عمل جراحی لیزر چشم چیست؟


پاسخ ساده است

جراحی لیزر چشم، ضعف بینایی شما را اصلاح می کند و شما را از عینک و لنزهای تماسی بی نیاز می کند. بنابراین پس از انجام این عمل می توانید با بینایی کامل زندگی کنید


جراحی لیزر فرایند ساده ای است که بسته به سطح تصحیحی که مورد نیاز است از چند ثانیه تا چند دقیقه طول می کشد. اما شما پس از انجام جراحی لیزر چشم با بهبود چشمگیری مواجه خواهید شد که واقعا قابل توجه است. لیزر پیشرفته با پرتوهای سرد ابزار دقیقی است که با شکل دادن سطح قرنیه و اصلاح نواقص بسیار ریز آن بینایی شما را واضح تر و شفاف تر می کند. اکثریت قریب به اتفاق بیماران ما شگفت زده شده اند که چگونه آنها اینقدر سریع بهبود می یابند و با چه سرعتی می توانند از زندگی بدون عینک و لنزهای تماسی لذت ببرند.


دنیای شگفت انگیریست.
ما می توانیم به شما کمک کنیم که این راه را ببینید.

 
50 % تخفیف

بالاترین کیفیت

توسط جراحان برجسته و نامی

پیشرفته ترین دستگاهها


 


آیا بیشتر از یک نوع جراحی لیزر
چشم وجود دارد؟


بله، سه نوع از معروفترین ومحبوب ترین جراحی های لیزر چشم عبارتند از لیزیک، لازک و پی آر کی (PRK). در هر سه نوع جراحی، در چشم پزشکی نوآوران با استفاده از فناوری پیشرفته بیش از 1200 نقطه از چشم برای ایجاد نقشه اختصاصی از چشم شما اندازه گیری و ارزیابی می شود. این به ما کمک می کند که درمان شما بطور خاص برای شما مناسب باشد تا بهترین نتایج را پس از درمان بدست آورید.


 

آیا عمل لیزر چشم برای من مناسب است؟


85% از افرادی که برای مشاوره عمل لیزر چشم به چشم پزشکی نوآوران مراجعه می کنند برای این عمل واجد شرایط هستند. درنتیجه به احتمال زیاد عمل لیزر ( لیزیک و لازک) چشم برای شما نیز مناسب می باشد. برای اطمینان خاطر شما میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید و یا با تعیین وقت مشاوره رایگان دریابید که آیا این عمل برای شما مناسب است یا خیر.


شرایط عمل لیزیک و لازک چشم:
۱ – حداقل سن ۱۸ سال و حداکثر تا زمانی که فرد آب مروارید نداشته باشد.
۲ – عدم تغییر قابل توجه نمره عینک در یکسال گذشته .
۳ – ضخامت کافی (نازک نبودن) قرنیه
۴ – نزدیک بینی ۱ – تا ۱۰ – دیوپتر هرچشم
۵ – آستیگماتیسم ۰. ۵ تا ۶ دیوپتر هرچشم
۶ – دور بینی حداکثر تا ۶ دیوپتر هرچشم


تعیین وقت و مشاوره رایگان
 
هزینه جراحی لازک چشم چقدر است؟
عمل مدرن لازک چشم

50 % تخفیف

توسط پزشکان برجسته و فوق تخصص


برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کنید:


بالاترین کیفیت


چشمان شما منحصر بفرد است و درمان ما نیز برای شما منحصر بفرد!


قبل از هر چیزی مشاوره با متخصصین ما برای تعیین نوع درمان ضروری است. پس از آن ما بر اساس نیازمندی های شما بهترین نوع درمان را پیشنهاد میدهیم. با وارد کردن شماره تلفن موبایل خود و استفاده از تخفیفات ویژه کلینیک چشم نوآوران، دیگر دغدغه هزینه های بالای عمل لیزر چشمانتان را نخواهید داشت. ما با کمک جراحان برجسته و نامی کشور، اساتید دانشگاه و رییس کلینیک فوق تخصصی، روشنایی را به چشمان شما هدیه خواهیم کرد.
 

عمل جراحی لیزیک چشم
چگونه انجام می شود؟

برای تغییر بینایی شما لازم است که قرنیه چشم بطور بسیار دقیق با پرتوهای لیزر تغییر شکل دهد. پزشکان برجسته و اساتید با سابقه دانشگاه در کلینیک مجهز و مدرن نوآوران با آخرین تکنولوژی روز دنیا (دستگاه لیزر آلگریتو آلکان آمریکا) ما را قادر می سازند تا لذت بینایی واضحتر و شفاف تر را به شما هدیه کنیم.


درباره لیزیک بیشتر بدانید
 

مرحله اول

پروسه عمل جراحی با استفاده از چند قطره بی حس کننده چشم که به سرعت چشم را بی حس می کند، آغاز می شود.


مرحله دوم

لیزر در عرض چند ثانیه شروع به کار می کند و با فرستادن پالسهای پرتوهای لیزر بر روی قرنیه چشم شما هرگونه نقص و ایرادی را برطرف می کند.


مرحله سوم

در اکثر بیماران بینایی ظرف چند روز بهبود می یابد اما بهبودی کامل می تواند تا یک هفته طول بکشد البته این بستگی به طیف وسیعی از عوامل ازجمله سرعت التیام بخشی طبیعی شما دارد.


دستگاهی که ما برای
عمل لیزیک چشم بکار می بریم


 جراحان متخصص ما از تکنولوژی مشابهی استفاده می کنند که ناسا برای جراحی چشم لیزر فضانوردان خود ابداع و بکار گرفته است.
تا کنون بیش از 400 میلیون یورو برای این فناوری پیشرفته سرمایه گذاری شده است. ما از پیشرفته ترین دستگاههای فوق العاده دقیق آلگریتو آلکان آمریکا استفاده می کنیم تا بتوانیم بهترین نتایج را برای بیماران خود فراهم کنیم.

برای آگاهی بیشتر از صفحه ی تجهیزات چشم پزشکی نوآوران دیدن کنید.

دریافت تخفیف ویژه

مراقبت های بعد از عمل و فرایند بهبودی


برنامه جامع مراقبت های بعد از عمل که بر اساس نیازهای شما تدوین شده است از همان روز عمل لیزیک چشم شما آغاز می شود. ما بطور مرتب فرایند بهبود شما را بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهبود شما هانطور که باید انجام می شود. برای همه بیماران کلینیک نوآوران بعد از عمل لیزیک چشم امکان دسترسی به یک خط تلفن اختصاصی فراهم می گردد. به این ترتیب حتی خارج از ساعات کاری بیماران می توانند برای سوالات احتمالی شان درباره سلامت چشم و یا نیاز به مشاوره تخصصی، به یک جراح و یا متخصص اپتومتریست دسترسی داشته باشند.

برای آگاهی کامل تر ، بخش "مراقبتهای قبل و بعد از عمل لیزیک" را مطالعه نمایید . 

چرا باید ما را انتخاب کنید؟کلینیک نوآوران مرکز چشم پزشکی در تهران است که خدمات عمل لیزر (لازک، پی آر کی PRK و لیزیک) چشم شما را با بالاترین کیفیت ارائه می نماید.

عمل جراحی لیزر چشم در این مرکز توسط برجسته ترین چشم پزشکان فوق تخصص، اساتید با سابق و نامی دانشگاه و رئیس یکی از بیمارستانهای تهران انجام می شود. با استفاده از تخفیفات ویژه، دیگر دغدغه هزینه های بالای عمل لیزر چشمانتان را نخواهید داشت.
در این مرکز درمانی پزشکان ما با دسترسی به پیشرفته ترین دستگاههای لیزر اصلاح دید، بهترین نتایج را برای بیماران بدست خواهند آورد.
ما در کلینیک چشم نوآوران، تخصصی فوق العاده، نتایج جراحی برجسته و یک برنامه کامل مراقبت های بعد از عمل را به شما ارائه می دهیم.


بطور ساده تر، ما می خواهیم احساس جدیدی از شادی را در زندگی شما به ارمغان بیاوریم.


 
تماس با چشم پزشکی نوآوران

چشم پزشکی نوآوران