک عمل مناسب برای شما مفید باشد. اهمیت این عمل برای کسانیکه از نزدیک شدن تیغ جراحی به چشمشان ترس دارند ، و همچنین برای کسانیکه قرنیه ی نازکی دارند بسیار بالاست.


هزینه عمل فمتولیزیک چشم در سال ۱۴۰۲

در حال حاضر قیمت عمل فمتولیزیک چشم در کلینیک نوآوران در سال 1402 ، با پیشرفته ترین دستگاههای لیزر فمتوسکند و اکزایمر دنیا ، و با حضور فوق تخصصان برجسته ی کشور در زمینه جراحی لیزری چشم ، برای هردو چشم بدون عکسهای قرنیه 18,000,000 تومان میباشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


برای آگاهی از قیمتهای عمل پلک و عمل بلفاروپلاستی در کلینیک نوآوران با تخفیف ویژه، صفحه هزینه عمل پلک را مشاهده نمایید.

جدید ترین تکنولوژی لیزر جهان در کلینیک نوآوران

استفاده از جدیدترین تکنولوژی لیزر در جراحی چشم از جمله افتخارات چشم پزشکی نوآوران میباشد. اما ما آنرا در هزینه های خود نگنجانده ایم. یعنی استفاده از مدرن‌ترین دستگاه لیزر دنیا در کلینیک نوآوران ، باعث آن نشد که ما هزینه‌ی عمل لیزیک و لازک در سال ۱۴۰۲ را بالا ببریم . همانگونه که در سال ۱۴۰۱ هم قیمت‌ها را پایین نگه داشتیم. عمل لیزیک در این چشم پزشکی با تمام معاینات جانبی ، به نصف قیمت و با 50 درصد تخفیف ویژه انجام میشود .

دستگاه اگزایمر لیزر مدل EX500 ازکمپانی شناخته شده Wavelight زیر مجموعه کمپانی Alcon قادر است:
نزدیک بینی را تا ۱۴- ، دوربینی را تا ۶+ ، و آستیگماتیسم را از ۶- تا ۶+ ، با سرعت و کیفیت بسیار بالا درمان نماید. سرعت بالای این لیزر که قادر است هر دیوپتر نزدیک بینی را در 1.4 ثانیه تراش دهد، باعث راحتی عمل برای جراح و بیمار می گردد. دقت بالای پرتوهای این لیزر، منجر به تراش قرنیه با کیفیت بسیار بالا و ایجاد سطحی بسیار صاف می گردد.سرعت این دستگاه لیزیک چشم 1050 است و اگر در حین عمل بیمار چشم خود را حرکت دهد لیزر می‌تواند چشم بیمار را دنبال کند و حتی اگر بیمار سر خود را حرکت دهد عملکرد لیزر متوقف می‌شود. این در حالی است که در برخی لیزر‌ها این امکان ویژه وجود ندارد. یکی از دیگر ویژگی‌های این دستگاه آن است که این لیزر نقطه‌ای عمل می‌کند و می‌تواند بر اساس "نقشه چشم فرد" عیوب انکساری شامل نزدیک‌بینی و دوربینی و آستیگماتیسم را اصلاح نماید .


با تجهیزات ما بیشتر آشنا شوید

عواملی که در کلینیک ها بر قیمت لیزیک و لازک تاثیرگذارند

همانطور که گفته شد قیمت لیزیک در کلینیک های مختلف به عوامل مختلفی بستگی دارد . با این حال، قیمت واقعی که برای جراحی لیزیک پرداخت می کنید بستگی به بسیاری از عوامل، از جمله تجربه و شهرت جراح و نوع فن آوری مورد استفاده برای درمان شما دارد. هدف ما اینست که همه ی این عوامل گران کننده را از میان برداشته و این عمل را با کمترین قیمت ممکن به هموطنان عزیز عرضه کنیم.

برخی از جراحان چشم نیز برای ارائه ی قیمت لیزیک ، حد نهایی عمل ، یا به بیانی دیگر تمام روشهای مختلف عمل لیزر چشم را در نظر میگیرند. به عبارت دیگر، در این کلینیک ها تکنولوژی پیشرفته ای مانند استفاده از لیزر فمتوسکند (فمتو لیزیک) ، به طور جداگانه به عنوان "روش های اضافی" به هزینه جراحی پایه لیزیک شما اضافه می شود! یعنی در اینگونه کلینیک های جراحی ، برای موارد استثناء هزینه های محتمل را هم در قیمت عمل لیزر میگنجانند ، که این کار منجر به روند بشدت صعودی هزینه عمل لیزیک میشود. ما این هزینه ی اضافی را نیز در نوآوران حذف نموده ایم . (چنانچه مراجعه کننده ای درخواست این عمل های پیشرفته ی اضافی را بکند ، هزینه ها جداگانه برای ایشان در نظر گرفته میشود.)قیمت عمل لیزیک چشم


عمل لیزیک و عمل لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:
هزینه عمل لیزیک چشم آستیگمات چقدر است؟

اشتباه رایجی وجود دارد که برخی گمان میکنند عمل لیزیک برای چشم های آستیگمات ممکن نمیباشد. باید گفت اینطور نیست. اگر چشمان شما دچار قوز قرنیه شدید نباشند ، عمل لیزیک و لازک برای چشمان آستیگمات هم امکانپذیر بوده و در بازه ی نمره های 0.5 تا 6 دیوپتر برای هر چشم قابل انجام میباشد. قیمت عمل لیزیک برای چشم های آستیگمات هیچ تفاوتی با قیمت لیزیک برای چشمان دچار نزدیک بینی یا دوربینی ندارد و با همان قیمت انجام میشود. در واقع نمره ی چشم شما تاثیری بر قیمت لیزیک و لازک ندارد.

قیمت عمل لیزیک برای چشمان آستیگمات در سال ۱۴۰۲ در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه بوده و شما میتوانید از این فرصت فوق العاده استفاده کرده و دید چشمان خود را کاملا بهبود ببخشید.
آیا قیمت های ارزان نیز برای عمل لیزیک موجود است؟


بله . در کلینیک نوآوران ، در سال 1402 ، عمل لیزر چشم (لازک) برای هردو چشم همراه با عکس از قرنیه ، با کیفیت بالا و حضور متخصصان برجسته ی کشور و پیشرفته ترین دستگاه لیزر جهان ، با 50 درصد تخفیف با قیمت فوق العاده ی 7,80,000 تومان انجام میشود .


اما در مورد کلینیک های دیگر ممکن است تخفیفها به دلایل مختلف باشند:

• ممکن است در یک کلینیک قیمت پایین لیزیک فقط برای اصلاح نزدیک بینی خفیف باشد. اگر شما دچار دوربینی، آستیگماتیسم یا مبتلا به مقیاس متوسط یا بیشتری از نزدیک بینی هستید، ممکن است در خیلی از مراکز هزینه لیزیک به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت تبلیغ شده باشد که بایست بدان توجه کنید.

• ممکن است قیمت پیشنهادی یک کلینیک ، تمام هزینه ها را پوشش ندهد. به عنوان مثال، شما ممکن است فقط تعداد محدودی از معاینات را تجربه کرده باشید و اگر مشکلی وجود داشته باشد، مراقبتهای اضافی بعد از جراحی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. همچنین ممکن است هزینه های جراحیِ "افزایش قدرت لیزیک" ، درمان مجدد و موارد دیگر گنجانده نشده باشد و حتی ممکن است برای مشاوره اولیه شما هزینه دریافت گردد.

• ممکن است روش لیزیک با تکنولوژی قدیمی تر انجام شود. این لزوما بد نیست، اما تکنولوژی های جدیدتر امکان جراحی دقیق تر لیزیک را با کمترین خطر عوارض ارائه می دهند. به عنوان مثال ممکن است از لیزیک بدون تیغ یا همان فمتولیزیک جهت درمان استفاده نگردد. در کلینیک نوآوران عمل لازک با پیشرفته ترین دستگاه فعلی موجود در جهان انجام میشود. میتوانید اطلاعات کامل در مورد تجهیزات ما را مطالعه نمایید .

اگر از لیزیک به علت کم هزینه بودن آن استفاده می کنید، مطمئن شوید که نقل قول نوشته شده ، همه چیز را در پیشنهاد ارائه شده جای داده باشد . قبل از انجام عمل با پزشک متخصص در مورد تمام هزینه ها مشورت نمایید. در کلینیک نوآوران قیمت فوق العاده عمل لیزیک و لازک برای همه ی مراحل از معاینه تا عمل در نظر گرفته شده است.
چگونگی کاهش هزینه جراحی لیزیک

روش هایی برای کاهش هزینه های لیزیک نیز وجود دارد.
گاهی برخی از سازمانها و یا کلینیک ها در مناسبتهایی خاص ، قیمت ویژه برای لیزیک و سایر جراحی ها را ارائه می دهند. نمونه هایی از این روش ها شامل تامین مالی دولتی ، پیشنهادات در زمان محدود و زمان بندی قیمت های ویژه است. چشم پزشکی نوآوران هم جدا از قیمت ارزانی که برای عمل لیزیک و عمل لازک خود ارائه میدهد ، گاهی در بازه های زمانی خاصی طرحهای فوق العاده با هدایای ویژه ارائه میدهد که برای مراجعه کنندگان فرصتی استثنایی محسوب میشود.

طبق اطلاعات موجود در سال گذشته ، 41 درصد از جراحان چشم در جهان ، برنامه های پرداخت مالی و پرداخت ویژه را برای بیماران خود فراهم نموده اند.

توجه داشته باشید که برخی از کارفرمایان بزرگ ، برنامه های بهداشتی یارانه ای را تدارک میبینند که حداقل بخشی از هزینه های لیزیک را برای کارمندان خود پوشش می دهد. اگر برای یک شرکت بزرگ کار می کنید، از مزایای احتمالی که ممکن است شامل موارد جراحی اصلاح بینایی نیز باشد اطلاع حاصل کنید.

همچنین اگر شما در ارتش مشغول به کار هستید، ممکن است جراحی لیزیک و سایر گزینه های جراحی اصلاح بینایی به صورت ارزانتر در دسترس شما باشد. واجد شرایط بودن شما به وضعیت چشمتان بستگی دارد.

آیا بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی عمل لیزیک و لازک را پوشش میدهد؟

برخی ادارات بیمه ، مانند تامین اجتماعی ، هزینه های مربوط به جراحی ليزيك چشم را پوشش نمی دهند، زیرا این جراحی را از نظر پزشکی غیر ضروری می دانند. با این حال بعضی از کارفرمایان با یک مرکز لیزری (یا مرکز جراحی انکساری) برای تعیین قیمت های ویژه قراردادهایی وضع مینمایند. اگر شما دارای بیمه های تکمیلی باشید ، چنانچه در تعهدات بیمه ی ثانویه ی خود این موضوع درج شده باشد ، معمولا بیمه هزینه ی عمل لیزیک شما را چنانچه مجموع نمرات دوچشم شما به 6 دیوپتر برسد میپردازد.


آیا قیمت ارزان عمل لیزیک همیشه معیار مناسبی برای انتخاب مرکز چشم پزشکی است؟


ممکن است وسوسه شوید و یک جراح را فقط بر اساس هزینه اعلام شده انتخاب نمایید، اما ممکن است نتایج مناسبی در انتظار شما نباشد. درباره ی مرکز درمانی تحقیق نمایید . از پیشرفته بودن تجهیزات آن و تخصص کادر پزشکی آن مطمئن شوید. بهتر است جراح مناسب و با تجربه ای را انتخاب نموده و با تامین هزینه های جراحی با روش های موجود ، نتایج قابل قبولی برای بینایی خود انتخاب نمایید. کادر پزشکی نوآوران از متخصصین برجسته ی ایران میباشد که بیشترین تجربه را در عمل جراحی لیزیک موفق در ایران دارا هستند.هدف ما در نوآوران اینست که قشر وسیع تری از هموطنان عزیزمان بتوانند عیوب انکساری چشم خود را درمان نمایند . رضایت مراجعه کنندگان به این کلینیک، همواره بالاترین پشتوانه و مشوق ما در ارائه ی خدمات روز افزون به هموطنان بوده و خواهد بود..

آیا هنوز ابهامات و سوالات و نگرانی هایی در مورد عمل لیزیک و لازک دارید ؟

بطور کلی جراحی لیزر چشم چیست ؟ آیا عوارضی دارد ؟ باید ها و نباید های قبل و بعد از عمل چیست ؟ آیا عمل لیزیک و یا لازک بیهوشی دارند ؟ آیا احتمال عارضه در عمل لیزیک وجود دارد؟ آیا بعد از لیزیک ممکن است چشم دوباره ضعیف شود ؟ سن مناسب برای لیزیک چیست ؟ آیا عمل لیزیک خونریزی و درد و سوزش دارد ؟ آیا روز بعد از لیزیک میتوان به سر کار رفت ؟ آیا اساسا هرکسی میتواند عمل لیزیک را انجام دهد ؟ ...

این سوال ها و ده ها سوال دیگر در مورد عمل لیزر چشم را در صفحه ی ویدئوهای آموزشی ما ببینید . دراین صفحه در قالب ویدئوهایی کوتاه ، پزشک ما به ده ها سوال شما پیرامون عمل لیزیک و لازک پاسخ داده تا ابهامات و سوالات شما برطرف شده و احیانا استرسها و نگرانی های بیمورد شما که اغلب بعلت ناآگاهی در مورد عمل لیزیک میباشند نیز برطرف گردند.

حتما از این صفحه و ویدئوهای آموزنده ی آن در مورد عمل لیزیک و لازک و PRK دیدن نمایید تا نگرانی ها و ابهامات شما از بین بروند .


ویدئوهای آموزشی در مورد لیزیک و لازک

.

1,053 سوال برای مقاله " هزینه لیزیک "

 1. راحیل گفت:

  سلام وقت بخیر…
  ۳۲سالمه …نمره ی چشام باهم 2,75
  چشم چپم استیگماته
  عمل کنم صفر میشه نمره ها؟
  ممنون از پاسخگوییتون

  1. admin گفت:

   سلام. بله. نمره چشم شما کاملا از بین میرود. برای گرفتن نوبت برای معاینه و لیزیک، با همکاران ما تماس بگیرید.

 2. جعفر عسگری گفت:

  با سلام
  هزینه ی عمل فمتولیزیک برای هر دو چشم چقدر می باشد ؟
  هرچشم حدودا دو می باشد.
  آیا با بیمه آسیا طرف قرارداد می باشید؟

  1. admin گفت:

   در حال حاضر در سال 1400 قیمت عمل فمتولیزیک چشم در کلینیک نوآوران ، با پیشرفته ترین دستگاههای لیزر فمتوسکند و اکزایمر دنیا ، و با حضور فوق تخصصان برجسته ی کشور در زمینه جراحی لیزری چشم ، برای هردو چشم 15,000,000 تومان میباشد.برای بیمه شما پس از عمل معرفی نامه داده میشود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

   1. ناشناس گفت:

    مریم سعیدی

 3. هستی گفت:

  سلام. من نتونستم ایمیل شما رو پیدا کنم. من ایران نیستم. ولی فوریه 2022 میتونم به ایران بیام برای عمل چشمهام. هر دو چشم من شماره 1.75 هستن و یکساله که تغییری نکردن. میخوام بدونم در عرض دو هفته میتونم همه مراسم لایزیک رو از چک اول تا عمل و ریکاوری انجام بدم؟ ممنون میشم تو وبسایتتون ایمیل هم بذارید یا حداقل به من بگین. مرسی

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. برای افرادی مانند شما که از خارج کشور تمایل به این عمل در ایران را دارند ، امکان چت آنلاین توسط واتساپ قرار داده شده است. شما میتوانید تمامی پروسه ی معاینه و عمل خود را حتی در یک روز انجام دهید. سپس 4 روز استراحت کرده و لنز را از چشم خارج میکنید. و دیگر کاری نیست جز معاینات سه ماهه که در خارج از کشور هم میتوانید انجام دهید.

 4. ناشناس گفت:

  سلام مشهد شعبه دارید؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . فقط تهران میدان پونک شعبه داریم. اگر برای لیزیک اقدام کنید در یکر روز معاینه و عمل شما انجام میشود. با همکاران ما تماس گرفته هماهنگ کنید.

 5. نوری گفت:

  سلام
  من خانم 42 ساله هستم ,دیابتی هستم وشماره چشمهام 3و 3.5 می باشد و چشم چپ هم استیگمات می باشد و فعالیت کاری من مدام با سیستم می باشد ایا میتوانم عمل انجام بدهم و دیگر عینک استفاده نکنم .

  1. admin گفت:

   سلام. بایست ضخامت و سلامت قرنیه شما بررسی شود. نوبت معاینه بگیرید.

 6. حسن... گفت:

  سلام 19 سال سن دارم 1.5 نمره چشمم هس امکان عمل هس؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله. اگر ضخامت قرنیه مناسب باشد. شماره خود را جهت نوبت دهی وارد فیلد مخصوص ارسال نمایید تا با شما جهت تخفیف ویژه تماس گرفته شود.

 7. حسن اکبریان گفت:

  سلام من ۴۰سالمه وچشمام استیکماته تو شب برای رانندگی عینک میزنم فقطتا دور رو بهتر ببینم چشمم نمرش۲هست حدودامیخاستم ببینم هزینش چقدر هست وچه نوع عملی انجام میشه رو چشمام

  1. admin گفت:

   سلام. اگر قرنیه چشم سالم و دارای ضخامت کافی باشد لازک انجام میشود. قیمت عمل لیزیک و لازک در نوآوران در سال 1400 برای هر دو چشم با 50 درصد تخفیف ویژه 5,490,000 تومان میباشد.

 8. سهراب گفت:

  چشمم به گفته پزشکان ابمرواریدمادرزادی دارد و استیگماتش 8هستش ایا عمل میشود

  1. admin گفت:

   سلام. آستیگمات تا 6 نمره توسط لیزیک قابل اصلاح میباشد.

 9. مهدی گفت:

  سلام.میخواستم عمل لیزیک انجام بدم در دوسال گذشته به چشمم نیم اضافه شده والان چشمم 4ونیم و سه و75 هستش الان 23 سال وشش ماه دارم ایا شرایط عمل را دارا هستم و از شهرستان هستم خواستم بدونم با ازمایشات این عمل چند روز زمان لازم داره

  1. admin گفت:

   سلام. تمام کارها در یکروز انجام میشود. از پیش با همکاران من هماهنگ کنید. در صورت داشتن ضخامت کافی قرنیه ، در همان روز معاینه عمل انجام میشود.

 10. عرشیا گفت:

  سلام من ۱۸ سالمه دو هفتست عینکی شدم و از همین الان طاقت ندارم می خوام از عینک خلاص شم مشکل دوربینی دارم شماره چشمم ۰.۵ هست. میشه؟ هزینش چقدره؟

  1. admin گفت:

   سلام. شماره ی شما خیلی پایین است. لیزیک اصلا به صلاح شما نیست.

  2. گلریز گفت:

   سلام من 35 سالمه وشماره چشمام 2و1ونیم هستش آیا با عمل لیزیک نمره چشمم به صفر میرسه وامکان برگشتش وجود نداره.

  3. گلریز گفت:

   سلام من 35 سالمه وشماره چشمام 2و1ونیم هستش آیا با عمل لیزیک نمره چشمم به صفر میرسه وامکان برگشتش وجود نداره. توصیه به لیزیک. میکنید یا شماره چشمم پایین هست

 11. محمد گفت:

  سلام من 52سال دارم جمع دوچشمم عینک نزدیک بینش 7تا8وعینک دوربینش که به تازگی ایجاد شده جمعش زیر2 است وآستیمات هم جدیدا ایجاد شده ،بهترین برایم لیزیک لازک یافمتولیزک می باشد ؟هزینه هایم چگونه است وبرای درمان چه اقدامی انجام دهم ونحوه نوبت گیری

  1. admin گفت:

   سلام. بایست ضخامت قرنیه معاینه و مشخص شود. قیمت در حال حاضر در سال 1401 با 50 درصد تخفیف معادل 5,490,000 تومان میباشد. شماره خود را در فیلد شماره ها در همین صفحه وارد کنید تا همکارانم با شما تماس بگیرند.

 12. علیرضا عباسی گفت:

  سلام
  چشمهای من آستیگمات و نمره 5و 8
  میباشد و قرنیه نازک می‌باشد ایا امکان عمل برای من وجود دارد

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. آستیگمات تا 6 نمره بشرز داشتن ضخامت کافی قرنیه قابل اصلاح با لازک میباشد. اگر قرنیه های نازک دارید و امکان عملهای لیزری نیست، از لنزهای اسکلرال برای خلاصی از عینک استفاده نمایید.

 13. نادری ابراهیم گفت:

  باسلام
  بنده دوماهه که عمل لازک انجام داده بعد از برداشتن پانسمان از رو چشم ،هردو چشمم خوب بود بعد دوسه روز چشم راستم تار شد وبعده دو سه روز خوب شد وچشم چپم که یه کم ضعیفتر وآستیمات ناهماهنگ داشت تار شد والان هنوز تار میباشه والان حدود دوماه میشه عمل کرده ولی چشم چپم روز به روز داره دیدش خیلی کم بهتر میشه آیا دید چشم چپم خوب میشه تا کی طول می‌کشه البته چشم راستم هنوز صد در صد نیست 60یا70 درصد خوب شده ،راهی هست که زودتر دید چشمام بهتر بشه ضمنا چشمام خشک نیستن آیا بازم قطره اشکی مصنوعی بزنم که چشمام خشک نیست باتشکر

  1. admin گفت:

   سلام. تاری دید شما موقتی است و بزودی اصلاح میشود. بایست صبور باشید. ممکن است 3 ماه این ترمیم به طول انجامد. اشک مصنوعی را چنانچه نیاز میبینید استفاده کنید. اما بهتر است تا 3 ماه استفاده شود.

 14. ناشناس گفت:

  سلام و شب بخیر، پسرم از هر دو چشم قوز قرنیه دارد. طبق فرمایش پزشک اول باید اشعه زده بشه بعد عمل رینگ انجام بشه. سوال بنده ، هزینه چقدر؟ و اینکه در این کلینیک انجام میشه و آیا بیمه تامین اجتماعی قبول میشه یا نه؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. بله در این کلینیک برای درمان قوز قرنیه ، عمل رینگ قرنیه انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.

 15. حميدرضا احمدزاده گفت:

  سلام با تشكر از توضيحات جامع وكامل شما بنده ٤٨ سالمه و هم دوربيني در حد ١/٥ دارم هم داراي پيرچشمي هستم وبراي مطالعه عينك ٢/٥ استفاده ميكنم مقداري هم چشم راستم آستيگمات هست آيا با عمل لازك ميتوانم كلا عينك را كنار بگذارم؟ وهزينه اش چقدر ميشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه برای پیرچشمی هنوز راه حلی در جهان وجود ندارد. دوربینی شما اصلاح میشود اما پیرچشمی باقی میماند. هزینه عمل لازک برای دو چشم در سال 1401 معادل 5,490,000 تومان میباشد.

 16. اصغر گفت:

  سلام من قبلاً لیزیک کرده ام الان چشم چپم ضربه خورده ودیدم تار شدهو شکلکهایی گلم چشمم ظاهر میشه سنمن هم شصت ویکسال هس میتوانم دوباره لیزیک کنم از قبلی خیلی راضی بودم

  1. admin گفت:

   سلام. معمولا برای سن بالای 50 این عمل انجام نمیشود. بدلیل بروز پیر چشم در این سنین. چرا که پیر چشمی هنوز راه حلی ندارد.

 17. مهشید علیپور گفت:

  با سلام
  هزینه 5,490,000 تومان که برای لازک نوشتین آیا هیچ هزینه جانبی ای برای عمل به این هزینه اضافه نمیشود؟ منظورم هزینه عکس و آزمایش و وسایل مورد نیاز برای عمل هستش

  1. admin گفت:

   سلام. خیر . تمامی هزینه ها در همین قیمت گنجانده شده است.

 18. ناشناس گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من نمره چشمام ۰.۵ و ۱.۲۵ هست، انا از عینک نفرت دارم…
  آیا امکان عمل برای من هست و هزینه‌اش به چه صورته؟
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. بله. هزینه عمل لیزیک و لازک در سال 1400 در کلینیک نوآوران با 50 درصد تخفیف ویژه 5,490,000 تومان میباشد.

 19. اسماعیلی گفت:

  سلام
  ایا با پوشش بیمه عمر هم میشه عمل لیزیک انجام داد؟

  1. admin گفت:

   سلام. بایست از بیمه ی خود بپرسید.

 20. پوریا گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  و خسته نباشید بابت پشتیبانی و پاسخگویی‌ عالیتون…میخواستم بپرسم فرق لیزیک یا فمتولیزیک چیست؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. تفاوت اصلی لیزیک و فمتولیزیک در نحوه ی برش دادن قرنیه و آماده نمودن آن برای تابش لیزر اکسایمر میباشد. که در عمل لیزیک این کار توسط یه دستگاه کوچک بنام میکروکراتوم صورت میگیرد، اما در فمتولیزیک این کار توسط اشعه ی لیزر فمتوسکند صورت میگیرد. اما برای اطلاعات بیشتر میتوانید صفحه ی تفاوت لیزیک و فمتولیزیک را در سایت ما مطالعه نمایید.

 21. شیما گفت:

  سلام وقتتون بخیر باشه و ممنون از خدماتتون.
  من ی سوال داشتم خدمتتون، اینکه آیا برای من که 40 سال دارم با نمره چشم نزدیکبین و آستیگمات میتونم لیزیک یا روش های دیگه رو استفاده کنم؟ آخه ی بار بیمارستان فارابی رفتم و گفتن که ممکنه دچار پیرپشمی که بشی دوباره نیاز به عمل داشته باشی. ممنون میشم راهماییم کنید.

  1. admin گفت:

   سلام. پیرچشمی برای همه افراد بعد از 55 سال پیش می اید. اما این انتخاب ماست که این 15 سال را با عینک زندگی کنیم یا بدون عینک؟ برای معاینه تشریف بیاورید. ان شالله که ضخامت قرنیه مناسب باشد و با این عمل 10 دقیقه ای از عینک رهایی یابید .

 22. علی مهرزاده گفت:

  سلام خسته نباشید
  نمره چشم من 7 و 8 از نوع آستیگمات میباشد
  قابل عمل لیزیک هست؟
  اگر نیست چه عملی برای چشم من هست که عینک برداشته شود؟

  1. admin گفت:

   سلام. آستیگمات تا 6 نمره قاب اصلاح است. برای معاینه تشریف بیاورید . شما میتوانید از لنزهای اسکلرال هم بهره ببرید که دیدی کامل و شفاف به شما میدهند.

 23. رقیه سهرابی گفت:

  با سلام،متاسفانه همسرم حدود ده ساله که به دلیل تیروئید چشم هاش دچار انحراف شده و دو بینی داره آ یا با این عمل هایی که گفتید قابل درمان هست یا خیر ،اگر هست هزینه ی عمل چشمش چقدر میشه؟سپاسگزارم

  1. admin گفت:

   سلام. پیشنهاد میکنیم برای معاینه تشریف بیاورید. عمل لیزیک و عمل انجراف چشم هردو در این کلینیک با تخفیف انجام میشوند.

 24. سیاوش سلیمانیا گفت:

  سلام
  مبلغ ۲۴۹۰۰۰۰تومان بابت همه مراحل از پذیرش تا ترخیص هست؟
  آیا در خوزستان نمایندگی دارید؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله. هردو چشم و تمام مراحل . خیر فقط در تهران. کل پروسه معاینه و عمل شما در یک روز انجام میشود.

 25. Malihe گفت:

  سلام من ۳۱ سالمه واز۱۳سالگی عینک میزنم والان ۸ ساله که نمره چشمم هردوتا ۲ منفی هستش آیا میشه عمل کرد واینکه برگشت ندارههزینه عمل بدون بیمه چقدر هستش کل هزینه از اول تا آخرش

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 1401 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد. .

 26. کامل گفت:

  سلام مندچ ۲۹سالمه میخوام عمل لیزر انجام بدم ولی نمیتونم کدوم عمل و باید انجام بدم لازک،لیزیک یا فمتولیزیک،خواستم ببینم فمتولیزیک با دستگاه آلکان ۵۰۰برای هر دو چشم چنده قیمتش؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 1401 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد. و قیمت عمل فمتولیزیک توسط فوق تخصص جراحی چشم با قیمت 15,000,000 تومان انجام میشود.

 27. arash گفت:

  سلام هزینه عمل هر دو چشم دقیق چقدر هست

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 1401 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد..

 28. amir گفت:

  سلام من 19 سالمه می تونم عمل لیزیک انجم بدم؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله.

 29. سالار گفت:

  سلام ضعف دید من بالای 6 میباشد و سنم 45 دارای قند کنترل شده ایا میتوانم عمل لیزیک یاprkانجام بدم و هزینه چقدر میشه تو استان مازندران هزینه 3800 می باشد با تشکر

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 1401 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد..

 30. عبدالمجيدبروشک گفت:

  سلام وقت بخير من عينک ميزنم وشماره دوچشمم6هستش آياامکان ليزرکردن هستش واگه هستش چندروزطول ميکشه وچطوربايدوقت گرفت ؟لطفاراهنمايی کنيد.ممنون ميشم

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه ضخامت قرنیه مناسب باشد بله میتوانید. شماره خود را در قیلد ثبت شماره ها جهت تخفیف لیزیک در همین صفحه ثبت کنید تا همکاران ما راهنمایی کامل را برای شما انجام دهند. با همکارانم هماهنگ کنید تا تمام کارهای شما در یکروز انجام شود. عمل لازک در یک روز و ظرف مدت 10 دقیقه انجام میشود.

 31. مهدی گفت:

  سلام مهدی ازشیرازم هردوچشمم استیگمات 2/5ونزدیکبین 1/5 هست درضمن ضخامت قرنیه 470الی 480میباشدبااین شرایط میتوانم عمل کنم ممنونم

  1. admin گفت:

   عرض سلام . شما میتوانید با ارسال عکس قرنیه به شماره ی واتساپ مشاوره ی رایگان بگیرید تا در صورت امکان انجام عمل بتوانید اقدام لازم را انجام دهید..

 32. محمد گفت:

  سلام من 24 سالم هست و عینک میزنم اما احساس میکنم چشمم ضعیف شده و دوباره باید چشمم رو نمره کنم. با این وضعیف، امکانش هست چشمم رو لیزیک کنم؟ اگه عمل کنم، در اینده دوباره ضعیف نمیشه؟
  هزینش چقدر هست؟
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. احتمال برگشت میبایست در معاینه مشخص شود. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 1401 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد.

 33. مرزبان تیموری گفت:

  سلام دید من باعینک شش ردیف تابلو سنجش می بینم آستیگمات هم دارم و نزدیک بین امیدی امیدی هست بیام عملشم

  1. admin گفت:

   سلام. بله چنانچه ضخامت قرنیه شما مناسب باشد میتوانید عمل لازک را در این کلینیک با 50٪ تخفیف انجام دهید.

 34. Sima گفت:

  هزینه عمل برا دوربین
  با شماره چشم 1/5 و نیم نمره استیگمات چقدر ؟؟؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 1401 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد..

 35. فتانه گفت:

  سلام خدمت شما بزرگواران. من 21 سال هست که عینک میزنم. یک چشمم 3 و یکی هم 4.آستیکمات منفی دارم. خشکی و تنبلی چشم هم دارم. دکترهایی که مراجعه کردم گفتند نمی‌توان لیزر کرد. میخواستم ببینم با این شرایط امکان لیزر هست یا نه؟؟
  چون میخوام از شهرستان بیام ممنون میشم شدن یا نشدن عمل و هزینش رو بگید. با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام. همه چیز با معاینه مشخص میشود. بایست میزان خشکی چشم شما بررسی شود. مگرنه نمره چشم شما را میشود لیزیک یا لازک کرد. اگر ضخامت قرنیه مناسب داشته باشید و خشکی چشم شما شدید نباشد میتوانید این عمل را انجام دهید. کل پروسه معاینه و درمان شما را میتوان در یک روز انجام داد. شماره تماس خود را در همین صفحه وارد کنید تا همکاران با شما تماس بگیرند. سپس وقت را طور مشخص کنید که عمل در همانروز انجام شود.

 36. امیر گفت:

  سلام خوبین خسته نباشید، ببخشید چشم من 5.75 و دیگری 6.25 هست آیا میتونم چشمام رو لیزیک کنم؟

  1. admin گفت:

   سلام. بایست معاینه شوید. چنانچه ضخامت قرنیه مناسب باشد بله.

 37. خدیجه گفت:

  سلام هزینه عمل لیزک رو بدونم با تخفیف

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 1401 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها ,5,490,000 تومان میباشد. .

 38. محمد پارسا گفت:

  سلام و خدا قوت. مدت زمان انتظار برای نویت دهی و انجام عمل در مز کز نوآوران چه مدت هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. شماره خود را در فیلد شماره تماس در همین صفحه ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. معمولا نوبت عمل در همین هفته داده میشود و کل معاینه و عمل را میتوانید در یک روز انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر صفحه ی عمل لیزیک در نوآوران را مشاهده نمایید.

 39. Hosna گفت:

  سلام…من شماره ی چشمام-۱۱و نمرشونم الان چند سال که تغییر نکرده۲۱ سالمه وشبکیه چشمام هم نازکه…ولی منتها هزینه عمل رو نداریم…بیمه مون هم تامین اجتماعی یه….

  1. admin گفت:

   سلام. نمره چشمان شما احتمالا برای لیزیک مناسب نیست. اما پیشنهاد میکنم یکبار برای معاینه به کلینیک تشریف بیاورید و درمورد هزینه ها هم با رییس کلینیک صحبت کنید.

 40. محسن گفت:

  سلام من یه چشمم نمرش ۱.۷۵وچشم دیگمنمرش۰.۷۵هستت هزینه عمل چقدر میشه

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال ۹۹ برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 3,900,000 تومان میباشد. .

 41. احمد گفت:

  سلام خسته من چند روز پیش رفتم چشم پزشکی گفت چشم چپ آستیگمات داره اولا میشه عمل کرد دوما چقدی هزینه داره

  1. admin گفت:

   سلام. بله عمل لیزیک برای چشمهای آستیگمات هم انجام شده و آنرا تا 6 نمره ترمیم میکند. هزینه عمل لیزیک و عمل لازک چشم در نوآوران در سال 1401 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد..

 42. محمد گفت:

  یه سوال داشتم نمره چشم من یکی 1 است و یکی دیگه 0.75 است میخواستم بدونم نمره چشم زیر یک نیاز به عمل داره یا نه بعد اینکه سن من 21 است واینکه میشه بگید ديوپتر چی است الان این نمره چشم من 1 ديوپتر است یا نه این یه واحد اندازه گیری دیگه است یکم گیج شدم اگه میشد بگید ديوپتر چه واحد اندازگیری است چون نوشته بودید 6 ديوپتر اصلاح میکنید یعنی نمر چشم 6 رو اصلاح میکنید

  1. admin گفت:

   سلام. بله واحد نمره چشم است. نیاز به عمل لیزیک به خود شما بستگی دارد که بخواهید از عینک خلاص شوید یا خیر؟

 43. محمد زاوش گفت:

  سلام و خسته نباشید.

  وقت بخیر

  من چشم چپم آستیگمات ۲.۵- و چشم راستم آستیگمات ۲-

  حدود ۳ سالی میشه متوجه ضعیف بودن چشمم شدم و عینک میزنم.

  تو این ۳ سال هر دفه معاینه کردم نمره چشم هام تغییری نکرده و ثابت مونده.

  سنم هم ۲۶ سال هستنش.

  میخواستم بدونم به طور کلی شرایط عمل رو دارم؟

  و تعرفه عمل حدودی چقدر میشه ؟

  با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام. وقتی شما به کلینیک نوآوران تشریف می آورید ابتدا قرنیه چشمهای شما توسط دستگاه معاینه و عکسبرداری میشود چنانچه قرنیه شما مناسب باشد میتوانید عمل لیزیک یا لازک را انام دهید. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 1401 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد.

 44. آزاده گفت:

  هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران برای هردو چشم را چقدر است؟

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لیزیک و لازک چشم در نوآوران در سال 1401 برای هردو چشم همراه با عکس قرنیه با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد. .

 45. داود گفت:

  با عرض سلام وخسته نباشید ببخشید ما خواستم بدونم که هزینه عمل لیزیک چقدره اگه تحت پوشش بیمه تا مین اجتماعی باشیم ایا هزینه عمل کمتر میشود

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. هزینه عمل لازک چشم در نوآوران در سال 1401 با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 46. vahid گفت:

  سلام ببخشید استیگمات چشمام ۴ هستس و نمره چشمام ۳ونیم هست باید چکار کنم استرس هم دارم ولی تا بحال عینک استفاده نکردم .میخواستم بدونم هزینش چقدر مبشه واس عمل ممنون…

  1. admin گفت:

   با عرض سلام.عمل لازک خیلی عمل ساده ای است و اصلا جای استرس ندارد. یک عمل سرپایی در حد 5 دقیقه . بدون درد و بیهوشی. هزینه عمل لازک چشم در نوآوران در سال 1401 با 50 درصد تخفیف تنها 5,490,000 تومان میباشد. برای تعیین وقت معاینه با تلفن 02144457285 تماس بگیرید. و یا اینکه شماره تماس خود را در فیلد شماره تماس ها وارد نمایید.

 47. حدیث گفت:

  سلام من ۲۸سالمه و نمره چشمم هر کدون ۴ و نیم هستش اما متاسفانه هردفع دکترم میرم بازم ضعیفتر میشه دکتر میگه نمره چشمم پیشرونده ست متاسفانه خواستم بدونم با این وضعیت میشه لیزیک رو انجام بدم و بعد از لیزیک ممکنه بازم چشمم ضعیف بشه و مجبور شم بازم اینک بزنم

  1. admin گفت:

   سلام. اگر نمره چشم به ثبات نسبی نرسد ، بعد از لیزیک ممکن است نمره چشم تا حدودی بازگردد. اما میتوانید برای معاینه ی دقیقتر به مطب نوآوران مراجعه کنید و حضوری تحت معاینات دقیق قرار بگیرید.

   1. ناشناس گفت:

    سلام من 35 سالمه وشماره چشمام 2و1ونیم هستش آیا با عمل لیزیک نمره چشمم به صفر میرسه وامکان برگشتش وجود نداره. توصیه به لیزیک. میکنید یا شماره چشمم پایین هست

 48. فاطمه خراسانی گفت:

  باسلام خدمت شما اینکه میگن ۶ماه باید نمره چشمتون یکسان باشه تااجازه عمل بدن درسته؟؟یانه میشه هرزمانی اومد؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. بهتر همینه.

 49. فاطمه خادمی گفت:

  سلام.عمل کاشت لنز هم انجام میدین؟برای شماره چشم 9هزینه‌اش چقدره؟؟آیا لنز رو موجود دارین یا باید سفارش بدین؟؟

  1. admin گفت:

   سلام.
   تا بعداز ماه رمضان انجام نمی دهیم ،اگر لنز شما موجود باشد ۱۲ میلیون . چون لنزها بسختی پیدا میشوند.

 50. وحید گفت:

  سلام . خدا قوت. من نمره چشمم بالاست . ۹و ۱۰.و حدود یکسال میشه که حس میکنم شب کوری گرفتم چون دید خوبی ندارم . قبلا شبها خوب میدیدم اما الان مدتی میشه ک تا ی کوچولو نور نباشه نمیبینم. ۲۶سالمه. دکتر هم نرفتم .چندسال لنز طبی هم استفاده کردم . آیا منم میتونم عمل کنم و چشام خوب بشه ؟؟!و هزینه عمل چنده ؟

  1. admin گفت:

   سلام. برای معاینه وقت بگیرید . ان شالله که میشه. هزینه عمل لیزیک و لازک در کلینیک نوآوران در سال 1401، با 50 درصد تخفیف ویژه ، برای هردوچشم همراه با عکس از قرنیه تنها 5,490,000 تومان میباشد.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید: